Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
03.05.2014
Místo konání:
chatová osada Třídomí
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
Třídomí
Ředitel závodu:
Rambousek Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Pilař Karel - R3
Stavitel tratí:
Rambousek Karel - R3
JURY:
Šilhavý Jakub, Richtr Aleš, Milota Josef
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     T3    
D10
1.80 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 40:23
2. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 41:09 + 0:46
3. Dítková Markéta 5MC0450 LK Slovan K.Vary 43:28 + 3:05
4. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 45:12 + 4:49
5. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 54:22 + 13:59
Jechová Anita BSO0450 KOB Baník Sokolov DISK
D12
2.10 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 18:24
2. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:17 + 3:53
3. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:21 + 3:57
4. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:53 + 4:29
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 24:21 + 5:57
6. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 24:33 + 6:09
7. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 30:05 + 11:41
8. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 33:44 + 15:20
9. Holečková Michaela ABM0259 KOB Moira Brno 36:22 + 17:58
10. Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek 36:51 + 18:27
11. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 37:50 + 19:26
12. Kosařová Aneta ONO0250 SKOB Ostrov 39:37 + 21:13
13. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 40:34 + 22:10
14. Jirková Jitka BSO0350 KOB Baník Sokolov 46:06 + 27:42
15. Urbančíková Nela NEJ0352 TJ Jiskra Nejdek 46:31 + 28:07
16. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 47:57 + 29:33
D14
2.80 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 23:10
2. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 25:05 + 1:55
3. Trpáková Daniela SCH0151 TJ Skalka Cheb 25:29 + 2:19
4. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 27:03 + 3:53
5. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 35:03 + 11:53
6. Horová Eliška BSO0150 KOB Baník Sokolov 55:56 + 32:46
7. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:42 + 42:32
D16
3.70 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 36:35
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 37:08 + 0:33
3. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:34 + 2:59
4. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 39:57 + 3:22
5. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:15 + 9:40
6. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 49:00 + 12:25
7. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:13 + 17:38
8. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 57:29 + 20:54
9. Šťastná Jana MAS9950 KČT Aš 58:26 + 21:51
10. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš 79:21 + 42:46
D18
4.10 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 45:24
2. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:39 + 15:15
3. Peterková Veronika KRL9755 Kometa Kralovice 62:21 + 16:57
4. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:09 + 32:45
D20
4.60 km, 80 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 48:25 0
D21
4.60 km, 80 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6710
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 35:33 7008
2. Bořánková Karolína KAM9550 SK Kamenice 35:50 + 0:17 6954
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 37:52 + 2:19 6572
4. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 38:02 + 2:29 6541
5. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 40:53 + 5:20 6005
6. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 44:08 + 8:35 5394
7. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 45:31 + 9:58 5134
8. Žandová Monika SKV8751 TJ Slovan Karlovy Vary 47:48 + 12:15 4705
9. Pilařová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 50:47 + 15:14 4144
10. Daika Aneta X03 63:46 + 28:13
Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
D35
4.10 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:43
2. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:05 + 6:22
3. Soukupová Petra SKV7851 TJ Slovan Karlovy Vary 46:07 + 6:24
4. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 46:56 + 7:13
5. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 48:03 + 8:20
6. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 48:53 + 9:10
7. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 50:05 + 10:22
8. Ditkova Jitka 5MC7750 LK Slovan K.Vary 50:13 + 10:30
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 54:09 + 14:26
10. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 54:59 + 15:16
11. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:20 + 16:37
12. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 57:31 + 17:48
13. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 62:17 + 22:34
14. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 65:51 + 26:08
15. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 67:35 + 27:52
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 69:07 + 29:24
17. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 70:25 + 30:42
18. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 77:21 + 37:38
19. Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek 78:01 + 38:18
Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D45
3.60 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 40:00
2. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 54:29 + 14:29
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 64:55 + 24:55
4. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 70:36 + 30:36
5. Kuncová Daniela MLA6851 MLOK Mariánské Lázně 79:37 + 39:37
6. Huková Šárka ONO6850 SKOB Ostrov 100:24 + 60:24
Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně DISK
Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek DISK
D55
2.60 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 33:31
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 36:17 + 2:46
3. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 36:31 + 3:00
4. Nyklová Helena LKV5151 Klub vodáků Karlovy Vary 42:42 + 9:11
5. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 47:23 + 13:52
6. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 48:31 + 15:00
D65
2.10 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 34:03
2. Horáková Magdalena X01 41:17 + 7:14
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:49 + 13:46
H10
1.80 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 18:18
2. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 20:53 + 2:35
3. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 26:14 + 7:56
4. Honzík Šimon BSO0400 KOB Baník Sokolov 29:03 + 10:45
5. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 35:00 + 16:42
6. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:32 + 26:14
7. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 107:55 + 89:37
H12
2.80 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 23:20
2. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:13 + 2:53
3. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:25 + 4:05
4. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 35:14 + 11:54
5. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 37:12 + 13:52
6. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 38:58 + 15:38
7. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 41:03 + 17:43
8. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 45:47 + 22:27
9. Knepr Tomáš BSO0200 KOB Baník Sokolov 52:20 + 29:00
10. Stehlík Petr MAS0202 KČT Aš 53:40 + 30:20
11. Trpák Jan SCH0301 TJ Skalka Cheb 55:12 + 31:52
12. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 61:15 + 37:55
13. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 75:38 + 52:18
14. Buša Matěj ONO0201 SKOB Ostrov 116:13 + 92:53
Křížek Josef MAS0201 KČT Aš DISK
Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Ryšavý Philip MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
H14
3.70 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:36
2. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 38:12 + 6:36
3. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 41:13 + 9:37
4. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 46:23 + 14:47
5. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 55:24 + 23:48
Černý Jan MAS0100 KČT Aš DISK
Mála Jiří MAS KČT Aš DISK
H16
4.10 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 40:59
2. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 46:34 + 5:35
Stárek Martin SCH9801 TJ Skalka Cheb DISK
H18
5.10 km, 90 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 45:28
2. Sova František LPM9702 OK Lokomotiva Plzeň 46:47 + 1:19
3. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 48:14 + 2:46
H21
5.90 km, 125 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7637
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 38:29 8336
2. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:52 + 2:23 7888
3. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 44:49 + 6:20 7144
4. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 44:59 + 6:30 7113
5. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 45:41 + 7:12 6981
6. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 45:52 + 7:23 6947
7. Vištejn Jiří KRL9305 Kometa Kralovice 46:06 + 7:37 6903
8. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 51:22 + 12:53 5912
9. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 51:55 + 13:26 5808
9. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 51:55 + 13:26 5808
11. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 52:09 + 13:40 5764
12. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 53:15 + 14:46 5557
13. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 53:30 + 15:01 5510
14. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 54:53 + 16:24 5250
15. Jiskra Martin X03 55:56 + 17:27
16. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:25 + 20:56 4397
17. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:30 + 21:01 4381
18. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 63:26 + 24:57 3641
19. Píchal Jan VSP5201 USK Praha 81:06 + 42:37
20. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 83:47 + 45:18 0
H35
5.10 km, 90 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 38:05
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:33 + 0:28
3. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:07 + 3:02
4. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:51 + 4:46
5. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 43:04 + 4:59
6. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 44:39 + 6:34
7. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 44:49 + 6:44
8. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 46:58 + 8:53
9. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:09 + 10:04
10. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 50:24 + 12:19
11. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 60:53 + 22:48
12. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 61:08 + 23:03
13. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 65:56 + 27:51
Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek DISK
Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H45
4.60 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 43:47
2. Kunc Petr MLA6601 MLOK Mariánské Lázně 50:31 + 6:44
3. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:45 + 6:58
4. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 52:48 + 9:01
5. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 53:54 + 10:07
6. Vlach Miroslav SCH6101 TJ Skalka Cheb 54:33 + 10:46
7. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 56:12 + 12:25
8. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 56:40 + 12:53
9. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně 59:13 + 15:26
10. Čech Petr SCH6001 TJ Skalka Cheb 76:57 + 33:10
11. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 87:32 + 43:45
H55
3.60 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 37:41
2. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 41:27 + 3:46
3. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 43:45 + 6:04
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 46:04 + 8:23
5. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 50:23 + 12:42
6. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:31 + 12:50
Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb DISK
H65
2.60 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 29:08
2. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 35:24 + 6:16
3. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 36:46 + 7:38
HD10L
2.90 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub MAS0500 KČT Aš 24:24
2. Košina Tobiáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 28:02 + 3:38
3. Dvořáková Štěpa SKV TJ Slovan Karlovy Vary 29:27 + 5:03
4. Fruhauf Matyáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 31:24 + 7:00
5. Klocháňová Viktorie ONO0651 SKOB Ostrov 32:15 + 7:51
6. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 33:58 + 9:34
7. Rudolfová Magdalena MAS0550 KČT Aš 40:31 + 16:07
8. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 42:09 + 17:45
9. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 43:24 + 19:00
10. Beran Matyáš KRL0603 Kometa Kralovice 46:12 + 21:48
Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov DISK
Buša Jakub ONO0400 SKOB Ostrov DISK
HDR
2.90 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer David SKV TJ Slovan Karlovy Vary 20:24
2. Černý Filip LPM0701 OK Lokomotiva Plzeň 21:46 + 1:22
3. Whitney Samuel SKV TJ Slovan Karlovy Vary 23:22 + 2:58
4. Fejtová Veronika SKV TJ Slovan Karlovy Vary 23:37 + 3:13
5. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 24:22 + 3:58
6. Lukáš Robert SKV TJ Slovan Karlovy Vary 25:26 + 5:02
7. Holá Valerie SKV TJ Slovan Karlovy Vary 25:27 + 5:03
8. Soukupová Silvie SKV TJ Slovan Karlovy Vary 25:40 + 5:16
9. Šperlová Iva SKV TJ Slovan Karlovy Vary 25:51 + 5:27
10. Gregor Richard BSO KOB Baník Sokolov 26:17 + 5:53
11. Holý Tobiáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 27:02 + 6:38
12. Kule Oliver SKV TJ Slovan Karlovy Vary 27:11 + 6:47
13. Knoškovi MLA MLOK Mariánské Lázně 30:31 + 10:07
14. Pátková Iva SKV TJ Slovan Karlovy Vary 30:58 + 10:34
15. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 31:37 + 11:13
16. Smaržíková Markéta BSO KOB Baník Sokolov 31:50 + 11:26
17. Vavřík Jiří SKV TJ Slovan Karlovy Vary 32:35 + 12:11
18. Hnízdilová Bára NEJ0950 TJ Jiskra Nejdek 33:18 + 12:54
19. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 33:38 + 13:14
20. Petrášová Verunka SKV TJ Slovan Karlovy Vary 33:50 + 13:26
21. Dvořák Michal SKV TJ Slovan Karlovy Vary 35:40 + 15:16
22. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 36:18 + 15:54
23. Nováková Eliška SKV TJ Slovan Karlovy Vary 37:33 + 17:09
24. Dvořák Jan SKV TJ Slovan Karlovy Vary 37:47 + 17:23
25. Fruhaufová Julie SKV TJ Slovan Karlovy Vary 37:52 + 17:28
26. Smarží Ondřej BSO KOB Baník Sokolov 39:18 + 18:54
27. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 39:32 + 19:08
28. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 41:11 + 20:47
29. Blažek Martin BSO0600 KOB Baník Sokolov 41:28 + 21:04
30. Křížek Ivo MAS0501 KČT Aš 41:48 + 21:24
31. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 42:05 + 21:41
32. Nováková Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary 44:02 + 23:38
33. Brandt Adam ABM KOB Moira Brno 52:17 + 31:53
34. Brandt Marko ABM KOB Moira Brno 55:49 + 35:25
35. Jirka František BSO0700 KOB Baník Sokolov 57:23 + 36:59
36. Jirka Jindřich BSO KOB Baník Sokolov 57:41 + 37:17
Kameník Petr SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Holečková Kateřina ABM0553 KOB Moira Brno DISK
Šilhanová Elena NEJ1150 TJ Jiskra Nejdek DISK
Soukupová Eliška SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
T3
2.10 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 27:07
2. Švarcová Lenka TUR OOB TJ Turnov 30:52 + 3:45
3. Ondrová Jana X01 32:53 + 5:46
4. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 53:25 + 26:18
Beran Jonáš KRL0101 Kometa Kralovice DISK