Race results: Veřejný závod

Date:
2013/05/31
Place:
Szkoła Podstawowa nr 2, Jana Pawła II 9, Głuchołazy, Polsko
Organiser:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Used map:
Zdrój, 1:5 000, e = 2,5 m, stav duben 2013, autor Miroslav Sikora, revize Jerzy Antonowicz, mapový klíč ISSOM 2007
Director:
Pavlíková Hana
Referee:
Kolář Rudolf
Course setter:
Novotný Tomáš
Classes:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H65B     H70B     HDR     P    
D10C
1.40 km, 30 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 10:47
2. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 18:09 + 7:22
3. Ogrodnik Magdalena O49 C UKS Lotna 25:20 + 14:33
4. Szczuka Martyna O47 C LUKS Azymek 44:06 + 33:19
Pietrasz Martyna O47 C LUKS Azymek DISK
Kolakowska Weronika O49 C UKS Lotna DISK
Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc DISK
D12C
1.60 km, 35 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 15:31
2. Szwinge Oliwia O49 C UKS Lotna 20:28 + 4:57
3. Olesniewicz Karolina O49 C UKS Lotna 24:59 + 9:28
4. Dammfeld Karolina C 25:59 + 10:28
5. Czekala Oliwia O49 C UKS Lotna 26:58 + 11:27
6. Gidel Zuzanna O49 C UKS Lotna 28:55 + 13:24
7. Konieczny Karolina O49 C UKS Lotna 29:14 + 13:43
8. Zebracka Milena C 30:08 + 14:37
9. Lakomska Aleksandra O49 C UKS Lotna 34:46 + 19:15
10. Kliszcz Daria O49 C UKS Lotna 35:49 + 20:18
D14B
2.00 km, 40 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 17:56
2. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 18:24 + 0:28
3. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 19:23 + 1:27
4. Wierzba Wiktoria D93111 C MKS Paulinum 22:10 + 4:14
5. Sulikowska Weronika O49 C UKS Lotna 24:00 + 6:04
6. Koltun Maja O49 C UKS Lotna 25:46 + 7:50
7. Ozga Barbara O47 C LUKS Azymek 28:01 + 10:05
8. Kopa Claudia O49 C UKS Lotna 31:31 + 13:35
9. Goscinska Adrianna O47 C LUKS Azymek 35:16 + 17:20
10. Krawczyk Anna S51113 C UKS Reflex Sekcja BnO 36:14 + 18:18
11. Piecha Agnieszka S51120 C UKS Reflex Sekcja BnO 37:16 + 19:20
12. Witkowska Natalia 100 C Indywidualnie 40:33 + 22:37
13. Kopietz Malgorzata O49 C UKS Lotna 49:30 + 31:34
14. Paterok Estera O49 C UKS Lotna 52:28 + 34:32
Jurczyk Marta S03017 C UKS Sparta Czyzowice DISK
Kowalska Agata S51112 C UKS Reflex Sekcja BnO DISK
Konopacka Martyna S51115 C UKS Reflex Sekcja BnO DISK
D16B
2.30 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wanczyk Zuzanna W03027 C PUKS Mlode Orly 13:10
2. Grobelna Kamila D95101 C WKS Slask 14:05 + 0:55
3. Sobas Aleksandra K30098 C WKS Wawel 14:28 + 1:18
4. Legiec Roksana K48011 C KS Koscielec Chrzanow 14:33 + 1:23
5. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 15:00 + 1:50
6. Olszanska Maja NNN C NNN/Neregistrovaní 15:06 + 1:56
6. Wzietek Barbara K48020 C KS Koscielec Chrzanow 15:06 + 1:56
8. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 15:19 + 2:09
9. Lech Zuzanna E75102 C UKS Orientus 15:21 + 2:11
10. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 15:50 + 2:40
11. Sembratowicz Teresa D95105 C WKS Slask 15:56 + 2:46
12. Madra Paulina D95103 C WKS Slask 16:11 + 3:01
13. Filipowska Aleksandra E75101 C UKS Orientus 16:14 + 3:04
14. Zieba Emilia D95107 C WKS Slask 16:19 + 3:09
15. Bugaj Katarzyna K30 C WKS Wawel 17:03 + 3:53
16. Kazmierczak Marzena E75016 C UKS Orientus 17:10 + 4:00
17. Dopierala Romana P35052 C UKS Arkady 18:04 + 4:54
18. Antonowicz Anna-Maria W87101 C UNTS 20:25 + 7:15
19. Dzik Justyna S22033 C MUKS Gliwice 21:14 + 8:04
20. Tomaszczyk Angelika O47 C LUKS Azymek 22:42 + 9:32
21. Mikulska Ewelina O47 C LUKS Azymek 23:47 + 10:37
22. Strymecka Nikola S51101 C UKS Reflex Sekcja BnO 24:54 + 11:44
Bonat Julia S00 C Indywidualnie Slask DISK
D18B
2.50 km, 55 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Morawska Maja G17005 C UKS Azymut 45 18:36
2. Matyba Anna P35066 C UKS Arkady 19:04 + 0:28
3. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 21:30 + 2:54
4. Bialkowska Aneta E75081 C UKS Orientus 21:35 + 2:59
5. Banas Agnieszka E75093 C UKS Orientus 22:20 + 3:44
6. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 23:28 + 4:52
7. Magierska Zuzanna E75117 C UKS Orientus 24:41 + 6:05
8. Jankowska Joanna C 28:11 + 9:35
D20B
2.50 km, 55 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kubicka Zuzanna W03021 C PUKS Mlode Orly 17:47
2. Donczew Anna D95015 C WKS Slask 19:58 + 2:11
3. Bartczak Natalia E75020 C UKS Orientus 22:49 + 5:02
4. Kolesnikova Anastasia K30 C WKS Wawel 25:59 + 8:12
D21B
2.90 km, 65 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lajn Daria E71002 C UKS Azymut Pabianice 16:58
2. Faron Paulina K30022 C WKS Wawel 17:28 + 0:30
3. Wicha Malgorzata K30090 C WKS Wawel 18:50 + 1:52
4. Piastrouskaya Viyaleta W87187 C UNTS 18:55 + 1:57
5. Pabich Maria E71006 C UKS Azymut Pabianice 19:56 + 2:58
6. Lubak Kamila D95060 C WKS Slask 22:05 + 5:07
7. Koziolek Julia D95017 C WKS Slask 23:07 + 6:09
8. Gorska Kinga N61021 C UMKS Orkan 23:12 + 6:14
9. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 23:51 + 6:53
10. Dyzio Katarzyna K30020 C WKS Wawel 24:19 + 7:21
11. Kolosinska Jolanta W87009 C UNTS 24:22 + 7:24
12. Kasza Izabela S51047 C UKS Reflex Sekcja BnO 24:57 + 7:59
13. Wysocka Malwina S28008 C UKS Kometa 25:14 + 8:16
14. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:08 + 9:10
Gwozdz Ewa E75026 C UKS Orientus DISK
Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D35B
2.50 km, 55 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wlodarczyk Anna Maria D93060 C MKS Paulinum 21:19
2. Biolik Agnieszka W87081 C UNTS 21:45 + 0:26
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:16 + 5:57
4. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 28:44 + 7:25
D40B
2.50 km, 55 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 20:21
2. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 23:26 + 3:05
3. Sobas Joanna C 26:24 + 6:03
4. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 28:38 + 8:17
D45B
2.30 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 21:29
2. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 26:17 + 4:48
3. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:05 + 5:36
D50B
2.30 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Morawska Irena G17003 C UKS Azymut 45 17:21
2. Czerkawska Urszula S22031 C MUKS Gliwice 19:24 + 2:03
D55B
2.00 km, 40 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wysocka Jolanta S28070 C UKS Kometa 25:53
2. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:38 + 7:45
3. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 34:02 + 8:09
4. Olbrycht Anna W00002 C Indywidualnie Warszawa 40:12 + 14:19
5. Bucholc Teresa 100 C Indywidualnie 65:23 + 39:30
D60B
2.00 km, 40 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:55
2. Mrkvicová Ludmila MOV4951 C SKOB Ostrava 39:23 + 8:28
Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava DISK
D65B
1.70 km, 40 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 20:10
2. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 30:29 + 10:19
3. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 39:03 + 18:53
H10C
1.40 km, 30 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cych Mikolaj NNN C NNN/Neregistrovaní 9:44
2. Cych Maksymilan NNN C NNN/Neregistrovaní 11:07 + 1:23
3. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 12:37 + 2:53
4. Biolik Emil W87080 C UNTS 13:26 + 3:42
5. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 14:38 + 4:54
6. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 16:32 + 6:48
Jachec Tomasz C DISK
Mytych Jakub O47 C LUKS Azymek DISK
Kedziora Rafal O47 C LUKS Azymek DISK
H12C
1.60 km, 35 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 11:11
2. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 11:51 + 0:40
3. Koleczko Blazej S01036 C UKS ZSZ-Jedynka 12:22 + 1:11
4. Hyla Damian O47 C LUKS Azymek 13:12 + 2:01
5. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 14:18 + 3:07
6. Gidel Samuel O49 C UKS Lotna 28:58 + 17:47
7. Obstoj Piotr O49 C UKS Lotna 38:54 + 27:43
H14B
2.30 km, 40 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 13:53
2. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 13:59 + 0:06
3. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 16:00 + 2:07
4. Byrczek Jan 100 C Indywidualnie 16:55 + 3:02
5. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 17:12 + 3:19
6. Obstoj Adam O49 C UKS Lotna 18:18 + 4:25
7. Kasza Jan S51079 C UKS Reflex Sekcja BnO 18:20 + 4:27
8. Koleczko Bartosz S01035 C UKS ZSZ-Jedynka 19:17 + 5:24
H16B
2.70 km, 65 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wolowczyk Michal W87034 C UNTS 16:57
2. Legiec Kamil K48010 C KS Koscielec Chrzanow 16:59 + 0:02
3. Sosenko Szymon D95106 C WKS Slask 17:07 + 0:10
4. Biederman Marcin K30093 C WKS Wawel 17:10 + 0:13
5. Baran Jan K30034 C WKS Wawel 17:19 + 0:22
6. Pryjma Fryderyk S00 C Indywidualnie Slask 18:00 + 1:03
7. Rutka Jan W87089 C UNTS 18:33 + 1:36
7. Jaroszek Jakub S22035 C MUKS Gliwice 18:33 + 1:36
9. Mossakowski Wojciech W87002 C UNTS 20:05 + 3:08
10. Borgiel Jaroslaw S01015 C UKS ZSZ-Jedynka 20:16 + 3:19
11. Lubak Mateusz D95102 C WKS Slask 21:17 + 4:20
12. Jurczyk Maciej S03018 C UKS Sparta Czyzowice 22:11 + 5:14
13. Zuchmanski Przemyslaw E75114 C UKS Orientus 23:47 + 6:50
14. Wrotny Mateusz O47 C LUKS Azymek 24:19 + 7:22
15. Swiech Mateusz E75110 C UKS Orientus 25:24 + 8:27
16. Bielka Pawel O47 C LUKS Azymek 27:56 + 10:59
Sotniczuk Piotr W87044 C UNTS DISK
Zwyrtek Kacper S51109 C UKS Reflex Sekcja BnO DISK
H18B
2.80 km, 65 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nowak Maciej D93030 C MKS Paulinum 15:52
2. Skorupa Marek K30092 C WKS Wawel 16:41 + 0:49
3. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 17:25 + 1:33
4. Anc Kamil W87036 C UNTS 18:40 + 2:48
5. Palka Szymon E75011 C UKS Orientus 19:29 + 3:37
6. Androsov Serhii K30 C WKS Wawel 20:02 + 4:10
7. Lucarski Maciej D93012 C MKS Paulinum 32:43 + 16:51
H20B
3.00 km, 60 m, 23 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Niewiedziala Robert G14016 C UKS Siodemka 17:44
2. Szmulkowski Adam W03004 C PUKS Mlode Orly 19:13 + 1:29
3. Dudek Wojciech W03032 C PUKS Mlode Orly 20:07 + 2:23
4. Jaroszek Radoslaw S22022 C MUKS Gliwice 25:10 + 7:26
H21B
3.60 km, 75 m, 23 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 5860
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Dwojak Wojciech D95098 C WKS Slask 17:03
2. Kowalski Wojciech D95033 C WKS Slask 18:05 + 1:02
3. Dutkowski Mikolaj P35015 C UKS Arkady 18:27 + 1:24
4. Pawlak Bartosz D69001 C WKS Grunwald 18:52 + 1:49
5. Podzinski Rafal E75077 C UKS Orientus 19:23 + 2:20
6. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:03 + 4:00 6726
7. Jasinski Maciej D95090 C WKS Slask 21:09 + 4:06
8. Charuba Lukasz E75063 C UKS Orientus 21:59 + 4:56
9. Pabich Mariusz G20 C UKS Azymut 22:40 + 5:37
10. Olech Przemyslaw G14055 C UKS Siodemka 23:13 + 6:10
11. Galicz Karol W03031 C PUKS Mlode Orly 23:55 + 6:52
12. Jurczyk Tomasz S03001 C UKS Sparta Czyzowice 25:45 + 8:42
13. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 25:57 + 8:54 5563
14. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 27:07 + 10:04 5287
15. Lisowski Przemyslaw D92031 C KS Artemis 28:17 + 11:14
16. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 30:28 + 13:25 4492
17. Hajdas Przemyslaw D95072 C WKS Slask 33:21 + 16:18
18. Piekielny Mariusz E70005 C MUKS Junior 37:30 + 20:27
19. Kasal Vít SBK7540 C KOB Start Blansko 37:45 + 20:42 2764
20. Cieslik Marcin 100 C Indywidualnie 38:37 + 21:34
21. Kozelský Miroslav KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:59 + 21:56 2471
22. Wdowczyk Piotr 100 C Indywidualnie 40:32 + 23:29
23. Pabich Tomasz E71005 C UKS Azymut Pabianice 42:31 + 25:28
24. Okon Przemyslaw E70005 C MUKS Junior 68:50 + 51:47
Bzdawski Maciej 100 C Indywidualnie DISK
Sklenář Martin SBR9501 B SKOB Bruntál DISK 0
Lubkiewicz Tomasz K30002 C WKS Wawel DISK
Wenslaw Mateusz G17094 C UKS Azymut 45 DISK
Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž DISK 0
H35B
2.80 km, 65 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Biolik Grzegorz W87 C UNTS 20:43
2. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 20:47 + 0:04
3. Dzik Miroslaw S22030 C MUKS Gliwice 21:00 + 0:17
4. Mastela Rafal S01001 C UKS ZSZ-Jedynka 24:11 + 3:28
5. Masny Krzysztof S01041 C UKS ZSZ-Jedynka 24:41 + 3:58
6. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 25:19 + 4:36
7. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 26:15 + 5:32
8. Jurczyk Piotr S03 C UKS Sparta Czyzowice 28:39 + 7:56
9. Porada Robert S51100 C UKS Reflex Sekcja BnO 29:47 + 9:04
10. Koleczko Lukasz S01033 C UKS ZSZ-Jedynka 47:01 + 26:18
H40B
2.80 km, 65 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 21:12
2. Witkowski Zbigniew 100 C Indywidualnie 36:23 + 15:11
Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál DISK
Cych Piotr D956840 C WKS Slask DISK
H45B
2.70 km, 55 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Widziewicz Remigiusz D95003 C WKS Slask 18:27
2. Moszkowicz Pawel K30050 C WKS Wawel 18:45 + 0:18
3. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:30 + 1:03
4. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 20:27 + 2:00
5. Bartczak Jaroslaw N61001 C UMKS Orkan 20:57 + 2:30
6. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 21:13 + 2:46
7. Wiejacki Janusz W97029 C UKS Saper 26:52 + 8:25
8. Pryjma Tomasz S00 C Indywidualnie Slask 28:00 + 9:33
9. Pedowski Wojciech W22 C OK! Sport 38:55 + 20:28
H50B
2.70 km, 65 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 22:20
2. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:34 + 7:14
3. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:09 + 8:49
4. Hyjek Adam O47 C LUKS Azymek 31:34 + 9:14
5. Polewski Dariusz O47 C LUKS Azymek 38:54 + 16:34
6. Czerkawski Waclaw S22032 C MUKS Gliwice 40:19 + 17:59
H55B
2.40 km, 45 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Guga Romuald D95053 C WKS Slask 16:36
2. Krol Benedykt G14001 C UKS Siodemka 18:40 + 2:04
3. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:37 + 3:01
4. Malinowski Wiktoria E17002 C MKS Metalowiec 21:10 + 4:34
5. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 26:13 + 9:37
6. Wysocki Andrzej S22 C MUKS Gliwice 27:01 + 10:25
7. Olbrycht Janusz W00001 C Indywidualnie Warszawa 28:22 + 11:46
H65B
2.00 km, 50 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 18:54
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 19:04 + 0:10
3. Bogulak Adam C 23:53 + 4:59
4. Mrkvica Miroslav MOV4600 C SKOB Ostrava 24:46 + 5:52
5. Blimke Roman S00 C Indywidualnie Slask 30:35 + 11:41
H70B
2.00 km, 50 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lebek Henryk S00003 C Indywidualnie Slask 41:40
HDR
1.40 km, 35 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 13:27
2. Dammfeld Adam O49 C UKS Lotna 14:38 + 1:11
3. Mianowska Tosia W87 C UNTS 17:42 + 4:15
4. Hyla Natalia O47 C LUKS Azymek 19:51 + 6:24
5. Sikora Jan C 20:24 + 6:57
6. Majer Jagoda O47 C LUKS Azymek 21:00 + 7:33
7. Masny Tadek Przemek S01 C UKS ZSZ-Jedynka 28:01 + 14:34
8. Dzik Zosia 100 C Indywidualnie 28:34 + 15:07
P
2.00 km, 35 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 14:42
2. Ratuszniak Adam O47 C LUKS Azymek 15:18 + 0:36
3. Zeleski Darek G14 C UKS Siodemka 16:22 + 1:40
4. Gajda Lukasz O48 C LUKS Azymek Lotna 17:02 + 2:20
5. Opanowicz Dominik G1487 C UKS Siodemka 17:04 + 2:22
6. Wrzosek Mazgorzapa C 17:30 + 2:48
7. Jusik Panek C 17:31 + 2:49
8. Tomáš Minarčík NNN C NNN/Neregistrovaní 17:57 + 3:15
9. Majer Ewa C 22:35 + 7:53
10. Wysocka Olga S28 C UKS Kometa 23:36 + 8:54
11. Oleszek Maciej O49 C UKS Lotna 24:21 + 9:39
12. Smékalová Jana UOL7899 C SK UP Olomouc 26:41 + 11:59
13. Grudziecka Aneta G14 C UKS Siodemka 31:32 + 16:50
14. Swiatkowska Bogumila D93 C MKS Paulinum 38:49 + 24:07
15. Pipiro Grzegorz S01066 C UKS ZSZ-Jedynka 40:50 + 26:08
16. Pipiro Grazyna S01065 C UKS ZSZ-Jedynka 40:57 + 26:15