Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.04.2015
Místo konání:
Salavice
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Malý Špičák
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Petráček Aleš - R2
Stavitel tratí:
Kaňák Petr - R3
JURY:
Rosecká Alena, Gregor Martin, Orálek Miroslav
Protokol:
Do závodu odstartovalo a cílem prošlo 267 závodníků. Závod proběhl za oblačného počasí. Po závodě byl podán protest závodnicí Lenkou Šťastnou proti umístění kontroly 165. Tuto kontrolu měly na svých tratích kategorie D21C, D35, H16, H21D, H35, H45 a H55. Výrok JURY: Závod bude ukončen kontrolou předcházející kontrole 165.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.90 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 17:41
2. Jindřichová Eliška SJI0553 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 22:40 + 4:59
3. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:30 + 6:49
4. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 29:54 + 12:13
5. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 32:39 + 14:58
6. Mácová Amálie SJI0650 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 39:56 + 22:15
7. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 42:04 + 24:23
Pilná Klára CHT0452 C OOB SK Chrast DISK
D10N
2.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:09
2. Marečková Viktorie SJI0554 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 40:47 + 16:38
D12
2.20 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:01
2. Kubičková Kristýna SJH0452 B SJH Jindřichův Hradec 34:47 + 4:46
3. Drápalíková Adéla PZR0354 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:18 + 7:17
4. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 40:51 + 10:50
5. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:37 + 15:36
6. Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec 47:37 + 17:36
7. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 48:44 + 18:43
8. Novotná Jitka SJH0454 C SJH Jindřichův Hradec 53:42 + 23:41
D14
2.50 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec 31:12
2. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 31:21 + 0:09
3. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:18 + 6:06
4. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 37:38 + 6:26
5. Dočkalová Klára SJI0250 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 39:22 + 8:10
6. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:41 + 12:29
7. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 69:04 + 37:52
D16
3.40 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:22
2. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 34:34 + 1:12
3. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:38 + 3:16
4. Zrníková Adéla OSN0099 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:58 + 3:36
Niederlová Anneli PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D18
3.90 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 43:14
2. Parkanová Veronika SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec 48:14 + 5:00
3. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 55:38 + 12:24
4. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 66:12 + 22:58
5. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 69:39 + 26:25
D21C
4.80 km, 155 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7648
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vališová Martina OSN9696 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:47 7721
2. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 38:18 + 0:31 7618
3. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 38:22 + 0:35 7604
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 40:50 + 3:03 7110
5. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 41:17 + 3:30 7020
6. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 41:23 + 3:36 7000
7. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 42:20 + 4:33 6809
8. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 43:22 + 5:35 6602
9. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:17 + 7:30 6218
10. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 46:03 + 8:16 6064
11. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 46:24 + 8:37 5994
12. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 46:50 + 9:03 5907
13. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:06 + 12:19 5252
14. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec 52:06 + 14:19 4851
15. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:52 + 15:05 4698
16. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 57:57 + 20:10 3679
17. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 60:47 + 23:00 3111
18. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:35 + 26:48 2349
19. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 64:41 + 26:54 2329
20. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 70:15 + 32:28 1213
Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast DISK 0
Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
D21D
3.50 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 66:55 0
2. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 72:13 + 5:18 0
3. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 72:23 + 5:28 0
4. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 162:07 + 95:12 0
Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená DISK 0
D35
4.80 km, 155 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 55:59
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:49 + 0:50
3. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 57:54 + 1:55
4. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 58:30 + 2:31
5. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:42 + 2:43
6. Melounová Miroslava JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:54 + 12:55
7. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 71:05 + 15:06
Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Kubičková Martina SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec DISK
D45
4.30 km, 105 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 53:58
2. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 59:15 + 5:17
3. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 62:15 + 8:17
4. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 63:20 + 9:22
5. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 65:22 + 11:24
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK
Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering DISK
D55
3.70 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černíková Zdeňka OSN5964 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:07
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:02 + 3:55
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 82:25 + 20:18
H10
1.90 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 13:59
2. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:58 + 1:59
3. Hendrych Vít SJI0601 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 20:01 + 6:02
4. Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:46 + 10:47
5. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 25:09 + 11:10
6. Srb Vladimír SJI0701 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 31:39 + 17:40
7. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 37:42 + 23:43
8. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 43:04 + 29:05
9. Máca Dominik SJI0503 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 48:09 + 34:10
10. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:03 + 37:04
11. Rachůnek Stanislav SJI0602 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 60:13 + 46:14
Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
MS Divácký Štěpán PZR0203 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:30 + 11:31
H10N
2.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Jakub SJI0702 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 19:09
2. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 21:10 + 2:01
3. Černý Vojtěch SJI0603 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 23:04 + 3:55
4. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 52:12 + 33:03
Coufal Petr SJI0703 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. DISK
H12
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Matěj SJI0301 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 27:39
2. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 27:52 + 0:13
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 27:53 + 0:14
4. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 29:05 + 1:26
5. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 35:23 + 7:44
6. Gregor Jáchym CTB0401 C SK OB Chotěboř 35:30 + 7:51
7. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 41:00 + 13:21
8. Klimeš Tomáš SJI0303 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 49:36 + 21:57
9. Hudec Filip SJI0304 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 56:04 + 28:25
10. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 67:54 + 40:15
Vokurka Šimon SJI0300 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. DISK
MS Rosecký Jan PZR0106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:03 + 28:24
MS Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:29 + 45:50
MS Sobotka Ladislav TTR C OOB Třebíč 72:58 + 45:19
H14
2.80 km, 65 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:29
2. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:58 + 6:29
3. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:12 + 9:43
4. Záboj Petr SJI0101 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 43:53 + 19:24
5. Kopecký Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:14 + 19:45
6. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 45:15 + 20:46
7. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 46:22 + 21:53
8. Mašek Ondřej PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:25 + 22:56
9. Tkáč Juraj SJI0200 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 50:22 + 25:53
10. Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 93:10 + 68:41
H16
3.90 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 38:05
2. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 39:49 + 1:44
3. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 45:55 + 7:50
4. Čermák Jiří CTB9903 C SK OB Chotěboř 53:17 + 15:12
5. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 68:37 + 30:32
Burkoň Vojtěch CHT0003 C OOB SK Chrast DISK
Burkoň Jan CHT0002 C OOB SK Chrast DISK
H21C
5.60 km, 170 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8248
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 36:50 9094
2. Palas Jan ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno 41:36 + 4:46 8136
3. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 44:42 + 7:52 7513
4. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 46:33 + 9:43 7141
5. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 48:35 + 11:45 6733
6. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 48:55 + 12:05 6666
7. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:00 + 12:10 6649
8. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 50:27 + 13:37 6358
9. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:55 + 14:05 6264
10. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:54 + 15:04 6066
11. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 53:24 + 16:34 5765
12. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:43 + 16:53 5701
13. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 53:47 + 16:57 5688
14. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 55:30 + 18:40 5343
15. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 58:07 + 21:17 4817
16. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 63:50 + 27:00 3668
17. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 64:44 + 27:54 3488
18. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:38 + 31:48 2704
19. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 71:37 + 34:47 2104
20. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:41 + 35:51 1890
21. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:51 + 48:01 0
Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast DISK 0
Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast DISK 0
Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast DISK 0
H21D
4.20 km, 100 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 844
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 39:57 879
2. Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 40:29 + 0:32 868
3. Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:30 + 4:33 786
4. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 46:58 + 7:01 736
5. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:42 + 10:45 661
6. Honzák Tomáš JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:22 + 13:25 607
7. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:10 + 20:13 469
8. Rosecký Karel PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:52 + 32:55 211
9. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:26 + 35:29 159
H35
6.10 km, 185 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 54:01
2. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 59:12 + 5:11
3. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 61:08 + 7:07
4. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 62:36 + 8:35
5. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 65:27 + 11:26
6. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 67:24 + 13:23
7. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 67:32 + 13:31
8. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 67:50 + 13:49
9. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 69:29 + 15:28
10. Stauch Michal 3LC7300 C Lipence 74:48 + 20:47
11. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 76:52 + 22:51
12. Vaněček Roman SJH7701 C SJH Jindřichův Hradec 79:28 + 25:27
13. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 109:31 + 55:30
Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H45
5.20 km, 180 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:02
2. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 51:04 + 3:02
3. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 51:35 + 3:33
4. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 53:58 + 5:56
5. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 55:26 + 7:24
6. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:39 + 7:37
7. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:22 + 13:20
8. Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 67:18 + 19:16
9. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 68:44 + 20:42
10. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 69:03 + 21:01
11. Holický Jiří SJH6500 C SJH Jindřichův Hradec 76:02 + 28:00
12. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 77:23 + 29:21
13. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 87:13 + 39:11
14. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 87:43 + 39:41
Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H55
4.50 km, 155 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:26
2. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:59 + 2:33
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:47 + 11:21
4. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:47 + 15:21
5. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 61:25 + 17:59
6. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 61:59 + 18:33
7. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 62:45 + 19:19
8. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 63:50 + 20:24
9. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 64:51 + 21:25
10. Beneš Radovan SOB5600 C SOBSA 70:19 + 26:53
11. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 71:04 + 27:38
12. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 73:39 + 30:13
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 81:29 + 38:03
H65
4.10 km, 130 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 51:23
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 71:11 + 19:48
3. Pospíšil Jiří PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:32 + 25:09
4. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 77:30 + 26:07
HDR
2.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 17:34
2. Venhauer Vojtěch SJI C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 18:53 + 1:19
3. Venhoda Lukáš SJI0801 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 19:06 + 1:32
4. Fišarová Barbora RUZ0150 C TJ Růžená 21:36 + 4:02
5. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 22:34 + 5:00
6. Novotný Jakub SJI0504 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 22:55 + 5:21
7. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 23:24 + 5:50
8. Mácová Barbora SJI0753 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 24:13 + 6:39
9. Jirků Ondřej SJI C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 24:30 + 6:56
10. Pařil Milan RUZ0901 C TJ Růžená 24:41 + 7:07
11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:32 + 7:58
12. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 26:28 + 8:54
13. Bubeníková Nicol SJH0853 C SJH Jindřichův Hradec 27:00 + 9:26
14. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:22 + 9:48
15. Dočkal Matouš SJI0900 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 27:39 + 10:05
16. Vaněčková Barbora SJH0952 C SJH Jindřichův Hradec 27:58 + 10:24
17. Bubeníková Denisa SJH0852 C SJH Jindřichův Hradec 27:59 + 10:25
18. Jirků František SJI0600 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 29:17 + 11:43
19. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 29:43 + 12:09
20. Šidlák Dominik JHB C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29:44 + 12:10
21. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30:01 + 12:27
22. Hofhanzl Antonín RUZ C TJ Růžená 33:35 + 16:01
23. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 33:56 + 16:22
24. Gregorová Julie CTB C SK OB Chotěboř 33:59 + 16:25
25. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 34:05 + 16:31
26. Kárová Anežka SJH1051 C SJH Jindřichův Hradec 37:22 + 19:48
27. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 38:21 + 20:47
28. Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 38:33 + 20:59
29. Frýba Matyáš SJI0700 C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 38:53 + 21:19
30. Fišar Vojtěch RUZ0800 C TJ Růžená 39:01 + 21:27
31. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 39:58 + 22:24
32. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 40:14 + 22:40
32. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 40:14 + 22:40
32. Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 40:14 + 22:40
35. Veselý Matyáš SJH C SJH Jindřichův Hradec 44:42 + 27:08
36. Pilná Anna CHT C OOB SK Chrast 45:48 + 28:14
37. Močuba Jan Nepomuk OSN0600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 87:45 + 70:11
P
2.30 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abraham C Neregistrovaní 18:51
2. Gregor Petr CTB C SK OB Chotěboř 26:59 + 8:08
3. Coufal Petr SJI C Sportovní klub OK Jihlava, o.s. 29:27 + 10:36
4. Prášilová Mirka TTR7451 C OOB Třebíč 31:44 + 12:53
5. Kuchyňka Ivan SJH6602 C SJH Jindřichův Hradec 33:42 + 14:51
6. Hülle Jan CHT6903 C OOB SK Chrast 35:47 + 16:56
7. Hofhanzlová Hana RUZ C TJ Růžená 37:01 + 18:10
8. Štindlová Tereza CTB C SK OB Chotěboř 38:18 + 19:27
9. Štindlová Jitka CTB C SK OB Chotěboř 41:24 + 22:33
10. Folta Adam JHB9108 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:53 + 23:02
11. Hejnáková Adéla RUZ8650 C TJ Růžená 45:36 + 26:45
12. Dvořák Petr CHT7202 C OOB SK Chrast 45:46 + 26:55
13. Eder Jonáš SJH0204 C SJH Jindřichův Hradec 47:25 + 28:34
14. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 49:20 + 30:29
15. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 49:30 + 30:39
16. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 51:24 + 32:33
17. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 52:01 + 33:10