Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E1

Datum:
16.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 11:39
2. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 19:27 + 7:48
3. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 19:35 + 7:56
4. Johanna Neumann 31D0550 SV Lengefeld 21:11 + 9:32
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 22:26 + 10:47
6. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 23:02 + 11:23
7. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 23:35 + 11:56
8. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 32:51 + 21:12
9. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 33:20 + 21:41
Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D10N
2.00 km, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řeháková Andrea SJC0556 TJ Sportcentrum Jičín 16:41
2. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 24:36 + 7:55
3. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:41 + 16:00
Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D12
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 16:22
2. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 20:09 + 3:47
3. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:24 + 4:02
4. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 22:44 + 6:22
5. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 24:11 + 7:49
6. Lena Neumann 31D0350 SV Lengefeld 26:00 + 9:38
7. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 35:00 + 18:38
8. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 39:31 + 23:09
9. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 41:06 + 24:44
Kulpa Natalia 23P0350 OK!Sport DISK
D14
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 15:25
2. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 15:38 + 0:13
3. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:56 + 0:31
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:10 + 0:45
5. Dolejší Kateřina STB TJ Stadion Nový Bor 17:12 + 1:47
6. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 18:34 + 3:09
7. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 20:15 + 4:50
8. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 20:28 + 5:03
9. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 21:02 + 5:37
10. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 21:17 + 5:52
11. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 23:34 + 8:09
12. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 25:29 + 10:04
13. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 27:59 + 12:34
14. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 32:05 + 16:40
15. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 41:05 + 25:40
16. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 89:36 + 74:11
D16
1.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 22:28
2. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 24:27 + 1:59
3. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 25:03 + 2:35
4. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 29:35 + 7:07
5. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 31:03 + 8:35
6. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 44:29 + 22:01
7. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:42 + 27:14
8. Glöcknerová Anna KUL9950 KOB Ústí nad Labem 81:43 + 59:15
D18
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačiková Hana SCP9750 OK Sparta Praha 27:47
2. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 33:00 + 5:13
3. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 37:05 + 9:18
4. Myslivcová Markéta SHK9650 TJ Slavia Hradec Králové 40:50 + 13:03
5. Svěchotová Natálie MOV9751 SKOB Ostrava 58:52 + 31:05
D20
1.80 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 40:40 0
2. Galatíková Lucie SBR9550 SKOB Bruntál 48:52 + 8:12 0
D21A
2.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8787
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 24:42 9075
2. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 25:05 + 0:23 8943
3. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 26:50 + 2:08 8341
4. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 26:54 + 2:12 8318
5. Mrázková Romana SJC8351 TJ Sportcentrum Jičín 28:05 + 3:23 7911
6. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 30:02 + 5:20 7240
7. Hančová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:10 + 5:28 7194
8. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 30:22 + 5:40 7126
9. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 30:44 + 6:02 6999
10. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:55 + 6:13 6936
11. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 31:02 + 6:20 6896
12. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 31:28 + 6:46 6747
13. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:24 + 7:42 6426
14. Smolková Kateřina PGP8852 SK Praga 32:41 + 7:59 6329
15. Choutková Magdalena SOB8851 SOBSA 33:10 + 8:28 6162
16. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 33:11 + 8:29 6157
17. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 33:27 + 8:45 6065
18. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 34:01 + 9:19 5870
19. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 34:02 + 9:20 5864
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 34:14 + 9:32 5795
21. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 34:24 + 9:42 5738
22. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:50 + 11:08 5245
23. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 35:55 + 11:13 5216
24. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 36:01 + 11:19 5182
24. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 36:01 + 11:19 5182
26. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 36:37 + 11:55 4975
27. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 36:48 + 12:06 4912
28. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:50 + 12:08 4901
29. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 38:05 + 13:23 4471
30. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 38:21 + 13:39 4379
31. Bohunská Jana KRN8651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:23 + 13:41 4367
32. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:44 + 14:02 4247
33. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 39:24 + 14:42 4018
34. Sedláčková Martina TUR7959 OOB TJ Turnov 41:04 + 16:22 3444
35. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 41:50 + 17:08 3181
36. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 41:55 + 17:13 3152
37. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 41:57 + 17:15 3140
38. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 43:17 + 18:35 2682
39. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 44:46 + 20:04 2171
40. Petrová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 45:23 + 20:41 1959
41. Bolechová Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 46:55 + 22:13 1432
42. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 47:41 + 22:59 1168
Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov DISK 0
Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 26:44 + 2:02 0
D21B
2.10 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6243
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drobníková Markéta TAP8463 KOB TRETRA Praha 29:49 6477
2. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 31:00 + 1:11 6238
3. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 32:07 + 2:18 6013
4. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 32:09 + 2:20 6006
5. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 33:21 + 3:32 5765
6. Kettnerová Dana SHK8950 TJ Slavia Hradec Králové 35:59 + 6:10 5234
7. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 36:21 + 6:32
8. Klusáčková Zuzana TTR9151 OOB Třebíč 36:41 + 6:52 5093
9. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 36:59 + 7:10 5032
10. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 37:50 + 8:01 4861
11. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 37:52 + 8:03 4854
12. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 38:17 + 8:28 4770
13. Myslivečková Zuzana PGP9253 SK Praga 39:21 + 9:32 4555
14. Pietraszková Lenka OOP8250 TJ Opava 39:26 + 9:37 4539
15. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:55 + 10:06 4441
16. Havlíčková Nikola JIL9352 OK Jilemnice 41:06 + 11:17 4203
17. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 41:48 + 11:59 4062
18. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 41:49 + 12:00 4058
19. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 43:00 + 13:11 3820
20. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 43:02 + 13:13 3813
21. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 44:26 + 14:37 3531
22. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 44:41 + 14:52 3481
23. Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:43 + 14:54 3474
24. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 46:54 + 17:05 3034
25. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 47:03 + 17:14 3004
26. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 48:31 + 18:42 2708
27. Vobořilová Markéta SJC8854 TJ Sportcentrum Jičín 49:27 + 19:38
28. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 52:51 + 23:02 1835
29. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 53:36 + 23:47 1684
30. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 54:50 + 25:01 1435
31. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 56:30 + 26:41 1099
32. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 58:04 + 28:15 784
33. Štefková Lucie VBM8254 VSK Mendelu Brno 58:27 + 28:38 706
34. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 62:39 + 32:50 0
35. Jeníčková Radka TAP8750 KOB TRETRA Praha 75:19 + 45:30 0
D21C
1.90 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2879
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 31:18 3058
2. Spitzerová Petra KVS8350 SKOB Kobra Vsetín 31:52 + 0:34
3. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 33:09 + 1:51 2899
4. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 35:42 + 4:24 2679
5. Benešová Iveta SJH9351 SJH Jindřichův Hradec 41:15 + 9:57 2200
6. Bartalošová Jana NNN Neregistrovaní 43:08 + 11:50
7. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 44:46 + 13:28 1897
8. Vydrová Markéta PEN8950 OK RECO Sport 46:06 + 14:48 1782
9. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 47:23 + 16:05 1671
10. Freyová Michaela KPY6050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:50 + 24:32 943
11. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 59:20 + 28:02
12. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 64:44 + 33:26 175
13. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 88:36 + 57:18 0
Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk DISK 0
Špinková Markéta 44C8550 Neregistrovaní DISK
Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
D35
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 26:03
2. Biolik Agnieszka 46P7700 wawa bno 28:32 + 2:29
3. Faltejsková Jana 16D7850 SV Mietraching 30:38 + 4:35
4. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:30 + 5:27
5. Dvořáčková Jana OSN7850 SK OS Nové Město n. M. 33:10 + 7:07
6. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:20 + 8:17
7. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 34:59 + 8:56
8. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:58 + 9:55
9. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:02 + 10:59
10. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:06 + 11:03
11. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 37:10 + 11:07
12. Grigaliunaite Agne 28L7850 Saule OK 37:25 + 11:22
13. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 38:02 + 11:59
14. Vojtíšková Erika LPU7651 OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 12:28
15. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:54 + 13:51
16. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 41:29 + 15:26
17. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 42:23 + 16:20
18. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:25 + 16:22
19. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 42:58 + 16:55
20. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 44:14 + 18:11
21. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 45:44 + 19:41
22. Haková Magda PGP7651 SK Praga 53:00 + 26:57
23. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 53:39 + 27:36
24. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 55:21 + 29:18
25. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:14 + 30:11
26. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 57:56 + 31:53
27. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 59:14 + 33:11
28. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 88:31 + 62:28
Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové DISK
D40
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 27:38
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 30:17 + 2:39
3. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 30:30 + 2:52
4. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 32:42 + 5:04
5. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 33:51 + 6:13
6. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 38:34 + 10:56
7. Kundratová Jana JZL7351 TJ Jižní svahy Zlín 40:26 + 12:48
8. Myslivcová Lenka SHK7051 TJ Slavia Hradec Králové 40:50 + 13:12
9. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 41:05 + 13:27
10. Kašparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 42:19 + 14:41
11. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 45:55 + 18:17
12. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 46:31 + 18:53
13. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 46:35 + 18:57
14. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 48:30 + 20:52
15. Calvet Christine 42A7450 OLC Währing 48:43 + 21:05
16. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 49:00 + 21:22
17. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 54:53 + 27:15
18. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 56:55 + 29:17
19. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 57:58 + 30:20
20. Sędłak Ewa 23P7400 OK!Sport 58:12 + 30:34
21. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 60:55 + 33:17
22. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 61:56 + 34:18
23. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:56 + 44:18
24. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:14 + 46:36
D45
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 28:49
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 29:29 + 0:40
3. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 31:23 + 2:34
4. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 31:27 + 2:38
5. Seidlová Jana SRK6950 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:53 + 3:04
6. Fürstová Kateřina LLI6950 TJ Loko Liberec 37:25 + 8:36
7. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:41 + 8:52
8. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 11:07
9. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 42:04 + 13:15
10. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 42:27 + 13:38
11. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 43:16 + 14:27
12. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 43:36 + 14:47
13. Zobaníková Vladimíra RAD6850 TJ Sokol Radslavice 44:00 + 15:11
14. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 46:25 + 17:36
15. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 47:02 + 18:13
16. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 48:50 + 20:01
17. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 48:56 + 20:07
18. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 52:53 + 24:04
19. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 53:33 + 24:44
20. Mazúrová Soňa 47S6550 Rapid Bratislava 55:53 + 27:04
21. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 56:02 + 27:13
22. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 59:47 + 30:58
23. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 61:42 + 32:53
Brázdilová Radka ODV6950 TJ Aero Odolena Voda DISK
Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný DISK
Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha DISK
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport DISK
D50
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 32:48
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 37:56 + 5:08
3. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 38:57 + 6:09
4. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 40:56 + 8:08
5. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:59 + 8:11
6. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 41:20 + 8:32
7. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 47:43 + 14:55
8. Kohlová Alena KPY6051 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:58 + 16:10
9. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 51:10 + 18:22
9. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 51:10 + 18:22
11. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 53:02 + 20:14
12. Hermanová Dana LPU6151 OK Lokomotiva Pardubice 54:16 + 21:28
13. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:10 + 23:22
14. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Baník Havířov 58:14 + 25:26
15. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 63:38 + 30:50
16. Malačková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 64:54 + 32:06
17. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:55 + 41:07
18. Kulpa Elżbieta 23P6450 OK!Sport 120:44 + 87:56
D55
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:20
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 35:21 + 0:01
3. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 37:25 + 2:05
4. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 41:32 + 6:12
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 44:27 + 9:07
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:50 + 9:30
7. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 45:34 + 10:14
8. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 46:36 + 11:16
9. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 48:19 + 12:59
10. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 49:52 + 14:32
11. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 51:30 + 16:10
12. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 52:52 + 17:32
13. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 57:48 + 22:28
14. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 57:55 + 22:35
15. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 65:15 + 29:55
16. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 74:57 + 39:37
17. Šilerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 76:45 + 41:25
D60
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 20:51
2. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 23:54 + 3:03
3. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 24:00 + 3:09
4. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 25:27 + 4:36
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 26:35 + 5:44
6. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 28:50 + 7:59
7. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 29:46 + 8:55
8. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 31:36 + 10:45
9. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 31:48 + 10:57
10. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 32:29 + 11:38
11. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:12 + 15:21
12. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 40:41 + 19:50
13. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 57:15 + 36:24
14. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:16 + 46:25
D65
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 26:13
2. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 28:51 + 2:38
3. Rosen Miriam 11G4950 GB O Squad 29:38 + 3:25
4. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 32:21 + 6:08
5. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 35:05 + 8:52
6. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 41:58 + 15:45
7. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 42:24 + 16:11
8. Bumeliene Skaidra 29L4850 Labirintas 43:12 + 16:59
9. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 49:22 + 23:09
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
H10
1.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 13:22
2. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 13:54 + 0:32
3. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:22 + 1:00
4. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 14:28 + 1:06
5. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 18:14 + 4:52
6. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 19:17 + 5:55
7. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 19:18 + 5:56
8. Kovařík Tomáš TRI0400 TJ TŽ Třinec 23:29 + 10:07
9. Vitvar Radim SJC0404 TJ Sportcentrum Jičín 24:29 + 11:07
10. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 28:02 + 14:40
11. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 32:24 + 19:02
12. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 35:04 + 21:42
13. Kašpar Adam LPM0402 OK Lokomotiva Plzeň 45:14 + 31:52
H10N
2.00 km, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žerava Cyril JEN0403 OB Jenišovice 16:13
2. Vlach Timik SBR0501 SKOB Bruntál 16:26 + 0:13
3. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:49 + 0:36
4. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 18:06 + 1:53
5. Žerava František JEN0502 OB Jenišovice 20:29 + 4:16
6. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 22:12 + 5:59
7. Meier David VSP0606 USK Praha 22:13 + 6:00
8. Kundrata Vít JZL0700 TJ Jižní svahy Zlín 24:07 + 7:54
9. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 24:15 + 8:02
H12
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:21
2. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 19:32 + 1:11
3. Mareček Šimon OSN0201 SK OS Nové Město n. M. 20:21 + 2:00
4. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:41 + 2:20
5. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:02 + 2:41
6. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 21:17 + 2:56
7. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 21:53 + 3:32
8. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 21:59 + 3:38
9. Pachnik Stanislaw STB0303 TJ Stadion Nový Bor 22:45 + 4:24
10. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport 22:55 + 4:34
11. Mašek Ondřej PZR0201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:26 + 5:05
12. Kolář Matyáš SLA0300 SKOB Slaný 23:40 + 5:19
13. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:49 + 7:28
14. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 25:58 + 7:37
15. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 27:34 + 9:13
16. Švestka Jakub KVS0399 SKOB Kobra Vsetín 29:54 + 11:33
17. Janas Petr PGP0200 SK Praga 33:24 + 15:03
18. Dvořáček Jakub OSN0303 SK OS Nové Město n. M. 34:45 + 16:24
19. Zobaník Radek RAD0201 TJ Sokol Radslavice 35:08 + 16:47
20. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 55:31 + 37:10
Biolik Emil 46P0300 wawa bno DISK
Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové DISK
H14
1.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:02
2. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:04 + 1:02
3. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 29:41 + 2:39
4. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 29:55 + 2:53
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 30:23 + 3:21
6. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 32:04 + 5:02
7. Vavřík Tomáš LOV0000 lepus.cz 34:04 + 7:02
8. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 34:49 + 7:47
9. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 40:20 + 13:18
10. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 40:53 + 13:51
11. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 53:34 + 26:32
12. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 55:46 + 28:44
13. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 67:22 + 40:20
Rosenbaum Ondřej JES0001 KOS Jesenice DISK
Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald DISK
H16
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 27:43
2. Škvor Ota KAM9900 SK Kamenice 28:39 + 0:56
3. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 28:50 + 1:07
4. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:59 + 2:16
5. Schuh Roman 34A9800 Orienteering Klosterneuburg 31:40 + 3:57
6. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:03 + 8:20
7. Zobaník Michal RAD9901 TJ Sokol Radslavice 45:31 + 17:48
8. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 47:34 + 19:51
9. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 48:29 + 20:46
10. Grundman Václav CHC9902 K.O.B. Choceň 60:29 + 32:46
Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové DISK
H18
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 29:34
2. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 33:41 + 4:07
3. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 34:05 + 4:31
4. Aster Tomáš PGP9604 SK Praga 39:43 + 10:09
5. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 43:45 + 14:11
6. Švestka Vít KVS9700 SKOB Kobra Vsetín 46:40 + 17:06
7. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 52:33 + 22:59
8. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:54 + 27:20
9. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 78:38 + 49:04
Chvátal Štěpán UOL9600 SK UP Olomouc DISK
H20
1.90 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2937
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sklenář Martin SBR9501 SKOB Bruntál 24:00 3571
2. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 30:15 + 6:15 2971
3. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 37:35 + 13:35 2268
4. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 57:55 + 33:55 317
5. Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun 68:34 + 44:34 0
H21A
2.40 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9196
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 21:22 9749
2. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 22:49 + 1:27 9162
3. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 24:01 + 2:39 8677
4. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 24:02 + 2:40 8670
5. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 24:47 + 3:25 8367
6. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 24:52 + 3:30 8333
7. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 24:55 + 3:33 8313
8. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 25:13 + 3:51 8191
9. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 25:16 + 3:54 8171
10. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 25:21 + 3:59 8137
11. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 25:39 + 4:17 8016
12. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 25:43 + 4:21 7989
13. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 25:52 + 4:30 7928
14. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 26:24 + 5:02 7713
15. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 26:36 + 5:14 7632
16. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 26:50 + 5:28 7537
17. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 26:57 + 5:35 7490
18. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 27:02 + 5:40 7456
19. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 27:09 + 5:47 7409
20. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 27:12 + 5:50 7389
21. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 27:15 + 5:53 7369
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 27:34 + 6:12 7241
23. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 27:37 + 6:15 7220
24. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 27:48 + 6:26 7146
25. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 27:49 + 6:27 7140
26. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 27:57 + 6:35 7086
27. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 28:33 + 7:11 6843
28. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 28:35 + 7:13 6829
29. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 28:49 + 7:27 6735
30. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:53 + 7:31 6708
31. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:01 + 7:39 6654
32. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:04 + 7:42 6634
33. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 29:29 + 8:07 6465
34. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:45 + 8:23 6358
35. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 29:57 + 8:35 6277
36. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 30:03 + 8:41 6236
37. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 30:05 + 8:43 6223
38. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 31:06 + 9:44 5811
39. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 31:54 + 10:32 5488
40. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 32:14 + 10:52 5353
41. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:17 + 10:55 5333
42. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 32:59 + 11:37 5050
43. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 33:02 + 11:40 5029
44. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 34:17 + 12:55 4524
45. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 35:51 + 14:29 3890
46. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 37:07 + 15:45 3378
47. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 38:10 + 16:48 2953
48. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 45:45 + 24:23 0
Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov DISK 0
Kazda Ondřej SJC TJ Sportcentrum Jičín DISK
H21B
2.30 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7122
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 26:30 7391
2. Havlíček Lukáš JIL9003 OK Jilemnice 27:49 + 1:19 7051
3. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 28:18 + 1:48 6926
4. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 28:33 + 2:03 6861
5. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 28:56 + 2:26 6762
6. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:13 + 2:43 6688
7. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 29:35 + 3:05 6594
8. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 31:01 + 4:31 6223
9. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 31:12 + 4:42 6176
10. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 31:15 + 4:45 6163
11. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 5:22 6003
12. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 32:00 + 5:30 5969
13. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 32:08 + 5:38 5934
14. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 32:15 + 5:45 5904
15. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 32:22 + 5:52 5874
16. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 32:26 + 5:56 5857
17. Čech Jan FSP7900 VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:19 + 6:49 5628
18. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 33:48 + 7:18 5503
19. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 33:51 + 7:21 5490
20. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 34:06 + 7:36 5425
21. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 35:01 + 8:31 5188
22. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 35:08 + 8:38 5158
23. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 35:15 + 8:45 5128
24. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 35:32 + 9:02 5055
25. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:12 + 9:42 4882
26. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 36:19 + 9:49 4852
27. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 36:57 + 10:27 4688
28. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 37:02 + 10:32 4667
29. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 37:05 + 10:35 4654
30. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 37:37 + 11:07 4516
31. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 38:36 + 12:06 4262
32. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 38:41 + 12:11 4240
33. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 38:52 + 12:22 4193
34. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 12:32 4150
35. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:59 + 13:29 3904
36. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 40:22 + 13:52 3805
37. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 40:45 + 14:15 3706
38. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 40:58 + 14:28 3650
39. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 41:25 + 14:55 3533
40. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 42:23 + 15:53 3283
41. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:25 + 16:55 3016
42. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 44:58 + 18:28 2615
43. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 45:49 + 19:19 2395
44. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 46:32 + 20:02 2210
45. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:21 + 21:51 1740
46. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 51:32 + 25:02 917
H21C
2.10 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4579
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 26:52 4864
2. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 28:36 + 1:44 4587
3. Pucherna Petr TAP8001 KOB TRETRA Praha 30:29 + 3:37 4286
4. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 31:54 + 5:02 4059
5. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 33:40 + 6:48 3777
6. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:17 + 8:25 3519
7. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 35:24 + 8:32 3500
8. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 35:32 + 8:40 3479
9. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 35:56 + 9:04 3415
10. Kulich Martin NNN9009 Neregistrovaní 36:04 + 9:12
11. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 38:30 + 11:38 3005
12. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 38:54 + 12:02 2941
13. Vyskočil Štěpán VAM9701 OOB Vamberk 38:56 + 12:04 2935
14. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 39:41 + 12:49 2815
15. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 40:55 + 14:03 2618
16. Aleš David ASU7517 Magnus Orienteering 41:34 + 14:42 2514
17. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 42:17 + 15:25 2400
18. Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov 43:15 + 16:23 2245
19. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 44:37 + 17:45 2027
20. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 47:23 + 20:31 1585
21. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 48:05 + 21:13 1473
22. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 48:53 + 22:01 1345
23. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 49:45 + 22:53 1207
24. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 23:45 1068
25. Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 51:55 + 25:03 860
26. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 52:38 + 25:46 746
27. Bartaloš Tomáš NNN; Neregistrovaní 53:10 + 26:18
28. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 55:07 + 28:15 349
29. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 58:12 + 31:20 0
30. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 59:19 + 32:27 0
31. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 60:33 + 33:41 0
32. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 62:45 + 35:53 0
33. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 62:56 + 36:04 0
34. Pietraszek Martin OOP8100 TJ Opava 64:02 + 37:10 0
35. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 64:46 + 37:54 0
36. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 67:14 + 40:22 0
37. Krunčík Pavel 66C8501 Amateri 67:21 + 40:29
38. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 75:36 + 48:44 0
39. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 85:00 + 58:08 0
40. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 89:14 + 62:22 0
Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha DISK 0
Kopecký Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov DISK 0
H35
2.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:57
2. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 28:49 + 3:52
3. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:19 + 4:22
4. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 29:34 + 4:37
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 30:26 + 5:29
6. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 33:06 + 8:09
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:46 + 9:49
8. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 35:00 + 10:03
9. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 37:53 + 12:56
10. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 39:17 + 14:20
11. Faltejsek Lukáš 16D7700 SV Mietraching 41:20 + 16:23
12. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 45:04 + 20:07
13. Biolik Grzegorz 46P7600 wawa bno 45:19 + 20:22
13. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 45:19 + 20:22
15. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 45:22 + 20:25
16. Kovařík Martin TRI7700 TJ TŽ Třinec 48:48 + 23:51
17. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 49:20 + 24:23
18. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 50:35 + 25:38
19. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 53:30 + 28:33
20. Střelba Ondřej 5RC7500 neregistrovaní 60:54 + 35:57
21. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 70:21 + 45:24
H40
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 24:56
2. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 28:05 + 3:09
3. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 29:40 + 4:44
4. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 29:50 + 4:54
5. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 30:59 + 6:03
6. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 31:06 + 6:10
7. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 31:14 + 6:18
8. Myslivec Tomáš SHK7002 TJ Slavia Hradec Králové 32:46 + 7:50
9. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 34:10 + 9:14
10. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 35:33 + 10:37
11. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:52 + 10:56
12. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 36:11 + 11:15
13. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 40:55 + 15:59
14. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 41:09 + 16:13
15. Sędłak Krystian 23P1400 OK!Sport 41:10 + 16:14
16. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 41:24 + 16:28
17. Hošťálek Dan KRN6808 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:17 + 17:21
18. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 43:03 + 18:07
19. Pavlíček Daniel MOV7100 SKOB Ostrava 43:42 + 18:46
20. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 46:01 + 21:05
21. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 46:34 + 21:38
22. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 49:43 + 24:47
23. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 54:38 + 29:42
24. Souček Karel SHK6601 TJ Slavia Hradec Králové 57:45 + 32:49
25. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 36:37
26. Sykorka Ivan NNN7200 Neregistrovaní 64:43 + 39:47
27. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 69:17 + 44:21
28. Glöckner Michal KUL7000 KOB Ústí nad Labem 81:13 + 56:17
Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor DISK
H45
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Jan NNN6901 Neregistrovaní 24:18
2. Vydra Ivan PEN6600 OK RECO Sport 25:11 + 0:53
3. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 25:17 + 0:59
4. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 27:21 + 3:03
5. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 28:01 + 3:43
6. Mareček Petr OSN6900 SK OS Nové Město n. M. 28:09 + 3:51
7. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 28:10 + 3:52
8. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 29:09 + 4:51
9. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:24 + 5:06
10. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 29:26 + 5:08
11. Tereschenkov Valery 28L6900 Saule OK 30:18 + 6:00
12. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 30:59 + 6:41
13. Sklenář Miroslav AOP6302 Přátelé orientačního běhu Opava 34:55 + 10:37
14. Göschl Erich 42A OLC Währing 35:12 + 10:54
15. Semík Jan VSP6507 USK Praha 35:28 + 11:10
16. Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:33 + 11:15
17. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 36:07 + 11:49
18. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 38:19 + 14:01
19. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 39:02 + 14:44
20. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:48 + 15:30
21. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:29 + 17:11
22. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 42:27 + 18:09
23. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 42:44 + 18:26
24. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 44:26 + 20:08
25. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:32 + 23:14
26. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 48:51 + 24:33
27. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 49:14 + 24:56
28. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 49:41 + 25:23
29. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 54:54 + 30:36
30. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 66:03 + 41:45
31. Dobeš Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:11 + 50:53
32. Sterba Markus 34A Orienteering Klosterneuburg 83:03 + 58:45
33. Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem 95:56 + 71:38
Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Škuta Petr MOV6801 SKOB Ostrava DISK
H50
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 26:23
2. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 29:08 + 2:45
3. Ročejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 29:53 + 3:30
4. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 30:10 + 3:47
5. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:30 + 5:07
6. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 32:14 + 5:51
7. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 33:11 + 6:48
8. Sochor Tomáš HAV6301 SKOB Baník Havířov 35:20 + 8:57
9. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 36:27 + 10:04
10. Lužný Ladislav HAV6000 SKOB Baník Havířov 42:29 + 16:06
11. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 42:58 + 16:35
12. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 46:00 + 19:37
13. Kadaňka Jiří ROV6001 OK Zubří 47:52 + 21:29
14. Hostaš Zdeněk VAM6403 OOB Vamberk 48:54 + 22:31
15. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 50:33 + 24:10
16. Mazur Milan 47S6200 Rapid Bratislava 53:13 + 26:50
17. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 54:02 + 27:39
18. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 55:02 + 28:39
19. Żebrowski Dariusz 36P6300 OK!Sport Warszawa 55:06 + 28:43
20. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 55:47 + 29:24
21. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:17 + 29:54
22. Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport 59:33 + 33:10
23. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 60:51 + 34:28
24. Havlíček Libor JIL6103 OK Jilemnice 62:47 + 36:24
25. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 78:45 + 52:22
Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk DISK
Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha DISK
H55
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziaziulia Ivanas 28L5800 Saule OK 23:27
2. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 23:53 + 0:26
3. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 25:15 + 1:48
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 27:21 + 3:54
5. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 27:31 + 4:04
6. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 28:20 + 4:53
7. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 29:46 + 6:19
8. Cigoš Petr TBM5602 KOS TJ Tesla Brno 29:47 + 6:20
9. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 31:29 + 8:02
10. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 32:14 + 8:47
11. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 34:41 + 11:14
12. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 34:50 + 11:23
13. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 35:00 + 11:33
14. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 37:03 + 13:36
15. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 41:02 + 17:35
16. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 42:22 + 18:55
17. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 43:56 + 20:29
18. Bolech Jiří LPU5904 OK Lokomotiva Pardubice 46:11 + 22:44
19. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:05 + 26:38
20. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 51:33 + 28:06
21. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 56:05 + 32:38
22. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:02 + 50:35
Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice DISK
H60
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 23:13
2. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 30:02 + 6:49
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 30:42 + 7:29
4. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 30:44 + 7:31
5. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 30:59 + 7:46
6. Ziesche Juergen 41D5003 LOK Berlin 31:20 + 8:07
7. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 32:00 + 8:47
8. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 32:01 + 8:48
9. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 33:25 + 10:12
10. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 33:26 + 10:13
11. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 33:42 + 10:29
12. Rosen David 11G5300 GB O Squad 33:52 + 10:39
13. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 34:45 + 11:32
14. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:44 + 12:31
15. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 36:13 + 13:00
16. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 36:26 + 13:13
17. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 37:02 + 13:49
18. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:08 + 15:55
19. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 40:39 + 17:26
20. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 40:53 + 17:40
21. Genderjahn Ludwig 41D4800 LOK Berlin 43:26 + 20:13
22. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 43:36 + 20:23
23. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 24:19
24. Našinec Jiří STB5003 TJ Stadion Nový Bor 49:07 + 25:54
25. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 51:43 + 28:30
26. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 56:46 + 33:33
27. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 61:17 + 38:04
28. Herman Jan LPU5407 OK Lokomotiva Pardubice 68:53 + 45:40
Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering DISK
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
H65
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 22:54
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:54 + 1:00
3. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 25:30 + 2:36
4. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:37 + 2:43
5. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 26:17 + 3:23
6. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 26:52 + 3:58
7. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 27:02 + 4:08
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:55 + 6:01
9. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 31:06 + 8:12
10. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 32:26 + 9:32
11. Bumelis Vidimantas 29L4800 Labirintas 33:25 + 10:31
12. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 35:21 + 12:27
13. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 38:01 + 15:07
14. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 38:47 + 15:53
15. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 39:01 + 16:07
16. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 42:34 + 19:40
17. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 44:22 + 21:28
18. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 49:17 + 26:23
19. Cicenas Rimantas 29L4801 Labirintas 62:31 + 39:37
Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H70
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 29:18
2. Juška Gytis 29L4200 Labirintas 30:00 + 0:42
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 32:50 + 3:32
4. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 35:07 + 5:49
5. Waldemar Pietkiewicz 34P4300 WKS Grunwald Poznań 39:33 + 10:15
6. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 41:07 + 11:49
7. Zakouřil Václav TUV4301 SOK TJ Turnov 42:47 + 13:29
8. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 45:37 + 16:19
9. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 47:56 + 18:38
10. Schallberger Josef NNN3400 Neregistrovaní 55:01 + 25:43
11. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:04 + 27:46
12. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 61:16 + 31:58
13. Sedlář Vladimír AOP4201 Přátelé orientačního běhu Opava 72:21 + 43:03
Kuneš Vratislav ODV4100 TJ Aero Odolena Voda DISK
H75
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 33:31
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 37:02 + 3:31
3. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 39:04 + 5:33
4. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 41:16 + 7:45
5. Kempf Adolf 15C2600 KTV Altdtorf 60:34 + 27:03
6. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 68:47 + 35:16
HDR
2.00 km, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 13:32
2. Švestka Štěpán KVS9901 SKOB Kobra Vsetín 14:30 + 0:58
3. Mareš Matěj TUR0100 OOB TJ Turnov 15:18 + 1:46
4. Havelka Pepča SJC0800 TJ Sportcentrum Jičín 16:16 + 2:44
5. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 17:02 + 3:30
6. Janeba Viktor NNN Neregistrovaní 18:29 + 4:57
7. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 18:44 + 5:12
8. Tolar Ondrej RIC0701 OB Říčany 19:21 + 5:49
9. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 19:25 + 5:53
10. Vojtíšek Albert LPU0704 OK Lokomotiva Pardubice 19:34 + 6:02
11. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 19:46 + 6:14
12. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 20:09 + 6:37
13. Kundratová Eva JZL0950 TJ Jižní svahy Zlín 20:31 + 6:59
14. Kosák Eliáš 9JC0700 neregistrovaní - Všenory 22:22 + 8:50
15. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 23:17 + 9:45
16. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 24:21 + 10:49
17. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 24:29 + 10:57
18. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 24:50 + 11:18
19. Přínda Jan NNN0900 Neregistrovaní 25:10 + 11:38
20. Sehnoutková Anička KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:54 + 14:22
21. Šafránková Eliška KOR0350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:38 + 15:06
22. Mokrá Markéta NNN Neregistrovaní 29:08 + 15:36
23. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 29:10 + 15:38
24. Míka Ondřej KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:32 + 16:00
25. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 30:30 + 16:58
26. Kosák Michal NNN Neregistrovaní 31:46 + 18:14
27. Svoboda Jan KTA SK Kotnov Tábor 31:54 + 18:22
28. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 31:55 + 18:23
29. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:56 + 18:24
30. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:57 + 18:25
31. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:14 + 18:42
32. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 32:39 + 19:07
33. Kosák Jonáš 9JC neregistrovaní - Všenory 33:10 + 19:38
34. Pompachovi Kája+Naty NNN Neregistrovaní 36:39 + 23:07
35. Pračka Martin RIC0699 OB Říčany 36:54 + 23:22
36. Bolina Eduard NNN Neregistrovaní 37:27 + 23:55
37. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 40:54 + 27:22
38. Rasmus Neumann 31D0800 SV Lengefeld 46:41 + 33:09
39. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 56:10 + 42:38
40. Macháček Vít CHC1201 K.O.B. Choceň 56:57 + 43:25
41. Šitrová Štěpánka NNN Neregistrovaní 57:35 + 44:03
42. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 61:33 + 48:01
P
1.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beňovský Jiří NNN Neregistrovaní 26:07
2. Sklenářová Dorothea AOP9351 Přátelé orientačního běhu Opava 27:05 + 0:58
3. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:32 + 8:25
4. Malačka Milan NNN6000 Neregistrovaní 36:30 + 10:23
5. Vavřík René LOV7000 lepus.cz 37:01 + 10:54
6. Špidlenová Lenka ZAK9750 SK Netopýr Zákupy 37:10 + 11:03
7. Pavlíčková Lenka MOV7151 SKOB Ostrava 37:50 + 11:43
8. Zapletal Jan XXX XXX 38:23 + 12:16
9. Zapletalová Eva XXX XXX 39:16 + 13:09
10. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 40:02 + 13:55
11. Vavříková Iveta 6YC7450 Neregistrovaní 40:21 + 14:14
12. Hallmann Jiří TUV7101 SOK TJ Turnov 41:00 + 14:53
13. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 41:13 + 15:06
14. Hallmann Marek TUV0204 SOK TJ Turnov 41:52 + 15:45
15. Švestka Jiří KVS9904 SKOB Kobra Vsetín 41:53 + 15:46
16. Fikar Aleš VRL7101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:09 + 16:02
17. Hladíková Jana TUV7253 SOK TJ Turnov 43:25 + 17:18
18. Magrini Nicola SBR SKOB Bruntál 44:00 + 17:53
19. Kostičová Anamarija ZBM8850 SK Žabovřesky Brno 44:02 + 17:55
20. Rochlová Kateřina XXX XXX 47:55 + 21:48
21. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:02 + 21:55
22. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 48:24 + 22:17
23. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 48:44 + 22:37
24. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:26 + 23:19
25. Lišková Hana KPY6650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:09 + 24:02
26. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 51:04 + 24:57
27. Krunčíková Iva XXX XXX 53:00 + 26:53
28. Novák Jan SKV5001 TJ Slovan Karlovy Vary 54:43 + 28:36
29. Krákorová Iva NNN0050 Neregistrovaní 55:35 + 29:28
30. Kadaňková Hana ROV9750 OK Zubří 55:53 + 29:46
31. Švestková Jana KVS9951 SKOB Kobra Vsetín 56:25 + 30:18
32. Voleský Karel XXX XXX 57:31 + 31:24
33. Žeravová Markéta JEN7152 OB Jenišovice 57:34 + 31:27
34. Šitrová Lucie NNN7850 Neregistrovaní 59:40 + 33:33
35. Jírová Monika XXX XXX 60:05 + 33:58
36. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 60:46 + 34:39
37. Procházka Vít 9HC5400 Procházka a Hoslová 67:16 + 41:09
38. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 74:06 + 47:59
39. Kápičková Michaela NNN9550 Neregistrovaní 74:22 + 48:15
40. Tichá Pavlína NNN8851 Neregistrovaní 84:12 + 58:05
41. Sehnal Vojtěch KOP KO Poděbrady 84:53 + 58:46
42. Höslová Veronika 9HC6550 Procházka a Hoslová 95:09 + 69:02
43. Šafránek Daniel KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 101:40 + 75:33
44. Hlavová Iveta ZAK7050 SK Netopýr Zákupy 109:35 + 83:28
T
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lomič Šimon 9CC9300 NEREG 21:39
2. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 24:27 + 2:48
3. Albl Slávek LME7600 SK Los Mělník 27:21 + 5:42
4. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:27 + 5:48
5. Hladík František STH9203 SK Studenec 28:01 + 6:22
6. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:18 + 8:39
7. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 9:31
8. Fürst Aleš LLI TJ Loko Liberec 31:33 + 9:54
9. Funda Jiří API9301 OK Andante Písek 31:53 + 10:14
10. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:46 + 11:07
11. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 32:54 + 11:15
12. Dolejší Lenka STB TJ Stadion Nový Bor 35:01 + 13:22
13. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 35:34 + 13:55
14. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:03 + 15:24
15. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:40 + 17:01
16. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 39:02 + 17:23
17. Svobodová Barbora TJN8962 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:16 + 17:37
18. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 40:05 + 18:26
19. Schejbalová Karina NNN0051 Neregistrovaní 42:54 + 21:15
20. Kamalyt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 45:29 + 23:50
21. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:13 + 24:34
22. Frientsche Martina USG USG Chemnitz 46:20 + 24:41
23. Pšenička Vít TCB SK Technik České Budějovice 46:25 + 24:46
24. Klusáková Bára DKP Oddíl OB Kotlářka 47:11 + 25:32
25. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 49:11 + 27:32
26. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 49:55 + 28:16
27. Sklenář Jan AOP8701 Přátelé orientačního běhu Opava 50:28 + 28:49
28. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 51:37 + 29:58
29. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 51:46 + 30:07
30. Beránková Lenka 9IC0050 švarc a beránková 53:20 + 31:41
31. Navrátil Ctirad 9GC6900 Navrátilovi 54:19 + 32:40
32. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 54:47 + 33:08
33. Nožka Jan 74C8100 NER 56:23 + 34:44
34. Kastnerová Katka NNN Neregistrovaní 56:27 + 34:48
35. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 56:28 + 34:49
36. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 57:44 + 36:05
37. Švarc Jiří 9IC0000 švarc a beránková 58:26 + 36:47
38. Hlaváč Jaroslav SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:56 + 37:17
39. Kosíková Eliška 9NC0051 Kosíková 59:07 + 37:28
40. Ševčík Milan CHA OK Chrastava 60:24 + 38:45
41. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 60:39 + 39:00
42. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 61:06 + 39:27
43. Čechová Jana FSP8353 VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:41 + 40:02
44. Šinovská Kristýna ROU9351 SKOB Roudnice nad Labem 63:29 + 41:50
45. Metelka Jiří 9CC8600 NEREG 66:20 + 44:41
46. Kautský Jiří 9BC8200 bez klubu 70:37 + 48:58
47. Neckař Jan NNN Neregistrovaní 73:44 + 52:05
48. Jirásková Dora NNN Neregistrovaní 75:52 + 54:13
49. Jankovský Zdeněk 74C8500 NER 76:54 + 55:15
50. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 80:21 + 58:42
51. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 80:45 + 59:06
52. Kosíková Helena 9NC0050 Kosíková 85:03 + 63:24
53. Švarc Tomáš NNN Neregistrovaní 89:06 + 67:27
54. Maliňáková Dana SVS Orientklub Vsetín 91:59 + 70:20
55. Sehnal Tomáš 6UC6700 K.O.Poděbrady 95:40 + 74:01
56. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 99:19 + 77:40
57. Ondřichová Lucie KUL7051 KOB Ústí nad Labem 110:06 + 88:27
58. Wychowaniec Anna 23P OK!Sport 131:07 + 109:28
Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice DISK
Ševčíková Alena CHA OK Chrastava DISK