Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2013
Místo konání:
Rychnov nad Kněžnou, Letovisko Studánka
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Pod Studánkou (M 1:10 000, ekvidistance 5m, duben 2013)
Ředitel závodu:
Krmaš Václav
Hlavní rozhodčí:
Pátek Lukáš
Stavitel tratí:
Potštejnský Jan
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21U     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21U     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
D10N
1.90 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubářová Viktorie KUN0551 KUN - TJ Sokol K KUN 28:39
2. Chrástová Magdaléna STH0551 STH - SK Studene STH 31:28 + 2:49
3. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK - TJ Slavia SHK 38:23 + 9:44
4. Tomášová Adéla CHC0351 CHC - K.O.B. Cho CHC 46:12 + 17:33
5. Čtvrtečková Jaroslava DOB0350 DOB - KOB Dobruš DOB 58:50 + 30:11
6. Čtvrtečková Petra DOB0551 DOB - KOB Dobruš DOB 61:46 + 33:07
7. Černíková Zuzana DOB0555 DOB - KOB Dobruš DOB 75:32 + 46:53
D10C
2.00 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pušová Bára LPU0357 LPU - OK Lokomot LPU 20:59
2. Koberová Kateřina LPU0352 LPU - OK Lokomot LPU 21:13 + 0:14
3. Suchá Simona SHK0351 SHK - TJ Slavia SHK 27:21 + 6:22
4. Chvátilová Johana PHK0450 PHK - OK 99 Hrad PHK 27:40 + 6:41
5. Karlová Anna JIL0352 JIL - OK Jilemni JIL 29:49 + 8:50
6. Čapková Anna PHK0451 PHK - OK 99 Hrad PHK 30:04 + 9:05
7. Thýnová Martina SHK0350 SHK - TJ Slavia SHK 34:17 + 13:18
7. Kološová Veronika LPU0351 LPU - OK Lokomot LPU 34:17 + 13:18
9. Hrnčířová Ivana STH0351 STH - SK Studene STH 40:13 + 19:14
10. Besedová Katka PHK0351 PHK - OK 99 Hrad PHK 40:17 + 19:18
11. Vodičková Johana LPU0354 LPU - OK Lokomot LPU 48:25 + 27:26
Metelková Michaela PHK0550 PHK - OK 99 Hrad PHK DISK
D12C
2.80 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC - Sportcentr SJC 20:02
2. Chrástová Tereza STH0251 STH - SK Studene STH 28:41 + 8:39
3. Vejražková Róza SJC0151 SJC - Sportcentr SJC 29:23 + 9:21
4. Janků Anna SJC0252 SJC - Sportcentr SJC 32:13 + 12:11
5. Kroniková Štěpánka SHK0150 SHK - TJ Slavia SHK 35:10 + 15:08
6. Holečková Petra SHK0250 SHK - TJ Slavia SHK 35:16 + 15:14
7. Jelínková Zuzana CHC0151 CHC - K.O.B. Cho CHC 37:25 + 17:23
8. Kuchařová Rozálie SJC0251 SJC - Sportcentr SJC 38:06 + 18:04
9. Mašatová Eliška PHK0251 PHK - OK 99 Hrad PHK 38:10 + 18:08
10. Kubíčková Iva ZAM0151 ZAM - OB T.J. So ZAM 41:11 + 21:09
Shánělová Štěpánka CHC0152 CHC - K.O.B. Cho CHC DISK
D12D
2.10 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raková Petra SHK0251 SHK - TJ Slavia SHK 23:27
2. Šimonová Klára SJC0155 SJC - Sportcentr SJC 27:32 + 4:05
3. Weberová Adéla PHK0155 PHK - OK 99 Hrad PHK 27:35 + 4:08
4. BECMER Aleksandra 24P2002 PL - Slask O-Tea 24P 30:55 + 7:28
5. Tumová Adela SJC0154 SJC - Sportcentr SJC 33:40 + 10:13
6. Kovářová Jana CET0251 CET - TJ Loko Če CET 36:29 + 13:02
7. Hnátnická Zuzana ZAM0152 ZAM - OB T.J. So ZAM 110:59 + 87:32
D14C
3.70 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalenská Dominika STH9958 STH - SK Studene STH 30:31
2. Waňková Martina VRL9951 VRL - OOS TJ Spa VRL 33:24 + 2:53
3. Thýnová Nikola SHK0051 SHK - TJ Slavia SHK 34:11 + 3:40
4. Jezdinská Natálie STH9954 STH - SK Studene STH 36:42 + 6:11
5. Kopecká Anna LPU9958 LPU - OK Lokomot LPU 36:50 + 6:19
6. Matoušová Kateřina VRL9955 VRL - OOS TJ Spa VRL 37:54 + 7:23
7. Peterová Jana DOB0051 DOB - KOB Dobruš DOB 38:05 + 7:34
8. Vojtíšková Viktorie LPU0051 LPU - OK Lokomot LPU 39:47 + 9:16
9. Hápová Petra PHK0051 PHK - OK 99 Hrad PHK 40:37 + 10:06
10. Urbanová Markéta STH9953 STH - SK Studene STH 41:52 + 11:21
11. Rückerová Šárka HOR0050 HOR - TJ Jiskra HOR 42:03 + 11:32
12. Kubíčková Jana PHK9999 PHK - OK 99 Hrad PHK 42:31 + 12:00
13. Zlámalová Nikola SJC9951 SJC - Sportcentr SJC 42:48 + 12:17
14. Malinová Apolena SHK9952 SHK - TJ Slavia SHK 43:09 + 12:38
14. Kmentová Barbora LPU9957 LPU - OK Lokomot LPU 43:09 + 12:38
16. Kubíčková Kateřina VAM9952 VAM - OOB Vamber VAM 43:26 + 12:55
17. Semrádová Jana CHC9951 CHC - K.O.B. Cho CHC 43:46 + 13:15
18. Borovičková Valerie ZAM0051 ZAM - OB T.J. So ZAM 46:21 + 15:50
19. Brožová Zuzana LPU0053 LPU - OK Lokomot LPU 46:25 + 15:54
20. Stará Tereza VRL0051 VRL - OOS TJ Spa VRL 46:26 + 15:55
21. Chaloupková Kateřina CHC0051 CHC - K.O.B. Cho CHC 49:03 + 18:32
22. Šrenkelová Ilona LPU9955 LPU - OK Lokomot LPU 50:55 + 20:24
23. Hrnčířová Magda STH0051 STH - SK Studene STH 52:46 + 22:15
D14D
3.00 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouchalová Justýna KUO KUO - KOB Ústí n KUO 36:27
2. Procházková Tereza ZAM0054 ZAM - OB T.J. So ZAM 49:37 + 13:10
3. Hlaváčková Petra PHK0052 PHK - OK 99 Hrad PHK 50:28 + 14:01
4. Dubská Veronika SJC9952 SJC - Sportcentr SJC 54:32 + 18:05
5. Pachelová Anna ZAM0053 ZAM - OB T.J. So ZAM 64:25 + 27:58
Břízová Karolína ZAM0052 ZAM - OB T.J. So ZAM DISK
D16C
4.20 km, 250 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Veronika CHC9852 CHC - K.O.B. Cho CHC 42:22
2. Jansová Doubravka ZAM9751 ZAM - OB T.J. So ZAM 46:30 + 4:08
3. Kavalírová Julie PHK9753 PHK - OK 99 Hrad PHK 52:25 + 10:03
4. Košťalková Julie CHC9752 CHC - K.O.B. Cho CHC 57:42 + 15:20
5. Kotlářová Anna VAM9799 VAM - OOB Vamber VAM 65:48 + 23:26
6. Zemanová Kateřina ZAM9851 ZAM - OB T.J. So ZAM 68:49 + 26:27
7. Gažiová Romana CET9851 CET - TJ Loko Če CET 77:51 + 35:29
8. Gažiová Kristýna CET9751 CET - TJ Loko Če CET 84:58 + 42:36
Langrová Anna SHK9753 SHK - TJ Slavia SHK DISK
D16D
2.80 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubečková Veronika PHK9853 PHK - OK 99 Hrad PHK 41:24
D18C
4.40 km, 270 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářk DKP 43:16
2. Chládková Simona LPU9658 LPU - OK Lokomot LPU 51:43 + 8:27
3. Myslivcová Markéta SHK9650 SHK - TJ Slavia SHK 60:06 + 16:50
4. Koutná Hana PHK9651 PHK - OK 99 Hrad PHK 72:35 + 29:19
D21U
5.10 km, 330 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Lenka PHK9551 PHK - OK 99 Hrad PHK 57:06
D21C
5.70 km, 345 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8219
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 LPU - OK Lokomot LPU 44:11 9121
2. Novotná Markéta PHK9451 PHK - OK 99 Hrad PHK 51:29 + 7:18 7913
3. Fenclová Marta LPU7667 LPU - OK Lokomot LPU 53:14 + 9:03 7623
4. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA - SK LOB Nov NPA 55:50 + 11:39 7192
5. Teplá Karolína SHK9251 SHK - TJ Slavia SHK 56:03 + 11:52 7156
6. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM - OOB Vamber VAM 57:38 + 13:27 6894
7. Štěpánová Dita DOB7956 DOB - KOB Dobruš DOB 58:34 + 14:23 6740
8. Knapová Iva LPU6052 LPU - OK Lokomot LPU 62:02 + 17:51 6166
9. Balcarová Jana PHK8852 PHK - OK 99 Hrad PHK 62:18 + 18:07 6121
10. Ulahelová Jana LTU8451 LTU - OOB TJ Lok LTU 62:44 + 18:33 6050
11. Kettnerová Dana SHK8950 SHK - TJ Slavia SHK 63:37 + 19:26 5903
12. Stolinová Lenka DOB8158 DOB - KOB Dobruš DOB 65:39 + 21:28 5567
13. Křížová Vendula SJC8355 SJC - Sportcentr SJC 66:30 + 22:19 5426
14. Fundová Eliška SHK9351 SHK - TJ Slavia SHK 67:19 + 23:08 5291
15. Smutná Pavla VAM8651 VAM - OOB Vamber VAM 70:16 + 26:05 4802
16. Bednářová Michala VAM8951 VAM - OOB Vamber VAM 72:48 + 28:37 4383
17. Plačková Iva DOB8151 DOB - KOB Dobruš DOB 73:00 + 28:49 4350
18. Černíková Barbora DOB7878 DOB - KOB Dobruš DOB 81:50 + 37:39 2887
19. Kotlářová Jana VAM9099 VAM - OOB Vamber VAM 87:55 + 43:44 1879
D21D
4.50 km, 245 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4926
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafářová Ivana CET8051 CET - TJ Loko Če CET 47:18 5036
2. Kodytková Iva VAM7751 VAM - OOB Vamber VAM 48:42 + 1:24 4894
3. Petrová Daniela LPU8454 LPU - OK Lokomot LPU 49:08 + 1:50 4850
4. Stulíková Barbora SHK8552 SHK - TJ Slavia SHK 50:56 + 3:38 4666
5. Suchá Eva SHK7851 SHK - TJ Slavia SHK 53:10 + 5:52 4439
6. Kubečková Zdena PHK7551 PHK - OK 99 Hrad PHK 54:56 + 7:38 4259
7. Držková Markéta LPU7670 LPU - OK Lokomot LPU 55:04 + 7:46 4246
8. Pavelková Kateřina LPU8560 LPU - OK Lokomot LPU 55:21 + 8:03
9. Šponarová Lucie ZAM9151 ZAM - OB T.J. So ZAM 55:37 + 8:19 4190
10. Kunhartová Kateřina PHK8052 PHK - OK 99 Hrad PHK 56:00 + 8:42 4151
11. Sokolová Tereza BRM8451 BRM - Sokol Burd BRM 57:09 + 9:51 4033
12. Venclová Veronika ZAM8251 ZAM - OB T.J. So ZAM 57:35 + 10:17 3989
13. Válková Marcela ZAM9154 ZAM - OB T.J. So ZAM 62:59 + 15:41 3440
14. Dušková Pavla KOR9050 KOR - OB DDM Kos KOR 63:55 + 16:37
15. Gdovinová Zuzana BRM BRM - Sokol Burd BRM 66:21 + 19:03
16. Vrbatová Petra HOS8551 HOS - TJ Tatran HOS 68:03 + 20:45 2924
17. Puternicka Joanna 22P8750 PL - KInO Stowar 22P 69:32 + 22:14
18. Hladká Petra KOR7950 KOR - OB DDM Kos KOR 87:54 + 40:36
Belková Veronika VRL8754 VRL - OOS TJ Spa VRL DISK 0
D35C
5.20 km, 290 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 PHK - OK 99 Hrad PHK 53:54
2. Malá Věra JIL7752 JIL - OK Jilemni JIL 55:16 + 1:22
3. Kopecká Marcela PHK6852 PHK - OK 99 Hrad PHK 58:14 + 4:20
4. Koberová Lenka LPU6954 LPU - OK Lokomot LPU 59:47 + 5:53
5. Křivdová Lenka CHC7251 CHC - K.O.B. Cho CHC 61:25 + 7:31
6. Klapalová Jana VAM6451 VAM - OOB Vamber VAM 61:26 + 7:32
7. Hájková Ludmila CET7554 CET - TJ Loko Če CET 63:53 + 9:59
8. Švadlenová Ivana CHC7151 CHC - K.O.B. Cho CHC 64:58 + 11:04
9. Rykalová Jitka VAM7251 VAM - OOB Vamber VAM 65:03 + 11:09
10. Kovářová Anna CET7552 CET - TJ Loko Če CET 66:14 + 12:20
11. Kroniková Jana SHK7350 SHK - TJ Slavia SHK 66:15 + 12:21
12. Myslivcová Lenka SHK7051 SHK - TJ Slavia SHK 68:10 + 14:16
13. Müllerová Zorka VAM6767 VAM - OOB Vamber VAM 71:16 + 17:22
14. Čermáková Renata LPU6553 LPU - OK Lokomot LPU 71:38 + 17:44
15. Horáková Jindra OKP6851 OKP - SK OK 24 P OKP 76:07 + 22:13
16. Kalenská Kateřina STH7351 STH - SK Studene STH 76:23 + 22:29
17. Demlová Jitka LPU6955 LPU - OK Lokomot LPU 78:03 + 24:09
18. Kulhavá SRK SRK - SOOB Spart SRK 92:06 + 38:12
19. Moskvová Jitka ZLH7551 ZLH - OOB TJ Zla ZLH 103:48 + 49:54
D35D
4.20 km, 240 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Lenka CHC6951 CHC - K.O.B. Cho CHC 48:35
2. Mrskočová Dana LPU7356 LPU - OK Lokomot LPU 50:04 + 1:29
3. Zlámalová Zdena SJC7253 SJC - Sportcentr SJC 51:13 + 2:38
4. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK - OK 99 Hrad PHK 55:35 + 7:00
5. Maňáková Silvie PHK7151 PHK - OK 99 Hrad PHK 56:28 + 7:53
6. Tužilová Štěpánka LPU7052 LPU - OK Lokomot LPU 56:50 + 8:15
7. Koutná Alena PHK7052 PHK - OK 99 Hrad PHK 57:06 + 8:31
8. Rusinová Alena BRU7152 BRU - Ulita-HOBR BRU 57:43 + 9:08
9. Hančová Alice VRL7052 VRL - OOS TJ Spa VRL 58:34 + 9:59
10. Mutinská Zdeňka KUO6499 KUO - KOB Ústí n KUO 59:45 + 11:10
11. Bendáková Jitka LTU6951 LTU - OOB TJ Lok LTU 61:01 + 12:26
12. Jelínková Marta CHC6751 CHC - K.O.B. Cho CHC 61:04 + 12:29
13. Justová Jana PHK6153 PHK - OK 99 Hrad PHK 62:41 + 14:06
14. Tomášová Petra CHC7351 CHC - K.O.B. Cho CHC 63:49 + 15:14
15. Krpatová Zuzana LPU7558 LPU - OK Lokomot LPU 63:57 + 15:22
16. Chládková Eva ZAM7051 ZAM - OB T.J. So ZAM 64:56 + 16:21
17. Weberová Zuzana PHK6961 PHK - OK 99 Hrad PHK 65:29 + 16:54
18. Šišmová Hana TYN6850 TYN - OOB SK Týn TYN 65:32 + 16:57
19. Kavalírová Kateřina PHK6756 PHK - OK 99 Hrad PHK 69:31 + 20:56
20. Fenclová Markéta LPU7155 LPU - OK Lokomot LPU 69:52 + 21:17
21. Hlaváčková Renata PHK7060 PHK - OK 99 Hrad PHK 70:29 + 21:54
22. Besedová Petra CHT7654 CHT - OOB SK Chr CHT 71:51 + 23:16
23. Cabalková Ivana ZAM6351 ZAM - OB T.J. So ZAM 77:34 + 28:59
24. Langrová Monika SHK7251 SHK - TJ Slavia SHK 77:51 + 29:16
25. Kolářová Andrea BRU7151 BRU - Ulita-HOBR BRU 81:48 + 33:13
26. Kolářová Renata BRU7405 BRU - Ulita-HOBR BRU 109:48 + 61:13
D45C
4.10 km, 235 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelařová Marie SHK6352 SHK - TJ Slavia SHK 44:49
2. Víchová Ladislava LPU5851 LPU - OK Lokomot LPU 49:22 + 4:33
3. Mádlová Iva SHK6351 SHK - TJ Slavia SHK 54:03 + 9:14
4. Zalabová Martina SJC6657 SJC - Sportcentr SJC 55:24 + 10:35
5. Novotná Iva SHK6151 SHK - TJ Slavia SHK 56:35 + 11:46
6. Jiranová Alena PHK5351 PHK - OK 99 Hrad PHK 59:10 + 14:21
7. Kubíčková Marcela PHK6251 PHK - OK 99 Hrad PHK 59:48 + 14:59
8. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL - OOS TJ Spa VRL 62:19 + 17:30
9. Petrželová Alena LTU6351 LTU - OOB TJ Lok LTU 62:48 + 17:59
10. Thýnová Ivana SHK6651 SHK - TJ Slavia SHK 65:12 + 20:23
11. Hausvaterová Marcela SHK6152 SHK - TJ Slavia SHK 66:31 + 21:42
12. Tichá Jiřina DOB6050 DOB - KOB Dobruš DOB 82:06 + 37:17
D45D
3.40 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Egrtová Jitka SHK6354 SHK - TJ Slavia SHK 49:40
2. Nožičková Libuše LPU5751 LPU - OK Lokomot LPU 50:59 + 1:19
3. Rückerová Olga LTU6751 LTU - OOB TJ Lok LTU 51:08 + 1:28
4. Semrádová Jitka CHC6651 CHC - K.O.B. Cho CHC 52:46 + 3:06
5. Bienová Věra SJC5752 SJC - Sportcentr SJC 52:51 + 3:11
6. Fundová Hana SHK6752 SHK - TJ Slavia SHK 53:47 + 4:07
7. Balcarová Eva PHK5952 PHK - OK 99 Hrad PHK 53:57 + 4:17
8. Kalousová Dana ZAM5951 ZAM - OB T.J. So ZAM 54:29 + 4:49
9. Bernartová Ivana SHK6552 SHK - TJ Slavia SHK 54:49 + 5:09
10. Nožková Dagmar ZAM6251 ZAM - OB T.J. So ZAM 54:56 + 5:16
11. Veverková Yveta VAM6452 VAM - OOB Vamber VAM 56:50 + 7:10
12. Kynčlová Miroslava JIL5851 JIL - OK Jilemni JIL 58:11 + 8:31
13. Vychodilová Jiřina SHK5951 SHK - TJ Slavia SHK 58:19 + 8:39
14. Kábrtová Iva PEN6350 PEN - OK RECO Sp PEN 59:03 + 9:23
15. Vondráčková Zdeňka SNA6251 SNA - TJ START N SNA 60:58 + 11:18
16. Kološová Jana LPU6653 LPU - OK Lokomot LPU 66:57 + 17:17
17. Weisbauerová Blanka LPU6351 LPU - OK Lokomot LPU 67:57 + 18:17
18. Macháčková Jana SHK6559 SHK - TJ Slavia SHK 67:58 + 18:18
19. Remešová Alena DOB6150 DOB - KOB Dobruš DOB 74:11 + 24:31
D55C
3.40 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA - SK LOB Nov NPA 40:20
2. Martincová Helena ZAM5051 ZAM - OB T.J. So ZAM 47:46 + 7:26
3. Fejlková Alice SHK5351 SHK - TJ Slavia SHK 48:29 + 8:09
4. Bláhová Luba SHK5852 SHK - TJ Slavia SHK 51:51 + 11:31
5. Klimplová Alena LPU5551 LPU - OK Lokomot LPU 55:35 + 15:15
6. Filipová Dagmar SHK5651 SHK - TJ Slavia SHK 55:39 + 15:19
7. Gazdačková Jana SHK5851 SHK - TJ Slavia SHK 55:45 + 15:25
8. Nováková Jana NPA5552 NPA - SK LOB Nov NPA 57:04 + 16:44
9. Mikysková Hana SNA5651 SNA - TJ START N SNA 58:49 + 18:29
10. Stulíková Zuzana SHK5751 SHK - TJ Slavia SHK 64:49 + 24:29
11. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP - OK Sparta SCP 67:15 + 26:55
12. Svobodová Eva SHK5853 SHK - TJ Slavia SHK 70:41 + 30:21
13. Šabatková Zdena SHK5652 SHK - TJ Slavia SHK 73:42 + 33:22
D65C
2.40 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 LTU - OOB TJ Lok LTU 34:36
2. Malá Marie LPU4753 LPU - OK Lokomot LPU 48:48 + 14:12
3. Knoblochová Věra VRL4851 VRL - OOS TJ Spa VRL 49:49 + 15:13
4. Lhotská Hana ZAM4651 ZAM - OB T.J. So ZAM 64:27 + 29:51
H10N
2.10 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauer Daniel LPU0405 LPU - OK Lokomot LPU 26:52
2. Juška Michal LPU0504 LPU - OK Lokomot LPU 27:45 + 0:53
3. Langr Jakub KOR0401 KOR - OB DDM Kos KOR 31:46 + 4:54
4. Krpata Michal LPU0403 LPU - OK Lokomot LPU 33:10 + 6:18
5. Rak Tomáš SHK0400 SHK - TJ Slavia SHK 37:58 + 11:06
6. Zářecký Daniel KOR0500 KOR - OB DDM Kos KOR 39:09 + 12:17
7. Malý Antonín JIL0501 JIL - OK Jilemni JIL 39:26 + 12:34
8. Doucha Martin SNA0501 SNA - TJ START N SNA 42:02 + 15:10
9. Kolář Šimon HOR0400 HOR - TJ Jiskra HOR 43:18 + 16:26
10. Pavelec Matěj NPA0501 NPA - SK LOB Nov NPA 44:09 + 17:17
11. Hladký Filip KOR0300 KOR - OB DDM Kos KOR 45:17 + 18:25
12. Koblic Jan VAM0400 VAM - OOB Vamber VAM 51:22 + 24:30
13. Jiroušek Dominik SRK0602 SRK - SOOB Spart SRK 54:50 + 27:58
14. Hetfleisch Tobiáš SRK0500 SRK - SOOB Spart SRK 57:41 + 30:49
15. Kuhn Vojtěch LPU0404 LPU - OK Lokomot LPU 64:28 + 37:36
16. Tesař Zdeněk SJC0401 SJC - Sportcentr SJC 72:37 + 45:45
Dohnálek Tomáš SHK0403 SHK - TJ Slavia SHK DISK
Trs Tomáš NNN CZ - Neregistrov NNN DISK
Martínek Ondřej NNN CZ - Neregistrov NNN DISK
H10C
2.20 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 PHK - OK 99 Hrad PHK 20:32
2. Grundman Viktor CHC0301 CHC - K.O.B. Cho CHC 27:18 + 6:46
3. Pompach Lukáš PHK0500 PHK - OK 99 Hrad PHK 27:31 + 6:59
4. Neumann Matěj PHK0400 PHK - OK 99 Hrad PHK 27:45 + 7:13
5. Juška Jiří LPU0304 LPU - OK Lokomot LPU 29:49 + 9:17
6. Ryba Petr JIL0303 JIL - OK Jilemni JIL 32:51 + 12:19
7. Černík David DOB0303 DOB - KOB Dobruš DOB 34:00 + 13:28
8. Rusin Vojtěch BRU0301 BRU - Ulita-HOBR BRU 34:54 + 14:22
9. Malý Evžen ml. JIL0301 JIL - OK Jilemni JIL 36:20 + 15:48
10. Tichý Lubomír SHK0303 SHK - TJ Slavia SHK 44:15 + 23:43
11. Fencl Jáchym LPU0301 LPU - OK Lokomot LPU 60:41 + 40:09
Vybíral Jan PHK0300 PHK - OK 99 Hrad PHK DISK
H12C
3.70 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 PHK - OK 99 Hrad PHK 26:27
2. Švadlena Michal CHC0101 CHC - K.O.B. Cho CHC 32:50 + 6:23
2. Rücker Jan HOR0201 HOR - TJ Jiskra HOR 32:50 + 6:23
4. Tuma Matěj SJC0202 SJC - Sportcentr SJC 32:51 + 6:24
5. Štefan Vít STH0202 STH - SK Studene STH 36:54 + 10:27
6. Urban Dominik STH0204 STH - SK Studene STH 38:04 + 11:37
7. Langr Jan SHK0101 SHK - TJ Slavia SHK 38:58 + 12:31
8. Manda Jakub LPU0202 LPU - OK Lokomot LPU 39:39 + 13:12
9. Zalaba Tomáš SJC0101 SJC - Sportcentr SJC 40:38 + 14:11
10. Koditek Jonáš KUO0101 KUO - KOB Ústí n KUO 44:50 + 18:23
11. Franta Jonáš SJC0201 SJC - Sportcentr SJC 46:55 + 20:28
12. Kolář Jan BRU0101 BRU - Ulita-HOBR BRU 51:32 + 25:05
13. Bárta Šimon PHK0202 PHK - OK 99 Hrad PHK 51:51 + 25:24
14. Šišma Vojtěch LPU0204 LPU - OK Lokomot LPU 57:21 + 30:54
15. Břeň Daniel SJC0102 SJC - Sportcentr SJC 58:05 + 31:38
16. Kolář Adam BRU0104 BRU - Ulita-HOBR BRU 58:23 + 31:56
17. Ježek Jakub JIL0104 JIL - OK Jilemni JIL 60:47 + 34:20
18. Kovář Lukáš CET0102 CET - TJ Loko Če CET 70:04 + 43:37
19. Pipek Ondřej LPU0203 LPU - OK Lokomot LPU 70:11 + 43:44
20. Školník Eduard BRU0103 BRU - Ulita-HOBR BRU 78:33 + 52:06
H12D
2.20 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kudrna Dalibor KUO0201 KUO - KOB Ústí n KUO 37:29
2. Pachel Jakub ZAM0202 ZAM - OB T.J. So ZAM 43:47 + 6:18
3. Neduchal Jakub SRK0207 SRK - SOOB Spart SRK 52:14 + 14:45
Mrskoč Marek LPU0205 LPU - OK Lokomot LPU DISK
H14C
4.60 km, 220 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 CHC - K.O.B. Cho CHC 37:51
2. Roudný Martin LPU0002 LPU - OK Lokomot LPU 40:34 + 2:43
3. Fencl Jonáš LPU9902 LPU - OK Lokomot LPU 43:06 + 5:15
4. Volák Ondřej BRU0006 BRU - Ulita-HOBR BRU 43:38 + 5:47
5. Rusin Jan BRU0001 BRU - Ulita-HOBR BRU 43:41 + 5:50
6. Mašata Metoděj PHK9905 PHK - OK 99 Hrad PHK 44:40 + 6:49
7. Soudek Ondřej LPU9909 LPU - OK Lokomot LPU 55:34 + 17:43
8. Konvalinka Jindřich LPU0004 LPU - OK Lokomot LPU 57:16 + 19:25
9. Macko Lukáš SJC9901 SJC - Sportcentr SJC 57:45 + 19:54
10. Hajný Vojtěch JIL9902 JIL - OK Jilemni JIL 60:25 + 22:34
11. Karásek Matěj SJC0001 SJC - Sportcentr SJC 63:40 + 25:49
12. Roudný Václav LPU0001 LPU - OK Lokomot LPU 63:51 + 26:00
13. Pučan Martin LPU9908 LPU - OK Lokomot LPU 66:45 + 28:54
14. Kulhavý Tadeáš LPU0005 LPU - OK Lokomot LPU 66:54 + 29:03
H14D
2.80 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Tomáš CHC9903 CHC - K.O.B. Cho CHC 31:09
2. Grundman Václav CHC9902 CHC - K.O.B. Cho CHC 36:49 + 5:40
3. Sourada Tomáš ZAM9902 ZAM - OB T.J. So ZAM 38:40 + 7:31
4. Tichý Radomír SHK0000 SHK - TJ Slavia SHK 41:06 + 9:57
5. Dubský Vojtěch SJC0006 SJC - Sportcentr SJC 57:31 + 26:22
H16C
4.40 km, 270 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrád Ladislav CHC9701 CHC - K.O.B. Cho CHC 34:53
2. Starý Ondra VRL9802 VRL - OOS TJ Spa VRL 42:56 + 8:03
3. Bendák Jan LTU9801 LTU - OOB TJ Lok LTU 43:59 + 9:06
4. LUBAK Mateusz 24P1998 PL - Slask O-Tea 24P 44:32 + 9:39
5. Maňák Michal PHK9801 PHK - OK 99 Hrad PHK 46:17 + 11:24
6. Hájek Jakub SHK9802 SHK - TJ Slavia SHK 46:49 + 11:56
7. Vyskočil Štěpán VAM9701 VAM - OOB Vamber VAM 47:06 + 12:13
8. Pek Daniel SHK9803 SHK - TJ Slavia SHK 47:13 + 12:20
9. Míča Tomáš LPU9707 LPU - OK Lokomot LPU 53:11 + 18:18
10. Vídeňský Jakub VAM9801 VAM - OOB Vamber VAM 55:08 + 20:15
11. Lauterbach David ZAM9801 ZAM - OB T.J. So ZAM 56:06 + 21:13
12. Kalenský Aleš STH9801 STH - SK Studene STH 58:39 + 23:46
13. BECMER Damian 24P1997 PL - Slask O-Tea 24P 60:01 + 25:08
14. Faltejsek Jan PHK9802 PHK - OK 99 Hrad PHK 61:11 + 26:18
15. Žák Jan LPU9802 LPU - OK Lokomot LPU 64:25 + 29:32
16. Novotný Matěj ZAM9802 ZAM - OB T.J. So ZAM 65:33 + 30:40
17. Vencl Kristián ZAM9701 ZAM - OB T.J. So ZAM 73:01 + 38:08
H16D
3.50 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háp Ondřej PHK9702 PHK - OK 99 Hrad PHK 56:00
H18C
5.50 km, 275 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Matěj PHK9601 PHK - OK 99 Hrad PHK 39:12
2. Janeba Vladimír CHC9602 CHC - K.O.B. Cho CHC 47:00 + 7:48
3. Štál Jan SJC9601 SJC - Sportcentr SJC 51:59 + 12:47
4. Skalický Matyáš KUO9605 KUO - KOB Ústí n KUO 52:42 + 13:30
5. Holubář Bartoloměj KUO9602 KUO - KOB Ústí n KUO 53:12 + 14:00
6. Lesák Jakub ZAM9603 ZAM - OB T.J. So ZAM 56:24 + 17:12
7. Trejbal Václav SHK9604 SHK - TJ Slavia SHK 57:05 + 17:53
8. Jurica Jan LPU9611 LPU - OK Lokomot LPU 57:39 + 18:27
9. Dušek Martin ZAM9602 ZAM - OB T.J. So ZAM 60:20 + 21:08
10. Ježdík Václav ZAM9605 ZAM - OB T.J. So ZAM 69:38 + 30:26
11. Lemberk Jakub LPU9501 LPU - OK Lokomot LPU 73:05 + 33:53
Tužil Ondřej LPU9601 LPU - OK Lokomot LPU DISK
Preininger Kryštof DOB9601 DOB - KOB Dobruš DOB DISK
H21U
5.50 km, 350 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřina Petr LPU8208 LPU - OK Lokomot LPU 37:21
2. Justa Pavel PHK8701 PHK - OK 99 Hrad PHK 45:03 + 7:42
3. Mašata Roman PHK7107 PHK - OK 99 Hrad PHK 48:08 + 10:47
4. Jirásek Aleš LPU7601 LPU - OK Lokomot LPU 52:01 + 14:40
5. Fiala Petr LPU8701 LPU - OK Lokomot LPU 52:21 + 15:00
6. Fátor Jan DOB7907 DOB - KOB Dobruš DOB 52:24 + 15:03
7. Procházka Lukáš KUO9604 KUO - KOB Ústí n KUO 57:15 + 19:54
8. Dudík Petr JPV8917 JPV - Oddíl OS S JPV 61:06 + 23:45
9. Zitka Adam LPU8402 LPU - OK Lokomot LPU 61:25 + 24:04
10. Wieszaczewski Jacek 27P8500 PL - ATZ Racibór 27P 86:54 + 49:33
H21C
5.60 km, 345 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7543
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novák Jiří NPA7502 NPA - SK LOB Nov NPA 40:22 7980
2. Weiner Jakub SHK7911 SHK - TJ Slavia SHK 43:35 + 3:13 7414
3. Držka Štěpán LPU7604 LPU - OK Lokomot LPU 44:36 + 4:14 7235
3. Kalous Vladislav EKP7702 EKP - VŠTJ Ekono EKP 44:36 + 4:14 7235
5. Křivda Martin CHC9501 CHC - K.O.B. Cho CHC 44:46 + 4:24 7206
6. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA - SK LOB Nov NPA 44:52 + 4:30 7188
7. Dvořáček Radek ASU9445 ASU - Magnus Ori ASU 44:59 + 4:37 7167
8. OSTÓJ Piotr 24P1994 PL - Slask O-Tea 24P 45:25 + 5:03
9. Kříž Libor LPU7804 LPU - OK Lokomot LPU 45:33 + 5:11 7068
10. Doucha Jiří SNA7105 SNA - TJ START N SNA 46:08 + 5:46 6965
11. Moskva Roman ZLH7501 ZLH - OOB TJ Zla ZLH 46:21 + 5:59 6927
12. Musil Pavel SJC7705 SJC - Sportcentr SJC 46:44 + 6:22 6859
13. Kárník Jan LPU7811 LPU - OK Lokomot LPU 46:45 + 6:23 6856
14. Chmelař Lukáš SHK9102 SHK - TJ Slavia SHK 46:53 + 6:31
15. Petras Tomáš VAM8801 VAM - OOB Vamber VAM 47:17 + 6:55 6763
16. Hanzl Tomáš SJC8205 SJC - Sportcentr SJC 47:47 + 7:25 6675
17. Burdych Tomáš BRM8201 BRM - Sokol Burd BRM 48:37 + 8:15 6528
18. Kupka Jaroslav ALB7800 ALB - OOB Albrec ALB 48:46 + 8:24 6501
19. IWASZCZYSZYN Joachim 24P9400 PL - Slask O-Tea 24P 49:22 + 9:00
20. Koblížek Kamil KUO8001 KUO - KOB Ústí n KUO 50:05 + 9:43 6270
21. Sháněl Jan CHC9402 CHC - K.O.B. Cho CHC 50:19 + 9:57 6229
22. Klapal Michal VAM8802 VAM - OOB Vamber VAM 50:40 + 10:18 6167
23. Veverka Tomáš VAM8401 VAM - OOB Vamber VAM 51:26 + 11:04 6032
24. PYRA Bartłomiej 24P1979 PL - Slask O-Tea 24P 51:55 + 11:33
25. Andrš Jiří VAM8601 VAM - OOB Vamber VAM 52:01 + 11:39 5929
26. Hladký Viktor VAM8201 VAM - OOB Vamber VAM 52:18 + 11:56 5879
27. Vodička Oldřich LPU7715 LPU - OK Lokomot LPU 52:36 + 12:14 5827
28. Řehák Pavel VAM8402 VAM - OOB Vamber VAM 53:47 + 13:25 5618
29. Šabatka Petr LPU8106 LPU - OK Lokomot LPU 54:09 + 13:47 5554
30. Lán Filip SHK8003 SHK - TJ Slavia SHK 55:36 + 15:14 5299
31. Vrbata Alan HOS7801 HOS - TJ Tatran HOS 56:23 + 16:01 5161
32. Kraus Petr SJC7303 SJC - Sportcentr SJC 56:44 + 16:22 5099
33. HAJDAS Przemysław 24P1980 PL - Slask O-Tea 24P 57:38 + 17:16
34. Kutílek Jakub LPU8609 LPU - OK Lokomot LPU 57:45 + 17:23 4920
35. Deml Tomáš LPU9502 LPU - OK Lokomot LPU 59:38 + 19:16 4589
36. Filičko Marek LPU7102 LPU - OK Lokomot LPU 59:48 + 19:26 4559
37. Preininger Luděk DOB8001 DOB - KOB Dobruš DOB 60:43 + 20:21 4398
38. Chrást Tomáš STH7401 STH - SK Studene STH 63:40 + 23:18 3879
39. Kolář Radek BRU6901 BRU - Ulita-HOBR BRU 74:27 + 34:05 1980
40. Hladký Tomáš KOR7600 KOR - OB DDM Kos KOR 92:20 + 51:58
Čáp Ondřej DOB7405 DOB - KOB Dobruš DOB DISK 0
H21D
4.80 km, 280 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3652
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smutný Šimon VAM9301 VAM - OOB Vamber VAM 45:04 3817
2. Jakeš Vojtěch TYN9301 TYN - OOB SK Týn TYN 47:36 + 2:32 3621
3. Adamec Marek CHC8903 CHC - K.O.B. Cho CHC 48:56 + 3:52 3518
4. Sokol Milan BRM7201 BRM - Sokol Burd BRM 49:31 + 4:27 3473
5. Slavík Pavel SNA7349 SNA - TJ START N SNA 50:19 + 5:15 3411
6. Procházka Martin LTU8101 LTU - OOB TJ Lok LTU 54:23 + 9:19 3096
7. Štěpánek Milan KUO8301 KUO - KOB Ústí n KUO 55:55 + 10:51 2978
8. Nymsa Zdeněk TYN8502 TYN - OOB SK Týn TYN 55:57 + 10:53 2975
9. Kalousek Tomáš ZAM8901 ZAM - OB T.J. So ZAM 57:07 + 12:03 2885
10. Sršeň Tomáš VAM8001 VAM - OOB Vamber VAM 59:08 + 14:04 2729
11. Tomalík Ondřej SHK8904 SHK - TJ Slavia SHK 60:47 + 15:43 2601
12. Roll Martin ALB8401 ALB - OOB Albrec ALB 61:34 + 16:30 2540
H35C
5.40 km, 310 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 VAM - OOB Vamber VAM 43:43
2. Drbal Jan PGP7101 PGP - SK Praga PGP 46:39 + 2:56
3. Netuka Jan SHK7001 SHK - TJ Slavia SHK 49:26 + 5:43
4. Kaplan Jan LPU6401 LPU - OK Lokomot LPU 49:58 + 6:15
5. Háp Pavel PHK7101 PHK - OK 99 Hrad PHK 50:03 + 6:20
6. Fencl Petr LPU6901 LPU - OK Lokomot LPU 53:27 + 9:44
7. Szczygiel Marcin NNN1971 CZ - Neregistrov NNN 56:04 + 12:21
8. Korbel Michal CHC7703 CHC - K.O.B. Cho CHC 56:54 + 13:11
9. Faltejsek Pavel PHK7003 PHK - OK 99 Hrad PHK 59:33 + 15:50
10. Chaloupský David PHK7103 PHK - OK 99 Hrad PHK 64:45 + 21:02
11. BECMER Dariusz 24P1971 PL - Slask O-Tea 24P 66:37 + 22:54
12. Slovák Miroslav SHK7704 SHK - TJ Slavia SHK 66:51 + 23:08
13. Müller Robert VAM6900 VAM - OOB Vamber VAM 72:03 + 28:20
H35D
4.50 km, 235 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU7601 BRU - Ulita-HOBR BRU 44:49
2. Volák Pavel BRU7001 BRU - Ulita-HOBR BRU 45:52 + 1:03
3. Filip Aleš SHK5501 SHK - TJ Slavia SHK 50:43 + 5:54
4. Chvátil Jiří PHK7200 PHK - OK 99 Hrad PHK 53:09 + 8:20
5. Čapek Miroslav PHK7603 PHK - OK 99 Hrad PHK 54:21 + 9:32
6. Tesař Zdeněk SJC7401 SJC - Sportcentr SJC 54:27 + 9:38
7. Belej Jiří LPU7421 LPU - OK Lokomot LPU 56:14 + 11:25
8. Kolář Zdeněk BRU7101 BRU - Ulita-HOBR BRU 56:58 + 12:09
9. Rusz Roman KUN7201 KUN - TJ Sokol K KUN 57:30 + 12:41
10. Václavek Jan LPU7816 LPU - OK Lokomot LPU 60:08 + 15:19
11. Šišma Pavel TYN6901 TYN - OOB SK Týn TYN 60:49 + 16:00
12. Procházka Pavel KUO6901 KUO - KOB Ústí n KUO 61:04 + 16:15
13. Háp Petr PHK7201 PHK - OK 99 Hrad PHK 61:56 + 17:07
14. Koutný Pavel PHK7108 PHK - OK 99 Hrad PHK 63:06 + 18:17
15. Adamovský Michal VAM7200 VAM - OOB Vamber VAM 63:32 + 18:43
16. Beseda Pavel CHT6910 CHT - OOB SK Chr CHT 64:55 + 20:06
17. Justa Jaromír PHK6101 PHK - OK 99 Hrad PHK 65:12 + 20:23
18. Školník Jan BRU7301 BRU - Ulita-HOBR BRU 65:59 + 21:10
19. Müller Kamil VAM7501 VAM - OOB Vamber VAM 71:26 + 26:37
20. Šváb Pavel BRU6701 BRU - Ulita-HOBR BRU 71:40 + 26:51
21. Zlesák Ondřej JIL7601 JIL - OK Jilemni JIL 81:35 + 36:46
22. Vojtěch Libor HOR7303 HOR - TJ Jiskra HOR 83:43 + 38:54
23. Zenkner Karel BRU7202 BRU - Ulita-HOBR BRU 100:37 + 55:48
Kohout Josef SHK6902 SHK - TJ Slavia SHK DISK
Metelka Pavel PHK6800 PHK - OK 99 Hrad PHK DISK
Kolář Viktor HOR7300 HOR - TJ Jiskra HOR DISK
Borovička Tomáš ZAM7001 ZAM - OB T.J. So ZAM DISK
H45C
5.20 km, 270 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 SHK - TJ Slavia SHK 43:01
2. Křivda Ivan CHC6701 CHC - K.O.B. Cho CHC 43:22 + 0:21
3. Vávra Martin HOR6302 HOR - TJ Jiskra HOR 45:55 + 2:54
4. Kotlář Vladimír VAM5401 VAM - OOB Vamber VAM 46:18 + 3:17
5. Horák Jiří LTU5802 LTU - OOB TJ Lok LTU 48:51 + 5:50
6. Gazdačko Milan SHK5702 SHK - TJ Slavia SHK 50:42 + 7:41
7. Růžička Ivan PHK6702 PHK - OK 99 Hrad PHK 51:32 + 8:31
8. Langr Jan SHK6701 SHK - TJ Slavia SHK 52:11 + 9:10
9. Fikejs Vladimír ZAM5702 ZAM - OB T.J. So ZAM 52:22 + 9:21
10. Petržela Pavel LTU6301 LTU - OOB TJ Lok LTU 52:24 + 9:23
11. Mutinský Viktor KUO6501 KUO - KOB Ústí n KUO 52:30 + 9:29
12. Killar Marek LTU6801 LTU - OOB TJ Lok LTU 53:07 + 10:06
13. Teplý Jiří SHK6401 SHK - TJ Slavia SHK 53:52 + 10:51
14. Běhoun Pavel PHK5701 PHK - OK 99 Hrad PHK 53:56 + 10:55
15. Erlebach Josef JIL5201 JIL - OK Jilemni JIL 55:09 + 12:08
16. Kober Michal LPU6702 LPU - OK Lokomot LPU 56:33 + 13:32
17. Štěrba Pavel LPU5408 LPU - OK Lokomot LPU 56:48 + 13:47
18. Knap Jan LPU5101 LPU - OK Lokomot LPU 57:11 + 14:10
19. Jakeš Josef TYN6501 TYN - OOB SK Týn TYN 57:37 + 14:36
20. Roudný Václav LPU6102 LPU - OK Lokomot LPU 58:09 + 15:08
21. Chmelař Pavel SHK6402 SHK - TJ Slavia SHK 61:36 + 18:35
22. Hostaš Zdeněk VAM6403 VAM - OOB Vamber VAM 61:55 + 18:54
23. Malý Evžen JIL6102 JIL - OK Jilemni JIL 62:53 + 19:52
24. Levý Tomáš ZAM6801 ZAM - OB T.J. So ZAM 63:20 + 20:19
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 PHK - OK 99 Hrad PHK 65:21 + 22:20
26. Bendák Petr LTU6500 LTU - OOB TJ Lok LTU 66:08 + 23:07
27. Novotný Miroslav LPU5905 LPU - OK Lokomot LPU 69:03 + 26:02
H45D
4.00 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Karel HOS6701 HOS - TJ Tatran HOS 41:26
2. Imlauf Martin SNA6301 SNA - TJ START N SNA 42:41 + 1:15
3. Novotný Pavel SHK6104 SHK - TJ Slavia SHK 43:10 + 1:44
4. Funda Michal SHK6403 SHK - TJ Slavia SHK 45:37 + 4:11
5. Hanuš Pavel LTU6501 LTU - OOB TJ Lok LTU 46:11 + 4:45
6. Řehák Pavel SJC6001 SJC - Sportcentr SJC 46:16 + 4:50
7. Vychodil Tomáš SHK6301 SHK - TJ Slavia SHK 46:37 + 5:11
8. Melichar Igor PHK6504 PHK - OK 99 Hrad PHK 46:38 + 5:12
9. Lux Zdeněk KUN6201 KUN - TJ Sokol K KUN 46:41 + 5:15
10. Rykala Karel VAM6401 VAM - OOB Vamber VAM 48:41 + 7:15
11. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU - OK Lokomot LPU 49:12 + 7:46
12. Svoboda Miloslav SHK5901 SHK - TJ Slavia SHK 49:55 + 8:29
13. Grundman Martin CHC5801 CHC - K.O.B. Cho CHC 50:16 + 8:50
14. Semrád Pavel CHC6602 CHC - K.O.B. Cho CHC 51:43 + 10:17
15. Balcar Aleš PHK5703 PHK - OK 99 Hrad PHK 52:24 + 10:58
16. Andrš Milan ZAM5801 ZAM - OB T.J. So ZAM 53:31 + 12:05
17. Vydra Pavel PEN6200 PEN - OK RECO Sp PEN 55:30 + 14:04
18. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA - TJ START N SNA 56:27 + 15:01
19. Černý Petr ALB6000 ALB - OOB Albrec ALB 57:32 + 16:06
20. Kment Libor LPU6703 LPU - OK Lokomot LPU 58:27 + 17:01
21. Souček Pavel PHK5503 PHK - OK 99 Hrad PHK 59:41 + 18:15
22. Rücker Petr HOR6500 HOR - TJ Jiskra HOR 61:19 + 19:53
23. Janeba Petr CHC6001 CHC - K.O.B. Cho CHC 61:49 + 20:23
24. Divecký Josef SHK6102 SHK - TJ Slavia SHK 62:48 + 21:22
25. Jelínek Roman CHC6301 CHC - K.O.B. Cho CHC 66:30 + 25:04
26. Karel Miloš JIL6004 JIL - OK Jilemni JIL 68:33 + 27:07
27. Holeček Petr NNN0001 CZ - Neregistrov NNN 82:47 + 41:21
28. Zalaba Jindřich SJC6603 SJC - Sportcentr SJC 83:05 + 41:39
H55C
5.20 km, 280 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Jaroslav VRL5002 VRL - OOS TJ Spa VRL 54:22
2. Farář Václav LPU5201 LPU - OK Lokomot LPU 55:17 + 0:55
3. Knobloch Jindřich VRL4901 VRL - OOS TJ Spa VRL 56:23 + 2:01
4. Čípa Jiří CET5002 CET - TJ Loko Če CET 56:32 + 2:10
5. Tichý Boris DOB5500 DOB - KOB Dobruš DOB 56:50 + 2:28
6. Mrštík Václav LPU5002 LPU - OK Lokomot LPU 57:26 + 3:04
7. Švadlena Jiří CHC4601 CHC - K.O.B. Cho CHC 57:37 + 3:15
8. Šroler Zdeněk KUN5201 KUN - TJ Sokol K KUN 59:05 + 4:43
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA - SK LOB Nov NPA 60:28 + 6:06
10. Nožička Miroslav LPU5405 LPU - OK Lokomot LPU 60:47 + 6:25
11. Rejmont Milan LTU4801 LTU - OOB TJ Lok LTU 61:23 + 7:01
12. Kynčl Stanislav JIL5401 JIL - OK Jilemni JIL 61:41 + 7:19
13. Třasák Milan LPU5206 LPU - OK Lokomot LPU 65:34 + 11:12
14. Štregl Tomáš VRL5001 VRL - OOS TJ Spa VRL 69:40 + 15:18
15. Novák Karel NPA5001 NPA - SK LOB Nov NPA 72:52 + 18:30
16. Tůma Miloš DOB5600 DOB - KOB Dobruš DOB 74:28 + 20:06
H55D
4.00 km, 220 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 LPU - OK Lokomot LPU 48:39
2. Šponar Josef ZAM4701 ZAM - OB T.J. So ZAM 51:39 + 3:00
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 LPU - OK Lokomot LPU 52:40 + 4:01
4. Pilgr Bohuslav CET5101 CET - TJ Loko Če CET 53:18 + 4:39
5. Klimpl Petr LPU5401 LPU - OK Lokomot LPU 55:12 + 6:33
6. Rybička Jan CET5001 CET - TJ Loko Če CET 55:14 + 6:35
7. Tobiška Václav ZAM4401 ZAM - OB T.J. So ZAM 57:42 + 9:03
8. Sáňka Bedřich LPU5102 LPU - OK Lokomot LPU 57:48 + 9:09
9. Procházka Jiří LTU4802 LTU - OOB TJ Lok LTU 61:17 + 12:38
10. Stulík Jiří SHK5701 SHK - TJ Slavia SHK 73:08 + 24:29
11. Malec Jaromír TYN5604 TYN - OOB SK Týn TYN 73:29 + 24:50
12. Malátek Jaroslav VAM4801 VAM - OOB Vamber VAM 78:55 + 30:16
13. Šabatka Petr SHK5703 SHK - TJ Slavia SHK 84:49 + 36:10
H65C
3.60 km, 180 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC - Sportcentr SJC 41:52
2. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL - OK Jilemni JIL 45:11 + 3:19
3. Málek Josef LPU3901 LPU - OK Lokomot LPU 55:04 + 13:12
4. Springer Michal PHK4601 PHK - OK 99 Hrad PHK 57:07 + 15:15
5. Mikulecký Jan PHK3801 PHK - OK 99 Hrad PHK 57:25 + 15:33
6. Zemánek Bohumil VRL3601 VRL - OOS TJ Spa VRL 57:34 + 15:42
7. Koudelka Karel LPU4001 LPU - OK Lokomot LPU 60:01 + 18:09
8. Máslo Miroslav SHK4001 SHK - TJ Slavia SHK 68:52 + 27:00
9. Čepelka Petr LPU4701 LPU - OK Lokomot LPU 69:11 + 27:19
10. Novotný Petr PHK3802 PHK - OK 99 Hrad PHK 69:30 + 27:38
11. Weber Petr PHK3901 PHK - OK 99 Hrad PHK 75:20 + 33:28
12. Jiran Václav PHK4701 PHK - OK 99 Hrad PHK 82:51 + 40:59
H65D
2.30 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 PHK - OK 99 Hrad PHK 35:21
HDR
2.00 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrich Radek SRK SRK - SOOB Spart SRK 24:58
2. Paleček Jan SRK SRK - SOOB Spart SRK 26:11 + 1:13
3. Vybíral Lukáš PHK0600 PHK - OK 99 Hrad PHK 28:18 + 3:20
4. Moskvová Agáta ZLH0550 ZLH - OOB TJ Zla ZLH 28:34 + 3:36
5. Růžičková Magda NNN CZ - Neregistrov NNN 31:11 + 6:13
6. Moskva Vojtěch ZLH0801 ZLH - OOB TJ Zla ZLH 33:15 + 8:17
7. Paštika Michal NNN CZ - Neregistrov NNN 33:36 + 8:38
8. Čapková Markéta NNN CZ - Neregistrov NNN 33:45 + 8:47
9. Koblic Martin VAM VAM - OOB Vamber VAM 33:52 + 8:54
10. Háp Matěj PHK0501 PHK - OK 99 Hrad PHK 34:42 + 9:44
11. Neumannová Alžběta PHK0650 PHK - OK 99 Hrad PHK 35:40 + 10:42
12. Štichhauer Adam LPU0603 LPU - OK Lokomot LPU 36:08 + 11:10
13. Sršňová Natálie VAM0751 VAM - OOB Vamber VAM 37:30 + 12:32
14. Malá Anežka JIL0751 JIL - OK Jilemni JIL 38:40 + 13:42
15. Mrskočová Markéta LPU0553 LPU - OK Lokomot LPU 40:10 + 15:12
16. Málková Naďa st. SRK SRK - SOOB Spart SRK 40:20 + 15:22
17. Doucha Tomáš SNA0801 SNA - TJ START N SNA 40:30 + 15:32
18. Lazák Jan LTU0500 LTU - OOB TJ Lok LTU 41:12 + 16:14
19. Kuhnová Alžběta LPU LPU - OK Lokomot LPU 42:40 + 17:42
20. Voláková Viktorie BRU0651 BRU - Ulita-HOBR BRU 42:57 + 17:59
21. Pavelec Michal NPA0801 NPA - SK LOB Nov NPA 43:24 + 18:26
22. Vrbatová Dominika NNN CZ - Neregistrov NNN 43:34 + 18:36
23. Bárta Štěpán PHK PHK - OK 99 Hrad PHK 44:04 + 19:06
24. Košťálková Žofie CHC CHC - K.O.B. Cho CHC 44:22 + 19:24
25. Dvořák Vojtěch LPU0549 LPU - OK Lokomot LPU 45:24 + 20:26
26. Kuncová Ema NNN CZ - Neregistrov NNN 45:27 + 20:29
27. Školníková Karla BRU0551 BRU - Ulita-HOBR BRU 46:49 + 21:51
28. Vodičková Veronika LPU0651 LPU - OK Lokomot LPU 49:12 + 24:14
29. Málková Naďa ml. SRK SRK - SOOB Spart SRK 50:22 + 25:24
30. Šimerda Václav NER CZ - Neregistrov NNN 50:39 + 25:41
31. Pelda Václav NNN CZ - Neregistrov NNN 50:44 + 25:46
32. Kopecká Martina NNN0003 CZ - Neregistrov NNN 52:34 + 27:36
33. Filipová Lucie SRK0351 SRK - SOOB Spart SRK 52:50 + 27:52
34. Dvořáková Anežka LPU0599 LPU - OK Lokomot LPU 52:59 + 28:01
35. Zemánek Adam SRK0502 SRK - SOOB Spart SRK 54:00 + 29:02
36. Tomášová Magdalena CHC CHC - K.O.B. Cho CHC 54:36 + 29:38
37. Daníček Josef SRK0702 SRK - SOOB Spart SRK 55:01 + 30:03
38. Hanc Dominik SRK SRK - SOOB Spart SRK 57:14 + 32:16
39. Konývková, Prachařová NNN CZ - Neregistrov NNN 63:43 + 38:45
40. Zemánek Štěpán NNN CZ - Neregistrov NNN 63:45 + 38:47
41. Kalous Tomáš EKP0600 EKP - VŠTJ Ekono EKP 64:55 + 39:57
42. Kárník Štěpán NNN CZ - Neregistrov NNN 65:55 + 40:57
43. Netuková Anežka SHK0750 SHK - TJ Slavia SHK 66:36 + 41:38
44. Hájek Dominik CET0601 CET - TJ Loko Če CET 67:11 + 42:13
45. Kovář Radim CET0501 CET - TJ Loko Če CET 68:28 + 43:30
46. Kalousová Jolana EKP0750 EKP - VŠTJ Ekono EKP 69:40 + 44:42
47. Štantejský Vojtěch CET0401 CET - TJ Loko Če CET 69:55 + 44:57
48. Svejštil Martin ZAM1001 ZAM - OB T.J. So ZAM 73:30 + 48:32
49. Szczygiel Hanna NNN2007 CZ - Neregistrov NNN 77:25 + 52:27
50. Černý Vojtěch NNN CZ - Neregistrov NNN 87:34 + 62:36
51. Černá Lada NNN CZ - Neregistrov NNN 87:35 + 62:37
52. Zenkner Jan BRU1000 BRU - Ulita-HOBR BRU 109:37 + 84:39
53. Václavík Martin NNN CZ - Neregistrov NNN 118:18 + 93:20
54. Václavíková Amálie NNN CZ - Neregistrov NNN 118:33 + 93:35
Balousová Marta NNN CZ - Neregistrov NNN DISK
Besedová Barborka CHT1051 CHT - OOB SK Chr CHT DISK
P
2.00 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubář David NNN CZ - Neregistrov NNN 19:19
2. Suchý Petr SHK78 SHK - TJ Slavia SHK 19:53 + 0:34
3. Puš Roman STH7501 STH - SK Studene STH 20:52 + 1:33
4. Čapková Petra PHK7850 PHK - OK 99 Hrad PHK 23:38 + 4:19
5. Žáková Marcela LPU LPU - OK Lokomot LPU 24:25 + 5:06
6. Žák Michal LPU LPU - OK Lokomot LPU 25:22 + 6:03
7. Dohnálek Pavel NNN CZ - Neregistrov NNN 26:19 + 7:00
8. Dohnálková Jana NNN CZ - Neregistrov NNN 26:20 + 7:01
9. Tomáš Stanislav CHC CHC - K.O.B. Cho CHC 28:04 + 8:45
10. Chládek Josef NNN CZ - Neregistrov NNN 28:20 + 9:01
11. Dršková Renáta NNN CZ - Neregistrov NNN 28:32 + 9:13
12. Pompach Martin PHK7207 PHK - OK 99 Hrad PHK 29:09 + 9:50
13. Karlová Kateřina JILXXXX JIL - OK Jilemni JIL 32:36 + 13:17
14. Peremský Zdeněk SRK SRK - SOOB Spart SRK 33:41 + 14:22
15. Faltejsková Kateřina NNN0002 CZ - Neregistrov NNN 33:52 + 14:33
16. Tichá Kateřina KOR KOR - OB DDM Kos KOR 35:21 + 16:02
17. Burdychová Naďa BRM5551 BRM - Sokol Burd BRM 36:56 + 17:37
18. Hrnčířová Lenka STH7251 STH - SK Studene STH 38:20 + 19:01
19. Zenknerová Karolína BRU0052 BRU - Ulita-HOBR BRU 57:34 + 38:15
20. Zářecká Linda KOR KOR - OB DDM Kos KOR 86:55 + 67:36
Kuhn Jiří LPU LPU - OK Lokomot LPU DISK
T
4.30 km, 275 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balous Josef NNN0000 CZ - Neregistrov NNN 48:05
2. Souček Tomáš NNN CZ - Neregistrov NNN 50:02 + 1:57
3. Hulec Jan NNN CZ - Neregistrov NNN 67:52 + 19:47
4. Staroňová Hana VAM VAM - OOB Vamber VAM 74:00 + 25:55
5. Neumann David NNN CZ - Neregistrov NNN 76:23 + 28:18
6. Fajfr Michal NNN CZ - Neregistrov NNN 99:59 + 51:54
Beneš Michal NNN7800 CZ - Neregistrov NNN DISK