Event results: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Class: H21E

Date:
2014/09/13
Place:
Hostinné - Františkánský klášter
Organiser:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Used map:
Hostinné, 1:4 000, E = 2 m, rozměr A4, ISSOM 2007, stav léto 2014
Director:
Petržela Pavel - R3
Referee:
Netuka Jan - R1
Course setter:
Petržela Jan - R3
H21E
2.40 km, 21 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9616
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 13:33 10275
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 13:41 + 0:08 10176
3. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 13:45 + 0:12 10126
4. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 14:02 + 0:29 9915
5. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 14:24 + 0:51 9641
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 14:30 + 0:57 9567
7. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 14:41 + 1:08 9430
8. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 14:50 + 1:17 9318
9. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 14:55 + 1:22 9256
10. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 14:57 + 1:24 9231
11. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 14:59 + 1:26 9206
12. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 15:00 + 1:27 9194
13. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 15:02 + 1:29 9169
14. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 15:07 + 1:34 9107
15. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 15:08 + 1:35 9094
16. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 15:15 + 1:42 9007
17. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 15:19 + 1:46 8957
18. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:22 + 1:49 8920
18. Beneš Jan SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín 15:22 + 1:49 8920
20. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 15:27 + 1:54 8858
21. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 15:28 + 1:55 8845
22. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 15:29 + 1:56 8833
23. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 15:35 + 2:02 8758
24. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 15:37 + 2:04 8733
25. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 15:39 + 2:06 8709
26. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 15:40 + 2:07 8696
27. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 2:10 8659
28. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 15:47 + 2:14 8609
29. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 16:04 + 2:31 8398
30. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 16:06 + 2:33 8373
31. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 2:34 8360
32. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 16:09 + 2:36 8336
33. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 16:16 + 2:43 8249
34. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 16:18 + 2:45 8224
35. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 16:23 + 2:50 8161
36. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 16:26 + 2:53 8124
37. Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava 16:31 + 2:58 8062
38. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 16:55 + 3:22 7764