Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.04.2015
Místo konání:
Třídomí
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
Třídomí
Ředitel závodu:
Gregorová Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R3
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
JURY:
Ševčík Petr, Kamaryt Tomáš, Bohuslav Václav
Protokol:
Závod proběhl bez závad a protestů.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR    
D10
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 23:56
2. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 29:05 + 5:09
3. Peřinová Zuzana KVS0551 SKOB Kobra Vsetín 36:47 + 12:51
4. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 55:51 + 31:55
5. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 61:44 + 37:48
MS Pávková Jana NER 32:15 + 8:19
D12
3.00 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 24:25
2. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:37 + 0:12
3. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:47 + 0:22
4. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:26 + 2:01
5. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:32 + 2:07
6. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 26:47 + 2:22
7. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 35:09 + 10:44
8. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 35:57 + 11:32
9. Jechová Anita BSO0450 KOB Baník Sokolov 37:52 + 13:27
10. Lillová Marie BSO0351 KOB Baník Sokolov 38:59 + 14:34
11. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 40:35 + 16:10
12. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 44:02 + 19:37
13. Česáková Eliška KVL0451 45:00 + 20:35
MS Hercigová Eva HER6151 62:54 + 38:29
D14
3.50 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 25:19
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 27:16 + 1:57
3. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 29:12 + 3:53
4. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 34:22 + 9:03
5. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:47 + 12:28
6. Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně 38:55 + 13:36
7. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 40:39 + 15:20
8. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 50:14 + 24:55
9. Kosařová Aneta ONO0250 SKOB Ostrov 58:21 + 33:02
10. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 77:49 + 52:30
11. Daňková Dominika DCH0258 Radioelektronika Cheb 85:51 + 60:32
Dlesková Dana BSO0151 KOB Baník Sokolov DISK
Turčinová Anna KVL0251 DISK
MS Česáková Michaela KVL7651 42:16 + 16:57
MS Turčinová Kamila KVL7652 42:24 + 17:05
MS Křiklavová Petra KVL7653 68:46 + 43:27
MS Koldinská Veronika BSO KOB Baník Sokolov 97:02 + 71:43
MS Koldinská Pavla BSO KOB Baník Sokolov 67:43 + 42:24
MS Schimm Petr BSO KOB Baník Sokolov 31:14 + 5:55
D16
4.70 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 43:56
2. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 44:51 + 0:55
3. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:11 + 1:15
4. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 50:58 + 7:02
5. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:53 + 7:57
6. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 52:35 + 8:39
MS Svobodová Petra VPM7455 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:42 + 13:46
D18
5.00 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:16
2. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:49 + 0:33
3. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:00 + 2:44
4. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 56:48 + 11:32
5. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš 102:53 + 57:37
6. Svatková Charlota DCH9858 Radioelektronika Cheb 104:32 + 59:16
D21
7.10 km, 220 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hasmanová Lenka VPM7751 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:12
2. Horová Magda VSP5450 USK Praha 72:55 + 8:43 0
3. Hercigová Tereza VPM8650 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:52 + 17:40
4. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 83:01 + 18:49 0
5. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 90:22 + 26:10 0
6. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 117:42 + 53:30 0
MS Hercig Tomáš HER8801 91:00 + 26:48
D35
5.50 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 49:41
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:48 + 1:07
3. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:58 + 6:17
4. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 56:35 + 6:54
5. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 57:04 + 7:23
6. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:58 + 10:17
7. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 62:26 + 12:45
8. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 65:57 + 16:16
9. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:00 + 18:19
10. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 68:01 + 18:20
11. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 68:51 + 19:10
12. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 69:17 + 19:36
13. Bauerová Kateřina SKV7751 TJ Slovan Karlovy Vary 71:24 + 21:43
14. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 73:40 + 23:59
15. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 76:08 + 26:27
16. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 76:53 + 27:12
17. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 77:08 + 27:27
18. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 82:43 + 33:02
19. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 93:21 + 43:40
D45
5.00 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 65:08
2. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 68:50 + 3:42
3. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 72:58 + 7:50
4. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 79:17 + 14:09
5. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 82:11 + 17:03
6. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 86:55 + 21:47
MS Holíková Ilona NEJ7051 TJ Jiskra Nejdek 97:36 + 32:28
D55
3.90 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 48:50
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 61:31 + 12:41
3. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 73:44 + 24:54
4. Nyklová Helena LKV5151 Klub vodáků Karlovy Vary 87:52 + 39:02
Reischigová Růžena SKV5353 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D65
3.50 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:54
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 67:01 + 9:07
3. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 67:56 + 10:02
MS Novák Jan SKV TJ Slovan Karlovy Vary 64:42 + 6:48
H10
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 16:50
2. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:10 + 1:20
3. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 20:50 + 4:00
4. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:53 + 8:03
5. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:04 + 13:14
6. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 35:57 + 19:07
7. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 36:02 + 19:12
8. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 60:50 + 44:00
9. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 66:51 + 50:01
H12
3.00 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 19:14
2. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:39 + 2:25
3. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 22:12 + 2:58
4. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 24:10 + 4:56
5. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 26:21 + 7:07
6. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 26:27 + 7:13
7. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 32:27 + 13:13
8. Klein Martin LPM0403 OK Lokomotiva Plzeň 33:09 + 13:55
9. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 35:44 + 16:30
10. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 38:25 + 19:11
11. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 39:42 + 20:28
12. Čepička Ladislav KVL 41:34 + 22:20
13. Turčin Jan KVL0402 43:56 + 24:42
14. Jirkovský Filip KVL0302 56:56 + 37:42
15. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 68:40 + 49:26
16. Křiklava Adam KVL0401 72:04 + 52:50
17. Dlabač Marek KVL0301 75:05 + 55:51
Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H14
4.70 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:37
2. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:26 + 3:49
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:27 + 4:50
4. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:41 + 6:04
5. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:41 + 11:04
6. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 46:27 + 12:50
7. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 58:23 + 24:46
8. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 58:50 + 25:13
9. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia VŠ Plzeň 60:13 + 26:36
10. Knepr Tomáš BSO0200 KOB Baník Sokolov 74:11 + 40:34
11. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 77:20 + 43:43
12. Křiklava Jakub KVL0101 117:58 + 84:21
MS Pávek Jiří NEJ0110 TJ Jiskra Nejdek 48:10 + 14:33
MS Šilhan Petr NEJ0111 TJ Jiskra Nejdek 63:49 + 30:12
H16
5.50 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:11
2. Vecko Jan NEJ TJ Jiskra Nejdek 59:29 + 17:18
3. Rosenbaum Ondřej JES0001 KOS Jesenice 118:25 + 76:14
H18
8.10 km, 260 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 81:06
H21
10.90 km, 340 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7135
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 65:48 7630
2. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:11 + 5:23 7086
3. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 75:07 + 9:19 6689
4. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 76:24 + 10:36 6560
5. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 80:51 + 15:03 6111
6. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 81:04 + 15:16 6089
7. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 84:37 + 18:49 5731
8. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň 87:54 + 22:06 5399
9. Bauer Lukáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 90:54 + 25:06
10. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 93:43 + 27:55 4812
11. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 94:20 + 28:32 4750
12. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 97:29 + 31:41 4432
13. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 98:01 + 32:13 4378
14. Lhoták Luboš MAS9301 KČT Aš 101:01 + 35:13 4075
15. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 125:05 + 59:17 1647
H35
8.10 km, 260 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 61:23
2. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:51 + 1:28
3. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:55 + 1:32
4. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 67:34 + 6:11
5. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 69:04 + 7:41
6. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 69:59 + 8:36
7. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:18 + 8:55
8. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:18 + 10:55
9. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 72:25 + 11:02
10. Vastl Oldřich ONO7500 SKOB Ostrov 74:57 + 13:34
11. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 74:58 + 13:35
12. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 75:08 + 13:45
13. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 75:55 + 14:32
14. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 76:44 + 15:21
15. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 77:03 + 15:40
16. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 81:02 + 19:39
17. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:17 + 19:54
18. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:52 + 21:29
19. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 84:01 + 22:38
20. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 85:50 + 24:27
21. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 92:37 + 31:14
22. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 100:59 + 39:36
23. Holík Jaromír NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek 142:45 + 81:22
Křížek Filip MAS7800 KČT Aš DISK
H45
7.10 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 71:37
2. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 79:05 + 7:28
3. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 90:05 + 18:28
4. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 90:54 + 19:17
5. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 99:59 + 28:22
6. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 100:56 + 29:19
7. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 104:06 + 32:29
8. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 125:29 + 53:52
H55
5.50 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 50:26
2. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 68:07 + 17:41
3. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 90:42 + 40:16
4. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 125:06 + 74:40
Hercig Stanislav HER5301 DISK
MS Ptáček Martin HER8501 109:33 + 59:07
H65
3.90 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 38:01
2. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 39:49 + 1:48
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 40:32 + 2:31
4. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 43:32 + 5:31
5. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 47:03 + 9:02
6. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 52:32 + 14:31
7. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 52:40 + 14:39
8. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:56 + 19:55
HD10L
3.40 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smaržík Ondřej BSO0501 KOB Baník Sokolov 28:32
2. Honner Jaroslav VPM0701 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:32 + 3:00
3. Peřinová Anna KVS0552 SKOB Kobra Vsetín 32:27 + 3:55
4. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 33:43 + 5:11
5. Česáková Alice KVL0751 34:58 + 6:26
6. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 35:24 + 6:52
7. Šedá Michaela KVL0752 35:54 + 7:22
8. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 37:29 + 8:57
9. Mašková Lucie KVL0753 38:30 + 9:58
10. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 39:40 + 11:08
11. Křiklavová Magdalena KVL0651 43:42 + 15:10
12. Mahel Filip MAS0600 KČT Aš 44:53 + 16:21
13. Vastl Viktor ONO0800 SKOB Ostrov 45:13 + 16:41
14. Šedá Kateřina KVL0551 53:56 + 25:24
15. Stiborová Jolana KVL0652 63:53 + 35:21
16. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 74:27 + 45:55
17. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 74:56 + 46:24
Česáková Ivana KVL0552 DISK
HDR
3.40 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:59
2. Smaržíková Markéta BSO0950 KOB Baník Sokolov 28:28 + 5:29
3. Nuc Tomáš KVL0903 28:55 + 5:56
4. Peřinová Eliška KVS SKOB Kobra Vsetín 29:36 + 6:37
5. Jirkovský Lukáš KVL0902 31:56 + 8:57
6. Jirka František BSO0741 KOB Baník Sokolov 32:42 + 9:43
7. Mohrmann Jonáš NER 33:14 + 10:15
8. Ciprysová Alžběta NER 33:29 + 10:30
9. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 35:56 + 12:57
10. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 37:15 + 14:16
11. Stiborová Apolena KVL0851 37:22 + 14:23
12. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 37:52 + 14:53
13. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 39:45 + 16:46
14. Ritterová Lída KVL0852 42:26 + 19:27
15. Ritter Jakub KVL1001 42:28 + 19:29
16. Kvapil Matěj KVL0901 44:04 + 21:05
17. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 45:47 + 22:48
18. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 45:49 + 22:50
19. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 45:55 + 22:56
20. Honer Tomáš VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 54:24 + 31:25
21. Jirka Jindřich BSO1141 KOB Baník Sokolov 60:22 + 37:23
22. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 60:36 + 37:37
23. Gregor Ondřej BSO12 KOB Baník Sokolov 61:02 + 38:03
24. Pilařová Mája LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 66:51 + 43:52
25. Vastlová Barbora ONO1151 SKOB Ostrov 71:19 + 48:20
Pilař Karlos - pili nejml LPM1200 OK Lokomotiva Plzeň DISK