Výsledky závodu: Zimní kotár 2013

Datum:
16.11.2013
Místo konání:
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Horka, E=5m
Ředitel závodu:
Grepl Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Navrátil Václav
Stavitel tratí:
Procházka Josef
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 16:01
2. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 21:58 + 5:57
3. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 23:26 + 7:25
4. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 24:55 + 8:54
5. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 25:22 + 9:21
6. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 26:24 + 10:23
D14
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 21:16
2. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 28:00 + 6:44
3. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 34:07 + 12:51
4. Kličková Anna KON0272 C Klub orientačního běhu Konice 38:07 + 16:51
D18
3.10 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 30:37
2. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 42:24 + 11:47
3. Vlachová Kateřina KON9898 B Klub orientačního běhu Konice 49:11 + 18:34
4. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 49:31 + 18:54
D19
3.50 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 26:08
2. Tužilová Magdaléna RBK9452 R SK Radioklub Blansko 27:17 + 1:09
3. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 29:50 + 3:42
4. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 30:57 + 4:49
5. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 31:17 + 5:09
6. Otrubová Johana KON7852 C Klub orientačního běhu Konice 32:55 + 6:47
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 35:58 + 9:50
8. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 36:43 + 10:35
9. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ Sokol Plumlov 37:49 + 11:41
10. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 37:55 + 11:47
11. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 39:06 + 12:58
12. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 40:09 + 14:01
13. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 40:31 + 14:23
14. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 40:46 + 14:38
15. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 41:02 + 14:54
16. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 41:39 + 15:31
17. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 41:50 + 15:42
18. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 44:09 + 18:01
19. Vlachová Eliška KON9572 B Klub orientačního běhu Konice 45:57 + 19:49
20. Kejíková Ivona PTI9292 C Sportovní klub Ptení 47:28 + 21:20
Dittrichová Petra KON8787 R Klub orientačního běhu Konice DISK
Ukolova Anastasia UOL8850 C SK UP Olomouc DISK
D35
3.10 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 35:36
2. Chmelařová Radka 111 C Chmelařovi 38:32 + 2:56
3. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 40:31 + 4:55
4. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 41:43 + 6:07
5. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 42:05 + 6:29
6. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 43:21 + 7:45
7. Vlachová Olga KON6969 C Klub orientačního běhu Konice 45:44 + 10:08
8. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 48:44 + 13:08
9. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 53:46 + 18:10
10. Janečková Marta JPV6665 C Oddíl OS SK Prostějov 54:54 + 19:18
11. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 56:24 + 20:48
12. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 60:03 + 24:27
MS Hlavová Miroslava KON6389 C Klub orientačního běhu Konice 33:31 +
H10
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 C Klub orientačního běhu Konice 17:29
2. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 20:19 + 2:50
3. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 20:20 + 2:51
4. Chmelař Pavel 111 C Chmelařovi 23:13 + 5:44
5. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 24:02 + 6:33
6. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 24:09 + 6:40
7. Hošťálek Ondřej 97C0300 C No register 25:28 + 7:59
H14
2.20 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 17:52
2. Hartmann Matouš PLU0101 C TJ Sokol Plumlov 21:48 + 3:56
3. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 24:48 + 6:56
4. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 26:52 + 9:00
5. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 27:59 + 10:07
6. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 29:43 + 11:51
7. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 34:50 + 16:58
8. Chmelař Jan 111 C Chmelařovi 57:43 + 39:51
Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov DISK
H18
3.50 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 32:09
2. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 37:15 + 5:06
3. Němeček Kryštof JPV9919 C Oddíl OS SK Prostějov 40:15 + 8:06
4. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 42:11 + 10:02
5. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 46:40 + 14:31
6. Beneš Miroslav KON9915 C Klub orientačního běhu Konice 51:06 + 18:57
7. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 55:15 + 23:06
8. Štěpáník Jiří KON9805 C Klub orientačního běhu Konice 58:32 + 26:23
9. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 75:51 + 43:42
H19
4.50 km, 190 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 32:24
2. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 34:15 + 1:51
3. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 35:40 + 3:16
4. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 35:49 + 3:25
5. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 36:03 + 3:39
6. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 36:05 + 3:41
7. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 38:11 + 5:47
8. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 38:42 + 6:18
9. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 38:55 + 6:31
10. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 40:21 + 7:57
11. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 40:41 + 8:17
12. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 41:11 + 8:47
13. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 41:35 + 9:11
14. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 42:55 + 10:31
15. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 44:28 + 12:04
16. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 47:06 + 14:42
17. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 49:06 + 16:42
18. Černohous Petr JPV8113 C Oddíl OS SK Prostějov 50:45 + 18:21
19. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 51:14 + 18:50
20. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 51:51 + 19:27
21. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 60:49 + 28:25
22. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 69:34 + 37:10
H35
4.10 km, 160 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 33:39
2. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 34:28 + 0:49
3. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 35:26 + 1:47
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 36:24 + 2:45
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 36:34 + 2:55
6. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 38:35 + 4:56
7. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 39:35 + 5:56
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 39:49 + 6:10
9. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 40:29 + 6:50
10. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 42:52 + 9:13
11. Komínek Jaroslav KON5713 C Klub orientačního běhu Konice 43:44 + 10:05
12. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 44:15 + 10:36
13. Skácel Jaroslav KON4617 C Klub orientačního běhu Konice 44:19 + 10:40
14. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 44:28 + 10:49
15. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 45:01 + 11:22
16. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 46:51 + 13:12
17. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 53:03 + 19:24
18. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 53:56 + 20:17
19. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 54:17 + 20:38
20. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 59:19 + 25:40
21. Zbořil Ctirad UOL C SK UP Olomouc 97:50 + 64:11
Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc DISK
H50
3.40 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 32:32
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 40:45 + 8:13
3. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 45:07 + 12:35
4. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 82:39 + 50:07
HDR
1.80 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 20:56
2. Mikuš Matěj PTE C TJ Sokol Ptení 26:23 + 5:27
3. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 27:33 + 6:37
4. Otrubová Karolína KON0850 C Klub orientačního běhu Konice 30:15 + 9:19
5. Synek Michal C 35:21 + 14:25
P
2.40 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 24:31
2. Martinek Pavel C 26:57 + 2:26
3. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 29:06 + 4:35
4. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 33:24 + 8:53
5. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 34:26 + 9:55
6. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 37:44 + 13:13
7. Vrtalová Gabriela UOL C SK UP Olomouc 88:31 + 64:00
Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc DISK