Výsledky závodu: Haná Orienteering Festival - E3

Datum:
01.04.2013
Místo konání:
Zlaté Hory
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Snow Calamity, 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert
Hlavní rozhodčí:
Petřivalský Marek
Stavitel tratí:
Hynek Petr, Hlava Miroslav
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D45     D55     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.80 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 32:18
D12
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zurek Marta PL20225 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 28:47
2. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 29:23 + 0:36
3. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 41:33 + 12:46
D14
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 18:59
2. Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov 21:01 + 2:02
3. Biederman Adrianna K300012 C WKS Wawel Krakow 21:30 + 2:31
4. Seidel Julia P589911 C HKS Azymut Mochy 22:32 + 3:33
5. Deptulska Maria PL20019 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 22:43 + 3:44
6. Blaszkiewicz Karolina PL20017 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 23:38 + 4:39
7. Kreft Oliwia PL29915 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 23:40 + 4:41
8. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 26:50 + 7:51
9. Mastela Krystyna 11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 27:53 + 8:54
10. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 29:12 + 10:13
11. Cháberová Gita JPV9999 C Oddíl OS SK Prostějov 29:13 + 10:14
D16
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wanczyk Zuzanna W039704 C PUKS Mlode Orly 33:51
2. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 37:51 + 4:00
3. Galla Zofia P589809 C HKS Azymut Mochy 37:56 + 4:05
4. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 41:02 + 7:11
5. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 41:17 + 7:26
6. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 41:23 + 7:32
7. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 42:26 + 8:35
8. Bugaj Katarzyna K309801 C WKS Wawel Krakow 42:27 + 8:36
9. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 47:05 + 13:14
10. Skoumalová Barbora UOL9851 C SK UP Olomouc 47:18 + 13:27
11. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 47:27 + 13:36
12. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 56:48 + 22:57
D18
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maciejewska Angelika Z069601 C UKS Traper Zlocieniec 40:40
2. Zebrowska Basia W029501 C OK!SPORT Warszawa 40:42 + 0:02
3. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 42:33 + 1:53
4. Galla Katarzyna P589503 C HKS Azymut Mochy 42:35 + 1:55
5. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 42:44 + 2:04
6. Kalitka Katarzyna P589607 C HKS Azymut Mochy 42:57 + 2:17
7. Gatti Chiara IT19604 C PPN Polisportiva Punto Nord 47:07 + 6:27
8. Teichert Magdalena P589608 C HKS Azymut Mochy 53:40 + 13:00
9. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 54:09 + 13:29
D21A
4.60 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 6488
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 38:07 6580
2. Stankiewicz Agata E759402 C UKS Orientus Lodz 38:11 + 0:04
3. Wicha Malgorzata K309105 C WKS Wawel Krakow 38:22 + 0:15
4. Pabich Maria E718201 C UKS Azymut Pabianice 38:27 + 0:20
4. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 38:27 + 0:20 6426
6. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa 39:10 + 1:03
7. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 39:27 + 1:20 6166
8. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 39:31 + 1:24 6060
9. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 39:48 + 1:41 5920
10. Wieleba Marlena PL29931 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 40:11 + 2:04
11. Aine Mc Cann IE19901 C Ireland 40:41 + 2:34
12. Scieszko Natalia E759301 C UKS Orientus Lodz 41:36 + 3:29
13. Piatrouskaya Viola 28P9150 C UNTS Warszawa 41:44 + 3:37
14. Kubicka Zuzanna W039302 C PUKS Mlode Orly 42:03 + 3:56
15. Szubka Barbara D959101 C WKS Slask Wroclaw 42:32 + 4:25
16. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 42:39 + 4:32 5383
17. Dyzio Katarzyna K308804 C WKS Wawel Krakow 42:42 + 4:35
18. Rábová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 42:46 + 4:39 5278
19. Kulicka Agata W867501 C MKS Pogon Siedlce 42:56 + 4:49
20. Niamh Corbett IE19902 C Ireland 45:24 + 7:17
21. Ewiak-Paszynska Alicja E758701 C UKS Orientus Lodz 45:39 + 7:32
22. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:27 + 10:20 4338
23. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 48:53 + 10:46 4201
24. Šestáková Petra RBK9357 B SK Radioklub Blansko 53:47 + 15:40 3418
25. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 54:10 + 16:03 3304
Gajda Monika 28P9050 C UNTS Warszawa DISK
D21B
3.20 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 3925
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilcová Barbora JPV8977 C Oddíl OS SK Prostějov 30:18 3974
2. Zamojska Ewelina PL29303 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 30:21 + 0:03
3. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 30:49 + 0:31 3761
4. Jemelíková Denisa ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno 30:57 + 0:39 3599
5. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 33:14 + 2:56 3194
6. Kolesnikova Anastasiia K309406 C WKS Wawel Krakow 34:20 + 4:02
7. Dusza Anna 28P8950 C UNTS Warszawa 38:33 + 8:15
8. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 40:50 + 10:32 2233
D35
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Agnieszka 28P7850 C UNTS Warszawa 35:36
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 35:36 + 0:00
3. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 35:45 + 0:09
4. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 36:12 + 0:36
5. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 36:15 + 0:39
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 36:16 + 0:40
7. Deptulska Agnieszka PL29927 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 36:30 + 0:54
8. Proboszová Zuzana HAV7250 C SKOB Baník Havířov 36:34 + 0:58
8. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Baník Havířov 36:34 + 0:58
10. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 41:36 + 6:00
11. Ženčáková Marie 37C6801 C Bez registrace 41:43 + 6:07
12. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 41:50 + 6:14
13. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 42:34 + 6:58
14. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 42:51 + 7:15
15. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 54:32 + 18:56
D45
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 38:32
2. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 38:46 + 0:14
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 39:00 + 0:28
4. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 39:06 + 0:34
5. Parfianowicz Joanna 28P6450 C UNTS Warszawa 39:09 + 0:37
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 39:11 + 0:39
7. Denysenko Tamara SK19903 C TJ Slavia Zilinska univerzita 42:34 + 4:02
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 45:34 + 7:02
9. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 45:35 + 7:03
10. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 45:36 + 7:04
11. Liz Deane IE19912 C Ireland 50:05 + 11:33
12. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 54:41 + 16:09
13. Quarto Anna IT16602 C PPN Polisportiva Punto Nord 80:33 + 42:01
D55
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 45:49
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 61:10 + 15:21
3. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 61:13 + 15:24
4. Mrkvicová Ludmila MOV4951 C SKOB Ostrava 61:35 + 15:46
DH10N
1.80 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 33:23
2. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 33:52 + 0:29
3. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 33:58 + 0:35
MS Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 34:02 + 0:39
H10
1.80 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 23:54
2. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 24:07 + 0:13
3. Biolik Emil 28P0300 C UNTS Warszawa 31:33 + 7:39
4. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 46:04 + 22:10
H12
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašák Šimon STE0202 C SK SKI-OB Šternberk 23:52
2. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 27:16 + 3:24
3. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 27:17 + 3:25
4. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 40:45 + 16:53
5. Kubisiak Witold W862001 C MKS Pogon Siedlce 73:42 + 49:50
H14
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skalický Johan KUO9901 C KOB Ústí nad Orlicí 33:29
2. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 33:38 + 0:09
3. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 33:39 + 0:10
4. Cuprys Gracjan P589910 C HKS Azymut Mochy 33:41 + 0:12
5. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 33:43 + 0:14
6. Zurek Grzegorz PL20023 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 35:23 + 1:54
7. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 39:11 + 5:42
8. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 49:06 + 15:37
9. Ogdowski Bartlomiej PL20021 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 53:53 + 20:24
10. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov 57:59 + 24:30
H16
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baran Jan K309710 C WKS Wawel Krakow 33:53
2. Socik Mateusz PL29813 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 33:56 + 0:03
3. Kwiatkowski Michal W039705 C PUKS Mlode Orly 34:11 + 0:18
4. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 35:05 + 1:12
5. Biederman Marcin K309811 C WKS Wawel Krakow 36:19 + 2:26
6. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 47:11 + 13:18
7. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 48:41 + 14:48
H18
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Garbacik Michal K309508 C WKS Wawel Krakow 38:20
1. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 38:20 + 0:00
3. Zamojski Pawel PL29507 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 38:21 + 0:01
4. Rzenca Krzysztof E759601 C UKS Orientus Lodz 38:29 + 0:09
5. Wisniewski Lukasz PL29611 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 38:33 + 0:13
6. Androsov Sergey K309507 C WKS Wawel Krakow 38:58 + 0:38
7. Palka Szymon E759602 C UKS Orientus Lodz 39:04 + 0:44
8. Skorupa Marek K309609 C WKS Wawel Krakow 39:40 + 1:20
9. Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc 39:41 + 1:21
10. Deptulski Mateusz PL29509 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 39:43 + 1:23
10. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 39:43 + 1:23
12. Yasur Nitsan IS19501 C Israel 39:45 + 1:25
13. Anc Kamil 28P9500 C UNTS Warszawa 39:52 + 1:32
14. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 48:01 + 9:41
15. Holubář Bartoloměj KUO9602 C KOB Ústí nad Orlicí 50:13 + 11:53
16. Kaczmarek Szymon P589504 C HKS Azymut Mochy 70:20 + 32:00
16. Franek Lukasz P589605 C HKS Azymut Mochy 70:20 + 32:00
H21A
5.30 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 8580
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Paszynski Piotr E758101 C UKS Orientus Lodz 38:56
2. Dudek Wojciech W039403 C PUKS Mlode Orly 38:59 + 0:03
3. Lubkiewicz Tomasz K308703 C WKS Wawel Krakow 39:02 + 0:06
4. Charuba Lukasz E759001 C UKS Orientus Lodz 39:06 + 0:10
5. Niewiedziala Robert PL29305 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 39:17 + 0:21
6. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 39:22 + 0:26 8605
7. Parfianowicz Piotr 28P9400 C UNTS Warszawa 39:24 + 0:28
8. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 39:30 + 0:34 8469
9. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 0:39 8344
10. Chudzik Dominik E759201 C UKS Orientus Lodz 39:36 + 0:40
11. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 39:38 + 0:42 8227
12. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 39:44 + 0:48 8099
13. Colm Moran IE19909 C Ireland 39:45 + 0:49
14. Jack Millar IE19905 C Ireland 39:47 + 0:51
14. Eoin Mc Cullough IE19904 C Ireland 39:47 + 0:51
16. Podzinski Rafal E759101 C UKS Orientus Lodz 39:52 + 0:56
17. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 40:03 + 1:07 7928
18. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 40:17 + 1:21 7776
19. Niall Mc Carthy IE19906 C Ireland 40:27 + 1:31
20. Goldner Yakir IS18401 C Israel 40:32 + 1:36
21. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 40:38 + 1:42 7601
22. Galicz Karol W038601 C PUKS Mlode Orly 40:44 + 1:48
23. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:27 + 2:31 7337
24. Sochor Jan HAV8801 C SKOB Baník Havířov 41:36 + 2:40 7207
24. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 41:36 + 2:40 7207
26. Lapornik Dominik AT18901 C 42:36 + 3:40
27. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 43:56 + 5:00 6566
28. Jonathan Quinn IE19908 C Ireland 47:01 + 8:05
29. Galla Franciszek P588901 C HKS Azymut Mochy 50:24 + 11:28
30. Kubisiak Marek W867701 C MKS Pogon Siedlce 50:34 + 11:38
31. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 55:48 + 16:52 4279
Laurence Quin IE19907 C Ireland DISK
Morawski Jacek 28P8900 C UNTS Warszawa DISK
H21B
4.60 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 5820
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vozda Vojtěch ASU9043 C Magnus Orienteering 31:28 5872
2. Karmín Luboš LCE9103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:31 + 0:03 5775
3. Pabich Tomasz E718202 C UKS Azymut Pabianice 31:37 + 0:09
4. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 32:17 + 0:49 5551
5. Manor Itay IS19401 C Israel 36:05 + 4:37
6. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 36:17 + 4:49 4765
7. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 36:29 + 5:01 4655
8. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 37:30 + 6:02 4409
9. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 40:43 + 9:15 3800
10. Kujda Arkadiusz PL17901 C JW 2697 Brzeg 41:07 + 9:39
11. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 41:25 + 9:57 3623
12. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 42:01 + 10:33 3465
13. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 42:15 + 10:47 3369
14. Touš Michal 11C8200 C Atleti v akci 42:50 + 11:22
15. Fojtík Jan LOV8701 C lepus.cz 54:35 + 23:07 1389
16. Gatti Francesco IT1 C PPN Polisportiva Punto Nord 57:34 + 26:06
H35
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 37:31
2. Brian Corbett IE19911 C Ireland 38:21 + 0:50
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 38:35 + 1:04
4. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 38:50 + 1:19
5. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 41:04 + 3:33
6. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 43:58 + 6:27
7. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 44:06 + 6:35
8. Biolik Grzegorz 28P7800 C UNTS Warszawa 44:10 + 6:39
9. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 52:31 + 15:00
H45
4.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 35:14
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 35:19 + 0:05
3. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 35:33 + 0:19
4. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 36:28 + 1:14
5. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 42:11 + 6:57
6. Deptulski Tomasz PL29929 C UKS "Siodemka" Rumia -Polska 43:01 + 7:47
7. Greg Mc Cann IE19913 C Ireland 43:27 + 8:13
8. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 44:26 + 9:12
9. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 49:15 + 14:01
10. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:08 + 14:54
11. Gatti Giorgio IT16401 C PPN Polisportiva Punto Nord 52:10 + 16:56
12. Zebrowski Dariusz W026301 C OK!SPORT Warszawa 55:40 + 20:26
13. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 76:31 + 41:17
Ženčák Jaroslav 37C6101 C Bez registrace DISK
H55
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:27
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 30:30 + 0:03
3. Kotas Pavel HAV5501 C SKOB Baník Havířov 30:31 + 0:04
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 30:59 + 0:32
5. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 32:24 + 1:57
6. John Mc Cullough IE19910 C Ireland 32:59 + 2:32
7. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 40:43 + 10:16
8. Šrajer Jan 28C5606 C Opava - Ticháček 40:50 + 10:23
9. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 42:09 + 11:42
10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 42:22 + 11:55
11. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 42:55 + 12:28
12. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 43:46 + 13:19
13. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 44:09 + 13:42
14. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 44:46 + 14:19
Sýkora Jiří AOP5401 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H65
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 36:22
2. Trolsrud Thorolf NO14401 C Botne SK 36:48 + 0:26
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 37:03 + 0:41
4. Mrkvica Miroslav MOV4600 C SKOB Ostrava 38:37 + 2:15
5. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 38:50 + 2:28
HDR
1.80 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jan 28P0600 C UNTS Warszawa 28:01
2. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:15 + 5:14
3. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 33:36 + 5:35
4. Volkov Maksym SK19902 C TJ Slavia Zilinska univerzita 33:57 + 5:56
5. Broschová Alžběta RBK C SK Radioklub Blansko 36:04 + 8:03
6. Šrajer Jan 28C0408 C Opava - Ticháček 47:00 + 18:59
7. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 49:21 + 21:20
8. Mastela Hanna 11P0550 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 53:07 + 25:06
9. Halama Jakub 28C0701 C Opava - Ticháček 64:30 + 36:29
10. Šírová Magdaléna 28C0811 C Opava - Ticháček 76:22 + 48:21
P
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterek Vít 28C8612 C Opava - Ticháček 17:24
2. Ticháček Jan 28C8001 C Opava - Ticháček 17:28 + 0:04
3. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 17:33 + 0:09
4. Šír Vladimír 28C7610 C Opava - Ticháček 18:04 + 0:40
5. Kumstát Jan 28C7803 C Opava - Ticháček 19:18 + 1:54
6. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 20:23 + 2:59
7. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov 24:57 + 7:33
8. Vejclová Alexandra 28C7804 C Opava - Ticháček 25:01 + 7:37
9. Halama Vít 28C7701 C Opava - Ticháček 25:55 + 8:31
10. Zatloukalová Štěpánka UOL9852 C SK UP Olomouc 26:14 + 8:50
11. Příborská Denisa UOL9350 C SK UP Olomouc 26:32 + 9:08
12. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 27:31 + 10:07
13. Pavelek Lukáš 28C8309 C Opava - Ticháček 27:48 + 10:24
14. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 29:22 + 11:58