Výsledky závodu: Grand Prix Silesia - E3

Datum:
15.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Melecký Martin - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D40B     D45A     D45B     D55     D60     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     TK     TL    
D10
1.70 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 17:10
2. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 21:13 + 4:03
3. Pachmannová Katka NNN0551 C Neregistrovaní 23:24 + 6:14
4. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 25:11 + 8:01
5. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 25:29 + 8:19
6. Morávková Zuzana SRK0551 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:24 + 10:14
7. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 27:28 + 10:18
8. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 30:00 + 12:50
9. Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:25 + 20:15
10. Patermannova Marie NNN C Neregistrovaní 42:38 + 25:28
D10N
1.60 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:30
2. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 18:05 + 0:35
3. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 21:40 + 4:10
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 22:33 + 5:03
5. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 27:40 + 10:10
6. Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:16 + 36:46
D12
2.10 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 19:11
2. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 22:11 + 3:00
3. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 23:20 + 4:09
4. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 28:53 + 9:42
5. Kmiec Zuzanna 82P02 C UKS Traper Zlocieniec 29:31 + 10:20
6. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 31:26 + 12:15
7. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 32:41 + 13:30
8. Machová Anna LME0451 C SK Los Mělník 33:14 + 14:03
9. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 35:25 + 16:14
10. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:17 + 23:06
11. Siedczynska Natalia 1HP03 C BnO Szczecin 44:37 + 25:26
12. Pachmannová Bára NNN0351 C Neregistrovaní 47:36 + 28:25
13. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 73:07 + 53:56
Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava DISK
Patermannova Eliska NNN C Neregistrovaní DISK
MS Novotná Anna TBM0259 C KOS TJ Tesla Brno 39:38 + 20:27
D14
2.60 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:51
2. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 22:14 + 1:23
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 22:56 + 2:05
4. Niggli Alina 68F0350 C O Jura 24:01 + 3:10
5. Hájková Lucie AOP0350 B Orientační Běh Opava 24:51 + 4:00
6. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 27:06 + 6:15
7. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 30:57 + 10:06
8. Jarosz Malgorzata 82P C UKS Traper Zlocieniec 31:36 + 10:45
9. Dammfeld Karolina 48P0251 C Lotna Zdzieszowice 37:37 + 16:46
10. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 56:36 + 35:45
Kepinska Adrianna 1HP05 C BnO Szczecin DISK
D16
3.30 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:47
2. Traubaite Judita 16L3 C Fortuna OK 31:03 + 1:16
3. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 31:53 + 2:06
4. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:56 + 2:09
5. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 33:27 + 3:40
6. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 34:44 + 4:57
7. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 34:45 + 4:58
8. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 35:10 + 5:23
9. Niggli Natalja 68F0150 C O Jura 35:56 + 6:09
10. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 37:11 + 7:24
11. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 37:40 + 7:53
12. Hájková Lenka AOP0050 A Orientační Běh Opava 39:57 + 10:10
13. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:16 + 11:29
D18
3.50 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 32:36
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 32:41 + 0:05
3. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 34:44 + 2:08
4. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 36:07 + 3:31
5. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 37:23 + 4:47
6. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:14 + 13:38
D20
3.50 km, 170 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5020
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 37:50 0
2. Waszczuk Aleksandra 82P9551 C UKS Traper Zlocieniec 48:22 + 10:32
D21A
4.60 km, 180 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 40:53 7791
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 42:48 + 1:55 7452
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 2:46 7302
4. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 47:36 + 6:43 6602
5. König Lucie AOP8851 C Orientační Běh Opava 50:11 + 9:18 6145
6. Tichá Tereza SJH9452 R SJH Jindřichův Hradec 52:17 + 11:24 5773
7. Żebrowska Barbara 28P9551 C UNTS Warszawa 53:49 + 12:56
8. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 54:21 + 13:28 5407
9. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 58:23 + 17:30 4693
D21B
3.60 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4977
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haltof Ewa VRB9499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 36:33 5499
2. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 42:09 + 5:36 4817
3. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 43:48 + 7:15 4616
4. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 44:27 + 7:54 4536
5. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 46:16 + 9:43 4315
6. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 52:54 + 16:21 3506
7. Puternicka Joanna 21P8750 C Orientop Wroclaw 59:49 + 23:16
8. Linehan Jenna 58A8551 C Canberra Cockatoos 61:59 + 25:26
9. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 68:35 + 32:02 1595
10. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 77:29 + 40:56 510
11. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 83:30 + 46:57 0
Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc DISK 0
D35A
3.60 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 32:38
2. Traubiene Aiste 16L4 C Fortuna OK 36:46 + 4:08
3. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 36:56 + 4:18
4. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 41:07 + 8:29
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:33 + 8:55
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 42:48 + 10:10
7. Niggli Daria 68F7750 C O Jura 48:05 + 15:27
8. Costa Tania Covas 1BP2 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 52:00 + 19:22
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 62:37 + 29:59
10. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 66:46 + 34:08
11. Szymanska Zuzanna 53P51 C Team 360 78:26 + 45:48
12. Marques Manuela 1BP1 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 92:33 + 59:55
D35B
3.40 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 37:47
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 39:12 + 1:25
3. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 40:02 + 2:15
4. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 48:20 + 10:33
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 48:46 + 10:59
6. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 50:53 + 13:06
7. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:29 + 19:42
8. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 111:19 + 73:32
D40B
3.40 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:55
2. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:30 + 7:35
3. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 49:46 + 9:51
4. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:58 + 16:03
5. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 58:42 + 18:47
6. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 61:41 + 21:46
7. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 66:34 + 26:39
8. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:08 + 27:13
9. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 69:25 + 29:30
10. Paderova Jana TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 71:00 + 31:05
11. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 79:27 + 39:32
12. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 83:57 + 44:02
13. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 107:07 + 67:12
D45A
3.00 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arbter Vera 66A6451 C NF Wien 29:06
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 30:58 + 1:52
3. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 32:52 + 3:46
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 34:19 + 5:13
5. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 35:21 + 6:15
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:42 + 6:36
7. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 36:20 + 7:14
8. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 37:27 + 8:21
9. Logvina Elena 5GC6851 C UKR Canada 40:25 + 11:19
10. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 40:33 + 11:27
11. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 40:58 + 11:52
12. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 44:12 + 15:06
13. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 52:28 + 23:22
14. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 54:32 + 25:26
15. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360 64:47 + 35:41
D45B
2.80 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 34:33
2. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 35:16 + 0:43
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 39:31 + 4:58
4. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 41:50 + 7:17
5. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 55:56 + 21:23
6. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 79:13 + 44:40
D55
2.60 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 36:15
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 4:04
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 42:16 + 6:01
D60
2.10 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 27:48
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 29:24 + 1:36
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 12:28
D65
1.90 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 42:33
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 44:10 + 1:37
H10
1.80 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:00
2. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 18:49 + 18:49
3. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 23:22 + 23:22
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 26:26 + 26:26
5. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 27:52 + 27:52
6. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 29:29 + 29:29
7. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 30:21 + 30:21
8. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 31:25 + 31:25
9. Pawlowski Leon 1HP01 C BnO Szczecin 35:15 + 35:15
10. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 41:38 + 41:38
11. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 53:28 + 53:28
H10N
1.60 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 14:51
2. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 16:36 + 1:45
3. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 17:09 + 2:18
4. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 20:50 + 5:59
5. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 21:06 + 6:15
6. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 22:08 + 7:17
7. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 23:19 + 8:28
8. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 27:12 + 12:21
9. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:40 + 28:49
H12
2.30 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 23:21
2. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 25:30 + 2:09
3. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 27:53 + 4:32
4. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 30:16 + 6:55
5. Traubas Adomas 16L2 C Fortuna OK 31:47 + 8:26
6. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 37:54 + 14:33
7. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 55:12 + 31:51
8. Udycz Jonasz 82P03 C UKS Traper Zlocieniec 71:39 + 48:18
9. Czynski Milosz 1HP04 C BnO Szczecin 79:43 + 56:22
10. Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha 96:59 + 73:38
Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava DISK
Malinowski Jerzy 76P6801 C Rodzina z Teresina DISK
Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H14
3.00 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 21:20
2. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:10 + 3:50
3. Kostka Jiří AOP0201 B Orientační Běh Opava 25:16 + 3:56
4. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 26:40 + 5:20
5. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 27:13 + 5:53
6. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:16 + 5:56
7. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:20 + 7:00
8. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 28:38 + 7:18
9. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 30:47 + 9:27
10. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 10:39
11. Hyla Damian 47P0101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 34:42 + 13:22
12. Laszkiewicz Dominik 82P01 C UKS Traper Zlocieniec 38:44 + 17:24
13. Pšenčík Jan VIC0100 B OB Vizovice 39:40 + 18:20
14. Petersburski Krystian 1HP09 C BnO Szczecin 51:55 + 30:35
15. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 54:06 + 32:46
16. Biernat Michal 1HP08 C BnO Szczecin 54:48 + 33:28
17. Grzegorczyk Mateusz 1HP07 C BnO Szczecin 55:53 + 34:33
18. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 92:05 + 70:45
Kurasinski Michal 1HP11 C BnO Szczecin DISK
Baczulis Milosz 1HP06 C BnO Szczecin DISK
H16
3.60 km, 175 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 25:52
2. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 28:01 + 2:09
3. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 36:05 + 10:13
4. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 37:06 + 11:14
5. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 38:02 + 12:10
6. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 39:52 + 14:00
7. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 40:06 + 14:14
8. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 43:39 + 17:47
9. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 69:09 + 43:17
10. Procházka Jakub SOP9903 C OOB TJ Slezan Opava 90:10 + 64:18
Hanuš Jaroslav HOB9949 C SKOB Horní Benešov DISK
H18
3.90 km, 180 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 28:05
2. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 31:11 + 3:06
3. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 34:38 + 6:33
4. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:33 + 11:28
5. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 40:21 + 12:16
6. Garstka Jakub DOB9800 C KOB Dobruška 44:57 + 16:52
7. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 50:49 + 22:44
8. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 53:24 + 25:19
9. Bajger Adam 7SC9700 C Neregistrovaní - MOV 67:15 + 39:10
10. Jochec Michal NNN9730 C Neregistrovaní 68:14 + 40:09
H21A
5.70 km, 255 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8627
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:09 8994
2. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 37:00 + 0:51
3. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 38:18 + 2:09 8502
4. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 38:49 + 2:40 8384
5. Pryjma Fryderyk JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov 39:07 + 2:58 8316
6. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 40:37 + 4:28 7973
7. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 41:21 + 5:12 7806
8. Sklenář Martin AOP9501 A Orientační Běh Opava 42:00 + 5:51 7657
9. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 42:43 + 6:34 7493
10. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 43:09 + 7:00 7394
11. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 43:16 + 7:07 7368
12. Krajča Tomáš 58A8701 C Canberra Cockatoos 43:25 + 7:16
13. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:27 + 7:18 7326
14. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 45:22 + 9:13 6888
15. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 45:40 + 9:31 6819
16. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 45:46 + 9:37 6796
17. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 46:03 + 9:54 6732
18. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 47:20 + 11:11 6438
19. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 49:32 + 13:23 5936
20. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 49:53 + 13:44 5856
21. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 53:23 + 17:14 5056
22. Krasuski Marcin 26P7200 C orienteering.waw.pl 56:52 + 20:43
23. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 57:51 + 21:42 4035
24. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 60:30 + 24:21 3430
25. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 62:14 + 26:05 3034
Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H21B
4.60 km, 210 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7147
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 36:04 7276
2. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 36:56 + 0:52 7108
3. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 37:12 + 1:08 7056
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 37:16 + 1:12 7043
5. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 37:46 + 1:42 6946
6. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 38:03 + 1:59 6890
7. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 40:05 + 4:01 6495
8. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 41:18 + 5:14 6258
9. Mazan Bartlomiej 17P9001 C WKS żląsk Wroclaw 42:22 + 6:18
10. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 42:52 + 6:48 5953
11. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 43:11 + 7:07 5892
12. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 43:32 + 7:28 5824
13. Lubis Michal 66P8501 C UKS Azymut Pabianice 45:24 + 9:20
14. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 45:51 + 9:47 5373
15. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 46:55 + 10:51 5165
16. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 48:03 + 11:59 4945
17. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 50:14 + 14:10 4520
18. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:24 + 17:20 3904
19. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 54:02 + 17:58 3781
20. Novák Pavel AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava 56:48 + 20:44 3243
21. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 58:07 + 22:03 2986
22. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 59:41 + 23:37 2682
23. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 61:01 + 24:57 2422
24. Šolc Radim PGP8101 C SK Praga 71:15 + 35:11 431
Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering DISK 0
Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering DISK 0
H35A
4.10 km, 185 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 29:58
2. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 31:32 + 1:34
3. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 33:36 + 3:38
4. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 34:11 + 4:13
5. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 34:47 + 4:49
6. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 38:23 + 8:25
7. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 40:29 + 10:31
8. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:14 + 12:16
9. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 45:12 + 15:14
10. Poltoratskyi Denys NNN C Neregistrovaní 46:27 + 16:29
11. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 49:25 + 19:27
12. Hajdas Przemysław 17P8000 C WKS żląsk Wroclaw 52:24 + 22:26
13. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 54:10 + 24:12
H35B
3.50 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 33:25
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 34:14 + 0:49
3. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 37:15 + 3:50
4. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 38:59 + 5:34
5. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:08 + 6:43
6. Tomášek Petr NNN8031 C Neregistrovaní 40:43 + 7:18
7. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 40:55 + 7:30
8. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 41:13 + 7:48
9. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 47:01 + 13:36
10. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 47:30 + 14:05
11. Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice 47:49 + 14:24
12. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 48:47 + 15:22
13. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:05 + 15:40
14. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 58:22 + 24:57
15. Pšenčík Radomír VIC7207 C OB Vizovice 60:09 + 26:44
16. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 108:53 + 75:28
Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava DISK
H45A
3.90 km, 170 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 31:18
2. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 31:48 + 0:30
3. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 31:54 + 0:36
4. Arbter Roland 66A6201 C NF Wien 31:55 + 0:37
5. Logvin Andrei 5GC6201 C UKR Canada 32:43 + 1:25
6. Niggli Jurg 68F6700 C O Jura 33:41 + 2:23
7. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:52 + 2:34
8. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 34:36 + 3:18
9. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 35:07 + 3:49
10. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 37:58 + 6:40
11. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 40:18 + 9:00
12. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 42:41 + 11:23
13. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 46:09 + 14:51
14. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 46:10 + 14:52
15. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 46:20 + 15:02
16. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:14 + 15:56
17. Metelkine Alexander 15I6300 C Tel Aviv University 48:10 + 16:52
18. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 48:37 + 17:19
19. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 49:19 + 18:01
20. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 52:19 + 21:01
21. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 54:51 + 23:33
22. Andrade Octavio 1BP4 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 58:17 + 26:59
23. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 62:24 + 31:06
24. Nova Luis Quinta 1BP3 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 66:48 + 35:30
H45B
3.60 km, 145 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 37:55
2. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 38:34 + 0:39
3. Dolia IEugen NNN C Neregistrovaní 39:51 + 1:56
4. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 42:42 + 4:47
5. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:59 + 9:04
6. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 48:24 + 10:29
7. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 52:21 + 14:26
8. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 59:41 + 21:46
9. Hillar Nikkari 22E6502 C SK Rocco Team Estonia 65:18 + 27:23
10. Aare Abel 22E6501 C SK Rocco Team Estonia 72:14 + 34:19
11. Malinowski Zbigniew 76P6800 C Rodzina z Teresina 74:46 + 36:51
12. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 95:24 + 57:29
Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice DISK
MS Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 62:30 + 24:35
H55A
3.30 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 27:22
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 29:34 + 2:12
3. Guga Romuald 95P0001 C Wroclaw 29:36 + 2:14
4. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 32:08 + 4:46
5. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 33:16 + 5:54
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 35:41 + 8:19
7. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 36:07 + 8:45
8. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 38:46 + 11:24
9. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 20:29
10. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 48:46 + 21:24
11. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 64:46 + 37:24
H55B
2.90 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzenski Henadzi 18B5501 C Peleng-Vimpel/Minsk 29:33
2. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 32:04 + 2:31
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 40:10 + 10:37
4. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 40:56 + 11:23
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 11:46
6. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 42:47 + 13:14
7. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 44:04 + 14:31
Bužek Lubomír BFM5602 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H65
2.70 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:13
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 27:05 + 1:52
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 27:13 + 2:00
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 30:53 + 5:40
5. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 32:45 + 7:32
6. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 33:24 + 8:11
7. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 45:23 + 20:10
8. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 45:25 + 20:12
9. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:01 + 20:48
10. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 53:08 + 27:55
11. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 59:21 + 34:08
Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov DISK
H70
2.30 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 30:20
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 32:56 + 2:36
3. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 32:58 + 2:38
4. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 33:27 + 3:07
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 33:34 + 3:14
H75
2.10 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 30:21
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 36:14 + 5:53
HDR
1.60 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáškovi NNN C Neregistrovaní 18:33
2. Linhart Jakub VIV0800 C GIGANT Orienteering 18:57 + 0:24
3. Metelka Tomáš 6GC0800 C ok99 hradec kralove 19:18 + 0:45
4. Dammfeld Adam 48P0801 C Lotna Zdzieszowice 19:48 + 1:15
5. Hyla Natalia 47P0851 C LUKS Azymek Zdzieszowice 22:30 + 3:57
6. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 22:52 + 4:19
7. Svacinkova Berenika NNN C Neregistrovaní 23:26 + 4:53
8. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 23:38 + 5:05
9. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 24:56 + 6:23
10. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 25:00 + 6:27
11. Skorpil Marek SJC0900 C TJ Sportcentrum Jičín 25:45 + 7:12
12. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 25:55 + 7:22
13. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 27:36 + 9:03
14. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 28:01 + 9:28
15. Gallo Ondrej AOP C Orientační Běh Opava 28:28 + 9:55
15. Linhart Adam VIV0801 C GIGANT Orienteering 28:28 + 9:55
17. Capkova Marketa PHK C OK 99 Hradec Králové 29:47 + 11:14
18. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 30:04 + 11:31
19. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 30:15 + 11:42
20. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 30:51 + 12:18
21. Pachmannová Iva NNN0852 C Neregistrovaní 30:55 + 12:22
22. Traubaite Saule 16L1 C Fortuna OK 31:26 + 12:53
23. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 32:48 + 14:15
24. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 36:22 + 17:49
25. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 40:09 + 21:36
26. Linehan Marta 58A1251 C Canberra Cockatoos 43:36 + 25:03
27. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 45:36 + 27:03
28. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 50:05 + 31:32
29. Robotkova Tereza PBM C TJ Spartak 1. Brněnská 82:56 + 64:23
TK
2.20 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 18:17
2. Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 21:55 + 3:38
3. Cych Maksymilian 95P C Wroclaw 24:53 + 6:36
4. Tomášková Petra NNN8271 C Neregistrovaní 25:04 + 6:47
5. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 26:59 + 8:42
6. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 27:08 + 8:51
7. Cych Mikolaj 95P C Wroclaw 28:11 + 9:54
8. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 28:12 + 9:55
9. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 28:32 + 10:15
10. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 29:33 + 11:16
11. Vykydal Radek NNN C Neregistrovaní 33:50 + 15:33
12. Patermannova Sarka NNN C Neregistrovaní 34:32 + 16:15
13. Siedczynski Jakub 1HP10 C BnO Szczecin 34:45 + 16:28
14. Zencakova Marie 47C C ASPV OA Šumperk 35:43 + 17:26
15. Hyjek Adam 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 36:06 + 17:49
16. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 36:41 + 18:24
17. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 38:01 + 19:44
18. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 38:03 + 19:46
19. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:21 + 20:04
20. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 38:50 + 20:33
21. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 39:32 + 21:15
22. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 41:02 + 22:45
23. Francova Jana NNN C Neregistrovaní 46:49 + 28:32
24. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 47:41 + 29:24
25. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 56:54 + 38:37
26. Svobodová Mariana BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek 57:57 + 39:40
TL
3.10 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 95P C Wroclaw 25:21
2. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 25:44 + 0:23
3. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 28:12 + 2:51
4. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 28:33 + 3:12
5. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 30:20 + 4:59
6. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 32:09 + 6:48
7. Zencak Jaroslav 47C C ASPV OA Šumperk 35:09 + 9:48
8. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 35:22 + 10:01
9. Skonieczny Andrzej 29P5701 C Paulinum J.G. 38:31 + 13:10
10. Wieszaczewski Jacek 21P8500 C Orientop Wroclaw 41:33 + 16:12
11. Kula Tadeas VAM9700 C OOB Vamberk 41:38 + 16:17
12. Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 49:25 + 24:04
13. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 51:16 + 25:55
14. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:14 + 27:53
15. Chládek Milan 27C7900 C OB MILANOV 56:35 + 31:14
16. Dienerová Petra DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka 56:56 + 31:35
17. Syrový Lukáš NNN9845 C Neregistrovaní 57:22 + 32:01
18. Jirásková Dora NNN7777 C Neregistrovaní 58:44 + 33:23
19. Folprecht Jaroslav NNN C Neregistrovaní 63:19 + 37:58
19. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:19 + 37:58
21. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 65:58 + 40:37
22. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 80:09 + 54:48
23. Vackova Jana NNN7077 C Neregistrovaní 80:54 + 55:33
24. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 105:01 + 79:40
25. Syrový Zdeněk NNN9846 C Neregistrovaní 121:50 + 96:29