Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
09.06.2013
Místo konání:
Budislav (letní tábor PČR)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Zeman Jaroslav
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 34:49
2. Komárková Jindra SJH0453 37:59 + 3:10
3. Nešporová Marie TTR0351 40:53 + 6:04
4. Sabolová Marie CTB0353 61:22 + 26:33
5. Polanská Nelly PZR 59:38 + 24:49
D10N
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jindřichová Eliška SJI0553 18:56
2. Richterová Julie ADA0351 21:09 + 2:13
3. Benešová Michaela SJH0651 22:41 + 3:45
4. Blažková Veronika SJH0551 31:26 + 12:30
D12
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 41:54
2. Kinštová Tereza SJH0251 42:03 + 0:09
3. Kovářová Jana CET0251 61:50 + 19:56
4. Suková Hana PZR0252 71:01 + 29:07
5. Lédlová Natálie PZR0151 83:08 + 41:14
6. Pittnerová Adéla RUZ0250 85:43 + 43:49
7. Jelínková Adéla RUZ0251 127:25 + 85:31
D14
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 41:56
2. Foltýnová Eva SJI0051 56:09 + 14:13
Hojná Eliška SJH0052 DISK
D16
5.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horvátová Hana ASU9797 51:49
2. Hojná Dominika SJH9852 52:38 + 0:49
3. Petráčková Kristýna SJI9851 62:08 + 10:19
4. Parkanová Veronika SJH9751 65:16 + 13:27
5. Vacková Anna SJI9854 68:04 + 16:15
6. Peňázová Veronika SJH9752 72:25 + 20:36
7. Dundáčková Julie SJH9853 80:07 + 28:18
8. Gažiová Kristýna CET9751 109:14 + 57:25
9. Gažiová Romana CET9851 127:21 + 75:32
D18
5.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 59:07
2. Kubičková Bára SJH9551 80:44 + 21:37
D21C
7.60 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8152
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 64:17 8800
2. Fenclová Marta LPU7667 69:33 + 5:16 8159
3. Škodová Petra LPU8359 70:57 + 6:40 7988
4. Hiršová Gabriela VBM9651 75:45 + 11:28 7404
5. Knapová Iva LPU6052 84:26 + 20:09 6346
6. Masopustová Eliška PGP8656 87:53 + 23:36 5926
7. Smutná Pavla VAM8651 100:15 + 35:58 4419
8. Pekárková Monika RBK9252 104:40 + 40:23 3881
9. Mesiarkinová Kamila MBM8282 106:19 + 42:02 3680
10. Nešporová Marie TTR7251 138:49 + 74:32 0
11. Fencíková Vladislava JHB6553 146:14 + 81:57 0
Králová Iveta JHB8952 DISK 0
Hrstková Vladěna PGP8753 DISK 0
D21D
4.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1892
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafářová Ivana CET8051 57:51 2137
2. Zitková Radka LPU7958 63:29 + 5:38 1970
3. Šťastná Lenka CTB8351 73:07 + 15:16 1683
4. Kinštová Dominika SJH8001 74:00 + 16:09
5. Zounková Radka MBM7661 78:24 + 20:33 1525
6. Loskotová Daniela 73C7650 79:31 + 21:40
7. Dundáčková Hana SJH7052 88:50 + 30:59 1215
8. Pittnerová Lenka RUZ7150 95:44 + 37:53 1009
9. Palátová Lenka TTR7551 102:47 + 44:56 799
10. Kašpárková Petra SJI7451 111:40 + 53:49 535
11. Jelínková Hana CTB8152 155:58 + 98:07 0
Žandová Hana CTB7052 DISK 0
D35
5.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 54:40
2. Benešová Iva SJH7051 64:32 + 9:52
3. Čechová Zuzana SJI6951 65:20 + 10:40
4. Švejcarova Daniela PBM7375 65:48 + 11:08
5. Šťastná Alena CTB7351 67:39 + 12:59
6. Kamenická Lenka OSN6955 68:20 + 13:40
7. Hojná Tereza SJH6951 68:55 + 14:15
8. Melounová Miroslava JHB6851 74:07 + 19:27
9. Hiršová Marcela VBM7079 75:36 + 20:56
10. Richterová Nataša ADA7451 76:48 + 22:08
11. Procházková Lucie ADA7651 85:40 + 31:00
12. Kubičková Martina SJH7752 87:40 + 33:00
13. Šišmová Hana TYN6850 91:43 + 37:03
14. Poláčková Bohuslava PZR7070 93:46 + 39:06
15. Nováková Eva KAM7251 100:26 + 45:46
16. Nechutová Alena PZR6969 105:04 + 50:24
Janíčková Jitka OSN7356 DISK
D45
4.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 64:41
2. Klusáčková Jitka TTR6152 66:39 + 1:58
3. Voborníková Eva CTB6851 67:51 + 3:10
4. Syslová Iva TTR6151 76:00 + 11:19
5. Kubičková Ivana SJH6851 87:50 + 23:09
D55
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 51:46
2. Klimplová Alena LPU5551 58:27 + 6:41
3. Jelínková Jana RUZ5552 60:51 + 9:05
4. Křížová Zdenka PZR5051 68:40 + 16:54
5. Eremiášová Jana TBM5451 74:58 + 23:12
6. Orálková Libuše TTR5351 86:09 + 34:23
7. Podhorská Věra FJI5252 99:05 + 47:19
Slámová Hana TBM4951 DISK
H10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 34:05
2. Dundáček Karel SJH0401 34:42 + 0:37
3. Vaněček Tomáš SJH0404 37:49 + 3:44
4. Venhoda Matěj SJI0301 39:53 + 5:48
5. Kinšt Jan SJH0402 46:25 + 12:20
6. Kašpárek Vít SJI0402 48:58 + 14:53
H10N
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Matěj SJI0500 14:15
2. Doucha Martin SNA0501 15:27 + 1:12
3. Sviták Vojtěch SJH0403 21:55 + 7:40
4. Gregor Jáchym CTB 24:08 + 9:53
5. Jelínek Kryštof RUZ0301 25:29 + 11:14
6. Novák Jáchym KAM0502 26:41 + 12:26
7. Jelínek Filip RUZ0500 38:02 + 23:47
H12
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon CHT0202 32:15
2. Nešpor Jan TTR0101 41:00 + 8:45
3. Nechanický Jan OSN0200 41:10 + 8:55
4. Poláček Tomáš PZR0102 44:20 + 12:05
5. Hojný Jáchym SJH0301 50:36 + 18:21
6. Záboj Petr SJI0101 61:37 + 29:22
7. Kašpárek Ladislav SJI0102 62:46 + 30:31
8. Šišma Vojtěch LPU0204 63:22 + 31:07
9. Kovář Lukáš CET0102 64:48 + 32:33
10. Pobuda Vojtěch SJH0302 67:46 + 35:31
11. Palát Bohuslav TTR0201 73:11 + 40:56
Voráček Vít SJH0101 DISK
H14
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švec Martin CHT9902 49:28
2. Kafka Matěj SJI9903 54:53 + 5:25
3. Žanda Jan CTB9901 55:39 + 6:11
4. Šenkýř Matěj SJI9902 59:27 + 9:59
5. Sabol Josef CTB9902 59:49 + 10:21
6. Nosek Jakub SJH0002 63:44 + 14:16
7. Voráček Vojtěch SJH9904 76:30 + 27:02
8. Čech Petr SJI0001 87:26 + 37:58
9. Švec Petr CHT9901 100:26 + 50:58
Čermák Jiří CTB9903 DISK
H16
6.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechuta David PZR9701 72:34
2. Foltýn Tomáš SJI9801 145:03 + 72:29
Zacha Jiří SJI9703 DISK
Voráček Václav SJH9700 DISK
H18
7.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrád Ladislav CHC9701 62:29
2. Hirš Otakar VBM9801 70:09 + 7:40
3. Vacek Vojtěch SJI9602 76:52 + 14:23
4. Koumar František SJI9501 84:02 + 21:33
Jirsa Ondřej CTB9501 DISK
Frýba Dominik SJI9702 DISK
H21C
10.90 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8152
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 75:24 8341
2. Prášil Marek TTR7301 75:26 + 0:02 8337
3. Bravený Vít ZBM9102 76:05 + 0:41 8266
4. Čech Jan SJI9601 79:39 + 4:15 7873
5. Srb Vladimír SJI7801 83:24 + 8:00 7461
6. Venhoda Milan SJI7104 85:09 + 9:45 7269
7. Přikryl Petr ABM6708 85:53 + 10:29 7188
8. Bašus Petr SCP7400 86:36 + 11:12 7109
9. Pešek Ondřej CHC8502 90:18 + 14:54 6703
10. Hübner Jan CTB7902 91:22 + 15:58 6585
11. Vrabec Ondřej SCP8303 93:39 + 18:15 6334
12. Novotný Ondřej ABM9211 93:46 + 18:22 6321
13. Šťastný Karel CTB7901 94:29 + 19:05 6243
14. Jirků Roman SJI8309 95:19 + 19:55 6151
15. Pátek Michal CHC8603 95:49 + 20:25 6096
16. Švirák Ondřej ZBM9103 96:15 + 20:51 6048
17. Gregor Martin CTB7701 98:10 + 22:46 5838
18. Veverka Tomáš VAM8401 102:44 + 27:20 5336
19. Mazal Zdeněk VBM8103 103:53 + 28:29 5209
20. Fiala Jan BBM7205 104:41 + 29:17 5121
21. Doucha Jiří SNA7105 105:21 + 29:57 5048
22. Novák Pavel CTB8101 109:27 + 34:03 4597
23. Kamenický Tobiáš OSN9339 111:33 + 36:09 4366
24. Hladílek Jan PZR8814 119:08 + 43:44 3533
25. Pilgr Luděk CET7601 122:54 + 47:30 3119
26. Žanda Matěj CTB9201 123:40 + 48:16 3034
27. Šrubař Michal MBM8606 143:10 + 67:46 891
28. Novohradský Petr PZR8903 143:20 + 67:56 872
29. Komárek Arnošt TJH7701 148:03 + 72:39 354
Petras Tomáš VAM8801 DISK 0
H21D
6.50 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 513
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kinšt David SJH7901 81:53 656
2. Skryja Ondřej PZR9502 115:07 + 33:14 498
3. Vaněček Roman 37C7700 126:02 + 44:09
4. Pokorný Martin 127:45 + 45:52
5. Kašpárek Ladislav SJI7301 132:19 + 50:26 416
6. Blažek Petr SJH7402 138:08 + 56:15 388
7. Betlach Michal CET7801 139:00 + 57:07 384
8. Pešek Kamil CET8002 140:35 + 58:42 376
9. Balcar Vít CET8103 148:32 + 66:39 338
10. Kopic Jiří JHB9107 167:15 + 85:22 249
H35
8.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Petr LPU6901 76:29
2. Prášil Aleš SJI7415 77:02 + 0:33
3. Vítek Jaroslav SJI7201 80:12 + 3:43
4. Orany Tomáš SJI7311 81:53 + 5:24
5. Beneš Jan SJH7001 82:16 + 5:47
6. Procházka Josef KON7219 86:31 + 10:02
7. Nechanický Pavel OSN7209 87:50 + 11:21
8. Procházka Jiří ADA7512 95:27 + 18:58
9. Kubičko Pavel SJH7201 106:48 + 30:19
10. Śafář Miroslav CET7001 107:33 + 31:04
11. Jelínek Jaromír CTB7702 116:33 + 40:04
12. Novák Ondřej KAM7300 124:32 + 48:03
13. Šišma Pavel TYN6901 144:02 + 67:33
14. Nechuta Milan PZR7007 152:19 + 75:50
Kubičko Petr SJH6901 DISK
Vacek Milan SJI6901 DISK
H45
7.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Radan OSN6004 68:54
2. Nešpor Jan TTR6101 69:27 + 0:33
3. Navrátil Václav KON6427 72:31 + 3:37
4. Hirš Libor VBM6000 73:06 + 4:12
5. Kaňák Petr SJI6115 73:36 + 4:42
6. Klusáček Martin TTR5601 73:39 + 4:45
7. Voborník Petr CTB6601 73:42 + 4:48
8. Romanovský Alois SJH6101 74:32 + 5:38
9. Petráček Aleš SJI6301 74:56 + 6:02
10. Parkán Jiří SJH6801 75:50 + 6:56
11. Knap Jan LPU5101 77:44 + 8:50
12. Žanda Jan CTB6701 78:39 + 9:45
13. Trojan Jiří SJH6601 82:00 + 13:06
14. Skryja Bořivoj PZR6106 82:09 + 13:15
15. Kopecký Zdeněk SJI6002 83:02 + 14:08
16. Koudelný Jiří TTR5401 85:19 + 16:25
17. Vítek Zbyněk PTI6622 86:30 + 17:36
18. Hrstka Vladislav JHB5702 88:05 + 19:11
19. Širůček Jaromír 73C6200 92:26 + 23:32
20. Nosek Vladimír SJH5901 95:15 + 26:21
21. Suk Marek PZR6701 97:47 + 28:53
22. Bořil Petr SJI6207 98:55 + 30:01
23. Wurzel Břetislav OSN6005 101:57 + 33:03
24. Novohradský Jan PZR5309 109:33 + 40:39
25. Sysel Svatobor TTR6202 136:37 + 67:43
26. Koutný Vladimír TTR6301 140:40 + 71:46
27. Šenkýř Vladimír SJI6000 151:47 + 82:53
Vrabec Martin SCP6100 DISK
H55
5.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíček Jiří SJI4911 69:47
2. Havlík Jaroslav SJC3601 72:41 + 2:54
3. Pilgr Bohuslav CET5101 74:02 + 4:15
4. Orálek Miroslav TTR5201 76:15 + 6:28
5. Sláma Dušan TBM4730 79:32 + 9:45
6. Rybička Jan CET5001 79:58 + 10:11
7. Pospíšil Jaromír PZR4417 81:07 + 11:20
8. Henek Milan RBK5307 83:58 + 14:11
9. Ptáček Ladislav BBM5300 84:45 + 14:58
10. Klimpl Petr LPU5401 84:48 + 15:01
11. Čípa Jiří CET5002 86:19 + 16:32
12. Jelínek Luboš RUZ5504 99:30 + 29:43
Blecha Ladislav FJI5106 DISK
H65
5.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 75:40
2. Kříž Pavel PZR4800 97:53 + 22:13
HDR
1.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 12:42
2. Gregorová Alice CTB0751 14:33 + 1:51
3. Doleželová Anna PZR0651 14:48 + 2:06
4. Janíčková Jolanka OSN 18:23 + 5:41
5. Niederlová Anneli PZR00 19:02 + 6:20
6. Gregorová Julie CTB 21:09 + 8:27
7. Oranyová Sylva SJI 22:09 + 9:27
8. Kinšt Antonín SJH0601 22:10 + 9:28
9. Horvátová Eva NNN 24:51 + 12:09
10. Doucha Tomáš SNA0801 25:22 + 12:40
11. Nešpor Jiří TTR0502 25:29 + 12:47
12. Sviták Václav SJH0801 25:47 + 13:05
13. Nešporová Terezie TTR0852 26:18 + 13:36
14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 26:46 + 14:04
15. Lovětínská Anna RUZ0550 27:29 + 14:47
16. Procházková Doubravka ADA0651 28:28 + 15:46
17. Sobotková Gabriela PZR 30:57 + 18:15
18. Komárková Zbyňka TJH0751 31:28 + 18:46
19. Richter Rudolf ADA0601 33:03 + 20:21
20. Lédl Matyáš PZR 33:35 + 20:53
21. Macháčková Kateřina CHC0951 39:17 + 26:35
22. Venhoda Lukáš SJI0801 39:48 + 27:06
23. Maděryč Ondřej SJH0502 42:22 + 29:40
24. Maděryčová Anna SJH0851 42:22 + 29:40
25. Zitková Andrea LPU0751 44:14 + 31:32
26. Hochmanová Kája 44:37 + 31:55
27. Kovář Radim CET0501 46:14 + 33:32
28. Štantejský Vojtěch CET0401 46:17 + 33:35
29. Šafář Kuba CET 50:49 + 38:07
30. Štantejská Markéta CET0749 60:49 + 48:07
Píšová Gréta SJH1051 DISK
P
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trš Lubomír PBM7302 60:08
2. Vackova Petra CHT7852 64:38 + 4:30
3. Kopáček Miroslav CHT6049 66:17 + 6:09
4. Fikar Jan CTB7802 72:09 + 12:01
5. Horvátová Blanka 81:26 + 21:18
6. Sobol Petr CTB 82:29 + 22:21
7. Balcarová Kateřina CET8252 87:32 + 27:24
8. Vacková Iva TTR6451 100:43 + 40:35
9. Sobotka Petr PZR 111:02 + 50:54
10. Kaňáková Petra SJI8751 112:58 + 52:50
11. Vítková Miroslava PTI6952 116:42 + 56:34
12. Hudera Jiří 196:07 + 135:59
Záboj Petr DISK
Jindřichová Lenka DISK