Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | C | KOB Kladno | 31:51 | |
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 32:03 | + 0:12 |
3. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | C | SK Los Mělník | 33:04 | + 1:13 |
4. | Průšová Johana Marie | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 34:37 | + 2:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 17:06 | |
2. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 22:58 | + 5:52 |
3. | Červená Alena | ROU7952 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:30 | + 8:24 |
4. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:57 | + 8:51 |
5. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:26 | + 11:20 |
6. | Karpíšková Kateřina | LTP0450 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:49 | + 12:43 |
7. | Karpíšková Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:55 | + 12:49 | |
8. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 30:15 | + 13:09 |
9. | Dobiášová Anna | ROU0550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:45 | + 20:39 |
10. | Pěkná Eva | ROU7550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:07 | + 26:01 |
11. | Červená Anna | ROU0651 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 55:15 | + 38:09 |
Červená Ema | ROU0452 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 22:52 | |
2. | Kosíková Eliška | VSP0051 | C | USK Praha | 22:56 | + 0:04 |
3. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 23:18 | + 0:26 |
4. | Pološčuková Monika | SMB6551 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 25:29 | + 2:37 |
5. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 25:30 | + 2:38 |
6. | Kosíková Helena | VSP6550 | C | USK Praha | 26:10 | + 3:18 |
7. | Švarcová Lenka | TUR6457 | C | OOB TJ Turnov | 27:23 | + 4:31 |
8. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 27:52 | + 5:00 |
9. | Dittrtová Lucie | LME6852 | C | SK Los Mělník | 28:23 | + 5:31 |
10. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:46 | + 6:54 |
11. | Šritrová Lenka | TUV0252 | C | SOK TJ Turnov | 30:02 | + 7:10 |
12. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 30:53 | + 8:01 |
13. | Táchová Lenka | NNN0051 | Neregistrovaní | 32:00 | + 9:08 | |
14. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 32:52 | + 10:00 |
15. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 34:02 | + 11:10 |
16. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 35:30 | + 12:38 |
17. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 35:37 | + 12:45 |
18. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:32 | + 13:40 |
19. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 36:37 | + 13:45 |
20. | Stibalová Věra | LDC6051 | C | KOB Děčín | 36:52 | + 14:00 |
21. | Vokálová Jaroslava | CHA8250 | OK Chrastava | 37:47 | + 14:55 | |
22. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 37:51 | + 14:59 |
23. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:18 | + 15:26 |
24. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | C | SKOB Slaný | 39:40 | + 16:48 |
25. | Ledinská Leona | DKP8161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:35 | + 18:43 |
26. | Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:00 | + 26:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kraemer Karin | 18D6350 | Post SV Dresden | 22:10 | ||
2. | Marková Jana | LLI7152 | C | TJ Loko Liberec | 22:20 | + 0:10 |
3. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:21 | + 0:11 |
4. | Eckardt Cornelia | 71D6900 | USV TU Dresden | 23:06 | + 0:56 | |
5. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 23:07 | + 0:57 |
6. | Juckelandt Sabine | 71D6350 | USV TU Dresden | 23:11 | + 1:01 | |
7. | Derksen Antje | 51D8050 | SV Bad Düben | 24:52 | + 2:42 | |
8. | Löhning Susanne | 71D7850 | USV TU Dresden | 25:44 | + 3:34 | |
9. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 26:00 | + 3:50 |
10. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:50 | + 4:40 |
11. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 27:15 | + 5:05 |
12. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:22 | + 5:12 |
13. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 27:32 | + 5:22 |
14. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 28:07 | + 5:57 |
15. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 28:19 | + 6:09 |
16. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 28:36 | + 6:26 |
17. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:29 | + 7:19 |
18. | JUCKELANDT Wolf-Gerold | 24D5551 | SV Robotron Dresden | 29:53 | + 7:43 | |
19. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 31:48 | + 9:38 |
20. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 33:00 | + 10:50 |
21. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 33:16 | + 11:06 |
22. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 33:49 | + 11:39 |
23. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 38:32 | + 16:22 |
Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 20:59 | |
2. | Košťálová Petra | DKP8256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:28 | + 1:29 |
3. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 24:44 | + 3:45 |
4. | Pološčuková Lucie | SMB9051 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 29:41 | + 8:42 |
5. | Křenková Geislerová Blanka | LLI8450 | C | TJ Loko Liberec | 29:54 | + 8:55 |
6. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 36:11 | + 15:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 34:18 | |
2. | Matějková Martina | LTP6850 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:59 | + 0:41 |
3. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 38:22 | + 4:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 26:06 | |
2. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 31:24 | + 5:18 |
3. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:37 | + 17:31 |
4. | Havlák Štěpán | ROU0801 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 60:35 | + 34:29 |
Berka Ondřej | TJN1100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Coufal Kryštof | ROU0603 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuc Radim | SCP0400 | C | OK Sparta Praha | 20:20 | |
2. | Hampl Jakub | LME0500 | C | SK Los Mělník | 22:46 | + 2:26 |
3. | Heller Jiří | ROU0501 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:27 | + 5:07 |
4. | KLAWUN KENDRAY | NNN4201 | Neregistrovaní | 25:47 | + 5:27 | |
5. | Havlák René | ROU0602 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 30:19 | + 9:59 |
6. | Průša Josef | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 37:01 | + 16:41 | |
7. | Vanžura David | ROU0502 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 48:50 | + 28:30 |
Löhning Jakob | 71D0500 | USV TU Dresden | DISK | |||
Přibyl Adam | LDC9100 | C | KOB Děčín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Jiří | TUR6204 | C | OOB TJ Turnov | 21:37 | |
2. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 22:03 | + 0:26 |
3. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:22 | + 2:45 |
4. | Stibal Ivan | LDC5701 | C | KOB Děčín | 26:08 | + 4:31 |
5. | Švarc Lukáš | TUR OOB TJ Turnov | 26:18 | + 4:41 | ||
6. | Kern Wilmar | 51D4500 | SV Bad Düben | 26:27 | + 4:50 | |
7. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 29:58 | + 8:21 |
8. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 32:02 | + 10:25 |
9. | Reisingová Eliška | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 34:06 | + 12:29 | |
10. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 37:02 | + 15:25 |
11. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 38:43 | + 17:06 |
12. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:57 | + 27:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:10 | |
2. | Gossel Heiko | 71D6500 | USV TU Dresden | 20:11 | + 0:01 | |
3. | Bílý Jakub | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:27 | + 0:17 |
4. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:30 | + 0:20 |
5. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 20:36 | + 0:26 |
6. | CONRAD Helmut | NNN4001 | Neregistrovaní | 21:19 | + 1:09 | |
7. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:00 | + 1:50 |
8. | Juren Lukáš | LTP9703 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:15 | + 2:05 |
9. | Šlapánek René | ROU7904 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:32 | + 2:22 |
10. | Ulrich Michal | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 23:49 | + 3:39 | |
11. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 24:05 | + 3:55 |
12. | Kruschina Jan | LTP7202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:11 | + 5:01 |
13. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:27 | + 5:17 |
14. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:40 | + 6:30 |
15. | Táborský Ondřej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:45 | + 6:35 |
16. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 26:47 | + 6:37 |
17. | Kraemer Werner | 18D5800 | Post SV Dresden | 26:54 | + 6:44 | |
18. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 26:57 | + 6:47 |
19. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:34 | + 7:24 |
20. | Kohout Zdeněk | DKL7200 | C | KOB Kladno | 27:46 | + 7:36 |
21. | Hulha Lukáš | LTP9405 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:27 | + 9:17 |
22. | Coufal Marek | ROU7400 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 31:59 | + 11:49 |
23. | Hulha Karel | LTP6001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:29 | + 13:19 |
24. | Karpíšek Tomáš | LTP6807 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:34 | + 14:24 | |
25. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:11 | + 16:01 |
26. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 41:18 | + 21:08 |
27. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 48:40 | + 28:30 |
28. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 51:15 | + 31:05 |
Přibyl Luboš | LDC6600 | C | KOB Děčín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Derksen Andre | 51D7300 | SV Bad Düben | 18:10 | ||
2. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 19:01 | + 0:51 |
3. | Löhning Michael | 71D7300 | USV TU Dresden | 19:04 | + 0:54 | |
4. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:18 | + 1:08 |
5. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 19:32 | + 1:22 |
6. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 21:30 | + 3:20 |
7. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 21:31 | + 3:21 |
8. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:46 | + 3:36 |
9. | Vokál Vojtěch | CHA7900 | C | OK Chrastava | 24:53 | + 6:43 |
10. | Marek Martin | LLI7000 | C | TJ Loko Liberec | 25:06 | + 6:56 |
11. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 30:19 | + 12:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundisch Wieland | 71D8500 | USV TU Dresden | 20:06 | ||
2. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:30 | + 2:24 |
3. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:55 | + 3:49 |
4. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:28 | + 4:22 |
5. | Heller Jiří | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 24:37 | + 4:31 | |
6. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:40 | + 4:34 |
7. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 25:19 | + 5:13 |
8. | Gálus Igor | LDC7302 | C | KOB Děčín | 26:18 | + 6:12 |
9. | Forejt Michal | ROU9002 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 26:28 | + 6:22 |
10. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 26:38 | + 6:32 |
11. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 27:20 | + 7:14 |
12. | Duben Jiří | LDC8101 | C | KOB Děčín | 28:33 | + 8:27 |
13. | Kolorenč Pavel jr. | LDC8601 | C | KOB Děčín | 30:14 | + 10:08 |
14. | Bajer Jan | NNN | Neregistrovaní | 31:22 | + 11:16 | |
15. | Červený Mojmír | ROU7402 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 32:08 | + 12:02 |
16. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 32:22 | + 12:16 |
17. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 32:50 | + 12:44 |
18. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 34:41 | + 14:35 |
19. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 40:44 | + 20:38 |
Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | DISK | ||
Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:42 | |
2. | Šašek Jakub | LTP0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:31 | + 2:49 |
3. | Vanžura Pavel | DCE KOB Dobřichovice | 24:11 | + 6:29 | ||
4. | Mrázkovi Berta a Emil | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 27:17 | + 9:35 |
5. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 34:24 | + 16:42 |
6. | Škorpil Marek | SJC09 | Sportcentrum Jičín | 36:13 | + 18:31 | |
7. | van Dongen Tim | DKP1000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:37 | + 21:55 |
8. | Hampl Jan | LME0900 | C | SK Los Mělník | 54:06 | + 36:24 |
Pěkná Alžběta | ROU0950 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Havláková Daniela | ROU7951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |