Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 32:45 | ||
2. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 33:24 | + 0:39 | |
3. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 36:19 | + 3:34 | |
4. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:41 | + 6:56 | |
5. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:20 | + 13:35 | |
6. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 56:44 | + 23:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 29:13 | ||
2. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:04 | + 0:51 | |
3. | Čechmánková Anna | PGP0452 | SK Praga | 30:39 | + 1:26 | |
4. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:23 | + 3:10 | |
5. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 33:37 | + 4:24 | |
6. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 35:47 | + 6:34 | |
7. | Haltofová Romana | TRI0451 | TJ TŽ Třinec | 37:26 | + 8:13 | |
8. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:48 | + 9:35 | |
9. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:05 | + 9:52 | |
10. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 39:14 | + 10:01 | |
11. | Burešová Eliška | VLI0456 | Slavia Liberec orienteering | 43:45 | + 14:32 | |
12. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 44:51 | + 15:38 | |
13. | Skácelová Adéla | VLI0454 | Slavia Liberec orienteering | 45:16 | + 16:03 | |
14. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:33 | + 17:20 | |
15. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:46 | + 22:33 | |
16. | Andrlová Lea | VLI0453 | Slavia Liberec orienteering | 53:38 | + 24:25 | |
17. | Podhorná Anna | VLI0455 | Slavia Liberec orienteering | 53:53 | + 24:40 | |
18. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 60:39 | + 31:26 | |
19. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:03 | + 31:50 | |
20. | Bruková Petra | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 62:18 | + 33:05 | |
21. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 64:58 | + 35:45 | |
22. | Leśniak Matylda | 14P0450 | UKS Kometa Gliwice | 66:54 | + 37:41 | |
23. | Polewka Julianna | 14P0650 | UKS Kometa Gliwice | 84:31 | + 55:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 41:18 | ||
2. | Macholdová Tereza | SZP0250 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 41:41 | + 0:23 | |
3. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 42:47 | + 1:29 | |
4. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:14 | + 4:56 | |
5. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 47:12 | + 5:54 | |
6. | Rýdlová Magdaléna | TJN0251 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:48 | + 6:30 | |
7. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:15 | + 7:57 | |
8. | Tokárová Regina | VPM0151 | KOS Slavia Plzeň | 49:18 | + 8:00 | |
9. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:35 | + 8:17 | |
10. | Řeháková Gabriela | SKV0351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:07 | + 11:49 | |
11. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 56:27 | + 15:09 | |
12. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 57:17 | + 15:59 | |
13. | Podrábská Marie | VLI0251 | Slavia Liberec orienteering | 60:48 | + 19:30 | |
14. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | TJ TŽ Třinec | 60:57 | + 19:39 | |
15. | Nyga Julia | 14P0252 | UKS Kometa Gliwice | 67:40 | + 26:22 | |
16. | Pogoda Kinga | 14P-050 | UKS Kometa Gliwice | 68:12 | + 26:54 | |
17. | Polewka Aleksandra | 14P0250 | UKS Kometa Gliwice | 72:49 | + 31:31 | |
18. | Krempińska Julia | 66P7602 | UKS Azymut Pabianice | 74:08 | + 32:50 | |
19. | Leśnicka Agnieszka | 2SP0250 | UKS Azymut Dębów . | 76:23 | + 35:05 | |
20. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 102:41 | + 61:23 | |
Králová Jolana | TBM0360 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 54:08 | ||
2. | Lacigová Marie | SZP0050 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 59:22 | + 5:14 | |
3. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:46 | + 5:38 | |
4. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | TJ TŽ Třinec | 61:28 | + 7:20 | |
5. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:34 | + 13:26 | |
6. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 67:37 | + 13:29 | |
7. | Novotná Tereza | ZLH0051 | OOB TJ Zlaté Hory | 69:01 | + 14:53 | |
8. | Mojžíšová Adéla | OSN0051 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 90:46 | + 36:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:32 | ||
2. | Mechlová Lenka | SHK9051 | OK Slavia Hradec Králové | 63:25 | + 3:53 | |
3. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 64:42 | + 5:10 | |
4. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 74:16 | + 14:44 | |
5. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 75:48 | + 16:16 | |
6. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 77:22 | + 17:50 | |
7. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 79:55 | + 20:23 | |
8. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 86:11 | + 26:39 | |
9. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 89:40 | + 30:08 | |
10. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 95:46 | + 36:14 | |
11. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 109:01 | + 49:29 | |
12. | Pabich Maria | 66P7606 | UKS Azymut Pabianice | 118:18 | + 58:46 | |
13. | Nikitchenko Natasza | 38P9750 | UKS Orientus Lodz | 119:52 | + 60:20 | |
14. | Pacek Karolina | 2TP8800 | Indywidualny Mazowsze | 123:46 | + 64:14 | |
15. | Lisewska Agnieszka | 42P1750 | Team360 | 135:10 | + 75:38 | |
16. | Skorupa Małgorzata | 4IP9650 | Kometa Gliwice | 154:00 | + 94:28 | |
17. | Jaśkiewicz Magdalena | 66P9750 | UKS Azymut Pabianice | 159:05 | + 99:33 | |
18. | Jędrowska Katarzyna | 97P9050 | KS Hades Poznań | 184:14 | + 124:42 | |
Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Berecz Ewa | 2UP8400 | MKS Metalowiec Łódź | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 56:10 | ||
2. | Burešová Kateřina | VLI7456 | Slavia Liberec orienteering | 58:18 | + 2:08 | |
3. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 59:06 | + 2:56 | |
4. | Marečková Kateřina | OSN7550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:57 | + 4:47 | |
5. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:47 | + 5:37 | |
6. | Ježková Romana | JIL7552 | OK Jilemnice | 62:10 | + 6:00 | |
7. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | Slavia Liberec orienteering | 62:51 | + 6:41 | |
8. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 67:13 | + 11:03 | |
9. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 68:25 | + 12:15 | |
10. | Marszałek Maria | 14P7450 | UKS Kometa Gliwice | 73:45 | + 17:35 | |
11. | Bugaj Teresa | 41P6800 | WKS Wawel Kraków | 87:27 | + 31:17 | |
12. | Polewka Beata | 14P7150 | UKS Kometa Gliwice | 111:03 | + 54:53 | |
bogucka jaroszek anna | 42P7050 | Team360 | DISK | |||
Konc Katarzyna | 66P7601 | UKS Azymut Pabianice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | von Gaza Anke | 3PD7150 | OLV Usla | 50:53 | ||
2. | Ute Schoenfeld | 1UD6750 | SV TU Ilmenau | 51:17 | + 0:24 | |
3. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 51:26 | + 0:33 | |
4. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSS Přírodověda Praha | 52:59 | + 2:06 | |
5. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:57 | + 9:04 | |
6. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:35 | + 11:42 | |
7. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:53 | + 15:00 | |
8. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 66:38 | + 15:45 | |
9. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 70:09 | + 19:16 | |
10. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 74:14 | + 23:21 | |
11. | Tachezy Ruth | DOR6451 | OK Dobříš | 75:24 | + 24:31 | |
12. | Rýdlová Magda | TJN6850 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 76:24 | + 25:31 | |
13. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 96:24 | + 45:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:00 | ||
2. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:55 | + 8:55 | |
3. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 58:04 | + 9:04 | |
4. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 58:21 | + 9:21 | |
5. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 67:06 | + 18:06 | |
6. | Nováková Pavla | DOK5950 | OK Doksy | 113:27 | + 64:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | SK Stopa Praha | 75:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechmánek Václav | PGP0607 | SK Praga | 32:58 | ||
2. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 36:04 | + 3:06 | |
3. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 36:57 | + 3:59 | |
4. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 38:58 | + 6:00 | |
5. | Čech Adam | ROZ0601 | OK Roztoky | 39:00 | + 6:02 | |
6. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:27 | + 6:29 | |
7. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 42:10 | + 9:12 | |
8. | Bureš David | VLI0707 | Slavia Liberec orienteering | 42:15 | + 9:17 | |
9. | Meier David | VLI0606 | Slavia Liberec orienteering | 44:44 | + 11:46 | |
10. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 47:57 | + 14:59 | |
Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 50:54 | + 17:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:23 | ||
2. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 32:09 | + 1:46 | |
3. | Malý Tomáš | VRB0414 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 40:31 | + 10:08 | |
4. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 41:06 | + 10:43 | |
5. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 42:06 | + 11:43 | |
6. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 44:59 | + 14:36 | |
7. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 46:17 | + 15:54 | |
7. | Klein Martin | LTP0404 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:17 | + 15:54 | |
9. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia Plzeň | 56:29 | + 26:06 | |
10. | Vodička Igor | UOL0502 | SOB Olomouc | 59:56 | + 29:33 | |
11. | Marszałek Patryk | 14P0500 | UKS Kometa Gliwice | 63:32 | + 33:09 | |
12. | Lisiak Adam | 38P0500 | UKS Orientus Lodz | 78:59 | + 48:36 | |
Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 55:46 | ||
2. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 64:18 | + 8:32 | |
3. | Peňáz Radek | VRB0313 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 67:53 | + 12:07 | |
4. | Rücker Jan | STH0206 | SK Studenec | 68:35 | + 12:49 | |
5. | Matuš Vít | VRB0202 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 72:36 | + 16:50 | |
6. | Haltof Marek | TRI0200 | TJ TŽ Třinec | 72:46 | + 17:00 | |
7. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:38 | + 17:52 | |
8. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 73:56 | + 18:10 | |
9. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:17 | + 18:31 | |
10. | Mejsnar Jaroslav | VRL0202 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:22 | + 18:36 | |
11. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 74:54 | + 19:08 | |
12. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 76:32 | + 20:46 | |
13. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 76:49 | + 21:03 | |
14. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB TJ Sokol Žamberk | 77:21 | + 21:35 | |
15. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 81:02 | + 25:16 | |
16. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 82:47 | + 27:01 | |
17. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:59 | + 34:13 | |
18. | Kołodziejczyk Łukasz | 14P0303 | UKS Kometa Gliwice | 100:37 | + 44:51 | |
19. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 105:36 | + 49:50 | |
20. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 121:34 | + 65:48 | |
21. | Jurczak Szymon | 88P0301 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 127:10 | + 71:24 | |
22. | Zaleski Jakub | 88P0302 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 129:19 | + 73:33 | |
23. | Sobiński Adrian | 88P0800 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 135:56 | + 80:10 | |
24. | Sztranek Jan | 66P7611 | UKS Azymut Pabianice | 141:11 | + 85:25 | |
Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | DISK | |||
Mareček Šimon | OSN0201 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | DISK | |||
Dostál Jakub | VRL0104 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Kucharczyk Jakub | 14P0101 | UKS Kometa Gliwice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 69:28 | ||
2. | Cienciala Jan | TRI9801 | TJ TŽ Třinec | 80:55 | + 11:27 | |
3. | Ježek Vít | JIL9903 | OK Jilemnice | 87:58 | + 18:30 | |
4. | Ludvík Matyáš | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 104:06 | + 34:38 | |
5. | Neumann Jindřich | PVP9900 | VSS Přírodověda Praha | 146:32 | + 77:04 | |
Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | DISK | |||
Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | DISK | |||
Filipek Sebastian | TRI0100 | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 80:00 | ||
2. | Horyna Roman | SZP7600 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 80:13 | + 0:13 | |
3. | Kolín Jan | JIL7701 | OK Jilemnice | 82:15 | + 2:15 | |
4. | Laciga Radek | SZP8200 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 82:18 | + 2:18 | |
5. | Drobník Michal | SJC8709 | Sportcentrum Jičín | 83:43 | + 3:43 | |
6. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 88:28 | + 8:28 | |
7. | Šňupárek Václav | DKP9500 | Oddíl OB Kotlářka | 92:46 | + 12:46 | |
8. | Mrázek Jan | SZP8102 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 93:45 | + 13:45 | |
9. | Mareček Petr | OSN6900 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 94:37 | + 14:37 | |
10. | Rusý Tomáš | DCE9300 | KOB Dobřichovice | 94:49 | + 14:49 | |
11. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 94:55 | + 14:55 | |
12. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 95:09 | + 15:09 | |
13. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | VSS Přírodověda Praha | 95:19 | + 15:19 | |
14. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:43 | + 15:43 | |
15. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 96:08 | + 16:08 | |
16. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 98:06 | + 18:06 | |
17. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 98:29 | + 18:29 | |
18. | Šťastný Jiří | TBM7137 | KOS TJ Tesla Brno | 98:42 | + 18:42 | |
19. | Kettner Lukáš | DCE9400 | KOB Dobřichovice | 99:25 | + 19:25 | |
20. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 101:30 | + 21:30 | |
21. | Jaroszek radosław | 42P9400 | Team360 | 103:11 | + 23:11 | |
22. | Neumann Tomáš | PVP8900 | VSS Přírodověda Praha | 104:25 | + 24:25 | |
23. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 105:31 | + 25:31 | |
24. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 106:31 | + 26:31 | |
25. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 107:00 | + 27:00 | |
26. | Podrábský Ctibor | VLI7001 | Slavia Liberec orienteering | 107:09 | + 27:09 | |
27. | Černý Martin | JIL8703 | OK Jilemnice | 108:32 | + 28:32 | |
28. | Kettner Vojtěch | DCE9600 | KOB Dobřichovice | 112:11 | + 32:11 | |
29. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 112:46 | + 32:46 | |
30. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 113:45 | + 33:45 | |
31. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 115:20 | + 35:20 | |
32. | Kolář Tomáš | PGP7104 | SK Praga | 115:22 | + 35:22 | |
33. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 116:22 | + 36:22 | |
34. | Skorupa Piotr | 86P9300 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 120:06 | + 40:06 | |
35. | Král Luboš | PVP8400 | VSS Přírodověda Praha | 125:03 | + 45:03 | |
36. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | KS Hades Poznań | 129:00 | + 49:00 | |
37. | Poell Mathias | 1117200 | 111 111-OLC Wienerwald | 133:42 | + 53:42 | |
38. | Moszkowicz Paweł | 41P6700 | WKS Wawel Kraków | 135:03 | + 55:03 | |
39. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 137:49 | + 57:49 | |
40. | Sokalski Dariusz | 45P8300 | KU AZS WAT Warszawa | 139:13 | + 59:13 | |
41. | Kalata Michał | 88P8901 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 139:42 | + 59:42 | |
42. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia Plzeň | 141:49 | + 61:49 | |
43. | Werner Michal | PGP9705 | SK Praga | 147:56 | + 67:56 | |
44. | Byrczek Jan | 14P0000 | UKS Kometa Gliwice | 149:21 | + 69:21 | |
45. | jaroszek jakub | 42P9800 | Team360 | 150:20 | + 70:20 | |
46. | Tojnar Jan | LIV6701 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 169:19 | + 89:19 | |
47. | Domagała Marcel | 88P9800 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 181:58 | + 101:58 | |
48. | Kruk Michał | 2SP9900 | UKS Azymut Dębów . | 185:40 | + 105:40 | |
49. | Galicz Karol | 27P8600 | BKS Wataha Warszawa | 188:15 | + 108:15 | |
Nowak Maciej | 88P9601 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Pawłowicz Bruno | 88P0000 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Konarczak Dariusz | 97P8400 | KS Hades Poznań | DISK | |||
Dzioba Mateusz | 88P9500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 71:19 | ||
2. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:13 | + 1:54 | |
3. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 74:44 | + 3:25 | |
4. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:34 | + 4:15 | |
5. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 78:31 | + 7:12 | |
6. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | 81:54 | + 10:35 | |
7. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 84:19 | + 13:00 | |
8. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 84:23 | + 13:04 | |
9. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 86:43 | + 15:24 | |
10. | Preininger Luděk | DOB8001 | KOB Dobruška | 87:50 | + 16:31 | |
11. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 92:47 | + 21:28 | |
12. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 97:53 | + 26:34 | |
13. | Łabuziński Sławomir | 41P6400 | WKS Wawel Kraków | 102:18 | + 30:59 | |
14. | Dutkiewicz Damian | 88P7700 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 114:11 | + 42:52 | |
15. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 114:52 | + 43:33 | |
16. | Geisler Michal | SPC7504 | SPORTICUS team | 116:53 | + 45:34 | |
17. | Stanisław Skorupa | 2WP6400 | KOMETA GLIWICE | 118:09 | + 46:50 | |
18. | Krempiński Piotr | 66P7600 | UKS Azymut Pabianice | 119:35 | + 48:16 | |
19. | Prokeš Tomáš | SHK7503 | OK Slavia Hradec Králové | 137:01 | + 65:42 | |
20. | Wroniak Adam | 53P6900 | Team 360° | 140:02 | + 68:43 | |
21. | Bergier Tomasz | 41P7200 | WKS Wawel Kraków | 153:57 | + 82:38 | |
22. | Michalak Tomasz | 4HP6900 | UNTS Warszawa | 154:37 | + 83:18 | |
23. | Petříček Martin | SSP8000 | SK Stopa Praha | 163:01 | + 91:42 | |
Pabich Tomasz | 66P8200 | UKS Azymut Pabianice | DISK | |||
Gorczyca Jacek | 97P7100 | KS Hades Poznań | DISK | |||
Polewka Tomasz | 14P7300 | UKS Kometa Gliwice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:54 | ||
2. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 54:24 | + 0:30 | |
3. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:58 | + 4:04 | |
4. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:41 | + 6:47 | |
5. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | OOB TJ Zlaté Hory | 62:34 | + 8:40 | |
6. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 67:44 | + 13:50 | |
7. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 68:46 | + 14:52 | |
8. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia Plzeň | 69:08 | + 15:14 | |
9. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 69:33 | + 15:39 | |
10. | Král Jan | TBM6901 | KOS TJ Tesla Brno | 72:03 | + 18:09 | |
11. | Reichl Michal | SSP6400 | SK Stopa Praha | 73:42 | + 19:48 | |
12. | Roubalík Radovan | UOL6400 | SOB Olomouc | 80:34 | + 26:40 | |
13. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 81:32 | + 27:38 | |
14. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 81:38 | + 27:44 | |
15. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 82:53 | + 28:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 50:17 | ||
2. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:28 | + 3:11 | |
3. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:35 | + 6:18 | |
4. | Škorpil Martin | SZP5700 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 57:47 | + 7:30 | |
5. | Kozlowski Jacek | 54P0000 | UKS PATRIA MŁYNNE | 67:42 | + 17:25 | |
6. | Bochenek Milan | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:03 | + 18:46 | |
7. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 70:11 | + 19:54 | |
8. | Niessner Piotr | 41P6300 | WKS Wawel Kraków | 70:51 | + 20:34 | |
9. | Drobník Ivan | VLI5601 | Slavia Liberec orienteering | 74:27 | + 24:10 | |
10. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | TJ TŽ Třinec | 82:50 | + 32:33 | |
11. | Kolář Leopold | VRB5404 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 83:44 | + 33:27 | |
12. | Kruczek Stanisław | 41P4800 | WKS Wawel Kraków | 90:42 | + 40:25 | |
13. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 102:17 | + 52:00 | |
14. | Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | 106:47 | + 56:30 | |
15. | Wierciński Piotr | 2UP5600 | MKS Metalowiec Łódź | 108:09 | + 57:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | SZP5200 | TJ Slovan Zdravotník Praha | 44:04 | ||
2. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 51:23 | + 7:19 | |
3. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 52:24 | + 8:20 | |
4. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 57:12 | + 13:08 | |
5. | Koč Zdeněk | SSP4700 | SK Stopa Praha | 70:17 | + 26:13 | |
6. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 79:01 | + 34:57 | |
7. | Nosál Stanislav | SSP4600 | SK Stopa Praha | 133:01 | + 88:57 | |
Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 68:04 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 80:58 | + 12:54 | |
3. | Němec Vladimír | SSP4201 | SK Stopa Praha | 111:04 | + 43:00 | |
Attl Vladimír | SSP3800 | SK Stopa Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 42:29 | ||
2. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 44:20 | + 1:51 | |
3. | Hanč Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:58 | + 7:29 | |
4. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 52:40 | + 10:11 | |
5. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 57:41 | + 15:12 | |
6. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 69:00 | + 26:31 | |
7. | Svobodová Katu | SMR8451 | SNS Smržovka | 71:54 | + 29:25 | |
8. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 74:51 | + 32:22 | |
9. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 84:51 | + 42:22 | |
10. | Čech Zdeněk | ROZ7300 | OK Roztoky | 86:30 | + 44:01 | |
11. | Haltof Petr | TRI7400 | TJ TŽ Třinec | 94:06 | + 51:37 | |
12. | Reichl Tomáš | SSP0100 | SK Stopa Praha | 99:50 | + 57:21 | |
13. | Králová Dana | TBM7650 | KOS TJ Tesla Brno | 109:53 | + 67:24 | |
14. | Hančová Hana | VRL5652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 119:09 | + 76:40 | |
Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | DISK | |||
Pitrmucová Lucie | JIL | OK Jilemnice | DISK |