Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E2

Datum:
20.07.2013
Místo konání:
Bohdanovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Bludiště
Ředitel závodu:
Kovalčík Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Nycz Petr
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D35     D45     D55     D60     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H35     H45     H55     H60     H65     HDR     TK     TL    
D10N
2.20 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 27:06
2. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:14 + 2:08
3. Pilná Klára LPU0451 C OK Lokomotiva Pardubice 31:14 + 4:08
4. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:52 + 5:46
5. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:49 + 7:43
D10
1.30 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 16:35
2. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 16:56 + 0:21
3. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 53:38 + 37:03
D12
1.50 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 12:35
2. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 13:29 + 0:54
3. Vejražková Róza SJC0151 B Sportcentrum Jičín 15:47 + 3:12
4. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 17:50 + 5:15
5. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 17:58 + 5:23
6. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:54 + 6:19
7. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 19:42 + 7:07
8. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:08 + 10:33
9. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 25:07 + 12:32
10. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:24 + 18:49
D14
2.10 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 26:53
2. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 26:57 + 0:04
3. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 26:58 + 0:05
4. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 28:01 + 1:08
5. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 32:39 + 5:46
6. Foltýnová Markéta TRI0050 C TJ TŽ Třinec 33:06 + 6:13
7. Bergdahl Julia 12S9951 C Sävedalens AIK 42:26 + 15:33
8. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:00 + 27:07
D16
2.70 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 28:24
2. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 31:12 + 2:48
3. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:38 + 9:14
4. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 37:47 + 9:23
5. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 42:01 + 13:37
6. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 46:59 + 18:35
D18
3.00 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 37:50
2. Hausenblasová Karolína KAM9650 A SK Kamenice 43:49 + 5:59
3. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 48:05 + 10:15
4. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 56:43 + 18:53
D21E
3.70 km, 180 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8942
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 27:08 9837
2. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 30:36 + 3:28 8809
3. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 32:44 + 5:36 8176
4. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 33:33 + 6:25 7934
5. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 34:19 + 7:11 7706
6. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 36:07 + 8:59 7172
7. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 37:05 + 9:57 6886
8. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 37:10 + 10:02 6861
9. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 37:31 + 10:23 6757
10. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 39:33 + 12:25 6154
11. Vávrová Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 39:38 + 12:30 6129
12. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 41:01 + 13:53 5719
13. Machútová Lucie AOP8851 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:32 + 14:24 5566
14. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 43:27 + 16:19 4997
15. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 44:51 + 17:43 4582
16. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 56:06 + 28:58 1246
17. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 56:46 + 29:38 1048
Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
D21A
3.30 km, 180 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6559
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 33:03 6974
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 35:01 + 1:58 6609
3. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:48 + 4:45 6091
4. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 43:16 + 10:13 5075
5. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 44:25 + 11:22 4861
6. Rozkosna Tatana 97C8100 C No register 48:39 + 15:36
7. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 50:10 + 17:07 3792
8. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 50:38 + 17:35 3706
9. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 56:30 + 23:27 2615
10. Trojecka Marta 45P8051 C AZS Wat Warszawa 57:50 + 24:47
11. Puternicka Joanna 21P8751 C Orientop Wroclaw 58:08 + 25:05
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 58:20 + 25:17 2274
13. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 60:58 + 27:55 1785
14. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 61:53 + 28:50 1614
15. Prouzová Jitka DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka 92:27 + 59:24 0
Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
D35
2.90 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 32:25
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 34:07 + 1:42
3. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 36:07 + 3:42
4. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 39:30 + 7:05
5. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 40:56 + 8:31
6. Biolik Agnieszka 28P7850 C UNTS Warszawa 43:10 + 10:45
7. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 44:13 + 11:48
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:48 + 12:23
9. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 45:38 + 13:13
10. Ženčáková Marie 47C6851 C ASPV OA Šumperk 49:05 + 16:40
11. Szymanska Zuzanna 53P7551 C Team 360 56:46 + 24:21
12. Nitsch Joanna 28P7351 C UNTS Warszawa 57:06 + 24:41
13. Trykozko Urszula 53P7552 C Team 360 70:42 + 38:17
D45
2.40 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 29:33
2. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 32:41 + 3:08
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 33:19 + 3:46
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:21 + 3:48
5. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 35:13 + 5:40
6. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 35:31 + 5:58
7. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 36:21 + 6:48
8. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 38:41 + 9:08
9. Bergdahl Karin 12S6551 C Sävedalens AIK 41:33 + 12:00
10. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 41:58 + 12:25
11. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 43:25 + 13:52
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 46:43 + 17:10
13. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 88:28 + 58:55
D55
2.30 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 37:19
2. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 39:29 + 2:10
3. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 45:54 + 8:35
4. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 46:18 + 8:59
5. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 49:27 + 12:08
6. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:38 + 13:19
7. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 53:28 + 16:09
8. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 61:28 + 24:09
9. Kühnel Radka 49S5551 C Trollhättans SOK 82:44 + 45:25
D60
2.00 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 32:20
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 32:22 + 0:02
3. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 33:01 + 0:41
Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H10N
2.20 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:14
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 26:14 + 0:00
3. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 29:41 + 3:27
4. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 33:44 + 7:30
5. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 37:48 + 11:34
H10
1.30 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 11:56
2. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 12:08 + 0:12
3. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 14:46 + 2:50
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 18:46 + 6:50
5. Balogh Michal 43S0300 C ŠK Sandberg Bratislava 18:53 + 6:57
6. Biolik Emil 28P0300 C UNTS Warszawa 25:15 + 13:19
H12
1.80 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 15:41
2. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 18:21 + 2:40
3. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 18:34 + 2:53
4. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 24:32 + 8:51
5. Balogh Matúš 43S0100 C ŠK Sandberg Bratislava 27:28 + 11:47
6. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 28:26 + 12:45
H14
2.60 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 23:22
2. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:20 + 2:58
3. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 30:35 + 7:13
4. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 31:48 + 8:26
5. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 33:33 + 10:11
6. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 33:36 + 10:14
7. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:41 + 13:19
8. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 38:44 + 15:22
9. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:25 + 22:03
H16
3.10 km, 175 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 27:58
2. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 31:22 + 3:24
3. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 32:14 + 4:16
4. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 34:20 + 6:22
5. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 34:59 + 7:01
6. Novák Pavel AOV9801 C OOB TJ Baník Ostrava 35:43 + 7:45
7. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 48:37 + 20:39
H18
3.70 km, 200 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 31:43
2. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 32:36 + 0:53
3. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 34:39 + 2:56
4. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 37:09 + 5:26
5. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 39:15 + 7:32
6. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 39:48 + 8:05
7. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 44:16 + 12:33
8. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 56:32 + 24:49
Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž DISK
H21E
4.60 km, 230 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9186
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 29:32 9487
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 30:52 + 1:20 9086
3. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 31:11 + 1:39 8990
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 31:15 + 1:43 8970
5. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 32:19 + 2:47 8649
6. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 32:30 + 2:58 8594
7. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 32:58 + 3:26 8454
8. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 35:31 + 5:59 7687
9. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 35:37 + 6:05 7657
10. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 35:49 + 6:17 7597
11. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 36:48 + 7:16 7301
12. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 37:25 + 7:53 7115
13. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 37:34 + 8:02 7070
14. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 37:41 + 8:09 7035
15. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 38:21 + 8:49
16. Semík Ondřej KAM9401 A SK Kamenice 38:33 + 9:01 6774
17. Dutkowski Mikolaj 31P9201 C UKS ARKADY Raszkow 39:11 + 9:39
18. Neumann Josef 33D C USV TU Dresden 39:41 + 10:09
19. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 40:54 + 11:22 6067
20. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 41:33 + 12:01 5872
21. Krasuski Marcin 53P8003 C Team 360 42:32 + 13:00
22. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 42:36 + 13:04 5556
23. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 43:04 + 13:32 5415
24. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 44:37 + 15:05 4949
25. GROTE Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 47:52 + 18:20
26. Swierczynski Hubert 52P8002 C Hoffmann 69:17 + 39:45
Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška DISK 0
H21A
3.90 km, 210 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7035
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 34:58 7309
2. Mazan Bartlomiej 17P9201 C WKS Slask Wroclaw 36:15 + 1:17
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 36:46 + 1:48 6961
4. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 37:24 + 2:26 6838
5. Háj Jakub TZL8501 C SKOB Zlín 38:45 + 3:47 6577
6. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 39:31 + 4:33 6429
7. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 39:34 + 4:36 6419
8. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 40:14 + 5:16 6291
9. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 41:42 + 6:44 6007
10. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 41:57 + 6:59 5959
11. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 43:08 + 8:10 5730
12. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 45:14 + 10:16 5324
13. Valík Ondřej PHK7801 C OK 99 Hradec Králové 45:39 + 10:41 5243
14. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 46:13 + 11:15 5134
15. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 48:45 + 13:47 4644
16. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 49:03 + 14:05 4586
17. Hoffmann Marcin 52P8001 C Hoffmann 49:45 + 14:47
18. Zeman Radek NNN8005 C Neregistrovaní 50:35 + 15:37
19. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 52:44 + 17:46 3874
20. Peterek Vít 44C9002 C Neregistrovaní 53:34 + 18:36
21. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 56:44 + 21:46 3100
22. Ticháček Jan 44C9001 C Neregistrovaní 59:47 + 24:49
23. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 64:41 + 29:43 1563
24. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB Start Blansko 65:49 + 30:51 1344
25. Wieszaczewski Jacek 21P8501 C Orientop Wroclaw 66:44 + 31:46
26. Haptar Artur 18P C KOS GRYF Szczecin 67:55 + 32:57
27. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 84:45 + 49:47 0
28. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 86:03 + 51:05 0
H35
3.90 km, 200 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 33:39
2. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 35:25 + 1:46
3. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:44 + 4:05
4. Nemec Ondrej SOP C OOB TJ Slezan Opava 40:11 + 6:32
5. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 40:29 + 6:50
6. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:40 + 7:01
7. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 41:03 + 7:24
8. Štolfa Jaromír ZBM7506 C SK Žabovřesky Brno 42:32 + 8:53
9. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:33 + 8:54
10. Biolik Grzegorz 28P7800 C UNTS Warszawa 43:40 + 10:01
11. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:51 + 10:12
12. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 45:20 + 11:41
13. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 45:41 + 12:02
14. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 49:41 + 16:02
15. Herman-Izycki Leszek 54P5801 C Izycki 52:29 + 18:50
16. Staszak Artur 28P7001 C UNTS Warszawa 54:06 + 20:27
17. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 54:43 + 21:04
18. Furucz Ján 27S7200 C Farmaceut Bratislava 58:54 + 25:15
19. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 60:20 + 26:41
20. Ligienza Krzysztof 21P7701 C Orientop Wroclaw 62:25 + 28:46
21. Nitsch Tomasz 28P7105 C UNTS Warszawa 66:08 + 32:29
22. Balogh Richard 43S6900 C ŠK Sandberg Bratislava 75:02 + 41:23
Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk DISK
H45
3.30 km, 180 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 28:51
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 29:56 + 1:05
3. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 31:55 + 3:04
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 32:23 + 3:32
5. Ďurčo Peter 17S6101 C Ekonom Banska Bystrica 33:50 + 4:59
6. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 34:31 + 5:40
7. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 37:00 + 8:09
8. Carlsson Christer 12S6501 C Sävedalens AIK 38:45 + 9:54
9. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 39:01 + 10:10
10. Kööhler Hans 49S6501 C Trollhättans SOK 39:29 + 10:38
11. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 39:52 + 11:01
12. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 43:29 + 14:38
13. Foltýn Jiří TRI6400 C TJ TŽ Třinec 48:25 + 19:34
14. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 49:14 + 20:23
15. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 50:46 + 21:55
16. Bláha Leoš JHB6207 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:39 + 23:48
17. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 54:42 + 25:51
18. Trocha Roman 21P C Orientop Wroclaw 56:12 + 27:21
H55
3.00 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 39:56
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 40:03 + 0:07
3. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:22 + 2:26
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 46:10 + 6:14
5. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 46:28 + 6:32
6. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 50:33 + 10:37
7. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:52 + 10:56
8. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 54:57 + 15:01
9. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 58:24 + 18:28
10. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 62:19 + 22:23
11. Sypula Slawomir 28P5501 C UNTS Warszawa 65:03 + 25:07
H60
2.70 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 30:25
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 32:27 + 2:02
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 34:20 + 3:55
4. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 34:37 + 4:12
5. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:38 + 4:13
6. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 36:36 + 6:11
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:59 + 9:34
8. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 40:19 + 9:54
9. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 42:06 + 11:41
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 43:16 + 12:51
11. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 43:50 + 13:25
12. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 46:31 + 16:06
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 48:38 + 18:13
H65
2.60 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 45:07
2. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 50:08 + 5:01
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 84:48 + 39:41
HDR
2.20 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 31:28
2. Urban Svatimil SVK C 32:30 + 1:02
3. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 32:43 + 1:15
4. Baloghová Zora 43S0750 C ŠK Sandberg Bratislava 32:51 + 1:23
5. Pachmannová Katka SOP0551 C OOB TJ Slezan Opava 32:53 + 1:25
6. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 34:15 + 2:47
7. Zemek Stepan 3EC C Sieber 36:16 + 4:48
8. Frenzel Tomáš 3EC0502 C Sieber 37:00 + 5:32
9. Kotulkova Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 37:24 + 5:56
10. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 37:55 + 6:27
11. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 38:03 + 6:35
12. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:41 + 8:13
13. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 40:09 + 8:41
14. Pachmannová Iva SOP0851 C OOB TJ Slezan Opava 45:32 + 14:04
15. Nemec Alexandr SOP C OOB TJ Slezan Opava 49:06 + 17:38
16. Nemcova Joan SOP C OOB TJ Slezan Opava 49:23 + 17:55
17. Materankova Anna SOP C OOB TJ Slezan Opava 49:32 + 18:04
18. Materankova Jindra SOP C OOB TJ Slezan Opava 49:36 + 18:08
19. Komenda Jakub 2JC0700 C BYZMAG 50:19 + 18:51
20. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:23 + 18:55
21. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:28 + 19:00
22. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:33 + 19:05
23. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:44 + 19:16
24. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 57:12 + 25:44
25. Valíková Saša PHK7953 C OK 99 Hradec Králové 57:24 + 25:56
26. Kosť Matyáš KVP C Orientační oddíl SKV Praha 100:37 + 69:09
27. Kosťová Patricie KVP C Orientační oddíl SKV Praha 100:48 + 69:20
28. Hůlková Amálie MFP0851 C VŠSK MFF UK Praha 101:30 + 70:02
TK
2.10 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 29:10
2. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 32:40 + 3:30
3. Hendrych Vlastimil ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 35:07 + 5:57
4. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 36:34 + 7:24
5. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 44:29 + 15:19
6. Good Martin SBR C SKOB Bruntál 44:41 + 15:31
7. Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 46:51 + 17:41
8. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 47:28 + 18:18
9. Škovroňová Antonie 54C5450 C neregistrovaní Dolní Lutyně 107:13 + 78:03
10. Škovroňová Alexandra 54C0250 C neregistrovaní Dolní Lutyně 108:20 + 79:10
TL
3.10 km, 155 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 27:22
2. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 28:49 + 1:27
3. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 30:22 + 3:00
4. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 31:47 + 4:25
5. Svobodová Radka AOP9452 A Přátelé orientačního běhu Opava 32:22 + 5:00
6. Minarčík Tomáš 44C7001 C Neregistrovaní 34:05 + 6:43
7. Jiráčková Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 35:36 + 8:14
8. Hudecek Tomas OOP C TJ Opava 36:18 + 8:56
9. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 37:40 + 10:18
10. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41:58 + 14:36
11. Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG 46:23 + 19:01
12. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 47:18 + 19:56
13. Greskova Jana 74C C NER 50:07 + 22:45
14. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51:07 + 23:45
15. Polewski Dariusz 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 51:11 + 23:49
16. Janečková Lenka MFP8250 C VŠSK MFF UK Praha 52:41 + 25:19
17. Slažanský Martin 2VC9049 C N-Slažanský 54:54 + 27:32
18. Hyjek Adam 47P6102 C LUKS Azymek Zdzieszowice 56:06 + 28:44
19. Palencar David AOP9401 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:14 + 30:52
20. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 58:58 + 31:36
21. Penazova Hana VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 59:04 + 31:42
22. Horka Sona UOL C SK UP Olomouc 59:41 + 32:19
23. Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 59:44 + 32:22
24. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 62:47 + 35:25
25. Škovroňová Hana 54C8150 C neregistrovaní Dolní Lutyně 76:05 + 48:43
26. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 78:19 + 50:57
27. Škovroňová Anežka 54C8450 C neregistrovaní Dolní Lutyně 83:39 + 56:17
28. Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 83:58 + 56:36