Event results: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Class: H21A

Date:
2016/09/11
Place:
Ski areál Severák, Hrabětice (okr. Jablonec nad Nisou)
Organiser:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Used map:
dle mapového klíče ISOM 2010, stav srpen 2016, vodovzdorně upravené. Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký a Jan Picek, měř. 1 : 10 000 ekv. 5 m pro všechny kategorie, rozměr A4
Director:
Zuzánek Zdeněk - R2
Referee:
Novotný Dušan - R1
Course setter:
Posselt Martin - R2
JURY:
Flašar Jan, Janata Martin, Netuka Jan
Protocol:
Závod proběhl bez závad.
H21A
4.80 km, 205 m, 18 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 8639
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 33:44 9258
2. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 34:04 + 0:20 9168
3. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 34:31 + 0:47 9047
4. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 34:43 + 0:59 8994
5. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 34:45 + 1:01 8985
6. Dwojak Wojciech SHK8101 R OK Slavia Hradec Králové 34:58 + 1:14 8927
7. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 35:17 + 1:33 8842
8. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 35:38 + 1:54 8748
9. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 2:04 8703
10. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 36:08 + 2:24 8613
11. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 36:16 + 2:32 8577
12. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 36:23 + 2:39 8546
13. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 36:33 + 2:49 8501
14. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 36:41 + 2:57 8466
15. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 36:47 + 3:03 8439
16. Klusáček Matěj ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno 36:56 + 3:12 8398
17. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 36:57 + 3:13 8394
18. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 37:04 + 3:20 8363
18. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 37:04 + 3:20 8363
20. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:08 + 3:24 8345
20. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 37:08 + 3:24 8345
22. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 37:19 + 3:35 8296
23. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 37:28 + 3:44 8255
24. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 37:41 + 3:57 8197
25. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:53 + 4:09 8143
26. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:55 + 4:11 8134
27. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 38:01 + 4:17 8108
28. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 38:02 + 4:18 8103
29. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:03 + 4:19 8099
30. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 38:18 + 4:34 8032
31. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 38:19 + 4:35 8027
32. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 38:24 + 4:40 8005
33. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 38:31 + 4:47 7973
34. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 38:33 + 4:49 7964
34. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:33 + 4:49 7964
36. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 38:38 + 4:54 7942
37. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 39:07 + 5:23 7812
38. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 39:16 + 5:32 7772
39. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 39:21 + 5:37 7750
40. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 39:34 + 5:50 7691
41. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 39:37 + 5:53 7678
42. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 39:40 + 5:56 7665
43. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 39:50 + 6:06 7620
44. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 39:51 + 6:07 7615
45. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 40:03 + 6:19 7562
46. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 40:06 + 6:22 7548
47. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 40:12 + 6:28 7521
48. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 40:17 + 6:33 7499
49. Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:19 + 6:35 7490
50. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 40:25 + 6:41 7463
51. Kamenický Jakub PHK9104 R OK 99 Hradec Králové 41:00 + 7:16 7307
52. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 41:33 + 7:49 7159
53. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 41:50 + 8:06 7083
54. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 42:23 + 8:39 6935
55. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 42:24 + 8:40 6931
56. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 42:40 + 8:56 6859
57. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 42:48 + 9:04 6823
58. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 9:23 6738
59. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 43:08 + 9:24 6734
60. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 43:49 + 10:05 6550
61. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 44:03 + 10:19 6488
62. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 44:11 + 10:27 6452
63. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 44:46 + 11:02 6295
64. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 44:57 + 11:13 6246
65. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 45:00 + 11:16 6232
66. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 45:01 + 11:17 6228
67. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:30 + 11:46 6098
68. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 48:46 + 15:02 5221
69. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 51:02 + 17:18 4612
70. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:06 + 24:22 2715
71. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 58:40 + 24:56 2563
Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň DISK 0
Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov DISK 0
Melecký Martin AOP9001 R Orientační Běh Opava DNS 0
Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov DNS 0
Pašek František KAM7600 C OK Kamenice DNS 0
Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř DNS 0