Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E4

Datum:
21.07.2013
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D35     D45     D55     D60     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H35     H45     H55     H60     H65     HDR     TK     TL    
D10N
1.60 km, 90 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:22
2. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:52 + 1:30
3. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:26 + 2:04
4. Pilná Klára LPU0451 C OK Lokomotiva Pardubice 21:48 + 3:26
5. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:48 + 5:26
D10
1.70 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 27:45
2. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 29:37 + 1:52
3. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 45:47 + 18:02
4. Pachmannová Bára SOP0351 C OOB TJ Slezan Opava 58:31 + 30:46
D12
1.80 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:19
2. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 20:43 + 1:24
3. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:17 + 1:58
4. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 22:16 + 2:57
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 25:13 + 5:54
6. Vejražková Róza SJC0151 B Sportcentrum Jičín 25:26 + 6:07
7. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:08 + 15:49
8. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 39:12 + 19:53
9. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 92:35 + 73:16
Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec DISK
D14
2.90 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 34:51
2. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 40:28 + 5:37
3. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 41:53 + 7:02
4. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 44:34 + 9:43
5. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 47:14 + 12:23
6. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 68:57 + 34:06
Bergdahl Julia 12S9951 C Sävedalens AIK DISK
D16
3.50 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 38:19
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 42:38 + 4:19
3. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 43:19 + 5:00
4. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 49:04 + 10:45
5. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:19 + 15:00
Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec DISK
D18
4.20 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausenblasová Karolína KAM9650 A SK Kamenice 48:46
2. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 49:36 + 0:50
3. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 51:52 + 3:06
4. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 73:46 + 25:00
D21E
5.40 km, 290 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8942
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 46:53 9089
2. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 47:19 + 0:26 9008
3. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 48:48 + 1:55 8729
4. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 51:06 + 4:13 8298
5. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 51:42 + 4:49 8185
6. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 52:26 + 5:33 8048
7. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 54:22 + 7:29 7685
8. Machútová Lucie AOP8851 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:33 + 7:40 7651
9. Vávrová Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 54:56 + 8:03 7579
10. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 55:17 + 8:24 7513
11. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 56:13 + 9:20 7338
12. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 58:27 + 11:34 6919
13. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 58:43 + 11:50 6869
14. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 59:09 + 12:16 6788
15. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 61:11 + 14:18 6406
16. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 71:46 + 24:53 4421
17. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 78:45 + 31:52 3111
18. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 92:33 + 45:40 522
D21A
4.10 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6770
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 40:27 7411
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 42:56 + 2:29 7035
3. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 50:40 + 10:13 5863
4. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:18 + 10:51 5768
5. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 51:46 + 11:19 5697
6. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 54:23 + 13:56 5300
7. Rozkosna Tatana 97C8100 C No register 58:48 + 18:21
8. Staroňová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 59:11 + 18:44 4573
9. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 59:35 + 19:08 4512
10. Trojecka Marta 45P8051 C AZS Wat Warszawa 60:01 + 19:34
11. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:56 + 25:29 3550
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 69:10 + 28:43 3061
13. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 72:19 + 31:52 2583
14. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 83:29 + 43:02 891
Prouzová Jitka DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35
3.90 km, 240 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 40:40
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 46:15 + 5:35
3. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 48:54 + 8:14
4. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:10 + 9:30
5. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 50:14 + 9:34
6. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 53:16 + 12:36
7. Biolik Agnieszka 28P7850 C UNTS Warszawa 56:20 + 15:40
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 56:50 + 16:10
9. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 64:31 + 23:51
10. Szymanska Zuzanna 53P7551 C Team 360 69:05 + 28:25
11. Ženčáková Marie 47C6851 C ASPV OA Šumperk 76:46 + 36:06
12. Nitsch Joanna 28P7351 C UNTS Warszawa 88:31 + 47:51
13. Trykozko Urszula 53P7552 C Team 360 98:12 + 57:32
D45
3.50 km, 220 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:07
2. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 41:42 + 2:35
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 43:24 + 4:17
4. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 45:33 + 6:26
5. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 46:32 + 7:25
6. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 55:41 + 16:34
7. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 55:55 + 16:48
8. Bergdahl Karin 12S6551 C Sävedalens AIK 63:57 + 24:50
9. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 65:44 + 26:37
10. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 69:22 + 30:15
11. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 77:04 + 37:57
Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál DISK
D55
3.00 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 44:04
2. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 46:16 + 2:12
3. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 47:06 + 3:02
4. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 48:15 + 4:11
5. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 50:18 + 6:14
6. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 51:30 + 7:26
7. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 56:27 + 12:23
8. Kühnel Radka 49S5551 C Trollhättans SOK 68:55 + 24:51
9. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 80:38 + 36:34
D60
2.50 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 40:58
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 43:23 + 2:25
3. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 45:33 + 4:35
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:38 + 6:40
H10
1.80 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:13
2. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:39 + 0:26
3. Biolik Emil 28P0300 C UNTS Warszawa 31:01 + 10:48
4. Balogh Michal 43S0300 C ŠK Sandberg Bratislava 33:02 + 12:49
H10N
1.60 km, 90 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 22:45
2. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:37 + 1:52
3. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 29:14 + 6:29
4. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 33:20 + 10:35
5. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 57:19 + 34:34
H12
1.80 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 18:50
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 23:10 + 4:20
3. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 24:51 + 6:01
4. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 27:04 + 8:14
5. Balogh Matúš 43S0100 C ŠK Sandberg Bratislava 29:28 + 10:38
6. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 33:05 + 14:15
H14
3.90 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 37:38
2. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 40:16 + 2:38
3. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:52 + 6:14
4. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:06 + 6:28
5. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 52:15 + 14:37
6. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 53:37 + 15:59
7. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 58:16 + 20:38
8. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:40 + 30:02
9. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 69:41 + 32:03
H16
4.60 km, 260 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 39:03
2. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 41:10 + 2:07
3. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 43:34 + 4:31
4. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 44:46 + 5:43
5. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 52:37 + 13:34
6. Novák Pavel AOV9801 C OOB TJ Baník Ostrava 53:46 + 14:43
Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov DISK
H18
5.60 km, 290 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 42:06
2. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 44:04 + 1:58
3. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 44:05 + 1:59
4. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 50:32 + 8:26
5. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 52:34 + 10:28
6. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 55:31 + 13:25
7. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 62:00 + 19:54
8. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 68:58 + 26:52
Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava DISK
H21E
8.00 km, 320 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9186
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 48:53 9468
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 50:05 + 1:12 9250
3. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 52:21 + 3:28 8837
4. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 52:56 + 4:03 8731
5. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 54:42 + 5:49 8409
6. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 55:44 + 6:51 8221
7. Klapal Jan LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice 56:06 + 7:13 8154
8. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 57:46 + 8:53
9. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 58:13 + 9:20 7768
10. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 58:15 + 9:22 7762
11. Dutkowski Mikolaj 31P9201 C UKS ARKADY Raszkow 59:00 + 10:07
12. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 60:15 + 11:22 7398
13. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 60:20 + 11:27 7383
14. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 64:26 + 15:33 6636
15. Semík Ondřej KAM9401 A SK Kamenice 65:29 + 16:36 6445
16. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 66:39 + 17:46 6232
17. Neumann Josef 33D C USV TU Dresden 68:41 + 19:48
18. Krasuski Marcin 53P8003 C Team 360 68:50 + 19:57
19. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 68:57 + 20:04 5813
20. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 70:53 + 22:00 5461
21. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 74:10 + 25:17 4863
22. GROTE Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 76:01 + 27:08
23. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 76:42 + 27:49 4402
24. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 78:36 + 29:43 4056
25. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 85:27 + 36:34 2808
26. Swierczynski Hubert 52P8002 C Hoffmann 98:24 + 49:31
H21A
5.50 km, 280 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7035
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 43:26 7473
2. Háj Jakub TZL8501 C SKOB Zlín 47:27 + 4:01 6863
3. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 48:03 + 4:37 6772
4. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 49:11 + 5:45 6600
5. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 51:10 + 7:44 6298
6. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 52:32 + 9:06 6091
7. Mazan Bartlomiej 17P9201 C WKS Slask Wroclaw 55:07 + 11:41
8. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 56:25 + 12:59 5501
9. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 56:45 + 13:19 5450
10. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 57:25 + 13:59 5349
11. Dittrich Petr HOB7701 C SKOB Horní Benešov 57:53 + 14:27 5278
12. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 62:54 + 19:28 4516
13. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 63:35 + 20:09 4412
14. Hoffmann Marcin 52P8001 C Hoffmann 64:59 + 21:33
15. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 65:04 + 21:38 4187
16. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 65:05 + 21:39
17. Valík Ondřej PHK7801 C OK 99 Hradec Králové 66:08 + 22:42 4025
18. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 66:46 + 23:20 3929
19. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 69:00 + 25:34 3590
20. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 70:18 + 26:52 3392
21. Peterek Vít 44C9002 C Neregistrovaní 74:07 + 30:41
22. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 78:04 + 34:38 2213
23. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 80:15 + 36:49 1881
24. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 82:20 + 38:54 1564
25. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB Start Blansko 85:50 + 42:24 1033
26. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 88:32 + 45:06 623
27. Wieszaczewski Jacek 21P8501 C Orientop Wroclaw 94:20 + 50:54
28. Ticháček Jan 44C9001 C Neregistrovaní 96:34 + 53:08
29. Zeman Radek NNN8005 C Neregistrovaní 108:33 + 65:07
30. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 115:48 + 72:22 0
Haptar Artur 18P C KOS GRYF Szczecin DISK
H35
5.30 km, 270 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 39:58
2. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:13 + 9:15
3. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:45 + 11:47
4. Biolik Grzegorz 28P7800 C UNTS Warszawa 52:50 + 12:52
5. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:50 + 13:52
6. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 54:19 + 14:21
7. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 54:48 + 14:50
8. Štolfa Jaromír ZBM7506 C SK Žabovřesky Brno 55:02 + 15:04
9. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:05 + 15:07
10. Staszak Artur 28P7001 C UNTS Warszawa 58:34 + 18:36
11. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 61:35 + 21:37
12. Herman-Izycki Leszek 54P5801 C Izycki 63:25 + 23:27
13. Nitsch Tomasz 28P7105 C UNTS Warszawa 65:05 + 25:07
14. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 68:25 + 28:27
15. Furucz Ján 27S7200 C Farmaceut Bratislava 72:25 + 32:27
16. Ligienza Krzysztof 21P7701 C Orientop Wroclaw 78:23 + 38:25
17. Balogh Richard 43S6900 C ŠK Sandberg Bratislava 79:11 + 39:13
18. Nedopílek David 89C7600 C TJ Švýcárna 81:49 + 41:51
19. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 84:30 + 44:32
20. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 119:11 + 79:13
Nemec Ondrej SOP C OOB TJ Slezan Opava DISK
Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc DISK
Manasek Josef NER C VZDAL
H45
4.60 km, 260 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 44:38
2. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 46:37 + 1:59
3. Ďurčo Peter 17S6101 C Ekonom Banska Bystrica 46:45 + 2:07
4. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 48:09 + 3:31
5. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 48:41 + 4:03
6. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 54:13 + 9:35
7. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 54:23 + 9:45
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 55:40 + 11:02
9. Carlsson Christer 12S6501 C Sävedalens AIK 55:46 + 11:08
10. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 57:14 + 12:36
11. Kööhler Hans 49S6501 C Trollhättans SOK 58:29 + 13:51
12. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 60:35 + 15:57
13. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 68:23 + 23:45
14. Trocha Roman 21P C Orientop Wroclaw 72:53 + 28:15
15. Bláha Leoš JHB6207 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:19 + 28:41
16. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 80:59 + 36:21
H55
4.10 km, 250 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 45:31
2. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 45:56 + 0:25
3. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:26 + 4:55
4. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:35 + 11:04
5. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 56:59 + 11:28
6. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 57:59 + 12:28
7. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 58:14 + 12:43
8. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 58:46 + 13:15
9. Sypula Slawomir 28P5501 C UNTS Warszawa 66:47 + 21:16
10. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 68:57 + 23:26
11. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 73:26 + 27:55
H60
3.60 km, 220 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 41:52
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 46:18 + 4:26
3. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 49:07 + 7:15
4. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 51:36 + 9:44
5. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:45 + 9:53
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 51:56 + 10:04
7. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 53:00 + 11:08
8. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 53:06 + 11:14
9. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 54:06 + 12:14
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 55:25 + 13:33
11. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:41 + 13:49
12. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 55:47 + 13:55
13. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 60:01 + 18:09
H65
2.90 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 48:00
2. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 54:08 + 6:08
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 94:42 + 46:42
HDR
1.60 km, 90 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 18:59
2. Pachmannová Katka SOP0551 C OOB TJ Slezan Opava 19:19 + 0:20
3. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:44 + 3:45
4. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:48 + 4:49
5. Blahova Jana JHB C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25:22 + 6:23
6. Chodurova Lenka NER C 25:48 + 6:49
7. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 26:33 + 7:34
8. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 26:38 + 7:39
9. Baloghová Zora 43S0750 C ŠK Sandberg Bratislava 28:01 + 9:02
10. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 31:44 + 12:45
11. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:51 + 14:52
12. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:54 + 14:55
13. Kotulkova Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 33:57 + 14:58
14. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:15 + 15:16
15. Komenda Jakub 2JC0700 C BYZMAG 35:37 + 16:38
16. Sieber Jakub 3EC0401 C Sieber 36:08 + 17:09
17. Pachmannová Iva SOP0851 C OOB TJ Slezan Opava 36:13 + 17:14
18. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:47 + 17:48
19. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 56:22 + 37:23
20. Kosť Matyáš KVP C Orientační oddíl SKV Praha 97:18 + 78:19
21. Kosťová Patricie KVP C Orientační oddíl SKV Praha 97:19 + 78:20
22. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 97:23 + 78:24
TK
2.00 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 17:12
2. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 21:09 + 3:57
3. Zacalova Barbora ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 23:14 + 6:02
4. Hudeckova Petra OOP C TJ Opava 28:17 + 11:05
5. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 28:21 + 11:09
6. Hendrych Vlastimil ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 30:12 + 13:00
7. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 30:46 + 13:34
8. Strnadlova Zdenka 65C C amateri 35:12 + 18:00
9. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 35:17 + 18:05
10. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 36:28 + 19:16
11. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 37:02 + 19:50
12. Good Martin SBR C SKOB Bruntál 47:19 + 30:07
13. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 58:49 + 41:37
14. Nedopilkova Ludmila NER C 85:39 + 68:27
Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava DISK
TL
4.00 km, 250 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 39:51
2. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 40:31 + 0:40
3. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 41:21 + 1:30
4. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41:47 + 1:56
5. Hudecek Tomas OOP C TJ Opava 49:44 + 9:53
6. Horky Jan UOL C SK UP Olomouc 52:14 + 12:23
7. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 52:22 + 12:31
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 52:59 + 13:08
9. Přikryl Jan SSU8945 C SK Severka Šumperk 53:21 + 13:30
10. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 54:02 + 14:11
11. Jiráčková Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 54:17 + 14:26
12. Komenda Kamil 2JC7200 C BYZMAG 56:17 + 16:26
13. Minarčík Tomáš 44C7001 C Neregistrovaní 59:10 + 19:19
14. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 61:41 + 21:50
15. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 62:23 + 22:32
16. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 63:53 + 24:02
17. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 64:19 + 24:28
18. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 70:05 + 30:14
19. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 70:43 + 30:52
20. Greskova Jana 74C C NER 76:27 + 36:36
21. Slažanský Martin 2VC9049 C N-Slažanský 77:56 + 38:05
22. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 85:03 + 45:12
23. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 94:24 + 54:33
24. Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 100:52 + 61:01
Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK