Výsledky závodu: Eduard 2016 - E3

Datum:
31.07.2016
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Svornost
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí:
Fantová Libuše - R1
JURY:
Bašus Petr, Fujáčková Ivana, Hlava Miroslav
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T1     T2    
D10L
1.90 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 31:24
2. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 32:00 + 0:36
3. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 38:10 + 6:46
4. Peřinová Eliška NNN C Neregistrovaní (NNN) 41:02 + 9:38
5. Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 46:49 + 15:25
6. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 48:44 + 17:20
7. Sosnová Aneta LPM0950 C OK Lokomotiva Plzeň 49:51 + 18:27
8. Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 49:56 + 18:32
9. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB Spartak Adamov 50:34 + 19:10
10. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 80:17 + 48:53
D10
1.80 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 21:33
2. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 25:22 + 3:49
3. Kolovratová Tereza 3AC0650 C NER - Novakovi 26:05 + 4:32
4. Bulířová Žofie 44C0850 C Neregistrovaní 37:31 + 15:58
5. Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:27 + 16:54
D12
2.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziebová Veronika NEJ0450 B TJ Jiskra Nejdek 25:40
2. Holíková Simona NEJ0551 C TJ Jiskra Nejdek 25:48 + 0:08
3. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 26:00 + 0:20
4. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 29:47 + 4:07
5. Nedvídková Katka RUM0451 C ZOOB Rumburk 29:50 + 4:10
6. Čáslavská Klára NEJ0550 C TJ Jiskra Nejdek 34:36 + 8:56
7. Nováčková Johana LKV0400 C Klub vodáků Karlovy Vary 53:44 + 28:04
8. Peřinová Zuzana NNN C Neregistrovaní (NNN) 63:13 + 37:33
9. Kolovratová Adéla 3AC0450 C NER - Novakovi 65:15 + 39:35
Študlarová Zuzana 3AC0550 C NER - Novakovi DISK
D14
2.60 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 27:22
2. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 28:02 + 0:40
3. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 28:20 + 0:58
4. Lataste Lucie 65F0250 C SKI CLUB BARR 29:16 + 1:54
5. Chernykh Zoya 17R0250 C Club by name Gorelov 30:22 + 3:00
6. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 51:28 + 24:06
D16
3.60 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 34:15
2. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 40:29 + 6:14
3. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:06 + 10:51
4. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 53:49 + 19:34
5. Horáková Marie NEJ0252 C TJ Jiskra Nejdek 56:26 + 22:11
6. Žampachová Bára 3AC0150 C NER - Novakovi 59:03 + 24:48
D18
4.00 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:20
2. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 52:48 + 7:28
3. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 59:39 + 14:19
4. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 61:43 + 16:23
5. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 88:50 + 43:30
6. Koldinská Veronika 61X9850 C koldi 125:25 + 80:05
Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D21A
5.50 km, 230 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8721
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 46:07 8849
2. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 46:37 + 0:30 8721
3. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 47:40 + 1:33 8491
4. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 2:53 8212
5. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 49:09 + 3:02 8151
6. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 52:06 + 5:59 7579
7. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 52:55 + 6:48 7400
8. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 53:26 + 7:19 7276
9. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 55:14 + 9:07 6921
10. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 55:28 + 9:21 6850
11. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 55:38 + 9:31 6792
12. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 55:55 + 9:48 6713
13. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:13 + 11:06 6455
14. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 58:04 + 11:57 6277
15. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 59:34 + 13:27 5987
16. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 63:16 + 17:09 5314
17. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:41 + 17:34 5218
18. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 64:14 + 18:07 5100
19. Bravená Martina VBM8751 C VSK Mendelu Brno 66:34 + 20:27 4675
20. Rickmeyer Tina 71D8650 C USV TU Dresden 67:05 + 20:58
21. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 80:48 + 34:41 2204
22. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 85:40 + 39:33 1360
23. Helikarová Kateřina 69X8650 C HO Humanita 119:34 + 73:27
D21B
4.70 km, 190 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4298
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 49:40 4498
2. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 52:55 + 3:15 4206
3. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 53:41 + 4:01 4119
4. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 55:01 + 5:21 3987
5. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 56:07 + 6:27 3875
6. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 56:45 + 7:05 3802
7. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 56:47 + 7:07 3777
8. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C OK Slavia Hradec Králové 58:50 + 9:10 3592
9. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 58:59 + 9:19 3559
10. Prostředníková Monika NNN C Neregistrovaní (NNN) 66:36 + 16:56
11. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 67:47 + 18:07 2849
12. Slavíková Jana CHA8251 C OK Chrastava 68:16 + 18:36 2794
13. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:38 + 21:58 2517
14. Drbohlavová Anna VLI8151 C Slavia Liberec orienteering 75:07 + 25:27 2233
15. Ottová Terezka JES8651 C OK Rakovník 76:42 + 27:02 2099
16. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 80:42 + 31:02 1782
17. Grundmanová Lenka CHC8650 C K.O.B. Choceň 81:00 + 31:20
Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21C
4.30 km, 175 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drahorádová Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 53:10 0
2. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 54:18 + 1:08 0
3. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 70:06 + 16:56 0
4. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:12 + 27:02 0
5. Berglová Lucie 7NC8250 C NNNN 87:19 + 34:09
Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
D35
4.70 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 47:19
2. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 48:58 + 1:39
3. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 51:13 + 3:54
4. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 57:05 + 9:46
5. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 59:25 + 12:06
6. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 60:15 + 12:56
7. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 70:00 + 22:41
8. Zýková Martina 3KX7750 C Špekouni 71:16 + 23:57
9. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 72:15 + 24:56
10. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 72:53 + 25:34
11. Chaloupková Marie SLP8151 C OOB Slavia Praha 75:06 + 27:47
12. Hönigová Iva 3KX7850 C Špekouni 87:31 + 40:12
13. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 88:50 + 41:31
14. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 89:36 + 42:17
D40
4.30 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 48:54
2. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 49:59 + 1:05
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:20 + 5:26
4. Jandová Lenka KAD7250 C Originální Vivalín Team Kadaň 56:33 + 7:39
5. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 61:00 + 12:06
6. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 63:45 + 14:51
7. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 76:09 + 27:15
8. Tomandlová Radka 5IX7550 C NOK HoRa 76:12 + 27:18
9. Bulířová Blanka NNN C Neregistrovaní (NNN) 79:40 + 30:46
D45
4.00 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 54:21
2. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 54:22 + 0:01
3. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 55:30 + 1:09
4. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 59:32 + 5:11
5. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:03 + 5:42
6. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 62:33 + 8:12
7. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 63:01 + 8:40
8. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:08 + 9:47
9. Lataste Jana 65F0050 C SKI CLUB BARR 65:16 + 10:55
10. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 68:45 + 14:24
11. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 72:54 + 18:33
12. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 83:14 + 28:53
13. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 88:13 + 33:52
14. Jandová Hana LCV7150 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 100:17 + 45:56
Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DISK
Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha DISK
D50
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 39:07
2. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 45:48 + 6:41
3. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 45:50 + 6:43
4. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 46:46 + 7:39
5. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 48:21 + 9:14
6. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 54:31 + 15:24
7. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:38 + 25:31
D55
3.00 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 C Privat 34:32
2. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 42:21 + 7:49
3. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 42:52 + 8:20
4. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 47:09 + 12:37
5. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 47:37 + 13:05
6. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:56 + 16:24
7. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 53:41 + 19:09
8. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 55:44 + 21:12
D60
3.00 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:27
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 50:50 + 5:23
3. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 55:25 + 9:58
D65
2.60 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 38:27
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 41:05 + 2:38
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 44:47 + 6:20
4. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 51:05 + 12:38
5. Horáková Magdalena NEJ4950 C TJ Jiskra Nejdek 80:18 + 41:51
D70
2.60 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 57:07
2. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 64:17 + 7:10
H10L
1.90 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Stanislav LPM0630 C OK Lokomotiva Plzeň 23:08
2. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 29:26 + 6:18
3. Bauer David NNN C Neregistrovaní (NNN) 30:22 + 7:14
4. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 42:13 + 19:05
5. Tříska Lukáš LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 42:27 + 19:19
H10
1.80 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 27:50
2. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 28:28 + 0:38
3. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 48:12 + 20:22
4. Šmejkal Robert 3AC0600 C NER - Novakovi 51:40 + 23:50
H12
2.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 17:09
2. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 17:17 + 0:08
3. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 19:16 + 2:07
4. Růžička Bronislav LPM0404 C OK Lokomotiva Plzeň 20:10 + 3:01
5. Lataste Mathias 65F0400 C SKI CLUB BARR 20:32 + 3:23
6. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 21:01 + 3:52
7. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 21:42 + 4:33
8. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB Spartak Adamov 28:09 + 11:00
9. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 28:23 + 11:14
10. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 29:03 + 11:54
11. Pavlas Ondra 3AC0400 C NER - Novakovi 29:21 + 12:12
12. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 29:58 + 12:49
13. Melišík Jan TAP0502 C KOB TRETRA Praha 30:26 + 13:17
14. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 33:13 + 16:04
15. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 33:22 + 16:13
16. Szabó Vojtěch LPM0503 C OK Lokomotiva Plzeň 34:11 + 17:02
17. Rádl Mikeš 3AC0500 C NER - Novakovi 35:09 + 18:00
H14
3.60 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 30:59
2. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 32:18 + 1:19
3. Chernykh Misha 17R0200 C Club by name Gorelov 33:04 + 2:05
4. Mayer Šimon KSH0202 C OB Kašperské Hory 36:51 + 5:52
5. Spěváček Vojtěch VPM0205 C KOS Slavia VŠ Plzeň 42:02 + 11:03
6. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 46:36 + 15:37
7. Grundman Viktor CHC0301 C K.O.B. Choceň 67:28 + 36:29
8. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 68:50 + 37:51
H16
5.20 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:47
2. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 48:30 + 2:43
3. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 59:30 + 13:43
4. Tomášek Ondřej CEL0100 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 60:05 + 14:18
5. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 60:49 + 15:02
6. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 67:14 + 21:27
7. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 85:43 + 39:56
8. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 89:38 + 43:51
H18
5.50 km, 230 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 63:27
2. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 77:09 + 13:42
H21A
8.10 km, 315 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9237
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 49:39 9324
2. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 49:59 + 0:20 9242
3. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 50:44 + 1:05 9085
4. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 51:56 + 2:17 8845
5. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 52:51 + 3:12 8658
6. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 54:28 + 4:49 8345
7. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 54:48 + 5:09 8266
8. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 55:13 + 5:34 8172
9. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 56:31 + 6:52 7919
10. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 59:24 + 9:45 7380
11. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 59:44 + 10:05 7304
12. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 60:49 + 11:10 7093
13. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 62:13 + 12:34 6826
14. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 62:28 + 12:49 6766
15. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 62:34 + 12:55 6733
16. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 62:39 + 13:00 6703
17. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 63:01 + 13:22 6623
18. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 63:17 + 13:38 6561
19. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 63:56 + 14:17 6431
20. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 64:47 + 15:08 6266
21. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 65:20 + 15:41 6155
22. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:25 + 15:46 6127
23. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 65:53 + 16:14 6031
24. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 65:57 + 16:18 6006
25. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 67:23 + 17:44 5741
26. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 67:32 + 17:53 5702
27. Benda Lukáš EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha 70:02 + 20:23 5254
28. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 71:30 + 21:51 4988
29. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 72:10 + 22:31 4861
30. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 72:23 + 22:44 4812
31. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:08 + 24:29 4500
32. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 74:57 + 25:18 4349
33. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 75:07 + 25:28 4310
34. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 76:31 + 26:52 4061
35. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 76:34 + 26:55 4043
36. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 77:27 + 27:48
37. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 78:41 + 29:02 3673
38. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 88:01 + 38:22 2078
39. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 98:04 + 48:25 369
Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov DISK 0
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha DISK 0
H21B
6.90 km, 200 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4648
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 56:41 5210
2. Novák Petr SKV8201 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:10 + 5:29
3. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 68:08 + 11:27 4335
4. Bejr Zdeněk NPA8401 C SK LOB Nová Paka 68:38 + 11:57 4249
5. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 73:33 + 16:52 3857
6. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:56 + 20:15 3579
7. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 78:05 + 21:24 3458
8. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 83:25 + 26:44 3058
9. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 87:04 + 30:23 2778
Šlajchrt Martin JES8500 C OK Rakovník DISK 0
H21C
6.10 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 2879
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 55:42 3213
2. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 59:12 + 3:30 3012
3. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 74:07 + 18:25 2308
4. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 79:12 + 23:30 2053
5. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 86:44 + 31:02 1699
6. Žemlička Jan LPU8303 C OK Lokomotiva Pardubice 90:59 + 35:17 1494
7. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 101:29 + 45:47 1031
H35
6.90 km, 200 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jakub 5DX8000 C Neregistrovaní - Haškovi 58:30
2. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 63:51 + 5:21
3. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 65:56 + 7:26
4. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 67:26 + 8:56
5. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 70:50 + 12:20
6. Bergl Tomáš 7NC7800 C NNNN 73:59 + 15:29
7. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 80:11 + 21:41
8. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 84:48 + 26:18
9. Černý Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 85:39 + 27:09
10. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 98:17 + 39:47
H40
6.10 km, 250 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 56:43
2. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:26 + 5:43
3. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:46 + 6:03
4. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 68:23 + 11:40
5. Zýka Vít 3KX7200 C Špekouni 73:24 + 16:41
6. Nedvídek Martin RUM7501 C ZOOB Rumburk 74:18 + 17:35
7. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 74:49 + 18:06
H45
5.20 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 45:56
2. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 46:24 + 0:28
3. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 48:46 + 2:50
4. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 50:49 + 4:53
5. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:14 + 5:18
6. Tomandl Jan 5IX7001 C NOK HoRa 52:28 + 6:32
7. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 53:35 + 7:39
8. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 54:23 + 8:27
9. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 58:10 + 12:14
10. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 59:46 + 13:50
11. Müller Rico 71D6400 C USV TU Dresden 60:21 + 14:25
12. Bulíř Jiří 44C6801 C Neregistrovaní 60:56 + 15:00
13. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 61:37 + 15:41
14. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 62:14 + 16:18
15. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 63:35 + 17:39
16. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 70:05 + 24:09
17. Kozelka Jan LCV7000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 92:26 + 46:30
18. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 169:16 + 123:20
Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory DISK
H50
4.70 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 44:01
2. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 45:52 + 1:51
3. Hones Sepp 26A0000 C HSV Ried 45:55 + 1:54
4. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 49:13 + 5:12
5. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:27 + 9:26
6. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 55:58 + 11:57
7. Chernykh Sergey 17R6200 C Club by name Gorelov 56:58 + 12:57
8. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 58:33 + 14:32
9. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 63:30 + 19:29
10. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 92:02 + 48:01
H55
4.30 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 38:36
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 43:45 + 5:09
3. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 44:27 + 5:51
4. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:35 + 8:59
5. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 49:42 + 11:06
6. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 53:29 + 14:53
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 59:08 + 20:32
8. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 75:18 + 36:42
9. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:52 + 39:16
H60
4.00 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 49:49
2. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 53:07 + 3:18
3. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 97:01 + 47:12
H65
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 35:30
2. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 38:01 + 2:31
3. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 38:58 + 3:28
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 39:13 + 3:43
5. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:28 + 4:58
6. Böhm Eduard 17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf 41:07 + 5:37
7. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 42:37 + 7:07
8. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 46:37 + 11:07
9. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 47:35 + 12:05
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 50:42 + 15:12
11. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 54:32 + 19:02
12. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 57:01 + 21:31
13. Klimánek Miloslav UVP4700 C Slovan Praha 63:41 + 28:11
H70
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 40:31
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 40:54 + 0:23
3. Kendrey George NNN C Neregistrovaní (NNN) 46:12 + 5:41
4. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 49:52 + 9:21
5. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 50:10 + 9:39
6. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 51:48 + 11:17
7. Krch Josef UVP4300 C Slovan Praha 52:17 + 11:46
8. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 58:05 + 17:34
Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha DISK
H75
2.60 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 45:39
2. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:32 + 41:53
HDR
1.90 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tejkalová Aneta ADA1050 C OOB Spartak Adamov 28:26
2. Vít Tomáš BSO0800 C KOB Baník Sokolov 29:10 + 0:44
3. Nováková Viktorie NNN07 C Neregistrovaní (NNN) 32:10 + 3:44
4. Bergl Jonáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 33:18 + 4:52
5. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 33:48 + 5:22
6. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 34:21 + 5:55
7. Kalousová Adéla EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha 34:49 + 6:23
8. Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 42:20 + 13:54
9. Mašláňová Ema NNN C Neregistrovaní (NNN) 43:14 + 14:48
10. Ritterová Lída 1BC08 C Ski klub Karlovy Vary 45:29 + 17:03
11. Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 50:52 + 22:26
12. Zýka Prokop NNN C Neregistrovaní (NNN) 60:23 + 31:57
13. Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 60:41 + 32:15
14. Bašusová Olga SCP C OK Sparta Praha 63:44 + 35:18
15. Bauerová Lucie NNN C Neregistrovaní (NNN) 64:24 + 35:58
16. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Chemopetrol Litvínov 65:22 + 36:56
17. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 77:33 + 49:07
18. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 79:31 + 51:05
19. Novotná Karolína PGP C SK Praga 80:03 + 51:37
20. Novotná Tereza PGP C SK Praga 80:21 + 51:55
21. Pilařová Marie LPM1050 C OK Lokomotiva Plzeň 94:48 + 66:22
22. Pilař Karel LPM1200 C OK Lokomotiva Plzeň 94:57 + 66:31
Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
P
2.20 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Petr NNN74 C Neregistrovaní (NNN) 20:13
2. Novák Jakub NNN00 C Neregistrovaní (NNN) 25:32 + 5:19
3. Nováková Simona JES C OK Rakovník 33:22 + 13:09
4. Novák Daniel NNN03 C Neregistrovaní (NNN) 33:26 + 13:13
5. Váchová Ilona 1BC77 C Ski klub Karlovy Vary 33:50 + 13:37
6. Novotný Marek NNN C Neregistrovaní (NNN) 34:55 + 14:42
7. Čtveráková Iveta DOB C KOB Dobruška 37:38 + 17:25
8. Peřina Jan SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 41:21 + 21:08
9. Peřinová Anna NNN C Neregistrovaní (NNN) 45:17 + 25:04
10. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:37 + 31:24
11. Novotná Kateřina NNN C Neregistrovaní (NNN) 58:43 + 38:30
12. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 66:54 + 46:41
13. Krchová Eva UVP4650 C Slovan Praha 68:48 + 48:35
14. Zvolánková Martina NNN C Neregistrovaní (NNN) 74:31 + 54:18
15. Špinková Markéta TJP8550 C TJ Sokol Troja 75:48 + 55:35
16. Pichlíková M. NNN C Neregistrovaní (NNN) 87:45 + 67:32
17. Valvodová J. NNN C Neregistrovaní (NNN) 89:18 + 69:05
Koldinská Michaela 61X9350 C koldi DISK
Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
T1
2.90 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauerová Kateřina SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 36:32
2. Pilařová Petra LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 37:51 + 1:19
3. Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 39:50 + 3:18
4. Langerová Lucie DKP C Oddíl OB Kotlářka 41:35 + 5:03
5. Studničná Lenka NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:55 + 11:23
6. Hamák Ondřej NNN C Neregistrovaní (NNN) 52:01 + 15:29
7. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 54:18 + 17:46
8. Reischigová SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 62:05 + 25:33
9. Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní 62:11 + 25:39
10. Uhlíková Šárka NNN C Neregistrovaní (NNN) 65:08 + 28:36
11. Langerová Linda DKP C Oddíl OB Kotlářka 65:38 + 29:06
12. Haider Anna 26A0100 C HSV Ried 67:02 + 30:30
13. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 69:16 + 32:44
14. Leníková Jana DLT C KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:23 + 32:51
15. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 77:35 + 41:03
16. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 80:06 + 43:34
17. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 83:39 + 47:07
T2
5.10 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 51:13
2. Bauer Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 58:03 + 6:50
3. Veselá Anna VPM9250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 58:34 + 7:21
4. Jiráček Josef NNN C Neregistrovaní (NNN) 60:37 + 9:24
5. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 64:53 + 13:40
6. Šklíba Jaromír TJN6618 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:31 + 18:18
7. Nováček Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 73:27 + 22:14
8. Šklíba David TJN9918 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:21 + 23:08
9. Žabenský Josef NNN C Neregistrovaní (NNN) 76:22 + 25:09
10. Kratochvílová Silvie NNN78 C Neregistrovaní (NNN) 76:37 + 25:24
11. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 86:05 + 34:52
12. Šedivá Romana NNN C Neregistrovaní (NNN) 96:09 + 44:56
13. Horáková Jana 9BC8000 C NNN 102:42 + 51:29
14. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 102:52 + 51:39