Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.10.2013
Místo konání:
Smrčná u Jihlavy
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Ptačí vrch
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Kaňák Petr
Stavitel tratí:
Petráček Aleš
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 C SJH Jindřichův Hradec 23:29
2. Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec 24:34 + 1:05
3. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 25:43 + 2:14
4. Kubičková Kristýna SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec 28:08 + 4:39
5. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 45:34 + 22:05
MS Niederlová Aneli PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:01 + 5:32
D10N
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jindřichová Eliška SJI0553 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 19:40
2. Marečková Ema CHT0451 C OOB SK Chrast 19:41 + 0:01
3. Srbová Michaela SJI0551 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 19:47 + 0:07
4. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:02 + 0:22
5. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 20:50 + 1:10
6. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 21:25 + 1:45
7. Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec 31:56 + 12:16
8. Komárková Zbyňka TJH0751 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 32:32 + 12:52
MS Prüher Jan a Jáchym NNN1113 C NNN/Neregistrovaní 50:38 + 30:58
MS Polednová Helena NNN1112 C NNN/Neregistrovaní 63:05 + 43:25
D12
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 C SJH Jindřichův Hradec 20:14
2. Sobotková Klára PZR0351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:55 + 4:41
3. Suková Hana PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:46 + 5:32
4. Starková Tereza CHT0251 C OOB SK Chrast 26:02 + 5:48
5. Blažková Kateřina SJH0252 C SJH Jindřichův Hradec 28:07 + 7:53
6. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 29:59 + 9:45
7. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 34:55 + 14:41
8. Lédlová Natálie PZR0151 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:52 + 20:38
9. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:17 + 24:03
MS Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 41:37 + 21:23
D14
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 B SJH Jindřichův Hradec 22:23
2. Foltýnová Eva SJI0051 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 29:43 + 7:20
3. Nechutová Aneta PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:22 + 7:59
4. Zrníková Adéla OSN0099 C SK OS Nové Město n. M. 31:24 + 9:01
D16
4.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 57:00
2. Bořilová Markéta PZR9858 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:20 + 21:20
D18
5.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 54:39
2. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 55:58 + 1:19
3. Kubičková Bára SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 74:02 + 19:23
4. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 76:45 + 22:06
D21C
7.70 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7236
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 57:54 8254
2. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 71:38 + 13:44 6780
3. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 72:38 + 14:44 6672
4. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 76:31 + 18:37 6255
5. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 76:34 + 18:40
6. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 82:33 + 24:39 5607
7. Fialová Zuzana TTR9051 C OOB Třebíč 83:19 + 25:25 5525
8. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 84:14 + 26:20 5427
9. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 84:32 + 26:38 5394
10. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:28 + 28:34 5187
11. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 90:01 + 32:07 4806
12. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 96:16 + 38:22 4134
13. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 108:48 + 50:54 2788
14. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 111:56 + 54:02 2452
15. Maděryčová Kateřina SJH7951 C SJH Jindřichův Hradec 112:24 + 54:30 2402
16. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 113:46 + 55:52 2255
17. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 114:37 + 56:43 2164
18. Kinštová Dominika SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 123:42 + 65:48 1188
19. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 127:46 + 69:52 752
Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK 0
Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron DISK 0
D21D
4.40 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1793
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voráčková Lenka OSN8555 C SK OS Nové Město n. M. 44:48 1992
2. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:25 + 6:37 1756
3. Čejková Iveta JHB8460 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:56 + 10:08 1631
4. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:04 + 12:16 1555
5. Janíčková Jitka OSN7356 C SK OS Nové Město n. M. 59:02 + 14:14 1485
6. Píšová Lucie SJH8151 C SJH Jindřichův Hradec 63:36 + 18:48 1323
7. Míková Michaela SJH8252 C SJH Jindřichův Hradec 64:07 + 19:19
8. Šťastná Alena CTB7351 C SK OB Chotěboř 75:36 + 30:48 896
9. Beranová Jana SJH9996 C SJH Jindřichův Hradec 76:20 + 31:32
10. Vacková Petra CHT7851 C OOB SK Chrast 81:30 + 36:42
11. Hejnáková Adéla RUZ8650 C TJ Růžená 82:42 + 37:54 643
12. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 82:58 + 38:10 633
13. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 84:44 + 39:56 571
14. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 92:51 + 48:03 282
15. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 94:37 + 49:49
16. Tökölyová Jana CHT1111 C OOB SK Chrast 105:20 + 60:32
17. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 106:22 + 61:34 0
Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
D35
7.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:31
2. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 78:58 + 11:27
3. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 82:24 + 14:53
4. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87:14 + 19:43
5. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 88:18 + 20:47
6. Švecová Marcela JHB7351 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:40 + 24:09
7. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97:37 + 30:06
8. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 100:41 + 33:10
9. Kubičková Martina SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec 109:48 + 42:17
10. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 127:59 + 60:28
Marečková Kateřina CHT7551 C OOB SK Chrast DISK
D45
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 55:37
2. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 62:10 + 6:33
3. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 62:18 + 6:41
4. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 66:28 + 10:51
5. Řezníčková Hana CHT6052 C OOB SK Chrast 81:12 + 25:35
6. Černíková Zdeňka OSN5964 C SK OS Nové Město n. M. 81:17 + 25:40
7. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 91:56 + 36:19
8. Čejková Jana JHB6152 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:51 + 39:14
9. Fialová Dana TTR6153 C OOB Třebíč 102:34 + 46:57
10. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 105:19 + 49:42
D55
4.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemličková Jindra CHT5751 C OOB SK Chrast 59:58
2. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 65:38 + 5:40
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 75:58 + 16:00
H10
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 17:11
2. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 22:14 + 5:03
3. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 23:39 + 6:28
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 24:25 + 7:14
5. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 26:16 + 9:05
6. Venhoda Matěj SJI0301 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 27:52 + 10:41
7. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 34:14 + 17:03
8. Zrník Tomáš OSN0606 C SK OS Nové Město n. M. 40:14 + 23:03
9. Orany Vojtěch SJI0401 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 47:16 + 30:05
MS Maçek Ondrej PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:06 + 8:55
MS Burkoň Jan CHT2222 C OOB SK Chrast 46:12 + 29:01
MS Kopeckě Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
MS Tkáč Juraj SJI4444 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. DISK
MS Lepšík Daniel SJI3333 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. DISK
H10N
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrych Vít SJI0601 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 17:35
2. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 18:19 + 0:44
3. Srb Vladimír SJI0701 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 19:00 + 1:25
4. Vítek Matěj SJI0500 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 20:10 + 2:35
5. Kinšt Antonín SJH0601 C SJH Jindřichův Hradec 21:38 + 4:03
6. Dvořáček Jakub TTR0302 C OOB Třebíč 27:03 + 9:28
7. Dvořáček Tomáš TTR0503 C OOB Třebíč 29:37 + 12:02
8. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 30:10 + 12:35
9. Hora David PGP0601 C SK Praga 34:34 + 16:59
10. Sviták Vojtěch SJH0403 C SJH Jindřichův Hradec 35:29 + 17:54
MS Prásilovi SJI1118 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 56:02 + 38:27
MS Curda Tomas SJI1114 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 40:53 + 23:18
H12
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláček Tomáš PZR0102 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:34
2. Hojný Jáchym SJH0301 C SJH Jindřichův Hradec 26:50 + 2:16
3. Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 30:37 + 6:03
4. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 30:48 + 6:14
5. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 35:00 + 10:26
6. Záboj Petr SJI0101 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 36:20 + 11:46
7. Bořil Šimon PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:00 + 15:26
H14
4.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švec Martin CHT9902 B OOB SK Chrast 32:44
2. Mareček Šimon CHT0202 B OOB SK Chrast 33:07 + 0:23
3. Čech Petr SJI0001 B Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 34:08 + 1:24
4. Šenkýř Matěj SJI9902 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 35:58 + 3:14
5. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 38:58 + 6:14
6. Čermák Jiří CTB9903 C SK OB Chotěboř 39:54 + 7:10
7. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 42:01 + 9:17
8. Švec Petr CHT9901 C OOB SK Chrast 44:31 + 11:47
9. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 50:05 + 17:21
10. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 54:54 + 22:10
11. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 56:08 + 23:24
12. Burkoĺ Vojtech CHT0001 C OOB SK Chrast 68:25 + 35:41
H16
6.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 82:18
2. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 85:14 + 2:56
H21C
11.60 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8101
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klusáček Jan TTR9301 R OOB Třebíč 71:05 8314
2. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 72:40 + 1:35 8138
3. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 75:14 + 4:09 7853
4. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 80:01 + 8:56 7322
5. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 81:42 + 10:37 7136
6. Hora Zbyněk PGP8000 C SK Praga 81:55 + 10:50 7111
7. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 84:29 + 13:24 6827
8. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 88:24 + 17:19 6392
9. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 89:01 + 17:56 6324
10. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 90:58 + 19:53 6107
11. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 93:07 + 22:02 5869
12. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 94:41 + 23:36 5695
13. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 98:15 + 27:10 5299
14. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 103:47 + 32:42 4685
15. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 106:32 + 35:27 4380
16. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 111:09 + 40:04 3867
17. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 112:48 + 41:43 3684
18. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 115:55 + 44:50 3338
19. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 121:22 + 50:17 2734
20. Hledík Jakub CHT9501 B OOB SK Chrast 122:29 + 51:24 2610
21. Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 140:11 + 69:06 645
Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast DISK 0
MS Kratochvíl Martin SJI8304 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 91:41 + 20:36
H21D
6.40 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1791
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 51:52 1911
2. Hrstka Daniel JHB8604 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:51 + 1:59 1847
3. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 61:05 + 9:13 1614
4. Rygl Miroslav TBM7205 C KOS TJ Tesla Brno 67:18 + 15:26
5. Beran Pavel SJH9998 C SJH Jindřichův Hradec 70:17 + 18:25
6. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 81:10 + 29:18 967
7. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:45 + 29:53 949
8. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 84:34 + 32:42 858
9. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 88:18 + 36:26 738
10. Vaněček Roman 37C7700 C Bez registrace 92:55 + 41:03
11. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 96:03 + 44:11 488
12. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 108:59 + 57:07 71
13. Culka Josef JHB6202 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 125:03 + 73:11 0
14. Kroupa Václav TTR8003 C OOB Třebíč 159:48 + 107:56
H35
9.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš OSN7118 C SK OS Nové Město n. M. 69:40
2. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:46 + 9:06
3. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 78:58 + 9:18
4. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 79:25 + 9:45
5. Mareček Petr CHT6901 C OOB SK Chrast 79:29 + 9:49
6. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 81:47 + 12:07
7. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 86:53 + 17:13
8. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 88:44 + 19:04
9. Klvaĺa Milan CHT7502 C OOB SK Chrast 91:27 + 21:47
10. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 94:09 + 24:29
11. Kubičko Pavel SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec 98:14 + 28:34
12. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 98:59 + 29:19
13. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 99:52 + 30:12
14. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 113:20 + 43:40
15. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 131:55 + 62:15
16. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 135:05 + 65:25
H45
7.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 70:22
2. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 70:26 + 0:04
3. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 70:52 + 0:30
4. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 80:03 + 9:41
5. Janíček Jan OSN6811 C SK OS Nové Město n. M. 85:44 + 15:22
6. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 90:35 + 20:13
7. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 95:32 + 25:10
8. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 99:07 + 28:45
9. Černík Zdeněk OSN6025 C SK OS Nové Město n. M. 103:06 + 32:44
10. Čejka Miloslav JHB6002 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 108:36 + 38:14
11. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 109:38 + 39:16
12. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 111:57 + 41:35
13. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 124:08 + 53:46
Bláha Leoš JHB6207 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H55
5.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:08
2. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 66:17 + 13:09
3. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 70:53 + 17:45
4. Záhorec František CHT5502 C OOB SK Chrast 73:08 + 20:00
5. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 74:14 + 21:06
6. Žemlička Zbyněk CHT5501 C OOB SK Chrast 81:23 + 28:15
7. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 82:23 + 29:15
8. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 87:37 + 34:29
H65
4.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 45:58
2. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 48:05 + 2:07
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 53:41 + 7:43
4. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 57:43 + 11:45
5. Pospíšil Jiří PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:32 + 38:34
6. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 119:54 + 73:56
HDR
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonín SJI1116 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 15:54
2. Svoboda Michal TTR0510 C OOB Třebíč 15:56 + 0:02
3. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:54 + 4:00
4. Lovětínská Anna RUZ0550 C TJ Růžená 20:12 + 4:18
5. Rachůnek Stanislav SJI0602 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 21:04 + 5:10
6. Bořil David PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:26 + 5:32
7. Janíčková Jolana OSN0777 C SK OS Nové Město n. M. 21:48 + 5:54
8. Hofhanzlová Stepánka SJI1117 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 22:01 + 6:07
9. Venhoda Lukáš SJI0801 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 23:32 + 7:38
10. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 23:52 + 7:58
11. Oranyová Sylva SJI0751 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 24:02 + 8:08
12. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 24:32 + 8:38
13. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:45 + 8:51
14. Sobotková Gabriela PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:05 + 9:11
15. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 26:06 + 10:12
16. Vítková Hana SJI0750 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 27:25 + 11:31
17. Prásil Simon TTR0901 C OOB Třebíč 27:51 + 11:57
18. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 29:20 + 13:26
19. Beranová Marie SJH9997 C SJH Jindřichův Hradec 30:55 + 15:01
20. Frýba Matyáš SJI0700 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 33:20 + 17:26
21. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 34:25 + 18:31
22. Mácová Amálie SJI1113 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 38:56 + 23:02
22. Jindrichová Eliska SJI1112 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 38:56 + 23:02
24. Dvořáčková Jana TTR0751 C OOB Třebíč 40:33 + 24:39
25. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 41:50 + 25:56
26. Dočkal Matouš SJI2222 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 42:28 + 26:34
27. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 43:37 + 27:43
28. Kroupová Hana TTR0853 C OOB Třebíč 48:01 + 32:07
29. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 48:22 + 32:28
30. Korecká Eva CHT1122 C OOB SK Chrast 74:04 + 58:10
P
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hruška Jiří OSN5501 C SK OS Nové Město n. M. 21:35
2. Slaby Jan ZHR7901 C TJ Zhoř 22:00 + 0:25
3. Kucerová Marie NNN1111 C NNN/Neregistrovaní 27:16 + 5:41
4. Bohácová Anna CTB1111 C SK OB Chotěboř 29:03 + 7:28
5. Kubák Martin SJH7401 C SJH Jindřichův Hradec 30:47 + 9:12
6. Kubáková Žaneta SJH7751 C SJH Jindřichův Hradec 31:52 + 10:17
7. Rachůnková Markéta SJI1111 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 35:26 + 13:51
8. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK OS Nové Město n. M. 35:30 + 13:55
9. Vlcková Vladislava NNN1115 C NNN/Neregistrovaní 36:48 + 15:13
10. Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená 40:48 + 19:13
11. Veselá Denisa SJH9999 C SJH Jindřichův Hradec 41:36 + 20:01
12. Fiala Petr TTR6102 C OOB Třebíč 43:46 + 22:11
13. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 44:14 + 22:39
14. Sobotka Petr PZR1111 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:20 + 31:45
15. Fikar Jan CTB7802 C SK OB Chotěboř 61:44 + 40:09