Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.05.2016
Místo konání:
Odolov
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Mapa:
Ředitel závodu:
Slavík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Macek Martin
Stavitel tratí:
Sokolář Zdeněk
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 20:46
2. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 21:06 + 0:20
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 21:13 + 0:27
4. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:01 + 2:15
5. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:03 + 3:17
6. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:53 + 4:07
7. Fialová Eliška KOR0652 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:20 + 7:34
8. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 30:58 + 10:12
9. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 10:29
10. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 31:22 + 10:36
11. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:46 + 12:00
12. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:37 + 13:51
13. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 39:55 + 19:09
14. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:39 + 22:53
D10C
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 21:54
2. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 22:16 + 0:22
3. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 22:27 + 0:33
4. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 26:03 + 4:09
5. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 26:19 + 4:25
6. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 26:42 + 4:48
7. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 29:22 + 7:28
8. Zapadlová Johana NER NER 29:54 + 8:00
9. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 30:24 + 8:30
10. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 32:40 + 10:46
11. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:55 + 17:01
12. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:21 + 20:27
Bulířová Žofie TAP08 KOB TRETRA Praha DISK
D12C
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 24:01
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:38 + 2:37
3. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:15 + 3:14
4. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 27:32 + 3:31
5. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 27:43 + 3:42
6. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:38 + 5:37
7. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 30:34 + 6:33
8. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 30:38 + 6:37
9. Kroniková Sylvie SHK0450 OK Slavia Hradec Králové 31:51 + 7:50
10. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:17 + 8:16
11. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 32:40 + 8:39
12. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 32:51 + 8:50
13. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:52 + 9:51
14. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 34:43 + 10:42
15. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 34:49 + 10:48
16. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 36:49 + 12:48
17. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:01 + 14:00
18. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 38:49 + 14:48
19. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:26 + 15:25
20. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 41:50 + 17:49
21. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 44:14 + 20:13
22. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:31 + 30:30
D12D
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:27
2. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:45 + 0:18
3. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:45 + 1:18
4. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:46 + 2:19
5. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:50 + 5:23
6. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 27:44 + 6:17
7. Maťásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 27:49 + 6:22
8. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 28:46 + 7:19
9. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:24 + 7:57
10. Suchomelová Josefína ZAM0451 OB T.J. Sokol Žamberk 32:47 + 11:20
11. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 48:13 + 26:46
12. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:20 + 38:53
D14C
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 24:48
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 24:53 + 0:05
3. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 24:57 + 0:09
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 25:56 + 1:08
5. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 27:09 + 2:21
6. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 28:23 + 3:35
7. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 29:01 + 4:13
8. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 29:37 + 4:49
9. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 29:59 + 5:11
10. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 30:48 + 6:00
11. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 31:14 + 6:26
12. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 31:48 + 7:00
13. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 32:26 + 7:38
14. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:20 + 8:32
15. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 33:43 + 8:55
16. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 34:15 + 9:27
17. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 34:49 + 10:01
18. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 34:59 + 10:11
19. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 36:16 + 11:28
20. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:17 + 11:29
21. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:04 + 12:16
22. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 37:24 + 12:36
23. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:55 + 13:07
24. Bachtíková Petra STH0254 SK Studenec 38:22 + 13:34
25. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 38:23 + 13:35
26. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 40:17 + 15:29
27. Krejcarová Bára BRU0351 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:52 + 16:04
28. Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové 41:28 + 16:40
29. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 44:02 + 19:14
30. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 47:02 + 22:14
31. Pató Johanna SHK0356 OK Slavia Hradec Králové 49:00 + 24:12
32. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 51:10 + 26:22
33. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:53 + 34:05
34. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 62:00 + 37:12
D14D
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 35:41
2. Mikysková Doubravka ZAM0251 OB T.J. Sokol Žamberk 39:23 + 3:42
3. Pinke Veronika LPU0361 OK Lokomotiva Pardubice 42:13 + 6:32
4. Zahradníková Linda STH0352 SK Studenec 45:08 + 9:27
5. Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice 54:29 + 18:48
6. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:28 + 20:47
7. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 57:18 + 21:37
8. Kadavá Pavlína JIL0355 OK Jilemnice 57:48 + 22:07
Bolechová Vendula HOR0351 TJ Jiskra Hořice DISK
D16C
4.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 48:34
2. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 50:51 + 2:17
3. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 50:55 + 2:21
4. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 52:27 + 3:53
5. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 54:20 + 5:46
6. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 55:27 + 6:53
7. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 58:59 + 10:25
8. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 61:15 + 12:41
9. Procházková Tereza ZAM0054 OB T.J. Sokol Žamberk 62:03 + 13:29
10. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 63:23 + 14:49
11. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 65:15 + 16:41
12. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 82:25 + 33:51
13. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 99:20 + 50:46
14. Šťastná Hana JIL0053 OK Jilemnice 101:47 + 53:13
D18C
5.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:25
2. Boková Ivana ZAM9952 OB T.J. Sokol Žamberk 78:23 + 21:58
3. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 89:47 + 33:22
D21C
6.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6328
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:58 6731
2. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 71:13 + 2:15 6538
3. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 80:47 + 11:49 5716
4. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 82:29 + 13:31 5570
5. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 83:39 + 14:41 5469
6. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:21 + 17:23 5237
7. Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové 93:44 + 24:46 4603
8. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 98:24 + 29:26 4202
9. Chládková Zuzana ZAM9153 OB T.J. Sokol Žamberk 112:14 + 43:16 3014
D21D
3.90 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3673
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 52:48 3834
2. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 56:10 + 3:22 3610
3. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 56:41 + 3:53 3575
4. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 60:03 + 7:15 3351
5. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 62:13 + 9:25 3207
6. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 62:50 + 10:02 3166
7. Prokopcová Jana ZAM8751 OB T.J. Sokol Žamberk 67:09 + 14:21 2879
8. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:11 + 15:23 2810
9. Šiffelová Lenka ZAM8452 OB T.J. Sokol Žamberk 70:53 + 18:05 2631
10. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 72:42 + 19:54 2510
11. Rochlová Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:38 + 23:50 2248
12. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 92:21 + 39:33 1203
Davidová Anežka JIL9752 OK Jilemnice DISK 0
D35C
5.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 54:39
2. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:53 + 6:14
3. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 62:31 + 7:52
4. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 62:35 + 7:56
5. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:38 + 8:59
6. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 63:57 + 9:18
7. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:47 + 12:08
8. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 67:44 + 13:05
9. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 70:31 + 15:52
10. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 71:56 + 17:17
11. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 81:26 + 26:47
12. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:03 + 28:24
13. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 83:07 + 28:28
14. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:28 + 30:49
15. Bulířová Blanka TAP KOB TRETRA Praha 92:19 + 37:40
16. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 96:58 + 42:19
17. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:59 + 47:20
D35D
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 48:42
2. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 49:44 + 1:02
3. Hájková Ludmila CET TJ Loko Česká Třebová 51:11 + 2:29
4. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:29 + 3:47
5. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:41 + 3:59
6. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 52:47 + 4:05
7. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 54:28 + 5:46
8. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 54:36 + 5:54
9. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 8:02
10. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 57:06 + 8:24
11. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 58:00 + 9:18
12. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 58:08 + 9:26
13. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 58:23 + 9:41
14. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 58:41 + 9:59
15. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 58:58 + 10:16
16. Chládková Eva ZAM7051 OB T.J. Sokol Žamberk 59:02 + 10:20
17. Linková Eva STH7753 SK Studenec 59:11 + 10:29
18. Christophová Dagmar SRK6852 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:19 + 11:37
19. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 60:29 + 11:47
20. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:30 + 11:48
21. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 61:12 + 12:30
22. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:56 + 14:14
22. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 62:56 + 14:14
24. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 63:19 + 14:37
25. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 64:31 + 15:49
26. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 64:48 + 16:06
27. Termerová Jana LTU7352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:05 + 16:23
28. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 66:17 + 17:35
29. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:41 + 17:59
30. Koblížková Hana ZAM5851 OB T.J. Sokol Žamberk 67:12 + 18:30
31. Ježková Dana SNA TJ START Náchod 72:05 + 23:23
32. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:06 + 25:24
33. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:02 + 26:20
34. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 78:12 + 29:30
35. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 79:03 + 30:21
36. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 80:31 + 31:49
37. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 80:37 + 31:55
38. Tužilová Štěpánka LPU7052 OK Lokomotiva Pardubice 81:41 + 32:59
39. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 82:04 + 33:22
40. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:35 + 33:53
41. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:48 + 34:06
42. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:40 + 45:58
43. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 96:31 + 47:49
D45C
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 50:36
2. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 54:12 + 3:36
3. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 54:30 + 3:54
4. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 58:38 + 8:02
5. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 59:43 + 9:07
6. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 63:01 + 12:25
7. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 63:11 + 12:35
8. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 63:57 + 13:21
9. Novotná Iva SHK6151 OK Slavia Hradec Králové 64:27 + 13:51
10. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 66:46 + 16:10
11. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 67:22 + 16:46
12. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 70:48 + 20:12
D45D
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cabalková Ivana ZAM6351 OB T.J. Sokol Žamberk 48:14
2. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 49:47 + 1:33
3. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 51:08 + 2:54
4. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 51:24 + 3:10
5. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 51:29 + 3:15
6. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 52:18 + 4:04
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 53:57 + 5:43
8. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 54:11 + 5:57
9. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:25 + 6:11
10. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 60:41 + 12:27
11. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:34 + 15:20
12. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 69:31 + 21:17
13. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 69:34 + 21:20
14. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 73:12 + 24:58
15. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 77:31 + 29:17
D55C
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 47:48
2. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 50:36 + 2:48
3. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 57:25 + 9:37
4. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:57 + 10:09
5. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 62:25 + 14:37
6. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 63:49 + 16:01
7. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 65:13 + 17:25
8. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 72:01 + 24:13
9. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 73:06 + 25:18
10. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 73:13 + 25:25
11. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 77:25 + 29:37
12. Stulíková Zuzana SHK5751 OK Slavia Hradec Králové 78:18 + 30:30
13. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 86:28 + 38:40
14. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:48 + 46:00
15. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 100:46 + 52:58
Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka DISK
D65C
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 46:51
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:11 + 5:20
3. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 55:22 + 8:31
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 60:38 + 13:47
H10N
2.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 19:54
2. Kuczera Jonáš NER NER 21:00 + 1:06
3. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 21:14 + 1:20
4. Lounek Vít KOR0601 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:31 + 3:37
5. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 24:51 + 4:57
6. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 24:53 + 4:59
7. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:09 + 5:15
8. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 26:34 + 6:40
9. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 27:35 + 7:41
10. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 27:46 + 7:52
11. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 31:13 + 11:19
12. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 32:24 + 12:30
13. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:43 + 13:49
14. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:44 + 13:50
15. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:04 + 19:10
16. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:07 + 25:13
17. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 45:17 + 25:23
18. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:15 + 32:21
19. Kunt Martin ZAM0701 OB T.J. Sokol Žamberk 83:43 + 63:49
H10C
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:59
2. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:04 + 2:05
3. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 25:27 + 2:28
4. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:07 + 10:08
5. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 35:11 + 12:12
6. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 35:19 + 12:20
7. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 37:17 + 14:18
8. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:18 + 15:19
9. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 40:05 + 17:06
10. Vicenec Martin ZAM0601 OB T.J. Sokol Žamberk 40:26 + 17:27
11. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:23 + 19:24
12. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 58:31 + 35:32
H12C
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 22:32
2. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 25:02 + 2:30
3. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 26:20 + 3:48
4. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 26:26 + 3:54
5. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 26:32 + 4:00
6. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 27:01 + 4:29
7. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 27:21 + 4:49
8. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 27:40 + 5:08
9. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 27:48 + 5:16
10. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 27:56 + 5:24
11. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 28:31 + 5:59
12. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 29:25 + 6:53
13. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:36 + 7:04
14. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 33:56 + 11:24
15. Suchánek Adam PHK0403 OK 99 Hradec Králové 34:11 + 11:39
15. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 34:11 + 11:39
17. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 35:04 + 12:32
18. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 35:24 + 12:52
19. Bulíř Jáchym TAP06 KOB TRETRA Praha 37:43 + 15:11
20. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:20 + 15:48
21. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:38 + 16:06
22. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 39:45 + 17:13
23. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 18:52
24. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:57 + 19:25
25. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 44:16 + 21:44
26. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:08 + 22:36
27. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 45:13 + 22:41
28. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 48:26 + 25:54
29. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 49:09 + 26:37
30. Tuček Jakub SJC0405 Sportcentrum Jičín 55:09 + 32:37
31. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 56:27 + 33:55
32. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:49 + 43:17
H12D
2.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 27:08
2. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 28:07 + 0:59
3. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 32:41 + 5:33
4. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:11 + 6:03
5. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 33:24 + 6:16
6. Zářecký Daniel KOR0500 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:47 + 7:39
7. Tměj Adam SJC0407 Sportcentrum Jičín 37:47 + 10:39
8. Nečesaný Jáchym HOR0406 TJ Jiskra Hořice 37:57 + 10:49
9. Kunt Stanislav ZAM0401 OB T.J. Sokol Žamberk 40:02 + 12:54
10. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 40:55 + 13:47
11. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 42:16 + 15:08
12. Jiřička Martin STH0503 SK Studenec 47:27 + 20:19
13. Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice 52:44 + 25:36
14. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 55:00 + 27:52
15. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:34 + 28:26
16. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:30 + 36:22
17. Hiller Vojtěch ZAM0501 OB T.J. Sokol Žamberk 64:52 + 37:44
18. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:49 + 50:41
19. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 84:23 + 57:15
H14C
4.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 37:42
2. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 38:04 + 0:22
3. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 38:30 + 0:48
4. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 41:09 + 3:27
5. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 41:12 + 3:30
6. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 44:09 + 6:27
7. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:25 + 6:43
8. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:43 + 7:01
9. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 45:44 + 8:02
10. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:33 + 10:51
11. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 49:35 + 11:53
12. Urban Dominik STH0204 SK Studenec 50:22 + 12:40
13. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 52:30 + 14:48
14. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 53:42 + 16:00
15. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:51 + 16:09
16. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:16 + 16:34
17. Franta Jonáš SJC0201 Sportcentrum Jičín 56:34 + 18:52
18. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:49 + 19:07
19. Mejsnar Jaroslav VRL0202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:17 + 19:35
20. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:26 + 20:44
21. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 63:47 + 26:05
22. Pichl Oliver STH0203 SK Studenec 66:44 + 29:02
23. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 67:17 + 29:35
24. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 68:34 + 30:52
25. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 69:30 + 31:48
26. Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:59 + 51:17
Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň DISK
H14D
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 32:42
2. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 36:55 + 4:13
3. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 37:40 + 4:58
4. Satranský Martin NPA0201 SK LOB Nová Paka 42:26 + 9:44
5. Slavík Matěj CHC0302 K.O.B. Choceň 43:28 + 10:46
6. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:10 + 14:28
7. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 50:06 + 17:24
8. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 50:48 + 18:06
9. Pinke Tomáš LPU0311 OK Lokomotiva Pardubice 55:08 + 22:26
10. Krsek Šimon ZAM0204 OB T.J. Sokol Žamberk 55:33 + 22:51
11. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 57:10 + 24:28
12. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 60:12 + 27:30
13. Makovský Vojtěch SHK0301 OK Slavia Hradec Králové 65:33 + 32:51
14. Valenta Šimon 1FC0300 Wamaš 77:22 + 44:40
15. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 98:18 + 65:36
Kudrna Dalibor KUO0201 KOB Ústí nad Orlicí DISK
H16C
6.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 63:13
2. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 69:20 + 6:07
3. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 72:05 + 8:52
4. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:15 + 12:02
5. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 77:27 + 14:14
6. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 80:16 + 17:03
7. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:16 + 18:03
8. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 87:06 + 23:53
9. Jansa Radek BRU0002 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 90:07 + 26:54
10. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 91:29 + 28:16
11. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 105:39 + 42:26
12. Kolář Jan BRU0101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 106:22 + 43:09
13. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:35 + 47:22
14. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 130:52 + 67:39
15. Dubský Vojtěch SJC0006 Sportcentrum Jičín 132:09 + 68:56
16. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 134:36 + 71:23
17. Kolář Adam BRU0104 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 141:46 + 78:33
18. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 145:42 + 82:29
Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice DISK
H18C
7.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Martin STH9902 SK Studenec 76:51
2. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 80:17 + 3:26
3. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 84:34 + 7:43
4. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 86:22 + 9:31
5. Doleček Vojtěch ZAM9903 OB T.J. Sokol Žamberk 87:07 + 10:16
6. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 87:10 + 10:19
7. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 87:38 + 10:47
8. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 94:28 + 17:37
9. Sourada Tomáš ZAM9902 OB T.J. Sokol Žamberk 95:43 + 18:52
10. Macko Lukáš SJC9901 Sportcentrum Jičín 101:33 + 24:42
11. Novotný Matěj ZAM9802 OB T.J. Sokol Žamberk 111:29 + 34:38
Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H21C
9.10 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6538
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 81:19 6855
2. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 84:53 + 3:34 6582
3. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 90:11 + 8:52 6177
3. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 90:11 + 8:52 6177
5. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 94:41 + 13:22 5832
6. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 96:20 + 15:01 5706
7. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 96:33 + 15:14 5689
8. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:59 + 15:40 5656
9. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 98:13 + 16:54 5562
10. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:15 + 18:56 5406
11. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 104:05 + 22:46 5113
12. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 104:26 + 23:07 5086
13. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:19 + 25:00 4942
14. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 107:29 + 26:10 4853
15. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 107:31 + 26:12 4851
16. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:21 + 29:02 4634
17. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 110:51 + 29:32 4596
18. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 115:20 + 34:01 4253
19. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 116:11 + 34:52 4188
20. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 119:45 + 38:26 3915
21. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:30 + 43:11 3551
Bezdíček Kryštof LPU9706 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK 0
Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín DISK 0
H21D
6.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3690
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 68:58 3943
2. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 73:44 + 4:46 3705
3. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:25 + 10:27 3422
4. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 79:29 + 10:31 3419
5. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 83:15 + 14:17 3231
6. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 91:38 + 22:40 2813
7. Veselý Jiří PHK8700 OK 99 Hradec Králové 108:18 + 39:20 1983
8. Janeček Tomáš NER NER 114:11 + 45:13
9. Prokopec Michal ZAM8301 OB T.J. Sokol Žamberk 120:51 + 51:53 1357
10. Vodňanský Jan BRM9001 Sokol Burdych 124:35 + 55:37
Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych DISK 0
Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí DISK 0
H35C
7.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:40
2. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 71:34 + 1:54
3. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 77:10 + 7:30
4. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 79:55 + 10:15
5. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 81:13 + 11:33
6. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 84:02 + 14:22
7. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 84:46 + 15:06
8. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 85:26 + 15:46
9. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 85:55 + 16:15
10. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 88:16 + 18:36
11. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 88:34 + 18:54
12. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 88:43 + 19:03
13. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 91:27 + 21:47
14. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 98:07 + 28:27
15. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 98:39 + 28:59
16. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:10 + 29:30
17. Školník Jan BRU7301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 143:08 + 73:28
H35D
5.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:49
2. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 67:53 + 0:04
3. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 69:28 + 1:39
4. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 69:42 + 1:53
5. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:15 + 3:26
6. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 71:49 + 4:00
7. Trlida Vratislav LPU7516 OK Lokomotiva Pardubice 72:57 + 5:08
8. Novotný Petr 4JC nereg 76:05 + 8:16
9. Vávra Aleš 1FC7800 Wamaš 78:47 + 10:58
10. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:07 + 11:18
11. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 86:11 + 18:22
12. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 87:22 + 19:33
13. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 88:37 + 20:48
14. Vodňanský Jaroslav BRM6101 Sokol Burdych 89:27 + 21:38
15. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 92:02 + 24:13
16. Duda Miroslav NER NER 94:46 + 26:57
17. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 95:53 + 28:04
18. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 101:38 + 33:49
19. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 115:49 + 48:00
H45C
5.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 60:31
2. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 64:05 + 3:34
3. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 64:21 + 3:50
4. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:46 + 4:15
5. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 65:22 + 4:51
6. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 65:56 + 5:25
7. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 65:58 + 5:27
8. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 67:39 + 7:08
9. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 69:12 + 8:41
10. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 73:44 + 13:13
11. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 74:13 + 13:42
12. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 74:15 + 13:44
13. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:29 + 13:58
14. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 75:09 + 14:38
15. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 76:55 + 16:24
16. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 77:59 + 17:28
17. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:22 + 17:51
18. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 82:21 + 21:50
19. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 82:33 + 22:02
20. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 83:20 + 22:49
21. Bulíř Jiří TAP KOB TRETRA Praha 84:05 + 23:34
22. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:56 + 24:25
23. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 87:55 + 27:24
24. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 88:40 + 28:09
25. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:45 + 28:14
26. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 90:37 + 30:06
Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 118:32 + 58:01
H45D
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 51:16
2. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 54:32 + 3:16
3. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 55:36 + 4:20
4. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 55:50 + 4:34
5. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 56:00 + 4:44
6. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 56:40 + 5:24
7. Mikyska Alan VAM OOB Vamberk 57:24 + 6:08
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 59:13 + 7:57
9. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 59:28 + 8:12
10. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 59:42 + 8:26
11. Sirůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 61:08 + 9:52
12. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 61:35 + 10:19
13. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 62:17 + 11:01
14. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:22 + 14:06
15. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 67:52 + 16:36
16. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 68:56 + 17:40
17. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 70:50 + 19:34
18. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:53 + 19:37
19. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 71:51 + 20:35
20. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:04 + 20:48
21. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 73:39 + 22:23
22. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 75:45 + 24:29
23. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 79:36 + 28:20
24. Falta Jiří HOS6201 TJ Tatran Hostinné 79:58 + 28:42
25. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 82:23 + 31:07
26. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 90:06 + 38:50
H55C
5.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 58:13
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 59:54 + 1:41
3. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 64:16 + 6:03
4. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 64:36 + 6:23
5. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 65:53 + 7:40
6. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 68:34 + 10:21
7. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 68:43 + 10:30
8. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 70:39 + 12:26
9. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:29 + 14:16
10. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 73:20 + 15:07
11. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:25 + 15:12
12. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 73:38 + 15:25
13. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 77:32 + 19:19
14. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:49 + 20:36
15. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 79:01 + 20:48
16. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:15 + 21:02
17. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 79:58 + 21:45
18. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 85:03 + 26:50
19. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 86:31 + 28:18
20. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 87:55 + 29:42
21. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:37 + 34:24
22. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 124:22 + 66:09
Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň DISK
H55D
4.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 53:02
2. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 60:04 + 7:02
3. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 63:34 + 10:32
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 65:30 + 12:28
5. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 67:42 + 14:40
6. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 68:23 + 15:21
7. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 71:12 + 18:10
8. Junek Petr STH5501 SK Studenec 73:12 + 20:10
9. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 74:15 + 21:13
10. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 76:31 + 23:29
11. Kroupa Jan LPU5503 OK Lokomotiva Pardubice 84:12 + 31:10
12. Pross Josef KOR6100 OB DDM Kostelec nad Orlicí 88:09 + 35:07
13. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 91:28 + 38:26
14. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 91:41 + 38:39
15. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 95:43 + 42:41
H65C
4.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 62:33
2. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 66:39 + 4:06
3. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:17 + 4:44
4. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 72:51 + 10:18
5. Čepelka Oldřich NER NER 102:29 + 39:56
Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové DISK
H70C
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 68:18
2. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 74:42 + 6:24
3. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 75:13 + 6:55
4. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 75:20 + 7:02
HDR
2.30 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Luňáček Ondřej PHK0803 OK 99 Hradec Králové 17:08
2. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 21:57 + 4:49
3. Adámek Leoš KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:55 + 5:47
4. Podlešák Martin NER NER 22:58 + 5:50
5. Kadaně Matěj LPU OK Lokomotiva Pardubice 24:01 + 6:53
6. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 24:06 + 6:58
7. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 24:21 + 7:13
8. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 24:44 + 7:36
9. Dvořáková Marie NER NER 24:56 + 7:48
10. Janata Vojtěch BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:14 + 8:06
11. Cach Jan LPU0805 OK Lokomotiva Pardubice 25:27 + 8:19
12. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 25:40 + 8:32
13. Morávková Eliška NER NER 26:09 + 9:01
14. Kutáček Víťa LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:18 + 9:10
15. Samler Ondřej 7XC0900 Samlerovi 26:36 + 9:28
16. Macek Vojtěch SNA TJ START Náchod 27:17 + 10:09
17. MolingerMatěj SNA TJ START Náchod 28:15 + 11:07
18. Besedová Barborka CHT1051 OOB SK Chrast 28:26 + 11:18
19. Sadílek Šimon NER NER 28:53 + 11:45
20. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 28:59 + 11:51
21. Jirout Jan CHC K.O.B. Choceň 29:54 + 12:46
22. Sadílková Natálie NER NER 30:28 + 13:20
23. Macková Šárka SNA TJ START Náchod 31:06 + 13:58
24. Svejštil Martin ZAM1001 OB T.J. Sokol Žamberk 31:14 + 14:06
25. Molingerová Adéla SNA TJ START Náchod 31:33 + 14:25
26. Samlerová Adéla 7XC0750 Samlerovi 31:37 + 14:29
27. Vavrušková Karolína SRK1099 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:49 + 16:41
28. Trlidová Anika LPU0855 OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 16:47
29. Pompach Tobiáš PHK OK 99 Hradec Králové 34:21 + 17:13
30. Horáková Eliška 4JC00 nereg 34:34 + 17:26
31. Pospíšil Antonín NER NER 35:03 + 17:55
32. Volf Kryštof SRK1300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:07 + 17:59
33. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 18:04
34. Zahradník Václav NER NER 35:45 + 18:37
35. Samlerová Jolana 7XC1550 Samlerovi 36:55 + 19:47
36. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:41 + 21:33
37. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:47 + 21:39
38. Kutlvašr Vláďa VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:08 + 22:00
39. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 24:22
40. Daněk Petr NER NER 44:01 + 26:53
41. Stečinský Pavel BRU0600 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:21 + 31:13
42. Janatová Anežka BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:17 + 38:09
43. Zenkner Jan NER NER 57:04 + 39:56
44. Kvapil Tomáš NER NER 60:43 + 43:35
45. Kvapil Radovan NER NER 60:45 + 43:37
46. Ledinská Lucie DKP Oddíl OB Kotlářka 71:19 + 54:11
47. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 74:35 + 57:27
48. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:21 + 67:13
P
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 33:53
2. Jaromír Rémiš SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 35:32 + 1:39
3. Porkert Jan XXX NER 35:38 + 1:45
4. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 38:03 + 4:10
5. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 38:10 + 4:17
6. Vašíček Vojtěch SNA TJ START Náchod 39:54 + 6:01
7. Neškrabalová Daniela SHK9950 OK Slavia Hradec Králové 41:08 + 7:15
8. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:14 + 7:21
9. Stejskal Petr NER NER 41:23 + 7:30
10. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:50 + 7:57
11. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 43:13 + 9:20
12. Rybář Oleg LTU7801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:15 + 9:22
13. Kynčlová Dagmar NER NER 43:35 + 9:42
14. Marhold Stanislav CHC K.O.B. Choceň 43:42 + 9:49
15. Zahradník Jakub NER NER 44:02 + 10:09
16. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:50 + 11:57
17. Zákravská Adéla SNA TJ START Náchod 46:05 + 12:12
18. Vrábel Petr NER NER 46:57 + 13:04
19. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:06 + 13:13
20. Fejlek Vojtěch NER NER 47:19 + 13:26
21. Bendáková Jitka LTU06901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:26 + 13:33
22. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 48:51 + 14:58
23. Kodytek Aleš NER NER 48:52 + 14:59
24. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 49:20 + 15:27
25. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 49:33 + 15:40
26. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 51:05 + 17:12
27. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:42 + 17:49
28. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 52:16 + 18:23
29. Junková Iva LTU7351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:45 + 18:52
30. Mikysková Ilona VAM OOB Vamberk 53:07 + 19:14
31. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:46 + 20:53
32. Sadílková Michaela NER NER 55:08 + 21:15
33. Dachovský Radovan 49C6900 Tempo Malšovice 57:08 + 23:15
34. Samlerová Darina 7XC8051 Samlerovi 58:13 + 24:20
35. Pospíšil Vladimír NER NER 58:20 + 24:27
36. Jirout Matěj CHC K.O.B. Choceň 59:48 + 25:55
37. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:52 + 25:59
38. Daněk Petr NER NER 60:36 + 26:43
39. Zenknerová Jana BRU7253 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 60:44 + 26:51
40. Juška Jiří NER NER 60:50 + 26:57
41. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 61:00 + 27:07
42. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:33 + 27:40
43. Lounek Jaroslav KOR6901 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:56 + 28:03
44. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:00 + 28:07
45. Hanušová Monika VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:03 + 30:10
46. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:36 + 30:43
47. Ježková Lenka LPU2288 OK Lokomotiva Pardubice 65:43 + 31:50
48. Stejskalová Lucie NER NER 69:49 + 35:56
49. Sadílek Radovan NER NER 69:56 + 36:03
50. Kadrman Jakub CET TJ Loko Česká Třebová 70:43 + 36:50
51. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 71:11 + 37:18
52. Chládková Jana Vendula BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:38 + 37:45
53. Dušková Renata ZAM OB T.J. Sokol Žamberk 72:41 + 38:48
54. Chládková Jana BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:47 + 38:54
55. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 73:05 + 39:12
56. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:01 + 40:08
57. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:32 + 40:39
58. Zenknerová Olga BRU0353 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:56 + 41:03
59. Šípková Petra LPU OK Lokomotiva Pardubice 93:50 + 59:57
60. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 126:41 + 92:48
Pilát Miroslav NER NER DISK
Pilátová Petra NER NER DISK
Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
T
6.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanzl Jaroslav SHK OK Slavia Hradec Králové 94:16
2. Holec Jakub EKP VŠTJ Ekonom Praha 97:22 + 3:06
3. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 107:56 + 13:40
4. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:09 + 14:53
5. Kubeček Lukáš NER NER 109:31 + 15:15
6. Michálek Marcel NER NER 118:25 + 24:09
7. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 133:59 + 39:43
8. Příkazská Petra PHK OK 99 Hradec Králové 144:24 + 50:08
9. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 159:03 + 64:47
10. Kubeček Jakub NER NER 165:21 + 71:05