Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
04.07.2016
Místo konání:
Boskovice
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vystavěl Dušan - R1
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P     T    
D10
1.30 km, 43 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 7:48
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 10:36 + 2:48
3. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 16:52 + 9:04
4. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 21:49 + 14:01
5. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 21:58 + 14:10
D12
1.30 km, 43 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 8:22
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 8:22 + 0:00
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 8:36 + 0:14
4. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 9:02 + 0:40
5. Rotková Markéta ZBM0455 C SK Žabovřesky Brno 9:03 + 0:41
6. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB Spartak Adamov 9:44 + 1:22
7. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 10:23 + 2:01
8. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl orientačního sportu 11:40 + 3:18
9. Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov 17:45 + 9:23
Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl orientačního sportu DISK
D14
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekařová Jana TUR0252 B OOB TJ Turnov 9:37
2. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 9:51 + 0:14
3. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 11:05 + 1:28
4. Lukšíková Eliška ZBM0256 C SK Žabovřesky Brno 14:11 + 4:34
5. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 17:29 + 7:52
D16
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 19:34
D21
2.20 km, 70 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6876
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 12:18 7304
2. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 13:26 + 1:08 6710
3. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 13:37 + 1:19 6614
4. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 13:44 + 1:26 6553
5. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 14:27 + 2:09 6177
6. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 14:30 + 2:12 6151
7. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 14:43 + 2:25 6037
8. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 15:22 + 3:04 5697
9. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 15:37 + 3:19 5565
10. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 15:44 + 3:26 5504
11. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 15:48 + 3:30 5469
12. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 16:00 + 3:42 5365
13. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 16:09 + 3:51 5286
14. Štěpánová Petra OOL8950 C SK Haná orienteering 16:11 + 3:53 5268
15. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 16:23 + 4:05 5164
16. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:31 + 4:13 5094
17. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 16:37 + 4:19 5041
18. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 16:59 + 4:41 4849
19. Štrajtová Štěpánka UOL9151 C SOB Olomouc 17:45 + 5:27 4447
20. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:47 + 5:29 4430
21. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 17:52 + 5:34 4386
22. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 18:01 + 5:43 4307
23. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 18:11 + 5:53 4220
24. Oujeská Lenka ADA7654 C OOB Spartak Adamov 19:24 + 7:06 3582
25. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 19:26 + 7:08 3565
26. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 21:25 + 9:07 2525
D35
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 11:11
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 12:43 + 1:32
3. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 13:34 + 2:23
4. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 13:46 + 2:35
5. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 14:44 + 3:33
6. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 16:09 + 4:58
7. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 16:16 + 5:05
8. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 17:00 + 5:49
9. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 17:22 + 6:11
10. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 18:50 + 7:39
11. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 19:56 + 8:45
12. Klangová Bohumila ZBM7676 C SK Žabovřesky Brno 20:55 + 9:44
13. Urbánková Lenka NNN C Neregistrovaní (NNN) 23:41 + 12:30
Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor DISK
D45
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 13:10
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 13:34 + 0:24
3. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:49 + 0:39
4. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 14:41 + 1:31
5. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:27 + 2:17
6. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 16:55 + 3:45
7. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 18:32 + 5:22
8. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 22:36 + 9:26
D55
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:37
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 13:26 + 0:49
3. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 14:10 + 1:33
4. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 15:07 + 2:30
5. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:18 + 4:41
D65
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:17
H10
1.30 km, 43 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 12:58
2. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 13:23 + 0:25
3. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 13:34 + 0:36
4. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 14:05 + 1:07
5. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl orientačního sportu 18:25 + 5:27
6. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 21:14 + 8:16
7. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 24:09 + 11:11
H12
1.30 km, 43 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 6:18
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 7:06 + 0:48
3. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB Spartak Adamov 7:26 + 1:08
4. Bukovác Filip ZBM0501 C SK Žabovřesky Brno 7:34 + 1:16
5. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 7:36 + 1:18
6. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 7:41 + 1:23
7. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 7:57 + 1:39
8. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 8:23 + 2:05
9. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 8:24 + 2:06
9. Strýček Jan ADA0503 C OOB Spartak Adamov 8:24 + 2:06
11. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 8:28 + 2:10
12. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 8:33 + 2:15
13. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 8:57 + 2:39
14. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 9:00 + 2:42
15. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 9:04 + 2:46
16. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 9:33 + 3:15
17. Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 9:36 + 3:18
18. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 9:51 + 3:33
19. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 10:01 + 3:43
20. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu 12:24 + 6:06
21. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 14:47 + 8:29
22. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 16:05 + 9:47
23. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl orientačního sportu 17:17 + 10:59
H14
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 7:41
2. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 8:20 + 0:39
3. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 9:31 + 1:50
4. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 9:40 + 1:59
5. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 10:21 + 2:40
6. Štorek David JPV0202 C Oddíl orientačního sportu 10:49 + 3:08
7. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 11:11 + 3:30
8. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl orientačního sportu 11:35 + 3:54
9. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 15:48 + 8:07
H16
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:07
2. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu 12:31 + 1:24
3. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 13:26 + 2:19
H18
2.80 km, 85 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 15:13
2. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu 17:20 + 2:07
3. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 17:21 + 2:08
4. Janečka Viktor JPV9917 C Oddíl orientačního sportu 21:29 + 6:16
H21
3.30 km, 85 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7637
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 15:42 8068
2. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 16:42 + 1:00 7609
3. Avner Asaf OOL9200 C SK Haná orienteering 17:31 + 1:49 7234
4. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 17:36 + 1:54 7195
5. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 17:37 + 1:55 7188
6. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 17:46 + 2:04 7119
7. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 17:55 + 2:13 7050
8. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 17:59 + 2:17 7020
9. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 18:11 + 2:29 6928
10. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 18:17 + 2:35 6882
11. Hamák Aleš 18C8500 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 18:18 + 2:36
12. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 18:19 + 2:37 6867
13. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 18:30 + 2:48 6782
14. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 18:33 + 2:51 6759
15. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 18:35 + 2:53 6744
16. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:16 + 3:34 6431
17. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 19:20 + 3:38 6400
18. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 19:23 + 3:41 6377
19. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 19:34 + 3:52
20. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 19:38 + 3:56 6262
21. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 20:44 + 5:02 5757
22. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 20:52 + 5:10 5696
23. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 21:48 + 6:06 5268
24. Kozubík Jiří 3UX8800 C JuraZub Zlín 22:28 + 6:46
25. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu 22:30 + 6:48 4947
26. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 23:06 + 7:24 4671
27. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 23:22 + 7:40 4549
28. Štěpán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 23:56 + 8:14 4289
29. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 24:29 + 8:47
30. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl orientačního sportu 24:33 + 8:51 4006
31. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 24:47 + 9:05 3899
32. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 25:37 + 9:55 3516
33. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 25:42 + 10:00 3478
34. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 26:07 + 10:25 3287
35. Novotný Petr NNNNO01 C Neregistrovaní (NNN) 26:51 + 11:09
36. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 27:59 + 12:17 2430
37. Humlíček Petr UBM9701 B MENISKOS Brno 29:44 + 14:02 1627
Toman Viktor 1ZS9300 C Neregistrovaní SVK DISK
H35
2.80 km, 85 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 16:33
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 17:16 + 0:43
3. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 17:59 + 1:26
4. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 18:05 + 1:32
5. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 18:12 + 1:39
6. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 18:54 + 2:21
7. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 19:46 + 3:13
8. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:49 + 3:16
9. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 19:57 + 3:24
10. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 21:15 + 4:42
11. Urbánek Petr NNN C Neregistrovaní (NNN) 22:01 + 5:28
12. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 22:34 + 6:01
Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno DISK
H45
2.80 km, 85 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 15:40
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 17:21 + 1:41
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 18:03 + 2:23
4. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 18:31 + 2:51
5. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 20:50 + 5:10
6. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 21:35 + 5:55
7. Volf Karel NNN C Neregistrovaní (NNN) 21:47 + 6:07
8. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 24:03 + 8:23
Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec DISK
H55
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 13:14
2. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 13:34 + 0:20
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 13:44 + 0:30
4. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 14:11 + 0:57
5. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 14:22 + 1:08
6. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 14:23 + 1:09
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:45 + 2:31
8. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:39 + 3:25
9. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 17:24 + 4:10
10. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 17:28 + 4:14
11. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 17:43 + 4:29
12. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:54 + 4:40
13. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 18:26 + 5:12
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 19:46 + 6:32
H65
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 11:09
2. Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 37:40 + 26:31
P
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spurný Radek PTE9706 C TJ Sokol Ptení 9:43
2. Musil Radek NNN C Neregistrovaní (NNN) 10:23 + 0:40
3. Kejíková Ivona PTE9292 C TJ Sokol Ptení 13:02 + 3:19
4. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 13:42 + 3:59
5. Pilát Bořivoj DKL0500 C KOB Kladno 13:47 + 4:04
6. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 14:25 + 4:42
6. Odehnalová Ludmila NNNKR52 C Neregistrovaní (NNN) 14:25 + 4:42
8. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 14:37 + 4:54
9. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 15:04 + 5:21
10. Staněk Martin UBM9601 C MENISKOS Brno 15:17 + 5:34
11. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl orientačního sportu 15:50 + 6:07
12. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 15:53 + 6:10
13. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 16:30 + 6:47
14. Štěpánová Michaela NNN C Neregistrovaní (NNN) 16:47 + 7:04
15. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl orientačního sportu 19:44 + 10:01
16. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 21:57 + 12:14
17. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 22:24 + 12:41
18. David Michal NNN C Neregistrovaní (NNN) 23:53 + 14:10
18. Rýdel Jiří NNNRY01 C Neregistrovaní (NNN) 23:53 + 14:10
20. Fousková Leona RBK7452 C SK Radioklub Blansko 24:36 + 14:53
21. Fučík Štěpán NNNFU01 C Neregistrovaní (NNN) 24:49 + 15:06
22. Kratochvílová Tereza NNNKR51 C Neregistrovaní (NNN) 36:20 + 26:37
23. Aleš Mikuláš ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno 46:04 + 36:21
24. Alešová Anna ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno 52:32 + 42:49
Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec DISK
Oulická Hana FJI5350 C SK FREE Jihlava DISK
T
2.20 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutný Lukáš 2KX8900 C Zoufalí Zbloudilci 16:59
2. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 17:15 + 0:16
3. Chmelář Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 18:09 + 1:10
4. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 18:41 + 1:42
5. Muchová Barbora 6KC8550 C Neregistrovaný 19:31 + 2:32