1. etapa JWOC Tour – klasická trať
Datum:
Pondělí 1.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Odolov, u památníku (50°31’36.550”N, 16°5’28.265”E)
Mapa:
Kolčarka, pro kategorie HD16 – HD40 měřítko 1:15 000 (velikost A4),
pro ostatní kategorie 1:10 000 (velikost A3), mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5 m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal,
tisk Žaket (ofset)
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Miroslav Slovák
Stavitel tratí: Jan Panchártek
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, byl podán protest proti umístění
kontroly č. 140 v následujícím znění:
"Žádám o ukončení dnešního závodu v kategorii H21E a H20A, H18
na kontrole předcházející kontrole 140 z důvodů špatně umístěné kontroly. Drahokoupil CHT8501,Fürst LLI9603, Uhlíř LBE9400".
Tento protest nebyl uznán jury ve složení Lucie Mezníková (ZBM), Libor Filip (SRK), Tomáš Kobr (TJN), vklad 210 Kč bude vrácen podavatelům.
Bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Závod proběhl za slunečného, ačkoliv lehce chladného počasí.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod absolvovalo 892 závodníků.
Miroslav Slovák Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | STH SK Studenec | 30:57 | ||
2. | Kubičková Kateřina | SJH0652 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 34:18 | + 3:21 | |
3. | Budriunaite Vaiva | 1550395 | SK SNS Smržovka | 37:05 | + 6:08 | |
4. | Féderová Zuzana | 1630429 | SK SKI-OB Šternberk | 37:23 | + 6:26 | |
5. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 40:45 | + 9:48 | |
6. | Kubcová Anna | DOB0550 | DOB KOB Dobruška | 44:20 | + 13:23 | |
7. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 53:38 | + 22:41 | |
8. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | PHK OK 99 Hradec Králové | 59:36 | + 28:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pušová Bára | LPU0357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 21:59 | ||
2. | Hector Cecilia | 3330906 | Opava - Ticháček | 23:42 | + 1:43 | |
3. | Kubičková Kristýna | SJH0452 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 25:17 | + 3:18 | |
4. | Binarová Adéla | UOL0452 | UOL SK UP Olomouc | 25:50 | + 3:51 | |
5. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | DOR OK Dobříš | 28:03 | + 6:04 | |
6. | Hankovcová Helena | KAM0350 | KAM SK Kamenice | 34:09 | + 12:10 | |
7. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 36:02 | + 14:03 | |
8. | Porubská Lenka | 0540113 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 39:24 | + 17:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:02 | ||
2. | Kochová Anna | SJC0153 | SJC Sportcentrum Jičín | 19:12 | + 0:10 | |
3. | Diaksova Evangelina | 2280641 | TJ Lokomotiva Žatec | 24:00 | + 4:58 | |
4. | Chrástová Tereza | STH0251 | STH SK Studenec | 26:27 | + 7:25 | |
5. | Sanna Karin | DKP0250 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 27:20 | + 8:18 | |
6. | Miklušová Tamara | 1240286 | OK 99 Hradec Králové | 34:13 | + 15:11 | |
7. | Mašatová Eliška | PHK0251 | PHK OK 99 Hradec Králové | 36:21 | + 17:19 | |
8. | Šmelíková Dorota | 1240291 | OK 99 Hradec Králové | 36:24 | + 17:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 19:34 | ||
2. | Linková Lucie | TUR0251 | TUR OOB TJ Turnov | 20:50 | + 1:16 | |
3. | Šritrová Lenka | TUV0252 | TUV SOK TJ TURNOV | 21:22 | + 1:48 | |
4. | Korpasová Lucie | LBM0151 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 22:04 | + 2:30 | |
5. | Kůstková Barbora | VIC0259 | VIC OB Vizovice | 23:09 | + 3:35 | |
6. | Francová Lucie | LPU0152 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 23:15 | + 3:41 | |
7. | Dubovská Alžbeta | 1630834 | SK SKI-OB Šternberk | 25:43 | + 6:09 | |
8. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | CHT OOB SK Chrast | 33:58 | + 14:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Klára | ABM9956 | ABM KOB Moira Brno | 27:40 | ||
2. | Eerola Lotta | 3200878 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 29:52 | + 2:12 | |
3. | Kopecká Anna | LPU9958 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 29:53 | + 2:13 | |
4. | Waňková Martina | VRL9951 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:55 | + 2:15 | |
5. | Peterová Jana | DOB0051 | DOB KOB Dobruška | 30:23 | + 2:43 | |
6. | Diaksova Andreya | 2280642 | TJ Lokomotiva Žatec | 30:39 | + 2:59 | |
7. | Matějková Zuzana | LTP0153 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:44 | + 3:04 | |
7. | Jezdinská Natálie | STH9954 | STH SK Studenec | 30:44 | + 3:04 | |
9. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | KRL Kometa kralovice | 32:16 | + 4:36 | |
10. | Urbanová Markéta | STH9953 | STH SK Studenec | 32:35 | + 4:55 | |
11. | Hrabošová Magdaléna | ASU0099 | ASU Magnus Orienteering | 33:38 | + 5:58 | |
12. | Grycová Kateřina | TBMTBM0 | TBM KOS TJ Tesla Brno | 33:39 | + 5:59 | |
13. | Kundratová Lucie | JZL0051 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 33:47 | + 6:07 | |
13. | Skog Ella | 2150586 | KTV Koovee | 33:47 | + 6:07 | |
15. | Lueger Anna | 2270635 | SK Hlinsko | 34:34 | + 6:54 | |
16. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | VLI Slavia Liberec orienteering | 35:51 | + 8:11 | |
17. | Ocvirk Pia | 0450096 | JAP OK Japetic | 36:23 | + 8:43 | |
18. | Gallová Veronika | STH0053 | STH SK Studenec | 36:44 | + 9:04 | |
19. | Rückerová Šárka | HOR0050 | HOR TJ Jiskra Hořice | 37:33 | + 9:53 | |
20. | Hector Frida | 3330907 | Opava - Ticháček | 39:39 | + 11:59 | |
21. | Scheikl Agnes | 3831001 | SV Turbine Neubrandenburg | 41:17 | + 13:37 | |
22. | Atanasova Elitsa | 0980236 | BGT Team Bulgaria | 43:10 | + 15:30 | |
23. | Křečková Jana | ZPV9999 | ZPV KOB ZPV Prostějov | 44:33 | + 16:53 | |
24. | Kubíčková Kateřina | VAM9951 | VAM OOB Vamberk | 46:05 | + 18:25 | |
25. | Sladek Laura | 2271039 | SK Hlinsko | 46:17 | + 18:37 | |
26. | Filipová Tereza | SRK0050 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:11 | + 19:31 | |
27. | Standhartinger Magda | 2270638 | SK Hlinsko | 51:07 | + 23:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Marie | MFP0151 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 19:10 | ||
2. | Thořová Markéta | TUV9952 | TUV SOK TJ TURNOV | 23:43 | + 4:33 | |
3. | Hanáková Lenka | KRL9951 | KRL Kometa kralovice | 27:22 | + 8:12 | |
4. | Kyselová Nela | ROU9951 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 29:26 | + 10:16 | |
5. | Pohořalá Anna | ROU9954 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 32:24 | + 13:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juodagalvyte Agne | 1550401 | SK SNS Smržovka | 38:52 | ||
2. | Bonat Julia | 0810184 | WAW KS Spojnia BnO | 38:54 | + 0:02 | |
3. | Nováková Tereza | DKP9751 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 39:14 | + 0:22 | |
4. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | ABM KOB Moira Brno | 41:45 | + 2:53 | |
5. | Kůstková Daniela | VIC9898 | VIC OB Vizovice | 41:51 | + 2:59 | |
6. | Tesařová Jana | TRI9751 | TRI TJ TŽ Třinec | 42:26 | + 3:34 | |
7. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TRI TJ TŽ Třinec | 42:54 | + 4:02 | |
8. | Šmelíková Tereza | 1240290 | OK 99 Hradec Králové | 43:26 | + 4:34 | |
9. | Horvátová Hana | ASU9797 | ASU Magnus Orienteering | 44:45 | + 5:53 | |
10. | Rutkauskaite Kaste | 1550393 | SK SNS Smržovka | 45:02 | + 6:10 | |
11. | Miklušová Tereza | 1240285 | OK 99 Hradec Králové | 45:42 | + 6:50 | |
12. | Breton Elina | 1231073 | SK Praga | 46:51 | + 7:59 | |
13. | Linková Alena | TUR9751 | TUR OOB TJ Turnov | 47:23 | + 8:31 | |
14. | Slavíková Silva | PGP9751 | PGP SK Praga | 47:29 | + 8:37 | |
15. | Steer Asha | 2760769 | PUKS Młode Orły | 48:08 | + 9:16 | |
16. | Kalcher Hannah | 2270983 | SK Hlinsko | 48:13 | + 9:21 | |
17. | Fenclová Tereza | LPU9752 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 50:44 | + 11:52 | |
18. | Grycová Veronika | TBMTBM9 | TBM KOS TJ Tesla Brno | 50:55 | + 12:03 | |
19. | Solberg Line | NER NER | 50:58 | + 12:06 | ||
20. | Filipowska Aleksandra | 1440762 | SILD team Praha | 51:58 | + 13:06 | |
21. | Westin Emilie | 2050549 | SK Žabovřesky Brno | 52:42 | + 13:50 | |
22. | Giovanelli Anna | 3290897 | Hiidenkiertäjät | 54:04 | + 15:12 | |
23. | Fukalová Hanka | AOV9850 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 54:14 | + 15:22 | |
24. | Schenková Tereza | 1240299 | OK 99 Hradec Králové | 54:46 | + 15:54 | |
25. | de Nardis Francesca | 3290898 | Hiidenkiertäjät | 55:25 | + 16:33 | |
26. | Hoffmann Hannah | 2270982 | SK Hlinsko | 57:32 | + 18:40 | |
27. | Harding Steph | 0910215 | HDG Harding | 59:16 | + 20:24 | |
28. | Fend Sara | 2270980 | SK Hlinsko | 61:24 | + 22:32 | |
29. | Gugała Alicja | 0810183 | WAW KS Spojnia BnO | 68:37 | + 29:45 | |
30. | Liberdová Jana | TRI9852 | TRI TJ TŽ Třinec | 71:36 | + 32:44 | |
Tschierschke Paulina | STB9850 | STB Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldánová Tereza | JPV9899 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 47:34 | ||
2. | Pilcová Sabina | JPV9898 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 50:51 | + 3:17 | |
3. | Poloprutská Klára | VLI9750 | VLI Slavia Liberec orienteering | 51:06 | + 3:32 | |
4. | Korpasová Tereza | LBM9898 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:37 | + 6:03 | |
5. | Balcarová Barbora | LLI9751 | LLI TJ Loko Liberec | 55:44 | + 8:10 | |
6. | Aks'onova Nataliya | 2800782 | SV Lengefeld | 70:58 | + 23:24 | |
7. | Repiská Amálie | MFP9851 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 74:28 | + 26:54 | |
8. | Antonowicz Anna Maria | 0850196 | UNT UNTS Warszawa | 74:45 | + 27:11 | |
9. | Senko Tetiana | 2800791 | SV Lengefeld | 93:23 | + 45:49 | |
10. | Doubková Petra | VLI9853 | VLI Slavia Liberec orienteering | 97:25 | + 49:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | LLI TJ Loko Liberec | 46:29 | ||
2. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VBM VSK Mendelu Brno | 47:16 | + 0:47 | |
3. | Chládková Simona | LPU9658 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 48:35 | + 2:06 | |
4. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | PGP SK Praga | 49:45 | + 3:16 | |
5. | Hančová Petra | VRL9652 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:34 | + 4:05 | |
6. | Procházková Marie | KAM9554 | KAM SK Kamenice | 53:18 | + 6:49 | |
7. | Pedersli Sigrid | NOR | TRO Trollelg, Norway - NOR | 54:07 | + 7:38 | |
8. | Procházková Marie | SOP9551 | SOP OOB TJ Slezan Opava | 54:30 | + 8:01 | |
9. | Šňupárková Anna | DKP9652 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 54:31 | + 8:02 | |
10. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 54:39 | + 8:10 | |
11. | Hanáková Magda | KRL9651 | KRL Kometa kralovice | 55:39 | + 9:10 | |
12. | Haniszewska Angelika | STB9599 | STB Stadion Nový Bor | 57:13 | + 10:44 | |
13. | Białkowska Aneta | 1440763 | SILD team Praha | 60:01 | + 13:32 | |
14. | Koderičová Tereza | LTU9651 | LTU Lokomotiva Trutnov | 63:30 | + 17:01 | |
15. | Petrasová Zuzana | VAM9653 | VAM OOB Vamberk | 63:55 | + 17:26 | |
16. | Banaś Agnieszka | 1440761 | SILD team Praha | 64:27 | + 17:58 | |
17. | Dénes Orsolya | 2770773 | ESV Lok Bad Schandau | 65:46 | + 19:17 | |
18. | Fukalová Martina | AOV9550 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 67:56 | + 21:27 | |
19. | Fleming Lucy | 2580804 | Budai Osforrás | 68:06 | + 21:37 | |
20. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | LLI TJ Loko Liberec | 72:01 | + 25:32 | |
21. | Kubičková Bára | SJH9551 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 72:41 | + 26:12 | |
22. | Sergiev Melanie | 1231074 | SK Praga | 76:24 | + 29:55 | |
23. | Balint Cosmina | 2461064 | Ostmarka OK | 80:41 | + 34:12 | |
24. | Kanikowska Dominika | STB9597 | STB Stadion Nový Bor | 83:24 | + 36:55 | |
Kamererová Valerie | KAM9551 | KAM SK Kamenice | 49:26 | + 2:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Nikola | TUR9358 | TUR OOB TJ Turnov | 59:38 | 7347 | ||
2. | Tesařová Marcela | AOP9450 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 70:33 | + 10:55 | 6281 | |
3. | Kožinová Anna | PGP9350 | PGP SK Praga | 72:06 | + 12:28 | 6129 | |
4. | Svobodová Radka | AOP9452 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 74:12 | + 14:34 | 5924 | |
5. | Šrámková Michaela | SJH9352 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 77:57 | + 18:19 | 5558 | |
6. | Kasza Izabela | 2080554 | OOB TJ Zlaté Hory | 82:37 | + 22:59 | ||
7. | Gerbeaux Nathanaëlle | 3380986 | Söders-Tyresö | 84:02 | + 24:24 | ||
Kadieva Tsvetomila | 0980237 | BGT Team Bulgaria | DISK | ||||
van Breedam Vanessa | 4021038 | ASPV OA Šumperk | DISK | ||||
Benešová Jana | SJH9451 | SJH SJH Jindřichův Hradec | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 67:51 | 9423 | ||
2. | Fenclová Marta | LPU7667 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 72:44 | + 4:53 | 8816 | |
3. | Przyczková Michaela | LPU8499 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 74:56 | + 7:05 | 8543 | |
4. | Kovářová Kristýna | DKP8450 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 75:49 | + 7:58 | 8433 | |
5. | Tahvonen Satu | PRF | PRF Paimion Rasti | 80:02 | + 12:11 | ||
6. | Maiorescu Irina | 0990250 | UNB UNEFS Bucharest | 80:19 | + 12:28 | ||
7. | Minakova Ekaterina | 3650964 | Šumperk | 84:30 | + 16:39 | ||
8. | Gorska Kinga | 2080555 | OOB TJ Zlaté Hory | 93:54 | + 26:03 | ||
9. | Popescu Adina | UNB | UNB UNEFS Bucharest | 95:37 | + 27:46 | ||
10. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | NPA SK LOB Nová Paka | 96:35 | + 28:44 | 5852 | |
Shafer-Skelton Anna | 1231075 | SK Praga | DISK | ||||
Plochová Dominika | DKP8651 | DKP Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | CHA OK Chrastava | 62:08 | 7872 | ||
2. | Janatová Lucie | DKP8154 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 64:46 | + 2:38 | 7562 | |
3. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | NPA SK LOB Nová Paka | 66:36 | + 4:28 | 7346 | |
4. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | UOL SK UP Olomouc | 68:55 | + 6:47 | 7073 | |
5. | Rauturier Camille | 3380918 | Söders-Tyresö | 72:09 | + 10:01 | ||
6. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VBM VSK Mendelu Brno | 72:43 | + 10:35 | 6626 | |
7. | Doležalová Radka | VRL9252 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:57 | + 13:49 | 6245 | |
8. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | TUR OOB TJ Turnov | 76:26 | + 14:18 | 6188 | |
9. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | PGP SK Praga | 80:04 | + 17:56 | 5760 | |
10. | Peterová Věra | DOB8751 | DOB KOB Dobruška | 84:14 | + 22:06 | 5270 | |
11. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 84:59 | + 22:51 | 5182 | |
12. | Westin Kjersti | PGP9255 | PGP SK Praga | 90:14 | + 28:06 | 4564 | |
13. | Píšová Monika | NPA8151 | NPA SK LOB Nová Paka | 91:54 | + 29:46 | 4367 | |
14. | Wysocka Malwina | 2080556 | OOB TJ Zlaté Hory | 92:28 | + 30:20 | ||
15. | Kašparová Šárka | AOP7251 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 93:23 | + 31:15 | 4193 | |
16. | Jablonovská Lenka | ZBM9063 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 96:16 | + 34:08 | 3853 | |
17. | Šenkýřová Jana | TUR8652 | TUR OOB TJ Turnov | 114:50 | + 52:42 | 1668 | |
Hančová Marie | SNA8255 | SNA TJ START Náchod | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 70:07 | 6176 | ||
2. | Skyvová Kristýna | STE7054 | STE SK SKI-OB Šternberk | 70:09 | + 0:02 | 6173 | |
3. | Michálková Renata | LCE8151 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:20 | + 1:13 | 6070 | |
4. | Bertóti Diána | 2810795 | Naturfreunde Wien | 72:10 | + 2:03 | ||
5. | Přecechtělová Tereza | DOB8971 | DOB KOB Dobruška | 76:24 | + 6:17 | 5629 | |
6. | Velde Reda | 1550396 | SK SNS Smržovka | 76:32 | + 6:25 | ||
7. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | MBM O-mikron | 78:31 | + 8:24 | 5445 | |
8. | Kučerková Romana | STB8196 | STB Stadion Nový Bor | 81:27 | + 11:20 | 5190 | |
9. | Záveská Anna | DOB8851 | DOB KOB Dobruška | 82:28 | + 12:21 | 5101 | |
10. | Zakouřilová Kamila | TUV8556 | TUV SOK TJ TURNOV | 85:13 | + 15:06 | ||
11. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | CHA OK Chrastava | 88:03 | + 17:56 | 4615 | |
12. | Puternicka Joanna | 1900518 | YETTI & PINGUIN | 95:31 | + 25:24 | ||
13. | Filaber Anna | 0850558 | UNT UNTS Warszawa | 95:57 | + 25:50 | ||
14. | Dusza Anna | 0850204 | UNT UNTS Warszawa | 96:03 | + 25:56 | ||
15. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 97:27 | + 27:20 | 3797 | |
16. | Černíková Barbora | DOB7878 | DOB KOB Dobruška | 99:10 | + 29:03 | 3647 | |
17. | Píšová Lucie | SJH8151 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 104:20 | + 34:13 | 3198 | |
18. | Šmelíková Lucia | 1240292 | OK 99 Hradec Králové | 160:45 | + 90:38 | ||
Alblová Lucie | LME7555 | LME SK Los Mělník | DISK | 0 | |||
Veselá Anna | VPM9251 | VPM KOS Slavia VŠ Plzneň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitková Radka | LPU7958 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 69:15 | 1801 | ||
2. | Maděryčová Kateřina | SJH7951 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 78:24 | + 9:09 | 1608 | |
3. | Winkler Hanna | LPM8051 | LPM Lokomotiva Plzen | 84:32 | + 15:17 | 1479 | |
4. | Rydlová Eva | FSP8989 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 92:10 | + 22:55 | 1318 | |
5. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | CHC K.O.B. Choceň | 95:11 | + 25:56 | 1255 | |
6. | Vydrová Markéta | PEN8950 | PEN OK Reco Spot | 111:10 | + 41:55 | 918 | |
7. | Khýnová Radka | DOB8750 | DOB KOB Dobruška | 128:41 | + 59:26 | 550 | |
Novikova Kateryna | 2800788 | SV Lengefeld | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gotseva Lyudmila | 0980281 | BGT Team Bulgaria | 63:37 | ||
2. | Škorpilová Jana | SJC7451 | SJC Sportcentrum Jičín | 69:28 | + 5:51 | |
3. | Vildmonová Pavla | LBE7451 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 76:38 | + 13:01 | |
4. | Janovská Petra | PGP7355 | PGP SK Praga | 78:32 | + 14:55 | |
5. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | VSP USK Praha | 78:58 | + 15:21 | |
6. | Atanasova Mariyana | 0980238 | BGT Team Bulgaria | 81:57 | + 18:20 | |
7. | Rostás Anikó | 2770774 | ESV Lok Bad Schandau | 91:36 | + 27:59 | |
Gornicka-Antonowicz Anna | 0850197 | UNT UNTS Warszawa | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schenková Katarína | 1240298 | OK 99 Hradec Králové | 58:54 | ||
2. | Šimková Markéta | LME7755 | LME SK Los Mělník | 59:30 | + 0:36 | |
3. | Korpasová Ivana | LBM7362 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:37 | + 0:43 | |
4. | Šmelíková Barbora | 1360353 | OK Roztoky | 61:31 | + 2:37 | |
5. | Rydlová Jana | VIC7752 | VIC OB Vizovice | 63:56 | + 5:02 | |
6. | Kubičková Martina | SJH7752 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 75:21 | + 16:27 | |
7. | Kinnunen Katja | VPO7451 | VPO Vallentuna Össeby OL | 85:30 | + 26:36 | |
8. | Komárková Lenka | TJH7651 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 86:44 | + 27:50 | |
9. | Kašparová Eva | TYN7452 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 96:15 | + 37:21 | |
10. | Porubská Andrea | 0540115 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 112:28 | + 53:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Eva | UOL7051 | UOL SK UP Olomouc | 49:49 | ||
2. | Kašparová Ivana | SSU6951 | SSU SK Severka Šumperk | 59:19 | + 9:30 | |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VBM VSK Mendelu Brno | 60:57 | + 11:08 | |
4. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | KAM SK Kamenice | 62:15 | + 12:26 | |
5. | Kaplanová Iva | LPU6859 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 63:55 | + 14:06 | |
6. | Kundratová Jana | JZL7351 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 66:04 | + 16:15 | |
7. | Demlová Jitka | LPU6955 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 70:40 | + 20:51 | |
8. | Kožinová Jana | PGP6651 | PGP SK Praga | 71:18 | + 21:29 | |
9. | Šmelíková Hana | ASU6999 | ASU Magnus Orienteering | 71:29 | + 21:40 | |
10. | Sedláčková Jana | HLV7060 | HLV KČT - OB Holešov | 71:45 | + 21:56 | |
11. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | KAM SK Kamenice | 76:11 | + 26:22 | |
12. | Westin Lenka | 2050547 | SK Žabovřesky Brno | 78:03 | + 28:14 | |
13. | Hrušková Lenka | YBM6251 | YBM Klub turistů a lyžařů Brno | 80:20 | + 30:31 | |
14. | Fukalová Radmila | AOV7051 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 80:45 | + 30:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 51:48 | ||
2. | Linková Iva | TUR6850 | TUR OOB TJ Turnov | 56:03 | + 4:15 | |
3. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 62:43 | + 10:55 | |
4. | Miklušová Dagmar | 1240284 | OK 99 Hradec Králové | 64:49 | + 13:01 | |
5. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | ABM KOB Moira Brno | 66:51 | + 15:03 | |
6. | Kašparová Marie | ZAK7250 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 68:14 | + 16:26 | |
7. | Kyselová Jana | ROU7050 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 68:19 | + 16:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Iva | LPU6052 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 53:03 | ||
2. | Eerola Riikka | 3200879 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 54:44 | + 1:41 | |
3. | Schneider-Schiess Silvia | 3070849 | USV TU Dresden | 54:56 | + 1:53 | |
4. | Sandberg Carina | 2920824 | Kuopion Suunnistajat | 56:37 | + 3:34 | |
5. | Miroslava Hlavová | KON6389 | KON KOB Konice | 60:01 | + 6:58 | |
6. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SSU SK Severka Šumperk | 61:38 | + 8:35 | |
7. | Kosová Michaela | SRK6752 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:41 | + 10:38 | |
8. | Moen Siv Johanne | TRO Trollelg, Norway - NOR | 66:45 | + 13:42 | ||
9. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VBM VSK Mendelu Brno | 68:22 | + 15:19 | |
10. | Blatchford Karen | 2630732 | KOS GRYF Szczecin | 69:02 | + 15:59 | |
11. | Mrázová Pavla | DCE5550 | DCE KOB Dobřichovice | 69:10 | + 16:07 | |
12. | Tichá Jana | TJH6451 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 70:29 | + 17:26 | |
13. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 72:25 | + 19:22 | |
14. | Šimková Hana | UOL6653 | UOL SK UP Olomouc | 72:37 | + 19:34 | |
15. | Dittrichova Lenka | KON6285 | KON KOB Konice | 73:51 | + 20:48 | |
16. | Wolowczyk Mariola | 0850200 | UNT UNTS Warszawa | 75:47 | + 22:44 | |
17. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | HCE TJ Sokol Hostivice | 77:22 | + 24:19 | |
18. | Dimitroba Petya | 0980245 | BGT Team Bulgaria | 78:53 | + 25:50 | |
19. | Ivanova Elvina | 0980242 | BGT Team Bulgaria | 79:39 | + 26:36 | |
20. | Todorova Margarita | 0980243 | BGT Team Bulgaria | 86:00 | + 32:57 | |
21. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | SCP OK Sparta Praha | 89:25 | + 36:22 | |
22. | Rauturier Nathalie | 3380915 | Söders-Tyresö | 94:46 | + 41:43 | |
23. | Hector Elisabeth | 3330908 | Opava - Ticháček | 129:00 | + 75:57 | |
Parfianowicz Joanna | 0850207 | UNT UNTS Warszawa | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | CHT OOB SK Chrast | 58:18 | ||
2. | Julínková Dana | LPU6555 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 59:51 | + 1:33 | |
3. | Moen May Toril | NOR | TRO Trollelg, Norway - NOR | 60:03 | + 1:45 | |
4. | Steer Janine | 2760768 | PUKS Młode Orły | 65:19 | + 7:01 | |
5. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 67:17 | + 8:59 | |
6. | Veverková Iveta | VAM6452 | VAM OOB Vamberk | 67:41 | + 9:23 | |
7. | Mazúrová Soňa | 1240294 | OK 99 Hradec Králové | 67:56 | + 9:38 | |
8. | Kadieva Snejana | 0980244 | BGT Team Bulgaria | 69:24 | + 11:06 | |
9. | Peřinková Irena | BBM6550 | BBM BETA URSUS orienteering | 70:44 | + 12:26 | |
10. | Stevens Nicola | 2580803 | Budai Osforrás | 74:19 | + 16:01 | |
11. | Bykadorova Oleksandra | 2800786 | SV Lengefeld | 74:37 | + 16:19 | |
12. | Svobodová Lenka | ROU6650 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 77:17 | + 18:59 | |
13. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 82:59 | + 24:41 | |
14. | Asmolova Iryna | 2800794 | SV Lengefeld | 83:09 | + 24:51 | |
15. | Seleznova Vira | 2800790 | SV Lengefeld | 91:25 | + 33:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kjersti Rönning | 3810989 | Rovensko pod Troskami | 41:59 | ||
2. | Butt Jackie | 3010934 | Ounasvaaran hiihtoseura | 47:09 | + 5:10 | |
3. | Reynolds Margaret | 3010936 | Ounasvaaran hiihtoseura | 48:36 | + 6:37 | |
4. | Vlažná Mirka | LCE5852 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:47 | + 8:48 | |
5. | Moran Caroline | 3450929 | KOB Sokol Pezinok | 51:01 | + 9:02 | |
6. | Nora Lichti Aschwande | 3881020 | Športový klub BIKO Banská Bystrica | 52:00 | + 10:01 | |
7. | Brown Toni | 2670743 | SG Zittau Süd | 58:00 | + 16:01 | |
8. | Smičková Eva | KON5887 | KON KOB Konice | 62:48 | + 20:49 | |
9. | Harding Sue | 3010836 | Ounasvaaran hiihtoseura | 64:07 | + 22:08 | |
10. | Bredesen Gunhild | 3040842 | Suomussalmen Rasti | 67:11 | + 25:12 | |
11. | Procházková Miluše | DCE5450 | DCE KOB Dobřichovice | 67:32 | + 25:33 | |
12. | Harding Jane | 0910214 | HDG Harding | 76:44 | + 34:45 | |
13. | Tichá Jiřina | DOB6050 | DOB KOB Dobruška | 78:03 | + 36:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Syslová Iva | TTR6151 | TTR OOB Třebíč | 41:22 | ||
2. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 48:34 | + 7:12 | |
3. | Petrová Věra | VLI6251 | VLI Slavia Liberec orienteering | 49:26 | + 8:04 | |
4. | Kabrtova Iva | PEN6350 | PEN OK Reco Spot | 56:32 | + 15:10 | |
5. | Schreiber Hannelore | 2270702 | SK Hlinsko | 57:00 | + 15:38 | |
6. | Vlčková Pavla | TYN6351 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 57:27 | + 16:05 | |
Dawson Barbara | 2880812 | Lynx | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bourne Jenny | 0820190 | EUR Eureka Orienteers | 43:28 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 45:08 | + 1:40 | |
3. | Rosecká Alena | PZR5654 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:39 | + 3:11 | |
4. | Vávrová Beata | ASU5651 | ASU Magnus Orienteering | 52:53 | + 9:25 | |
5. | Wood Hilary | 3590954 | Keravan Urheilijat | 55:15 | + 11:47 | |
6. | Novotná Jiřina | LPU5654 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 55:56 | + 12:28 | |
7. | Maiorescu Niculina | 2460687 | Ostmarka OK | 65:40 | + 22:12 | |
8. | Prendergast Judy | 3670966 | Individual Russia | 103:01 | + 59:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hušková Eva | NPA5754 | NPA SK LOB Nová Paka | 41:41 | ||
2. | Klimplová Alena | LPU5551 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 49:34 | + 7:53 | |
3. | Bashkina Tetyana | 2800785 | SV Lengefeld | 49:40 | + 7:59 | |
4. | Nováková Jana | NPA5552 | NPA SK LOB Nová Paka | 54:10 | + 12:29 | |
5. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | TZL SKOB Zlín | 62:34 | + 20:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | TZL SKOB Zlín | 36:26 | ||
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | VLI Slavia Liberec orienteering | 37:59 | + 1:33 | |
3. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | NPA SK LOB Nová Paka | 39:58 | + 3:32 | |
4. | Bartoňová Marie | BOR5351 | BOR OK JISKRA NOVÝ BOR | 42:28 | + 6:02 | |
5. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | JIL OK Jilemnice | 42:38 | + 6:12 | |
6. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | VLI Slavia Liberec orienteering | 48:07 | + 11:41 | |
7. | Finch Val | 2710752 | German O-Team | 48:20 | + 11:54 | |
8. | Křížová Zdenka | PZR5051 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:06 | + 13:40 | |
9. | Nistoreanu Valentina | 2460688 | Ostmarka OK | 75:26 | + 39:00 | |
10. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | VLI Slavia Liberec orienteering | 80:08 | + 43:42 | |
11. | Podhorská Věra | FJI5252 | FJI SK FREE Jihlava | 89:21 | + 52:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | BOV TJ Baník Ostrava OKD | 31:28 | ||
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | LTU Lokomotiva Trutnov | 39:10 | + 7:42 | |
3. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | SCP OK Sparta Praha | 47:51 | + 16:23 | |
4. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 48:24 | + 16:56 | |
5. | Dobos Ilona | 2680747 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 57:59 | + 26:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Šimon | HOR0400 | HOR TJ Jiskra Hořice | 18:08 | ||
2. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 24:58 | + 6:50 | |
3. | Doucha Martin | SNA0501 | SNA TJ START Náchod | 35:48 | + 17:40 | |
4. | Balck Axel | VPO0500 | VPO Vallentuna Össeby OL | 37:43 | + 19:35 | |
5. | Pavelec Matěj | NPA0501 | NPA SK LOB Nová Paka | 37:53 | + 19:45 | |
Zlesák Matyáš | CHT0601 | CHT OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Štěpán | PGP0300 | PGP SK Praga | 18:29 | ||
2. | Pachnik Stanislaw | STB0303 | STB Stadion Nový Bor | 18:39 | + 0:10 | |
3. | Višňa Johan | DKP0401 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 36:36 | + 18:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Féder Medard | 1630427 | SK SKI-OB Šternberk | 29:36 | ||
2. | Velde Augusts | 1550397 | SK SNS Smržovka | 30:15 | + 0:39 | |
3. | Rücker Jan | HOR0201 | HOR TJ Jiskra Hořice | 32:12 | + 2:36 | |
4. | Wolfram Jakob | 2270632 | SK Hlinsko | 33:07 | + 3:31 | |
5. | Šimek Štěpán | UOL0104 | UOL SK UP Olomouc | 34:40 | + 5:04 | |
6. | Štefan Vít | STH0202 | STH SK Studenec | 36:08 | + 6:32 | |
7. | Hankovec Hugo | KAM0201 | KAM SK Kamenice | 37:03 | + 7:27 | |
8. | Weiß Uli | 3831003 | SV Turbine Neubrandenburg | 37:12 | + 7:36 | |
9. | Balck Otto | VPO0300 | VPO Vallentuna Össeby OL | 40:03 | + 10:27 | |
10. | Urban Dominik | STH0204 | STH SK Studenec | 41:01 | + 11:25 | |
11. | Poland Noah | 2670742 | SG Zittau Süd | 44:22 | + 14:46 | |
12. | Pierzchala Michal | 0850202 | UNT UNTS Warszawa | 46:52 | + 17:16 | |
13. | Škvor Adam | KAM0202 | KAM SK Kamenice | 47:28 | + 17:52 | |
14. | Bradáč David | LLI0203 | LLI TJ Loko Liberec | 51:44 | + 22:08 | |
15. | Schenk Michal | 1240297 | OK 99 Hradec Králové | 83:33 | + 53:57 | |
Pabich Tomasz | 4051041 | Cascade OC Seattle | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundrata Jan | JZL0201 | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 22:27 | ||
2. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 27:15 | + 4:48 | |
3. | Blattner Thomas | 2270699 | SK Hlinsko | 30:00 | + 7:33 | |
4. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 31:02 | + 8:35 | |
5. | Bolehovský Michal | EKP0200 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 33:52 | + 11:25 | |
6. | Locker Daniel | SRK0200 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:13 | + 12:46 | |
7. | Kučera Jan | PHK0100 | PHK OK 99 Hradec Králové | 36:49 | + 14:22 | |
8. | Laube Tomáš | ROU0000 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 75:40 | + 53:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Ota | KAM9900 | KAM SK Kamenice | 29:40 | ||
2. | Svoboda Michael | TJH9901 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 30:37 | + 0:57 | |
3. | Melsom Einar | 2890814 | Laihian Luja | 32:09 | + 2:29 | |
4. | Křivda Tomáš | CHC9901 | CHC K.O.B. Choceň | 32:24 | + 2:44 | |
5. | Fencl Jonáš | LPU9902 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 35:24 | + 5:44 | |
6. | Volák Ondřej | BRU0006 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 36:47 | + 7:07 | |
7. | Wolfram Clemens | 2270631 | SK Hlinsko | 37:07 | + 7:27 | |
8. | Melichar Petr | LLI0001 | LLI TJ Loko Liberec | 38:07 | + 8:27 | |
8. | Rusin Jan | BRU0001 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 38:07 | + 8:27 | |
10. | Roudný Martin | LPU0002 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 38:47 | + 9:07 | |
11. | Micko Tobias | 2270634 | SK Hlinsko | 38:52 | + 9:12 | |
12. | Mašata Metoděj | PHK9905 | PHK OK 99 Hradec Králové | 40:13 | + 10:33 | |
13. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LLI TJ Loko Liberec | 41:57 | + 12:17 | |
14. | Eerola Mikko | 3200877 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 42:44 | + 13:04 | |
15. | Horčička Vít | UOL9919 | UOL SK UP Olomouc | 42:56 | + 13:16 | |
16. | Seleznov Konstantyn | 2800789 | SV Lengefeld | 43:09 | + 13:29 | |
17. | Šklíba Michal | SRK9900 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:57 | + 14:17 | |
18. | Ritter Jan | 3830994 | SV Turbine Neubrandenburg | 45:19 | + 15:39 | |
19. | Kašpar Petr | SSU9911 | SSU SK Severka Šumperk | 47:15 | + 17:35 | |
20. | Bořánek Michal | STE0007 | STE SK SKI-OB Šternberk | 48:45 | + 19:05 | |
21. | Weiß Nico | 3831002 | SV Turbine Neubrandenburg | 51:27 | + 21:47 | |
22. | Višňa Matěj | DKP9904 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 51:46 | + 22:06 | |
23. | Zviagin Mykyta | 2800793 | SV Lengefeld | 55:41 | + 26:01 | |
24. | Dubovský Andrej | 1630430 | SK SKI-OB Šternberk | 56:39 | + 26:59 | |
25. | Janowski Bartłomiej | 0810180 | WAW KS Spojnia BnO | 57:05 | + 27:25 | |
26. | Stadlober Rafael | 3830996 | SV Turbine Neubrandenburg | 62:10 | + 32:30 | |
27. | Schenk Jakub | 1240296 | OK 99 Hradec Králové | 67:08 | + 37:28 | |
28. | Nestelberger Florian | 3831000 | SV Turbine Neubrandenburg | 67:18 | + 37:38 | |
29. | Porubský Peter | 0540114 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 74:46 | + 45:06 | |
30. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 75:00 | + 45:20 | |
31. | Roudný Václav | LPU0001 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 77:25 | + 47:45 | |
32. | Svoboda David | TJH0001 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 114:51 | + 85:11 | |
Brabek Paul | 3830995 | SV Turbine Neubrandenburg | DISK | |||
Hlaváč Ondřej | TBM9901 | TBM KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thoř Tomáš | TUV9903 | TUV SOK TJ TURNOV | 30:06 | ||
2. | Janečka Viktor | JPV9917 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 47:01 | + 16:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hector Simon | 3330904 | Opava - Ticháček | 40:04 | ||
2. | Eerola Teemu | 3200876 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:14 | + 5:10 | |
3. | Hirš Otakar | VBM9801 | VBM VSK Mendelu Brno | 47:13 | + 7:09 | |
4. | Pernu Lari | 3060847 | Ekonom Banska Bystrica | 48:06 | + 8:02 | |
5. | Bořil Jan | SJI9700 | SJI OK Jihlava | 48:51 | + 8:47 | |
6. | Kočí Josef | JPV9824 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 50:07 | + 10:03 | |
7. | Melioli Andrea | 3290894 | Hiidenkiertäjät | 50:25 | + 10:21 | |
8. | Tait Samuele | 3290893 | Hiidenkiertäjät | 51:43 | + 11:39 | |
9. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | HLV KČT - OB Holešov | 51:50 | + 11:46 | |
10. | Wieczorek Marcin | STB9701 | STB Stadion Nový Bor | 51:52 | + 11:48 | |
11. | Frýba Dominik | SJI9702 | SJI OK Jihlava | 52:19 | + 12:15 | |
12. | Roux Fleury | 3481053 | UKS ARKADY Raszkow | 52:22 | + 12:18 | |
13. | Bendák Jan | LTU9801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 52:49 | + 12:45 | |
14. | Germanavicius Pranas | 1550400 | SK SNS Smržovka | 53:12 | + 13:08 | |
15. | Koštejn Vít | DOK9800 | DOK OK Doksy | 53:32 | + 13:28 | |
16. | Wolf Filip | TUR9701 | TUR OOB TJ Turnov | 53:46 | + 13:42 | |
17. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | LLI TJ Loko Liberec | 53:52 | + 13:48 | |
18. | Cienciala Jan | TRI9801 | TRI TJ TŽ Třinec | 54:02 | + 13:58 | |
19. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 54:25 | + 14:21 | |
20. | Skog Jaakko | 2150587 | KTV Koovee | 55:46 | + 15:42 | |
21. | Matějka Lukáš | LTP9802 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:05 | + 17:01 | |
22. | Staisiunas Edvinas | 1550398 | SK SNS Smržovka | 57:56 | + 17:52 | |
23. | Wolowczyk Michal | 0850201 | UNT UNTS Warszawa | 58:15 | + 18:11 | |
24. | Braun Emanuel | 2270985 | SK Hlinsko | 59:37 | + 19:33 | |
25. | Mielec Jaromír | AOV9701 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 60:01 | + 19:57 | |
26. | Lerchegger Max | 2270629 | SK Hlinsko | 60:50 | + 20:46 | |
27. | Valášek Jiří | KAM9700 | KAM SK Kamenice | 60:51 | + 20:47 | |
28. | Rutka Jan | 0850203 | UNT UNTS Warszawa | 60:53 | + 20:49 | |
29. | Vyskočil Štěpán | VAM9701 | VAM OOB Vamberk | 61:01 | + 20:57 | |
30. | Pryjma Fryderyk | 0810185 | WAW KS Spojnia BnO | 61:09 | + 21:05 | |
31. | Bosley Addison | 1230670 | SK Praga | 63:32 | + 23:28 | |
32. | Locker Tomáš | SRK9802 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:39 | + 24:35 | |
33. | Barannyk Kyrylo | 2800784 | SV Lengefeld | 65:22 | + 25:18 | |
34. | Borkowski Maciej | 0810182 | WAW KS Spojnia BnO | 67:34 | + 27:30 | |
35. | Mossakowski Wojtek | 0810186 | WAW KS Spojnia BnO | 69:17 | + 29:13 | |
36. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BBM BETA URSUS orienteering | 69:42 | + 29:38 | |
37. | Mogurenko Viktor | 3180868 | BŠMŠ | 69:46 | + 29:42 | |
38. | Josh de Klerk | 3500937 | HOC '93 | 77:54 | + 37:50 | |
39. | Čermák Adam | PGP9701 | PGP SK Praga | 97:21 | + 57:17 | |
Jíra Tomáš | KAM9800 | KAM SK Kamenice | DISK | |||
Semerád Antonín | DKP9801 | DKP Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Sýkora Vojtěch | LCE9801 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janusauskas Paulius | 1550403 | SK SNS Smržovka | 55:19 | ||
2. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | BOR OK JISKRA NOVÝ BOR | 59:38 | + 4:19 | |
3. | Zechner Andreas | 3831005 | SV Turbine Neubrandenburg | 64:50 | + 9:31 | |
4. | Krenn Martin | 3830999 | SV Turbine Neubrandenburg | 71:53 | + 16:34 | |
5. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BBM BETA URSUS orienteering | 73:03 | + 17:44 | |
6. | Loidolt Clemens | 3830993 | SV Turbine Neubrandenburg | 73:43 | + 18:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sandberg Oskar | 2920826 | Kuopion Suunnistajat | 55:48 | ||
2. | Horák Patrik | TUR9502 | TUR OOB TJ Turnov | 56:19 | + 0:31 | |
3. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:39 | + 3:51 | |
4. | Illner Vojtěch | DKP9600 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 60:10 | + 4:22 | |
5. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | KAM SK Kamenice | 61:21 | + 5:33 | |
6. | Veselý Jakub | PGP9503 | PGP SK Praga | 62:20 | + 6:32 | |
7. | Germanavicius Martynas | 1550402 | SK SNS Smržovka | 63:16 | + 7:28 | |
8. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | SJI OK Jihlava | 64:35 | + 8:47 | |
9. | Glonek Jakub | AOV9602 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | 65:02 | + 9:14 | |
10. | Szeliga Bartlomiej | STB9601 | STB Stadion Nový Bor | 66:18 | + 10:30 | |
11. | Stormer Oskar | 2890839 | Laihian Luja | 67:00 | + 11:12 | |
12. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BBM BETA URSUS orienteering | 68:15 | + 12:27 | |
13. | Landovský Jakub | PGP9601 | PGP SK Praga | 68:47 | + 12:59 | |
14. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:53 | + 13:05 | |
15. | Slíva Jan | LCE9602 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:13 | + 19:25 | |
16. | Dawson Aidan | 2880813 | Lynx | 75:27 | + 19:39 | |
17. | Melsom Sigurd | 2890815 | Laihian Luja | 78:26 | + 22:38 | |
18. | Laraia Michael | 1230369 | SK Praga | 80:47 | + 24:59 | |
19. | Vaniš Ondřej | TJN9500 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 84:33 | + 28:45 | |
20. | Nejman Stanislav | CHA9500 | CHA OK Chrastava | 87:20 | + 31:32 | |
21. | Pałka Szymon | 1440765 | SILD team Praha | 92:50 | + 37:02 | |
22. | Jurica Jan | LPU9611 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 95:27 | + 39:39 | |
23. | O'Leary Daniel | 1230667 | SK Praga | 110:36 | + 54:48 | |
Perrin Arnaud | 3481050 | UKS ARKADY Raszkow | DISK | |||
Fürst Matouš | LLI9603 | LLI TJ Loko Liberec | DISK | |||
Hector David | 3330903 | Opava - Ticháček | DISK | |||
Stabler John | 1230668 | SK Praga | DISK | |||
Peter Carides | 3500938 | HOC '93 | DISK | |||
Waněk Adam | VRL9501 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Butt Harry | 3010935 | Ounasvaaran hiihtoseura | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkus Radim | JPV9509 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 61:12 | ||
2. | Janowski Mateusz | 0810179 | WAW KS Spojnia BnO | 77:10 | + 15:58 | |
3. | Aksonov Kyrylo | 2800781 | SV Lengefeld | 179:33 | + 118:21 | |
Gardner Alastair | 3550948 | Farmaceut Bratislava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roux Corentin | 3481049 | UKS ARKADY Raszkow | 70:48 | |||
2. | Petersen Stefan Frands | 3961029 | OK Kare | 71:14 | + 0:26 | ||
3. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | ABM KOB Moira Brno | 71:29 | + 0:41 | 7663 | |
4. | Horvát Petr | ASU9447 | ASU Magnus Orienteering | 75:36 | + 4:48 | 7260 | |
5. | Valášek Jan | KAM9400 | KAM SK Kamenice | 77:30 | + 6:42 | 7074 | |
6. | Rindom Henrik | 3951027 | Neregistrovaní | 77:45 | + 6:57 | ||
7. | Svarer Tobias Karlsmose | 3941026 | Finnish junior O-team | 78:22 | + 7:34 | ||
8. | Kettner Lukáš | KAM9403 | KAM SK Kamenice | 79:53 | + 9:05 | 6841 | |
9. | Rusý Tomáš | KAM9301 | KAM SK Kamenice | 82:17 | + 11:29 | 6606 | |
10. | Jurczyk Tomasz | 2080557 | OOB TJ Zlaté Hory | 83:56 | + 13:08 | ||
11. | Pova Ondřej | KRL9304 | KRL Kometa kralovice | 87:08 | + 16:20 | 6131 | |
12. | Stéphany Antoine | 3380919 | Söders-Tyresö | 88:01 | + 17:13 | ||
13. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | ABM KOB Moira Brno | 92:52 | + 22:04 | 5569 | |
14. | Grant Jacob | 1230671 | SK Praga | 100:40 | + 29:52 | ||
15. | Miller William | 1230669 | SK Praga | 108:57 | + 38:09 | ||
16. | Frost Connor | USA Orienteering USA | 114:29 | + 43:41 | |||
17. | Petr Pavel | VLI9400 | VLI Slavia Liberec orienteering | 115:04 | + 44:16 | 3395 | |
18. | Teller Lukas | 2530713 | Säterbygdens OK | 129:12 | + 58:24 | ||
Kordala Michał | 1440764 | SILD team Praha | DISK | ||||
Uhlíř Marek | LBE9400 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | DISK | 0 | |||
Šlajs Daniel | KRL9403 | KRL Kometa kralovice | DISK | 0 | |||
Klaška Pavel | DKP9301 | DKP Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Rohel Marek | AOV9401 | AOV OOB TJ Baník Ostrava | DISK | 0 | |||
Bredesen Adne S. | 3040843 | Suomussalmen Rasti | DISK | ||||
Nankervis Ashley | 2860807 | Karkki-Rasti | DISK | ||||
Rauturier Maxime | 3380916 | Söders-Tyresö | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pawlak Bartosz | 2911092 | Helsingin Suunnistajat | 90:09 | |||
2. | Janata Martin | DKP8306 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 91:00 | + 0:51 | 9420 | |
3. | Hradec Pavel | TUR8801 | TUR OOB TJ Turnov | 92:59 | + 2:50 | 9223 | |
4. | Lysell Jesper | 3130860 | SKS | 93:11 | + 3:02 | ||
5. | Minakov Alexander | 3650963 | Šumperk | 94:01 | + 3:52 | ||
6. | Grundmann Jan | LPU9410 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 95:05 | + 4:56 | 9015 | |
7. | Procházka David | LPU9113 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 95:33 | + 5:24 | 8969 | |
8. | Konotopetz Damian | 4241068 | Tak určitě | 96:29 | + 6:20 | ||
9. | Škoda Jakub | VLI8800 | VLI Slavia Liberec orienteering | 96:45 | + 6:36 | 8850 | |
10. | Masnyy Yury | OMC | OMC Orienta-MosCompass | 98:01 | + 7:52 | ||
11. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | ABM KOB Moira Brno | 98:04 | + 7:55 | 8719 | |
12. | François Joly | 3991032 | GB O Squad | 98:58 | + 8:49 | ||
13. | Bravený Vít | ZBM9102 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 99:33 | + 9:24 | 8572 | |
14. | Chudzik Dominik | 1440368 | SILD team Praha | 102:21 | + 12:12 | ||
15. | Bukovac Palo | ZBM8101 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 102:59 | + 12:50 | 8232 | |
16. | Kolín Jan | DKP7701 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 103:15 | + 13:06 | 8206 | |
17. | Mäkinen Tapani | 2550714 | OLC Wienerwald | 103:53 | + 13:44 | ||
18. | Kobr Tomáš | TJN8901 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 104:12 | + 14:03 | 8111 | |
19. | Zelinka Jiří | MBM8740 | MBM O-mikron | 104:25 | + 14:16 | 8090 | |
20. | Asmolov Oleksii | 2800780 | SV Lengefeld | 104:30 | + 14:21 | ||
21. | Podziński Rafał | 1440367 | SILD team Praha | 106:40 | + 16:31 | ||
22. | Klapal Jan | LPU9006 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 110:01 | + 19:52 | 7535 | |
23. | Vlček Martin | TUR8702 | TUR OOB TJ Turnov | 115:31 | + 25:22 | 6990 | |
24. | Rauturier Benoit | 3380917 | Söders-Tyresö | 116:50 | + 26:41 | ||
25. | Piłkowski Tadeusz | 2250619 | LOK BERLIN | 117:10 | + 27:01 | ||
26. | Novotný Ondřej | ABM9211 | ABM KOB Moira Brno | 119:51 | + 29:42 | 6560 | |
27. | Salmenoja Samuli | 0270064 | MSP MS Parma | 120:16 | + 30:07 | ||
28. | Zháňal Jan | ZBM8721 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 125:09 | + 35:00 | 6035 | |
29. | Mazan Bartłomiej | 2400673 | Nakkilan Wisa | 131:18 | + 41:09 | ||
30. | Hostaš Petr | TUR9001 | TUR OOB TJ Turnov | 147:40 | + 57:31 | 3803 | |
31. | Burley Mark | 2570718 | TSV Berlin | 156:45 | + 66:36 | ||
32. | Hierweg Karol | 2830800 | Warsaw Heroes | 159:57 | + 69:48 | ||
33. | Kováč Michal | 1240300 | OK 99 Hradec Králové | 162:04 | + 71:55 | ||
Váňa Martin | TUR8401 | TUR OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Luštický Martin | HOR8700 | HOR TJ Jiskra Hořice | DISK | 0 | |||
Fiala Petr | LPU8701 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Cronin Richard | 2570719 | TSV Berlin | DISK | ||||
Wolf Daniel | TUR9100 | TUR OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Charuba Łukasz | 1440366 | SILD team Praha | DISK | ||||
Drahokoupil Aleš | CHT8501 | CHT OOB SK Chrast | DISK | 0 | |||
Barcik Robert | 3140861 | Radioklub OK1KYP Praha | DISK | ||||
Krajčovič Martin | 2830799 | Warsaw Heroes | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | TUV SOK TJ TURNOV | 80:21 | 8203 | ||
2. | Novák Jiří | NPA7502 | NPA SK LOB Nová Paka | 81:56 | + 1:35 | 8048 | |
3. | Blatchford Josh | 3630960 | Ski-Club Helsa | 84:10 | + 3:49 | ||
4. | Janovský Tomáš | PGP6401 | PGP SK Praga | 84:17 | + 3:56 | 7819 | |
5. | Pachnik Wojciech | STB9101 | STB Stadion Nový Bor | 86:04 | + 5:43 | 7645 | |
6. | Kadavý Petr | CHA7800 | CHA OK Chrastava | 90:11 | + 9:50 | 7243 | |
7. | Suchý Petr | LPM7820 | LPM Lokomotiva Plzen | 90:25 | + 10:04 | 7220 | |
8. | Doucha Jiří | SNA7105 | SNA TJ START Náchod | 91:05 | + 10:44 | 7155 | |
9. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | NPA SK LOB Nová Paka | 92:09 | + 11:48 | 7051 | |
10. | Otrusina Jiří | JPV8201 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 92:57 | + 12:36 | 6973 | |
11. | Spišiak Marián | 4261070 | Ekonom Praha Outdoor | 94:41 | + 14:20 | ||
12. | Kočí Martin | VBM8702 | VBM VSK Mendelu Brno | 95:46 | + 15:25 | 6698 | |
13. | Hanč Petr | VRL8001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:34 | + 16:13 | 6620 | |
14. | Galla Franciszek | STB9100 | STB Stadion Nový Bor | 96:55 | + 16:34 | ||
15. | Fátor Jan | DOB7907 | DOB KOB Dobruška | 96:59 | + 16:38 | 6579 | |
16. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 97:49 | + 17:28 | 6498 | |
17. | Skyva Petr | STE6501 | STE SK SKI-OB Šternberk | 97:50 | + 17:29 | 6496 | |
18. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | DOB KOB Dobruška | 98:39 | + 18:18 | 6416 | |
19. | Grote Andreas | 2790779 | USG Chemnitz | 101:17 | + 20:56 | ||
20. | Přikryl Petr | ABM6708 | ABM KOB Moira Brno | 101:19 | + 20:58 | 6156 | |
21. | Picek Jan | TJN9101 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 102:07 | + 21:46 | 6078 | |
22. | Novák Zdeněk | NPA7701 | NPA SK LOB Nová Paka | 105:16 | + 24:55 | 5770 | |
23. | Gardner Robert | 3550947 | Farmaceut Bratislava | 105:53 | + 25:32 | ||
24. | Hošek Radim | DOB8737 | DOB KOB Dobruška | 106:11 | + 25:50 | 5681 | |
25. | Klapal Michal | VAM8802 | VAM OOB Vamberk | 116:48 | + 36:27 | 4644 | |
26. | Bartnik Konrad | PLF | PLF Polish Fighters | 118:37 | + 38:16 | ||
27. | Sedlák Radek | SNA7501 | SNA TJ START Náchod | 131:55 | + 51:34 | 3168 | |
28. | Coen Dieter | 4021037 | ASPV OA Šumperk | 133:03 | + 52:42 | ||
29. | Wieszaczewski Jacek | 1900517 | YETTI & PINGUIN | 148:21 | + 68:00 | ||
Slezák Jiří | LCE9001 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | |||
Janda Martin | DOB8002 | DOB KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Schwarzenberger Stefan | 3070850 | USV TU Dresden | DISK | ||||
Dragowski Piotr | 2250838 | LOK BERLIN | DISK | ||||
Záveský Marek | CET9001 | CET Loko Česká Třebová | DISK | 0 | |||
Randík Jan | SOB8703 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | DISK | 0 | |||
Loniewski Grzegorz | 3381040 | Söders-Tyresö | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Albl Slávek | LME7600 | LME SK Los Mělník | 84:17 | 5938 | ||
2. | Kolosov Oleg | UKR UKR | 85:19 | + 1:02 | |||
3. | Hrouda Martin | FSP7612 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 91:31 | + 7:14 | 5482 | |
4. | Pavelka Jan | MBM8500 | MBM O-mikron | 91:46 | + 7:29 | 5466 | |
5. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC K.O.B. Choceň | 93:30 | + 9:13 | 5357 | |
6. | Fukátko Jan | LPU8105 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 94:26 | + 10:09 | 5298 | |
7. | Šrubař Michal | MBM8606 | MBM O-mikron | 97:02 | + 12:45 | 5134 | |
8. | Petr Josef | VLI6300 | VLI Slavia Liberec orienteering | 98:06 | + 13:49 | 5066 | |
9. | Klomínský Václav | KPY8700 | KPY SKOB Sokol Kralupy | 102:20 | + 18:03 | 4799 | |
10. | Chrást Tomáš | STH7401 | STH SK Studenec | 107:35 | + 23:18 | 4468 | |
11. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 110:15 | + 25:58 | 4299 | |
12. | Cupák Jiří | VRL7201 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 110:35 | + 26:18 | 4278 | |
13. | Kořan Pavel | VBM7401 | VBM VSK Mendelu Brno | 111:43 | + 27:26 | 4207 | |
14. | Suchomel Vít | MBM8448 | MBM O-mikron | 117:38 | + 33:21 | 3833 | |
15. | Gyurcsik Peter | 2810796 | Naturfreunde Wien | 119:18 | + 35:01 | ||
16. | Andreev Sergey | 3580952 | Raumar orientering | 121:38 | + 37:21 | ||
17. | Kopasz Róbert | 2770770 | ESV Lok Bad Schandau | 126:03 | + 41:46 | ||
18. | Kučerka Jan | LIT8002 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 131:43 | + 47:26 | 2944 | |
Połomski Mateusz | 1440766 | SILD team Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | ASU Magnus Orienteering | 80:51 | 3205 | ||
2. | Svoboda Jakub | ROU9301 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 86:24 | + 5:33 | 3022 | |
3. | Ryjáček Jan | LPM8004 | LPM Lokomotiva Plzen | 99:27 | + 18:36 | 2590 | |
4. | Parson Ben | USA Orienteering USA | 111:43 | + 30:52 | |||
5. | Horáček Matěj | TUV8501 | TUV SOK TJ TURNOV | 118:37 | + 37:46 | 1957 | |
6. | Prášek Přemysl | KAM9305 | KAM SK Kamenice | 120:53 | + 40:02 | 1882 | |
7. | Hostinský Jakub | 0320074 | JHO Jakub Hostinský | 165:10 | + 84:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ocvirk Edi | 0450095 | JAP OK Japetic | 80:21 | ||
2. | Saarinen Mikko | 3400921 | Čelákovice | 83:00 | + 2:39 | |
3. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 88:45 | + 8:24 | |
4. | Mikluš Marián | 1240283 | OK 99 Hradec Králové | 93:10 | + 12:49 | |
5. | Horčička Petr | UOL7007 | UOL SK UP Olomouc | 97:14 | + 16:53 | |
6. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 104:59 | + 24:38 | |
7. | Kůstka Marek | VIC6403 | VIC OB Vizovice | 109:50 | + 29:29 | |
8. | Jordanov Plamen | 0981063 | BGT Team Bulgaria | 110:46 | + 30:25 | |
9. | Peterka František | TJP4900 | TJP TJ TROJA Praha | 114:54 | + 34:33 | |
10. | Chmelař Daniel | VIC7212 | VIC OB Vizovice | 125:42 | + 45:21 | |
Binar Robert | UOL7500 | UOL SK UP Olomouc | DISK | |||
Sabou Gabriel | 0990249 | UNB UNEFS Bucharest | DISK | |||
Procházka Antonín | DCE5500 | DCE KOB Dobřichovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Jan | SRK7501 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:17 | ||
2. | Kos Michal | SRK6802 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:16 | + 5:59 | |
3. | Rutkauskas Arvydas | 1550392 | SK SNS Smržovka | 74:17 | + 7:00 | |
4. | Volák Pavel | BRU7001 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 75:44 | + 8:27 | |
5. | Odehnal Luděk | ADA7401 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 77:45 | + 10:28 | |
6. | Locker Martin | SRK7001 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:16 | + 11:59 | |
7. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav | 80:57 | + 13:40 | |
8. | Václavek Jan | LPU7816 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 97:10 | + 29:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | VSP7301 | VSP USK Praha | 63:57 | ||
2. | Filip Libor | SRK7101 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 69:25 | + 5:28 | |
3. | Budriunas Justas | 1550394 | SK SNS Smržovka | 69:32 | + 5:35 | |
4. | Klemettinen Vesa | 3390920 | OK Azuolas | 69:35 | + 5:38 | |
5. | Illner Jakub | DKP6601 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 73:47 | + 9:50 | |
6. | Borbás Nándor | 2770776 | ESV Lok Bad Schandau | 74:37 | + 10:40 | |
7. | Porubský Július | 0540116 | CNR ŠK Cart-print Nitra | 79:08 | + 15:11 | |
8. | Pachnik Dariusz | STB6901 | STB Stadion Nový Bor | 80:25 | + 16:28 | |
9. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | SSU SK Severka Šumperk | 85:48 | + 21:51 | |
10. | Kolev Krasimir | 0980239 | BGT Team Bulgaria | 94:38 | + 30:41 | |
11. | Virta Sami | 0270065 | MSP MS Parma | 94:43 | + 30:46 | |
12. | Staszak Artur | 0850987 | UNT UNTS Warszawa | 109:37 | + 45:40 | |
13. | Takis Feridun | 1330348 | SK Radioklub Blansko | 118:54 | + 54:57 | |
14. | Švancar Martin | CHA7000 | CHA OK Chrastava | 138:15 | + 74:18 | |
Soldán Vladimír | JPV6526 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Jan | BBM7205 | BBM BETA URSUS orienteering | 58:17 | ||
2. | Funda Jiří | API6401 | API OK Andante Písek | 71:23 | + 13:06 | |
3. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 75:24 | + 17:07 | |
4. | Šritr Martin | TUV6802 | TUV SOK TJ TURNOV | 75:33 | + 17:16 | |
5. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LLI TJ Loko Liberec | 78:00 | + 19:43 | |
6. | Kubičko Pavel | SJH7201 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 78:23 | + 20:06 | |
7. | Kubec Martin | DOB7002 | DOB KOB Dobruška | 78:35 | + 20:18 | |
8. | Kolář Viktor | HOR7300 | HOR TJ Jiskra Hořice | 81:31 | + 23:14 | |
9. | Féder Medard | 1630428 | SK SKI-OB Šternberk | 90:50 | + 32:33 | |
10. | Čierny Jozef | 1990541 | USK Praha | 97:46 | + 39:29 | |
11. | Eichler Petr | KAS6900 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 104:22 | + 46:05 | |
12. | Kašpar Václav | TYN7001 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 106:15 | + 47:58 | |
13. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 112:51 | + 54:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Martin | KAM6700 | KAM SK Kamenice | 62:43 | ||
2. | Weber Tim Falck | 3851007 | ŠK VAZKA Bratislava | 64:39 | + 1:56 | |
3. | Eerola Severi | 3200880 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 68:24 | + 5:41 | |
4. | Kaplan Jan | LPU6401 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 69:19 | + 6:36 | |
5. | Šmelík Juraj | 1240288 | OK 99 Hradec Králové | 69:28 | + 6:45 | |
6. | Šimek Roman | UOL6503 | UOL SK UP Olomouc | 70:23 | + 7:40 | |
7. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BBM BETA URSUS orienteering | 72:23 | + 9:40 | |
8. | Fürst Aleš | LLI6801 | LLI TJ Loko Liberec | 75:17 | + 12:34 | |
9. | Robertson John | 0660133 | OHV Orienteering Hutt Valley | 75:34 | + 12:51 | |
10. | Atanasov Aleksandar | 0980240 | BGT Team Bulgaria | 79:58 | + 17:15 | |
11. | Heim Peter | 2720753 | Ringerike O-lag | 81:28 | + 18:45 | |
12. | Killar Marek | LTU6801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 82:46 | + 20:03 | |
13. | Doyle Steve | 2580720 | Budai Osforrás | 83:23 | + 20:40 | |
14. | Bernardo Jose | 2820797 | OLC Wienerwald | 87:03 | + 24:20 | |
15. | Višňa Petr | DKP6602 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 90:55 | + 28:12 | |
16. | Dzhuliev Mladen | 0980246 | BGT Team Bulgaria | 95:04 | + 32:21 | |
17. | Valtonen Jari | 3540943 | OB VANABIKE | 106:16 | + 43:33 | |
18. | Melsom Terje | 2890816 | Laihian Luja | 113:47 | + 51:04 | |
19. | Bendák Petr | LTU6500 | LTU Lokomotiva Trutnov | 116:55 | + 54:12 | |
20. | Balck Johan | VPO | VPO Vallentuna Össeby OL | 122:23 | + 59:40 | |
Pernu Kimmo | 3060848 | Ekonom Banska Bystrica | DISK | |||
Valach Petr | LPU6505 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Sedláček Jaroslav | HLV6404 | HLV KČT - OB Holešov | DISK | |||
Sandberg Per | 2920825 | Kuopion Suunnistajat | DISK | |||
Steer Martin | 2760767 | PUKS Młode Orły | DISK | |||
Edsen Anders | 2870808 | Salon Viesti | DISK | |||
Stormer Leif | 2890840 | Laihian Luja | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Corrado Arduini | 3290892 | Hiidenkiertäjät | 66:04 | ||
2. | Knudsen Peter | OKM | OKM OK Melfar | 66:42 | + 0:38 | |
3. | Hlava Miroslav | KON6515 | KON KOB Konice | 75:58 | + 9:54 | |
4. | Schenk Róbert | 1240295 | OK 99 Hradec Králové | 81:05 | + 15:01 | |
5. | Sanna Roberto | DKP6703 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 82:58 | + 16:54 | |
6. | Holec Honza | MOV6701 | MOV SKOB Ostrava | 88:08 | + 22:04 | |
7. | Sysel Svatobor | TTR6202 | TTR OOB Třebíč | 94:17 | + 28:13 | |
8. | Hruška Tomáš | YBM6401 | YBM Klub turistů a lyžařů Brno | 100:39 | + 34:35 | |
9. | Janowski Piotr | 0810178 | WAW KS Spojnia BnO | 111:07 | + 45:03 | |
10. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | ROU SKOB Roudnice nad Labem | 127:26 | + 61:22 | |
Skog Jouko | 2150588 | KTV Koovee | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Harding Quentin | 3010835 | Ounasvaaran hiihtoseura | 54:42 | ||
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | KON KOB Konice | 59:08 | + 4:26 | |
3. | Pacher Hannes | 2270621 | SK Hlinsko | 61:52 | + 7:10 | |
4. | Vávra Martin | HOR6302 | HOR TJ Jiskra Hořice | 64:53 | + 10:11 | |
5. | Wolowczyk Marek | 0850199 | UNT UNTS Warszawa | 66:37 | + 11:55 | |
6. | Kožina Petr | PGP6000 | PGP SK Praga | 67:55 | + 13:13 | |
7. | Westin Kjell | 2050548 | SK Žabovřesky Brno | 69:14 | + 14:32 | |
8. | Hirš Libor | VBM6000 | VBM VSK Mendelu Brno | 69:17 | + 14:35 | |
9. | Pedersli Per Einar | NOR | TRO Trollelg, Norway - NOR | 71:36 | + 16:54 | |
10. | Veljačik Pavel | SCP6200 | SCP OK Sparta Praha | 73:02 | + 18:20 | |
11. | Roudný Václav | LPU6102 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 74:22 | + 19:40 | |
12. | Hector Jorgen | 3330905 | Opava - Ticháček | 75:06 | + 20:24 | |
13. | Hošek Lubomír | VCB6101 | VCB OB České Budějovice | 78:55 | + 24:13 | |
14. | Kellner Gerhard | 2270625 | SK Hlinsko | 80:18 | + 25:36 | |
15. | Kettner Pavel | HCE5900 | HCE TJ Sokol Hostivice | 80:27 | + 25:45 | |
16. | Metherell Alister | 3520941 | SVK Junior team | 82:59 | + 28:17 | |
17. | Miyakawa Tatsuya | 3250888 | péčkaři | 86:12 | + 31:30 | |
18. | Petráček Aleš | SJI6301 | SJI OK Jihlava | 86:47 | + 32:05 | |
19. | Bořil Petr | SJI6207 | SJI OK Jihlava | 90:05 | + 35:23 | |
20. | Poland David | 2670741 | SG Zittau Süd | 91:07 | + 36:25 | |
21. | Blatchford Russell | 2630733 | KOS GRYF Szczecin | 92:12 | + 37:30 | |
22. | Šimek Miroslav | LME6300 | LME SK Los Mělník | 97:20 | + 42:38 | |
23. | Hošek Ladislav | SCP6001 | SCP OK Sparta Praha | 99:17 | + 44:35 | |
24. | Dawson Graeme | 2880811 | Lynx | 104:01 | + 49:19 | |
25. | Glynn de Klerk | 3500939 | HOC '93 | 106:32 | + 51:50 | |
26. | Bandt Uli | 2530712 | Säterbygdens OK | 106:43 | + 52:01 | |
Bruce Barnett | 2670744 | SG Zittau Süd | DISK | |||
Roux Jacky | 3481052 | UKS ARKADY Raszkow | DISK | |||
Watson Graham | 3010837 | Ounasvaaran hiihtoseura | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andreas Huber | 3810988 | Rovensko pod Troskami | 42:29 | ||
2. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:46 | + 10:17 | |
3. | Mazúr Milan | 1240293 | OK 99 Hradec Králové | 58:44 | + 16:15 | |
4. | Vydra Pavel | PEN6200 | PEN OK Reco Spot | 62:52 | + 20:23 | |
5. | Formanko Dušan | 1240301 | OK 99 Hradec Králové | 66:21 | + 23:52 | |
6. | Novotný Miroslav | LPU5905 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 69:47 | + 27:18 | |
7. | Melichar Jaromír | LLI6301 | LLI TJ Loko Liberec | 74:25 | + 31:56 | |
8. | Bláha Leoš | JHB6207 | JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 78:44 | + 36:15 | |
9. | Černý Petr | ALB6001 | ALB OOB Albrechtice nad Orlicí | 79:58 | + 37:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lawford Geoff | 0820189 | EUR Eureka Orienteers | 45:40 | ||
2. | Sepp Hones | 0020004 | HSV HSV Ried | 46:13 | + 0:33 | |
3. | Škorpil Martin | HOR5700 | HOR TJ Jiskra Hořice | 47:11 | + 1:31 | |
4. | Friessnig Joachim | 2270640 | SK Hlinsko | 48:55 | + 3:15 | |
5. | Okkenhaug Arne | 3040841 | Suomussalmen Rasti | 51:29 | + 5:49 | |
6. | Knap Jan | LPU5101 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 51:48 | + 6:08 | |
7. | Juřeník Josef | MOV5201 | MOV SKOB Ostrava | 53:54 | + 8:14 | |
8. | Tichý Boris | DOB5500 | DOB KOB Dobruška | 57:30 | + 11:50 | |
9. | Parson Tim | 1230754 | SK Praga | 58:38 | + 12:58 | |
10. | Konopáč Jiří | TUR5803 | TUR OOB TJ Turnov | 60:02 | + 14:22 | |
11. | Gardner Richard | 3550945 | Farmaceut Bratislava | 60:43 | + 15:03 | |
12. | Dimitrov Dimitar | 0980248 | BGT Team Bulgaria | 61:23 | + 15:43 | |
13. | Dachev Stoyan | 0980247 | BGT Team Bulgaria | 61:32 | + 15:52 | |
14. | Gurka Jiří | TUV4601 | TUV SOK TJ TURNOV | 62:11 | + 16:31 | |
15. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | DCE KOB Dobřichovice | 62:54 | + 17:14 | |
16. | Stefan Aschwanden | 3881019 | Športový klub BIKO Banská Bystrica | 63:22 | + 17:42 | |
17. | Hornik Zbigniew | 4191060 | OL-Team Wehrsdorf | 66:22 | + 20:42 | |
18. | Moran Ian | 3450930 | KOB Sokol Pezinok | 69:24 | + 23:44 | |
19. | Olbrycht Janusz | 0900212 | OLB OLBnO | 92:32 | + 46:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vícha Vladimír | LPU5801 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 55:10 | ||
2. | Klimpl Petr | LPU5401 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 67:09 | + 11:59 | |
3. | Vlček Josef | TYN5602 | TYN OOB Týniště nad Orlicí | 83:28 | + 28:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | VLI Slavia Liberec orienteering | 41:00 | ||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | NPA SK LOB Nová Paka | 41:14 | + 0:14 | |
3. | Škoda Přemek | VLI5301 | VLI Slavia Liberec orienteering | 43:46 | + 2:46 | |
4. | Farář Václav | LPU5201 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 43:53 | + 2:53 | |
5. | Jelínek Petr | TZL4902 | TZL SKOB Zlín | 45:43 | + 4:43 | |
6. | Čípa Jiří | CET5002 | CET Loko Česká Třebová | 46:06 | + 5:06 | |
7. | Erlebach Josef | JIL5201 | JIL OK Jilemnice | 46:48 | + 5:48 | |
8. | Horáček Miroslav | VLI5000 | VLI Slavia Liberec orienteering | 47:44 | + 6:44 | |
9. | Jelínek Vít | TZL5102 | TZL SKOB Zlín | 48:12 | + 7:12 | |
10. | Rejmont Milan | LTU4801 | LTU Lokomotiva Trutnov | 48:26 | + 7:26 | |
11. | Roome Martyn | 3010901 | Ounasvaaran hiihtoseura | 48:59 | + 7:59 | |
12. | Dent Nick | 3590955 | Keravan Urheilijat | 49:16 | + 8:16 | |
13. | Štregl Tomáš | VRL5001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:47 | + 10:47 | |
14. | Finch Ted | 2710751 | German O-Team | 52:55 | + 11:55 | |
15. | Farář Jaroslav | VRL5002 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:56 | + 11:56 | |
16. | Maiorescu Gabriel | 2460689 | Ostmarka OK | 54:52 | + 13:52 | |
17. | Novák Karel | NPA5001 | NPA SK LOB Nová Paka | 62:08 | + 21:08 | |
18. | Erkkilä Jorma | 3540944 | OB VANABIKE | 64:14 | + 23:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukaseder Hubert | 2270700 | SK Hlinsko | 48:46 | ||
2. | Blecha Ladislav | FJI5106 | FJI SK FREE Jihlava | 57:39 | + 8:53 | |
3. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BBM BETA URSUS orienteering | 64:12 | + 15:26 | |
4. | Féder Medard | 1630431 | SK SKI-OB Šternberk | 81:20 | + 32:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:24 | ||
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | CHC K.O.B. Choceň | 38:13 | + 4:49 | |
3. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:37 | + 7:13 | |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | SCP OK Sparta Praha | 41:29 | + 8:05 | |
5. | Strib Hans Christian | 3931025 | TJ Rapid Bratislava | 42:38 | + 9:14 | |
6. | Sikora Miroslav | BOV4802 | BOV TJ Baník Ostrava OKD | 44:54 | + 11:30 | |
7. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | TUV SOK TJ TURNOV | 45:28 | + 12:04 | |
8. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | JIL OK Jilemnice | 48:17 | + 14:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paul Josef | DCE4401 | DCE KOB Dobřichovice | 40:33 | ||
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:57 | + 1:24 | |
3. | Fiala Miloš | KSH4801 | KSH TJ Kašperské Hory | 42:41 | + 2:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelík Ľudovít | 1240287 | OK 99 Hradec Králové | 27:01 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | SJC Sportcentrum Jičín | 29:35 | + 2:34 | |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SSU SK Severka Šumperk | 31:20 | + 4:19 | |
4. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 31:39 | + 4:38 | |
5. | Zakouřil Václav | TUV4301 | TUV SOK TJ TURNOV | 33:21 | + 6:20 | |
6. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 33:33 | + 6:32 | |
7. | Diener Herbert | MOV4101 | MOV SKOB Ostrava | 36:14 | + 9:13 | |
8. | Haagerup Dan | 3851009 | ŠK VAZKA Bratislava | 39:50 | + 12:49 | |
9. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KAS Klub orientačního běhu Kamenic | 42:22 | + 15:21 | |
10. | Dobos Peter | 2680748 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 49:37 | + 22:36 | |
11. | Hynek Vladimír | ZPV3500 | ZPV KOB ZPV Prostějov | 101:30 | + 74:29 | |
12. | Moore Stan | 1231077 | SK Praga | 142:33 | + 115:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnal Tomáš | ADA0501 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 20:42 | ||
2. | Antonowicz Jan | 0850198 | UNT UNTS Warszawa | 20:59 | + 0:17 | |
3. | Staisiunaite Emilija | AZU OK AZUOLAS VILNIUS | 25:21 | + 4:39 | ||
4. | Janowski Filip | 0810181 | WAW KS Spojnia BnO | 27:18 | + 6:36 | |
5. | Šmelík Daniel | 1240289 | OK 99 Hradec Králové | 31:20 | + 10:38 | |
6. | Borbás Ágota | 2770777 | ESV Lok Bad Schandau | 33:06 | + 12:24 | |
7. | Pavelec Michal | NPA0801 | NPA SK LOB Nová Paka | 35:34 | + 14:52 | |
8. | Kašpar Štěpán | ZAK0401 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 35:35 | + 14:53 | |
9. | Kašpar Vojtěch | ZAK0400 | ZAK SK Netopýr Zákupy | 35:55 | + 15:13 | |
10. | Martinec Šimon | DOB KOB Dobruška | 44:54 | + 24:12 | ||
11. | Kubec Adam | DOB KOB Dobruška | 47:24 | + 26:42 | ||
12. | Kundrata Vít | JZLnere | JZL TJ Jižní svahy Zlín | 47:29 | + 26:47 | |
13. | Odehnalová Tereza | ADA0801 | ADA OOB TJ Spartak Adamov | 53:29 | + 32:47 | |
14. | Bradáč Václav | LLI0600 | LLI TJ Loko Liberec | 53:47 | + 33:05 | |
15. | Komárková Zbyňka | TJH0751 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 58:20 | + 37:38 | |
16. | Soukup Jonáš | NER NER | 62:12 | + 41:30 | ||
17. | Martínek Filip | NER NER | 62:13 | + 41:31 | ||
18. | Balck Erik | VPO0800 | VPO Vallentuna Össeby OL | 76:07 | + 55:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stormer Emil | KAM | KAM SK Kamenice | 23:31 | ||
2. | Sandstad Kajsa Stina | NER NER | 26:06 | + 2:35 | ||
3. | Sandstad Marit | NER NER | 30:14 | + 6:43 | ||
4. | Melicharová Barbora | LLI0000 | LLI TJ Loko Liberec | 34:36 | + 11:05 | |
5. | Forst Antonín | MFP0101 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 35:55 | + 12:24 | |
6. | Paurová Lenka | LTUxxxx | LTU Lokomotiva Trutnov | 37:04 | + 13:33 | |
7. | Teichmann Tobias | 2270628 | SK Hlinsko | 44:15 | + 20:44 | |
8. | Bradáčová Maruška | NER NER | 44:53 | + 21:22 | ||
9. | Fabian Sebastian | 3830997 | SV Turbine Neubrandenburg | 45:14 | + 21:43 | |
10. | Wilfinger Jakob | 2270697 | SK Hlinsko | 50:32 | + 27:01 | |
11. | Höhs Johanna | 2270704 | SK Hlinsko | 51:03 | + 27:32 | |
12. | Kundörfer Jan | 2270637 | SK Hlinsko | 54:09 | + 30:38 | |
13. | Simileiska Nataliia | 2800792 | SV Lengefeld | 62:00 | + 38:29 | |
14. | Rottensteiner Max | 2270630 | SK Hlinsko | 70:17 | + 46:46 | |
15. | Zechner Oskar | 2270639 | SK Hlinsko | 73:17 | + 49:46 | |
16. | Emler Johannes | 2270627 | SK Hlinsko | 79:15 | + 55:44 | |
17. | Rupprechter Elisabeth | 2270703 | SK Hlinsko | 82:17 | + 58:46 | |
18. | Seidl Andreas | 3830998 | SV Turbine Neubrandenburg | 93:20 | + 69:49 | |
19. | Stern Florian | 3831004 | SV Turbine Neubrandenburg | 127:50 | + 104:19 | |
Andreeva Evgenia | 3580953 | Raumar orientering | DISK | |||
Arnold Jindřich | HOR4701 | HOR TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Krapko Viktor | 2800787 | SV Lengefeld | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olaussen Marie | NER NER | 40:57 | |||
2. | Hagstrom Johanna | SWE | NER NER | 45:14 | + 4:17 | |
3. | Zurynková Jana | EKP7053 | EKP VŠTJ Ekonom Praha | 49:48 | + 8:51 | |
4. | Hov Kjersti | 2891084 | Laihian Luja | 51:26 | + 10:29 | |
5. | Jaakko Paasi | TP1 Tampereen Pyrintö | 55:50 | + 14:53 | ||
6. | Rusinová Alena | BRU7102 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 56:09 | + 15:12 | |
7. | Nolaskogszrna Jan Ahlund | NER NER | 57:23 | + 16:26 | ||
8. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 58:51 | + 17:54 | |
9. | Geissbuhler Karin | VIP VIP | 59:56 | + 18:59 | ||
10. | Rykalová Jitka | NER NER | 59:57 | + 19:00 | ||
11. | Forstová Lenka | MFP6850 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 61:12 | + 20:15 | |
12. | Wald František | FSP5300 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 61:33 | + 20:36 | |
13. | Binarová Jitka | UOL | NER NER | 61:34 | + 20:37 | |
14. | Končáková Kateřina | HLV6856 | HLV KČT - OB Holešov | 63:59 | + 23:02 | |
15. | Solberg Olle Gunnar | NER NER | 65:47 | + 24:50 | ||
16. | Bendáková Jitka | LTU6951 | LTU Lokomotiva Trutnov | 66:10 | + 25:13 | |
17. | Rücker Petr | HOR6500 | HOR TJ Jiskra Hořice | 66:47 | + 25:50 | |
18. | Hančová Alice | VRL7052 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:57 | + 26:00 | |
19. | Kapfer Jan | 2270698 | SK Hlinsko | 68:36 | + 27:39 | |
20. | Puš Roman | STH7501 | STH SK Studenec | 69:25 | + 28:28 | |
21. | Štreglová Zuzka | VRL0251 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:16 | + 30:19 | |
22. | Hladíková Jana | TUV7253 | TUV SOK TJ TURNOV | 72:43 | + 31:46 | |
23. | Vlachová Hana | VRL6251 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:20 | + 32:23 | |
24. | Procházka Jiří | LTU4802 | LTU Lokomotiva Trutnov | 74:58 | + 34:01 | |
25. | Petrželová Alena | LTU6351 | LTU Lokomotiva Trutnov | 79:21 | + 38:24 | |
26. | Rychlíková Blanka | VRL5550 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:44 | + 38:47 | |
27. | Tomanová Elena | YMB6666 | YBM Klub turistů a lyžařů Brno | 82:44 | + 41:47 | |
28. | Dénes Krisztina | 2770771 | ESV Lok Bad Schandau | 85:50 | + 44:53 | |
29. | Kalliany Susanne | 2270624 | SK Hlinsko | 87:05 | + 46:08 | |
30. | Thrane Susanne | DEO | DEO Denmark Participans 2. | 89:31 | + 48:34 | |
31. | Habenicht Marlene | 2270706 | SK Hlinsko | 90:05 | + 49:08 | |
32. | Vojtěch Libor | HOR7303 | HOR TJ Jiskra Hořice | 91:40 | + 50:43 | |
33. | Kolář Jan | BRU0101 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 102:21 | + 61:24 | |
34. | Blažková Markéta | SJH0000 | SJH SJH Jindřichův Hradec | 103:05 | + 62:08 | |
35. | Haider Ann | HSV HSV Ried | 104:14 | + 63:17 | ||
36. | Kellner Claudia | 2270626 | SK Hlinsko | 104:54 | + 63:57 | |
37. | Janečková Marta | JPV6665 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | 106:06 | + 65:09 | |
38. | Filipi Markéta | LPU0000 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 107:08 | + 66:11 | |
39. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 108:23 | + 67:26 | |
40. | Olbrycht Anna | 0900213 | OLB OLBnO | 117:34 | + 76:37 | |
41. | Dénes Ildikó | 2770772 | ESV Lok Bad Schandau | 126:10 | + 85:13 | |
42. | Kůstková Tamara | VIC6854 | VIC OB Vizovice | 126:17 | + 85:20 | |
43. | Borbás Zita | 2770775 | ESV Lok Bad Schandau | 127:50 | + 86:53 | |
44. | Lapornik Dominik | 2270633 | SK Hlinsko | 131:35 | + 90:38 | |
Končák Jaroslav | HLV6321 | HLV KČT - OB Holešov | DISK | |||
Janečková Lenka | MFP8250 | MFP VŠSK MFF UK Praha | DISK | |||
Kalliany Rainer | 2270623 | SK Hlinsko | DISK | |||
Pobuda Michal | SJH7403 | SJH SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Delgado Silvia | 2820798 | OLC Wienerwald | DISK | |||
Killar Michal | NER NER | DISK | ||||
Bolehovská Iva | NER NER | DISK | ||||
Paulová Mirka | DCE5250 | DCE KOB Dobřichovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olaussen Per | NER NER | 59:11 | |||
2. | Karmazín Petr | VLI4901 | VLI Slavia Liberec orienteering | 63:18 | + 4:07 | |
3. | Hoydal Johannes Hov | 2891085 | Laihian Luja | 63:44 | + 4:33 | |
4. | Benjaminsen Vidar | NER NER | 69:41 | + 10:30 | ||
5. | Jussila Kari | HSP Helsingin Suunnistajat | 71:04 | + 11:53 | ||
6. | Křivda Ivan | CHC6701 | NER NER | 74:03 | + 14:52 | |
7. | Dvořák Jiří | VIP VIP | 74:07 | + 14:56 | ||
8. | Sháněl Jan | CHC9402 | CHC K.O.B. Choceň | 76:10 | + 16:59 | |
9. | Benjaminsen Mathias | NER NER | 77:05 | + 17:54 | ||
10. | Zákravská Šárka | SNA8951 | SNA TJ START Náchod | 83:38 | + 24:27 | |
11. | Kamererova Valerie | KAM9452 | KAM SK Kamenice | 85:54 | + 26:43 | |
12. | Sokol Milan | BRM7201 | BRM Sokol Burdych | 86:15 | + 27:04 | |
13. | Kutílek Jakub | LPU | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 87:04 | + 27:53 | |
14. | Petržela Pavel | LTU6301 | LTU Lokomotiva Trutnov | 89:31 | + 30:20 | |
15. | Hrabánková Klára | PGP9654 | PGP SK Praga | 89:41 | + 30:30 | |
16. | Kolář Radek | BRU6901 | BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum | 92:00 | + 32:49 | |
17. | Heikkila Matti | HSP Helsingin Suunnistajat | 92:27 | + 33:16 | ||
18. | Torleif Ahlsand | NER NER | 92:52 | + 33:41 | ||
19. | Niskanen Miko | HSP Helsingin Suunnistajat | 95:20 | + 36:09 | ||
20. | Odvodyová Dana | LPU8355 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 103:24 | + 44:13 | |
21. | Kuncířová Jaroslava | TJR90XX | TJR TJ Řásná | 104:43 | + 45:32 | |
22. | Matějková Martina | LTP6850 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 110:24 | + 51:13 | |
23. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | SNA TJ START Náchod | 114:59 | + 55:48 | |
24. | Hansen Jens Anders | DEO | DEO Denmark Participans 2. | 117:56 | + 58:45 | |
25. | Poloprutská Tereza | VLI9450 | VLI Slavia Liberec orienteering | 118:59 | + 59:48 | |
26. | Vyhnálková Eva | MFP75XX | MFP VŠSK MFF UK Praha | 124:55 | + 65:44 | |
27. | Venclová Veronika | ZAM8251 | ZAM Sokol Žamberk | 125:17 | + 66:06 | |
28. | Pustalová Zuzana | VLI0000 | VLI Slavia Liberec orienteering | 138:40 | + 79:29 | |
29. | Kužel Zdeněk | VIP VIP | 199:29 | + 140:18 | ||
Fencl Petr | LPU6901 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Procházka Martin | LTU8101 | LTU Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Přibyl Jan | TJR91XX | TJR TJ Řásná | DISK |