Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E4

Datum:
17.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Koťátko Zdeněk - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 15:43
2. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:16 + 1:33
3. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 19:13 + 3:30
4. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 21:03 + 5:20
5. Johanna Neumann 31D0550 SV Lengefeld 21:22 + 5:39
6. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 30:38 + 14:55
7. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 31:38 + 15:55
8. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 37:52 + 22:09
9. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 52:33 + 36:50
10. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 54:28 + 38:45
D10N
1.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 31:32
2. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 38:40 + 7:08
3. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:14 + 53:42
Karásková Denisa ZPV0555 KOB ZPV Prostějov DISK
Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D12
1.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 15:30
2. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 17:56 + 2:26
3. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 18:10 + 2:40
4. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:37 + 3:07
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 19:08 + 3:38
6. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 20:39 + 5:09
7. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 30:02 + 14:32
8. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 31:19 + 15:49
9. Lena Neumann 31D0350 SV Lengefeld 39:01 + 23:31
10. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 45:54 + 30:24
D14
1.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 12:30
2. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 13:00 + 0:30
3. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 14:01 + 1:31
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:24 + 1:54
5. Dolejší Kateřina STB TJ Stadion Nový Bor 14:59 + 2:29
6. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 15:08 + 2:38
7. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 15:40 + 3:10
8. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 16:08 + 3:38
9. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 17:01 + 4:31
10. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 17:41 + 5:11
11. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 18:48 + 6:18
12. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 19:21 + 6:51
13. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 20:09 + 7:39
14. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 22:19 + 9:49
15. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 24:44 + 12:14
16. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 28:42 + 16:12
D16
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 21:25
2. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 22:38 + 1:13
3. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 23:59 + 2:34
4. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 27:30 + 6:05
5. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 28:00 + 6:35
6. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 28:17 + 6:52
7. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 38:40 + 17:15
8. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:26 + 28:01
9. Vostřelová Pavlína KUL9850 KOB Ústí nad Labem 70:40 + 49:15
10. Glöcknerová Anna KUL9950 KOB Ústí nad Labem 80:45 + 59:20
D18
1.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačiková Hana SCP9750 OK Sparta Praha 26:44
2. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 31:21 + 4:37
3. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 32:45 + 6:01
4. Myslivcová Markéta SHK9650 TJ Slavia Hradec Králové 36:12 + 9:28
5. Svěchotová Natálie MOV9751 SKOB Ostrava 50:35 + 23:51
D20
1.60 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 33:55 0
2. Galatíková Lucie SBR9550 SKOB Bruntál 39:35 + 5:40 0
D21A
2.30 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9023
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 29:55 9183
2. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 30:24 + 0:29 9040
3. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 31:03 + 1:08 8847
4. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 32:08 + 2:13 8526
5. Hančová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:16 + 3:21 8190
6. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 34:37 + 4:42 7790
7. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 34:45 + 4:50 7751
8. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 37:00 + 7:05 7084
9. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 37:09 + 7:14 7040
10. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 37:34 + 7:39 6916
11. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 38:34 + 8:39 6620
12. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 39:29 + 9:34 6349
13. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 39:33 + 9:38 6329
14. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 40:05 + 10:10 6171
15. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 40:06 + 10:11 6166
16. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 40:47 + 10:52 5963
17. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:12 + 11:17 5840
18. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 41:22 + 11:27 5791
19. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 41:23 + 11:28 5786
20. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:30 + 11:35 5751
21. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:54 + 11:59 5633
22. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 42:12 + 12:17 5544
23. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 42:34 + 12:39 5435
24. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 42:52 + 12:57 5346
25. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 43:04 + 13:09 5287
26. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 43:09 + 13:14 5262
27. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 43:21 + 13:26 5203
28. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 44:21 + 14:26 4907
29. Smolková Kateřina PGP8852 SK Praga 44:43 + 14:48 4798
30. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 45:09 + 15:14 4670
31. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 45:39 + 15:44 4521
32. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 45:42 + 15:47 4507
33. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 46:55 + 17:00 4146
34. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 47:08 + 17:13 4082
35. Bolechová Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 47:16 + 17:21 4042
36. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 47:36 + 17:41 3944
37. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:37 + 17:42 3939
38. Petrová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 48:22 + 18:27 3717
39. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 48:31 + 18:36 3672
40. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 48:38 + 18:43 3638
41. Choutková Magdalena SOB8851 SOBSA 50:04 + 20:09 3213
42. Bohunská Jana KRN8651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:30 + 20:35 3085
43. Schütznerová Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 51:55 + 22:00 2665
44. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:29 + 22:34 2497
45. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 53:46 + 23:51 2117
46. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 54:41 + 24:46 1845
Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Masopustová Elis PGP8656 SK Praga DISK 0
D21B
2.20 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6031
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drobníková Markéta TAP8463 KOB TRETRA Praha 31:28 6640
2. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 31:59 + 0:31
3. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 35:58 + 4:30 5865
4. Myslivečková Zuzana PGP9253 SK Praga 37:35 + 6:07 5587
5. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 40:01 + 8:33 5167
6. Klusáčková Zuzana TTR9151 OOB Třebíč 40:15 + 8:47 5127
7. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 40:22 + 8:54 5107
8. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 40:47 + 9:19 5035
9. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 40:57 + 9:29 5007
10. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 41:14 + 9:46 4958
11. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 41:31 + 10:03 4909
12. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 43:30 + 12:02 4567
13. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 43:33 + 12:05 4559
14. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 43:48 + 12:20 4516
14. Kettnerová Dana SHK8950 TJ Slavia Hradec Králové 43:48 + 12:20 4516
16. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 43:59 + 12:31 4484
17. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 44:33 + 13:05 4386
18. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 44:53 + 13:25 4329
19. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 45:38 + 14:10 4200
20. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 45:45 + 14:17 4180
21. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 46:23 + 14:55 4071
22. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 47:16 + 15:48 3918
23. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 47:17 + 15:49 3916
24. Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:42 + 23:14 2638
25. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 56:17 + 24:49 2365
26. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 56:56 + 25:28 2253
27. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 60:06 + 28:38 1707
28. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 63:07 + 31:39 1188
29. Štefková Lucie VBM8254 VSK Mendelu Brno 76:34 + 45:06 0
Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D21C
2.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2755
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 36:09 3249
2. Benešová Iveta SJH9351 SJH Jindřichův Hradec 46:21 + 10:12 2611
3. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 49:39 + 13:30 2405
4. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 51:42 + 15:33 2277
5. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 52:22 + 16:13 2235
6. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:06 + 16:57
7. Spitzerová Petra KVS8350 SKOB Kobra Vsetín 54:06 + 17:57
8. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 56:38 + 20:29 1968
9. Bartalošová Jana NNN Neregistrovaní 57:04 + 20:55
10. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 62:25 + 26:16 1606
11. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 62:34 + 26:25 1597
12. Vydrová Markéta PEN8950 OK RECO Sport 62:44 + 26:35 1587
13. Freyová Michaela KPY6050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:46 + 35:37 1022
14. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 87:25 + 51:16 43
15. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:53 + 57:44 0
D35
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Faltejsková Jana 16D7850 SV Mietraching 35:59
2. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:49 + 1:50
3. Biolik Agnieszka 46P7700 wawa bno 37:57 + 1:58
4. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:26 + 2:27
5. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 39:58 + 3:59
6. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:25 + 5:26
7. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:46 + 5:47
8. Dvořáčková Jana OSN7850 SK OS Nové Město n. M. 41:47 + 5:48
9. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 43:58 + 7:59
10. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:05 + 10:06
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 48:50 + 12:51
12. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:56 + 12:57
13. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 49:26 + 13:27
14. Grigaliunaite Agne 28L7850 Saule OK 50:00 + 14:01
15. Vojtíšková Erika LPU7651 OK Lokomotiva Pardubice 51:27 + 15:28
16. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 53:43 + 17:44
17. Haková Magda PGP7651 SK Praga 55:37 + 19:38
18. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 56:58 + 20:59
19. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 57:48 + 21:49
20. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 59:51 + 23:52
21. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 60:00 + 24:01
22. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 60:34 + 24:35
23. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 61:44 + 25:45
24. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:08 + 26:09
Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha DISK
D40
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 29:41
2. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 30:10 + 0:29
3. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 34:13 + 4:32
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 37:24 + 7:43
5. Kundratová Jana JZL7351 TJ Jižní svahy Zlín 37:45 + 8:04
6. Myslivcová Lenka SHK7051 TJ Slavia Hradec Králové 39:21 + 9:40
7. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 40:23 + 10:42
8. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 41:05 + 11:24
9. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:12 + 15:31
10. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 45:35 + 15:54
11. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 48:49 + 19:08
12. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 50:11 + 20:30
13. Calvet Christine 42A7450 OLC Währing 51:59 + 22:18
13. Kašparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 51:59 + 22:18
15. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 53:18 + 23:37
16. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 54:26 + 24:45
17. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 57:07 + 27:26
18. Janatová Markéta BOR7456 OK Jiskra Nový Bor 59:27 + 29:46
19. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 59:37 + 29:56
20. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 59:48 + 30:07
21. Stauchová Iva 3LC7450 Lipence 64:15 + 34:34
22. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 66:23 + 36:42
23. Sędłak Ewa 23P7400 OK!Sport 67:37 + 37:56
24. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 69:20 + 39:39
25. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 72:17 + 42:36
Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný DISK
D45
1.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 32:40
2. Seidlová Jana SRK6950 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:01 + 11:21
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 45:44 + 13:04
4. Fürstová Kateřina LLI6950 TJ Loko Liberec 50:11 + 17:31
5. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 50:22 + 17:42
6. Brázdilová Radka ODV6950 TJ Aero Odolena Voda 51:12 + 18:32
7. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 51:50 + 19:10
8. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 52:20 + 19:40
9. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 54:30 + 21:50
10. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 55:23 + 22:43
11. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 55:26 + 22:46
12. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 55:32 + 22:52
13. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 58:26 + 25:46
14. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 58:28 + 25:48
15. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 58:31 + 25:51
16. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 58:45 + 26:05
17. Zobaníková Vladimíra RAD6850 TJ Sokol Radslavice 61:50 + 29:10
18. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 69:25 + 36:45
19. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 69:29 + 36:49
20. Mazúrová Soňa 47S6550 Rapid Bratislava 84:23 + 51:43
Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava DISK
Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav DISK
Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk DISK
D50
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 32:20
2. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 36:38 + 4:18
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:42 + 4:22
4. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 41:27 + 9:07
5. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 42:16 + 9:56
6. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 44:46 + 12:26
7. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 46:09 + 13:49
8. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:57 + 15:37
9. Kohlová Alena KPY6051 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:13 + 16:53
10. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 49:58 + 17:38
11. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Baník Havířov 55:39 + 23:19
12. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:29 + 29:09
13. Hermanová Dana LPU6151 OK Lokomotiva Pardubice 62:26 + 30:06
14. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 66:11 + 33:51
15. Malačková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 67:00 + 34:40
16. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 84:10 + 51:50
17. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:47 + 56:27
D55
1.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:53
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 0:30
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 38:01 + 2:08
4. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 38:13 + 2:20
5. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 38:27 + 2:34
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:10 + 5:17
7. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 41:52 + 5:59
8. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 43:59 + 8:06
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 45:11 + 9:18
10. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 46:36 + 10:43
11. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 48:14 + 12:21
12. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 49:54 + 14:01
13. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 50:08 + 14:15
14. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 52:38 + 16:45
15. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 56:12 + 20:19
16. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 56:34 + 20:41
17. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 60:35 + 24:42
18. Šilerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 80:16 + 44:23
D60
1.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 27:11
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 30:30 + 3:19
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 31:01 + 3:50
4. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 32:04 + 4:53
5. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 32:22 + 5:11
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 34:33 + 7:22
7. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 36:40 + 9:29
8. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 42:06 + 14:55
9. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 42:52 + 15:41
10. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 45:39 + 18:28
11. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 61:01 + 33:50
12. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 78:42 + 51:31
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK
D65
1.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosen Miriam 11G4950 GB O Squad 31:46
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 33:46 + 2:00
3. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 40:01 + 8:15
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 42:12 + 10:26
5. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 43:15 + 11:29
6. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:17 + 11:31
7. Kopriva Jitka UNS UNS UNS -Uringa Sydney 44:24 + 12:38
8. Bumeliene Skaidra 29L4850 Labirintas 49:18 + 17:32
9. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 51:50 + 20:04
10. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 54:57 + 23:11
11. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 82:36 + 50:50
Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava DISK
H10
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 TJ TŽ Třinec 15:00
2. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 16:58 + 1:58
3. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 22:47 + 7:47
4. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 23:02 + 8:02
5. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 23:45 + 8:45
6. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 37:35 + 22:35
7. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 39:16 + 24:16
8. Kašpar Adam LPM0402 OK Lokomotiva Plzeň 42:09 + 27:09
9. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 45:31 + 30:31
10. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 47:28 + 32:28
11. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:37 + 39:37
H10N
1.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:17
2. Kundrata Vít JZL0700 TJ Jižní svahy Zlín 32:24 + 0:07
3. Vlach Timik SBR0501 SKOB Bruntál 33:29 + 1:12
4. Meier David VSP0606 USK Praha 38:03 + 5:46
5. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 40:24 + 8:07
6. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 42:30 + 10:13
H12
1.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK OS Nové Město n. M. 12:55
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:14 + 0:19
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 13:32 + 0:37
4. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport 15:13 + 2:18
5. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 15:14 + 2:19
6. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:57 + 3:02
7. Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové 16:00 + 3:05
8. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 16:08 + 3:13
9. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 16:30 + 3:35
10. Biolik Emil 46P0300 wawa bno 17:54 + 4:59
11. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 18:32 + 5:37
12. Pachnik Stanislaw STB0303 TJ Stadion Nový Bor 18:53 + 5:58
13. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:12 + 6:17
14. Janas Petr PGP0200 SK Praga 19:28 + 6:33
15. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 21:25 + 8:30
16. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:51 + 8:56
17. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 23:13 + 10:18
18. Mašek Ondřej PZR0201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:08 + 13:13
19. Kolář Matyáš SLA0300 SKOB Slaný 26:44 + 13:49
20. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 36:09 + 23:14
21. Švestka Jakub KVS0399 SKOB Kobra Vsetín 40:55 + 28:00
22. Dvořáček Jakub OSN0303 SK OS Nové Město n. M. 43:20 + 30:25
23. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 45:49 + 32:54
24. Zobaník Radek RAD0201 TJ Sokol Radslavice 46:59 + 34:04
H14
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:44
2. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 24:51 + 3:07
3. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:50 + 5:06
4. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 28:55 + 7:11
5. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 31:54 + 10:10
6. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 35:16 + 13:32
7. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 41:00 + 19:16
8. Vavřík Tomáš LOV0000 lepus.cz 41:42 + 19:58
9. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 48:19 + 26:35
9. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 48:19 + 26:35
11. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 48:37 + 26:53
12. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 60:13 + 38:29
Rosenbaum Ondřej JES0001 KOS Jesenice DISK
H16
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 SK Kamenice 23:54
2. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 24:03 + 0:09
3. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 24:47 + 0:53
4. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 26:05 + 2:11
5. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 26:50 + 2:56
6. Schuh Roman 34A9800 Orienteering Klosterneuburg 29:35 + 5:41
7. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:15 + 9:21
8. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:54 + 14:00
9. Zobaník Michal RAD9901 TJ Sokol Radslavice 39:26 + 15:32
10. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 46:44 + 22:50
11. Grundman Václav CHC9902 K.O.B. Choceň 48:26 + 24:32
12. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 49:03 + 25:09
H18
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 21:20
2. Aster Tomáš PGP9604 SK Praga 23:55 + 2:35
3. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 25:53 + 4:33
4. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 26:33 + 5:13
5. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:38 + 12:18
6. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 33:46 + 12:26
7. Chvátal Štěpán UOL9600 SK UP Olomouc 37:01 + 15:41
8. Švestka Vít KVS9700 SKOB Kobra Vsetín 38:03 + 16:43
9. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 38:52 + 17:32
10. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 61:35 + 40:15
H20
1.80 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2937
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sklenář Martin SBR9501 SKOB Bruntál 23:31 3335
2. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 27:57 + 4:26 2856
3. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 30:09 + 6:38 2619
4. Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun 31:28 + 7:57 2477
5. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 47:03 + 23:32 795
H21A
2.80 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9196
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 24:27 10231
2. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 28:16 + 3:49 8957
3. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 29:56 + 5:29 8400
4. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 30:13 + 5:46 8306
5. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 30:14 + 5:47 8300
6. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 30:26 + 5:59 8233
7. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 30:35 + 6:08 8183
8. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 30:54 + 6:27 8078
9. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 31:29 + 7:02 7883
10. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 31:45 + 7:18 7794
11. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 31:47 + 7:20 7783
12. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 31:50 + 7:23 7766
12. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 31:50 + 7:23 7766
14. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 32:10 + 7:43 7655
15. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 32:14 + 7:47 7633
16. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 32:18 + 7:51 7610
17. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 32:24 + 7:57 7577
18. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 32:38 + 8:11 7499
19. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 32:43 + 8:16 7471
20. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 33:01 + 8:34 7371
21. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 33:04 + 8:37 7354
22. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 33:14 + 8:47 7299
23. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 33:24 + 8:57 7243
24. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 33:27 + 9:00 7226
25. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:53 + 9:26 7082
26. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 34:28 + 10:01 6887
27. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:46 + 10:19 6787
28. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 34:54 + 10:27 6742
29. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 35:25 + 10:58 6570
30. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:42 + 11:15 6475
31. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:10 + 11:43 6320
32. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 36:19 + 11:52 6270
33. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 36:31 + 12:04 6203
34. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 36:43 + 12:16 6136
35. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 36:47 + 12:20 6114
36. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 37:16 + 12:49 5953
37. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 37:44 + 13:17 5797
38. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 38:14 + 13:47 5630
39. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 38:49 + 14:22 5435
40. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 38:59 + 14:32 5380
41. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 15:00 5224
42. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 39:40 + 15:13 5151
43. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 39:45 + 15:18 5124
44. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 39:50 + 15:23 5096
45. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 40:15 + 15:48 4957
46. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:54 + 17:27 4406
47. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 42:39 + 18:12 4156
Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov DISK 0
Kovář Mirek SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín DISK 0
Novák Daniel DOK8700 OK Doksy DISK 0
Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga DISK 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
H21B
2.40 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7122
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 27:21 7300
2. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 28:22 + 1:01 7042
3. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 28:26 + 1:05 7025
4. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 29:23 + 2:02 6784
5. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 29:58 + 2:37 6636
6. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 30:15 + 2:54 6564
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 30:33 + 3:12 6488
8. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 30:34 + 3:13 6483
9. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 30:52 + 3:31 6407
10. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 31:28 + 4:07 6255
11. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 32:06 + 4:45 6094
12. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 32:11 + 4:50 6073
13. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 32:16 + 4:55 6052
14. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 32:21 + 5:00 6031
15. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 32:23 + 5:02 6022
16. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 32:58 + 5:37 5874
17. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 33:22 + 6:01 5772
18. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 33:44 + 6:23 5679
19. Havlíček Lukáš JIL9003 OK Jilemnice 34:10 + 6:49 5569
20. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 34:12 + 6:51 5561
21. Čech Jan FSP7900 VŠTJ Stavební fakulta Praha 34:41 + 7:20 5438
22. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 34:47 + 7:26 5413
23. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 34:48 + 7:27 5408
24. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 35:23 + 8:02 5260
25. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:32 + 8:11 5222
26. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 8:40 5100
27. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 36:08 + 8:47 5070
28. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 36:14 + 8:53 5045
29. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 36:30 + 9:09 4977
30. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 37:18 + 9:57 4774
31. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:41 + 10:20 4676
32. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 37:49 + 10:28 4642
33. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:05 + 10:44 4575
34. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 38:28 + 11:07 4477
35. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 38:53 + 11:32 4372
36. Bejr Zdeněk NPA SK LOB Nová Paka 39:09 + 11:48
37. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 39:42 + 12:21 4164
38. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 40:37 + 13:16 3931
39. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 41:10 + 13:49 3792
40. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 43:14 + 15:53 3267
41. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 43:23 + 16:02 3229
42. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 16:28 3119
43. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:21 + 18:00 2730
44. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:39 + 20:18 2146
45. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 47:51 + 20:30 2095
46. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 53:57 + 26:36 546
47. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 54:46 + 27:25 339
48. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 56:53 + 29:32 0
Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H21C
2.30 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5103
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 25:38 5579
2. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 28:36 + 2:58 5043
3. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 30:34 + 4:56 4688
4. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 30:50 + 5:12 4640
5. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 31:17 + 5:39 4559
6. Chmelař Lukáš XHK9100 GHOST RUBENA racing team 33:37 + 7:59
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 35:58 + 10:20 3713
8. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:46 + 11:08 3569
9. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 37:27 + 11:49 3445
10. Kulich Martin NNN9009 Neregistrovaní 38:09 + 12:31
11. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 38:45 + 13:07 3211
12. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 38:55 + 13:17 3181
13. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:26 + 13:48 3087
13. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 39:26 + 13:48 3087
15. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 40:18 + 14:40 2931
16. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 40:19 + 14:41 2928
17. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 40:31 + 14:53 2892
18. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 41:20 + 15:42 2744
19. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 43:05 + 17:27 2428
20. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 43:20 + 17:42 2383
21. Krunčík Pavel 66C8501 Amateri 44:53 + 19:15
22. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 45:05 + 19:27 2067
23. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 45:27 + 19:49 2001
24. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 45:30 + 19:52 1992
25. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 47:04 + 21:26 1709
26. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 47:20 + 21:42 1661
27. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 47:39 + 22:01 1604
28. Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 49:15 + 23:37 1315
29. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 49:43 + 24:05 1231
30. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 53:30 + 27:52 548
31. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 55:29 + 29:51 190
32. Bartaloš Tomáš NNN; Neregistrovaní 58:41 + 33:03
33. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 61:18 + 35:40 0
34. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 65:20 + 39:42 0
Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov DISK 0
H35
2.50 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 31:43
2. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 33:52 + 2:09
3. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:51 + 5:08
4. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 37:04 + 5:21
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 38:18 + 6:35
6. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:39 + 7:56
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:46 + 10:03
8. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 43:11 + 11:28
9. Biolik Grzegorz 46P7600 wawa bno 44:51 + 13:08
10. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 47:08 + 15:25
11. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 50:24 + 18:41
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 50:45 + 19:02
13. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 56:05 + 24:22
14. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 59:31 + 27:48
15. Střelba Ondřej 5RC7500 neregistrovaní 63:35 + 31:52
16. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 67:11 + 35:28
17. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 68:00 + 36:17
18. Kovařík Martin TRI7700 TJ TŽ Třinec 75:49 + 44:06
H40
2.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 28:54
2. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 34:33 + 5:39
3. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 35:37 + 6:43
4. Sędłak Krystian 23P1400 OK!Sport 37:49 + 8:55
5. Myslivec Tomáš SHK7002 TJ Slavia Hradec Králové 38:35 + 9:41
6. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 42:02 + 13:08
7. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 43:01 + 14:07
8. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 44:13 + 15:19
9. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 45:26 + 16:32
10. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:09 + 17:15
11. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 48:38 + 19:44
12. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 50:46 + 21:52
13. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 52:16 + 23:22
14. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 52:25 + 23:31
15. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 28:10
16. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 58:57 + 30:03
17. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 61:40 + 32:46
18. Pavlíček Daniel MOV7100 SKOB Ostrava 61:46 + 32:52
19. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 63:47 + 34:53
20. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 64:13 + 35:19
21. Souček Karel SHK6601 TJ Slavia Hradec Králové 67:03 + 38:09
22. Glöckner Michal KUL7000 KOB Ústí nad Labem 68:30 + 39:36
23. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 81:13 + 52:19
Hošťálek Dan KRN6808 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H45
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 29:47
2. Mareček Petr OSN6900 SK OS Nové Město n. M. 32:30 + 2:43
3. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 35:31 + 5:44
4. Vydra Ivan PEN6600 OK RECO Sport 36:05 + 6:18
5. Klaška Jan NNN6901 Neregistrovaní 36:33 + 6:46
6. Tereschenkov Valery 28L6900 Saule OK 38:09 + 8:22
7. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 38:12 + 8:25
8. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 38:59 + 9:12
9. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 39:19 + 9:32
10. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 40:08 + 10:21
11. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 40:43 + 10:56
12. Semík Jan VSP6507 USK Praha 41:52 + 12:05
13. Göschl Erich 42A OLC Währing 43:18 + 13:31
14. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:00 + 17:13
15. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 47:03 + 17:16
16. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 49:49 + 20:02
17. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 50:08 + 20:21
18. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 51:27 + 21:40
19. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 51:30 + 21:43
20. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:06 + 22:19
21. Sklenář Miroslav AOP6302 Přátelé orientačního běhu Opava 53:44 + 23:57
22. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 55:03 + 25:16
23. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 55:11 + 25:24
24. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:45 + 27:58
25. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 59:00 + 29:13
25. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 59:00 + 29:13
27. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 59:51 + 30:04
28. Tryzna Pavel VRL6801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:14 + 31:27
29. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:07 + 43:20
30. Sterba Markus 34A Orienteering Klosterneuburg 83:37 + 53:50
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Dobeš Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem DISK
H50
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 23:16
2. Ročejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 25:32 + 2:16
3. Lužný Ladislav HAV6000 SKOB Baník Havířov 26:34 + 3:18
4. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 28:16 + 5:00
5. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:47 + 5:31
6. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 29:03 + 5:47
7. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 29:16 + 6:00
8. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 29:31 + 6:15
9. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 30:19 + 7:03
10. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 31:25 + 8:09
11. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 34:01 + 10:45
12. Sochor Tomáš HAV6301 SKOB Baník Havířov 35:22 + 12:06
13. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 37:51 + 14:35
14. Hostaš Zdeněk VAM6403 OOB Vamberk 40:42 + 17:26
15. Kadaňka Jiří ROV6001 OK Zubří 42:15 + 18:59
16. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 42:55 + 19:39
17. Mazur Milan 47S6200 Rapid Bratislava 43:17 + 20:01
18. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 45:26 + 22:10
19. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 46:04 + 22:48
20. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 47:02 + 23:46
21. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 47:54 + 24:38
22. Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport 48:33 + 25:17
23. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 51:09 + 27:53
Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H55
1.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 23:44
2. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 27:26 + 3:42
3. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 28:22 + 4:38
4. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 28:24 + 4:40
5. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 29:04 + 5:20
6. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 30:03 + 6:19
7. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 30:11 + 6:27
8. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 30:44 + 7:00
9. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 31:09 + 7:25
10. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 32:23 + 8:39
11. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:00 + 9:16
12. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 33:36 + 9:52
13. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 33:45 + 10:01
14. Ziaziulia Ivanas 28L5800 Saule OK 35:41 + 11:57
15. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 36:05 + 12:21
16. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 36:24 + 12:40
17. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 36:47 + 13:03
18. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 13:31
19. Bolech Jiří LPU5904 OK Lokomotiva Pardubice 40:51 + 17:07
20. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 41:34 + 17:50
21. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 47:20 + 23:36
22. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 57:42 + 33:58
H60
1.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 23:40
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 24:20 + 0:40
3. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 28:05 + 4:25
4. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 29:00 + 5:20
5. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 30:10 + 6:30
6. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 30:16 + 6:36
7. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 30:47 + 7:07
8. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:59 + 7:19
9. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 31:04 + 7:24
10. Ziesche Juergen 41D5003 LOK Berlin 31:13 + 7:33
11. Genderjahn Ludwig 41D4800 LOK Berlin 31:23 + 7:43
12. Rosen David 11G5300 GB O Squad 31:30 + 7:50
13. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 32:14 + 8:34
14. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 32:29 + 8:49
15. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:48 + 9:08
16. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 37:29 + 13:49
17. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 37:41 + 14:01
18. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 38:48 + 15:08
19. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 15:41
20. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 39:45 + 16:05
21. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 42:41 + 19:01
22. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 45:40 + 22:00
23. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 48:14 + 24:34
24. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 48:50 + 25:10
25. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 54:54 + 31:14
Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín DISK
Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H65
1.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 28:21
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 29:27 + 1:06
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:45 + 1:24
4. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 30:06 + 1:45
5. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:37 + 2:16
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 30:59 + 2:38
7. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 33:13 + 4:52
8. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 34:19 + 5:58
9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 34:44 + 6:23
10. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 35:13 + 6:52
11. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:37 + 7:16
12. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 38:26 + 10:05
13. Bumelis Vidimantas 29L4800 Labirintas 38:37 + 10:16
14. Cicenas Rimantas 29L4801 Labirintas 39:02 + 10:41
15. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 40:20 + 11:59
16. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 42:50 + 14:29
17. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 43:27 + 15:06
18. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 45:45 + 17:24
19. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 52:35 + 24:14
H70
1.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 33:41
2. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 33:45 + 0:04
3. Juška Gytis 29L4200 Labirintas 37:08 + 3:27
4. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 41:14 + 7:33
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 43:19 + 9:38
6. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 43:43 + 10:02
7. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 50:55 + 17:14
8. Schallberger Josef NNN3400 Neregistrovaní 51:05 + 17:24
9. Sedlář Vladimír AOP4201 Přátelé orientačního běhu Opava 52:18 + 18:37
10. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 52:23 + 18:42
11. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:14 + 22:33
12. Waldemar Pietkiewicz 34P4300 WKS Grunwald Poznań 73:36 + 39:55
13. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 77:58 + 44:17
Zakouřil Václav TUV4301 SOK TJ Turnov DISK
H75
1.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 34:25
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 36:48 + 2:23
3. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 42:29 + 8:04
4. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 50:41 + 16:16
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 52:38 + 18:13
6. Kempf Adolf 15C2600 KTV Altdtorf 126:53 + 92:28
HDR
1.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 21:08
2. Sladký Richard NNN Neregistrovaní 21:18 + 0:10
3. Janeba Viktor NNN Neregistrovaní 22:16 + 1:08
4. Švestka Štěpán KVS9901 SKOB Kobra Vsetín 23:43 + 2:35
5. Havelka Pepča SJC0800 TJ Sportcentrum Jičín 24:42 + 3:34
6. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 24:44 + 3:36
7. Kundratová Eva JZL0950 TJ Jižní svahy Zlín 25:47 + 4:39
8. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 26:23 + 5:15
9. Hlava Michal ZAK0402 SK Netopýr Zákupy 26:46 + 5:38
10. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 27:08 + 6:00
11. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 27:09 + 6:01
12. Kopecký Michal SJC TJ Sportcentrum Jičín 27:34 + 6:26
12. Rančák Albert NNN Neregistrovaní 27:34 + 6:26
14. Řehák Jan SJC1100 TJ Sportcentrum Jičín 27:39 + 6:31
15. Kopecký Matyáš SJC TJ Sportcentrum Jičín 28:15 + 7:07
16. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 29:02 + 7:54
17. Navrátilová Alžběta 9GC0751 Navrátilovi 30:52 + 9:44
18. Cipra Antonín NNN Neregistrovaní 31:02 + 9:54
19. Ciprová Kateřina XXX XXX 31:31 + 10:23
20. Mokrý Lukáš NNN Neregistrovaní 31:50 + 10:42
20. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 31:50 + 10:42
22. Vojtíšek Albert LPU0704 OK Lokomotiva Pardubice 33:31 + 12:23
23. Mareš Matěj TUR0100 OOB TJ Turnov 34:13 + 13:05
24. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 34:39 + 13:31
25. Fikar Šimon VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:21 + 14:13
26. Faltejsková Laura 16D0750 SV Mietraching 36:23 + 15:15
27. Faltejsek Tobiáš 16D0750 SV Mietraching 36:25 + 15:17
28. Klášková Amálie NNN Neregistrovaní 37:09 + 16:01
29. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 37:16 + 16:08
30. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:45 + 16:37
31. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:49 + 16:41
32. Sladká Karolína NNN Neregistrovaní 38:31 + 17:23
33. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 39:53 + 18:45
34. Berlyová Josefína NNN Neregistrovaní 40:49 + 19:41
35. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 41:00 + 19:52
36. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 44:47 + 23:39
37. Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 45:11 + 24:03
38. Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha 45:15 + 24:07
39. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 52:31 + 31:23
40. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 55:04 + 33:56
41. Fejfarová Eliška NNN Neregistrovaní 56:32 + 35:24
42. Fejfarová Veronika NNN Neregistrovaní 56:38 + 35:30
43. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 58:50 + 37:42
44. Pompachovi Kája+Naty NNN Neregistrovaní 63:08 + 42:00
45. Rasmus Neumann 31D0800 SV Lengefeld 65:26 + 44:18
46. Šitrová Štěpánka NNN Neregistrovaní 73:57 + 52:49
Svoboda Jan KTA SK Kotnov Tábor DISK
Mokrá Markéta NNN Neregistrovaní DISK
P
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenářová Dorothea AOP9351 Přátelé orientačního běhu Opava 18:12
2. Zítková Michaela TUV8551 SOK TJ Turnov 18:57 + 0:45
3. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:27 + 1:15
4. Švestka Jiří KVS9904 SKOB Kobra Vsetín 20:35 + 2:23
5. Beňovský Jiří NNN Neregistrovaní 20:45 + 2:33
6. Vavřík René LOV7000 lepus.cz 21:53 + 3:41
7. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 22:16 + 4:04
8. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 23:01 + 4:49
9. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 23:23 + 5:11
10. Vavříková Iveta 6YC7450 Neregistrovaní 24:28 + 6:16
11. Fikar Aleš VRL7101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:30 + 6:18
12. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 24:53 + 6:41
13. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 25:02 + 6:50
14. Malačka Milan NNN6000 Neregistrovaní 25:07 + 6:55
15. Stauch Michal 3LC7300 Lipence 26:15 + 8:03
16. Hladíková Jana TUV7253 SOK TJ Turnov 26:29 + 8:17
17. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:22 + 10:10
18. Krunčíková Iva XXX XXX 28:25 + 10:13
19. Švestková Jana KVS9951 SKOB Kobra Vsetín 30:09 + 11:57
20. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 30:40 + 12:28
21. Puš Roman STH7501 SK Studenec 31:54 + 13:42
22. Pavlíčková Lenka MOV7151 SKOB Ostrava 31:58 + 13:46
23. Kápičková Michaela NNN9550 Neregistrovaní 32:13 + 14:01
24. Popková Klára 4ZC7450 HO Komorní výtah 35:35 + 17:23
25. Šitrová Lucie NNN7850 Neregistrovaní 37:49 + 19:37
26. Miklovičová Katarína NNN Neregistrovaní 37:52 + 19:40
27. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 38:26 + 20:14
28. Kadaňková Hana ROV9750 OK Zubří 38:52 + 20:40
29. Špidlenová Lenka ZAK9750 SK Netopýr Zákupy 40:47 + 22:35
30. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 41:38 + 23:26
31. Magrini Nicola SBR SKOB Bruntál 42:41 + 24:29
32. Valova Michaela KUL0150 KOB Ústí nad Labem 43:45 + 25:33
33. Arnold Jindřich HOR4701 TJ Jiskra Hořice 45:02 + 26:50
34. Lišková Hana KPY6650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:20 + 30:08
35. Rochlová Kateřina XXX XXX 50:51 + 32:39
36. Kostičová Anamarija ZBM8850 SK Žabovřesky Brno 53:49 + 35:37
37. Vokurková Tereza NNN Neregistrovaní 60:08 + 41:56
38. Schwarzkopf Milan NNN Neregistrovaní 62:48 + 44:36
T
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladík František STH9203 SK Studenec 30:01
2. Pompach Petr NNN Neregistrovaní 31:32 + 1:31
3. Funda Jiří API9301 OK Andante Písek 33:41 + 3:40
4. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 34:37 + 4:36
5. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 35:42 + 5:41
6. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:08 + 6:07
7. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 36:14 + 6:13
8. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:09 + 7:08
9. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 37:42 + 7:41
10. Pšenička Vít TCB SK Technik České Budějovice 37:50 + 7:49
11. Neckař Jan NNN Neregistrovaní 37:57 + 7:56
12. Kamalyt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 38:41 + 8:40
13. Severýn Otto 4ZC7400 HO Komorní výtah 39:04 + 9:03
14. Švarc Jiří 9IC0000 švarc a beránková 39:36 + 9:35
15. Dolejší Lenka STB TJ Stadion Nový Bor 39:59 + 9:58
16. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:13 + 11:12
17. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 41:26 + 11:25
18. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 42:41 + 12:40
19. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:59 + 15:58
20. Sklenář Jan AOP8701 Přátelé orientačního běhu Opava 48:11 + 18:10
21. Frientsche Martina USG USG Chemnitz 50:03 + 20:02
22. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 50:08 + 20:07
23. Karásek Michal ZPV7900 KOB ZPV Prostějov 53:20 + 23:19
24. Savelieva Natalia TUV7856 SOK TJ Turnov 53:51 + 23:50
25. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 54:38 + 24:37
26. Kosíková Eliška 9NC0051 Kosíková 56:39 + 26:38
27. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 57:12 + 27:11
28. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 58:05 + 28:04
29. Jun Miroslav NNN8700 Neregistrovaní 64:00 + 33:59
30. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 64:44 + 34:43
31. Beránková Lenka 9IC0050 švarc a beránková 67:39 + 37:38
32. Čechová Jana FSP8353 VŠTJ Stavební fakulta Praha 69:33 + 39:32
33. Jirásková Dora NNN Neregistrovaní 69:50 + 39:49
34. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 71:28 + 41:27
35. Šinovská Kristýna ROU9351 SKOB Roudnice nad Labem 72:06 + 42:05
36. Navrátil Ctirad 9GC6900 Navrátilovi 80:01 + 50:00
37. Kosíková Helena 9NC0050 Kosíková 82:11 + 52:10
38. Metelka Jiří 9CC8600 NEREG 88:04 + 58:03
Heinl Ondřej DLT8501 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Štok Honzík DKP0900 Oddíl OB Kotlářka DISK
Ondřichová Lucie KUL7051 KOB Ústí nad Labem DISK
Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK