Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 18:11 | |
2. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 18:18 | + 0:07 | |
3. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 19:10 | + 0:59 | |
4. | Vávra Tomáš | BOR0700 | OK Jiskra Nový Bor | 19:25 | + 1:14 | |
5. | Vávra Jan | BOR0500 | OK Jiskra Nový Bor | 20:23 | + 2:12 | |
6. | Munzar Jakub | XPU0600 | PARDUBICE BIKERS | 20:42 | + 2:31 | |
7. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 24:17 | + 6:06 | |
8. | Ouhrabka Vít | EKP1010 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 26:54 | + 8:43 |
9. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 28:58 | + 10:47 | |
10. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 29:38 | + 11:27 | |
11. | Kazda František | SJC Sportcentrum Jičín | 32:44 | + 14:33 | ||
12. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | OK Jiskra Nový Bor | 33:26 | + 15:15 | |
Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Ondřej | VPM0200 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:01 | |
2. | Tuma Matěj | SJC0202 | C | Sportcentrum Jičín | 17:18 | + 0:17 |
3. | Kabát Martin | EKP0412 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:55 | + 0:54 |
4. | Hasman Marek | VPM0201 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:10 | + 1:09 |
5. | Štregl Matyáš | VRL0301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:20 | + 1:19 |
6. | Richtr Lukáš | VPM0204 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:25 | + 1:24 |
7. | Staňa Ondřej | BOR0301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:56 | + 4:55 |
8. | Svoboda Antonín | VPM0601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:18 | + 6:17 |
9. | Zrník Tomáš | GIG0601 | C | GIGANT Orienteering | 24:06 | + 7:05 |
10. | Mašek Matěj | STB0401 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:02 | + 8:01 |
11. | Waldhauser Štěpán | BOR0409 | OK Jiskra Nový Bor | 25:22 | + 8:21 | |
12. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 29:02 | + 12:01 | |
13. | Kašpar Vojtěch | BOR0402 | OK Jiskra Nový Bor | 29:48 | + 12:47 | |
14. | Hahnel Petr | OL TEAM WEHRDORF | 31:52 | + 14:51 | ||
15. | Veselý Jakub | BOR0406 | OK Jiskra Nový Bor | 32:51 | + 15:50 | |
16. | Studničný Adam | BOR0701 | OK Jiskra Nový Bor | 33:10 | + 16:09 | |
17. | Kašpar Štěpán | BOR0403 | OK Jiskra Nový Bor | 33:23 | + 16:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Petr | TSU9900 | C | LKT 80 Šumperk | 41:46 | |
2. | Břeň Daniel | SJC0102 | C | Sportcentrum Jičín | 52:30 | + 10:44 |
3. | Hašek Adam | VPM0101 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:25 | + 11:39 |
4. | Kroc Kryštof | GIG0100 | C | GIGANT Orienteering | 56:33 | + 14:47 |
5. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | B | SKOB Slaný | 57:47 | + 16:01 |
6. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 86:38 | + 44:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hašek Jan | VPM0001 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:46 | |
2. | Kanta Martin | XPU9705 | B | PARDUBICE BIKERS | 48:51 | + 1:05 |
3. | Ludvík Matyáš | STB9801 | E | TJ Stadion Nový Bor | 51:53 | + 4:07 |
4. | Micko Tobias | 55A0000 | Austria MTBO Youth Team | 53:35 | + 5:49 | |
5. | Vávra Martin | HOR9700 | B | TJ Jiskra Hořice | 56:55 | + 9:09 |
6. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:04 | + 10:18 |
7. | Mišoň Matěj | SMR9801 | B | SNS Smržovka | 58:12 | + 10:26 |
8. | Wohanka Richard | SLA0100 | A | SKOB Slaný | 61:17 | + 13:31 |
9. | Horák Jan | LDC9800 | A | KOB Děčín | 62:42 | + 14:56 |
10. | Pelikán Lukáš | SKL9800 | B | SMS Team Kladno | 109:44 | + 61:58 |
Vacek Jan | SLA0004 | B | SKOB Slaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Radek | VSP8200 | E | USK Praha | 62:18 | |
2. | Svoboda Honza | SMR7901 | E | SNS Smržovka | 63:10 | + 0:52 |
3. | Hradil Jiří | TZL8604 | E | SKOB Zlín | 63:23 | + 1:05 |
4. | Pospíšek Marek | TBM8907 | E | KOS TJ Tesla Brno | 66:18 | + 4:00 |
5. | Bouchal Jiří | VPM8449 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:29 | + 4:11 |
6. | Ševčík Martin | TBM7632 | E | KOS TJ Tesla Brno | 66:43 | + 4:25 |
7. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:25 | + 5:07 |
8. | Kouřimský Jan | SLA7200 | E | SKOB Slaný | 67:36 | + 5:18 |
9. | Tišnovský Martin | TBM9120 | E | KOS TJ Tesla Brno | 67:57 | + 5:39 |
10. | Štěpánek Martin | TBM7327 | E | KOS TJ Tesla Brno | 68:22 | + 6:04 |
11. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering | 69:43 | + 7:25 |
12. | Štěňha Martin | EKP7608 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 69:50 | + 7:32 |
13. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | E | KOS TJ Tesla Brno | 70:47 | + 8:29 |
14. | Pucherna Jan | ZUP7702 | E | MTBO ČZU Praha | 71:04 | + 8:46 |
15. | Johanovský Tomáš | ZUP8500 | E | MTBO ČZU Praha | 71:20 | + 9:02 |
16. | Fajtl Jaroslav | VPM9001 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:58 | + 9:40 |
17. | Kalina Miroslav | EKP8211 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 73:11 | + 10:53 |
18. | Bezouška Tomáš | EKP7601 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 73:23 | + 11:05 |
19. | Sajal Martin | EKP7803 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 73:34 | + 11:16 |
20. | Vanka Petr | OKP6801 | E | SK OK 24 Praha | 73:35 | + 11:17 |
21. | Hora Vojtěch | VSP8301 | E | USK Praha | 74:11 | + 11:53 |
22. | Sedláček Petr | TSU8109 | E | LKT 80 Šumperk | 75:03 | + 12:45 |
23. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 75:08 | + 12:50 |
24. | Ludvík Vojtěch | STB9301 | E | TJ Stadion Nový Bor | 75:16 | + 12:58 |
25. | Goder Josef | ZUP8201 | E | MTBO ČZU Praha | 75:47 | + 13:29 |
26. | Jalový Milan | RBK8347 | E | SK Radioklub Blansko | 77:37 | + 15:19 |
27. | Ticháček Radek | SJC7801 | E | Sportcentrum Jičín | 78:13 | + 15:55 |
28. | Štáfek Pavel | SKL7401 | E | SMS Team Kladno | 78:38 | + 16:20 |
29. | Anděl Robert | VPM8001 | E | KOS Slavia VŠ Plzeň | 78:56 | + 16:38 |
30. | Kovář Miroslav | SJC8104 | E | Sportcentrum Jičín | 80:09 | + 17:51 |
31. | Janda Martin | DOB8002 | E | KOB Dobruška | 80:26 | + 18:08 |
32. | Merenus Štěpán | EKP8401 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 81:54 | + 19:36 |
33. | Mikan Albert | EKP8606 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 84:39 | + 22:21 |
34. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | E | Slavia Liberec orienteering | 87:01 | + 24:43 |
Šňupárek Václav | TZL9548 | E | SKOB Zlín | DISK | ||
Pucherna Eduard | SMR7401 | E | SNS Smržovka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Libor | XHK7804 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 54:02 | |
2. | Les Martin | VPM7906 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:39 | + 1:37 |
3. | Schwab David | TBM7401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:20 | + 2:18 |
4. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 57:20 | + 3:18 |
5. | Wohanka Pavel | VRL7501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:08 | + 4:06 |
6. | Novák Libor | OKP9100 | A | SK OK 24 Praha | 60:52 | + 6:50 |
7. | Husák Václav | XHK7702 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 61:08 | + 7:06 |
8. | Müller Pavel | JEP7900 | A | Jehlanka Team | 61:31 | + 7:29 |
9. | Pavlík Radek | ABR6849 | A | A-team NOVO Bruntál | 61:46 | + 7:44 |
10. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | A | PARDUBICE BIKERS | 62:38 | + 8:36 |
11. | Kurz Pavel | EKP7408 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 62:40 | + 8:38 |
12. | Hruška Miloš | ABR7501 | A | A-team NOVO Bruntál | 62:41 | + 8:39 |
13. | Musil Pavel | SJC7705 | A | Sportcentrum Jičín | 62:52 | + 8:50 |
14. | Boček Milan | TBM9228 | A | KOS TJ Tesla Brno | 62:57 | + 8:55 |
15. | Domín Nikolas | EKP8806 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 63:02 | + 9:00 |
16. | Peths Matěj | ABR8501 | A | A-team NOVO Bruntál | 63:14 | + 9:12 |
17. | Kolaja Jan | VLI8100 | A | Slavia Liberec orienteering | 63:31 | + 9:29 |
18. | Hons Miši | SMR7700 | A | SNS Smržovka | 63:42 | + 9:40 |
19. | Šimek Petr | 79X8401 | Žižkovský tygři | 63:43 | + 9:41 | |
20. | Nedopílek David | SVR7600 | A | TJ Švýcárna | 63:44 | + 9:42 |
21. | Jirka Jakub | VPM7905 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:29 | + 10:27 |
22. | Štochel Miroslav | MFP9300 | A | VŠSK MFF UK Praha | 64:32 | + 10:30 |
23. | Jirka Michal | SBK8403 | A | KOB Start Blansko | 64:52 | + 10:50 |
24. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A | A-team NOVO Bruntál | 65:08 | + 11:06 |
25. | Smrt Martin | EKP8431 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 65:13 | + 11:11 |
26. | Medlík Jan | TSU8246 | A | LKT 80 Šumperk | 65:18 | + 11:16 |
27. | Šmíd Ivo | SJC7700 | A | Sportcentrum Jičín | 65:55 | + 11:53 |
28. | Schwab Martin | TBM8101 | A | KOS TJ Tesla Brno | 65:56 | + 11:54 |
29. | Putík Jiří | VLI7505 | A | Slavia Liberec orienteering | 66:07 | + 12:05 |
30. | Nývlt Martin | EKP8200 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 66:22 | + 12:20 |
31. | Polášek Radek | TBM8008 | A | KOS TJ Tesla Brno | 67:02 | + 13:00 |
32. | Tošner Michal | VPM7803 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:15 | + 13:13 |
33. | Tomeček Karel | TSU8300 | A | LKT 80 Šumperk | 67:26 | + 13:24 |
34. | Stachoň Zdeněk | SBK8014 | A | KOB Start Blansko | 67:27 | + 13:25 |
35. | Opršal Juraj | VBA8301 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 67:34 | + 13:32 |
36. | Hegner Lukáš | LPM8104 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 67:45 | + 13:43 |
37. | Černý Ladislav | ZUP8200 | A | MTBO ČZU Praha | 69:49 | + 15:47 |
38. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | A | PARDUBICE BIKERS | 70:18 | + 16:16 |
39. | Bitter Aleš | KNC8803 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 70:25 | + 16:23 |
40. | Urban Jan | SBK7537 | A | KOB Start Blansko | 70:29 | + 16:27 |
41. | Jiráček Josef | SBK8501 | A | KOB Start Blansko | 70:52 | + 16:50 |
42. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | A | KOS TJ Tesla Brno | 71:06 | + 17:04 |
43. | Pucher Filip | ZUP7404 | A | MTBO ČZU Praha | 72:59 | + 18:57 |
44. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 74:08 | + 20:06 |
45. | Šebesta Petr | ZUP7604 | A | MTBO ČZU Praha | 85:15 | + 31:13 |
Maňásek Josef | SVR7700 | A | TJ Švýcárna | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Aleš | JIL8702 | C | OK Jilemnice | 40:14 | |
2. | Černý Ondřej | EKP8511 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 40:22 | + 0:08 |
3. | Kazda Jiří | SJC8006 | A | Sportcentrum Jičín | 41:51 | + 1:37 |
4. | Tomeš Petr | SJC7531 | B | Sportcentrum Jičín | 42:40 | + 2:26 |
5. | Kolín Jan | EKP7700 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 43:06 | + 2:52 |
6. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | B | MTBO Racing team Hradec Králové | 43:21 | + 3:07 |
7. | Horák Pavel | VSP7200 | B | USK Praha | 43:42 | + 3:28 |
8. | Jedlička Marek | XHK7502 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 43:57 | + 3:43 |
9. | Jedlička Michal | XHK7309 | B | MTBO Racing team Hradec Králové | 44:35 | + 4:21 |
10. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 45:12 | + 4:58 |
11. | Skoupý Jan | GIG9400 | B | GIGANT Orienteering | 45:26 | + 5:12 |
12. | Izdný Pavel | SJI7613 | B | OK Jihlava | 46:17 | + 6:03 |
13. | Jirásek Radek | XPU7802 | B | PARDUBICE BIKERS | 46:45 | + 6:31 |
14. | Hýbl Lukáš | VIP7504 | B | SK VIPrahlo | 47:12 | + 6:58 |
15. | Fukátko Jan | XPU8105 | B | PARDUBICE BIKERS | 47:47 | + 7:33 |
16. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | B | USK Praha | 47:56 | + 7:42 |
17. | Bartoš Marián | VSP8201 | B | USK Praha | 48:13 | + 7:59 |
18. | Hlaváč David | JIL7501 | C | OK Jilemnice | 49:59 | + 9:45 |
19. | Dvořák František | LDC7701 | B | KOB Děčín | 50:19 | + 10:05 |
20. | Geisler Michal | SKL7500 | B | SMS Team Kladno | 50:31 | + 10:17 |
21. | Ančic Ľuboš | VBA8101 | B | ŠK VAZKA Bratislava | 50:50 | + 10:36 |
22. | Urbaník Robert | VLI7002 | B | Slavia Liberec orienteering | 51:23 | + 11:09 |
23. | Meier Milan | VLI7301 | B | Slavia Liberec orienteering | 51:58 | + 11:44 |
24. | Šabo Mikuláš | VBA7841 | ŠK VAZKA Bratislava | 52:05 | + 11:51 | |
25. | Žemlička Jan | XPU8303 | B | PARDUBICE BIKERS | 52:21 | + 12:07 |
26. | Ohera Karel | BLI7803 | B | MTBO Bludný kořen | 52:59 | + 12:45 |
27. | Šimon Václav | LBE9100 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 53:05 | + 12:51 |
28. | Otoupalík Jan | TBM7123 | B | KOS TJ Tesla Brno | 56:02 | + 15:48 |
29. | Hodoň Miroslav | GIG8100 | B | GIGANT Orienteering | 56:09 | + 15:55 |
30. | Sedlák Radek | LIP7500 | B | SOS Mamuti z Lipovky | 56:47 | + 16:33 |
31. | Pátek Richard | SBK7609 | B | KOB Start Blansko | 60:14 | + 20:00 |
32. | Reif Jan | TSU8604 | B | LKT 80 Šumperk | 64:53 | + 24:39 |
33. | Ištok Martin | BLI8001 | B | MTBO Bludný kořen | 80:28 | + 40:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Justa Pavel | XHK8701 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 38:31 | |
2. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | C | KOB Dobruška | 40:08 | + 1:37 |
3. | Cerman Lukáš | DMS8100 | C | Dynamo Malá Skála | 41:56 | + 3:25 |
4. | Netuka Martin | XHK7302 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 42:23 | + 3:52 |
5. | Dovica Ivan | MTBO Barandov | 44:46 | + 6:15 | ||
6. | Kvapil Petr | TUR7410 | C | OOB TJ Turnov | 45:07 | + 6:36 |
7. | Císař Jan | EKP8503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:25 | + 7:54 |
8. | Munzar Martin | XPU7311 | C | PARDUBICE BIKERS | 46:36 | + 8:05 |
9. | Vojtěch Richard | BLI7605 | C | MTBO Bludný kořen | 46:39 | + 8:08 |
10. | Kurka Vojtěch | SMR8400 | C | SNS Smržovka | 46:46 | + 8:15 |
11. | Vozka Radim | BLI7402 | C | MTBO Bludný kořen | 47:57 | + 9:26 |
12. | Kašpar František | SLA9800 | B | SKOB Slaný | 51:00 | + 12:29 |
13. | Bohuslav Václav | LPM7206 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 51:30 | + 12:59 |
14. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 52:53 | + 14:22 | |
15. | Nožička Pavel | XPU7803 | C | PARDUBICE BIKERS | 59:31 | + 21:00 |
Jireček Lukáš | BLI8009 | MTBO Bludný kořen | DISK | |||
Ševčík Matěj | XHK7908 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážka Jakub | VLI7604 | Slavia Liberec orienteering | 56:55 | ||
2. | Král Jan | XBM6903 | C | PELL’S ABND RACING TEAM | 58:34 | + 1:39 |
3. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:05 | + 2:10 |
4. | Kovář Vladimír | VPM7200 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:24 | + 3:29 |
5. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:38 | + 4:43 |
6. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 61:48 | + 4:53 |
7. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:49 | + 4:54 |
8. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 61:50 | + 4:55 |
9. | Horák Martin | LDC7100 | C | KOB Děčín | 62:06 | + 5:11 |
10. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 62:19 | + 5:24 |
11. | Bílý Milan | JES7001 | C | OK Rakovník | 62:20 | + 5:25 |
12. | Vraný Jiří | VLI7504 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:41 | + 5:46 |
13. | Mach Radovan | OKP6605 | C | SK OK 24 Praha | 62:52 | + 5:57 |
14. | Skoupý Jan | GIG7001 | C | GIGANT Orienteering | 63:42 | + 6:47 |
15. | Zrník Tomáš | GIG7118 | C | GIGANT Orienteering | 63:56 | + 7:01 |
16. | Svoboda Petr | SLA6803 | C | SKOB Slaný | 64:16 | + 7:21 |
17. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 64:59 | + 8:04 | |
18. | Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:15 | + 9:20 |
19. | Kunz Martin | GIG7100 | C | GIGANT Orienteering | 66:31 | + 9:36 |
20. | Ambrož Pavel | TBM7339 | B | KOS TJ Tesla Brno | 68:30 | + 11:35 |
21. | Svoboda Ivan | SMR6200 | C | SNS Smržovka | 68:36 | + 11:41 |
22. | Kroc Dalibor | GIG7400 | C | GIGANT Orienteering | 68:40 | + 11:45 |
23. | Pařízek Petr | SMR7001 | C | SNS Smržovka | 69:50 | + 12:55 |
24. | Boudný Jan | SCP7417 | B | OK Sparta Praha | 70:06 | + 13:11 |
25. | Štregl Tomáš | VRL7406 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:14 | + 13:19 |
26. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 75:46 | + 18:51 |
27. | Kašpar Jaroslav | TSU7000 | C | LKT 80 Šumperk | 76:15 | + 19:20 |
28. | Tušl Martin | EKP6805 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 77:22 | + 20:27 |
29. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 78:31 | + 21:36 |
30. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 80:15 | + 23:20 |
31. | Malý Martin | TBM7610 | B | KOS TJ Tesla Brno | 80:35 | + 23:40 |
32. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 80:45 | + 23:50 | |
33. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 87:03 | + 30:08 |
34. | Švarcbach Michal | KNC7001 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 93:40 | + 36:45 |
Bímon Ladislav | NNN neregistrovaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinrich Peter | 74D6000 | ESV Dresden MTBO | 45:46 | ||
2. | Tišnovský Zdeněk | TBM6620 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:45 | + 0:59 |
3. | Král Jiří | TSU5941 | C | LKT 80 Šumperk | 46:54 | + 1:08 |
4. | Náhlovský David | TBM6512 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:47 | + 5:01 |
5. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | C | Sportcentrum Jičín | 50:48 | + 5:02 |
6. | Hejna Jiří | KNC6200 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:55 | + 6:09 |
7. | Mlynárik Peter | VBA6501 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 52:46 | + 7:00 |
8. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:20 | + 7:34 |
9. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 55:14 | + 9:28 |
10. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:38 | + 9:52 |
11. | Veselý Jan | ZUP6500 | C | MTBO ČZU Praha | 56:03 | + 10:17 |
12. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 56:58 | + 11:12 |
13. | Jánoška Jozef | RBA5902 | C | TJ Rapid Bratislava | 57:13 | + 11:27 |
14. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 58:00 | + 12:14 |
15. | Kareis Martin | VLI6501 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:02 | + 12:16 |
16. | Doležal Josef | LIP6100 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 58:07 | + 12:21 |
17. | Němec Lubomír | ABR6201 | C | A-team NOVO Bruntál | 60:59 | + 15:13 |
18. | Havlíček Ivo | KNC5800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:58 | + 18:12 |
19. | Dawson Keith | 23G5800 | OLT-TransDanubien | 65:51 | + 20:05 | |
20. | Autrata Vlastimil | RCP6041 | C | RC&P TEAM Bratislava | 66:45 | + 20:59 |
21. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 67:25 | + 21:39 |
22. | Janda Luboš | CHT6001 | C | OOB SK Chrast | 68:41 | + 22:55 |
23. | Maliňák Vladimír | KVS5901 | C | SKOB Kobra Vsetín | 75:04 | + 29:18 |
24. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 82:57 | + 37:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | C | USK Praha | 36:10 | |
2. | Nejedlý Petr | TZL5101 | C | SKOB Zlín | 41:42 | + 5:32 |
3. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:40 | + 8:30 |
4. | Müller Petr | JEP4800 | C | Jehlanka Team | 45:02 | + 8:52 |
5. | Fremder Dietmar | 48DH | OL-Team Wehrsdorf | 54:03 | + 17:53 | |
6. | Lukavec Míla | SMR4900 | C | SNS Smržovka | 55:33 | + 19:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 23:43 | ||
2. | Jánoška Tomáš | VBA9341 | A | ŠK VAZKA Bratislava | 26:10 | + 2:27 |
3. | Lisý Ondřej | ONO | SKOB Ostrov | 26:24 | + 2:41 | |
4. | Nývlt Petr | DKP8004 | Oddíl OB Kotlářka | 27:30 | + 3:47 | |
5. | Heczková Bohdana | VLI7750 | Slavia Liberec orienteering | 29:46 | + 6:03 | |
6. | Vokál Vojtěch | CHA7900 | OK Chrastava | 30:36 | + 6:53 | |
7. | Matoušková Markéta | SLA7352 | SKOB Slaný | 30:37 | + 6:54 | |
8. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:34 | + 7:51 | |
9. | Drobník Ivan | VLI Slavia Liberec orienteerin | 34:01 | + 10:18 | ||
10. | Králová Dana | XBM7650 | PELL’S ABND RACING TEAM | 34:17 | + 10:34 | |
11. | Břeň Lukáš | NNN neregistrovaný | 34:35 | + 10:52 | ||
12. | Mikuláš Honza | XPU | PARDUBICE BIKERS | 35:10 | + 11:27 | |
13. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:14 | + 11:31 | |
14. | Matoušková Adéla | SLA0151 | SKOB Slaný | 35:20 | + 11:37 | |
15. | Drobníková Milena | VLI Slavia Liberec orienteerin | 36:02 | + 12:19 | ||
16. | Patka Miroslav | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 36:55 | + 13:12 | |
17. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | OK Netopýr Zákupy | 37:45 | + 14:02 | |
18. | Hahnel Berit | OL TEAM WEHRDORF | 37:54 | + 14:11 | ||
19. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 49:40 | + 25:57 | |
20. | Knitlová Eva | LIP5555 | SOS Mamuti z Lipovky | 49:43 | + 26:00 | |
21. | Kašparová Marie | ZAK7250 | OK Netopýr Zákupy | 50:01 | + 26:18 | |
22. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 62:41 | + 38:58 | |
23. | Staňa Petr | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 67:18 | + 43:35 | |
24. | Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:59 | + 45:16 | |
Vodrážka Matěj | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Kuchař Vladimír | NNN neregistrovaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 20:18 | ||
2. | Pastuszková Laura | VSP0654 | C | USK Praha | 29:34 | + 9:16 |
3. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 34:32 | + 14:14 | |
4. | Waldhauserová Eliška | BOR0757 | OK Jiskra Nový Bor | 34:36 | + 14:18 | |
5. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 36:59 | + 16:41 | |
6. | Vozková Veronika | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 40:23 | + 20:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:49 | |
2. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | C | Sportcentrum Jičín | 15:50 | + 0:01 |
3. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:08 | + 2:19 | |
4. | Králová Jolana | TBM0360 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:11 | + 3:22 |
5. | Horáková Kateřina | LDC0351 | C | KOB Děčín | 20:14 | + 4:25 |
6. | Tymešová Anna | BOR0253 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:23 | + 4:34 |
7. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:07 | + 6:18 |
8. | Vanková Anna | OKP0550 | C | SK OK 24 Praha | 23:31 | + 7:42 |
9. | Podrábská Marie | VLI0251 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:26 | + 8:37 |
10. | Průšková Tereza | STB0499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:17 | + 9:28 |
11. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 27:48 | + 11:59 | |
12. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 36:42 | + 20:53 |
13. | Riedelová Adéla | BOR0451 | OK Jiskra Nový Bor | 61:38 | + 45:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skoupá Vendula | GIG0151 | C | GIGANT Orienteering | 40:39 | |
2. | Pilná Bára | VRL0052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:07 | + 0:28 |
3. | Zrníková Adéla | GIG0050 | C | GIGANT Orienteering | 43:07 | + 2:28 |
4. | Pelikánová Máša | SKL0050 | C | SMS Team Kladno | 43:29 | + 2:50 |
5. | Jeřábková Nina | BOR0151 | OK Jiskra Nový Bor | 49:06 | + 8:27 | |
6. | Lacigová Marie | VSP0050 | C | USK Praha | 49:47 | + 9:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Veronika | TBM9859 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:30 | |
2. | Jansová Doubravka | XPU9750 | C | PARDUBICE BIKERS | 46:12 | + 6:42 |
3. | Žuchová Daniela | SMR9750 | E | SNS Smržovka | 59:12 | + 19:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Renata | SJI8057 | E | OK Jihlava | 53:37 | |
2. | Tichovská Martina | VSP8650 | E | USK Praha | 54:16 | + 0:39 |
3. | Kubínová Veronika | SKV9752 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:23 | + 0:46 |
4. | Březinová Marie | TSU9191 | E | LKT 80 Šumperk | 55:12 | + 1:35 |
5. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | E | LKT 80 Šumperk | 55:16 | + 1:39 |
6. | Hrdinová Marie | VSP7852 | E | USK Praha | 57:08 | + 3:31 |
7. | Lacigová Michaela | VSP8152 | E | USK Praha | 57:52 | + 4:15 |
8. | Nováková Kateřina | OKP9450 | E | SK OK 24 Praha | 58:30 | + 4:53 |
9. | Fajtová Stanislava | VBA8454 | E | ŠK VAZKA Bratislava | 58:53 | + 5:16 |
10. | Haltof Ewa | ABR9499 | E | A-team NOVO Bruntál | 59:39 | + 6:02 |
11. | Drobníková Markéta | ZUP8452 | E | MTBO ČZU Praha | 62:47 | + 9:10 |
12. | Skácelová Naděžda | TSU8889 | E | LKT 80 Šumperk | 62:48 | + 9:11 |
13. | Fólová Martina | SMR8850 | E | SNS Smržovka | 63:28 | + 9:51 |
14. | Hančíková Barbora | TZL8853 | E | SKOB Zlín | 63:47 | + 10:10 |
15. | Tučková Dagmar | EKP8653 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 70:40 | + 17:03 |
16. | Ryšavá Vendula | ZUP8151 | E | MTBO ČZU Praha | 73:28 | + 19:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | A | OK Jihlava | 45:48 | |
2. | La Carbonara Hana | TBM7652 | A | KOS TJ Tesla Brno | 46:05 | + 0:17 |
3. | Králová Vilma | TZL9952 | A | SKOB Zlín | 47:38 | + 1:50 |
4. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 47:47 | + 1:59 |
5. | Jakobová Adélka | VSP9050 | A | USK Praha | 48:02 | + 2:14 |
6. | Tomečková Zuzana | TSU8279 | E | LKT 80 Šumperk | 48:57 | + 3:09 |
7. | Pařízková Věrka | SMR7151 | A | SNS Smržovka | 49:06 | + 3:18 |
8. | Kubínová Romana | SKV9452 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:26 | + 3:38 |
9. | Veličková Monika | ABR8951 | A | A-team NOVO Bruntál | 50:09 | + 4:21 |
10. | Musilová Vendula | SJC8355 | A | Sportcentrum Jičín | 50:28 | + 4:40 |
11. | Lamichová Martina | XHK9150 | A | MTBO Racing team Hradec Králové | 50:39 | + 4:51 |
12. | Kolínová Kristýna | EKP8450 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 50:46 | + 4:58 |
13. | Rychterová Dana | SMR6950 | A | SNS Smržovka | 51:16 | + 5:28 |
14. | Pačáková Michaela | EKP8654 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 51:20 | + 5:32 |
15. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | A | Sportcentrum Jičín | 52:27 | + 6:39 |
16. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 53:19 | + 7:31 |
17. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | A | Slavia Liberec orienteering | 53:28 | + 7:40 |
18. | Faltejsková Jana | XPU7652 | A | PARDUBICE BIKERS | 53:56 | + 8:08 |
19. | Kamererová Valerie | STB9450 | A | TJ Stadion Nový Bor | 53:57 | + 8:09 |
20. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:02 | + 8:14 |
21. | Honsová Lenka | SMR7750 | A | SNS Smržovka | 54:13 | + 8:25 |
22. | Kalinová Markéta | EKP8259 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 54:16 | + 8:28 |
23. | Hančová Petra | VRL9652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:21 | + 9:33 |
24. | Hanajová Káťa | SMR8451 | A | SNS Smržovka | 55:42 | + 9:54 |
25. | Košíková Jitka | VSP7799 | A | USK Praha | 56:41 | + 10:53 |
26. | Tomešová Daniela | SJC8451 | A | Sportcentrum Jičín | 56:58 | + 11:10 |
27. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 57:00 | + 11:12 |
28. | Puchernová Radka | ZUP8759 | A | MTBO ČZU Praha | 57:13 | + 11:25 |
29. | Beržinská Soňa | SBK8554 | A | KOB Start Blansko | 57:40 | + 11:52 |
30. | Fajtlová Jana | VPM8850 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:51 | + 12:03 |
31. | Odvodyová Šárka | XPU8352 | A | PARDUBICE BIKERS | 58:44 | + 12:56 |
32. | Jirková Petra | VPM8450 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:45 | + 12:57 |
33. | Rolná Janka | SMR8150 | A | SNS Smržovka | 59:02 | + 13:14 |
34. | Svobodná Šárka | ZUP8850 | A | MTBO ČZU Praha | 59:17 | + 13:29 |
35. | Bouchalová Vendula | VPM8787 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:21 | + 13:33 |
36. | Kvapilová Věra | TUR7650 | A | OOB TJ Turnov | 60:00 | + 14:12 |
37. | Křístková Veronika | SBK8379 | A | KOB Start Blansko | 60:28 | + 14:40 |
38. | Puchernová Zuzana | ZUP8451 | A | MTBO ČZU Praha | 62:28 | + 16:40 |
39. | Trčková Helena | EKP8756 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 62:46 | + 16:58 |
40. | Drahorádová Lenka | XPU8660 | A | PARDUBICE BIKERS | 62:48 | + 17:00 |
41. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | A | VŠTJ Ekonom Praha | 63:59 | + 18:11 |
42. | Haničáková Denisa | DMS8350 | A | Dynamo Malá Skála | 64:16 | + 18:28 |
43. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | A | MTBO ČZU Praha | 65:11 | + 19:23 |
44. | Kalošová TerKa | SMR8950 | A | SNS Smržovka | 65:23 | + 19:35 |
45. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | A | KOB Start Blansko | 69:37 | + 23:49 |
46. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 74:18 | + 28:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Masopustová Elis | VLI8656 | B | Slavia Liberec orienteering | 41:39 | |
2. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 42:55 | + 1:16 |
3. | Rypáčková Dana | 5HX7900 | TO Nezmaři | 43:41 | + 2:02 | |
4. | Malá Alice | TBM7991 | B | KOS TJ Tesla Brno | 44:22 | + 2:43 |
5. | Zamrzlová Eva | EKP8758 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 44:26 | + 2:47 |
6. | Mědílková Iva | SKL7150 | B | SMS Team Kladno | 45:34 | + 3:55 |
7. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 45:56 | + 4:17 |
8. | Jedličková Adéla | XHK8253 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 47:02 | + 5:23 |
9. | Jašková Šárka | ABR7751 | A | A-team NOVO Bruntál | 47:41 | + 6:02 |
10. | Salingerová Anna | ZUP7750 | B | MTBO ČZU Praha | 48:59 | + 7:20 |
11. | Žuchová Nikola | SMR9351 | B | SNS Smržovka | 49:28 | + 7:49 |
12. | Louková Tereza | EKP8457 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 50:36 | + 8:57 |
13. | Kvapilová Lenka | TUR8151 | B | OOB TJ Turnov | 55:31 | + 13:52 |
14. | Kazdová Jana | SJC7752 | B | Sportcentrum Jičín | 55:45 | + 14:06 |
15. | Kratochvílová Lucie | VPM9251 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 57:36 | + 15:57 |
16. | Prylová Pavla | ZUP7552 | C | MTBO ČZU Praha | 71:01 | + 29:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 38:18 | |
2. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | C | SKOB Zlín | 39:53 | + 1:35 |
3. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:28 | + 4:10 |
4. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | A | KOS TJ Tesla Brno | 43:13 | + 4:55 |
5. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 43:41 | + 5:23 |
6. | Kovářová Jitka | VPM7350 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:39 | + 6:21 |
7. | Zápotocká Anna | VLI7250 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:18 | + 8:00 |
8. | Straussová Petra | LDC6951 | C | KOB Děčín | 48:42 | + 10:24 |
9. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 50:23 | + 12:05 |
10. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:54 | + 14:36 |
11. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:24 | + 17:06 |
12. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 59:10 | + 20:52 |
13. | Ježková Hana | TUR6950 | C | OOB TJ Turnov | 60:06 | + 21:48 |
14. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 60:27 | + 22:09 | |
15. | Kašparová Irena | SLA6852 | C | SKOB Slaný | 63:16 | + 24:58 |
16. | Jiráňová Irena | JES6750 | C | OK Rakovník | 69:25 | + 31:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Dana | TSU5896 | C | LKT 80 Šumperk | 36:33 | |
2. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 39:13 | + 2:40 |
3. | Skácelová Naděžda | TSU6183 | C | LKT 80 Šumperk | 40:55 | + 4:22 |
4. | Maliňáková Eva | TSU6550 | C | LKT 80 Šumperk | 42:45 | + 6:12 |
5. | Perůtková Ivana | TSU5850 | C | LKT 80 Šumperk | 43:34 | + 7:01 |
6. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:12 | + 11:39 |
7. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:19 | + 19:46 |
8. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 60:05 | + 23:32 |
9. | Hančíková Michaela | TZL6559 | C | SKOB Zlín | 74:30 | + 37:57 |