Race results: Český pohár LOB 2018 - stav po 7 závodech

Date:
2018/02/28
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
List of events:
Date
Name
Organiser
Results
Calculated
2017-12-162017/12/16 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať 25D Yes Yes
2017-12-172017/12/17 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať 25D Yes Yes
2018-01-202018/01/20 Mistrovství ČR ve sprintu MLA Yes Yes
2018-01-202018/01/20 Mistrovství ČR na krátké trati MLA Yes Yes
2018-01-212018/01/21 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať MLA Yes Yes
2018-02-242018/02/24 Mistrovství ČR na klasické trati STH Yes Yes
2018-02-252018/02/25 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať STH Yes Yes
Classes:
D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75    
D14
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Randáková Adéla VRL0452 A 523.54 1. 93.66( 4) 105.55( 1)105.61( 1)104.17( 1)105.88( 1) 99.70( 2) 102.33( 2)
2 Stoklasová Zuzana OSN0454 A 495.75 1. 103.99( 1)102.37( 2) 96.14( 3) 98.90( 2) 94.35( 3) 91.98( 4) 92.62( 4)
3 Štraitová Jolana VSP0456 A 486.74 1. 87.87( 6) 92.55( 4) 96.92( 3) 99.77( 2)102.54( 1) 94.96( 3)
4 Čechmánková Anna PGP0452 A 469.36 2. 93.66( 4) 89.59( 4) 98.25( 2) 39.26(15) 90.10( 4) 97.76( 3) 0.00( D)
5 Richtrová Kamila VPM0451 A 437.33 3. 96.65( 3) 85.82( 9) 85.54( 5) 87.90( 4) 78.05( 8) 80.63( 6) 81.42( 5)
6 Haltofová Romana TRI0451 B 376.36 7. 75.77(11) 69.69(12) 73.09( 8) 69.97(11) 82.40( 7) 75.13( 7) 39.22(13)
7 Nagyová Kateřina TJN0452 B 371.32 6. 85.82( 8) 66.54(14) 0.00( D) 78.47( 6) 69.92(11) 70.57( 8) 65.55( 6)
8 Štefanová Markéta STH0550 B 367.68 1. 99.36( 2) 92.07( 3) 73.54( P)102.71( 1)
9 Skácelová Adéla VLI0454 B 350.82 7. 82.47( 9) 72.40(10) 37.42(15) 77.35( 7) 69.60(13) 49.00(13) 31.09(15)
10 Matěásková Šárka JIL0551 B 342.35 5. 89.52( 7) 85.88( 8) 0.00( D) 84.34( 5) 82.61( 6)
11 Tomčíková Eliška VRB0555 B 333.99 7. 59.60( 9) 69.57(12) 69.92(11) 69.63( 9) 65.27( 7)
12 Skácelová Kateřina VLI0550 B 303.02 8. 47.18(17) 69.09(13) 58.90(10) 32.27(17) 69.49(14) 0.00(21) 58.36( 8)
13 Chrástová Magdaléna STH0551 B 287.44 6. 91.30( 6) 86.74( 7) 57.49( P) 51.91(10)
14 Burešová Eliška VLI0456 B 276.93 7. 74.76( 7) 72.67( 9) 75.44( 9) 54.06(11) 0.00( D)
15 Pesničáková Soňa TJN0451 B 274.73 9. 55.38(14) 56.67(16) 43.73(14) 28.38(18) 63.49(16) 27.32(15) 55.46( 9)
16 Pecková Tereza VLI0551 B 260.01 10. 80.19(10) 61.11(15) 69.13(10) 49.58(11)
17 Podrábská Alžběta VLI0451 254.00 12. 54.31(15) 46.14(18) 52.59(12) 63.12(13) 37.84(18)
18 Malečková Hana VSP0553 251.09 5. 89.19( 5) 0.00( D) 73.92( 8) 87.98( 5)
19 Andrlová Lea VLI0453 236.51 11. 64.58(12) 0.00(20) 55.04(11) 34.38(16) 61.42(17) 21.09(16) 0.00(18)
20 Bartošová Marie MLA0451 220.08 6. 78.00( 6) 71.42(10) 70.66(10)
21 Šestáková Marie VLI0452 190.50 12. 57.73(13) 49.42(17) 50.39(12) 32.96(14)
22 Klechová Karolína VRB0499 168.58 13. 52.15(13) 49.01(14) 67.42(15)
23 Bruková Petra TRI0450 89.20 16. 27.96(17) 0.00(19) 37.15(19) 0.00(20) 24.09(16)
24 Gottsteinová Ema JIL0451 87.86 5. 87.86( 5)
25 Hanušová Kateřina VRL0455 86.64 12. 44.72(14) 41.92(12)
26 Marečková Ema OSN0450 75.42 16. 52.82(16) 0.00(19) 22.60(17)
27 Bulířová Ema TAP0452 70.85 11. 70.85(11)
28 Staňková Radka VPM0452 36.20 16. 36.20(16)
29 Podhorná Anna VLI0455 20.26 17. 20.26(17) 0.00(19)
30 Malečková Pavlína VSP0855 1.87 19. 1.87(19)
D17
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Kuchařová Rozálie SJC0251 A 504.59 1. 99.40( 3)104.60( 1)100.48( 1)102.16( 1) 94.88( 4) 97.95( 3) 97.68( 3)
2 Karlová Anna JIL0352 A 501.58 1. 86.06( 5) 85.56( 9) 100.39( 2) 96.66( 4) 98.57( 2)101.48( 1)104.48( 1)
3 Hlaváčová Anežka TBM0199 A 497.41 1. 100.18( 2) 97.55( 3) 98.77( 4) 97.77( 3)103.14( 1)
4 Černá Kateřina VPM0250 A 495.16 1. 100.42( 1) 97.25( 4) 99.13( 3)100.07( 2) 98.29( 3)
5 Chrástová Tereza STH0251 B 475.47 2. 90.35( 4) 94.81( 5) 98.77( 4) 91.02( 7) 93.03( 5) 87.41( 5) 97.84( 2)
6 Randáková Alžběta VRL0252 B 444.36 4. 81.06( 7) 87.76( 7) 67.54(12) 91.16( 5) 86.73( 6) 89.72( 4) 88.99( 4)
7 Tokárová Regina VPM0151 B 438.09 2. 85.04( 6) 97.85( 2) 79.75( 9) 91.16( 5) 0.00( D) 82.40( 8) 81.64( 6)
8 Rýdlová Adéla TJN0151 B 403.67 6. 79.19(10) 83.12(10) 85.76( 6) 71.82( 8) 83.78( 7)
9 Koberová Kateřina LPU0352 B 382.16 7. 70.53(12) 79.79(13) 81.27( 7) 59.71(11) 68.84( 9) 81.73( 9) 0.00( D)
10 Blahová Pavla DKP0155 B 367.37 8. 79.66( 9) 78.66(14) 62.43(13) 42.94(14) 68.53(10) 78.09( 8)
11 Mrózek Teresa TRI0251 B 358.42 8. 69.82(13) 80.54(12) 72.93(11) 64.16(10) 70.97( 8)
12 Řeháková Gabriela SKV0351 B 302.36 7. 80.65( 8) 70.01( 9) 73.30(10) 78.40( 7)
13 Pušová Bára LPU0357 B 293.37 7. 52.56(15) 40.36(15) 45.93(15) 82.52( 7) 72.00( 9)
14 Štreglová Zuzana VRL0251 B 280.16 10. 66.62(14) 82.53(11) 73.56(10) 0.00( D) 57.45(11)
15 Hájková Lucie SOP0350 269.92 14. 58.43(15) 66.55(16) 58.21(14) 39.67(16) 47.06(14)
16 Růžičková Vendula CHA0252 268.99 12. 54.14(17) 53.97(18) 51.75(16) 58.46(12) 50.67(12)
17 Rýdlová Magdaléna TJN0251 247.98 6. 72.63(11) 89.37( 6) 85.98( 6)
18 Macholdová Tereza SZP0250 188.14 2. 100.57( 2) 87.57( 5)
19 Tichá Dorotea DKP0351 168.38 8. 80.91( 8) 87.47( 8)
20 Kovářová Lucie VPM0350 145.15 13. 44.93(17) 52.96(13) 47.26(13)
21 Doubková Emma PGP0154 119.57 16. 56.17(16) 63.40(17)
22 Navrátilová Adéla TRI0250 106.07 10. 54.61(14) 51.46(10)
23 Podrábská Marie VLI0251 97.98 11. 54.97(13) 43.01(11)
24 Kejmarová Jana STH0152 79.20 12. 63.36(12) 15.84( P)
25 Smolková Barbora DKP0361 71.70 15. 71.70(15)
26 Pitrmucová Antonie JIL0251 65.35 11. 65.35(11)
27 Fantová Kateřina EKP0256 54.57 18. 29.63(18) 24.94(19)
D20
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Firešová Markéta ZBM9951 E 559.27 1. 118.87( 1)100.00( 1)118.28( 1)122.12( 1)100.00( 1)
2 Stoklasová Daniela OSN0055 B 418.12 2. 92.77( 2) 82.03( 3) 48.81( 2) 96.52( 3) 97.99( 2)
3 Pavlíková Markéta CHA0050 B 312.43 4. 70.89( 4) 81.42( 4) 82.93( 6) 77.19( 4)
4 Svobodová Alexandra VPM0051 B 290.43 2. 105.62( 2) 88.96( 3) 95.85( 2)
5 Škarková Kateřina PGP9955 B 215.73 2. 75.51( 3) 15.23( 2) 65.81( 5) 59.18( 5)
6 Janovská Kateřina PGP9850 210.50 1. 106.27( 1)104.23( 1)
7 Lacigová Marie SZP0050 194.99 2. 97.21( 2) 97.78( 3)
8 Novotná Tereza ZLH0051 153.91 6. 80.50( 7) 73.41( 6)
9 Mojžíšová Adéla OSN0051 118.22 5. 42.84( 8) 75.38( 5)
10 Szarzecová Lucie TRI9850 93.57 4. 93.57( 4)
11 Klikarová Ivana DKP9953 87.33 6. 39.44( 6) 47.89( 6)
12 Matoušová Kateřina VRL9955 83.01 5. 83.01( 5)
13 Klikarová Zuzana DKP9952 8.79 7. 8.79( 7) 0.00( D)
D21E
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Randáková Helena VRL7452 E 522.51 1. 106.31( 1) 99.73( 2) 103.15( 1)103.30( 1)104.82( 1)104.93( 1)
2 Hančová Petra LPU9659 E 504.90 1. 105.29( 1) 93.62( 3) 102.42( 1)100.06( 2) 96.15( 3)100.98( P)
3 Mechlová Lenka SHK9051 E 498.66 2. 97.74( 2) 100.07( 2) 97.86( 3) 96.79( 3) 100.55( 2) 98.61( 2)101.57( 2)
4 Neumannová Kateřina PVP9250 E 470.45 3. 96.97( 3) 90.40( 4) 92.97( 5) 96.61( 4) 84.47( 5) 56.65( 7) 93.50( 3)
5 Kubínová Veronika SKV9752 E 401.28 6. 77.68( 6) 82.46( 8) 89.16( 6) 71.72( 7) 80.26( P)
6 Horvátová Hana SSU9794 E 389.24 5. 87.44( 5) 69.48( 6) 85.31( 7) 69.16( 9) 61.62( 8) 77.85( P)
7 Karochová Simona DKP8853 E 356.84 3. 95.53( 4) 73.25( 5) 96.56( 3) 91.50( 4)
8 Teplá Karolína SHK9251 E 350.65 6. 62.34( 9) 73.91( 8) 60.79( 9) 76.31( 6) 77.30( 6)
9 Šimková Johanka SHK9355 E 333.31 4. 94.03( 4) 84.72( 7) 87.90( 4) 66.66( P)
10 Chudíková Barbora SJI7850 E 255.99 5. 87.35( 6) 95.74( 5) 72.90( 6)
11 Argalášová Kateřina TRI9750 E 150.33 4. 81.27( 4) 69.06( 8)
12 Jedličková Zuzana SHK8150 E 87.37 5. 87.37( 5)
13 Hrdinová Marie VSP7852 E 78.82 5. 78.82( 5)
14 Pospíšilová Marie DKP8756 E 77.07 7. 77.07( 7)
15 Plochová Dominika DKP8651 E 76.15 7. 76.15( 7)
16 Svobodná Šárka DKP8850 E 14.95 8. 14.95( 8)
D21A
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Horová Magda SZP5450 E 471.93 1. 94.95( 3) 86.24( 4)100.00( 1) 93.65( 4) 97.09( 3)
2 Tomešová Daniela SJC8451 E 405.99 1. 102.46( 2)103.65( 1)101.27( 2) 98.61( 2)
3 Kubínová Romana SKV9452 E 332.70 3. 80.99( 4) 78.68( 5) 75.11( 4) 97.92( 3)
4 Jiřištová Zuzana DKP8254 E 301.25 1. 89.26( 2)103.54( 1) 108.45( 1)
5 Kopáčková Iva CHT8851 E 289.14 1. 95.88( 2) 89.79( 3) 103.47( 1)
6 Baldrianová Barbora DKP7855 B 221.33 1. 109.16( 1)112.17( 1)
7 Mullis Kateřina DKP7753 193.27 2. 94.01( 3) 99.26( 2)
8 Janovská Petra PGP7355 173.01 3. 90.29( 3) 82.72( 5)
9 Plochová Dominika DKP8651 98.04 2. 98.04( 2)
10 Hrdinová Marie VSP7852 96.95 4. 96.95( 4)
11 Klašková Josefina DKP9651 74.25 5. 23.80( 5) 40.75( 6) 9.70( 7)
12 Zakouřilová Kamila TUV8557 72.55 6. 72.55( 6)
13 Svobodná Šárka DKP8850 31.57 7. 31.57( 7)
D35
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Karlová Kateřina JIL7553 459.44 2. 94.96( 3)103.90( 2) 52.58( 5) 93.49( 2) 85.34( 4) 81.75( 9)
2 Podrábská Marie VLI7451 411.21 4. 87.13( 6) 80.45( 4) 79.21( 5) 78.98( 5) 83.82( 8) 80.60( 5)
3 Burešová Kateřina VLI7456 374.74 2. 93.92( 2) 90.78( 3) 90.81( 3) 99.23( 2)
4 Štreglová Andrea VRL7552 348.26 3. 89.25( 5) 83.66( 3) 88.55( 3) 86.80( 4) 0.00( D)
5 Kašková Kateřina CHA7850 343.38 1. 117.53( 1)115.73( 1)110.12( 1)
6 Zakouřilová Helena VSP7453 277.32 2. 95.33( 2) 97.85( 3) 84.14( 4)
7 Šimšová Jana MFP7651 222.14 1. 109.70( 1)112.44( 1)
8 Skácelová Marie VLI7552 203.71 1. 102.92( 1)100.79( 2)
9 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 195.14 1. 91.37( 7)103.77( 1)
10 Marečková Kateřina OSN7550 190.09 3. 94.65( 4) 95.44( 3)
11 Čivrná Karolína VRL7355 150.93 4. 91.32( 4) 59.61( 4)
12 Jiřištová Zuzana DKP8254 99.07 2. 99.07( 2)
13 Wohanková Gabriela VRL7652 93.21 5. 93.21( 5)
14 Ježková Romana JIL7552 92.55 6. 92.55( 6)
D45
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Průšová Markéta VSP7256 550.73 1. 106.41( 1)107.26( 1)102.05( 1) 109.90( 1)121.04( 1)106.12( 1)100.00( 2)
2 Šedivá Miroslava EKP5750 481.83 2. 94.50( 3) 94.77( 3) 98.88( 3)103.10( 2) 0.00( D) 90.58( 3) 83.72( 4)
3 Klašková Kateřina DKP6750 421.57 2. 76.83( 4) 72.91( 4) 93.95( 4) 85.78( 4) 92.10( 2)
4 Argalášová Gabriela TRI6850 405.13 3. 93.89( 5) 76.56( 6) 86.86( 3) 78.38( 5) 69.44( 7)
5 Neumannová Renata PVP6650 396.84 2. 99.09( 2) 97.97( 2) 103.30( 2) 96.48( 3)
6 Řezníčková Hana CHT6051 323.92 4. 78.19( 6) 82.10( 5) 74.80( 4) 24.05( 8) 64.78( 8)
7 Smolková Alena SSP6450 186.07 2. 99.07( 2) 87.00( 3)
8 Čivrná Karolína VRL7355 153.37 4. 79.75( 4) 73.62( 5)
9 Bínová Kathrin MLA6754 152.26 5. 55.08( 5) 66.73( 5) 30.45( P)
10 Úlehlová Monika TAP6950 144.45 6. 71.96( 6) 72.49( 6)
11 Kolářová Michaela PGP7351 115.09 5. 51.55( 7) 63.54( 5)
12 Novotná Neyrinck Markéta SZP7050 103.52 1. 103.52( 1)
13 Tachezy Ruth DOR6451 62.38 7. 62.38( 7)
D55
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Kuncová Jiřina TJN5752 555.40 1. 94.82( 3) 99.86( 2) 57.04( 4) 109.56( 1)114.57( 1)111.13( 1)120.28( 1)
2 Zlesáková Vlasta JIL5362 522.13 1. 96.18( 2)108.85( 1)102.50( 2) 86.83( 3) 108.20( 2) 94.18( 3) 106.40( 2)
3 Hrabánková Ilona PGP6250 293.85 3. 80.17( 4) 62.05( 5) 78.31( 4) 73.32( 3)
4 Sládková Eva TEH5751 292.18 4. 77.27( 4) 78.92( 4) 67.95( 5) 68.04( 4)
5 Kolovská Ilona LPM6352 284.34 1. 103.50( 1)103.61( 2) 77.23( 3)
6 Mrázová Pavla DCE5550 200.30 1. 109.00( 1) 91.30( 3)
7 Bochenková Jana DOR6150 94.69 2. 94.69( 2)
8 Kavková Dana SCP6150 94.00 3. 94.00( 3)
D65
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Haňkovská Jana SSP4050 500.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
H14
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Štěrba Marek SKV0401 A 533.65 1. 97.19( 2) 101.19( 1) 107.35( 1)106.65( 1)104.07( 1)111.55( 1)104.03( 1)
2 Průša Dominik VSP0406 A 527.83 1. 107.48( 1) 98.41( 4) 106.79( 2)100.61( 2) 103.13( 2)106.40( 2)104.03( 1)
3 Tkáč Matěj TJN0401 B 447.75 3. 95.32( 3) 81.03( 8) 85.86( 3) 92.74( 3) 92.80( 3)
4 Malý Tomáš VRB0414 B 414.72 3. 85.30( 4) 78.03( 4) 77.39( 5) 82.05( 3) 91.95( 3)
5 Bolehovský Daniel VSP0508 B 412.97 4. 88.71( 4) 83.26( 7) 81.99( 5) 61.99( 5) 80.35( 4) 78.66( 4)
6 Mrózek Pawel TRI0401 B 325.94 4. 56.91(10) 63.96(11) 66.88( 6) 60.00( 6) 78.19( 4)
7 Zakouřil Matyáš VSP0400 B 290.24 5. 62.16( 9) 85.52( 6) 77.44( 5) 65.12( 6)
8 Štefan Jan STH0500 285.41 5. 73.02( 6) 87.19( 5) 57.08( P) 68.12( 5)
9 Hasman Jakub VPM0501 219.75 5. 78.56( 5) 47.54(14) 58.08( 7) 35.57( 7) 0.00( D)
10 Šubrt Vojtěch DKP0502 174.32 6. 44.53(15) 69.04( 6) 60.75( 7)
11 Mairich Filip TJN0603 138.53 8. 69.57( 8) 68.96( 9)
12 Bejvl Marek LME0400 128.74 7. 71.08( 7) 57.66(12)
13 Blaha Jiří EKP0401 99.48 2. 99.48( 2)
14 Blaha Michal EKP0402 99.34 3. 99.34( 3)
15 Meier Jakub BRU0501 95.12 11. 43.24(11) 51.88(13)
16 Svoboda Antonín VPM0601 75.61 6. 75.61( 6)
17 Kolář Šimon SHK0405 69.21 13. 28.35(13) 40.86(16)
18 Čivrný Jan VRL0501 66.46 10. 66.46(10)
19 Čechmánek Václav PGP0607 61.04 12. 41.22(12) 19.82(17)
20 Baldrian Tomáš VSP0405 40.38 14. 26.55(14) 13.83(18)
21 Janoch Samuel MLA0502 34.57 8. 34.57( 8)
22 Vodička Igor UOL0502 25.52 8. 25.52( 8)
23 Sork Dominik TAP0504 13.28 8. 13.28( 8)
H17
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Štefan Vít STH0202 A 516.57 1. 84.94( 8) 94.28( 8) 97.03( 3)101.58( 1)102.51( 1)110.99( 1)104.46( 1)
2 Štregl Matyáš VRL0301 A 506.35 1. 101.85( 1)102.72( 1)103.41( 1) 98.81( 3) 99.56( 2)
3 Richtr Lukáš VPM0204 A 481.46 2. 99.55( 2)100.15( 2) 99.56( 2) 94.48( 4) 87.72( 6)
4 Mareček Šimon OSN0201 A 447.87 5. 84.54( 9) 90.36(11) 89.51( 7) 90.49( 7) 84.18( 8) 92.97( 5)
5 Tokár Radim VPM0300 A 445.41 2. 96.45( 4) 77.72(16) 65.00(19) 86.44( 8) 75.19(10) 97.37( 2) 87.43( 6)
6 Spěváček Vojtěch VPM0205 A 443.27 4. 95.82( 5) 87.60(12) 89.35( 8) 74.61(12) 46.31(21) 95.89( 4)
7 Peňáz Radek VRB0313 A 441.87 2. 93.84( 4) 68.93(15) 89.28( 5) 91.65( 3) 98.17( 2)
8 Peňáz Vojtěch VRB0303 B 423.85 3. 68.35(18) 91.51( 6) 84.63( 7) 81.99( 8) 97.37( 3)
9 Klaška Martin DKP0100 B 401.68 6. 89.78( 6) 71.51(21) 81.10(11) 86.30( 9) 72.99(12)
10 Růta Matyáš TJN0102 B 397.13 6. 94.36( 6) 83.79(10) 69.47(14) 68.08(14) 81.43( 9) 67.14(16)
11 Link Lukáš STH0205 B 379.98 11. 65.01(18) 86.64(13) 75.86(12) 75.08(11) 62.25(16) 77.39(13) 63.89(17)
12 Matuš Vít VRB0202 B 379.88 5. 73.00(14) 71.70(13) 64.43(15) 84.12( 5) 86.63( 7)
13 Procinger Jakub VRL0305 B 377.69 7. 57.62(22) 68.25(22) 71.21(17) 53.58(23) 77.59( 9) 82.47( 7) 78.17( 8)
14 Bialožyt Marek TRI0301 B 371.01 10. 73.90(15) 80.88(15) 0.00( D) 76.97(10) 71.43(13) 67.83(15)
15 Haltof Marek TRI0200 B 365.36 6. 82.66(14) 64.42(20) 59.80(20) 56.73(20) 83.85( 6) 74.63(11)
16 Lesák Ondřej TJN0306 B 346.85 13. 61.28(20) 73.98(20) 60.83(21) 68.59(16) 57.18(18) 70.66(15) 72.34(13)
17 Šubrt Matěj DKP0205 B 324.55 12. 77.24(17) 72.11(16) 59.80(20) 37.56(22) 77.84(12)
18 Tuharský Erik TRI0100 B 307.77 4. 73.82(16) 95.19( 4) 72.27(15) 66.49(17) 0.00( D)
19 Milán Tomáš TBM0111 B 291.07 2. 93.52( 5) 99.62( 2) 97.93( 3)
20 Hasman Marek VPM0201 B 280.34 4. 91.23( 6) 92.65( 5) 96.46( 4)
21 Kožina Štěpán PGP0300 B 229.12 19. 62.78(19) 50.68(26) 42.36(26) 35.94(27) 37.36(23)
22 Mayer Šimon KSH0202 B 224.05 17. 72.79(17) 56.91(25) 44.08(25) 50.27(24)
23 Tuma Matěj SJC0202 B 212.25 9. 86.82( 9) 64.13(19) 61.30(17)
24 Vlastník Matouš JIL0201 209.08 13. 74.78(13) 66.44(23) 67.86(16)
25 Procinger Jan VRL0102 193.22 11. 75.65(11) 73.82(13) 36.68(26) 7.07(26)
26 Kolář Matyáš PGP0304 192.56 19. 75.89(19) 59.60(22) 57.07(19)
27 Janovský Tomáš PGP0101 191.56 3. 98.60( 3) 92.96( 9)
28 Šimša Martin PGP0309 182.38 7. 88.04( 7) 94.34( 7)
29 Bolehovský Michal VSP0202 173.48 10. 81.21(10) 92.27(10)
30 Malačka Milan DKP0210 170.12 5. 75.25(12) 94.87( 5)
31 Rücker Jan STH0206 168.02 4. 90.53( 4) 77.49( 9)
32 Moravec Jan ZAM0205 153.80 10. 76.54(14) 77.26(10)
33 Kučera Jáchym DOR0301 153.65 11. 80.45(11) 73.20(12)
34 Mejsnar Jaroslav VRL0202 153.13 10. 81.30(10) 71.83(14)
35 Švarc Antonín DKP0203 151.25 14. 74.06(14) 77.19(18)
36 Průša Kryštof VSP0102 139.54 11. 0.00( D) 65.55(18) 73.99(11)
37 Kovář Ondřej VPM0200 120.69 22. 60.01(22) 27.83(28) 32.85(25)
38 Gottstein Jonáš JIL0107 119.99 21. 60.24(21) 59.75(24)
39 Bartoš Václav MLA0101 103.01 24. 15.62(24) 53.72(24) 0.00( D) 33.67(24)
40 Venhoda Matěj SJI0301 101.92 23. 56.58(23) 45.34(25) 0.00( D)
41 Řehoř Vojta TJN0303 99.97 17. 56.37(17) 43.60(19)
42 Chaloupský Jakub PHK0302 97.12 3. 97.12( 3)
43 Mareš Albert DKP0308 74.93 18. 31.44(18) 43.49(20)
44 Dostál Jakub VRL0104 44.97 18. 44.97(18)
45 Hřivna Jakub PGP0305 42.22 23. 42.22(23)
H20
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Bartoš Vojtěch MLA9802 E 505.77 1. 103.80( 1)104.49( 1)103.80( 1) 97.93( 2) 95.75( 4)
2 Vystavěl Ondřej JPV9807 A 489.28 2. 91.27( 5) 98.76( 2) 98.89( 2) 93.61( 5)100.16( 2) 97.86( P)
3 Hlaváč Ondřej TBM9901 B 479.28 1. 90.92( 6) 93.52( 5) 97.30( 3) 93.91( 4)103.63( 1)
4 Hasman Ondřej VPM0002 B 474.27 3. 93.21( 3) 96.76( 3) 91.36( 4) 96.72( 3) 96.22( 3)
5 Hašek Jan VPM0001 B 467.03 1. 102.99( 2) 88.00( 6) 80.72( 6)105.35( 1) 89.97( 5)
6 Nagy Josef TJN0006 B 409.19 1. 91.78( 4) 96.01( 4) 112.57( 1)108.83( 1)
7 Cienciala Jan TRI9801 323.72 2. 70.91( 7) 55.53( 6) 98.15( 2) 99.13( 2)
8 Starý Ondra VRL9802 212.43 5. 85.56( 5) 91.01( 6) 35.86( 7)
9 Neumann Jindřich PVP9900 125.51 4. 32.25( 8) 30.69( 8) 15.57( 4) 47.00( 4)
10 Hrouda Matěj JIL9804 116.73 7. 52.06( 7) 64.67( 7)
11 Vlastník Šimon JIL9904 92.04 3. 92.04( 3)
12 Ježek Vít JIL9903 89.28 3. 89.28( 3)
H21E
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Horvát Petr SSU9442 E 505.83 1. 100.59( 2)100.84( 1)101.95( 1) 95.99( 4) 101.28( 2)101.17( P)
2 Škoda Jakub VLI8800 E 501.53 1. 98.11( 3) 88.12( 8) 98.56( 3) 98.99( 2) 96.88( 4) 101.02( 1)104.85( 1)
3 Laciga Radek SZP8200 E 498.51 1. 95.90( 4) 99.95( 2) 99.50( 2)102.72( 1) 97.22( 3) 98.17( 4) 98.17( 2)
4 Drobník Michal SJC8709 E 488.51 1. 101.29( 1) 98.26( 4) 93.08( 7) 98.30( 3) 93.43( 6) 96.42( 5) 94.24( 4)
5 Horyna Roman SZP7600 E 487.40 1. 85.33( 6) 99.21( 3) 94.31( 6) 89.02(10) 101.50( 1)100.75( 2) 91.63( 5)
6 Rygl Miroslav TBM7205 E 434.79 5. 86.25( 5) 80.05( 9) 80.84(12) 93.34( 7) 77.67(14) 90.54( 6) 83.82( 9)
7 Kantor Ondřej TRI9103 E 428.57 5. 81.01( 8) 97.93( 5) 74.71(14) 85.83(15) 89.09( 7)
8 Šťastný Jiří TBM7137 E 422.29 7. 83.44( 7) 88.60( 7) 81.77(11) 87.50(13) 80.98(11) 77.88(15) 61.03(20)
9 Pospíšil Vítek SZP6800 E 401.00 10. 84.94(10) 86.86(14) 78.34(13) 82.56(10) 68.30(17)
10 Mareček Petr OSN6900 E 395.30 8. 52.70(13) 73.85(12) 76.73(13) 84.75(16) 74.34(16) 82.93( 8) 76.55(14)
11 Rusý Tomáš DCE9300 E 395.02 9. 64.77(17) 88.48(12) 80.13(12) 82.68( 9) 78.96(12)
12 Kettner Lukáš DCE9400 E 386.19 11. 68.80(15) 88.53(11) 74.93(15) 76.99(16) 76.94(13)
13 Argaláš Michal TRI9301 E 360.35 4. 97.91( 4) 94.18( 5) 96.19( 5) 72.07( P)
14 Matuš Vojtěch VRB9606 E 343.23 5. 96.97( 5) 93.83( 6) 83.78( 9) 68.65( P)
15 Čech Jan LIV7900 E 332.66 13. 52.10(14) 73.81(13) 67.07(16) 75.23(17) 64.45(18)
16 Neumann Vojtěch PVP9400 E 329.52 6. 67.85(10) 93.22( 6) 82.07(11) 86.38( 7)
17 Kunc Radovan TJN5549 E 316.68 11. 56.42(12) 75.94(11) 56.63(20) 71.60(18) 56.09(20)
18 Neumann Tomáš PVP8900 E 310.16 16. 0.00(19) 41.44(16) 63.83(19) 56.38(21) 50.60(21) 70.81(18) 68.54(16)
19 Klaška Pavel DKP9301 E 307.32 18. 64.41(18) 57.02(20) 62.46(19) 59.26(22) 64.17(18)
20 Venhoda Milan SJI7104 E 267.83 8. 86.38( 9) 93.19( 8) 88.26( 8)
21 Kopáček Miroslav CHT6049 E 263.13 17. 56.27(21) 68.75(19) 68.66(17) 69.45(19) 0.00( D)
22 Kopáček Jan CHT8510 E 260.87 14. 51.56(15) 71.60(14) 74.42(17) 63.29(19)
23 Lauerman Jan SJI7419 E 260.71 8. 87.97( 8) 90.40( 9) 82.34(10)
24 Grundmann Jan LPU9410 E 232.30 6. 62.68(11) 81.57(12) 88.05( 6)
25 Čermák Jan LPU9301 E 190.45 14. 45.69(16) 66.61(15) 78.15(14)
26 Martínek Robert VPM7700 A 187.27 17. 23.84(17) 12.61(23) 51.13(23) 42.90(23) 24.53(23) 44.87(24)
27 Kolín Jan JIL7701 A 182.94 3. 98.23( 3) 84.71( 8)
28 Malý Aleš JIL8702 A 162.87 10. 81.06(13) 81.81(10)
29 Kratochvíl Martin SJI8304 A 151.99 9. 73.03( 9) 78.96(10)
30 Kettner Vojtěch DCE9600 A 132.59 15. 61.20(21) 71.39(15)
31 Kolaja Jan VLI8100 A 116.85 20. 67.61(20) 49.24(22)
32 Gregoriades Tomáš SSP8312 A 101.40 22. 53.93(22) 47.47(22)
33 Bouchal Jiří VPM8449 A 96.99 3. 96.99( 3)
34 Mrázek Jan SZP8102 A 84.00 7. 84.00( 7)
35 Zakouřil Tomáš TUV7500 A 81.61 11. 81.61(11)
36 Johanovský Tomáš DKP8500 A 56.95 21. 56.95(21)
37 Pospíšil Ondřej DKP8717 A 48.11 23. 48.11(23)
38 Tojnar Jan LIV6701 A 43.36 18. 0.00(18) 15.20(22) 28.16(24) 0.00(24) 0.00(25)
H21A
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Janovský Tomáš PGP6401 E 476.77 1. 100.00( 1) 99.86( 2) 88.57( 3) 87.71( 4)100.63( 2) 79.03( 7) 84.44( 5)
2 Průša Michal VSP7310 E 468.30 1. 67.54( 6) 93.00( 3)108.72( 1) 97.10( 3)101.94( 2)
3 Šňupárek Václav DKP9500 E 295.65 1. 94.15( 2) 98.80( 2) 102.70( 1)
4 Rýdl Jiří TJN7000 E 271.03 1. 100.00( 1) 80.38( 5) 90.65( 3)
5 Vodrážka Ondřej VPM7702 E 225.47 1. 117.27( 1)108.20( 1)
6 Domín Nikolas EKP8806 E 205.40 1. 100.20( 2)105.20( 1)
7 Jirka Jakub VPM7905 E 163.48 4. 77.94( 9) 85.54( 4)
8 Čáp Ondřej DOB7405 154.57 4. 83.23( 4) 71.34( 5)
9 Werner Michal PGP9705 116.74 7. 44.83(11) 71.91( 7)
10 Navrátil Rostislav TRI6601 92.86 3. 92.86( 3)
11 Svoboda Honza SMR7901 88.28 4. 88.28( 4)
12 Podrábský Ctibor VLI7001 87.61 5. 87.61( 5)
13 Novák Daniel DOK8700 81.72 6. 81.72( 6)
14 Moskva Roman ZLH7501 80.88 6. 80.88( 6)
15 Kolář Tomáš PGP7104 78.99 8. 78.99( 8)
16 Chaloupka Josef UOL9801 59.00 7. 59.00( 7)
17 Fiala Petr LPU8701 55.45 10. 55.45(10)
H21B
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Fiala Petr LPU8701 379.28 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 79.28( 2)
2 Lžíčař Martin DOB8803 167.02 2. 88.60( 2) 78.42( 2)
3 Henych Petr VLI6001 100.00 1. 100.00( 1)
H35
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Polák Jaroslav CHA7500 498.73 1. 102.33( 1)101.88( 1) 92.77( 6) 98.21( 3) 98.56( 3) 97.75( 3)
2 Štregl Petr VRL7303 495.59 2. 100.87( 2) 99.79( 2) 96.90( 3) 98.02( 4)100.01( 2)
3 Geisler Michal SPC7504 453.80 3. 91.21( 6) 98.33( 3) 86.08( 9) 93.50( 7) 84.68( 6) 40.08(13) 81.43( 7)
4 Chrást Tomáš STH7401 433.54 6. 85.43( 8) 86.59( 6) 88.94( 8) 85.87( 8) 82.83( 7) 86.71( P)
5 Klaška Pavel DKP6500 427.13 5. 84.70( 9) 89.12( 5) 80.75(10) 84.53( 9) 80.78( 8) 73.05(11) 88.00( 5)
6 Hašek Ondřej VPM6902 386.46 2. 94.98( 4) 95.98( 4) 96.37( 4) 99.13( 2) 0.00( D)
7 Klech Richard VRB7201 308.36 1. 104.26( 1)102.66( 1)101.44( 1)
8 Tomeš Petr SJC7531 288.10 1. 94.65( 5) 90.04( 5) 103.41( 1)
9 Vítek Jaroslav SJI7201 278.01 4. 89.61( 7) 93.96( 6) 94.44( 4)
10 Hofhanzl Abrahám SJI7300 199.69 9. 58.60(12) 74.37(10) 66.72( 9)
11 Hasman Jan VPM6901 190.25 3. 96.81( 3) 93.44( 5)
12 Peteráč Zdeněk VLI7802 179.14 3. 81.35( 9) 97.79( 3)
13 Zakouřil Václav VSP7401 175.62 4. 84.55( 8) 91.07( 4)
14 Pecka Jan EKP6800 173.05 5. 92.78( 5) 80.27( 7)
15 Paulíček Michal UOL7701 141.13 8. 66.08(12) 75.05( 8)
16 Zakouřil Tomáš TUV7500 102.42 1. 102.42( 1)
17 Wohanka Pavel VRL7501 99.83 2. 99.83( 2)
18 Tuma Jaroslav SJC7305 98.85 2. 98.85( 2) 0.00( D) 0.00( D)
19 Boudný Jan SZP7401 98.80 2. 98.80( 2)
20 Zuzánek Zdeněk TJN5901 96.61 4. 96.61( 4)
21 Henych Petr VLI6001 92.57 5. 92.57( 5)
22 Navrátil Rostislav TRI6601 87.94 6. 87.94( 6)
23 Mrózek Marian TRI7300 87.66 7. 87.66( 7)
24 Kolář Tomáš PGP7104 86.56 6. 86.56( 6)
25 Moskva Roman ZLH7501 84.64 7. 84.64( 7)
26 Preininger Luděk DOB8001 79.83 10. 79.83(10)
27 Křenek Jaroslav VPM7502 78.05 11. 78.05(11)
28 Pivec Lukáš MLA7600 42.35 8. 33.88( 8) 8.47( P)
29 Petříček Martin SSP8000 15.50 9. 0.00(15) 15.50( 9)
30 Prokeš Tomáš SHK7503 12.53 14. 12.53(14)
H45
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Blaha Ondřej EKP7002 505.38 1. 98.37( 3)102.87( 2) 97.38( 3) 99.05( 3)102.75( 1)102.34( 1)
2 Hasman Jan VPM6901 483.92 1. 101.67( 1) 103.13( 1)101.62( 1) 75.26( 8)102.24( 2)
3 Hájek Jiří NEJ6400 446.34 2. 95.08( 2) 88.69( 5) 87.33( 5) 86.32( 4) 88.92( 4)
4 Škorpil Martin SZP5700 404.40 1. 99.95( 2)105.63( 1) 99.49( 2) 99.33( 2)
5 Šubrt Antonín DKP7100 389.11 4. 70.40( 8) 88.61( 4) 74.95( 7) 69.36( 6) 75.92( 7) 79.23( 6)
6 Kalousek Jiří DKP6901 374.47 4. 89.58( 4) 70.81( 7) 78.79( 7) 76.88( 6) 42.89( 9) 50.45(14) 58.41(10)
7 Reichl Michal SSP6400 370.03 5. 84.11( 5) 68.66( 9) 79.60( 6) 48.83(11) 56.31( 7) 67.02(10) 70.64( 8)
8 Šimek Roman UOL6503 323.04 3. 91.50( 3) 79.49( 5) 77.54( 5) 74.51( 9) 0.00( D)
9 Vališ Jan LPU7104 250.40 3. 59.57(11) 95.41( 3) 95.42( 3)
10 Podivínský Tomáš SCP7201 232.16 6. 65.12( 6) 63.52( 9) 50.81(10) 0.00( D) 52.71(13)
11 Bejvl Jakub LME7100 204.07 1. 110.08( 1) 93.99( 4)
12 Bartoš Luděk MLA6701 202.95 3. 94.84( 3) 67.52(10) 40.59( P)
13 Kubát Miroslav VRL6701 184.52 4. 90.51( 4) 94.01( 4)
14 Novotný Tomáš ZLH7001 176.85 5. 87.11( 5) 89.74( 5)
15 Svoboda Radek VPM6903 136.55 8. 74.82( 8) 61.73( 9)
16 Roubalík Radovan UOL6400 126.21 7. 54.63(11) 71.58( 7)
17 Maleček Vít PGP6801 121.71 8. 68.07( 8) 53.64( 8)
18 Meier Milan VLI7301 119.68 9. 52.89(12) 66.79( 9)
19 Tuma Jaroslav SJC7305 101.84 2. 101.84( 2) 0.00( D)
20 Kubec Martin DOB7002 77.79 6. 77.79( 6)
21 Baldrian Petr PGP7203 73.39 6. 73.39( 6)
22 Čivrný Pavel VRL6306 11.66 12. 11.66(12)
H55
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Šedivý Jiří EKP5500 520.04 1. 95.52( 3) 103.45( 1)102.14( 1)101.77( 2)107.61( 1) 98.86( 2) 105.07( 1)
2 Kožina Petr PGP6000 504.34 1. 98.12( 2) 98.73( 2) 99.17( 2)102.51( 1)105.81( 2)
3 Drobník Ivan VLI5601 403.15 3. 94.06( 4) 81.21( 4) 86.58( 3) 66.92( 6) 74.38( 4)
4 Fanta Miroslav EKP5800 396.44 4. 89.62( 4) 73.15( 6) 79.47( 5) 77.90( 5) 76.30( 4)
5 Erlebach Josef JIL5201 299.37 1. 106.36( 1) 97.82( 3) 95.19( 3)
6 Škorpil Martin SZP5700 196.45 2. 96.71( 3) 99.74( 2)
7 Fajtl Jaroslav VPM6001 194.42 3. 98.69( 3) 95.73( 3) 0.00( D)
8 Wald František LIV5300 163.71 5. 72.92( 6) 90.79( 5)
9 Kuchař Pavel SJC6000 147.08 5. 74.55( 5) 72.53( 5)
10 Karel Miloš JIL6004 121.51 7. 67.91( 7) 53.60( 7)
11 Schindler Jiří TJN6301 104.43 1. 104.43( 1)
12 Škoda Přemek VLI5301 96.23 4. 96.23( 4)
13 Frey Jaromír NEJ6300 82.74 5. 82.74( 5)
14 Bochenek Milan EKP5601 76.57 4. 76.57( 4)
15 Čivrný Pavel VRL6306 58.67 6. 17.17( 8) 41.50( 6)
16 Bialožyt Miroslav TRI5701 51.94 7. 51.94( 7)
17 Šimek Miroslav LME6300 22.96 8. 22.96( 8)
18 Kavka Jiří SCP5900 15.07 6. 15.07( 6)
19 Novák Tom DOK5500 9.13 9. 9.13( 9)
H65
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Přinda Oldřich VLI5101 447.43 1. 118.33( 1)116.81( 1)116.55( 1) 95.74( 2)
2 Škoda Přemek VLI5301 439.16 1. 122.59( 1) 101.49( 2)112.71( 2) 0.00( D) 102.37( 2)
3 Hora Vladimír SZP5100 419.03 2. 89.06( 2) 90.99( 4) 80.18( 3) 70.48( 3) 88.32( 3)
4 Ježek Ladislav VLI4900 414.32 3. 88.35( 3) 97.81( 3) 72.86( 4) 68.12( 5) 87.18( 4) 39.67( 6) 56.79( 4)
5 Koč Zdeněk SSP4700 402.84 1. 102.48( 1) 55.28( 5) 65.38( 6) 95.13( 2) 57.39( 5) 82.46( 3)
6 Laciga Zdeněk SZP5200 225.76 1. 110.59( 1)115.17( 1)
7 Zlesák Zdeněk JIL4701 177.39 2. 77.68( 4) 99.71( 2)
8 Borák Stanislav EKP5212 131.34 4. 68.27( 4) 63.07( 5)
9 Nosál Stanislav SSP4600 110.37 5. 34.71( 5) 53.89( 5) 21.77( 7) 0.00( 8) 0.00( D) 0.00( 7) 0.00( 5)
10 Neumann Zbyněk LME5300 99.68 6. 40.87( 6) 58.81( 7) 0.00( D)
11 Erlebach Josef JIL5201 93.68 3. 93.68( 3)
12 Karmazín Petr VLI4901 83.94 4. 83.94( 4)
13 Fišák Jan MLA4401 73.88 6. 14.78( P) 59.10( 6)
H75
(započteno závodů:5)
Place
Name
Reg. number
Body
Nej.
25D 1
25D 2
MLA 3
MLA 4
MLA 5
STH 6
STH 7
1 Frey Jaromír NEJ4100 589.19 1. 105.91( 2)116.91( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 114.44( 2)121.49( 1)130.44( 1)
2 Němec Vladimír SSP4201 389.61 2. 83.15( 3) 75.58( 3) 50.64( 2) 67.99( 3) 71.90( 3) 90.99( 2)
3 Procházka Zdenko DKP4300 336.03 1. 110.95( 1)107.51( 2) 0.00( D)117.57( 1)
4 Havlík Jaroslav SJC3601 106.61 2. 106.61( 2)
5 Attl Vladimír SSP3800 78.57 3. 78.57( 3)