Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
Horní Hanychov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Palouček, 1:10000, ekvidistance 5m, stav září 2015, autor Miroslav Horáček
Ředitel závodu:
Kolaja Ehlerová Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Henych Petr - R2
Stavitel tratí:
Kobr Tomáš - R3
JURY:
Luštická Lucie, Bílý Petr, Peterka Vojtěch
Protokol:
Závod proběhl za suchého slunečného počasí a teploty kolem 18°C podle časového programu vydaného v pokynech. Závodu se zúčastnilo celkem 541 závodníků. Nebyl podán žádný oficiální protest. Jedinou komplikací byla chybějící mapa pro posledního závodníka v kategorii H16 Martina Pavla (bylo vyřešeno dokreslením mapy a restartem), za což se pořadatelé velice omlouvají. Přítomná lékařka ošetřila několik drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
1.70 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 16:17
2. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 16:39 + 0:22
3. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 16:53 + 0:36
4. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 17:00 + 0:43
5. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 19:54 + 3:37
6. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 21:40 + 5:23
7. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 23:04 + 6:47
8. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 32:26 + 16:09
9. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:37 + 16:20
10. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:35 + 22:18
11. Sochová Anna BOR0550 OK Jiskra Nový Bor 40:40 + 24:23
12. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 42:36 + 26:19
13. Sýbová Marika BOR0553 OK Jiskra Nový Bor 45:48 + 29:31
D10L
2.30 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schroterová Adéla CHA0551 OK Chrastava 14:55
2. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 15:43 + 0:48
3. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 17:19 + 2:24
4. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 18:05 + 3:10
5. Baloghová Mile TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:23 + 3:28
6. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 18:33 + 3:38
7. Skácelová Adéla Neregistrovaní 20:37 + 5:42
8. Balcarová Marie LLI0652 TJ Loko Liberec 21:24 + 6:29
9. Resslová Veronika Jizerský klub OB Frýdlant 23:05 + 8:10
10. Skácelová Kateřina Neregistrovaní 24:10 + 9:15
11. Šírlová Markéta CHA0653 OK Chrastava 24:33 + 9:38
12. Rindová Adriana LLI0653 TJ Loko Liberec 27:25 + 12:30
13. Burgrová Zuzana LLI0650 TJ Loko Liberec 28:13 + 13:18
14. Menclová Anna OB Jenišovice 31:10 + 16:15
15. Vojtěchová Karolína BOR OK Jiskra Nový Bor 34:05 + 19:10
Smolová Pavla CHA0652 OK Chrastava DISK
D12
2.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 26:53
2. Nejedlová Josefína LLI0350 TJ Loko Liberec 28:17 + 1:24
3. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 29:26 + 2:33
4. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 36:07 + 9:14
5. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 36:47 + 9:54
6. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:15 + 10:22
7. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 41:59 + 15:06
8. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 42:02 + 15:09
9. Divíšková Rebeka OK Chrastava 49:27 + 22:34
10. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 51:01 + 24:08
11. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:19 + 27:26
12. Pecháčková Jana VLI0351 Slavia Liberec orienteering 55:35 + 28:42
13. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 56:29 + 29:36
14. Šimonová Magdaléna VLI0350 Slavia Liberec orienteering 57:00 + 30:07
15. Říhová Eliška CHA0351 OK Chrastava 59:07 + 32:14
16. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:23 + 33:30
17. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:12 + 39:19
18. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 72:11 + 45:18
19. Čabanová Tereza FYD0450 Jizerský klub OB Frýdlant 83:45 + 56:52
D14
2.50 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 22:12
2. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:47 + 3:35
3. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 28:01 + 5:49
4. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 32:18 + 10:06
5. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:19 + 10:07
6. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:55 + 10:43
7. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 33:02 + 10:50
8. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:29 + 12:17
9. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 38:18 + 16:06
10. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:50 + 16:38
11. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 40:59 + 18:47
12. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 41:13 + 19:01
12. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:13 + 19:01
14. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 43:54 + 21:42
15. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 46:09 + 23:57
16. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 51:56 + 29:44
17. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:20 + 31:08
18. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 59:57 + 37:45
19. Hejcmanová Monika CHA0255 OK Chrastava 85:54 + 63:42
D16
3.10 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 27:10
2. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:47 + 11:37
3. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:21 + 13:11
4. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 41:05 + 13:55
5. Dominika Stránská DOK0051 OK Doksy 53:58 + 26:48
6. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 60:45 + 33:35
7. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 61:51 + 34:41
D18
3.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 33:26
2. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 34:23 + 0:57
3. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 41:02 + 7:36
4. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:06 + 17:40
5. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:49 + 21:23
D20
3.60 km, 100 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pustaiová Zuzana TJN9650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:32 0
D21K
3.60 km, 120 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3146
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 32:27 3374
2. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 34:07 + 1:40 3224
3. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 38:23 + 5:56 2840
4. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 40:55 + 8:28 2612
5. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 42:50 + 10:23 2440
6. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 44:25 + 11:58 2298
7. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 45:39 + 13:12 2187
8. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 46:50 + 14:23 2080
9. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 48:23 + 15:56 1941
10. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 48:26 + 15:59 1936
11. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 51:38 + 19:11 1649
12. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 55:09 + 22:42 1332
13. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 56:15 + 23:48 1234
13. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 56:15 + 23:48 1234
15. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 57:11 + 24:44 1150
16. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 58:53 + 26:26 997
17. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 67:02 + 34:35 264
18. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 85:58 + 53:31 0
D21L
4.20 km, 125 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8315
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 30:14 8713
2. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 31:51 + 1:37 8290
3. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 33:11 + 2:57 7941
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 34:13 + 3:59 7670
5. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 35:21 + 5:07 7373
6. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 35:50 + 5:36 7247
7. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 36:35 + 6:21 7051
8. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:34 + 7:20 6793
9. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 38:05 + 7:51 6658
10. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:12 + 8:58 6365
11. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 39:23 + 9:09 6317
12. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 39:25 + 9:11 6309
13. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:30 + 9:16 6287
14. Lukavcová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 40:03 + 9:49 6143
15. Soukupová Lucie SJC8951 TJ Sportcentrum Jičín 40:38 + 10:24 5990
16. Tomešová Daniela SJC8451 TJ Sportcentrum Jičín 43:48 + 13:34 5161
17. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 44:37 + 14:23 4947
18. Rypáčková Dana Neregistrovaní 45:08 + 14:54
19. Fólová Martina TJN8853 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:24 + 15:10 4742
20. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:39 + 16:25 4415
21. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:05 + 16:51 4301
22. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:27 + 17:13 4205
23. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:10 + 17:56 4018
24. Švihovská Eva SJC8352 TJ Sportcentrum Jičín 49:02 + 18:48 3791
25. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 50:31 + 20:17 3402
26. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 57:29 + 27:15 1578
27. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 61:01 + 30:47 653
D35
3.30 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 36:16
2. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 43:58 + 7:42
3. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 44:57 + 8:41
4. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 53:04 + 16:48
5. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:14 + 20:58
D40
3.20 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 28:00
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 31:24 + 3:24
3. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 35:09 + 7:09
4. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 35:38 + 7:38
5. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:00 + 8:00
6. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 37:09 + 9:09
7. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 44:30 + 16:30
8. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 48:34 + 20:34
9. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:07 + 23:07
10. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 58:55 + 30:55
D45
2.90 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:51
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 31:38 + 2:47
3. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 32:27 + 3:36
4. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 32:42 + 3:51
5. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:09 + 8:18
6. Úlehlová Monika OK Jiskra Nový Bor 37:31 + 8:40
7. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 39:25 + 10:34
8. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:39 + 13:48
9. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 45:58 + 17:07
10. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 52:17 + 23:26
11. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:30 + 23:39
12. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 52:37 + 23:46
13. Žihlová Lucie LLI6952 TJ Loko Liberec 55:02 + 26:11
14. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 61:04 + 32:13
15. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:58 + 36:07
D50
2.90 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 32:59
2. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 36:50 + 3:51
3. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 40:12 + 7:13
4. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 40:58 + 7:59
5. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:23 + 9:24
6. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 43:14 + 10:15
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 49:58 + 16:59
8. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:05 + 30:06
D55
2.70 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 36:23
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 40:30 + 4:07
3. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 57:15 + 20:52
D60
2.70 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 36:55
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 36:57 + 0:02
3. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 51:54 + 14:59
4. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 53:34 + 16:39
5. Havlová Jaroslava JEN5452 OB Jenišovice 74:58 + 38:03
6. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:22 + 44:27
D65
2.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 38:34
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 38:44 + 0:10
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 40:32 + 1:58
4. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 45:45 + 7:11
5. Kubíková Hela LLI4851 TJ Loko Liberec 45:48 + 7:14
6. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 52:43 + 14:09
7. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 54:12 + 15:38
H10L
2.30 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 12:39
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 13:04 + 0:25
3. Lajtkep Jakub STB0600 TJ Stadion Nový Bor 14:37 + 1:58
4. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 15:00 + 2:21
5. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 17:06 + 4:27
6. Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering 17:11 + 4:32
7. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:44 + 5:05
8. Janoušek Adam CHA0504 OK Chrastava 19:54 + 7:15
9. Just Matouš CHA0701 OK Chrastava 19:57 + 7:18
10. Krupka Daniel CHA0703 OK Chrastava 22:10 + 9:31
11. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 23:00 + 10:21
12. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 23:46 + 11:07
13. Vávra Tomáš BOR0700 OK Jiskra Nový Bor 39:01 + 26:22
H10
1.70 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:02
2. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 17:56 + 3:54
3. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 18:30 + 4:28
4. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 18:40 + 4:38
5. Vaner Filip CHA0602 OK Chrastava 19:56 + 5:54
6. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 20:37 + 6:35
7. Sork Dominik OK Jiskra Nový Bor 22:30 + 8:28
8. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 23:18 + 9:16
9. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:29 + 12:27
10. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 28:38 + 14:36
11. Just Samuel CHA0502 OK Chrastava 35:25 + 21:23
12. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:21 + 25:19
13. Vávra Jan BOR0500 OK Jiskra Nový Bor 61:03 + 47:01
Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor DISK
H12
2.20 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:33
2. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 23:49 + 1:16
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:55 + 1:22
4. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 25:04 + 2:31
5. Husák Martin CHA0300 OK Chrastava 28:45 + 6:12
6. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 30:45 + 8:12
7. Rind Matyáš LLI0400 TJ Loko Liberec 30:51 + 8:18
8. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:49 + 11:16
9. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 35:02 + 12:29
10. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 14:47
11. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 40:02 + 17:29
12. Novotný Jaromír VLI0300 Slavia Liberec orienteering 40:34 + 18:01
13. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 42:00 + 19:27
14. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 42:46 + 20:13
15. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 46:16 + 23:43
16. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 47:10 + 24:37
17. Henzl Pavel CHA0302 OK Chrastava 48:58 + 26:25
18. Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 50:17 + 27:44
19. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 52:00 + 29:27
20. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:51 + 37:18
21. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:01 + 46:28
22. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:00 + 47:27
23. Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering 78:04 + 55:31
24. Janoušek Albert CHA0400 OK Chrastava 105:55 + 83:22
H14
3.20 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmol David DOK0100 OK Doksy 31:15
2. Paroulek Lukáš LLI0201 TJ Loko Liberec 34:38 + 3:23
3. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 35:46 + 4:31
4. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:00 + 4:45
5. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 37:40 + 6:25
6. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 38:39 + 7:24
7. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 41:24 + 10:09
8. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 41:49 + 10:34
9. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:08 + 10:53
10. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 50:44 + 19:29
11. Jirman Filip TUV0212 SOK TJ Turnov 52:35 + 21:20
12. Burgr Jan LLI0202 TJ Loko Liberec 62:01 + 30:46
13. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:38 + 34:23
14. Rajn Filip CHA0102 OK Chrastava 70:44 + 39:29
15. Krupka Štěpán CHA0201 OK Chrastava 79:34 + 48:19
H16
3.20 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:13
2. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 27:51 + 0:38
3. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 30:26 + 3:13
4. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 31:35 + 4:22
5. Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:46 + 8:33
6. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:35 + 43:22
H18
3.70 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 33:53
2. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 35:41 + 1:48
3. Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:08 + 27:15
H20
3.90 km, 125 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zikmund Zdeněk SJC9703 TJ Sportcentrum Jičín 28:22 0
2. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 59:59 + 31:37 0
3. Kočvara Oldřich JEN9705 OB Jenišovice 72:14 + 43:52 0
H21K
3.80 km, 115 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4199
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 30:35 4221
2. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:45 + 0:10 4198
3. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 30:53 + 0:18 4180
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 31:55 + 1:20 4038
5. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:33 + 1:58 3952
6. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 33:49 + 3:14 3779
7. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 34:19 + 3:44 3711
8. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 34:42 + 4:07 3658
9. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 37:17 + 6:42 3305
10. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 37:30 + 6:55 3276
11. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:17 + 8:42 3032
12. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 39:21 + 8:46 3023
13. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:26 + 8:51 3012
14. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:29 + 8:54 3005
14. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 39:29 + 8:54 3005
16. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 39:51 + 9:16 2955
17. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 40:28 + 9:53 2870
18. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 41:13 + 10:38 2768
19. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 42:25 + 11:50 2604
20. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:54 + 12:19 2538
21. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 42:59 + 12:24 2527
22. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 43:15 + 12:40 2490
23. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 43:21 + 12:46 2477
24. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:58 + 13:23 2392
25. Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec 44:50 + 14:15 2274
26. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 45:35 + 15:00 2171
27. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 46:10 + 15:35 2092
28. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 48:31 + 17:56 1771
29. Just David CHA7602 OK Chrastava 48:49 + 18:14
30. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 48:53 + 18:18 1721
31. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 49:21 + 18:46 1657
32. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 51:59 + 21:24 1297
33. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 52:29 + 21:54 1229
34. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 53:08 + 22:33 1140
35. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 53:55 + 23:20 1033
36. Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov 55:02 + 24:27 880
37. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 56:19 + 25:44 705
38. Šulcová Veronika CHA8650 OK Chrastava 56:31 + 25:56 678
39. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:16 + 28:41 302
40. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 64:40 + 34:05
41. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 66:19 + 35:44 0
42. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 66:20 + 35:45 0
43. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 66:47 + 36:12 0
Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava DISK 0
Synek Marcel DOK7600 OK Doksy DISK 0
Kopecký volno Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov DISK 0
H21L
5.00 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9142
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 29:10 9668
2. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 30:57 + 1:47 9142
3. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 32:44 + 3:34 8615
4. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 33:06 + 3:56 8507
5. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 33:48 + 4:38 8300
6. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 33:52 + 4:42 8280
7. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 34:02 + 4:52 8231
8. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 34:31 + 5:21 8088
9. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 35:08 + 5:58 7906
10. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 35:12 + 6:02 7886
11. Švihovský Jaromír SJC8005 TJ Sportcentrum Jičín 35:16 + 6:06 7867
12. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 35:18 + 6:08 7857
13. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 35:23 + 6:13 7832
14. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 36:03 + 6:53 7635
15. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 36:22 + 7:12 7542
16. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 36:55 + 7:45 7379
17. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 37:04 + 7:54 7335
18. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 37:05 + 7:55 7330
19. Špicar Petr SJC8801 TJ Sportcentrum Jičín 37:06 + 7:56 7325
20. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 37:13 + 8:03 7291
21. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 37:15 + 8:05 7281
22. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 37:34 + 8:24 7187
23. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 38:44 + 9:34 6843
24. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 38:52 + 9:42 6803
25. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:07 + 9:57 6729
26. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:10 + 10:00 6715
27. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 39:15 + 10:05 6690
28. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 39:18 + 10:08 6675
29. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 41:00 + 11:50 6173
30. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 43:46 + 14:36 5356
31. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 44:32 + 15:22 5130
32. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:49 + 16:39 4750
33. Krtička Jan KON7931 KOB Konice 46:19 + 17:09 4603
34. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:30 + 18:20 4253
35. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:21 + 20:11 3707
36. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 49:38 + 20:28 3623
37. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:37 + 21:27 3333
38. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 51:47 + 22:37 2988
39. Pávek Petr BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 53:04 + 23:54 2609
40. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 53:44 + 24:34 2412
41. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 54:38 + 25:28 2146
42. Černý Ondřej 88X8500 Aquaklub 65:20 + 36:10
43. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 78:53 + 49:43 0
Drobník Michal SJC8709 TJ Sportcentrum Jičín DISK 0
H35
3.90 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 36:10
2. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 38:56 + 2:46
3. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 45:41 + 9:31
4. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:01 + 25:51
H40
3.90 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 TJ Sportcentrum Jičín 35:24
2. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:42 + 1:18
3. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:23 + 3:59
4. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:32 + 7:08
5. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:07 + 9:43
6. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 45:30 + 10:06
7. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:14 + 12:50
8. Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 59:20 + 23:56
9. Pavel Jiří TJN7100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:52 + 41:28
10. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 78:47 + 43:23
11. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:10 + 43:46
H45
4.20 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:15
2. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:59 + 0:44
3. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 41:05 + 3:50
4. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 41:39 + 4:24
5. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:59 + 6:44
6. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:30 + 7:15
7. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 45:08 + 7:53
8. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:06 + 9:51
9. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 49:03 + 11:48
10. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 54:15 + 17:00
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H50
3.60 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoidekr Pavel LLI5901 TJ Loko Liberec 41:08
2. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 43:14 + 2:06
3. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:49 + 2:41
4. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 45:55 + 4:47
5. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 48:58 + 7:50
6. Kavalek Miroslav CHA6300 OK Chrastava 63:16 + 22:08
H55
3.60 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 41:11
2. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 45:43 + 4:32
3. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 51:09 + 9:58
4. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:44 + 14:33
5. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 56:15 + 15:04
6. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:27 + 16:16
7. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:20 + 23:09
8. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:41 + 41:30
H60
2.70 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 34:03
2. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 39:31 + 5:28
H65
2.70 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:54
2. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 32:43 + 1:49
3. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 34:51 + 3:57
4. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 35:35 + 4:41
5. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 35:45 + 4:51
6. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 35:53 + 4:59
7. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 38:14 + 7:20
8. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 41:29 + 10:35
9. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 41:38 + 10:44
10. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 43:43 + 12:49
11. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 77:11 + 46:17
H70
2.60 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 40:30
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 46:02 + 5:32
3. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 46:08 + 5:38
4. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 51:13 + 10:43
5. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:57 + 12:27
6. Lukáš Zdeněk LLI4502 TJ Loko Liberec 62:01 + 21:31
7. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 66:25 + 25:55
8. Glaser Wolfgang HSG TURBINE ZITTAU 66:57 + 26:27
9. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:15 + 28:45
10. Holzapfel Manfred Zittau 81:18 + 40:48
HDR
2.30 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 13:50
2. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 15:28 + 1:38
3. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:42 + 1:52
4. Koutkník Matyáš Neregistrovaní 15:48 + 1:58
5. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 16:14 + 2:24
6. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 17:07 + 3:17
7. Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering 18:13 + 4:23
8. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 19:03 + 5:13
9. Vilém Štěpán Neregistrovaní 19:04 + 5:14
10. Škorpil Marek Neregistrovaní 19:16 + 5:26
11. Šírlová Zdeňka CHA0654 OK Chrastava 19:19 + 5:29
12. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 19:53 + 6:03
13. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 19:54 + 6:04
14. Rataj Mikuláš Neregistrovaní 20:54 + 7:04
15. Justová Anika CHA1050 OK Chrastava 20:57 + 7:07
16. Nejedlová Karolína LLI0852 TJ Loko Liberec 21:07 + 7:17
17. Lamačová Kateřina Neregistrovaní 21:11 + 7:21
18. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 22:07 + 8:17
19. Žák Tomáš BOR OK Jiskra Nový Bor 22:15 + 8:25
20. Chalupa Jan BOR OK Jiskra Nový Bor 22:17 + 8:27
21. Pesničák Daniel SMR1100 SK SNS Smržovka 22:37 + 8:47
22. Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava 23:21 + 9:31
23. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 24:24 + 10:34
24. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 24:27 + 10:37
25. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 25:03 + 11:13
26. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 25:19 + 11:29
27. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 25:27 + 11:37
28. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 25:38 + 11:48
29. Slavíková Anna CHA1150 OK Chrastava 26:08 + 12:18
30. Nováková Barbora Neregistrovaní 27:16 + 13:26
31. Kocman Lukáš BOR OK Jiskra Nový Bor 27:53 + 14:03
32. Čábanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant 29:09 + 15:19
33. Lajtkep Filip Neregistrovaní 29:26 + 15:36
34. Jiroutek Jakub Neregistrovaní 29:28 + 15:38
35. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 29:37 + 15:47
36. Pecka Matěj LLI0901 TJ Loko Liberec 30:40 + 16:50
37. Hoetzel Jiří JEN0701 OB Jenišovice 31:08 + 17:18
38. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 31:11 + 17:21
39. Hoetzel OB Jenišovice 31:49 + 17:59
40. Zakouřil František Neregistrovaní 34:10 + 20:20
41. Kasse Jakub Neregistrovaní 34:13 + 20:23
41. Kasse Matěj Neregistrovaní 34:13 + 20:23
43. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 34:50 + 21:00
44. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 37:07 + 23:17
45. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 37:26 + 23:36
46. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 38:15 + 24:25
47. Šimková Šárka LME1150 SK Los Mělník 38:30 + 24:40
48. Tomešová Evelýna Neregistrovaní 39:57 + 26:07
49. Veselý Jakub BOR OK Jiskra Nový Bor 40:17 + 26:27
50. Čapek Ondřej BOR OK Jiskra Nový Bor 40:28 + 26:38
51. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:53 + 31:03
52. Vanerová Natálie CHA0850 OK Chrastava 47:36 + 33:46
P
2.10 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutník Dušan Neregistrovaní 20:23
2. Kocman Jindřich BOR OK Jiskra Nový Bor 26:49 + 6:26
3. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 29:43 + 9:20
4. Brož Dominik Neregistrovaní 29:53 + 9:30
5. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 30:50 + 10:27
6. Mencl Jan OB Jenišovice 30:58 + 10:35
7. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 31:57 + 11:34
8. Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor 32:25 + 12:02
9. Kratochvílová Jitka Neregistrovaní 33:03 + 12:40
10. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 33:22 + 12:59
11. Justová Marie CHA7853 OK Chrastava 34:32 + 14:09
12. Drobníková Aneta Neregistrovaní 35:09 + 14:46
13. Juren Lukáš LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:24 + 15:01
14. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:52 + 15:29
15. Gomolák Jan OK Chrastava 37:20 + 16:57
16. Březinová Michaela OK Chrastava 37:31 + 17:08
17. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:52 + 17:29
18. Šimek Stanislav LTP6602 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:02 + 18:39
19. Cakl Lukáš Neregistrovaní 40:58 + 20:35
20. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 42:10 + 21:47
21. Prošková Radka Neregistrovaní 43:03 + 22:40
22. Hlávková Helena Mery 43:07 + 22:44
23. Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 43:29 + 23:06
24. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 43:38 + 23:15
25. Pechová Helena Slavia Liberec orienteering 44:01 + 23:38
26. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 44:30 + 24:07
27. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 44:51 + 24:28
28. Koutníková Lucie Neregistrovaní 45:01 + 24:38
29. Maděrová Zuzana Neregistrovaní 45:33 + 25:10
30. Kvasničková Majda Mery 48:53 + 28:30
31. Tesková Šárka Neregistrovaní 49:29 + 29:06
32. Dohnalová Anna Neregistrovaní 50:15 + 29:52
33. Matějovská Iva Neregistrovaní 55:09 + 34:46
34. Vaner Čestmír OK Chrastava 55:51 + 35:28
35. Smolová Věra OK Chrastava 58:27 + 38:04
36. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:58 + 42:35
37. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 63:23 + 43:00
38. Maškarincová Hana Mery 64:24 + 44:01
39. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:11 + 46:48
40. Budská Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 75:18 + 54:55
Maškarinec Petr Mery DISK
Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant DISK
T
3.70 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buchar Andřej Neregistrovaní 36:51
2. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 40:17 + 3:26
3. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 40:42 + 3:51
4. Zaydlar Michal Neregistrovaní 40:58 + 4:07
5. Tišerová Ivana Neregistrovaní 45:47 + 8:56
6. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:58 + 9:07
7. Rind Pavel LLI7400 TJ Loko Liberec 46:40 + 9:49
8. Jeyowicy Roman Neregistrovaní 47:31 + 10:40
9. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:48 + 11:57
10. Rindová Kateřina LLI7450 TJ Loko Liberec 50:15 + 13:24
11. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 51:15 + 14:24
12. Socha Tomáš BOR OK Jiskra Nový Bor 52:32 + 15:41
13. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:47 + 15:56
14. Nebus Štefan Neregistrovaní 53:31 + 16:40
15. Burgr Jan LLI7500 TJ Loko Liberec 54:41 + 17:50
16. Brozová Zuzana CHA8950 OK Chrastava 55:15 + 18:24
17. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 56:23 + 19:32
18. Švestka Adam Neregistrovaní 58:32 + 21:41
19. Švastka Martin Neregistrovaní 58:34 + 21:43
20. Keltner Marek 44C7600 Neregistrovaní 59:37 + 22:46
21. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 63:09 + 26:18
22. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 67:14 + 30:23
23. Silovská Hana 79X8400 Žižkovský tygři 72:13 + 35:22
24. Kopecký Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov 72:35 + 35:44
25. Skácelová Marie Neregistrovaní 72:54 + 36:03
26. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 76:55 + 40:04
27. Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 77:29 + 40:38
28. Bartoš Jiří Neregistrovaní 80:33 + 43:42
29. Kohoutová Erika Neregistrovaní 87:28 + 50:37
30. Šmída Jiří Neregistrovaní 93:30 + 56:39
31. Adolph Jeff Neregistrovaní 97:24 + 60:33
32. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 99:35 + 62:44
33. Rajn Aleš Neregistrovaní 99:51 + 63:00
34. Karpíšek Tomáš 1ZX6800 Tomzteplic 113:50 + 76:59
Adolph Zdenka Neregistrovaní DISK