Výsledky závodu: Veřejný závod (Saxbo)

Datum:
14.06.2015
Místo konání:
Oybin
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Louisenhöhe, 1:10 000, E = 5m, stav leden 2015
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Závod proběhl za slunného velmi teplého počasí. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21AL     D21AK     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21AL     H21AK     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T4    
D10
2.45 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 28:31
2. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 28:49 + 0:18
3. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 30:28 + 1:57
4. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 32:06 + 3:35
5. Rimpel Gesine USV TU Dresden 40:33 + 12:02
6. Hänsel Flora SV Lengefeld 44:34 + 16:03
7. Lommatzsch Nadja SSV Planeta Radebeul 56:31 + 28:00
8. Neumann Johanna SV Lengefeld 65:40 + 37:09
9. Storch Frieda Köpenicker SC 66:52 + 38:21
10. Sýbová Marika BOR0553 OK Jiskra Nový Bor 84:06 + 55:35
11. Havlová Katka VRL0552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:20 + 63:49
12. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 94:05 + 65:34
13. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 121:09 + 92:38
Lommatzsch Lena SSV Planeta Radebeul DISK
D10L
4.23 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 43:25
2. Koudelková Eliška BOR OK Jiskra Nový Bor 61:29 + 18:04
3. Herrmann Charlotte OL-Team Wehrsdorf 74:39 + 31:14
4. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 78:03 + 34:38
5. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 80:53 + 37:28
6. Schubert Hannah Post SV Dresden 90:05 + 46:40
Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D12
2.60 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Merle Post SV Dresden 25:56
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 27:23 + 1:27
3. Wartewig Anna SG LVB Leipzig 30:11 + 4:15
4. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 30:13 + 4:17
5. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 32:02 + 6:06
6. Heinemann Wenke SV Robotron Dresden 33:17 + 7:21
7. Hockeborn Anne SSV Planeta Radebeul 34:01 + 8:05
8. Steinert Luise SV Lengefeld 34:09 + 8:13
9. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 34:39 + 8:43
10. Müller Josephine USV TU Dresden 37:54 + 11:58
11. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 38:17 + 12:21
12. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 38:23 + 12:27
13. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 40:10 + 14:14
14. Häßler Clara Köpenicker SC 44:14 + 18:18
15. Neumann Lena SV Lengefeld 49:41 + 23:45
16. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 56:22 + 30:26
17. Funk Julika OK Leipzig 58:58 + 33:02
18. Jakoubková Anna STB0498 TJ Stadion Nový Bor 59:45 + 33:49
19. Rönnmark Astrid OL Görlitz e.V. 61:35 + 35:39
20. Čabanová Tereza FYD0450 Jizerský klub OB Frýdlant 61:59 + 36:03
21. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 62:59 + 37:03
22. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 64:02 + 38:06
23. Klein Franka USV TU Dresden 74:13 + 48:17
24. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 78:22 + 52:26
D14
3.95 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 33:38
2. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:11 + 8:33
3. Matějková Zuzana LTP0153 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:52 + 9:14
4. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 44:29 + 10:51
5. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 46:30 + 12:52
6. Schubert Helene Post SV Dresden 49:06 + 15:28
7. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 51:35 + 17:57
8. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 51:58 + 18:20
9. Semíková Lucie KAM0250 SK Kamenice 53:30 + 19:52
10. Kipka Leoni Post SV Dresden 54:15 + 20:37
11. Musch Katharina OL Team Pulsnitz 58:18 + 24:40
12. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 58:38 + 25:00
13. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 61:56 + 28:18
14. Sickert Swenja SSV Planeta Radebeul 63:20 + 29:42
15. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:23 + 30:45
16. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:27 + 36:49
17. Kolleß Ulla Post SV Dresden 78:23 + 44:45
18. Häßler Franka Köpenicker SC 80:57 + 47:19
19. Bartusch Carina Post SV Dresden 89:12 + 55:34
20. Balatková Barbora VLI0150 Slavia Liberec orienteering 94:36 + 60:58
21. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 100:34 + 66:56
Havlová Klára VRL0152 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D16
4.33 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 51:08
2. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 51:12 + 0:04
3. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 55:15 + 4:07
4. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:20 + 6:12
5. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 57:28 + 6:20
6. Jakob Isabel SV Robotron Dresden 62:51 + 11:43
7. Minner Ann-Sophie OL Görlitz e.V. 67:28 + 16:20
8. Hänsel Hannah SV Lengefeld 67:52 + 16:44
9. Höhne Lena SG LVB Leipzig 72:09 + 21:01
10. Vogt Felicitas OL Görlitz e.V. 76:09 + 25:01
11. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 77:21 + 26:13
12. Zoitke Franka Post SV Dresden 80:10 + 29:02
13. Adorjan Luca TSC Berlin 81:47 + 30:39
14. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 85:31 + 34:23
15. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 94:41 + 43:33
16. Weißker Wiebke Post SV Dresden 119:14 + 68:06
Macháčková Barbora FYD0051 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
D18
5.25 km, 260 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:42
2. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 65:01 + 2:19
3. Müller Dorothea Post SV Dresden 66:16 + 3:34
4. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 71:06 + 8:24
5. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 80:26 + 17:44
6. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 94:04 + 31:22
7. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 101:39 + 38:57
8. Würzová Karolína FYD9852 Jizerský klub OB Frýdlant 105:40 + 42:58
D20
5.25 km, 260 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 66:55 0
D21AL
5.73 km, 325 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7711
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 67:18 7979
2. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 67:29 + 0:11 7959
3. Straube Hanka SV Lengefeld 70:19 + 3:01
4. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 74:23 + 7:05 7195
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 77:07 + 9:49 6893
6. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 78:05 + 10:47 6786
7. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 79:20 + 12:02 6648
8. Heinemann Anne SV Robotron Dresden 81:10 + 13:52
9. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 81:46 + 14:28 6379
10. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 88:28 + 21:10 5638
11. Tschischkale Kati OLV Potsdam 92:43 + 25:25
12. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 95:22 + 28:04 4875
13. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 95:45 + 28:27 4832
14. Švihovská Eva SJC8352 TJ Sportcentrum Jičín 96:18 + 29:00 4772
15. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 98:10 + 30:52 4565
16. Kraemer Jitka Post SV Dresden 102:19 + 35:01
17. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 116:50 + 49:32 2501
Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Kožinová Anna PGP9350 SK Praga DISK 0
D21AK
4.50 km, 215 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3786
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 56:02 4080
2. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 61:03 + 5:01 3768
3. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 65:10 + 9:08 3511
4. Saupe Kerstin Post SV Dresden 66:59 + 10:57
5. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:05 + 11:03 3392
6. Weinert Ruta Post SV Dresden 72:00 + 15:58
7. Leibiger Anett Post SV Dresden 72:27 + 16:25
8. Rückerová Petra ohne Verein 2 77:54 + 21:52
9. Roßberg Sylva USG Chemnitz 82:35 + 26:33
10. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 83:25 + 27:23 2374
11. Schmidt Beate OLV Potsdam 85:20 + 29:18
12. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 88:13 + 32:11 2074
13. Höferová Petra SJC8761 TJ Sportcentrum Jičín 95:39 + 39:37 1611
14. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 99:00 + 42:58 1402
15. Leibiger Veronika Post SV Dresden 101:52 + 45:50
16. Loosová Lenka VLI8152 Slavia Liberec orienteering 102:20 + 46:18 1195
17. Wiedenfeld Anne SSV Planeta Radebeul 103:20 + 47:18
18. Wolf Carolin Post SV Dresden 138:38 + 82:36
19. Hlavatá Andrea CHA8753 OK Chrastava 140:03 + 84:01 0
Krtičková Michaela KON7975 KOB Konice DISK 0
D35
5.50 km, 290 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 68:08
2. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 88:39 + 20:31
3. Wetzel Annegret SV Robotron Dresden 92:34 + 24:26
4. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 108:55 + 40:47
5. Storch Jana Köpenicker SC 114:00 + 45:52
6. Kretzschmar Ute OLV Weimar 164:41 + 96:33
D40
4.38 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 63:37
2. Hempel Christine USV TU Dresden 63:53 + 0:16
3. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:12 + 1:35
4. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 66:05 + 2:28
5. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 66:16 + 2:39
6. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 67:47 + 4:10
7. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 70:07 + 6:30
8. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 73:13 + 9:36
9. Kašparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 73:48 + 10:11
10. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 74:02 + 10:25
11. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:22 + 11:45
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 75:51 + 12:14
13. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 78:37 + 15:00
14. Forkel Claudia SSV Planeta Radebeul 78:56 + 15:19
15. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 79:12 + 15:35
16. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 82:19 + 18:42
17. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 88:43 + 25:06
18. Drechsler Britta USV TU Dresden 88:59 + 25:22
19. Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg e.V. 89:03 + 25:26
20. Kaminskaite Edita SG LVB Leipzig 90:32 + 26:55
21. Musch Alexandra OL Team Pulsnitz 114:07 + 50:30
22. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 143:02 + 79:25
Minner Daniela OL Görlitz e.V. DISK
König Thomas USG Chemnitz DISK
D45
4.38 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funk Ira OK Leipzig 51:55
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 52:21 + 0:26
3. Sihver Wiebke Post SV Dresden 53:09 + 1:14
4. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 53:29 + 1:34
5. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 55:13 + 3:18
6. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 56:24 + 4:29
7. Schröter Petra OL Görlitz e.V. 57:24 + 5:29
8. Zelenin Jekaterina USG Chemnitz 57:29 + 5:34
9. Müller Anke Post SV Dresden 59:03 + 7:08
10. Cruse Katrin SV Robotron Dresden 59:42 + 7:47
11. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 60:31 + 8:36
12. Kubald Katrin Kaulsdorfer OLV 61:03 + 9:08
13. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:41 + 11:46
14. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 63:51 + 11:56
15. Matějková Martina LTP6850 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:25 + 12:30
16. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 65:46 + 13:51
17. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 67:47 + 15:52
18. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 68:30 + 16:35
19. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 68:56 + 17:01
20. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 69:17 + 17:22
21. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 72:16 + 20:21
22. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 75:50 + 23:55
23. Müller-Wenzke Astrid USV TU Dresden 80:09 + 28:14
24. Žihlová Lucie LLI6952 TJ Loko Liberec 82:18 + 30:23
25. Juras Kerstin OL Görlitz e.V. 84:07 + 32:12
26. Woy Anja USV TU Dresden 85:02 + 33:07
27. Živcová Pavlína DLT4651 KrOB Rozmarýn Litoměřice 96:59 + 45:04
28. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 98:10 + 46:15
29. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 112:19 + 60:24
Schmikale Elke SSV Planeta Radebeul DISK
Goericke Jacqueline TSC Berlin DISK
D50
4.00 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin Post SV Dresden 52:27
2. Juckelandt Sabine USV TU Dresden 54:21 + 1:54
3. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 57:16 + 4:49
4. Malkowa Elena Post SV Dresden 59:01 + 6:34
5. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 63:03 + 10:36
6. Leideck Heike USV TU Dresden 71:09 + 18:42
7. Roßberg Cornelia USG Chemnitz 80:23 + 27:56
8. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 80:25 + 27:58
9. Ansorge Silke SV Robotron Dresden 84:14 + 31:47
10. Wiedenfeld Ute SSV Planeta Radebeul 85:31 + 33:04
11. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 90:48 + 38:21
12. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:34 + 39:07
13. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 103:51 + 51:24
14. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 105:49 + 53:22
15. Graumann Heidi ESV Lok Schöneweide 111:02 + 58:35
16. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 124:14 + 71:47
D55
4.00 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 57:52
2. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 61:10 + 3:18
3. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 64:55 + 7:03
4. Schmalfeld Petra SSV Planeta Radebeul 66:03 + 8:11
5. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 69:56 + 12:04
6. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 72:01 + 14:09
7. Braatz Monika Treptower SV 77:53 + 20:01
8. Schmidt Ute SSV Planeta Radebeul 81:43 + 23:51
9. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 82:38 + 24:46
10. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 105:47 + 47:55
Kuleva Angelina SSV Planeta Radebeul DISK
Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno DISK
D60
3.48 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Gisela SSV Planeta Radebeul 46:39
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 57:21 + 10:42
3. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 60:34 + 13:55
4. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 66:12 + 19:33
5. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 68:08 + 21:29
6. Janus Andrea SSV Planeta Radebeul 71:58 + 25:19
7. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 77:32 + 30:53
8. Wenzel Sigrid SSV Planeta Radebeul 85:54 + 39:15
9. Busch Bärbel Post SV Dresden 96:27 + 49:48
10. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 104:11 + 57:32
11. Krüger Angelika USV TU Dresden 110:07 + 63:28
12. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 131:31 + 84:52
D65
3.48 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lemnitzer Erika Kaulsdorfer OLV 60:44
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 66:50 + 6:06
3. Grosse Ingrid USV TU Dresden 73:49 + 13:05
4. Thiel Susi SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 81:23 + 20:39
5. Fillinger Rosemarie SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 90:43 + 29:59
6. Lucke Helga Post SV Dresden 104:09 + 43:25
7. Renger Rita SV Robotron Dresden 115:24 + 54:40
H10
2.45 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 21:23
2. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 29:50 + 8:27
3. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 32:42 + 11:19
4. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 34:08 + 12:45
5. Hempel Emil USV TU Dresden 43:30 + 22:07
6. Lachmann Christoph Post SV Dresden 45:31 + 24:08
7. Kunckel Vincent USV TU Dresden 48:22 + 26:59
8. Wetzel Niklas SV Robotron Dresden 58:55 + 37:32
9. Matussek Valentin OL-Team Wehrsdorf 77:43 + 56:20
10. Saupe David Post SV Dresden 78:44 + 57:21
11. Löhning Jakob USV TU Dresden 82:31 + 61:08
12. Herrmann Josef OL-Team Wehrsdorf 83:51 + 62:28
13. Funk Timon OK Leipzig 122:23 + 101:00
14. Moeck Benjamin Köpenicker SC 127:00 + 105:37
15. Karp Emil OK Leipzig 162:01 + 140:38
H10L
4.23 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 34:39
2. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 40:03 + 5:24
3. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 55:08 + 20:29
4. Weinert Tim Post SV Dresden 58:12 + 23:33
5. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 58:24 + 23:45
6. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:31 + 41:52
7. Lajtkep Jakub STB0600 TJ Stadion Nový Bor 79:55 + 45:16
8. Neumann Rasmus SV Lengefeld 108:37 + 73:58
Karp Artur OK Leipzig DISK
H12
2.60 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 20:47
2. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 24:07 + 3:20
3. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 24:28 + 3:41
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 25:08 + 4:21
5. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 25:32 + 4:45
6. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 26:12 + 5:25
7. Husák Martin CHA0300 OK Chrastava 27:16 + 6:29
8. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 29:24 + 8:37
9. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 29:39 + 8:52
10. Storch Grischa Köpenicker SC 29:47 + 9:00
11. Lucke Moritz Post SV Dresden 30:16 + 9:29
12. Fritzsche Jimmy SV Lengefeld 30:26 + 9:39
13. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 32:19 + 11:32
14. Mašek Matěj STB0401 TJ Stadion Nový Bor 35:35 + 14:48
15. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 35:44 + 14:57
16. Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 37:45 + 16:58
17. Weinert Florian Post SV Dresden 38:22 + 17:35
18. Kašpar Štěpán BOR0403 OK Jiskra Nový Bor 39:45 + 18:58
19. Heinicke Finn 75 SSV Planeta Radebeul 40:23 + 19:36
20. Siegert Marek USV TU Dresden 41:21 + 20:34
21. Borrmann Malte OL Görlitz e.V. 42:47 + 22:00
22. Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:09 + 24:22
23. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 46:46 + 25:59
24. Henzl Pavel CHA0302 OK Chrastava 47:07 + 26:20
25. Moeck Tobias Köpenicker SC 49:03 + 28:16
26. Lange Jonas SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 49:46 + 28:59
27. Sachsenhauser Max Post SV Dresden 50:15 + 29:28
28. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 59:08 + 38:21
29. Neuwinger Lukas OL Görlitz e.V. 61:48 + 41:01
Lubs Edwin USV TU Dresden DISK
H14
4.33 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Martin SSV Planeta Radebeul 48:07
2. Šmol David DOK0100 OK Doksy 50:30 + 2:23
3. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:32 + 5:25
4. Vogt Moritz OL Görlitz e.V. 54:41 + 6:34
5. Sperling Fridolin USV TU Dresden 56:20 + 8:13
6. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 58:34 + 10:27
7. Holfeld Anton USV TU Dresden 60:05 + 11:58
8. Kunckel Konstantin USV TU Dresden 60:36 + 12:29
9. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 62:17 + 14:10
10. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 63:35 + 15:28
11. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 63:37 + 15:30
12. Braatz Niklas Treptower SV 64:34 + 16:27
13. Lommatzsch Christoph SSV Planeta Radebeul 67:49 + 19:42
14. Hempel Paul USV TU Dresden 68:14 + 20:07
15. Vávra Pavel BOR0101 OK Jiskra Nový Bor 69:25 + 21:18
16. Heinicke Erik 74 SSV Planeta Radebeul 84:06 + 35:59
17. Wagenknecht Victor SV Robotron Dresden 85:11 + 37:04
18. Dietze Peter SG LVB Leipzig 90:09 + 42:02
19. von Ehrenwall Felix SSV Planeta Radebeul 90:20 + 42:13
20. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 98:23 + 50:16
21. Jirman Filip TUV0212 SOK TJ Turnov 112:05 + 63:58
22. le Grelle Alexis SSV Planeta Radebeul 113:06 + 64:59
23. Seifert Jakob OL Görlitz e.V. 140:56 + 92:49
24. Forkel Paul 73 SSV Planeta Radebeul 149:09 + 101:02
Hänchen Florian ESV Lok Bad Schandau DISK
Drechsler Jonathan USV TU Dresden DISK
Winnig Pepe Treptower SV DISK
Rajn Filip CHA0102 OK Chrastava DISK
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany DISK
Turek Martin VLI0102 Slavia Liberec orienteering DISK
Kapischke Arne OK Mark Brandenburg e.V. 67:29 + 19:22
H16
5.25 km, 260 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gawlitza Franz SV Robotron Dresden 51:43
2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 52:09 + 0:26
3. Scheuermann Erik SSV Planeta Radebeul 55:07 + 3:24
4. Klein Cedrik USV TU Dresden 57:30 + 5:47
5. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 58:22 + 6:39
6. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg e.V. 58:44 + 7:01
7. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 59:35 + 7:52
8. Holfeld Wilhelm USV TU Dresden 64:30 + 12:47
9. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 65:16 + 13:33
10. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:24 + 15:41
11. Heinemann Göran SV Robotron Dresden 69:08 + 17:25
12. Hänsel Ole SV Lengefeld 70:28 + 18:45
13. Forkel Anton 70 SSV Planeta Radebeul 76:09 + 24:26
14. Focker Leon 69 SSV Planeta Radebeul 79:16 + 27:33
15. Hockeborn Max SSV Planeta Radebeul 92:55 + 41:12
16. Gehser Tobias OL-Team Wehrsdorf 94:56 + 43:13
17. Jentzsch Till SSV Planeta Radebeul 122:26 + 70:43
Matussek Jakob OL-Team Wehrsdorf DISK
Bartmuß Friedrich USV TU Dresden DISK
Králik Stanislav LTP9904 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H18
5.73 km, 325 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:35
2. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 64:31 + 2:56
3. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 67:27 + 5:52
4. Scholtz Paul TSC Berlin 69:29 + 7:54
5. Valášek Jiří KAM9700 SK Kamenice 72:47 + 11:12
6. Zschäckel Robin SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 77:52 + 16:17
7. Kästner Johann ESV Lok Bad Schandau 87:55 + 26:20
Musch Christian OL Team Pulsnitz DISK
H20
7.28 km, 415 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müller Kurt Post SV Dresden 101:43
2. Kamolz Anton Post SV Dresden 109:02 + 7:19
Graumann Leo ESV Lok Schöneweide DISK
H21AL
10.05 km, 480 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9001
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 88:25 9176
2. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 90:08 + 1:43 9005
3. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 91:57 + 3:32 8823
4. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 92:00 + 3:35 8818
5. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 93:11 + 4:46 8700
6. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 94:44 + 6:19 8545
7. Leibiger Janek Post SV Dresden 95:25 + 7:00
8. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 97:14 + 8:49 8296
9. Döllgast Moritz Post SV Dresden 99:13 + 10:48
10. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 104:47 + 16:22 7542
11. Müller Philipp Post SV Dresden 104:53 + 16:28
12. Žaloudek Petr SJC8309 TJ Sportcentrum Jičín 105:40 + 17:15 7454
13. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 107:32 + 19:07 7268
14. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 107:38 + 19:13 7258
15. Burghardt Freddy Post SV Dresden 109:27 + 21:02
16. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 111:42 + 23:17 6852
17. Kraemer Andrei Post SV Dresden 111:55 + 23:30
18. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 113:24 + 24:59 6682
19. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 114:27 + 26:02 6577
20. Leibiger Jens Post SV Dresden 114:35 + 26:10
21. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 116:06 + 27:41 6412
22. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 116:29 + 28:04 6374
23. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 119:25 + 31:00 6081
24. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 123:14 + 34:49 5700
25. Goericke Marvin TSC Berlin 123:41 + 35:16
26. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 126:24 + 37:59 5384
27. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 127:42 + 39:17 5254
28. Lucke Jens Post SV Dresden 132:18 + 43:53
29. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 134:38 + 46:13 4562
30. Richter Alexander Post SV Dresden 135:32 + 47:07
31. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 141:39 + 53:14 3862
32. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 142:17 + 53:52 3798
33. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 144:43 + 56:18 3556
34. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 149:56 + 61:31 3035
35. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 153:03 + 64:38 2724
36. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 158:32 + 70:07 2176
37. Hörnig Sebastian Post SV Dresden 159:05 + 70:40
38. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 163:40 + 75:15 1664
39. Röhner Uwe SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 172:50 + 84:25
40. Němec Jan CHA8606 OK Chrastava 176:53 + 88:28 344
41. Patommel Jens ohne Verein 1 176:59 + 88:34
42. Richter Friedmar USV TU Dresden 181:52 + 93:27
43. Lenk Andreas USV TU Dresden 184:15 + 95:50
44. Kolman Jan LTP8501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 205:40 + 117:15 0
45. Olunczek Andrej USV TU Dresden 214:18 + 125:53
Schroth Peter Post SV Dresden DISK
Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec DISK 0
Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering DISK 0
H21AK
5.35 km, 300 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6984
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 52:35 7220
2. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 52:52 + 0:17 7184
3. Dittmann Robert 68 SSV Planeta Radebeul 54:31 + 1:56
4. Švihovský Jaromír SJC8005 TJ Sportcentrum Jičín 57:50 + 5:15 6547
5. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 58:02 + 5:27 6521
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 59:02 + 6:27 6393
7. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 59:26 + 6:51 6341
8. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:15 + 7:40 6237
9. Härtelt Daniel OLV Potsdam 63:35 + 11:00
10. von Dalowski Jan Post SV Dresden 65:02 + 12:27
11. Meyer Jörg Post SV Dresden 67:49 + 15:14
12. Leidinger Paul Post SV Dresden 69:13 + 16:38
13. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 69:29 + 16:54 5052
14. Krtička Jan KON7931 KOB Konice 69:49 + 17:14 5009
15. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:59 + 17:24 4988
16. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 70:14 + 17:39 4956
17. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:48 + 18:13 4883
18. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 71:58 + 19:23 4733
19. Uher Petr VSP5001 USK Praha 72:41 + 20:06 4641
20. Meyer Dirk Post SV Dresden 73:58 + 21:23
21. Schmotz Martin USV TU Dresden 75:55 + 23:20
22. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 80:03 + 27:28 3696
23. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 81:23 + 28:48 3525
24. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 83:54 + 31:19 3202
25. Kunc Filip TJN8249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 84:04 + 31:29
26. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 84:20 + 31:45 3146
27. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:56 + 36:21 2556
28. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 98:44 + 46:09 1299
29. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 99:45 + 47:10 1168
30. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 100:15 + 47:40 1104
31. Kunc Štěpán TJN8449 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 101:54 + 49:19 892
32. Trösch Urs TSC Berlin 105:23 + 52:48
33. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 106:13 + 53:38 339
34. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 108:19 + 55:44 69
35. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 110:29 + 57:54 0
36. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 113:00 + 60:25 0
37. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 117:10 + 64:35 0
38. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 123:13 + 70:38 0
39. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 133:32 + 80:57 0
40. Röck Christian TUS Karlsruhe-Rüpurr 136:13 + 83:38
41. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 149:27 + 96:52 0
H35
8.25 km, 440 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schöne André OL-Team Wehrsdorf 105:43
2. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 107:05 + 1:22
3. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 107:08 + 1:25
4. Wetzel Hendryk SV Robotron Dresden 107:24 + 1:41
5. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 121:10 + 15:27
6. Möser Uwe Post SV Dresden 121:53 + 16:10
7. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 129:24 + 23:41
8. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 146:28 + 40:45
9. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 151:31 + 45:48
10. Hänchen Danilo ESV Lok Bad Schandau 152:49 + 47:06
11. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 173:40 + 67:57
12. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 179:33 + 73:50
13. Seidel Jens Fassathlon 208:22 + 102:39
Löhning Michael USV TU Dresden DISK
von Dalowski Felix Post SV Dresden DISK
Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava DISK
Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga DISK
H40
7.28 km, 415 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:25
2. Mager Holger Post SV Dresden 89:20 + 10:55
3. Lange Udo SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 95:52 + 17:27
4. Heinemann Björn SV Robotron Dresden 103:06 + 24:41
5. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 103:25 + 25:00
6. Průša Michal VSP7310 USK Praha 106:25 + 28:00
7. Gawlitza Peter SV Robotron Dresden 107:38 + 29:13
8. Sickert Frank SSV Planeta Radebeul 110:03 + 31:38
9. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 119:31 + 41:06
10. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 120:52 + 42:27
11. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 122:41 + 44:16
12. Semík Jan VSP6507 USK Praha 125:26 + 47:01
13. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 127:05 + 48:40
14. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 133:10 + 54:45
15. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 133:34 + 55:09
16. Adorjan Peter TSC Berlin 138:49 + 60:24
17. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 162:46 + 84:21
18. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 182:34 + 104:09
19. Borrmann Sven OL Görlitz e.V. 183:34 + 105:09
20. Müller Denis Treptower SV 219:37 + 141:12
21. Minner Silvio OL Görlitz e.V. 240:59 + 162:34
Forkel Matthias SSV Planeta Radebeul DISK
Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava DISK
Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava DISK
Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov DISK
Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering DISK
Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy DISK
H45
6.93 km, 405 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 76:46
2. Lückmann Andreas Post SV Dresden 78:04 + 1:18
3. Müller Matthias Post SV Dresden 87:15 + 10:29
4. Wendisch Mayk USV TU Dresden 94:11 + 17:25
5. Zschäckel Raik SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 96:41 + 19:55
6. Cruse Kay SV Robotron Dresden 96:57 + 20:11
7. Lubs Alexander USV TU Dresden 97:59 + 21:13
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 98:33 + 21:47
9. Wichmann Rainer OLV Weimar 99:58 + 23:12
10. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 100:29 + 23:43
11. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 101:07 + 24:21
12. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 102:42 + 25:56
13. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 103:58 + 27:12
14. Bleidorn Stefan Treptower SV 104:54 + 28:08
15. Zelenin Andrej USG Chemnitz 107:48 + 31:02
16. Olisauskas Raimondas SG LVB Leipzig 113:42 + 36:56
17. Zimmermann Gerd SSV Planeta Radebeul 114:23 + 37:37
18. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 118:13 + 41:27
19. Klose Sven USV TU Dresden 121:16 + 44:30
20. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 123:40 + 46:54
21. Braatz Frank Treptower SV 127:23 + 50:37
22. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 131:27 + 54:41
23. Höhne Uwe SG LVB Leipzig 135:23 + 58:37
24. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 138:25 + 61:39
25. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 142:21 + 65:35
26. Hänsel Jörg SV Lengefeld 149:43 + 72:57
27. Weinert Rolf Post SV Dresden 151:18 + 74:32
28. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 159:09 + 82:23
29. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 184:36 + 107:50
Stöcker Karsten SV Vorwärts Leipzig DISK
Demmig Sven Kaulsdorfer OLV DISK
Paulsen Dirk OL Team Pulsnitz DISK
Dalüge Kai SV IHW Alex 78 Berlin e.V. DISK
Ihle Thomas Post SV Dresden DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
5.50 km, 290 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:30
2. Eppendorfer Jörg OL Görlitz e.V. 68:34 + 3:04
3. Hempel Klaus USV TU Dresden 77:11 + 11:41
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 81:05 + 15:35
5. Havel Leoš VRL6401 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:08 + 18:38
6. Wiedenfeld Frank SSV Planeta Radebeul 84:29 + 18:59
7. Kremlacek Johannes ESV Lok Schöneweide 91:11 + 25:41
8. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 96:38 + 31:08
9. Richter Detlef SG LVB Leipzig 97:01 + 31:31
10. Juras Harald OL Görlitz e.V. 97:26 + 31:56
11. Richter Frank TSV Karlshorst 98:47 + 33:17
12. Roßberg Veit USG Chemnitz 100:31 + 35:01
13. Hering Peter SV Robotron Dresden 101:09 + 35:39
14. Käding Bernd Kaulsdorfer OLV 101:23 + 35:53
15. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 101:25 + 35:55
16. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 104:28 + 38:58
17. Hoidekr Pavel LLI5901 TJ Loko Liberec 104:50 + 39:20
18. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 116:13 + 50:43
19. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 118:12 + 52:42
20. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 123:02 + 57:32
21. Graumann Bernd ESV Lok Schöneweide 128:00 + 62:30
22. Zellerhoff Uwe OL Team Pulsnitz 128:12 + 62:42
23. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 145:19 + 79:49
24. Mašek Petr BOR6502 OK Jiskra Nový Bor 162:09 + 96:39
25. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 236:00 + 170:30
H55
5.50 km, 290 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 59:49
2. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 64:14 + 4:25
3. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 72:09 + 12:20
4. Anders Hartmut OL-Team Wehrsdorf 75:48 + 15:59
5. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 76:57 + 17:08
6. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 78:42 + 18:53
7. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 79:38 + 19:49
8. Fuchs Dietmar Post SV Dresden 92:00 + 32:11
9. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 92:36 + 32:47
10. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 97:11 + 37:22
11. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 104:52 + 45:03
12. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 107:17 + 47:28
13. Kraemer Werner Post SV Dresden 108:29 + 48:40
14. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 114:29 + 54:40
15. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 114:47 + 54:58
16. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 122:47 + 62:58
17. Kretzschmar Frank OLV Weimar 124:43 + 64:54
18. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 223:12 + 163:23
19. Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 229:10 + 169:21
Strobel Joachim USV TU Dresden DISK
Čechlovský Josef CHA5900 OK Chrastava DISK
Grivalský Michal PGP5900 SK Praga DISK
H60
4.05 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 44:16
2. Hickethier Manfred 76 SSV Planeta Radebeul 45:39 + 1:23
3. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 48:09 + 3:53
4. Tonn Konrad SSV Planeta Radebeul 48:57 + 4:41
5. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 57:23 + 13:07
6. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 69:57 + 25:41
7. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 82:28 + 38:12
8. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 86:32 + 42:16
9. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 86:44 + 42:28
10. Paschka Frank SSV Planeta Radebeul 90:54 + 46:38
Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava DISK
H65
4.05 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 48:28
2. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 54:16 + 5:48
3. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:09 + 7:41
4. Bartkowiak Edward 34P4800 WKS Grunwald Poznań 61:27 + 12:59
5. Conrad Helmut USV TU Dresden 62:16 + 13:48
6. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 62:48 + 14:20
7. Michalek Janusz KOS Modrzew Skwierzyna 65:36 + 17:08
8. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 66:50 + 18:22
9. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 74:53 + 26:25
10. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 75:17 + 26:49
11. Haufe Christian USV TU Dresden 76:08 + 27:40
12. Krüger Holm USV TU Dresden 85:17 + 36:49
13. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 93:36 + 45:08
14. Busch Hans-Jürgen Post SV Dresden 109:49 + 61:21
15. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 114:35 + 66:07
Našinec Jiří STB5003 TJ Stadion Nový Bor DISK
H70
3.48 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo SSV Planeta Radebeul 42:31
2. Kern Wilmar SV Bad Düben 51:28 + 8:57
3. Fillinger Helmut SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 54:26 + 11:55
4. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 58:35 + 16:04
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 64:00 + 21:29
6. Thiel Rolf SV IHW Alex 78 Berlin e.V. 64:41 + 22:10
7. Klawun Werner George Sachsen-Marathon e.V. 66:42 + 24:11
8. Schindler Udo SSV Planeta Radebeul 68:23 + 25:52
9. Schlittermann Klaus ESV Lok Schöneweide 70:46 + 28:15
10. Lemnitzer Eberhard Kaulsdorfer OLV 81:12 + 38:41
11. Lückmann Peter SV Sedlitz Blau-Weiß 90 82:31 + 40:00
Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor DISK
HDR
4.23 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0703 Slavia Liberec orienteering 26:28
2. Mareš Matěj TUR0100 OOB TJ Turnov 33:12 + 6:44
3. Soukup Jonáš nereg nereg 37:51 + 11:23
4. Mašková Lucie STB0751 TJ Stadion Nový Bor 41:14 + 14:46
5. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 41:36 + 15:08
6. Nováková Viktorie nereg nereg 41:39 + 15:11
7. Kruliš Janek nereg nereg 42:39 + 16:11
8. Nebusová Norika LLI - TJ Loko Liberec 44:22 + 17:54
9. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 45:09 + 18:41
10. Kučerová Ema BOR1050 OK Jiskra Nový Bor 45:54 + 19:26
11. Lucke Julius Post SV Dresden 46:14 + 19:46
12. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 46:26 + 19:58
13. Nebusová Bety LLI - TJ Loko Liberec 46:33 + 20:05
14. Murswieková Kateřina BOR0753 OK Jiskra Nový Bor 49:52 + 23:24
15. Svoboda Vlastimil BOR0507 OK Jiskra Nový Bor 50:49 + 24:21
16. Rejna Josef BOR0602 OK Jiskra Nový Bor 51:03 + 24:35
17. Rejnová Michaela BOR0853 OK Jiskra Nový Bor 52:09 + 25:41
18. Murswiek Jan BOR0901 OK Jiskra Nový Bor 52:13 + 25:45
19. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 52:53 + 26:25
20. Saupe Emil Post SV Dresden 53:10 + 26:42
21. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 53:34 + 27:06
22. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 53:44 + 27:16
23. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 54:03 + 27:35
24. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 54:07 + 27:39
25. Semíková Julie KAM0358 SK Kamenice 55:20 + 28:52
26. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 55:26 + 28:58
27. Kalousová Julie KON0850 KOB Konice 55:43 + 29:15
28. Kalousová Johana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 56:00 + 29:32
29. Křivanová Tereza STB TJ Stadion Nový Bor 57:52 + 31:24
30. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 59:59 + 33:31
31. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 62:24 + 35:56
32. Vávrová Terezie BOR0852 OK Jiskra Nový Bor 64:44 + 38:16
33. Čabanová Eva FYD0501 Jizerský klub OB Frýdlant 67:03 + 40:35
34. Leibiger Melanie Post SV Dresden 68:03 + 41:35
35. Prokopová Dorotka BOR0951 OK Jiskra Nový Bor 70:18 + 43:50
36. Ekertová Jana VLI - Slavia Liberec orienteer 74:39 + 48:11
37. Uhlíř Michal VLI - Slavia Liberec orienteer 77:29 + 51:01
38. Diener Jenda CHA - OK Chrastava 83:23 + 56:55
39. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 84:43 + 58:15
40. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 89:03 + 62:35
41. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 100:49 + 74:21
P
2.95 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knižková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:43
2. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 39:27 + 0:44
3. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 39:37 + 0:54
4. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 44:59 + 6:16
5. Winnig Anke Treptower SV 46:20 + 7:37
6. Šklíba Jaromír TJN1011 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:46 + 8:03
7. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 48:03 + 9:20
8. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 50:05 + 11:22
9. Briesemeister Mareen Köpenicker SC 51:33 + 12:50
10. Hradecká Pavla TJNxxxx OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:23 + 17:40
11. Mácová Martina nereg nereg 56:56 + 18:13
12. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 57:16 + 18:33
13. Mácová Štěpánka nereg nereg 57:37 + 18:54
14. Rajn Aleš CHA - OK Chrastava 58:34 + 19:51
15. Boeck Ute Kaulsdorfer OLV 59:23 + 20:40
16. Vodrážková Markéta VLI0351 Slavia Liberec orienteering 59:53 + 21:10
17. Käding Kirsten Kaulsdorfer OLV 60:23 + 21:40
18. Švorcová Lenka CHA - OK Chrastava 61:53 + 23:10
19. Funk Uwe-Carsten OK Leipzig 63:43 + 25:00
20. Kubcová Anna nereg nereg 64:44 + 26:01
21. Stöcker Mara SG LVB Leipzig 65:42 + 26:59
21. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 65:42 + 26:59
23. Höbig Antje SV Bad Düben 67:05 + 28:22
24. Dietze Holger SG LVB Leipzig 67:30 + 28:47
25. Labská Bohuslava LLI6951 TJ Loko Liberec 68:19 + 29:36
26. Taubeneck Katrin USV TU Dresden 71:11 + 32:28
27. Boeck Thomas Kaulsdorfer OLV 73:06 + 34:23
28. Schubert Christiane Post SV Dresden 74:50 + 36:07
29. Pitrová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 75:14 + 36:31
30. Pesničáková Adéla SMR SK SNS Smržovka 75:52 + 37:09
31. Polgar Erika TSC Berlin 77:03 + 38:20
32. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 77:41 + 38:58
33. Mácová Natálie nereg nereg 80:32 + 41:49
34. Nováková Markéta nereg nereg 81:55 + 43:12
35. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 83:44 + 45:01
36. Humpolec Martin nereg nereg 89:43 + 51:00
37. Häßler Kathrin Köpenicker SC 91:09 + 52:26
38. Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 101:54 + 63:11
39. Leníková Jana DLT4151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 104:30 + 65:47
40. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 105:47 + 67:04
41. Wichmann Katrin OLV Weimar 114:36 + 75:53
42. Müller Marko ohne Verein 2 116:00 + 77:17
43. Meier Bianca SG LVB Leipzig 117:23 + 78:40
44. Hlavová Iveta ZAK7050 SK Netopýr Zákupy 146:10 + 107:27
Briesemeister Christian Köpenicker SC DISK
Moeck Matthias Köpenicker SC DISK
Leibiger Jörg Post SV Dresden DISK
Brož Dominik FYD9801 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Karp Anke OK Leipzig DISK
Karp Philipp OK Leipzig DISK
Menzel Karl ohne Verein 1 DISK
Richter Clemens ohne Verein 1 DISK
Novák Daniel nereg nereg DISK
T4
4.73 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 52:33
2. Ansorge Michael SV Robotron Dresden 70:59 + 18:26
3. Kubec Martin nereg nereg 73:09 + 20:36
4. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:34 + 36:01
5. Švarc Jiří nereg nereg 94:59 + 42:26
6. Gavendová Hana nereg nereg 100:36 + 48:03
7. Heinrich Peter ESV Dresden MTBO 102:49 + 50:16
8. Hoidekrová Lucie LLI TJ Loko Liberec 104:33 + 52:00
9. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 105:46 + 53:13
10. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 110:15 + 57:42
11. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 110:56 + 58:23
12. Kubcová Lenka nereg nereg 111:53 + 59:20
13. Neumann Mathias SV Lengefeld 119:58 + 67:25
14. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 122:21 + 69:48
15. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg e.V. 124:59 + 72:26
16. Lückmann Heiko SV Sedlitz Blau-Weiß 90 128:57 + 76:24
17. Holfeld Christina USV TU Dresden 129:40 + 77:07
18. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 131:30 + 78:57
19. Novák Jiří nereg nereg 131:34 + 79:01
20. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 132:14 + 79:41
21. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 150:24 + 97:51
22. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 171:15 + 118:42
23. Oldřichová Lucie KUL7051 KOB Ústí nad Labem 172:10 + 119:37
24. Bartoš Jiří KUL6200 KOB Ústí nad Labem 186:35 + 134:02
Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Hockeborn Sven SSV Planeta Radebeul DISK
Chrz Martin KUL7001 KOB Ústí nad Labem DISK
Kunckel Stephan USV TU Dresden DISK
Suchánková Lenka nereg nereg DISK