Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hruška Tomáš | ABR0001 | A-team NOVO Bruntál | 35:28 | ||
2. | Humlíček Tomáš | SBK0101 | KOB Start Blansko | 40:17 | + 4:49 | |
3. | Kroc Kryštof | VIV0100 | GIGANT Orienteering | 46:18 | + 10:50 | |
4. | Rudolf Matej | TBM01 | KOS TJ Tesla Brno | 49:28 | + 14:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 42:05 | ||
2. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:34 | + 3:29 | |
3. | Fatka Petr | NNN9994 | Neregistrovaní | 93:21 | + 51:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemet Michal | BOR9705 | OK Jiskra Nový Bor | 54:50 | ||
2. | Šňupárek Václav | TZL9548 | SKOB Zlín | 55:01 | + 0:11 | |
3. | Muller Matej | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 55:31 | + 0:41 | |
4. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 61:48 | + 6:58 | |
5. | Mišoň Matěj | SMR9801 | SK SNS Smržovka | 61:50 | + 7:00 | |
6. | Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | 72:12 | + 17:22 | |
Charvát Jan | VRL9601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Petr Pavel | VLI9400 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 49:00 | ||
2. | Stránský Vojtěch | KPY9000 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:21 | + 0:21 | |
3. | Svoboda Honza | SMR7901 | SK SNS Smržovka | 50:01 | + 1:01 | |
4. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 50:16 | + 1:16 | |
5. | Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | 51:44 | + 2:44 | |
6. | Laciga Radek | VSP8200 | USK Praha | 52:36 | + 3:36 | |
7. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 53:15 | + 4:15 | |
8. | Pospíšek Marek | TBM8907 | KOS TJ Tesla Brno | 53:56 | + 4:56 | |
9. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 54:15 | + 5:15 | |
10. | Staněk Tomáš | TSU9403 | LKT 80 Šumperk | 54:35 | + 5:35 | |
11. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELL’S MTBO TEAM | 54:55 | + 5:55 | |
12. | Obuškevič Jan | SMR7000 | SK SNS Smržovka | 55:17 | + 6:17 | |
13. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 55:18 | + 6:18 | |
14. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 55:49 | + 6:49 | |
15. | Tišnovský Martin | TBM9120 | KOS TJ Tesla Brno | 56:17 | + 7:17 | |
16. | Uhmann Petr | TBM8307 | KOS TJ Tesla Brno | 58:16 | + 9:16 | |
17. | Vanka Petr | OKP6801 | SK OK 24 Praha | 58:23 | + 9:23 | |
18. | Bouchal Jiří | VPM8449 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:47 | + 9:47 | |
19. | Cully Andrej | VBA9501 | ŠK VAZKA Bratislava | 59:25 | + 10:25 | |
20. | Hons Miši | SMR7700 | SK SNS Smržovka | 59:28 | + 10:28 | |
21. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 59:31 | + 10:31 | |
22. | Urban Miroslav | DMS7900 | Dynamo Malá Skála | 59:41 | + 10:41 | |
23. | Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | 59:45 | + 10:45 | |
24. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 59:46 | + 10:46 | |
25. | Honner Jaroslav | VPM7802 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:01 | + 11:01 | |
26. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:38 | + 11:38 | |
27. | Vala Radek | ABR8401 | A-team NOVO Bruntál | 60:42 | + 11:42 | |
28. | Kurz Pavel | EKP7408 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:46 | + 11:46 | |
29. | Klimo Thomas | 21A7900 | OLT Transdanubien | 61:42 | + 12:42 | |
30. | Peths Matěj | ABR8501 | A-team NOVO Bruntál | 62:12 | + 13:12 | |
31. | Sajal Martin | EKP7803 | VŠTJ Ekonom Praha | 63:06 | + 14:06 | |
32. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 63:07 | + 14:07 | |
33. | Jašek Petr | ABR7601 | A-team NOVO Bruntál | 63:20 | + 14:20 | |
34. | Jiran Jan | XHK7701 | GHOST RUBENA racing team | 63:24 | + 14:24 | |
35. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 63:49 | + 14:49 | |
36. | Merenus Štěpán | EKP8401 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:18 | + 16:18 | |
37. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SK SNS Smržovka | 65:55 | + 16:55 | |
38. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 66:12 | + 17:12 | |
Ludvík Vojtěch | STB9301 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:16 | ||
2. | Kříž Libor | XHK7804 | GHOST RUBENA racing team | 50:58 | + 1:42 | |
3. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SK SNS Smržovka | 51:17 | + 2:01 | |
4. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 52:12 | + 2:56 | |
5. | Ticháček Radek | SJC7801 | TJ Sportcentrum Jičín | 53:37 | + 4:21 | |
6. | Novák Libor | OKP9100 | SK OK 24 Praha | 54:07 | + 4:51 | |
7. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 54:30 | + 5:14 | |
8. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 54:35 | + 5:19 | |
9. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 56:48 | + 7:32 | |
10. | Haničák Tomáš | DMS7700 | Dynamo Malá Skála | 56:51 | + 7:35 | |
11. | Sedláček Petr | TSU8109 | LKT 80 Šumperk | 56:57 | + 7:41 | |
12. | Zicha Jiří | TZL7733 | SKOB Zlín | 57:05 | + 7:49 | |
13. | Pařízek Petr | SMR7001 | SK SNS Smržovka | 57:23 | + 8:07 | |
14. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 57:37 | + 8:21 | |
15. | Beránek Jan | VPM7202 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:44 | + 8:28 | |
16. | Urválek Jan | TCB8101 | SK Technik České Budějovice | 57:54 | + 8:38 | |
17. | Musil Pavel | SJC7705 | TJ Sportcentrum Jičín | 58:39 | + 9:23 | |
18. | Hruška Miloš | ABR7501 | A-team NOVO Bruntál | 59:26 | + 10:10 | |
19. | Štáfek Pavel | SKL7401 | SMS Team Kladno | 60:53 | + 11:37 | |
20. | Tománek Otakar | VLI8300 | Slavia Liberec orienteering | 61:13 | + 11:57 | |
21. | Šňupárek Ondřej | TZL6949 | SKOB Zlín | 61:18 | + 12:02 | |
22. | Šenk Petr | VBA8001 | ŠK VAZKA Bratislava | 61:46 | + 12:30 | |
23. | Fukátko Petr | XPU8503 | PARDUBICE BIKERS | 61:56 | + 12:40 | |
24. | Medlík Jan | TSU8246 | LKT 80 Šumperk | 62:42 | + 13:26 | |
25. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:18 | + 15:02 | |
26. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 64:35 | + 15:19 | |
27. | Tošner Michal | VPM7803 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:41 | + 15:25 | |
28. | Cerman Lukáš | DMS8100 | Dynamo Malá Skála | 65:49 | + 16:33 | |
29. | Šmahel David | TBM7407 | KOS TJ Tesla Brno | 66:54 | + 17:38 | |
30. | Drobník Lukáš | SJC8500 | TJ Sportcentrum Jičín | 67:00 | + 17:44 | |
31. | Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | 68:02 | + 18:46 | |
32. | Schwab Martin | TBM8101 | KOS TJ Tesla Brno | 69:49 | + 20:33 | |
33. | Švarcbach Michal | KNC7001 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 70:02 | + 20:46 | |
34. | Hons Lukáš | XPU8005 | PARDUBICE BIKERS | 71:56 | + 22:40 | |
35. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 80:49 | + 31:33 | |
Moravec Štěpán | SJI8101 | OK Jihlava | DISK | |||
Karlík Michal | VIV8000 | GIGANT Orienteering | DISK | |||
Lukavec Petr | SMR7800 | SK SNS Smržovka | DISK | |||
Husák Václav | XHK7702 | GHOST RUBENA racing team | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 57:06 | ||
2. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 57:15 | + 0:09 | |
3. | Kabáth David | SBK8433 | KOB Start Blansko | 57:22 | + 0:16 | |
4. | Jirásek Aleš | XPU7601 | PARDUBICE BIKERS | 57:31 | + 0:25 | |
5. | Buchtík Aleš | XBM8201 | PELL’S MTBO TEAM | 57:47 | + 0:41 | |
6. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 58:36 | + 1:30 | |
7. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | 59:16 | + 2:10 | |
8. | Šimek Petr | RBK8444 | SK Radioklub Blansko | 59:52 | + 2:46 | |
9. | Gebas Miroslav | XBM8102 | PELL’S MTBO TEAM | 60:18 | + 3:12 | |
10. | Tomeček Karel | TSU8300 | LKT 80 Šumperk | 61:02 | + 3:56 | |
11. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 61:04 | + 3:58 | |
12. | Tesař Daniel | VPM8203 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:46 | + 4:40 | |
13. | Jánoška Tomáš | RBA9301 | TJ Rapid Bratislava | 62:19 | + 5:13 | |
14. | Humlíček Aleš | SBK7539 | KOB Start Blansko | 62:41 | + 5:35 | |
15. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 63:23 | + 6:17 | |
16. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | KOS TJ Tesla Brno | 65:56 | + 8:50 | |
17. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 65:59 | + 8:53 | |
18. | Šafář Jan | PHK7700 | OK 99 Hradec Králové | 66:49 | + 9:43 | |
19. | Štemberg Milan | EKP8608 | VŠTJ Ekonom Praha | 67:03 | + 9:57 | |
20. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 67:50 | + 10:44 | |
21. | Dzik Martin | VIV7600 | GIGANT Orienteering | 68:32 | + 11:26 | |
22. | Šafek Jiří | SBK7621 | KOB Start Blansko | 68:47 | + 11:41 | |
23. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 70:24 | + 13:18 | |
24. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 71:08 | + 14:02 | |
25. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB Start Blansko | 71:56 | + 14:50 | |
26. | Hodoň Miroslav | VIV8100 | GIGANT Orienteering | 73:37 | + 16:31 | |
27. | Ancic Luboš | VBA8101 | ŠK VAZKA Bratislava | 75:58 | + 18:52 | |
28. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 79:08 | + 22:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmíd Ivo | SJC7707 | TJ Sportcentrum Jičín | 54:28 | ||
2. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 55:22 | + 0:54 | |
3. | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:15 | + 2:47 | |
4. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:24 | + 3:56 | |
5. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 58:48 | + 4:20 | |
6. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 59:17 | + 4:49 | |
7. | Paulíček Jiří | SJI7727 | OK Jihlava | 64:39 | + 10:11 | |
8. | Bitter Aleš | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 65:18 | + 10:50 | |
9. | Otoupalík Jan | TBM7123 | KOS TJ Tesla Brno | 66:21 | + 11:53 | |
10. | Maňásek Josef | SVR7700 | TJ Švýcárna | 68:05 | + 13:37 | |
11. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 68:06 | + 13:38 | |
12. | Havlůj František | VSP8308 | USK Praha | 69:49 | + 15:21 | |
13. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 70:16 | + 15:48 | |
14. | Žemlička Jan | XPU8303 | PARDUBICE BIKERS | 71:55 | + 17:27 | |
15. | Farka Petr | NNN9999 | Neregistrovaní | 72:32 | + 18:04 | |
15. | Nedopílek David | SVR7600 | TJ Švýcárna | 72:32 | + 18:04 | |
17. | Hečko Michal | TZL7749 | SKOB Zlín | 74:14 | + 19:46 | |
18. | Tomeš Radim | TZL7849 | SKOB Zlín | 76:39 | + 22:11 | |
19. | Cerhák Michal | SBK8228 | KOB Start Blansko | 80:03 | + 25:35 | |
20. | Křížan Jiří | PVP8000 | VSK Přírodověda | 81:39 | + 27:11 | |
21. | Peths Jakub | ABR8402 | A-team NOVO Bruntál | 83:38 | + 29:10 | |
22. | Pastuszek Filip | TZL7731 | SKOB Zlín | 92:21 | + 37:53 | |
Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Charvát Roman | VRL6501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toloch Alexandr | VIV7000 | GIGANT Orienteering | 55:31 | ||
2. | Linhart Aleš | VIV7200 | GIGANT Orienteering | 55:55 | + 0:24 | |
3. | Svoboda Ivan | SMR6200 | SK SNS Smržovka | 56:27 | + 0:56 | |
4. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:54 | + 2:23 | |
5. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 58:07 | + 2:36 | |
6. | Zrník Tomáš | VIV7118 | GIGANT Orienteering | 59:08 | + 3:37 | |
7. | Král Jan | XBM6903 | PELL’S MTBO TEAM | 59:25 | + 3:54 | |
8. | Bogar Leoš | BOR6603 | OK Jiskra Nový Bor | 60:42 | + 5:11 | |
9. | Malátek Rastislav | VBA7401 | ŠK VAZKA Bratislava | 61:51 | + 6:20 | |
10. | Skoupý Jan | VIV7001 | GIGANT Orienteering | 61:58 | + 6:27 | |
11. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 62:04 | + 6:33 | |
12. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 62:46 | + 7:15 | |
13. | Kroc Dalibor | VIV7400 | GIGANT Orienteering | 63:33 | + 8:02 | |
14. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:40 | + 9:09 | |
15. | Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | KOS TJ Tesla Brno | 64:47 | + 9:16 | |
16. | Šňupárek Martin | XBM7107 | PELL’S MTBO TEAM | 64:53 | + 9:22 | |
17. | Pažický Ľudovít | RCP6941 | RC&P TEAM Bratislava | 65:52 | + 10:21 | |
18. | Klučár Daniel | RCP7141 | RC&P TEAM Bratislava | 66:35 | + 11:04 | |
19. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 67:16 | + 11:45 | |
20. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | KOB ZPV Prostějov | 67:20 | + 11:49 | |
21. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK OS Nové Město n. M. | 68:15 | + 12:44 | |
22. | Mlynárik Peter | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 68:28 | + 12:57 | |
23. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 69:17 | + 13:46 | |
24. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | TJ Sportcentrum Jičín | 70:13 | + 14:42 | |
25. | Náhlovský David | TBM6512 | KOS TJ Tesla Brno | 73:05 | + 17:34 | |
26. | Kunart Tomáš | XHK7205 | GHOST RUBENA racing team | 73:10 | + 17:39 | |
27. | Seifert Jan | VSP6500 | USK Praha | 75:20 | + 19:49 | |
28. | Svoboda Radek | VPM6903 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 76:15 | + 20:44 | |
29. | Mach Radovan | OKP6605 | SK OK 24 Praha | 78:03 | + 22:32 | |
30. | Hanovec Petr | VLI7101 | Slavia Liberec orienteering | 81:42 | + 26:11 | |
31. | Strejček Petr | TBM7228 | KOS TJ Tesla Brno | 86:49 | + 31:18 | |
Kunz Martin | VIV7100 | GIGANT Orienteering | DISK | |||
Kubák Martin | SJH7401 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maennel Harald | BOR5501 | OK Jiskra Nový Bor | 41:56 | ||
2. | Hejna Jiří | KNC6200 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:30 | + 2:34 | |
3. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 46:50 | + 4:54 | |
4. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 47:17 | + 5:21 | |
5. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:28 | + 8:32 | |
6. | Kiac Jiří | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 51:19 | + 9:23 | |
7. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 52:19 | + 10:23 | |
8. | Janský Jiří | LBM5805 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:40 | + 10:44 | |
9. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 55:06 | + 13:10 | |
10. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | RC&P TEAM Bratislava | 55:57 | + 14:01 | |
11. | Sluka Milan | JEP6000 | Jehlanka Team | 61:05 | + 19:09 | |
12. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 65:22 | + 23:26 | |
13. | Havlíček Ivo | KNC5800 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 67:26 | + 25:30 | |
14. | Janda Luboš | CHT6001 | OOB SK Chrast | 69:20 | + 27:24 | |
15. | Cully Jan | VBA5501 | ŠK VAZKA Bratislava | 71:11 | + 29:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 49:59 | ||
2. | Müller Petr | JEP4800 | Jehlanka Team | 60:41 | + 10:42 | |
3. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 61:36 | + 11:37 | |
4. | Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 75:31 | + 25:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychtera Ivan | SMR9800 | SK SNS Smržovka | 36:54 | ||
2. | Fatka Ondrej | NNN9996 | Neregistrovaní | 46:55 | + 10:01 | |
3. | Žák Jakub | ABR | A-team NOVO Bruntál | 48:57 | + 12:03 | |
4. | Mišoňová Ivana | SMR9999 | SK SNS Smržovka | 52:44 | + 15:50 | |
5. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 52:49 | + 15:55 | |
6. | Reisnerová Veronika | NNN9991 | Neregistrovaní | 58:03 | + 21:09 | |
7. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 63:31 | + 26:37 | |
8. | Faktová Marcela | NNN9995 | Neregistrovaní | 71:45 | + 34:51 | |
9. | Hülle Jan | CHT6903 | OOB SK Chrast | 78:59 | + 42:05 | |
10. | Kratochvílová LUcie | NNN9997 | Neregistrovaní | 79:26 | + 42:32 | |
11. | Vankaková Anna | NNN9989 | Neregistrovaní | 85:42 | + 48:48 | |
Vanka Matouš | NNN9990 | Neregistrovaní | DISK | |||
Láner Roman | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beran Pavel | SJH7801 | SJH Jindřichův Hradec | 62:48 | ||
2. | Mišoň Pavel | SMR9998 | SK SNS Smržovka | 64:15 | + 1:27 | |
3. | Sedláčková Zuzana | EKP8950 | VŠTJ Ekonom Praha | 87:56 | + 25:08 | |
4. | Bartoš st. Marián | VSP5601 | USK Praha | 102:39 | + 39:51 | |
Krbec Ondrej | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mišoňová Magdalena | SMR0150 | SK SNS Smržovka | 30:45 | ||
2. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:07 | + 2:22 | |
3. | Mišoňová Veronika | SMR0050 | SK SNS Smržovka | 37:07 | + 6:22 | |
4. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 42:53 | + 12:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Vilma | TZL9952 | SKOB Zlín | 46:55 | ||
2. | Čiháková Barbora | KNC9950 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 59:34 | + 12:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 48:47 | ||
2. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | ŠK VAZKA Bratislava | 49:42 | + 0:55 | |
3. | Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | 49:50 | + 1:03 | |
4. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:12 | + 1:25 | |
5. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 50:39 | + 1:52 | |
6. | Tyszová Natália | LDC8850 | KOB Děčín | 51:08 | + 2:21 | |
7. | Gigon Michaela | TBM7753 | KOS TJ Tesla Brno | 52:03 | + 3:16 | |
8. | Březinová Marie | TSU9191 | LKT 80 Šumperk | 52:12 | + 3:25 | |
9. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 53:10 | + 4:23 | |
10. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | LKT 80 Šumperk | 54:16 | + 5:29 | |
11. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 54:40 | + 5:53 | |
12. | Doležalová Vendula | VPM8787 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:44 | + 5:57 | |
13. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 56:52 | + 8:05 | |
14. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 57:41 | + 8:54 | |
15. | Chromá Adéla | TBM8870 | KOS TJ Tesla Brno | 58:48 | + 10:01 | |
16. | Pajerová Ivana | EKP9051 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:21 | + 11:34 | |
17. | Lamichová Martina | XHK9150 | GHOST RUBENA racing team | 60:38 | + 11:51 | |
18. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 61:07 | + 12:20 | |
19. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:17 | + 13:30 | |
20. | Prchalová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 64:32 | + 15:45 | |
21. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:51 | + 17:04 | |
22. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | LKT 80 Šumperk | 67:57 | + 19:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fólová Martina | SMR8850 | SK SNS Smržovka | 45:01 | ||
2. | Tučková Dagmar | EKP8653 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:08 | + 1:07 | |
3. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 47:07 | + 2:06 | |
4. | Kolínová Kristýna | EKP8450 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:45 | + 2:44 | |
5. | Veličková Monika | ABR8951 | A-team NOVO Bruntál | 48:44 | + 3:43 | |
6. | Uhnavá Markéta | SBK8485 | KOB Start Blansko | 49:36 | + 4:35 | |
7. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | TJ Sportcentrum Jičín | 49:50 | + 4:49 | |
8. | Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | 50:21 | + 5:20 | |
9. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SK SNS Smržovka | 51:00 | + 5:59 | |
10. | Musilová Vendula | SJC8355 | TJ Sportcentrum Jičín | 51:28 | + 6:27 | |
11. | Hašková Eva | VPM7352 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 51:51 | + 6:50 | |
12. | Honnerová Blanka | VPM8051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 51:53 | + 6:52 | |
13. | Nováková Lenka | EKP8062 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:57 | + 6:56 | |
14. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:20 | + 7:19 | |
15. | Vanková Jana | OKP7750 | SK OK 24 Praha | 52:34 | + 7:33 | |
16. | Rolná Janka | SMR8150 | SK SNS Smržovka | 52:45 | + 7:44 | |
17. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | 53:39 | + 8:38 | |
18. | Kotačková Lenka | EKP8387 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:08 | + 9:07 | |
19. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 54:36 | + 9:35 | |
20. | Lánerová Leona | ABR7752 | A-team NOVO Bruntál | 55:21 | + 10:20 | |
21. | Hladká Jana | VPM8850 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:58 | + 10:57 | |
22. | Čechová Marcela | TBM7659 | KOS TJ Tesla Brno | 56:04 | + 11:03 | |
23. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 56:40 | + 11:39 | |
24. | Kalošová TerKa | SMR8950 | SK SNS Smržovka | 57:02 | + 12:01 | |
25. | Matulová Dana | TBM7653 | KOS TJ Tesla Brno | 57:24 | + 12:23 | |
26. | Jirásková Markéta | VSP7653 | USK Praha | 58:37 | + 13:36 | |
27. | Humlíčková Kateřina | SBK7664 | KOB Start Blansko | 59:13 | + 14:12 | |
28. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 60:09 | + 15:08 | |
29. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 61:29 | + 16:28 | |
29. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 61:29 | + 16:28 | |
31. | Divilová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 62:39 | + 17:38 | |
32. | Karlíková Zuzana | VIV8050 | GIGANT Orienteering | 62:56 | + 17:55 | |
33. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 63:14 | + 18:13 | |
34. | Hečková Petra | TZL8153 | SKOB Zlín | 64:11 | + 19:10 | |
35. | Borufková Lenka | SMR8450 | SK SNS Smržovka | 64:42 | + 19:41 | |
36. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 64:59 | + 19:58 | |
37. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 65:40 | + 20:39 | |
38. | Linhartová Martina | VIV7750 | GIGANT Orienteering | 67:21 | + 22:20 | |
39. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 69:16 | + 24:15 | |
40. | Svatošová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:45 | + 26:44 | |
41. | Havlíčková Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 85:10 | + 40:09 | |
Honsová Lenka | SMR7750 | SK SNS Smržovka | DISK | |||
Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kratschmerová Kateřina | TBM8558 | KOS TJ Tesla Brno | 37:40 | ||
2. | Grauzelová Ludmila | VBA8351 | ŠK VAZKA Bratislava | 38:01 | + 0:21 | |
3. | Kiacová Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | 41:28 | + 3:48 | |
4. | Fremrová Jaroslava | LPM7999 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:31 | + 3:51 | |
5. | Rychterová Dana | SMR6950 | SK SNS Smržovka | 42:21 | + 4:41 | |
6. | Petrová Daniela | XPU8454 | PARDUBICE BIKERS | 42:24 | + 4:44 | |
7. | Masopustová Elis | VLI8656 | Slavia Liberec orienteering | 43:48 | + 6:08 | |
8. | Štembergová Lucie | EKP8851 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:54 | + 6:14 | |
9. | Jakoubová Ivka | SMR7450 | SK SNS Smržovka | 45:25 | + 7:45 | |
10. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:28 | + 8:48 | |
11. | Hanajová Káťa | SMR8451 | SK SNS Smržovka | 46:41 | + 9:01 | |
12. | Honsová Petra | XPU8252 | PARDUBICE BIKERS | 50:50 | + 13:10 | |
13. | Střelcová Radka | TBM8256 | KOS TJ Tesla Brno | 51:17 | + 13:37 | |
14. | Tomešová Steľa | TZL8251 | SKOB Zlín | 53:41 | + 16:01 | |
15. | Beránková Renata | VPM7553 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:46 | + 18:06 | |
16. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:57 | + 18:17 | |
16. | Šrámková Michaela | SJH9352 | SJH Jindřichův Hradec | 55:57 | + 18:17 | |
18. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:34 | + 18:54 | |
19. | Dziková Hana | VIV7651 | GIGANT Orienteering | 71:57 | + 34:17 | |
Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 37:31 | ||
2. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 41:59 | + 4:28 | |
3. | Maliňáková Eva | KVS6551 | SKOB Kobra Vsetín | 42:54 | + 5:23 | |
4. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:15 | + 7:44 | |
5. | Čiháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 45:24 | + 7:53 | |
6. | Kroeber Andrea | BOR6551 | OK Jiskra Nový Bor | 45:45 | + 8:14 | |
7. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 51:20 | + 13:49 | |
8. | Ježková Hana | TUR6955 | OOB TJ Turnov | 61:14 | + 23:43 | |
9. | Jelínková Jana | TZL6556 | SKOB Zlín | 69:51 | + 32:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 40:23 | ||
2. | Perůtková Ivana | LCE5851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:32 | + 0:09 | |
3. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | LKT 80 Šumperk | 41:09 | + 0:46 | |
4. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 42:20 | + 1:57 | |
5. | Cully Zuzana | VBA5852 | ŠK VAZKA Bratislava | 43:36 | + 3:13 | |
6. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 45:01 | + 4:38 | |
7. | Jánošková Taťjana | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | 45:39 | + 5:16 | |
8. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 47:12 | + 6:49 | |
9. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:45 | + 9:22 | |
10. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 56:48 | + 16:25 | |
11. | Kralova Eva | VBA4751 | ŠK VAZKA Bratislava | 60:57 | + 20:34 | |
12. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 62:14 | + 21:51 |