Class: H21B
5. etapa JWOC Tour – sprint – Hradec Králové
Datum:
Pátek 5.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Hradec Králové, Žižkovy sady (50°12’41.960”N, 15°50’7.943”E)
Mapa:
Hradec Králové, měřítko 1: 4 000, velikost A3, mapový klíč ISSOM,
ekvidistance 2m, stav červen 2013, mapovali Jan Drbal, Aleš Hejna,
Jan Fátor, Barbora Černíková, tisk Žaket (ofset).
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Martina Hepnerová
Stavitel tratí: Jakub Weiner
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, protesty proti porušení
pravidel nebyly podány. Bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Závod proběhl za oblačného počasí, občas drobně zapršelo.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 979 závodníků.
Martina Hepnerová Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolosov Oleg | UKR UKR | 15:03 | ||||
2. | Fukátko Jan | LPU8105 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 15:29 | + 0:26 | 5759 | |
3. | Klomínský Václav | KPY8700 | KPY SKOB Sokol Kralupy | 15:58 | + 0:55 | 5588 | |
4. | Pavelka Jan | MBM8500 | MBM O-mikron | 16:05 | + 1:02 | 5546 | |
5. | Petr Josef | VLI6300 | VLI Slavia Liberec orienteering | 16:26 | + 1:23 | 5422 | |
6. | Šrubař Michal | MBM8606 | MBM O-mikron | 16:28 | + 1:25 | 5410 | |
7. | Suchomel Vít | MBM8448 | MBM O-mikron | 16:42 | + 1:39 | 5327 | |
8. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC K.O.B. Choceň | 16:48 | + 1:45 | 5292 | |
9. | Kopasz Róbert | 2770770 | ESV Lok Bad Schandau | 16:54 | + 1:51 | ||
10. | Andreev Sergey | 3580952 | Raumar orientering | 16:55 | + 1:52 | ||
11. | Albl Slávek | LME7600 | LME SK Los Mělník | 17:12 | + 2:09 | 5150 | |
12. | Chrást Tomáš | STH7401 | STH SK Studenec | 17:42 | + 2:39 | 4972 | |
13. | Hrouda Martin | FSP7612 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 18:01 | + 2:58 | 4860 | |
14. | Kořan Pavel | VBM7401 | VBM VSK Mendelu Brno | 18:22 | + 3:19 | 4735 | |
15. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 18:41 | + 3:38 | 4623 | |
16. | Połomski Mateusz | 1440766 | SILD team Praha | 19:38 | + 4:35 | ||
17. | Cupák Jiří | VRL7201 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:03 | + 5:00 | 4137 | |
18. | Kučerka Jan | LIT8002 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 20:13 | + 5:10 | 4078 | |
19. | Gyurcsik Peter | 2810796 | Naturfreunde Wien | 20:37 | + 5:34 |