Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Dobříš
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Vlaška 2016, 1 :10 000
Ředitel závodu:
Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R2
Stavitel tratí:
Bochenková Jana - R3
Kategorie:
D14     D16     D18     D21     D35     D45     H14     H16     H18     H21     H35     H45     P     T6    
D14
3.54 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 B OK Kamenice 28:51
2. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 34:15 + 5:24
3. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 36:00 + 7:09
4. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 38:09 + 9:18
5. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 38:56 + 10:05
6. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 44:03 + 15:12
7. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 45:11 + 16:20
8. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 48:13 + 19:22
Vítková Barbora DKL0250 B KOB Kladno DISK
D16
4.79 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 46:06
2. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 48:35 + 2:29
3. Aschermannová Karolína KAM0051 B OK Kamenice 49:09 + 3:03
4. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 50:36 + 4:30
5. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 52:37 + 6:31
6. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 52:38 + 6:32
7. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 54:44 + 8:38
8. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:02 + 21:56
9. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 71:03 + 24:57
D18
5.74 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 51:02
2. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 57:43 + 6:41
3. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 62:36 + 11:34
4. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 66:44 + 15:42
5. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 71:56 + 20:54
6. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 80:30 + 29:28
D21
6.65 km, 110 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8038
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 53:12 8629
2. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 57:55 + 4:43 7968
3. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 61:08 + 7:56 7518
4. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 63:45 + 10:33 7152
5. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 64:25 + 11:13 7058
6. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:50 + 19:38 5880
7. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 77:34 + 24:22 5217
8. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 83:56 + 30:44 4326
9. Lavičková Michaela PGP9656 B SK Praga 84:44 + 31:32 4214
10. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 88:40 + 35:28 3663
11. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:37 + 40:25 2970
12. Kučerová Barbora NNN0003 Neregistrovaní 95:17 + 42:05
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 96:20 + 43:08 2590
14. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 111:50 + 58:38 420
D35
5.74 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 60:35
2. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 63:38 + 3:03
3. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 74:53 + 14:18
4. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 84:12 + 23:37
5. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 116:56 + 56:21
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Mědílková Iva DKL7152 C KOB Kladno DISK
D45
4.79 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 58:52
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 62:17 + 3:25
3. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 76:19 + 17:27
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 91:55 + 33:03
5. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:31 + 38:39
H14
3.73 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 30:22
2. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 35:02 + 4:40
3. Gajda Martin KAM0405 B OK Kamenice 35:48 + 5:26
4. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 37:34 + 7:12
5. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 37:44 + 7:22
6. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 38:44 + 8:22
7. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 39:53 + 9:31
8. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 42:03 + 11:41
9. Rožek Vilém RIC0301 B OB Říčany 43:19 + 12:57
10. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 44:52 + 14:30
11. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 45:37 + 15:15
Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha DISK
H16
6.08 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 52:56
2. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 53:28 + 0:32
3. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 56:15 + 3:19
4. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 56:30 + 3:34
5. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 59:41 + 6:45
6. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 81:26 + 28:30
7. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 83:19 + 30:23
8. Bartoš Václav PGP0105 C SK Praga 114:15 + 61:19
9. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 127:29 + 74:33
H18
7.24 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 80:28
2. Vítek Karel DKL9901 B KOB Kladno 87:25 + 6:57
3. Koubek Václav DOR9900 C OK Dobříš 97:04 + 16:36
H21
8.40 km, 125 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8093
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 54:12 8141
2. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 54:15 + 0:03 8134
3. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 55:08 + 0:56 8003
4. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 58:13 + 4:01 7545
5. Pospíšil Vít PGP6803 C SK Praga 60:48 + 6:36 7162
6. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 61:41 + 7:29 7031
7. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 62:31 + 8:19 6907
8. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 64:11 + 9:59 6660
9. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 65:17 + 11:05 6496
10. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 65:49 + 11:37 6417
11. Skripnik Štěpán FSP7909 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 67:03 + 12:51 6234
12. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 67:12 + 13:00 6212
13. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 68:28 + 14:16 6024
14. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 75:04 + 20:52 5044
15. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 76:08 + 21:56 4886
16. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 76:59 + 22:47 4760
17. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 79:11 + 24:59 4433
18. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 79:45 + 25:33 4349
19. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 90:05 + 35:53 2816
20. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 96:15 + 42:03 1901
21. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 100:52 + 46:40 1215
22. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 110:35 + 56:23 0
23. Plíva Petr 6YC7900 Neregistrovaní 149:07 + 94:55
Průša Michal VSP7310 C USK Praha DISK 0
H35
7.24 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:56
2. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 68:16 + 7:20
3. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 83:48 + 22:52
4. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 87:08 + 26:12
5. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 95:03 + 34:07
6. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 104:29 + 43:33
7. Janda Libor OPI7500 C Orientační sporty Písek 134:44 + 73:48
Váňa Richard 1BX7200 AAA DISK
Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno DISK
H45
6.08 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 62:32
2. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:21 + 2:49
3. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 65:56 + 3:24
4. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 66:22 + 3:50
5. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 68:16 + 5:44
6. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 76:44 + 14:12
7. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 77:31 + 14:59
8. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 78:09 + 15:37
9. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 80:12 + 17:40
10. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 85:23 + 22:51
11. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 86:00 + 23:28
12. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 111:11 + 48:39
Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice DISK
P
2.26 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 16:44
2. Aschermannová Tereza VSP0253 C USK Praha 17:35 + 0:51
3. Nosková Klára VSP0255 C USK Praha 18:41 + 1:57
4. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 19:09 + 2:25
5. Nosek Daniel VSP0409 C USK Praha 19:29 + 2:45
6. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 20:32 + 3:48
7. Zeman Václav NNN0002 Neregistrovaní 20:59 + 4:15
8. Kodejš Ondřej VSP0200 C USK Praha 21:55 + 5:11
9. Pavlíček Tomáš NNN0005 Neregistrovaní 21:58 + 5:14
10. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 22:07 + 5:23
11. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 22:50 + 6:06
12. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 22:53 + 6:09
13. Snížek Ondřej DOR0406 C OK Dobříš 24:05 + 7:21
14. Melišík Jan TAP0502 C KOB TRETRA Praha 24:38 + 7:54
15. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 24:55 + 8:11
16. Jurgovi Rodina NNN0001 Neregistrovaní 25:52 + 9:08
17. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 26:04 + 9:20
18. Trnka Martin VSP0300 C USK Praha 26:37 + 9:53
19. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 28:53 + 12:09
20. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 28:56 + 12:12
21. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 31:02 + 14:18
22. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 31:09 + 14:25
23. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 33:42 + 16:58
24. Ficová Markéta NNN0007 Neregistrovaní 51:50 + 35:06
25. Pavlíčková Adéla NNN0006 Neregistrovaní 51:55 + 35:11
Berounská Anna VSP0256 C USK Praha DISK
T6
5.94 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 98:22
Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha DISK