Class: H35C
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 55:59 | |
2. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:52 | + 2:53 |
3. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:21 | + 5:22 |
4. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:37 | + 6:38 |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 62:54 | + 6:55 |
6. | Zbíral Robert | UOL8000 | C | SOB Olomouc | 63:40 | + 7:41 |
7. | Strachota Michal | TJN8300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:49 | + 8:50 |
8. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 66:29 | + 10:30 |
9. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 66:46 | + 10:47 |
10. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:22 | + 12:23 |
11. | Mátl Pavel | KSU6844 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:23 | + 12:24 |
12. | Huňka Karel | KON6919 | C | KOB Konice | 69:59 | + 14:00 |
13. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 70:14 | + 14:15 |
14. | Kubáň Pavel | TBM7506 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:27 | + 15:28 |
15. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:06 | + 17:07 |
16. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 73:21 | + 17:22 |
17. | Hanousek Kamil | RBK7401 | C | SK Radioklub Blansko | 73:27 | + 17:28 |
18. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 75:28 | + 19:29 |
19. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:47 | + 20:48 |
20. | Bednařík Marek | 4EX8300 | C | SKIVELO Olomouc | 83:42 | + 27:43 |
21. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu SK Prostějov | 84:21 | + 28:22 |
22. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSS Přírodověda Praha | 85:28 | + 29:29 |
23. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 86:24 | + 30:25 |
24. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 94:26 | + 38:27 |
25. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 94:37 | + 38:38 |
26. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 94:52 | + 38:53 |
27. | Kopecký Ivo | JPV7505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu SK Prostějov | 96:12 | + 40:13 |
28. | Chvátal Lukáš | ZBM8309 | C | SK Žabovřesky Brno | 97:57 | + 41:58 |
29. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu SK Prostějov | 98:21 | + 42:22 |
30. | Musil Radek | 1DC7600 | C | Targa Orienteering | 104:01 | + 48:02 |
31. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 108:04 | + 52:05 |
32. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 108:28 | + 52:29 |
33. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 114:35 | + 58:36 |
Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko, z. s. | DISK | ||
Skácel Pavel | NNNSK02 | C | Neregistrovaní | DISK |