Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 30:50 | |
2. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ Sokol Plumlov | 32:52 | + 2:02 |
3. | Hečová Veronika | UOL0455 | C | SK UP Olomouc | 36:34 | + 5:44 |
4. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 36:55 | + 6:05 |
5. | Němečková Kateřina | PLU0350 | C | TJ Sokol Plumlov | 37:03 | + 6:13 |
6. | Otrubová Anna | PLU0577 | C | TJ Sokol Plumlov | 38:47 | + 7:57 |
7. | Staňková Monika | PLU0353 | C | TJ Sokol Plumlov | 61:02 | + 30:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 37:16 | |
2. | Tichá Yvona | C | Neregistrovaní - Marešovi | 84:10 | + 46:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Lucie | PTI9474 | B | Sportovní klub Ptení | 68:10 | |
2. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 72:26 | + 4:16 |
3. | Dosedělová Jana | CEL8686 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 92:04 | + 23:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 53:01 | |
2. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 57:17 | + 4:16 |
3. | Chmelařová Radka | C | Neregistrovaní - Marešovi | 57:57 | + 4:56 | |
4. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:01 | + 7:00 |
5. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SK UP Olomouc | 65:59 | + 12:58 |
6. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 68:28 | + 15:27 |
7. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 72:07 | + 19:06 |
8. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 72:27 | + 19:26 |
9. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 80:43 | + 27:42 |
10. | Janečková Marta | JPV6665 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 91:02 | + 38:01 |
MS | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 55:56 | + 2:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petřivalský Arnau | OOL0501 | C | SK Haná orienteering | 16:20 | |
2. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ Sokol Plumlov | 19:37 | + 3:17 |
3. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 23:45 | + 7:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 30:24 | |
2. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 33:37 | + 3:13 |
3. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 33:52 | + 3:28 |
4. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 35:53 | + 5:29 |
5. | Vébr Tomáš | HAV0200 | B | SKOB Baník Havířov | 36:11 | + 5:47 |
6. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 59:59 | + 29:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 59:02 | |
MS | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 54:57 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 64:38 | |
2. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 67:33 | + 2:55 |
3. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 75:39 | + 11:01 |
4. | Fajkus Radim | JPV9509 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 81:52 | + 17:14 |
5. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 88:06 | + 23:28 |
6. | Dzik Martin | UOL7600 | C | SK UP Olomouc | 88:52 | + 24:14 |
7. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 88:57 | + 24:19 |
8. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 94:35 | + 29:57 |
9. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 99:46 | + 35:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 46:44 | |
2. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 48:52 | + 2:08 |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 49:12 | + 2:28 |
4. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ Sokol Plumlov | 52:37 | + 5:53 |
5. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:47 | + 10:03 |
6. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:15 | + 13:31 |
7. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 61:16 | + 14:32 |
8. | Mikuš Oldřich | PTI8204 | C | Sportovní klub Ptení | 65:22 | + 18:38 |
9. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 66:33 | + 19:49 |
10. | Šimek Martin | KSU7227 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:47 | + 24:03 |
11. | Novotný Petr | NNN | C | Neregistrovaní | 74:04 | + 27:20 |
12. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 78:46 | + 32:02 |
13. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 99:09 | + 52:25 |
14. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SK UP Olomouc | 110:14 | + 63:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtášek Jan | SBR5301 | C | SKOB Bruntál | 56:33 | |
2. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 62:29 | + 5:56 |
3. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 67:07 | + 10:34 |
4. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 67:18 | + 10:45 |
5. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 68:58 | + 12:25 |
6. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 69:23 | + 12:50 |
7. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 70:30 | + 13:57 |
8. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 72:27 | + 15:54 |
9. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 77:27 | + 20:54 |
10. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 83:09 | + 26:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikuš Matěj | PTI0808 | C | Sportovní klub Ptení | 22:32 | |
2. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 24:02 | + 1:30 |
3. | Kundratová Eva | JZL0950 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 24:19 | + 1:47 |
4. | Ratiborský Michal | C | Neregistrovaní - Marešovi | 41:34 | + 19:02 | |
5. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 42:06 | + 19:34 |
6. | Hečová Veronika | 9XC0450 | C | Neregistr | 146:36 | + 124:04 |
Binar Vít | UOL | C | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | 30:01 | |
2. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 30:51 | + 0:50 |
3. | Fajkusová Klára | JPV9150 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:53 | + 1:52 |
4. | Vlčková Lenka | C | Neregistrovaní - Marešovi | 34:16 | + 4:15 | |
5. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 35:36 | + 5:35 |
6. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 37:51 | + 7:50 |
7. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 40:35 | + 10:34 |
8. | Černohorská Anna | CEL8679 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 40:43 | + 10:42 |
9. | Valls Izard Cecilia | OOL6956 | C | SK Haná orienteering | 41:59 | + 11:58 |
10. | Vaculová Jana | OOL8050 | C | SK Haná orienteering | 46:02 | + 16:01 |
11. | Černohorská Věra | CEL5979 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 47:35 | + 17:34 |
12. | Benešová Petra | KON0373 | C | KOB Konice | 48:17 | + 18:16 |