Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.09.2014
Místo konání:
Bohdalec
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Bílkův žleb
Ředitel závodu:
Suk Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hladílek Jan - R2
Stavitel tratí:
Novohradský Jan - R3
JURY:
Hojný Jaroslav, Klusáčková Jitka, Krejsa Jan
Protokol:
Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Nebylo ošetřeno žádné zranění.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:07
2. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:16 + 4:09
3. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:14 + 8:07
4. Novotná Jitka SJH SJH Jindřichův Hradec 37:15 + 11:08
5. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 40:33 + 14:26
6. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 67:39 + 41:32
D10N
2.20 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 32:06
2. Hofhanzlová Štěpánka NNN Neregistrovaní 35:08 + 3:02
3. Sklenářová Dominika NNN Neregistrovaní 39:16 + 7:10
4. Kubičková Kateřina SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec 39:34 + 7:28
5. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 42:52 + 10:46
D12
3.20 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 23:14
2. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:47 + 4:33
3. Kinštová Tereza SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec 34:35 + 11:21
4. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:22 + 12:08
5. Kubičková Kristýna SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec 35:35 + 12:21
6. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 45:34 + 22:20
7. Suková Hana PZR0252 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:24 + 30:10
8. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 54:19 + 31:05
Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Sabolová Marie CTB0353 C SK OB Chotěboř DISK
D14
4.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 28:29
2. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:40 + 2:11
3. Zrníková Adéla OSN0099 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:19 + 2:50
4. Foltýnová Eva SJI0051 C OK Jihlava 39:13 + 10:44
5. Boháčová Anna CTB0051 C SK OB Chotěboř 42:04 + 13:35
6. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:40 + 21:11
7. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:46 + 22:17
8. Niederlová Anneli PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 96:40 + 68:11
D16
5.20 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 45:16
2. Vacková Anna SJI9854 A OK Jihlava 45:18 + 0:02
3. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 50:34 + 5:18
4. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 63:04 + 17:48
D18
6.70 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 50:48
2. Parkanová Veronika SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec 63:28 + 12:40
D21C
9.20 km, 105 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5380
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 61:22 5867
2. Vališová Martina OSN9696 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:53 + 8:31 5188
3. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 71:11 + 9:49 5085
4. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 75:14 + 13:52 4762
5. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:16 + 16:54 4520
6. Kubičková Barbora SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 96:28 + 35:06 3069
7. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 100:34 + 39:12 2742
8. Ondráčková Lucie CTB9254 C SK OB Chotěboř 105:52 + 44:30 2319
D21D
5.20 km, 50 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 142
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:04 151
2. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 51:53 + 3:49 141
3. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 54:33 + 6:29 133
4. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 64:17 + 16:13 106
5. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 65:22 + 17:18 103
6. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 67:08 + 19:04 99
7. Kuncířová Milena JHB6452 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:40 + 26:36 78
8. Foltýnová Lenka SJI6751 C OK Jihlava 75:07 + 27:03 77
D35
6.70 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:58
2. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:10 + 3:12
3. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 55:06 + 5:08
4. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 56:25 + 6:27
5. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 72:04 + 22:06
6. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 76:54 + 26:56
7. Kubičková Martina SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec 79:10 + 29:12
D45
5.20 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 46:09
2. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 51:27 + 5:18
3. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 54:21 + 8:12
4. Černíková Zdeňka OSN5964 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:06 + 12:57
5. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 67:01 + 20:52
6. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 76:07 + 29:58
D55
4.10 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 51:10
2. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 63:23 + 12:13
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 67:01 + 15:51
H10
2.10 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 20:07
2. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 23:04 + 2:57
3. Orany Vojtěch SJI0401 C OK Jihlava 24:17 + 4:10
4. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 32:07 + 12:00
5. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 32:37 + 12:30
6. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 39:51 + 19:44
7. Hendrych Vít SJI0601 C OK Jihlava 54:37 + 34:30
H10N
2.20 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 40:46
2. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 43:57 + 3:11
3. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 47:00 + 6:14
4. Beneš Roman SJI0403 C OK Jihlava 50:17 + 9:31
5. Hofhanzl Antonín 66:34 + 25:48
Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H12
3.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:59
2. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 26:00 + 2:01
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 27:07 + 3:08
4. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 30:13 + 6:14
5. Kopecký Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:37 + 6:38
6. Mašek Ondřej PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:51 + 12:52
7. Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 38:31 + 14:32
8. Burkoň Jan CHT0302 OOB SK Chrast 58:49 + 34:50
H14
5.20 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:26
2. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:25 + 1:59
3. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 41:53 + 2:27
4. Koudelka Tomáš SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec 45:31 + 6:05
5. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 61:46 + 22:20
6. Nosek Jakub SJH0002 C SJH Jindřichův Hradec 65:00 + 25:34
7. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 82:20 + 42:54
8. Burkoň Vojtěch CHT0001 OOB SK Chrast 121:23 + 81:57
H16
6.90 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 56:00
2. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 62:12 + 6:12
3. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 63:34 + 7:34
4. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 70:27 + 14:27
5. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 101:49 + 45:49
H18
10.80 km, 100 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava DISK
H21C
13.00 km, 130 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7929
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 68:05 8609
2. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:05 + 9:00 7651
3. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 78:15 + 10:10 7526
4. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 81:42 + 13:37 7159
5. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 83:21 + 15:16 6983
6. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 85:29 + 17:24 6756
7. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 88:11 + 20:06 6469
8. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 94:28 + 26:23 5800
9. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 96:12 + 28:07 5615
10. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 107:36 + 39:31 4402
11. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 108:33 + 40:28 4301
12. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 112:37 + 44:32 3868
13. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 112:56 + 44:51 3834
14. Hledík Jakub CHT9501 B OOB SK Chrast 118:55 + 50:50 3197
15. Kaser Dan JHB9103 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 137:18 + 69:13 1240
16. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 148:18 + 80:13 69
Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava DISK 0
H21D
8.10 km, 45 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 51:24 0
2. Vaněček Roman 37C7700 Bez registrace 84:50 + 33:26
3. Záboj Petr SJI7202 C OK Jihlava 91:19 + 39:55 0
4. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:12 + 42:48 0
5. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 96:19 + 44:55 0
Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
H35
10.80 km, 100 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 71:16
2. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 72:56 + 1:40
3. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 75:46 + 4:30
4. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 77:16 + 6:00
5. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 78:35 + 7:19
6. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 81:13 + 9:57
7. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 94:54 + 23:38
8. Hendrych Martin SJI7828 C OK Jihlava 95:05 + 23:49
9. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 98:40 + 27:24
10. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 100:35 + 29:19
11. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 104:32 + 33:16
12. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 104:36 + 33:20
13. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 110:53 + 39:37
14. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 112:07 + 40:51
H45
7.80 km, 65 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:13
2. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:00 + 3:47
3. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 61:06 + 3:53
4. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 62:19 + 5:06
5. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 63:11 + 5:58
6. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 65:48 + 8:35
7. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 67:29 + 10:16
8. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 70:48 + 13:35
9. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 72:58 + 15:45
10. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 100:16 + 43:03
Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H55
5.40 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 55:47
2. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 57:14 + 1:27
3. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 59:31 + 3:44
4. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 60:07 + 4:20
5. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 67:32 + 11:45
6. Záhorec František CHT5502 C OOB SK Chrast 69:22 + 13:35
7. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 71:41 + 15:54
8. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 76:08 + 20:21
H65
5.00 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 46:31
2. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 58:36 + 12:05
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 59:03 + 12:32
HDR
2.20 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 23:45
2. Černý Vojtěch SJI0603 C OK Jihlava 27:39 + 3:54
3. Denemarek Max BBM0800 C BETA URSUS Orienteering 30:10 + 6:25
4. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 30:32 + 6:47
5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:49 + 8:04
6. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 32:52 + 9:07
7. Sklenář Tomáš NNN Neregistrovaní 34:15 + 10:30
8. Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 34:20 + 10:35
9. Kamarád Prokop NNN Neregistrovaní 34:32 + 10:47
10. Dobiáš Zbyněk PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:42 + 14:57
11. Dobiáš David PZR07 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:10 + 15:25
12. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 39:25 + 15:40
13. Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava 41:32 + 17:47
14. Parkan Tomáš SJH SJH Jindřichův Hradec 47:36 + 23:51
15. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:12 + 25:27
16. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 60:55 + 37:10
17. Lakomá Kristýna TTR02 OOB Třebíč 67:15 + 43:30
18. Štefáček Jan NNN Neregistrovaní 70:23 + 46:38
19. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 83:34 + 59:49
20. Věžník Roman TTR OOB Třebíč 106:31 + 82:46
Vaněčková Barbora SJH SJH Jindřichův Hradec DISK
P
4.20 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abraham NNN Neregistrovaní 34:17
2. Sklenář Pavel NNN Neregistrovaní 35:35 + 1:18
3. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 37:12 + 2:55
4. Prášilová Mirka TTR OOB Třebíč 47:33 + 13:16
5. Stoklasa Radek OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:30 + 15:13
6. Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 51:04 + 16:47
7. Rachůnková Markéta SJI OK Jihlava 53:44 + 19:27
8. Sabol Petr CTB SK OB Chotěboř 54:11 + 19:54
9. Kamarádová Jana NNN Neregistrovaní 57:25 + 23:08
10. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 59:47 + 25:30
11. Švec Michal NNN Neregistrovaní 63:02 + 28:45
12. Hofhanzlová Hana 66:46 + 32:29
13. Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř 68:11 + 33:54
14. Hejnáková Adéla RUZ8650 C TJ Růžená 75:39 + 41:22
15. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 82:49 + 48:32
16. Dvořák Petr CHT7202 C OOB SK Chrast 84:30 + 50:13
17. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 85:08 + 50:51
18. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 89:32 + 55:15
19. Sláma Jaroslav OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 102:56 + 68:39