Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 28:39 | |
2. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 35:17 | + 6:38 |
3. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 40:05 | + 11:26 |
4. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:29 | + 12:50 |
5. | Marková Michaela | VIC0850 | C | OB Vizovice | 42:26 | + 13:47 |
6. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:15 | + 14:36 |
7. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 47:31 | + 18:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 19:12 | |
2. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 21:10 | + 1:58 |
3. | Fraňová Lenka | MOV0755 | C | SKOB Ostrava | 23:14 | + 4:02 |
4. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 25:12 | + 6:00 |
5. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:33 | + 6:21 |
6. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 32:13 | + 13:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 20:52 | |
2. | Pachmannová Katka | AOP0551 | C | Orientační Běh Opava | 22:35 | + 1:43 |
3. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Orientační Běh Opava | 24:07 | + 3:15 |
4. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 25:18 | + 4:26 |
5. | Pavlová Eliška | MOV0650 | C | SKOB Ostrava | 26:52 | + 6:00 |
6. | Fišerová Veronika | BFM0552 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:05 | + 6:13 |
7. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | C | TJ TŽ Třinec | 31:30 | + 10:38 |
8. | Kočarová Marie | BFM0557 | C | SKOB Frýdek - Místek | 32:58 | + 12:06 |
9. | Čudková Kristýna | MOV0654 | C | SKOB Ostrava | 34:38 | + 13:46 |
10. | Matulová Valérie | BFM0652 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:52 | + 15:00 |
11. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava | 39:55 | + 19:03 |
12. | Burešová Ema | MOV0656 | C | SKOB Ostrava | 44:24 | + 23:32 |
13. | Rychtářová Barbora | MOV0653 | C | SKOB Ostrava | 45:10 | + 24:18 |
14. | Klvačová Anežka | MOV0655 | C | SKOB Ostrava | 48:40 | + 27:48 |
15. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 69:15 | + 48:23 |
16. | Stanna Agnieszka | 3GP0550 | C | SDG Bladnice | 81:08 | + 60:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 19:04 | |
2. | Hájková Lucie | SOP0350 | A | OOB TJ Slezan Opava | 21:16 | + 2:12 |
3. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 21:54 | + 2:50 |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:38 | + 3:34 |
5. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 25:01 | + 5:57 |
5. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 25:01 | + 5:57 |
7. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 25:38 | + 6:34 |
8. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 26:08 | + 7:04 |
9. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 27:08 | + 8:04 |
10. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:40 | + 8:36 |
11. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 28:09 | + 9:05 |
12. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 28:26 | + 9:22 |
13. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 29:48 | + 10:44 |
14. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 30:23 | + 11:19 |
15. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 32:02 | + 12:58 |
16. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 33:31 | + 14:27 |
17. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 37:24 | + 18:20 |
18. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:25 | + 20:21 |
19. | Juříková Jolana | LCE0355 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:33 | + 23:29 |
20. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:06 | + 25:02 |
21. | Zmij Karolina | MOV0499 | C | SKOB Ostrava | 92:44 | + 73:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rybková Vendula | TRI0453 | C | TJ TŽ Třinec | 36:24 | |
2. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | B | SKOB Zlín | 38:33 | + 2:09 |
3. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:44 | + 7:20 |
4. | Hartmannová Anna | PLU0354 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:01 | + 11:37 |
5. | Popieluchová Michaela | BFM0457 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:10 | + 19:46 |
6. | Stanna Karolina | 3GP0450 | C | SDG Bladnice | 72:21 | + 35:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 26:20 | |
2. | Tichá Marie | TZL0253 | A | SKOB Zlín | 30:33 | + 4:13 |
3. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | B | SOB Olomouc | 31:52 | + 5:32 |
4. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:40 | + 6:20 |
5. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:41 | + 6:21 |
6. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:23 | + 9:03 |
7. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:57 | + 9:37 |
8. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | B | Magnus Orienteering | 36:51 | + 10:31 |
9. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 37:17 | + 10:57 |
10. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:04 | + 12:44 |
11. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 41:02 | + 14:42 |
12. | Kůstková Barbora | VIC0259 | C | OB Vizovice | 50:48 | + 24:28 |
13. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 54:59 | + 28:39 |
14. | Halová Romana | VIC0164 | B | OB Vizovice | 57:15 | + 30:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vránová Eliška | UOL0151 | C | SOB Olomouc | 37:16 | |
2. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Orientační Běh Opava | 39:00 | + 1:44 |
3. | Raclavská Lenka | UOL0252 | C | SOB Olomouc | 42:32 | + 5:16 |
4. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 43:27 | + 6:11 |
5. | Božoňová Vendula | BFM0251 | C | SKOB Frýdek - Místek | 71:26 | + 34:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 40:17 | |
2. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 45:52 | + 5:35 |
3. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 48:21 | + 8:04 |
4. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 51:20 | + 11:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matulíková Aneta | TZL0050 | C | SKOB Zlín | 36:17 | |
Svobodová Barbora | BFM0151 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukalová Hana | AOP9850 | R | Orientační Běh Opava | 40:37 | 4122 | |
2. | Korpasová Tereza | TBM9898 | A | KOS TJ Tesla Brno | 50:14 | + 9:37 | 3443 |
3. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 57:32 | + 16:55 | 2926 |
4. | Kůstková Daniela | VIC9898 | B | OB Vizovice | 58:56 | + 18:19 | 2827 |
5. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 62:17 | + 21:40 | 2591 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chromá Adéla | TBM8870 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:38 | 6254 | |
2. | Vývodová Jana | ASU9852 | A | Magnus Orienteering | 50:53 | + 0:15 | 6224 |
3. | Koporová Petra | ASU9353 | C | Magnus Orienteering | 51:42 | + 1:04 | 6124 |
4. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 52:21 | + 1:43 | 6046 |
5. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 52:50 | + 2:12 | 5987 |
6. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 57:04 | + 6:26 | 5473 |
7. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 68:56 | + 18:18 | 4032 |
8. | Bohunská Jana | KRN8651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 70:49 | + 20:11 | 3804 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 46:01 | 0 | |
2. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:06 | + 5:05 | 0 |
3. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 52:59 | + 6:58 | 0 |
4. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 70:03 | + 24:02 | 0 |
Bohunská Monika | KRN9151 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 42:05 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:09 | + 6:04 |
3. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 51:39 | + 9:34 |
4. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 63:23 | + 21:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 33:51 | |
2. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 35:10 | + 1:19 |
3. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 35:35 | + 1:44 |
4. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:55 | + 3:04 |
5. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:55 | + 5:04 |
6. | Marszałek Maria | 11P7452 | C | Jastrzębie-Zdrój | 40:52 | + 7:01 |
7. | Krčková Lenka | AOP7751 | C | Orientační Běh Opava | 43:35 | + 9:44 |
8. | Salichová Gabriela | AOP7651 | C | Orientační Běh Opava | 43:47 | + 9:56 |
9. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 43:57 | + 10:06 |
10. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:19 | + 15:28 |
11. | Kočarová Klára | BFM7251 | C | SKOB Frýdek - Místek | 53:15 | + 19:24 |
12. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 53:16 | + 19:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:35 | |
2. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 50:04 | + 10:29 |
3. | Seidenglanzová Irena | SSU7450 | C | SK Severka Šumperk | 53:10 | + 13:35 |
4. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:41 | + 15:06 |
5. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | 65:09 | + 25:34 |
6. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 123:53 | + 84:18 |
Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 35:16 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:23 | + 3:07 |
3. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 42:35 | + 7:19 |
4. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 43:00 | + 7:44 |
5. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 45:09 | + 9:53 |
6. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 47:21 | + 12:05 |
7. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:05 | + 20:49 |
8. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 63:24 | + 28:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ciencialová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 32:39 | |
2. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 35:08 | + 2:29 |
3. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 36:55 | + 4:16 |
4. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:27 | + 7:48 |
5. | Opletalová Pavlína | HAV6652 | C | OB Havířov | 44:00 | + 11:21 |
6. | Hanzlová Svatava | HAV6651 | C | OB Havířov | 45:15 | + 12:36 |
7. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 48:09 | + 15:30 |
8. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 48:13 | + 15:34 |
9. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:17 | + 16:38 |
10. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 52:33 | + 19:54 |
11. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 54:04 | + 21:25 |
12. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 57:26 | + 24:47 |
13. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | OB Havířov | 67:51 | + 35:12 |
14. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 77:00 | + 44:21 |
15. | Lukůvková Lenka | KVS6850 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 79:46 | + 47:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 29:50 | |
2. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 31:34 | + 1:44 |
3. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 32:04 | + 2:14 |
4. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:37 | + 2:47 |
5. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:03 | + 3:13 |
6. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 34:31 | + 4:41 |
7. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 37:43 | + 7:53 |
8. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 37:56 | + 8:06 |
9. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 39:00 | + 9:10 |
10. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 39:01 | + 9:11 |
11. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 40:45 | + 10:55 |
12. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:51 | + 13:01 |
13. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 43:07 | + 13:17 |
14. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Orientační Běh Opava | 45:38 | + 15:48 |
15. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 61:00 | + 31:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 36:57 | |
2. | Cetkovská Alena | TZL6263 | C | SKOB Zlín | 41:19 | + 4:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 33:35 | |
2. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | C | Slask O-Team | 35:17 | + 1:42 |
3. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Orientační Běh Opava | 45:21 | + 11:46 |
4. | Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 48:28 | + 14:53 |
5. | Hudzieczková Danuta | KVS5751 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 51:39 | + 18:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:24 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 45:26 | + 3:02 |
3. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:45 | + 7:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 23:09 | |
2. | Novák Richard | AOV0800 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 29:26 | + 6:17 |
3. | Sikora Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:35 | + 7:26 |
4. | Novák Viktor | AOV0801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 34:09 | + 11:00 |
5. | Václavík Šimon | BFM0803 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:36 | + 15:27 |
6. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:17 | + 20:08 |
7. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 49:15 | + 26:06 |
8. | Létal Hynek | SFM1001 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 51:27 | + 28:18 |
9. | Mališ Eduard | BFM0703 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:16 | + 35:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bičánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 16:24 | |
2. | Kočara František | BFM0701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 19:38 | + 3:14 |
3. | Krupa Jan | TRI0706 | C | TJ TŽ Třinec | 22:34 | + 6:10 |
4. | Menzel Antonín | MOV0700 | C | SKOB Ostrava | 23:18 | + 6:54 |
5. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 23:25 | + 7:01 |
6. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 24:06 | + 7:42 |
7. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 25:01 | + 8:37 |
8. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 26:17 | + 9:53 |
9. | Popieluch Martin | BFM0801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 26:42 | + 10:18 |
10. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 27:16 | + 10:52 |
11. | Stöcker Richard | MOV0701 | C | SKOB Ostrava | 32:15 | + 15:51 |
12. | Navrátil Jakub | TBM0811 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:10 | + 20:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:05 | |
2. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 20:58 | + 1:53 |
3. | Bjolek Jan | BFM0601 | B | SKOB Frýdek - Místek | 21:33 | + 2:28 |
4. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | B | SK Žabovřesky Brno | 22:39 | + 3:34 |
5. | Krček Jan | AOP0500 | C | Orientační Běh Opava | 24:02 | + 4:57 |
6. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Orientační Běh Opava | 24:41 | + 5:36 |
7. | Byrtus Jakub | TRI0508 | C | TJ TŽ Třinec | 29:06 | + 10:01 |
8. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 31:42 | + 12:37 |
9. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | C | SKOB Ostrava | 32:49 | + 13:44 |
10. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:01 | + 13:56 |
11. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 34:38 | + 15:33 |
12. | Kaufman Jan | TRI0602 | C | TJ TŽ Třinec | 41:02 | + 21:57 |
13. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:55 | + 24:50 |
14. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 44:32 | + 25:27 |
15. | Chudík Martin | BFM0604 | C | SKOB Frýdek - Místek | 45:49 | + 26:44 |
16. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 48:48 | + 29:43 |
17. | Holesz Stanislav | TRI0601 | C | TJ TŽ Třinec | 51:48 | + 32:43 |
18. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 53:20 | + 34:15 |
19. | Salich Jonáš | AOP0501 | C | Orientační Běh Opava | 58:29 | + 39:24 |
20. | Vítkovič Patrik | TRI0507 | C | TJ TŽ Třinec | 63:13 | + 44:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 21:20 | |
2. | Bjolek Michal | BFM0305 | B | SKOB Frýdek - Místek | 21:27 | + 0:07 |
3. | Milán Jakub | TBM0411 | A | KOS TJ Tesla Brno | 21:32 | + 0:12 |
4. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:39 | + 1:19 |
5. | Čech Vít | AOP0302 | B | Orientační Běh Opava | 23:19 | + 1:59 |
6. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:38 | + 2:18 |
7. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:09 | + 2:49 |
8. | Ehl Ondřej | TBM0404 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:35 | + 3:15 |
9. | Urbánek Adam | ZBM0302 | B | SK Žabovřesky Brno | 25:15 | + 3:55 |
10. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 25:34 | + 4:14 |
11. | Hustý Adam | TZL0403 | B | SKOB Zlín | 26:20 | + 5:00 |
12. | Peňáz Radek | VRB0313 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 26:26 | + 5:06 |
13. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | 26:37 | + 5:17 |
14. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 27:18 | + 5:58 |
15. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 27:36 | + 6:16 |
16. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:41 | + 7:21 |
17. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 30:13 | + 8:53 |
18. | Humeník David | LCE0402 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:28 | + 10:08 |
19. | Lička Adam | TBM0326 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:36 | + 10:16 |
20. | Musil Štěpán | TBM0305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:02 | + 10:42 |
21. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 33:18 | + 11:58 |
22. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 33:32 | + 12:12 |
23. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 33:36 | + 12:16 |
24. | Veselý Jonáš | VIC0411 | B | OB Vizovice | 37:33 | + 16:13 |
25. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 38:05 | + 16:45 |
26. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 39:31 | + 18:11 |
27. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:55 | + 22:35 |
28. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 47:37 | + 26:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 20:27 | |
2. | Krupa Jakub | TRI0404 | C | TJ TŽ Třinec | 22:05 | + 1:38 |
3. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | C | MENISKOS Brno | 24:09 | + 3:42 |
4. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 32:39 | + 12:12 |
5. | Sliž Rostislav | TRI0302 | C | TJ TŽ Třinec | 34:29 | + 14:02 |
6. | Slezák Aleš | JPV0304 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:41 | + 23:14 |
7. | Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:50 | + 33:23 |
8. | Matěja Jan | ODR0300 | C | SKOB Odry | 92:35 | + 72:08 |
9. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 96:26 | + 75:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 26:15 | |
2. | Milán Tomáš | ZBM0111 | A | SK Žabovřesky Brno | 28:08 | + 1:53 |
3. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 28:55 | + 2:40 |
4. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:53 | + 4:38 |
5. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 31:12 | + 4:57 |
6. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 31:39 | + 5:24 |
7. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:03 | + 5:48 |
8. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 34:34 | + 8:19 |
9. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:17 | + 10:02 |
10. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 37:37 | + 11:22 |
11. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 38:31 | + 12:16 |
12. | Janda Přemek | TZL0103 | B | SKOB Zlín | 40:50 | + 14:35 |
13. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 42:20 | + 16:05 |
14. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 47:42 | + 21:27 |
15. | Zvoníček Jiří | SKM0101 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 48:46 | + 22:31 |
16. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 49:38 | + 23:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 32:57 | |
2. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 34:17 | + 1:20 |
3. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:38 | + 1:41 |
4. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 36:12 | + 3:15 |
5. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 36:53 | + 3:56 |
6. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 36:55 | + 3:58 |
7. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 37:47 | + 4:50 |
8. | Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:59 | + 5:02 |
9. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 39:43 | + 6:46 |
10. | Prachař Matouš | UOL0000 | B | SOB Olomouc | 40:21 | + 7:24 |
11. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SOB Olomouc | 40:39 | + 7:42 |
12. | Malý Vojtěch | VIC0005 | C | OB Vizovice | 41:30 | + 8:33 |
13. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:20 | + 14:23 |
Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | OB Havířov | 62:00 | |
2. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | OB Havířov | 63:42 | + 1:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cienciala Jan | TRI9801 | B | TJ TŽ Třinec | 45:54 | 0 | |
2. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 49:51 | + 3:57 | 0 |
3. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 56:22 | + 10:28 | 0 |
4. | Zvoníček Jan | SKM9801 | B | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 79:52 | + 33:58 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chromý Adam | TBM8841 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:21 | 9814 | |
2. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 45:11 | + 5:50 | 8610 |
3. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:48 | + 6:27 | 8483 |
4. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:06 | + 6:45 | 8421 |
5. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 46:30 | + 7:09 | 8338 |
6. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 47:24 | + 8:03 | 8153 |
7. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Orientační Běh Opava | 48:47 | + 9:26 | 7867 |
8. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:11 | + 10:50 | 7578 |
9. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 50:38 | + 11:17 | 7485 |
10. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 50:49 | + 11:28 | 7447 |
11. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 51:47 | + 12:26 | 7248 |
12. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:27 | + 13:06 | 7110 |
13. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 52:31 | + 13:10 | 7096 |
14. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 52:39 | + 13:18 | 7069 |
15. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:57 | + 13:36 | 7007 |
16. | Chaloupka Josef | UOL9801 | A | SOB Olomouc | 53:00 | + 13:39 | 6996 |
17. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:37 | + 14:16 | 6869 |
18. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 54:22 | + 15:01 | 6714 |
19. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB Moira Brno | 55:08 | + 15:47 | 6556 |
20. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:34 | + 16:13 | 6467 |
21. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:45 | + 16:24 | 6429 |
22. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 57:42 | + 18:21 | 6026 |
23. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 58:05 | + 18:44 | 5947 |
24. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 58:36 | + 19:15 | 5840 |
25. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:15 | + 19:54 | 5706 |
26. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 59:34 | + 20:13 | 5641 |
27. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 63:14 | + 23:53 | 4884 |
28. | Jurek Radim | 4EC8500 | C | Frenštát pod Radhoštěm | 63:24 | + 24:03 | |
29. | Navrátil Marek | KYL7100 | C | SK SP Kylešovice | 63:43 | + 24:22 | 4784 |
30. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 65:48 | + 26:27 | 4354 |
31. | Dvorský Petr | SKM9601 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 66:56 | + 27:35 | 4120 |
32. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 67:23 | + 28:02 | 4027 |
33. | Kulich Martin | ZBM9009 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:33 | + 31:12 | 3373 |
34. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 75:03 | + 35:42 | 2444 |
35. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 76:34 | + 37:13 | 2131 |
36. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | C | KOB Moira Brno | 79:25 | + 40:04 | 1543 |
37. | Stanovský Michal | MOV9349 | C | SKOB Ostrava | 98:27 | + 59:06 | |
38. | Jirsa Miloš | MOV8000 | C | SKOB Ostrava | 117:04 | + 77:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Tomáš | ASU8601 | C | Magnus Orienteering | 40:33 | 2822 | |
2. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 52:49 | + 12:16 | 2222 |
3. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 54:01 | + 13:28 | 2163 |
4. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 63:28 | + 22:55 | 1701 |
5. | Sadílek Jan | VIC9601 | C | OB Vizovice | 64:50 | + 24:17 | 1634 |
6. | Matyáš Petr | LBM8516 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 68:39 | + 28:06 | 1448 |
7. | Kavan Jiří | SKM9402 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 71:12 | + 30:39 | 1323 |
8. | Božoň Radek | BFM9804 | C | SKOB Frýdek - Místek | 72:18 | + 31:45 | 1269 |
9. | Kún Josef | BBM9802 | C | BETA URSUS Orienteering | 74:03 | + 33:30 | 1184 |
10. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 80:10 | + 39:37 | 885 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 45:57 | |
2. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:05 | + 6:08 |
3. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 53:31 | + 7:34 |
4. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 61:37 | + 15:40 |
5. | Popieluch Michal | BFM7301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 61:41 | + 15:44 |
6. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 62:33 | + 16:36 |
7. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 65:58 | + 20:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 47:31 | |
2. | Mastela Rafal | HAV7300 | C | OB Havířov | 50:13 | + 2:42 |
3. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:14 | + 8:43 |
4. | Stanny Kuba | 3GP7900 | C | SDG Bladnice | 63:46 | + 16:15 |
5. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 67:29 | + 19:58 |
6. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 71:34 | + 24:03 |
7. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 79:33 | + 32:02 |
8. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 79:57 | + 32:26 |
9. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 81:24 | + 33:53 |
10. | Matula Pavel | BFM7602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 82:41 | + 35:10 |
11. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 98:53 | + 51:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 40:20 | |
2. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 46:43 | + 6:23 |
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 50:41 | + 10:21 |
4. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 51:02 | + 10:42 |
5. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 54:34 | + 14:14 |
6. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 57:49 | + 17:29 |
7. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 58:00 | + 17:40 |
8. | Novosad Pavel | TZL7401 | C | SKOB Zlín | 64:09 | + 23:49 |
9. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 66:31 | + 26:11 |
10. | Zmij Jacek | MOV7549 | C | SKOB Ostrava | 67:51 | + 27:31 |
11. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 71:24 | + 31:04 |
12. | Lička Lukáš | VBM7301 | C | VSK Mendelu Brno | 77:23 | + 37:03 |
13. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 81:54 | + 41:34 |
Hošťálek Dan | KRN6808 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 41:27 | |
2. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 48:19 | + 6:52 |
3. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 49:55 | + 8:28 |
4. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 49:59 | + 8:32 |
5. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 52:16 | + 10:49 |
6. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 53:23 | + 11:56 |
7. | Černoch Karel | TZL6835 | C | SKOB Zlín | 56:43 | + 15:16 |
8. | Zvoníček Josef | SKM6901 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 58:49 | + 17:22 |
9. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 59:51 | + 18:24 |
10. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:00 | + 19:33 |
11. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 62:00 | + 20:33 |
12. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 65:37 | + 24:10 |
13. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 87:06 | + 45:39 |
Škapa Marek | MOV7149 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 40:23 | |
2. | Kočara Jiří | BFM7001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:39 | + 0:16 |
3. | Míl Petr | BFM7101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:10 | + 1:47 |
4. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:23 | + 5:00 |
5. | Černík Milan | KVS6501 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 51:15 | + 10:52 |
6. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | OB Havířov | 51:31 | + 11:08 |
7. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 53:55 | + 13:32 |
8. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 56:58 | + 16:35 |
9. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 77:20 | + 36:57 |
10. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 79:31 | + 39:08 |
11. | Kavan Luboš | SKM6301 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 88:05 | + 47:42 |
12. | Rýc-Bednář René | MOV7001 | C | SKOB Ostrava | 92:01 | + 51:38 |
13. | Kunath Pavel | MOV7200 | C | SKOB Ostrava | 110:23 | + 70:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 40:18 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 41:14 | + 0:56 |
3. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 45:29 | + 5:11 |
4. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 47:42 | + 7:24 |
5. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 51:21 | + 11:03 |
6. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 51:25 | + 11:07 |
7. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 52:05 | + 11:47 |
8. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:45 | + 14:27 |
9. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 55:50 | + 15:32 |
10. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 56:36 | + 16:18 |
11. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 63:24 | + 23:06 |
12. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 86:46 | + 46:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 48:45 | |
2. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:42 | + 4:57 |
3. | Wojarski Krzysztof | 2KP6000 | C | Bielsko-Biala O-Team | 54:34 | + 5:49 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:53 | + 6:08 |
5. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 64:52 | + 16:07 |
6. | Štěpánský Václav | ZBM6108 | C | SK Žabovřesky Brno | 71:40 | + 22:55 |
7. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 80:32 | + 31:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 32:47 | |
2. | Telecký Martin | BFM5201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:46 | + 2:59 |
3. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 36:22 | + 3:35 |
4. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 36:50 | + 4:03 |
5. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 40:59 | + 8:12 |
6. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 41:33 | + 8:46 |
7. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:16 | + 13:29 |
8. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 46:44 | + 13:57 |
9. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:56 | + 30:09 |
10. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 67:35 | + 34:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 44:58 | |
2. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 50:58 | + 6:00 |
3. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 55:58 | + 11:00 |
4. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:50 | + 11:52 |
5. | Háj Bohumil | TZL5601 | C | SKOB Zlín | 57:14 | + 12:16 |
6. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 87:56 | + 42:58 |
Novák Miroslav | 3AC5500 | C | NER - Novakovi | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 30:26 | |
2. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 31:38 | + 1:12 |
3. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 32:18 | + 1:52 |
4. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 34:33 | + 4:07 |
5. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 34:54 | + 4:28 |
6. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 35:01 | + 4:35 |
7. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:53 | + 6:27 |
8. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 38:22 | + 7:56 |
9. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | Slask O-Team | 40:06 | + 9:40 |
10. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 41:19 | + 10:53 |
11. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:23 | + 11:57 |
12. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 44:00 | + 13:34 |
13. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 44:43 | + 14:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 60:21 | |
2. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 81:12 | + 20:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 27:43 | |
2. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 28:15 | + 0:32 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 30:40 | + 2:57 |
4. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:15 | + 5:32 |
5. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 38:06 | + 10:23 |
6. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 40:19 | + 12:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:46 | |
2. | Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 43:19 | + 2:33 |
3. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 69:18 | + 28:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | C | TJ TŽ Třinec | 25:28 | |
2. | Marszałek Dawid | 11P1000 | C | Jastrzębie-Zdrój | 28:18 | + 2:50 |
3. | Králová Leona | ODR | C | SKOB Odry | 29:38 | + 4:10 |
4. | Václavíková Anna | BFM0753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:06 | + 5:38 |
5. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 33:29 | + 8:01 |
6. | Kralova Hedvika | ODR | C | SKOB Odry | 34:40 | + 9:12 |
7. | Videnka Antonin | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 35:23 | + 9:55 |
8. | Samiec Adam | KVS1010 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 35:27 | + 9:59 |
9. | Zmij Szymon | MOV0945 | C | SKOB Ostrava | 36:09 | + 10:41 |
10. | Bjolek Vojtěch | BFM0901 | C | SKOB Frýdek - Místek | 36:41 | + 11:13 |
11. | Mihalka Alexandr | MOV0902 | C | SKOB Ostrava | 36:46 | + 11:18 |
12. | Kesely Dominik | MOV | C | SKOB Ostrava | 37:30 | + 12:02 |
13. | Holesz Samuel | TRI0801 | C | TJ TŽ Třinec | 37:33 | + 12:05 |
14. | Verner Jan | TBM1114 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:45 | + 12:17 |
15. | Fendrychová Laura | STE1050 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:07 | + 13:39 |
16. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:21 | + 14:53 |
17. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 42:49 | + 17:21 |
18. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:01 | + 18:33 |
19. | Berger Tomas jn. | MOV | C | SKOB Ostrava | 44:48 | + 19:20 |
20. | Prachařová Barbora | BFM0851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:43 | + 22:15 |
21. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 48:35 | + 23:07 |
22. | Stanna Katarzyna | 3GP1050 | C | SDG Bladnice | 52:55 | + 27:27 |
23. | Václavík Jakub | BFM1201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:25 | + 28:57 |
23. | Horáčková Karolína | MOV1051 | C | SKOB Ostrava | 54:25 | + 28:57 |
25. | Panna Matyáš | MOV1300 | C | SKOB Ostrava | 54:31 | + 29:03 |
26. | Kavka Vojtech | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:59 | + 29:31 |
27. | Marková Tatiana | VIC1060 | C | OB Vizovice | 56:49 | + 31:21 |
28. | Vojvodík Rudolf | MOV0800 | C | SKOB Ostrava | 60:37 | + 35:09 |
29. | Rychtarova Barbora | MOV | C | SKOB Ostrava | 60:46 | + 35:18 |
30. | Dreiseitelová Elen | AOV0850 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 65:00 | + 39:32 |
31. | Zatloukal Petr | ASUXXCC | C | Magnus Orienteering | 68:27 | + 42:59 |
32. | Řepecký Tomáš | MOV0900 | C | SKOB Ostrava | 69:44 | + 44:16 |
33. | Brabec Lukas | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 70:51 | + 45:23 |
34. | Mališová Ema | BFM1152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 72:43 | + 47:15 |
35. | Kročová Anna | BFM1052 | C | SKOB Frýdek - Místek | 75:42 | + 50:14 |
36. | Létalová Eva | SFM1099 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 85:55 | + 60:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 23:13 | |
2. | Novák Igor | AOV0501 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 26:34 | + 3:21 |
3. | Benroth Miroslav | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 28:50 | + 5:37 |
4. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 28:57 | + 5:44 |
5. | Bíčánková Jana | TRI7550 | C | TJ TŽ Třinec | 30:35 | + 7:22 |
6. | Fiserova Klara | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | 32:03 | + 8:50 |
7. | Matyášová Jitka | LBM87XX | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:08 | + 8:55 |
8. | Brabcova Jana | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 32:18 | + 9:05 |
9. | Kaaryanen Sanna | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | 33:45 | + 10:32 |
10. | Řeha Tomáš | BFM9402 | C | SKOB Frýdek - Místek | 33:49 | + 10:36 |
11. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:34 | + 11:21 |
12. | Salich Radomír | AOP7603 | C | Orientační Běh Opava | 34:52 | + 11:39 |
13. | Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:17 | + 12:04 |
14. | Procnerová Eva | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | 35:20 | + 12:07 |
15. | Vajda Ondřej | SOP0201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 35:49 | + 12:36 |
16. | Řeha Tomáš | BFM6702 | C | SKOB Frýdek - Místek | 36:29 | + 13:16 |
17. | Boučková Anna | TBM0051 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:40 | + 13:27 |
18. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 41:16 | + 18:03 |
19. | Malíková Natálie | MOV9899 | C | SKOB Ostrava | 43:09 | + 19:56 |
20. | Fiserova Iveta | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:17 | + 20:04 |
21. | Vítková Miroslava | PTE6952 | C | TJ Sokol Ptení | 43:54 | + 20:41 |
22. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:57 | + 22:44 |
23. | Rajnohová Pavla | UBM7654 | C | MENISKOS Brno | 48:31 | + 25:18 |
24. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 48:48 | + 25:35 |
25. | Král Martin | OTK0100 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 51:46 | + 28:33 |
26. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 52:24 | + 29:11 |
27. | Kaufmanová Iveta | TRI7251 | C | TJ TŽ Třinec | 54:51 | + 31:38 |
28. | Stanna Ewa | 3GP7950 | C | SDG Bladnice | 57:40 | + 34:27 |
29. | David Vladimir | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 61:37 | + 38:24 |
30. | Davidova Tereza | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 61:49 | + 38:36 |
31. | Davidova Petra | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 62:27 | + 39:14 |
32. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 64:27 | + 41:14 |
33. | Karásková Lucie | 6YC8550 | C | Neregistrovaní | 65:40 | + 42:27 |
34. | Mutinová Lidmila | BFM6151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 81:05 | + 57:52 |
Marková Pavla | VIC7857 | C | OB Vizovice | DISK | ||
Janysova Alzbeta | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | ||
Králová Věra | OTK7151 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 72:34 | |
2. | Benrothova Irena | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 79:35 | + 7:01 |
3. | Navratil Ondrej | 1HZ7600 | C | KMCH | 84:26 | + 11:52 |
Kavka Tomas | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |