Race results: Oblastní žebříček

Date:
2013/09/07
Place:
Olomouc – Radíkov, Rekreační středisko Radíkov (chata Pod věží)
Organiser:
OOL - SK Haná orienteering
Used map:
Fort Radíkov, 1 : 10 000, E=5m, formát A4, vodovzdorně upravena
Director:
Slavíček Stanislav
Referee:
Jakob Jan
Course setter:
Hynek Petr
Protocol:
Závod proběhl za slunečního počasí. Během závodu ani po jeho skončení nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Classes:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21L     H21K     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P3     T5    
D10C
2.20 km, 50 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:58
2. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 22:52 + 3:54
3. Chromá Karolína LCE0353 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:16 + 4:18
4. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:23 + 5:25
5. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 24:30 + 5:32
6. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 25:17 + 6:19
7. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 25:22 + 6:24
8. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:13 + 7:15
9. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 27:11 + 8:13
10. Bartošová Anna KSU0474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:16 + 8:18
11. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:07 + 10:09
12. Švecová Šárka PLU0352 C TJ Sokol Plumlov 29:47 + 10:49
13. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 30:10 + 11:12
14. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:27 + 12:29
15. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:05 + 20:07
16. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:27 + 21:29
17. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 41:02 + 22:04
18. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:13 + 38:15
Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov DISK
Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov DISK
Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D12C
2.80 km, 105 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:49
2. Mrozek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 21:54 + 2:05
3. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 24:40 + 4:51
4. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:25 + 5:36
5. Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec 25:32 + 5:43
6. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 26:58 + 7:09
7. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 28:10 + 8:21
8. Bilková Kateřina TRI0252 C TJ TŽ Třinec 28:35 + 8:46
9. Kantorová Anna TRI0352 C TJ TŽ Třinec 28:37 + 8:48
10. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 31:02 + 11:13
11. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 32:31 + 12:42
12. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 33:20 + 13:31
13. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 39:46 + 19:57
14. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 45:02 + 25:13
15. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 46:52 + 27:03
16. Kočová Halina TZL0255 C SKOB Zlín 58:29 + 38:40
17. Fergusonová Nikola PLU0250 C TJ Sokol Plumlov 70:40 + 50:51
18. Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 118:48 + 98:59
Mošová Valentýna UOL0250 C SK UP Olomouc DISK
D14C
3.30 km, 135 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 28:04
2. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 30:05 + 2:01
3. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 31:23 + 3:19
4. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 32:04 + 4:00
5. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 40:43 + 12:39
6. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 41:47 + 13:43
7. Slovenčíková Eliška VIC9959 C OB Vizovice 43:14 + 15:10
8. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:48 + 15:44
9. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:53 + 16:49
10. Pavelková Ema AOP0051 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:15 + 25:11
11. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:03 + 27:59
12. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 56:28 + 28:24
13. Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov 60:22 + 32:18
MS Nešporová Viktorie TZL0051 B SKOB Zlín DISK
D16C
4.60 km, 165 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 37:43
2. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 37:59 + 0:16
3. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:16 + 6:33
4. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 44:41 + 6:58
5. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 47:02 + 9:19
6. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:10 + 12:27
7. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 50:32 + 12:49
8. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:43 + 15:00
9. Hauerlandová Natálie LCE9851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 59:24 + 21:41
10. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 60:19 + 22:36
11. Malíková Natálie MOV9853 C SKOB Ostrava 67:36 + 29:53
12. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 71:13 + 33:30
13. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 71:23 + 33:40
D18C
5.90 km, 175 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Macečková Veronika KVS9551 C SKOB Kobra Vsetín 70:27
2. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Baník Havířov 70:34 + 0:07
3. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:22 + 0:55
4. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 76:22 + 5:55
5. Křupková Eva KVS9552 C SKOB Kobra Vsetín 86:24 + 15:57
D21C
6.90 km, 265 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 6997
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 60:46 7131
2. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:21 + 0:35 7065
3. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 63:43 + 2:57 6797
4. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 64:35 + 3:49 6700
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:33 + 4:47 6590
6. Moravcová Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 68:01 + 7:15 6312
7. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:03 + 7:17 6308
8. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 68:27 + 7:41 6263
9. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 75:56 + 15:10 5418
10. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 82:44 + 21:58 4650
11. Bláhová Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 84:55 + 24:09 4403
12. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 90:18 + 29:32 3795
13. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 91:02 + 30:16 3712
14. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 92:32 + 31:46 3543
D35C
5.90 km, 175 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 49:07
2. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 49:17 + 0:10
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:39 + 1:32
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 50:40 + 1:33
5. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:05 + 2:58
6. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:39 + 3:32
7. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 55:36 + 6:29
8. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 55:48 + 6:41
9. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 55:58 + 6:51
10. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 56:24 + 7:17
11. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 58:19 + 9:12
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 58:52 + 9:45
13. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 59:50 + 10:43
14. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 60:03 + 10:56
15. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 60:20 + 11:13
16. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 60:34 + 11:27
17. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 60:52 + 11:45
18. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 61:37 + 12:30
19. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 61:56 + 12:49
19. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 61:56 + 12:49
21. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:47 + 15:40
22. Zobaníková Vladimíra RAD6850 C TJ Sokol Radslavice 65:32 + 16:25
23. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 65:37 + 16:30
24. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:51 + 16:44
25. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:58 + 16:51
26. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 67:45 + 18:38
27. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 68:34 + 19:27
28. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 69:38 + 20:31
29. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 70:10 + 21:03
30. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 70:44 + 21:37
31. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 74:52 + 25:45
32. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 83:51 + 34:44
33. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 87:01 + 37:54
34. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:56 + 44:49
35. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 106:52 + 57:45
36. Slezáková Lenka TZL6752 C SKOB Zlín 115:13 + 66:06
Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice DISK
MS Holasová Šarka AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
D45C
5.20 km, 165 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 44:37
2. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:45 + 3:08
3. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 49:41 + 5:04
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 53:15 + 8:38
5. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 53:28 + 8:51
6. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 53:49 + 9:12
7. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 54:12 + 9:35
8. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 54:21 + 9:44
9. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:49 + 11:12
10. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Baník Havířov 56:29 + 11:52
11. Pavelková Michaela AOP6851 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:25 + 13:48
12. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 60:02 + 15:25
13. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 61:19 + 16:42
14. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 61:37 + 17:00
15. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 61:53 + 17:16
16. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 64:41 + 20:04
17. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:55 + 20:18
18. Bednaříková Adriana MOV6851 C SKOB Ostrava 66:11 + 21:34
19. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 68:49 + 24:12
20. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 83:42 + 39:05
21. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 88:45 + 44:08
22. Zapletalová Miroslava KVS6152 C SKOB Kobra Vsetín 89:24 + 44:47
23. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 91:05 + 46:28
Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
D55C
4.30 km, 155 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 45:17
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 51:50 + 6:33
3. Štáblová Jitka SSU5350 C SK Severka Šumperk 57:57 + 12:40
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 60:04 + 14:47
5. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 64:35 + 19:18
6. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 65:58 + 20:41
7. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 69:00 + 23:43
8. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 70:34 + 25:17
9. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 73:55 + 28:38
10. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 75:56 + 30:39
11. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 78:16 + 32:59
Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov DISK
DH10N
2.10 km, 45 m, 5 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 15:58
2. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:01 + 3:03
3. Austera Filip NNN04 C Neregistrovaní 19:02 + 3:04
4. Mrkvičková Ema TZL0499 C SKOB Zlín 19:04 + 3:06
5. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 19:28 + 3:30
6. Bláhová Daniela HLV C KČT - OB Holešov 19:57 + 3:59
7. Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:42 + 5:44
8. Šotek Adam UOL C SK UP Olomouc 23:08 + 7:10
9. Horáková Tereza VIC C OB Vizovice 23:35 + 7:37
10. Kotasová Táňa C 24:05 + 8:07
11. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 24:57 + 8:59
12. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:05 + 9:07
13. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 25:55 + 9:57
14. Šotková Anna UOL C SK UP Olomouc 26:31 + 10:33
15. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:53 + 16:55
16. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:29 + 17:31
17. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 42:54 + 26:56
Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H10C
2.20 km, 50 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:03
2. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 22:29 + 3:26
3. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 23:38 + 4:35
4. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 25:32 + 6:29
5. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl OS SK Prostějov 25:54 + 6:51
6. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 26:17 + 7:14
7. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 26:32 + 7:29
8. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 27:24 + 8:21
9. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:04 + 10:01
10. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:27 + 11:24
11. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 31:06 + 12:03
12. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 32:22 + 13:19
13. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 34:16 + 15:13
14. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 35:20 + 16:17
15. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 39:42 + 20:39
16. Graubner Tadeáš C 45:07 + 26:04
17. Matuška Václav KVS0302 C SKOB Kobra Vsetín 47:12 + 28:09
18. Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk 54:22 + 35:19
Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H12C
2.80 km, 105 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 19:08
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 21:04 + 1:56
3. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 21:20 + 2:12
4. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 23:17 + 4:09
5. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 24:59 + 5:51
6. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 28:57 + 9:49
7. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 29:15 + 10:07
8. Jelínek Jan AOP0101 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:57 + 10:49
9. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:12 + 14:04
9. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 33:12 + 14:04
11. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK HANÁ Orienteering 33:50 + 14:42
12. Bartík Filip TZL0202 C SKOB Zlín 34:13 + 15:05
13. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 36:11 + 17:03
14. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:49 + 17:41
15. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 37:30 + 18:22
16. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 37:33 + 18:25
17. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:30 + 20:22
18. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 42:28 + 23:20
19. Gonda Václav LCE0102 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:58 + 23:50
20. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 43:26 + 24:18
21. Václavík Radek LCE0202 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:42 + 26:34
22. Maťátko Vojtěch STE0102 C SK SKI-OB Šternberk 49:01 + 29:53
Vacula Adam C DISK
H14C
4.60 km, 165 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:53
2. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 37:09 + 1:16
3. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 37:28 + 1:35
4. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 39:52 + 3:59
5. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 42:04 + 6:11
6. Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 42:55 + 7:02
7. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 43:40 + 7:47
8. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 43:43 + 7:50
9. Kubíček David MOV0003 B SKOB Ostrava 45:17 + 9:24
10. Gedeon Dominik KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:04 + 12:11
11. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 48:55 + 13:02
12. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 49:33 + 13:40
13. Šafář Vojtěch KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:40 + 14:47
14. Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Baník Havířov 51:00 + 15:07
15. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 63:07 + 27:14
16. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 64:54 + 29:01
16. Prudík Lukáš ASU0047 C Magnus Orienteering 64:54 + 29:01
18. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 69:24 + 33:31
19. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 73:37 + 37:44
Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H16C
6.60 km, 185 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 48:30
2. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 52:39 + 4:09
3. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 66:08 + 17:38
4. Havlíček Ondřej KSU9800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:32 + 19:02
5. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 68:13 + 19:43
6. Knypl Jaroslav KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:07 + 27:37
7. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 81:06 + 32:36
H18C
8.00 km, 280 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Žovinec Lukáš UOL9605 B SK UP Olomouc 79:33
2. Svoboda František SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava 89:21 + 9:48
H21L
9.80 km, 370 m, 22 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7926
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:50 8429
2. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 62:01 + 5:11 7752
3. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 63:11 + 6:21 7599
4. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 63:25 + 6:35 7569
5. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 63:30 + 6:40 7558
6. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 65:01 + 8:11 7360
7. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 66:16 + 9:26 7197
8. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 66:53 + 10:03 7116
9. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 67:18 + 10:28 7062
10. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:02 + 11:12 6966
11. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 68:09 + 11:19 6951
12. Sochor Jan HAV8801 C SKOB Baník Havířov 68:42 + 11:52 6879
13. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 69:25 + 12:35 6785
14. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 70:26 + 13:36 6653
15. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 70:40 + 13:50 6622
16. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 72:57 + 16:07 6324
17. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:03 + 17:13 6180
18. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 74:43 + 17:53 6093
19. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 76:41 + 19:51 5836
20. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 76:51 + 20:01 5814
21. Láznička Jan TZL9405 A SKOB Zlín 77:27 + 20:37 5736
22. Jarnot Michal SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava 77:40 + 20:50 5708
23. Pospíšil Petr SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava 78:56 + 22:06 5542
24. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Baník Havířov 79:40 + 22:50 5447
25. Rohel Marek AOV9401 B OOB TJ Baník Ostrava 82:52 + 26:02 5029
26. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 85:16 + 28:26 4715
27. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 89:29 + 32:39 4164
28. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 89:43 + 32:53 4134
29. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 93:52 + 37:02 3592
30. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 98:34 + 41:44 2978
31. Chmelař Daniel VIC7212 C OB Vizovice 100:47 + 43:57 2688
32. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 116:11 + 59:21 677
33. Karásek Michal NNN7900 C Neregistrovaní 128:04 + 71:14
Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H21K
6.90 km, 265 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 4453
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 47:31 4799
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 52:17 + 4:46 4387
3. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 54:46 + 7:15 4172
4. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 58:43 + 11:12 3831
5. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 73:51 + 26:20 2523
6. Kuchař Jiří NNN6111 C Neregistrovaní 77:39 + 30:08
7. Zeman Radek NNN6113 C Neregistrovaní 79:15 + 31:44
8. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 85:29 + 37:58
9. Stryk Martin KSU7500 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:02 + 40:31
10. Pecka Vlastimil TJN7502 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:35 + 43:04 1076
11. Janča Martin MOV9001 C SKOB Ostrava 92:00 + 44:29 954
H35C
8.00 km, 280 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Maťátko Miloslav STE6703 C SK SKI-OB Šternberk 51:01
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 56:01 + 5:00
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 58:44 + 7:43
4. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 59:06 + 8:05
5. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 59:11 + 8:10
6. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 59:34 + 8:33
7. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:04 + 9:03
8. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 61:07 + 10:06
9. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 62:11 + 11:10
10. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:45 + 11:44
11. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 62:49 + 11:48
12. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 63:24 + 12:23
13. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 63:53 + 12:52
14. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 64:09 + 13:08
15. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 64:43 + 13:42
16. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 64:47 + 13:46
17. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 64:53 + 13:52
18. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 65:06 + 14:05
19. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 66:28 + 15:27
20. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 66:37 + 15:36
21. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 67:54 + 16:53
22. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 69:56 + 18:55
23. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 71:33 + 20:32
24. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 72:32 + 21:31
25. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 75:43 + 24:42
26. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 76:46 + 25:45
27. Kožuch Vít SKM7802 C KOB Směr Kroměříž 78:52 + 27:51
28. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 82:30 + 31:29
29. Michalík Petr XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM 83:01 + 32:00
30. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 88:49 + 37:48
31. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 92:16 + 41:15
32. Habiger Petr KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:35 + 43:34
33. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:36 + 51:35
34. Prudík Jiří ASU7001 C Magnus Orienteering 114:31 + 63:30
Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc DISK
H45C
6.60 km, 185 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 49:34
2. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 51:18 + 1:44
3. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 52:05 + 2:31
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 53:23 + 3:49
5. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 53:34 + 4:00
6. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 54:59 + 5:25
7. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 55:01 + 5:27
8. Kulich Jaroslav STE6321 C SK SKI-OB Šternberk 55:30 + 5:56
9. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 55:51 + 6:17
10. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 57:04 + 7:30
11. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 57:45 + 8:11
12. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 57:57 + 8:23
13. Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:30 + 8:56
14. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 58:58 + 9:24
15. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 59:07 + 9:33
16. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:14 + 9:40
17. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 60:03 + 10:29
18. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:05 + 11:31
19. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 61:18 + 11:44
20. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 62:20 + 12:46
21. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 63:43 + 14:09
22. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 63:57 + 14:23
23. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 65:24 + 15:50
24. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 65:53 + 16:19
25. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 67:29 + 17:55
26. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:17 + 25:43
27. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 78:57 + 29:23
28. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 79:25 + 29:51
29. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 89:22 + 39:48
30. Frydrychovský Josef UOL5900 C SK UP Olomouc 91:29 + 41:55
Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
H55C
5.20 km, 165 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pavelek Luděk AOP5801 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:12
2. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:24 + 1:12
3. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:23 + 4:11
4. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 48:45 + 4:33
5. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 50:22 + 6:10
6. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 52:09 + 7:57
7. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 53:13 + 9:01
8. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 53:36 + 9:24
9. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 56:13 + 12:01
10. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:33 + 12:21
11. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 56:35 + 12:23
12. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 56:48 + 12:36
13. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 57:12 + 13:00
14. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 58:42 + 14:30
15. Poklop Lubomír LOL5601 C OK Olomouc 60:52 + 16:40
16. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 62:18 + 18:06
17. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 62:24 + 18:12
18. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 62:33 + 18:21
19. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 62:40 + 18:28
20. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 63:05 + 18:53
21. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 65:19 + 21:07
22. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 66:13 + 22:01
23. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 67:33 + 23:21
24. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:31 + 25:19
25. Kuja Ivan KAR5501 C SK Karlovice 69:35 + 25:23
26. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 69:39 + 25:27
27. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 72:19 + 28:07
28. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 82:34 + 38:22
H65C
4.30 km, 155 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 41:41
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 46:36 + 4:55
3. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 49:28 + 7:47
4. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 56:40 + 14:59
5. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 58:04 + 16:23
6. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 58:57 + 17:16
7. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 61:45 + 20:04
8. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 67:44 + 26:03
9. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:55 + 30:14
10. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 72:28 + 30:47
11. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 74:56 + 33:15
12. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 77:27 + 35:46
13. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 79:25 + 37:44
14. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 81:01 + 39:20
15. Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 86:47 + 45:06
16. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 118:32 + 76:51
Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín DISK
HDR
2.10 km, 45 m, 5 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ingrová Dorota C 14:01
2. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 15:47 + 1:46
3. Slaměníková Matuška C 16:46 + 2:45
4. Večeřová Markéta KON C KOB Konice 17:47 + 3:46
5. Krejčí Magdaléna C 18:59 + 4:58
6. Jílková Pavla C 19:05 + 5:04
7. Palas Jan AZL0543 C SKOB ARIS Zlín 19:10 + 5:09
8. Jílková Lenka KON C KOB Konice 19:32 + 5:31
9. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:45 + 5:44
10. Kolářová Eva C 20:38 + 6:37
11. Večeřová Eva KON C KOB Konice 21:35 + 7:34
12. Šneider Kvido ASU0000 C Magnus Orienteering 21:37 + 7:36
13. Petřivalský Nil OOL0800 C SK HANÁ Orienteering 22:17 + 8:16
14. Gallo Natálie C 22:25 + 8:24
15. Graubnerová Kamila C 22:34 + 8:33
16. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 22:49 + 8:48
17. Ingr Tobiáš C 22:57 + 8:56
18. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 24:25 + 10:24
19. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 24:44 + 10:43
20. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 25:20 + 11:19
21. Vlková Zuzana C 25:23 + 11:22
22. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 25:53 + 11:52
23. Vlachová Zuzana JPV0777 C Oddíl OS SK Prostějov 26:47 + 12:46
24. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 26:59 + 12:58
25. Hlaviznová Tereza UOL1114 C SK UP Olomouc 27:35 + 13:34
26. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:45 + 13:44
27. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:54 + 13:53
28. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:29 + 14:28
29. Kujová Vendula KAR0550 C SK Karlovice 28:36 + 14:35
30. Danysová Martina MOV0051 C SKOB Ostrava 28:43 + 14:42
31. Matoušková Johana C 28:52 + 14:51
32. Staroštík Jakub C 29:34 + 15:33
33. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:49 + 15:48
34. Michalíková Anna C 30:22 + 16:21
35. Lužný Martin C 30:43 + 16:42
36. Pecka Matěj TJN0901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:01 + 17:00
37. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:18 + 17:17
38. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 31:23 + 17:22
39. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:24 + 17:23
40. Čadil Vojtěch HSU C Horizont klub Šumperk 33:43 + 19:42
41. Prudíková Mandini C 33:59 + 19:58
41. Prudík Jan C 33:59 + 19:58
43. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 34:50 + 20:49
44. Kesely Dominik MOV1001 C SKOB Ostrava 35:06 + 21:05
45. Tomanková Alice KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:23 + 22:22
46. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 36:51 + 22:50
47. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 37:42 + 23:41
48. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 37:43 + 23:42
49. Palasová Barbora AZL1077 C SKOB ARIS Zlín 37:54 + 23:53
50. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 39:04 + 25:03
51. Koč Juraj C 39:31 + 25:30
52. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 40:52 + 26:51
53. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 42:53 + 28:52
54. Sebastián Macka LCE1102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:39 + 30:38
55. Lerch David C 47:04 + 33:03
Čablíková Anna C DISK
Galllo Ondřej C DISK
Raclavslá Lenka C DISK
P3
3.30 km, 135 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Brtník Adam DKP8718 C Oddíl OB Kotlářka 25:39
2. Vašut Jaroslav C 33:19 + 7:40
3. Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 35:26 + 9:47
4. Good Ludmila SBRXXX1 C SKOB Bruntál 36:36 + 10:57
5. Jílková Hana C 39:36 + 13:57
6. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 40:08 + 14:29
7. Hendrychová Marcela C 40:22 + 14:43
8. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 41:24 + 15:45
9. Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 42:17 + 16:38
10. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 43:55 + 18:16
11. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 46:03 + 20:24
12. Slezák Zdeněk C 46:14 + 20:35
13. Graubnerová Martina C 46:19 + 20:40
14. Pospíšilová Lenka ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 47:06 + 21:27
15. Jeřábková Zuzana UOL9453 B SK UP Olomouc 47:36 + 21:57
16. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 47:48 + 22:09
17. Kubín Martin C 48:19 + 22:40
18. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 48:24 + 22:45
19. Chmelařová Blanka NNN6750 C Neregistrovaní 49:42 + 24:03
20. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 49:48 + 24:09
21. Kuba C 49:51 + 24:12
22. Vašková Zdenka NNN C Neregistrovaní 53:42 + 28:03
23. Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 53:53 + 28:14
24. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:12 + 28:33
25. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 55:39 + 30:00
26. Konečná Kateřina NNN7100 C Neregistrovaní 57:38 + 31:59
27. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 57:59 + 32:20
28. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 58:58 + 33:19
29. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 59:15 + 33:36
30. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 59:39 + 34:00
31. Dvorský Ilja SKM6103 C KOB Směr Kroměříž 60:23 + 34:44
32. Smékalová Jana UOL0001 C SK UP Olomouc 61:39 + 36:00
33. Kubímová Šárka C 61:46 + 36:07
34. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:36 + 37:57
35. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 63:52 + 38:13
36. Šotková Irena UOL6113 C SK UP Olomouc 65:15 + 39:36
37. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 66:39 + 41:00
38. Šneiderová Lucie ASU0001 C Magnus Orienteering 72:03 + 46:24
39. Chromcová Eliška UOL C SK UP Olomouc 76:53 + 51:14
40. Smělý Roman C 77:54 + 52:15
41. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 87:32 + 61:53
42. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 87:39 + 62:00
43. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 89:10 + 63:31
44. Lučan Vladimír AZL4406 C SKOB ARIS Zlín 94:10 + 68:31
45. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 101:18 + 75:39
46. Good Martin SBRXXX2 C SKOB Bruntál 101:23 + 75:44
47. Michalík Ivan C 108:31 + 82:52
48. Vrtalová Gabriela UOL6112 C SK UP Olomouc 117:43 + 92:04
Michalík Ondřej C DISK
Mošová Jana C DISK
Fejková Kateřina C DISK
Dufková Renata LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Šotek Ivo UOL6111 C SK UP Olomouc DISK
T5
5.20 km, 165 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lužný Ladislav C 38:14
2. Živěla Aleš C 43:16 + 5:02
3. Hanák Josef STE7606 C SK SKI-OB Šternberk 49:26 + 11:12
4. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 50:59 + 12:45
4. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 50:59 + 12:45
6. Minarčík Tomáš NNN6112 C Neregistrovaní 54:11 + 15:57
7. Fuchs Vladimír NNN6100 C Neregistrovaní 55:07 + 16:53
8. Lerch Martin NNN81 C Neregistrovaní 60:54 + 22:40
9. Vlach Pavel JPV7925 C Oddíl OS SK Prostějov 61:43 + 23:29
10. Zavadilová Zdeňka PTI C Sportovní klub Ptení 67:02 + 28:48
11. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 69:57 + 31:43
12. Dadáková Zuzana C 85:38 + 47:24
13. Dadáková Tereze C 86:27 + 48:13
14. Vlachová Marcela NNN6001 C Neregistrovaní 103:34 + 65:20
15. Mička Lukáš SOP9503 C OOB TJ Slezan Opava 114:57 + 76:43
Valouch David SOP9501 C OOB TJ Slezan Opava DISK