Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroc Kryštof | VIV0001 | C | GIGANT Orienteering | 20:24 | |
2. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | C | KOB Start Blansko | 23:05 | + 2:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ludvík Matyáš | STB9801 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:45 | |
2. | Horák Jan | LDC9800 | C | KOB Děčín | 21:25 | + 0:40 |
3. | Hlavatý Jan | BUL9800 | C | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 22:25 | + 1:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Muller Matej | VBA9601 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 20:33 | |
2. | Skoupý Jan | VIV9400 | A | GIGANT Orienteering | 21:55 | + 1:22 |
3. | Čully Andrej | VBA9501 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 24:40 | + 4:07 |
4. | Jánoška Tomáš | VBA9341 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 24:41 | + 4:08 |
5. | Šňupárek Václav | TZL9548 | A | SKOB Zlín | 25:48 | + 5:15 |
6. | Pokorný Ondřej | SJI9401 | C | OK Jihlava | 33:52 | + 13:19 |
Nemet Michal | BOR9705 | A | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradil Jiří | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 20:13 | |
2. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SK SNS Smržovka | 20:27 | + 0:14 |
3. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 20:51 | + 0:38 |
4. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | E | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:01 | + 0:48 |
5. | Lauerman Jan | SJI7419 | E | OK Jihlava | 21:07 | + 0:54 |
6. | Laciga Radek | VSP8200 | E | USK Praha | 21:46 | + 1:33 |
7. | Peths Matěj | ABR8501 | E | A-team NOVO Bruntál | 22:11 | + 1:58 |
8. | Graubner Jan | TZL8236 | E | SKOB Zlín | 22:23 | + 2:10 |
9. | Jašek Petr | ABR7601 | E | A-team NOVO Bruntál | 23:32 | + 3:19 |
10. | Obuškevič Jan | SMR7000 | E | SK SNS Smržovka | 23:34 | + 3:21 |
11. | Hora Vojtěch | VSP8301 | E | USK Praha | 23:47 | + 3:34 |
12. | Kouřimský Jan | SLA7200 | E | SKOB Slaný | 24:03 | + 3:50 |
13. | Bureš Pavel | XBM7549 | A | PELLŽS MTBO TEAM | 24:07 | + 3:54 |
14. | Sajal Martin | EKP7803 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 24:18 | + 4:05 |
15. | Pucherna Jan | ZUP7702 | E | MTBO ČZU Praha | 24:24 | + 4:11 |
16. | Daněk Roman | SBK7541 | E | KOB Start Blansko | 24:47 | + 4:34 |
17. | Klimo Thomas | 21A7900 | C | OLT Transdanubien | 24:59 | + 4:46 |
18. | Jiran Jan | PHK7701 | E | OK 99 Hradec Králové | 25:02 | + 4:49 |
19. | Prošek Michal | SJI7823 | E | OK Jihlava | 25:11 | + 4:58 |
20. | Malátek Rastislav | VBA7401 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 25:18 | + 5:05 |
21. | Waldmann Andreas | AUT0001 | C | Austrian MTBO team | 25:27 | + 5:14 |
22. | Jalový Milan | RBK8347 | E | SK Radioklub Blansko | 25:40 | + 5:27 |
23. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | E | USK Praha | 26:02 | + 5:49 |
24. | Sedláček Petr | TSU8109 | E | LKT 80 Šumperk | 26:08 | + 5:55 |
25. | Pucherna Eduard | ZUP7403 | E | MTBO ČZU Praha | 26:21 | + 6:08 |
26. | Lukavec Petr | SMR7800 | E | SK SNS Smržovka | 26:58 | + 6:45 |
27. | Vala Radek | ABR8401 | E | A-team NOVO Bruntál | 27:03 | + 6:50 |
28. | Vanka Petr | OKP6801 | E | SK OK 24 Praha | 28:11 | + 7:58 |
29. | Pilka Matej | SPE8305 | C | KOB Sokol Pezinok | 29:12 | + 8:59 |
Rief Andreas | AUT0003 | C | Austrian MTBO team | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalina Miroslav | EKP8211 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 21:36 | |
2. | Les Martin | VPM7906 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:49 | + 0:13 |
3. | Merenus Štěpán | EKP8401 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 21:51 | + 0:15 |
4. | Karlík Michal | VIV8000 | A | GIGANT Orienteering | 21:54 | + 0:18 |
5. | Horák Martin | LDC7100 | A | KOB Děčín | 22:06 | + 0:30 |
6. | Kurz Pavel | EKP7408 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 22:54 | + 1:18 |
7. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | A | PARDUBICE BIKERS | 22:59 | + 1:23 |
8. | Venhoda Milan | SJI7104 | A | OK Jihlava | 23:01 | + 1:25 |
9. | Buriánek Vojta | SMR7801 | A | SK SNS Smržovka | 23:04 | + 1:28 |
10. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | A | KOB Start Blansko | 24:06 | + 2:30 |
11. | Pařízek Petr | SMR7001 | A | SK SNS Smržovka | 24:20 | + 2:44 |
12. | Drobník Lukáš | SCP8500 | A | OK Sparta Praha | 25:05 | + 3:29 |
13. | Kroc Dalibor | VIV7400 | A | GIGANT Orienteering | 25:14 | + 3:38 |
14. | Pašek František | ZUP7601 | A | MTBO ČZU Praha | 25:17 | + 3:41 |
14. | Urválek Jan | TCB8101 | A | SK Technik České Budějovice | 25:17 | + 3:41 |
16. | Pucherna Petr | ZUP8002 | A | MTBO ČZU Praha | 25:38 | + 4:02 |
17. | Hons Miši | SMR7700 | A | SK SNS Smržovka | 25:56 | + 4:20 |
18. | Jirka Jakub | VPM7905 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:58 | + 4:22 |
19. | Cerman Lukáš | VSP8101 | A | USK Praha | 26:02 | + 4:26 |
20. | Černý Ladislav | ZUP8200 | C | MTBO ČZU Praha | 26:06 | + 4:30 |
21. | Čejka Tomáš | JHB8203 | A | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 26:20 | + 4:44 |
22. | Urban Jan | SBK7537 | A | KOB Start Blansko | 26:29 | + 4:53 |
23. | Jiran Václav | XBM7601 | A | PELLŽS MTBO TEAM | 26:51 | + 5:15 |
24. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | A | SKOB Zlín | 27:16 | + 5:40 |
25. | Anděl Robert | VPM8001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:51 | + 6:15 |
26. | Moravec Štěpán | SJI8101 | A | OK Jihlava | 28:02 | + 6:26 |
27. | Štáfek Pavel | SKL7401 | A | SMS Team Kladno | 28:04 | + 6:28 |
28. | Pavlík Radek | ABR6849 | A | A-team NOVO Bruntál | 30:08 | + 8:32 |
29. | Vaněk Petr | PHK7600 | A | OK 99 Hradec Králové | 30:49 | + 9:13 |
30. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | A | SK VIPrahlo | 31:29 | + 9:53 |
31. | Šenk Petr | VBA8001 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 39:12 | + 17:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tománek Otakar | VLI8300 | B | Slavia Liberec orienteering | 18:44 | |
2. | Bezděk Václav | ABR8502 | B | A-team NOVO Bruntál | 20:47 | + 2:03 |
3. | Jiráček Josef | SBK8501 | B | KOB Start Blansko | 21:38 | + 2:54 |
4. | Buchtík Aleš | XBM8201 | B | PELLŽS MTBO TEAM | 21:39 | + 2:55 |
5. | Putík Jiří | VLI7505 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:41 | + 2:57 |
6. | Hruška Miloš | ABR7501 | B | A-team NOVO Bruntál | 21:56 | + 3:12 |
7. | Kolář Rudolf | ABR6301 | B | A-team NOVO Bruntál | 21:58 | + 3:14 |
8. | Zaoral Pedros | SMR7903 | B | SK SNS Smržovka | 22:11 | + 3:27 |
9. | Šebesta Petr | ZUP7604 | B | MTBO ČZU Praha | 22:26 | + 3:42 |
10. | Šabo Mikuláš | VBA7841 | B | ŠK VAZKA Bratislava | 22:43 | + 3:59 |
11. | Ráb Martin | RBK8307 | B | SK Radioklub Blansko | 22:47 | + 4:03 |
12. | Humlíček Aleš | SBK7539 | B | KOB Start Blansko | 22:53 | + 4:09 |
13. | Mikan Albert | EKP8606 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 23:21 | + 4:37 |
14. | Švarcbach Michal | KNC7001 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 23:46 | + 5:02 |
15. | Komín David | LME7401 | B | SK Los Mělník | 23:48 | + 5:04 |
16. | Vítek Tomáš | XBM7511 | B | PELLŽS MTBO TEAM | 24:24 | + 5:40 |
17. | Meier Milan | VLI7301 | B | Slavia Liberec orienteering | 24:39 | + 5:55 |
18. | Suchý Jiří | SJI9201 | A | OK Jihlava | 24:48 | + 6:04 |
19. | Sedlák Radek | XPU7501 | B | PARDUBICE BIKERS | 25:06 | + 6:22 |
20. | Urbaník Robert | VLI7002 | B | Slavia Liberec orienteering | 25:47 | + 7:03 |
21. | Sochor Jan | SBK6922 | B | KOB Start Blansko | 26:23 | + 7:39 |
22. | Hodoň Miroslav | VIV8100 | B | GIGANT Orienteering | 26:59 | + 8:15 |
23. | Hons Lukáš | XPU8005 | B | PARDUBICE BIKERS | 27:33 | + 8:49 |
24. | Pucher Filip | ZUP7404 | B | MTBO ČZU Praha | 27:41 | + 8:57 |
25. | Bartoš Marián | VSP8201 | B | USK Praha | 30:13 | + 11:29 |
26. | Bergl Tomáš | ZUP7800 | B | MTBO ČZU Praha | 44:24 | + 25:40 |
Jirásek Milan | VSP7403 | B | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 19:51 | |
2. | Šafář Jan | PHK7700 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:22 | + 1:31 |
3. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 21:28 | + 1:37 |
4. | Ohera Karel | BLI7803 | C | MTBO Bludný kořen | 23:10 | + 3:19 |
5. | Pátek Richard | SBK7609 | C | KOB Start Blansko | 23:27 | + 3:36 |
6. | Dzik Martin | VIV7600 | C | GIGANT Orienteering | 23:41 | + 3:50 |
7. | Tomeček Karel | TSU8300 | C | LKT 80 Šumperk | 23:46 | + 3:55 |
8. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 24:26 | + 4:35 |
9. | Ouhrabka Jakub | EKP8003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 25:33 | + 5:42 |
10. | Maňásek Josef | 89C7700 | C | TJ Švýcárna | 28:17 | + 8:26 |
11. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 28:25 | + 8:34 |
12. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 30:01 | + 10:10 |
13. | Hála Antonín | ABR8503 | C | A-team NOVO Bruntál | 30:20 | + 10:29 |
14. | Nedopílek David | 89C7600 | C | TJ Švýcárna | 33:47 | + 13:56 |
15. | Ištok Martin | BLI8001 | C | MTBO Bludný kořen | 34:27 | + 14:36 |
16. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB Start Blansko | 35:26 | + 15:35 |
17. | Hečko Michal | TZL7749 | C | SKOB Zlín | 36:27 | + 16:36 |
18. | Tesař Daniel | VPM8203 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 39:27 | + 19:36 |
19. | Peths Jakub | ABR8402 | C | A-team NOVO Bruntál | 40:42 | + 20:51 |
20. | Reif Jan | TSU8604 | C | LKT 80 Šumperk | 45:34 | + 25:43 |
21. | Žák Pavel | ABR7600 | C | A-team NOVO Bruntál | 50:28 | + 30:37 |
22. | Ančic Ľuboš | VBA8101 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 54:22 | + 34:31 |
Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | DISK | ||
Kratochvíl Karel | ABR7001 | C | A-team NOVO Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavatý Pavel | BUL6800 | C | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 45:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toloch Alexandr | VIV7000 | C | GIGANT Orienteering | 17:10 | |
2. | Linhart Aleš | VIV7200 | C | GIGANT Orienteering | 17:33 | + 0:23 |
3. | Král Jan | XBM6903 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 17:37 | + 0:27 |
4. | Svoboda Ivan | SMR6200 | A | SK SNS Smržovka | 18:12 | + 1:02 |
5. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 18:41 | + 1:31 |
6. | Marosffy Daniel | HUN0004 | C | Hungarian MTBO team | 18:49 | + 1:39 |
7. | Šňupárek Martin | XBM7107 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 18:53 | + 1:43 |
8. | Zrník Tomáš | VIV7118 | C | GIGANT Orienteering | 18:59 | + 1:49 |
9. | Hašek Ondřej | VPM6902 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:14 | + 2:04 |
10. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | C | Sportcentrum Jičín | 19:35 | + 2:25 |
11. | Skoupý Jan | VIV7001 | C | GIGANT Orienteering | 19:52 | + 2:42 |
12. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | B | MTBO ČZU Praha | 20:17 | + 3:07 |
12. | Žíla Vladimír | BOR6800 | A | OK Jiskra Nový Bor | 20:17 | + 3:07 |
14. | Svoboda Petr | SLA6803 | C | SKOB Slaný | 20:27 | + 3:17 |
15. | Valík Luděk | VIV7101 | C | GIGANT Orienteering | 20:53 | + 3:43 |
16. | Mlynárik Peter | VBA6501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 21:08 | + 3:58 |
17. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 21:09 | + 3:59 |
18. | Holluby András | HUN0003 | C | Hungarian MTBO team | 21:13 | + 4:03 |
19. | Mach Radovan | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 22:16 | + 5:06 |
20. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 22:21 | + 5:11 |
21. | Klučár Daniel | RCP7141 | C | RC&P TEAM Bratislava | 22:31 | + 5:21 |
22. | Suchánek Ladislav | XBM7008 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 24:00 | + 6:50 |
23. | Trunkát Daniel | XBM7102 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 24:41 | + 7:31 |
24. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:52 | + 7:42 |
25. | Pálfi Antal | HUN0002 | C | Hungarian MTBO team | 25:04 | + 7:54 |
26. | Pažický Ľudovít | RCP6941 | C | RC&P TEAM Bratislava | 25:31 | + 8:21 |
27. | Koprnický Kamil | VPM6602 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 25:39 | + 8:29 |
28. | Drlý Aleš | XBM6807 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 27:11 | + 10:01 |
29. | Klaška Jan | X10001 | C | 29:31 | + 12:21 | |
Král Jiří | TSU5941 | E | LKT 80 Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 14:52 | |
2. | Dravetz Walter | TZL5418 | C | SKOB Zlín | 15:14 | + 0:22 |
3. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:18 | + 0:26 |
4. | Hejna Jiří | KNC6200 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 15:20 | + 0:28 |
5. | Kroupa Václav | VIP6104 | A | SK VIPrahlo | 17:39 | + 2:47 |
6. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 17:57 | + 3:05 |
7. | Sladký Ivan | PBM5513 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 18:09 | + 3:17 |
8. | Peths Pavel | ABR5801 | C | A-team NOVO Bruntál | 18:27 | + 3:35 |
9. | Jánoška Jozef | RBA5902 | C | TJ Rapid Bratislava | 18:32 | + 3:40 |
10. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:33 | + 4:41 |
11. | Grauzel Vladimír | FBA0001 | C | Farmaceut Bratislava | 19:58 | + 5:06 |
12. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 21:31 | + 6:39 |
13. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:22 | + 8:30 |
14. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 23:45 | + 8:53 |
15. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | C | RC&P TEAM Bratislava | 24:40 | + 9:48 |
16. | Vintr Ivan | TZL4501 | C | SKOB Zlín | 25:02 | + 10:10 |
17. | Čully Jan | VBA5501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 26:52 | + 12:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jánoška Jakub | X078801 | C | Janoška | 12:51 | |
2. | Otoupalík Jan | X10002 | C | 14:16 | + 1:25 | |
2. | Polášek Radek | X09001 | C | 14:16 | + 1:25 | |
4. | Vlček Roman | X017001 | C | Vlček Roman | 14:52 | + 2:01 |
5. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:18 | + 6:27 |
6. | Brabec Jaroslav | ZBM0001 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:18 | + 11:27 |
7. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 24:29 | + 11:38 |
8. | Dziková Hana | X060001 | C | Dziková | 28:35 | + 15:44 |
9. | Novák Miroslav | ZBM0002 | C | SK Žabovřesky Brno | 63:47 | + 50:56 |
Šíra Michal | X039201 | C | Šíra Michal | DISK | ||
Ševčík Matěj | EKP7925 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupová Vendula | VIP0150 | C | SK VIPrahlo | 20:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 16:53 | |
2. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:50 | + 0:57 |
3. | Králová Vilma | TZL9952 | C | SKOB Zlín | 21:20 | + 4:27 |
4. | Pilcová Sabina | JPV9898 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:27 | + 7:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Renata | SJI8057 | E | OK Jihlava | 16:29 | |
2. | Nováková Kateřina | OKP9450 | E | SK OK 24 Praha | 17:24 | + 0:55 |
3. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 17:55 | + 1:26 |
4. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 18:03 | + 1:34 |
5. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 18:21 | + 1:52 |
6. | Tyszová Natália | LDC8850 | E | KOB Děčín | 18:40 | + 2:11 |
7. | Fuzy Anna | HUN0001 | C | Hungarian MTBO team | 18:50 | + 2:21 |
8. | Lacigová Michaela | VSP8152 | E | USK Praha | 19:04 | + 2:35 |
9. | Gigon Michaela | TBM7753 | E | KOS TJ Tesla Brno | 19:23 | + 2:54 |
10. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | E | LKT 80 Šumperk | 19:27 | + 2:58 |
11. | Hančíková Barbora | TZL8853 | E | SKOB Zlín | 19:34 | + 3:05 |
12. | Lamichová Martina | PHK9152 | E | OK 99 Hradec Králové | 20:19 | + 3:50 |
13. | Kuchařová Markéta | ZUP8452 | E | MTBO ČZU Praha | 20:25 | + 3:56 |
14. | Haltof Ewa | LOV9499 | E | lepus.cz | 20:36 | + 4:07 |
15. | Březinová Marie | TSU9191 | E | LKT 80 Šumperk | 20:59 | + 4:30 |
16. | Prchalová Ivana | SMR8754 | E | SK SNS Smržovka | 21:00 | + 4:31 |
17. | Kasalovská Natalia | VBA8554 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 21:14 | + 4:45 |
18. | Fólová Martina | SMR8850 | E | SK SNS Smržovka | 21:23 | + 4:54 |
19. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | E | MTBO ČZU Praha | 23:06 | + 6:37 |
20. | Lamichová Kateřina | PHK8359 | E | OK 99 Hradec Králové | 24:16 | + 7:47 |
Tichovská Martina | VSP8650 | E | USK Praha | DISK | ||
Kalinová Markéta | EKP8259 | E | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Martina | ZUP8750 | A | MTBO ČZU Praha | 15:24 | |
2. | Jirásková Markéta | VSP7653 | A | USK Praha | 15:25 | + 0:01 |
3. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | A | MTBO ČZU Praha | 16:18 | + 0:54 |
4. | Veličková Monika | ABR8951 | A | A-team NOVO Bruntál | 16:28 | + 1:04 |
5. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | A | KOB Start Blansko | 16:30 | + 1:06 |
6. | Vlčková Iva | ZUP7551 | A | MTBO ČZU Praha | 16:42 | + 1:18 |
7. | Daňková Veronika | SBK8151 | A | KOB Start Blansko | 17:08 | + 1:44 |
8. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | A | PARDUBICE BIKERS | 17:13 | + 1:49 |
9. | Pajerová Ivana | EKP9051 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 17:14 | + 1:50 |
10. | Nováková Lenka | EKP8062 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 17:31 | + 2:07 |
11. | Jašková Šárka | ABR7751 | A | A-team NOVO Bruntál | 17:43 | + 2:19 |
12. | Košíková Jitka | VSP7799 | A | USK Praha | 18:11 | + 2:47 |
13. | Divilová Lenka | TZL7400 | A | SKOB Zlín | 18:20 | + 2:56 |
14. | Zápotocká Anna | VLI7250 | A | Slavia Liberec orienteering | 18:22 | + 2:58 |
15. | Linhartová Martina | VIV7750 | A | GIGANT Orienteering | 18:25 | + 3:01 |
16. | Vondrová Kateřina | OKP7250 | A | SK OK 24 Praha | 18:50 | + 3:26 |
17. | Havlíčková Markéta | VPM8494 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 19:06 | + 3:42 |
18. | Stachoňová Barbara | SBK8451 | A | KOB Start Blansko | 19:12 | + 3:48 |
19. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | A | KOB Start Blansko | 19:35 | + 4:11 |
20. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | A | KOB Start Blansko | 19:47 | + 4:23 |
21. | Haničáková Denisa | SMR8350 | A | SK SNS Smržovka | 19:57 | + 4:33 |
22. | Jurečková Leona | ABR7752 | A | A-team NOVO Bruntál | 20:23 | + 4:59 |
23. | Beržinská Soňa | SBK8554 | A | KOB Start Blansko | 20:24 | + 5:00 |
24. | Vanková Jana | OKP7750 | A | SK OK 24 Praha | 21:17 | + 5:53 |
25. | Karlíková Zuzana | VIV8050 | A | GIGANT Orienteering | 21:38 | + 6:14 |
26. | Khulová Petra | VPM8450 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:42 | + 6:18 |
27. | Borufková Lenka | SMR8450 | A | SK SNS Smržovka | 21:58 | + 6:34 |
28. | Hečková Petra | TZL8153 | A | SKOB Zlín | 22:00 | + 6:36 |
29. | Salingerová Anna | ZUP7750 | A | MTBO ČZU Praha | 23:28 | + 8:04 |
30. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | A | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 24:02 | + 8:38 |
31. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | A | KOB Start Blansko | 24:31 | + 9:07 |
Kubínová Veronika | SKV9752 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:20 | |
2. | Křístková Veronika | SBK8379 | C | KOB Start Blansko | 18:37 | + 0:17 |
3. | Čečrdlová Marcela | EKP7257 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 18:40 | + 0:20 |
4. | Bartáková Petra | SJI8151 | C | OK Jihlava | 19:29 | + 1:09 |
5. | Ježková Klára | VSP8455 | C | USK Praha | 19:45 | + 1:25 |
6. | Michálková Alice | VIV7650 | C | GIGANT Orienteering | 21:02 | + 2:42 |
7. | Skobová Tereza | VIP7855 | C | SK VIPrahlo | 21:44 | + 3:24 |
8. | Berglová Lucie | ZUP8250 | B | MTBO ČZU Praha | 22:26 | + 4:06 |
9. | Honsová Petra | XPU8252 | B | PARDUBICE BIKERS | 22:29 | + 4:09 |
10. | Jalová Martina | RBK8355 | B | SK Radioklub Blansko | 22:33 | + 4:13 |
11. | Svatošová Kateřina | EKP8461 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 25:10 | + 6:50 |
12. | Šebestová Jana | ZUP7453 | B | MTBO ČZU Praha | 25:27 | + 7:07 |
13. | Trubáková Zuzana | BLI8051 | B | MTBO Bludný kořen | 26:41 | + 8:21 |
14. | Prylová Pavla | ZUP7552 | B | MTBO ČZU Praha | 34:16 | + 15:56 |
Vaněčková Petra | ZUP7950 | B | MTBO ČZU Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychterová Dana | SMR6950 | C | SK SNS Smržovka | 13:19 | |
2. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 15:30 | + 2:11 |
3. | Maliňáková Eva | KVS6551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 15:53 | + 2:34 |
4. | Kroupová Jana | VIP7052 | C | SK VIPrahlo | 19:17 | + 5:58 |
5. | Hančíková Michaela | TZL6559 | C | SKOB Zlín | 22:42 | + 9:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | C | LKT 80 Šumperk | 13:25 | |
2. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 13:47 | + 0:22 |
3. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | C | TJ Rapid Bratislava | 16:03 | + 2:38 |
4. | Králova Eva | VBA4751 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 17:10 | + 3:45 |
5. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:41 | + 5:16 |
6. | Sladká Zora | PBM6059 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 20:04 | + 6:39 |
7. | Čully Zuzana | VBA5852 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 20:17 | + 6:52 |
8. | Perůtková Ivana | LCE5851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:28 | + 8:03 |
Medlíková Míla | TSU5895 | C | LKT 80 Šumperk | DISK |