Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
17.04.2016
Místo konání:
Vrbno p.P. - areál tenisových kurtů
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Válečná stráň
Ředitel závodu:
Kratschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Klech Richard - R1
Stavitel tratí:
Matuš Vojtěch
Kategorie:
D10N     D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10N
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 24:34
2. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 26:39 + 2:05
3. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 26:42 + 2:08
4. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:46 + 3:12
5. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 28:36 + 4:02
6. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 30:58 + 6:24
7. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 31:19 + 6:45
8. Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:16 + 7:42
9. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:56 + 10:22
MS Olekšová Viktorie KRN0651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:35 + 1:01
D10C
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 42:07
2. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 46:09 + 4:02
D12
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 22:16
2. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 24:49 + 2:33
3. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 25:37 + 3:21
4. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 26:21 + 4:05
5. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 27:27 + 5:11
6. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 28:02 + 5:46
7. Kolarczyková Eliška TRI0551 C TJ TŽ Třinec 30:59 + 8:43
8. Horská Karolína VRB0450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:20 + 12:04
9. Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava 36:41 + 14:25
10. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 46:26 + 24:10
MS Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 44:38 + 22:22
D14
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:58
2. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 37:51 + 2:53
3. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava 65:10 + 30:12
Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava DISK
D16
3.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 48:16
D18
3.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 41:19
2. Fišerová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 60:36 + 19:17
3. Mlčochová Tereza TRI9851 C TJ TŽ Třinec 70:59 + 29:40
D20
2.60 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 61:00 0
D21
2.60 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5160
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:52 5542
2. Wysocka Malwina 23P8500 C OK!Sport 39:42 + 1:50
3. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 39:50 + 1:58 5283
4. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 42:15 + 4:23 4965
5. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 42:39 + 4:47 4913
6. Šarmanová Alena AOP9352 C Orientační Běh Opava 42:59 + 5:07 4869
7. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:06 + 6:14 4722
8. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 45:02 + 7:10 4599
9. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:40 + 8:48 4384
10. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 48:02 + 10:10 4204
11. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 48:16 + 10:24 4173
D35
3.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 41:54
2. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 42:53 + 0:59
3. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:01 + 4:07
4. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 47:22 + 5:28
5. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 50:05 + 8:11
6. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 50:07 + 8:13
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 51:58 + 10:04
8. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 52:07 + 10:13
9. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 58:03 + 16:09
10. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 65:25 + 23:31
11. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 78:37 + 36:43
Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava DISK
D45
3.30 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 33:37
2. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 37:36 + 3:59
3. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:21 + 6:44
4. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 40:58 + 7:21
5. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 44:15 + 10:38
6. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:03 + 13:26
7. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 48:28 + 14:51
8. Binčíková Dana OOP6650 C TJ Opava 48:47 + 15:10
9. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 52:03 + 18:26
10. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 54:04 + 20:27
11. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 54:38 + 21:01
12. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 58:42 + 25:05
13. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 62:24 + 28:47
14. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 67:12 + 33:35
15. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 71:04 + 37:27
16. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Havířov 80:25 + 46:48
D55
3.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 47:34
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 49:26 + 1:52
3. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 56:59 + 9:25
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 61:40 + 14:06
H10N
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 22:50
2. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 28:42 + 5:52
3. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 30:00 + 7:10
4. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:31 + 8:41
Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec DISK
H10C
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 25:45
Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava DISK
H12
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 19:42
2. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 20:08 + 0:26
3. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 22:15 + 2:33
4. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 23:32 + 3:50
5. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 24:17 + 4:35
6. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 24:38 + 4:56
7. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 28:33 + 8:51
8. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 32:50 + 13:08
9. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:59 + 15:17
10. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 39:38 + 19:56
Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál DISK
H14
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 28:35
2. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 29:40 + 1:05
3. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 29:46 + 1:11
4. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 31:47 + 3:12
5. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 32:14 + 3:39
6. Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 32:23 + 3:48
7. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 40:17 + 11:42
8. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 45:44 + 17:09
9. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:51 + 18:16
10. Kulaša Filip KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:32 + 20:57
11. Gruss Zdeněk VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 57:37 + 29:02
Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry DISK
H16
3.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Havířov 36:20
2. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 38:23 + 2:03
3. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 42:05 + 5:45
4. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Havířov 49:32 + 13:12
5. Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:19 + 46:59
Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry DISK
Gros Filip OOP0000 C TJ Opava DISK
H18
3.80 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Vojtěch AOP9900 B Orientační Běh Opava 34:41
2. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 45:52 + 11:11
3. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 50:30 + 15:49
4. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 82:30 + 47:49
H21
4.70 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6354
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 37:32 6652
2. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 39:01 + 1:29 6403
3. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:07 + 1:35 6386
4. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:20 + 3:48 6014
5. Borgiel Jaroslaw 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 47:52 + 10:20
6. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 47:55 + 10:23 4907
7. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 49:50 + 12:18 4585
8. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 49:55 + 12:23 4571
9. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 51:52 + 14:20 4243
10. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 53:35 + 16:03 3955
11. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava 53:58 + 16:26 3890
12. Šnajdr Jakub NNN C Neregistrovaní 56:00 + 18:28
13. Ticháček Jan AOP8000 C Orientační Běh Opava 59:51 + 22:19 2901
14. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 62:01 + 24:29 2537
15. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 68:54 + 31:22 1380
Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK 0
H35
4.30 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 32:53
2. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 33:30 + 0:37
3. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 38:48 + 5:55
4. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 40:42 + 7:49
5. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 41:13 + 8:20
5. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:13 + 8:20
7. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 41:21 + 8:28
8. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 44:30 + 11:37
9. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 45:29 + 12:36
10. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 46:06 + 13:13
11. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 49:33 + 16:40
12. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 50:49 + 17:56
13. Kozelský Miroslav KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:08 + 18:15
14. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 53:41 + 20:48
15. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 56:08 + 23:15
16. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 60:24 + 27:31
17. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 66:41 + 33:48
18. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 76:15 + 43:22
Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice DISK
H45
3.50 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 30:53
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 31:49 + 0:56
3. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 37:10 + 6:17
4. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 37:19 + 6:26
5. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 37:38 + 6:45
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 38:08 + 7:15
7. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Havířov 40:40 + 9:47
8. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 40:47 + 9:54
9. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 40:55 + 10:02
10. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 41:06 + 10:13
11. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 42:26 + 11:33
12. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 50:51 + 19:58
Panna Jan MOV7101 C SKOB Ostrava DISK
H55
3.30 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 32:06
2. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 33:39 + 1:33
3. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:20 + 3:14
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 36:07 + 4:01
5. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:22 + 4:16
6. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 37:24 + 5:18
7. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:09 + 6:03
8. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 38:16 + 6:10
9. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 38:33 + 6:27
10. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 40:13 + 8:07
11. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 40:29 + 8:23
12. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 40:59 + 8:53
13. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 41:10 + 9:04
14. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 42:16 + 10:10
15. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 44:43 + 12:37
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava DISK
Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H65
3.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 38:33
2. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 44:27 + 5:54
3. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 45:50 + 7:17
4. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 47:53 + 9:20
5. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 48:37 + 10:04
6. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 50:02 + 11:29
7. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 57:07 + 18:34
8. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 60:19 + 21:46
9. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 60:25 + 21:52
10. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 62:42 + 24:09
11. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 64:57 + 26:24
Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov DISK
HDR
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvědělík Ondřej VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 21:45
2. Kočara František NNN C Neregistrovaní 22:07 + 0:22
3. Zvědělík Vojtěch VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 22:52 + 1:07
4. Kuja Adam KAR1001 C SK Karlovice 22:58 + 1:13
5. Tomčík Šimon VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 25:13 + 3:28
6. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 25:43 + 3:58
7. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 28:04 + 6:19
8. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 28:11 + 6:26
9. Holičkovi VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 28:16 + 6:31
10. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 28:39 + 6:54
11. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 29:56 + 8:11
12. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 30:38 + 8:53
13. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 31:13 + 9:28
14. Indreiová Tereza HOB0551 C SKOB Horní Benešov 32:31 + 10:46
15. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 34:13 + 12:28
16. Míček Lukáš SBR0801 C SKOB Bruntál 34:46 + 13:01
17. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 37:53 + 16:08
18. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:04 + 16:19
19. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 39:27 + 17:42
20. Berger Tomáš jn. MOV C SKOB Ostrava 39:55 + 18:10
21. Mrkvica Jan ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 41:21 + 19:36
22. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:35 + 20:50
23. Beránek Tomáš VRB0838 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:12 + 21:27
24. Smetana Adam VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:15 + 21:30
25. Gocielková Acharlotte VRB0660 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 43:19 + 21:34
26. Czaschová Klárka SBR C SKOB Bruntál 53:54 + 32:09
27. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 56:02 + 34:17
28. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 58:10 + 36:25
29. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:43 + 38:58
30. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:28 + 39:43
31. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 70:47 + 49:02
32. Pietraszková Magdalena OOP1151 C TJ Opava 72:49 + 51:04
33. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 76:22 + 54:37
Peňáz Jan VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
P
3.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočara Jiří NNN C Neregistrovaní 27:54
2. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 32:19 + 4:25
3. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 32:52 + 4:58
4. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 35:10 + 7:16
5. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 38:03 + 10:09
6. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 39:01 + 11:07
7. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 39:26 + 11:32
8. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 39:38 + 11:44
9. Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice 40:45 + 12:51
10. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 40:48 + 12:54
11. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 41:29 + 13:35
12. Hartošová Ivana LOVXXXX C lepus.cz 43:10 + 15:16
13. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 43:55 + 16:01
14. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 45:33 + 17:39
15. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 48:12 + 20:18
16. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 49:09 + 21:15
17. Janča Jaroslav NNN5502 C Neregistrovaní 50:12 + 22:18
18. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 51:27 + 23:33
19. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 52:25 + 24:31
20. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 52:41 + 24:47
21. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 53:21 + 25:27
22. Haluzíková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 53:41 + 25:47
23. Holub Pavel SBR7300 C SKOB Bruntál 53:42 + 25:48
24. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 53:47 + 25:53
25. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 55:08 + 27:14
26. Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:47 + 27:53
27. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 56:08 + 28:14
28. Martiníková Karin OOP6250 C TJ Opava 57:35 + 29:41
29. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 58:13 + 30:19
30. Kaufmanová Martina TRI7250 C TJ TŽ Třinec 59:15 + 31:21
31. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov 61:03 + 33:09
32. Masny Anna 11P8250 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 61:47 + 33:53
33. Slavík Martin VRB9505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 66:05 + 38:11
34. Galle Jiří VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 69:45 + 41:51
35. Kočarová Klára NNN C Neregistrovaní 71:23 + 43:29
36. Peterková Petra NNN C Neregistrovaní 73:05 + 45:11
37. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 78:33 + 50:39
Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK