Výsledky závodu: SZL 2017/2018

Datum:
27.01.2018
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
2017-11-2525.11.2017 2.závod Slezské zimní ligy HAV
2017-12-0909.12.2017 Mikuláš 2017 - XVII. ročník orientačního běhu LOV
2018-01-2727.01.2018 6.Slezská zimní liga BFM
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.
1. Marszałek Hanna 11P7850
126   21,0   27   11    9   24   30   25          
2. Marszałek Maria 11P7451
113   22,6   30   22   18   23        20          
3. Vričanová Sylva HAV6751
 78   19,5   24        15   22        17          
4. Létalová Soňa SFM8252
 71   23,7        27   25             19          
5. Horáčková Vladimíra MOV7750
 50   25,0        23   27                         
6. Juřeníková Hana MOV8052
 49   24,5             19   30                    
7. Bernatíková Hana SFM0251
 48   24,0        24                  24          
8. Czerkawska Urszula 83P6250
 48   16,0   22             17         9          
9. Kost Aleksandra 11P8750
 45   22,5   25             20                    
10. Kostková Jana AOP7151
 44   22,0             21             23          
11. Szczerbik Hania 42P9850
 44   14,7   23         2   19                    
12. Sochorová Hana HAV6250
 44   11,0   20         1   18         5          
13. Pannová Vendula MOV7752
 44   14,7        18   14             12          
14. Jastrzembská Jarmila TRI6450
 40   13,3        14   10             16          
15. Muchová Barbora 6KC8550
 38   12,7        17   11             10          
16. Klose Petra SFM7351
 33   11,0        13    7             13          
17. Firešová Markéta ZBM9951
 30   30,0        30                              
17. Kavánková Iva TZL9753
 30   30,0             30                         
17. Poláková Tereza TAP9853
 30   30,0                            30          
20. Holmanová Radmila MOV6751
 27   27,0                       27               
20. Massalska Justyna 3KP8300
 27   27,0                  27                    
20. Mrózek Teresa TRI0251
 27   27,0                            27          
23. Stolínová Kateřina 32Z8250
 27   13,5   21                        6          
24. Bernatíková Šárka SFM7151
 27    9,0        12    1             14          
25. Chudíková Pavla BFM7851
 26   13,0              5   21                    
26. Svobodová Radka AOP9452
 25   25,0        25                              
26. Witkowska Ania
 25   25,0                  25                    
28. Ševčíková Petra SOP9152
 24   24,0             24                         
29. Štěpánová Dita DOB7956
 23   23,0             23                         
30. Fujáková Katka HAV8550
 22   22,0             22                         
30. Sedlářová Pavla AOP7052
 22   22,0                            22          
32. Drągowska Malwina DOB8585
 21   21,0        21                              
32. Zbořilová Ivana
 21   21,0                            21          
34. Glabazňová Jana AOP6151
 21   10,5        15    6                         
35. Firešová Andrea ZBM7353
 20   20,0        20                              
35. Rychlá Pavlína KRN8559
 20   20,0             20                         
37. Bogucka-Jaroszek Anna
 20   10,0   19         1                         
38. Hulenková Martina MOV7352
 19   19,0        19                              
39. Čablová Kristina 4VZ8750
 18   18,0                            18          
39. Tatranová Kateřina 32Z0250
 18   18,0   18                                   
41. Kociánová Eva OOP6750
 17   17,0             17                         
41. Šokalová Eliška 32Z0452
 17   17,0   17                                   
43. Kolouchová Tereza
 16   16,0   16                                   
43. Maliňáková Eva KVS6551
 16   16,0             16                         
43. Zajícová Taťána BFM7752
 16   16,0        16                              
46. Bruková Magda TRI0054
 15   15,0                            15          
47. Sukeníková Zuzana KRN8353
 13   13,0             13                         
48. Argalášová Gabriela TRI6850
 12   12,0             12                         
49. Vellechová Radka AOV8050
 11   11,0                            11          
50. Karlová Eva MOV8551
  8    8,0                             8          
50. Popieluchová Ivona BFM7453
  8    8,0              8                         
52. Fukalová Radmila AOV7051
  7    7,0                             7          
53. Wysocka Jolanta 24P5650
  7    3,5              4              3          
54. Štětínská Soňa MOV7650
  4    4,0                             4          
55. Hudečková Petra OOP8252
  3    3,0              3                         
56. Binčíková Dana OOP6650
  1    1,0              1                         
56. Gilíková Petra
  1    1,0              1                         
56. Přichystalová Radka
  1    1,0              1                         
DB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.
1. Stanna Karolina 3GP0450
 88   22,0   25        14   24        25          
2. Vavříková Iveta MOV7450
 79   15,8   22   13   13   17        14          
3. Štětínská Tereza MOV0751
 76   19,0         8   15        30   23          
4. Majdak Danuta 2KP7450
 75   18,8   24        23   19         9          
5. Pavlová Eliška MOV0650
 66   22,0        18   21             27          
6. Stanna Agnieszka 3GP0550
 54   13,5   21         5   16        12          
7. Svěchotová Hana MOV7150
 51   12,8         5   12   17        17          
8. Kavcová Lucie
 47   23,5             17             30          
9. Polewka Beata 14P7150
 41   20,5   23             18                    
10. Kolarczyková Eliška TRI0551
 40   20,0        22   18                         
11. Kaděrová Barbora HAV7051
 36   18,0        14                  22          
12. Haltofová Romana TRI0451
 30   30,0        30                              
12. Chudíková Pavla BFM7851
 30   30,0   30                                   
12. Leśniak Matylda 14P0450
 30   30,0                  30                    
12. Zbořilová Ivana
 30   30,0             30                         
16. Štrosová Jana 7SC0050
 28   14,0              8             20          
17. Bruková Petra TRI0450
 27   27,0        27                              
17. Mańka Klaudia 11P9952
 27   27,0   27                                   
17. Miturová Radka MLA6552
 27   27,0             27                         
17. Nyga Julia 14P0252
 27   27,0                  27                    
21. Škovroňová Hana 54C8150
 26    8,7         3    7             16          
22. Hudečková Petra OOP8252
 25   25,0        25                              
22. Polewka Aleksandra 14P0250
 25   25,0                  25                    
22. Švidrnochová Lenka SOP9952
 25   25,0             25                         
25. Matoušková Jana STE7951
 25   12,5         6                  19          
26. Wojarska Kamilla 2KP6050
 25    8,3         1    6             18          
27. Arnoštová Veronika DOR0455
 24   24,0                            24          
27. Karlová Eva MOV8551
 24   24,0        24                              
27. Procnerová Veronika BFM0453
 24   24,0             24                         
30. Vébrová Šárka HAV7050
 24   12,0              3             21          
31. Čablová Kristýna
 23   23,0        23                              
31. Płocharska Małgorzata 12P0251
 23   23,0                  23                    
33. Górowicz Monika 11P0052
 22   22,0                  22                    
33. Vellechová Radka AOV8050
 22   22,0             22                         
35. Grygarová Eva
 22   11,0        11   11                         
36. Janýšková Alžběta
 21   21,0        21                              
36. Spandel Nadia 12P0352
 21   21,0                  21                    
38. Masny Anna 11P8250
 20   20,0             20                         
38. Płocharska Aleksandra 12P0250
 20   20,0                  20                    
38. Rokoszová Jaroslava MOV6351
 20   20,0        20                              
41. Czerkawska Urszula 83P6250
 19   19,0        19                              
41. Gřešková Jana 25Z7650
 19   19,0             19                         
43. Wysocka Jolanta 24P5650
 17   17,0        17                              
44. Klečková Zina HAV6151
 16   16,0        16                              
44. Procházková Martina SOP7351
 16   16,0             16                         
46. Fišerová Klára BFM9851
 15   15,0                  15                    
46. Janíková Anna UBM0855
 15   15,0                            15          
46. Pavlová Libuše MOV7451
 15   15,0        15                              
49. Volná Dita
 13   13,0                            13          
50. Matoušková Zuzana 6YC8450
 12   12,0        12                              
51. Musálková Klára MOV0750
 11   11,0                            11          
52. Čudková Kristýna MOV0654
 10   10,0        10                              
52. Kohoutková Jana
 10   10,0             10                         
52. Koťátková Dana
 10   10,0                            10          
55. Procnerová Eva BFM7551
  9    9,0              9                         
55. Sochorová Hana HAV6250
  9    9,0         9                              
57. Mílová Martina BFM7651
  7    7,0         7                              
58. Karásková Lucie 6YC8550
  4    4,0              4                         
58. Mizerová Jarmila TRI6851
  4    4,0         4                              
60. Klečková Lucie HAV8852
  3    3,0         3                              
61. Burešová Ema MOV0656
  1    1,0         1                              
61. Gilíková Marie
  1    1,0         1                              
61. Řeháková Jana BFM7152
  1    1,0         1                              
61. Šenkyříková Barbora MOV1052
  1    1,0         1                              
61. Tydláčková Jana
  1    1,0         1                              
DC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.
1. Matulová Valérie BFM0652
110   27,5        25   25   30        30          
2. Volná Barbora
 75   25,0        24   24             27          
3. Popieluchová Michaela BFM0457
 57   28,5        30   27                         
4. Juřeníková Ema MOV0951
 48   24,0             23   25                    
5. Chudíková Magdalena BFM1051
 45   22,5             22             23          
6. Hudečková Stella OOP1150
 42   21,0        22   20                         
7. Koťátková Barbora SFM8651
 41   13,7        12   11             18          
8. Šenková Tereza
 37   18,5        19   18                         
9. Škovroňová Antonie 54C5450
 36   12,0        14    3             19          
10. Mílová Tereza BFM0751
 32   16,0        18   14                         
11. Nyga Julia 14P0252
 30   30,0   30                                   
11. Rychlá Karolína KRN0757
 30   30,0             30                         
13. Škovroňová Anežka 54C8450
 29    9,7        11    1             17          
14. Leśniak Matylda 14P0450
 27   27,0   27                                   
14. Majdak Danuta 2KP7450
 27   27,0        27                              
14. Zając Barbara 12P0451
 27   27,0                  27                    
17. Ševčíková Kristýna
 27   13,5        20    7                         
18. Grygarová Eva
 25   25,0                            25          
18. Harazin Karolina 11P0054
 25   25,0   25                                   
20. Řeháková Klára BFM0556
 24   24,0                            24          
21. Matulová Magdaléna
 23   23,0        23                              
22. Šperlichová Tereza 1LX0253
 22   22,0                            22          
23. Jarolímová Hana
 21   21,0             21                         
23. Kročová Anna BFM1052
 21   21,0        21                              
23. Mališová Ema BFM1152
 21   21,0                            21          
26. Vellechová Marie AOV1150
 20   20,0                            20          
27. Šmídová Natalie
 19   19,0             19                         
28. Procházková Žofie
 17   17,0             17                         
28. Šmídová Natálie
 17   17,0        17                              
30. Hrubá Eliška AOV1050
 17    8,5              1             16          
31. Havlíková Andrea
 16   16,0        16                              
31. Vellechová Maruška
 16   16,0             16                         
33. Juračáková Judita
 15   15,0             15                         
33. Mílová Klára BFM0452
 15   15,0        15                              
35. Hudečková Adina OOP1450
 15    7,5        13    2                         
36. Volkova Maja 38S0950
 13   13,0             13                         
37. Pavelková Michaela AOP6851
 12   12,0             12                         
38. Vellechová Eliška AOV0951
 10   10,0             10                         
39. Sýkorová Petra a Iva
  9    9,0              9                         
40. Novotná Ludmila ZLH4850
  8    8,0              8                         
41. Hrouzová Jiřina KRN6151
  6    6,0              6                         
42. Bajerová Barbora 34Z9050
  5    5,0              5                         
43. Stiborová Blanka VRB7651
  4    4,0              4                         
44. Fišáková Lucie Johanka MLA0950
  1    1,0              1                         
44. Milfaitová Michaela
  1    1,0              1                         
44. Tesařová Lucie AOP1451
  1    1,0              1                         
HA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.
1. Stanny Kuba 3GP7900
115   19,2   22   19   16   18   25   15          
2. Bjolek Michal BFM0305
111   22,2   25   20   20   23        23          
3. Vavřík Tomáš MOV0004
105   17,5   23   12   12   20   22   16          
4. Waluga Ireneusz 53P7400
101   25,3   30   18   23   30                    
5. Gilík Marek SOP9904
 95   23,8        23   24   21        27          
6. Jaroszek Jakub
 74   24,7   27        22   25                    
7. Svěchota Milan MOV7202
 74   12,3   20    5    1   17   20   11          
8. Marszałek Piotr 11P7700
 63   15,8        14         5   24   20          
9. Zbranek Roman ASU8808
 60   30,0             30             30          
10. Borgiel Jarek 51P9701
 60   20,0             17   22        21          
11. Jurek Radim 4EC8500
 54   27,0        30                  24          
12. Bernatík Aleš SFM7201
 53   17,7        21   14             18          
13. Fousek Jan MOV9100
 51   25,5             21        30               
14. Lužný Ladislav HAV6000
 48   16,0        15             21   12          
15. Zajíc Josef LOV7601
 46   15,3   21    7             18               
16. Jakobi Zdeněk HAV5701
 44    8,8   11         1   12   13    7          
17. Dzik Mirosław 42P7100
 43   21,5   24             19                    
18. Bernatík Lukáš SFM9801
 43   14,3        13   13             17          
19. Sochor Tomáš HAV6301
 42    8,4   16    2    1   13        10          
20. Tesař Jiří AOP6702
 39   19,5        24   15                         
21. Rigó Marek ODR7101
 38   19,0        27   11                         
22. Juračka Zdeněk HAV5702
 38    9,5   13    1         7   17               
23. Jurczyk Piotr 51P6900
 33   11,0   18         1   14                    
24. Kozubík Jiří 3UX8800
 31   10,3         1    8             22          
25. Škapa Marek
 30    7,5         1    1        27    1          
26. Niezgoda Przemysław 27P7800
 29    9,7   19    6    4                         
27. Marszałek Waldemar 11P7301
 28    9,3   14             10         4          
28. Byrczek Jan 14P0001
 27   27,0                  27                    
28. Jurczyk Tomasz 51P9400
 27   27,0             27                         
30. Svoboda Martin TBM0105
 27    6,8         1    1   11   14               
31. Ryška Kamil TRI7800
 27    9,0        11    3             13          
32. Míl Petr BFM7101
 26   13,0        25    1                         
33. Brych Milosz
 26    8,7         1    1   24                    
34. Rychlý Pavel KRN8505
 25   25,0             25                         
34. Vlach Jiří AOV7900
 25   25,0                            25          
36. Berger Tomáš MOV6901
 23   23,0                       23               
37. Bialožyt Marek TRI0301
 22   22,0        22                              
38. Juřeník Josef MOV5201
 21    4,2   10    1    1    6         3          
39. Koláček Pavel HAV6400
 19   19,0                       19               
39. Masny Krzysztof 11P7600
 19   19,0             19                         
39. Pasek Marcin 11P9600
 19   19,0                            19          
42. Pospíšil Petr SOP9301
 18   18,0             18                         
43. Mastela Rafal HAV7300
 18    9,0   17    1                              
44. Vébr Radek HAV7103
 18    6,0         8    1              9          
45. Kopeček Petr BFM9602
 17   17,0        17                              
46. Popieluch Michal BFM7301
 17    8,5        16    1                         
46. Ryšavý Jiří OOP5803
 17    8,5                       16    1          
48. Maceček Otakar MOV6102
 17    5,7         1    1        15               
49. Rýc-Bednář René MOV7001
 17    3,4    2    1    1        12    1          
50. Kutkiewicz Marcin 3VP8000
 16   16,0                  16                    
51. Kleinwächter Martin
 16    8,0   15                        1          
52. Leyko Konrad
 15   15,0                  15                    
53. Minarčík Tomáš KRN8102
 15    7,5         9    6                         
54. Blažević Roman LCE7301
 15    3,0    4    1    1    8         1          
55. Němeček Jakub
 14   14,0                            14          
56. Kunath Pavel MOV7200
 14    2,8    1    1    1        10    1          
57. Šotkovský Jakub 32Z0100
 12   12,0   12                                   
58. Langer Martin LOV8400
 11   11,0                       11               
59. Haltof Marek TRI0200
 10   10,0        10                              
59. Jirka Jakub VPM7905
 10   10,0             10                         
61. Stolín Tomáš 32Z8000
 10    5,0    9                        1          
62. Bochňák Zbyněk LOV7600
 10    3,3    6    1         3                    
63. Cader Rafał
  9    9,0                   9                    
63. Volkov Alexander 38S8000
  9    9,0              9                         
65. Matula Pavel BFM7602
  9    4,5    8    1                              
66. Żmij Jacek 3LP7500
  8    8,0                             8          
67. Krhut Libor HAV6302
  8    4,0    7    1                              
68. Wojarski Krzysztof 42P6000
  8    2,7         1    1              6          
69. Czerkawski Wacław 83P6050
  8    2,7    5              2         1          
70. Vlach Oldřich BOV4403
  7    7,0              7                         
71. Bačo Lubomír SOP6201
  6    3,0              1              5          
71. Lichý Ondřej SOP8802
  6    3,0         1    5                         
73. Lewandowski Piotr 27P5800
  6    2,0    1         1    4                    
74. Byrtus Petr TRI7703
  5    2,5         4    1                         
75. Staněk Ondra HAV0002
  4    2,0         3    1                         
76. Wysocki Andrzej 42P5100
  4    1,0    1         1    1         1          
77. Krzysteczko Michał 11P9900
  3    3,0    3                                   
78. Grygar František
  3    1,0         1    1              1          
78. Koťátko Aleš SFM8303
  3    1,0         1    1              1          
80. Jirsa Miloš
  2    2,0                             2          
80. Peterek Vít AOP8600
  2    2,0              2                         
82. Hostaš Jindřich MOV5901
  2    1,0              1              1          
82. Kaděra Vojta HAV0000
  2    1,0         1    1                         
82. Kohoutek Milan MOV6300
  2    1,0              1              1          
82. Petr Václav MOV5801
  2    1,0              1              1          
82. Polewski Dariusz 47P6102
  2    1,0         1                   1          
82. Prokop Lubomír TRI6001
  2    1,0         1    1                         
82. Rubeš Pavel 34Z8000
  2    1,0         1    1                         
82. Swierkosz Krzysztof 2KP7200
  2    1,0              1              1          
82. Štětínský Pavel MOV7104
  2    1,0              1              1          
82. Vavřík René MOV7000
  2    1,0              1              1          
82. Vébr Dominik HAV9404
  2    1,0         1    1                         
82. Vébr Tomáš HAV0200
  2    1,0              1              1          
82. Zeman Ludvík BFM5301
  2    1,0         1    1                         
95. Argaláš Jaroslav TRI6202
  1    1,0              1                         
95. Binčík Milan OOP6401
  1    1,0              1                         
95. Gros Petr OOP7700
  1    1,0              1                         
95. Holec Honza MOV6701
  1    1,0                             1          
95. Hrouza Jan KRN8100
  1    1,0              1                         
95. Hudeček Tomáš OOP8201
  1    1,0              1                         
95. Jadviščok Ladislav UOL7700
  1    1,0                             1          
95. Januchta Piotr
  1    1,0                   1                    
95. Karásek Michal ZPV7900
  1    1,0              1                         
95. Kirman Štěpán 34Z8900
  1    1,0              1                         
95. Kirschner David TRI7500
  1    1,0         1                              
95. Křížan Jiří PVP8000
  1    1,0         1                              
95. Leňko David 32Z0101
  1    1,0    1                                   
95. Malysa Jan
  1    1,0              1                         
95. Matějka David BFM9103
  1    1,0                             1          
95. Mička Jiří 1LX6500
  1    1,0                             1          
95. Mielec Jaromír AOV6901
  1    1,0              1                         
95. Mielec Radomír AOV0301
  1    1,0              1                         
95. Mlynárik Peter ZBM6526
  1    1,0              1                         
95. Pospíšil Václav SOP5701
  1    1,0              1                         
95. Rychlý Miloš OOP5302
  1    1,0              1                         
95. Sliž Eduard TRI7601
  1    1,0                             1          
95. Sýkora Jiří OOP5400
  1    1,0              1                         
95. Šperlich Pavel 1LX7700
  1    1,0                             1          
95. Vývoda Zdeněk MOV6702
  1    1,0                             1          
HB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.
1. Marszałek Patryk 11P0502
122   24,4   27   24   19   25        27          
2. Byrtus Jakub TRI0508
 69   23,0        22   24             23          
3. Vavřík René MOV7000
 61   20,3   24   14        23                    
4. Kucharczyk Jakub 14P0101
 60   30,0   30             30                    
5. Zdanowicz Jan 14P1400
 55   18,3   22             17        16          
6. Bjolek Jan BFM0601
 52   26,0        27                  25          
7. Markowski Marcin 14P8100
 49   24,5   25             24                    
8. Sliž Rostislav TRI0302
 47   23,5             23             24          
9. Chudík Michael BFM7103
 41   20,5             22   19                    
10. Blimke Roman
 38   19,0   23                       15          
11. Sikora Miroslav BOV4802
 36   18,0             15   21                    
12. Vojvodík Eduard MOV0600
 34   17,0             12             22          
13. Ryška Matěj TRI0604
 34   17,0        21                  13          
14. Jurčák Karel SOP5101
 31   10,3        11    6             14          
15. Hudeček Tomáš OOP8201
 30   30,0        30                              
15. Jendželovský Martin
 30   30,0             30                         
15. Mrózek Pawel TRI0401
 30   30,0                            30          
18. Kołodziejczyk Łukasz 14P0303
 27   27,0                  27                    
18. Šrajer Jan OOP5601
 27   27,0             27                         
20. Bačo Tomáš
 26   13,0              9             17          
21. Damek Ondřej TRI0503
 25   25,0             25                         
21. Němeček Jakub
 25   25,0        25                              
23. Vébr Tomáš HAV0200
 23   23,0        23                              
24. Grygar Václav MOV0502
 23    7,7        12    5              6          
25. Reck Mateusz 12P0400
 22   22,0                  22                    
26. Klumpar Filip
 21   21,0             21                         
26. Zbořil Kamil
 21   21,0                            21          
28. Menzel Antonín MOV0700
 21   10,5         9                  12          
29. Bruk Slavomír TRI6800
 20   20,0                            20          
29. Byrczek Jan 14P0001
 20   20,0             20                         
29. Chovanec Jan UOL0200
 20   20,0        20                              
29. Stolarczyk Patryk
 20   20,0                  20                    
33. Kirschner Damian TRI0506
 19   19,0        19                              
33. Stachak Dariusz
 19   19,0                            19          
35. Gorgol Richard HAV1000
 18   18,0                            18          
35. Jarolím Jáchym HAV0400
 18   18,0        18                              
35. Pospíšil Karel VRB5001
 18   18,0             18                         
35. Szotek Antoni
 18   18,0                  18                    
39. Brychlec Lukáš MOV7501
 17   17,0        17                              
39. Erben Martin SOP9001
 17   17,0             17                         
39. Jarolím Jonáš HAV0101
 17   17,0        17                              
42. Muras Dawid 12P0200
 16   16,0                  16                    
42. Nawrocki Alan
 16   16,0             16                         
44. Bjolek Lukáš BFM7601
 16    5,3         1    1   14                    
45. Staněk Matěj HAV0501
 16    8,0         6   10                         
46. Kudłacz Tomasz 44P7600
 15   15,0                  15                    
46. Pavelek Vojtěch
 15   15,0        15                              
48. Rajdus Vojtěch
 14   14,0             14                         
49. Dvořák Vlastimil BOV4901
 14    4,7         3    4              7          
50. Gawel Jiří BBM5700
 13   13,0             13                         
50. Strnadel Jakub
 13   13,0        13                              
52. Kostka Evžen AOP8102
 13    6,5              2             11          
53. Novotný Stanisl ZLH4800
 11   11,0             11                         
54. Ševčík Břetislav OOP5001
 11    5,5         4    7                         
55. Karásek Dalibor
 10   10,0                            10          
55. Wysocki Andrzej 42P5100
 10   10,0        10                              
57. Chudík Martin BFM0604
 10    5,0         2    8                         
58. Brandštetter Patrik MOV1000
 10    3,3         1    1              8          
59. Hrudka Jiří 1LX0501
  9    9,0                             9          
60. Czerkawski Wacław 83P6050
  8    8,0         8                              
61. Jarolím Matouš HAV0601
  8    4,0         7    1                         
62. Menzel František
  5    5,0         5                              
62. Zajíc Vojtěch 1LX0800
  5    5,0                             5          
64. Chylík Pavol MOV4901
  3    3,0              3                         
65. Matoušek Ondřej MOV0300
  2    1,0         1    1                         
66. Haltof Petr TRI7400
  1    1,0         1                              
66. Kohoutek Milan MOV6300
  1    1,0         1                              
66. Mutina Vlastimil BFM5701
  1    1,0         1                              
66. Mužík Michael
  1    1,0         1                              
66. Rokosz Bohumil MOV4803
  1    1,0         1                              
HC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.
1. Marszałek Dawid 11P0700
 69   23,0        24   18             27          
2. Popieluch Martin BFM0801
 69   23,0        23   21             25          
3. Chudík Martin BFM0604
 55   27,5                  25        30          
4. Bjolek Jan BFM0601
 54   27,0   30             24                    
5. Rozbroj Adam MOV0500
 54   27,0        27   27                         
6. Juřeník Jakub MOV0601
 53   26,5             30   23                    
7. Létal Jonáš SFM0901
 40   20,0        17                  23          
8. Fuják Adam HAV1200
 35   17,5             19             16          
9. Létal Hynek SFM1001
 33   16,5        18                  15          
10. Vojvodík Rudolf MOV0800
 32   16,0             13             19          
11. Ševčík Matěj XHK7908
 31   15,5        16   15                         
12. Kołodziejczyk Bartłomiej 14P0302
 30   30,0                  30                    
12. Závadský Matěj
 30   30,0        30                              
14. Kochańczyk Jakub 14P0304
 27   27,0                  27                    
15. Zajíc Josef LOV7601
 26   13,0        19    7                         
16. Ryška Matěj TRI0604
 25   25,0             25                         
16. Vondrouš Jan BFM0805
 25   25,0        25                              
18. Klose Albert SFM1000
 24   24,0                            24          
18. Volkov Maksym 38S0700
 24   24,0             24                         
20. Juračák David
 23   23,0             23                         
21. Brettler Matyas
 22   22,0        22                              
21. Cieslar Michael TRI0505
 22   22,0             22                         
21. Rýznar Vojtěch BFM0704
 22   22,0                            22          
24. Mališ Eduard BFM0703
 21   21,0                            21          
24. Swierkosz Krzysztof 2KP7200
 21   21,0        21                              
26. Mazgaj Jiří
 20   20,0             20                         
26. Popelka Antonín
 20   20,0        20                              
26. Rýznar Petr BFM0902
 20   20,0                            20          
29. Kostka Petr MOV8200
 18   18,0                            18          
30. Hrabal František BFM1001
 17   17,0                            17          
30. Mitrenga Jan TRI0702
 17   17,0             17                         
32. Karásek Richard
 16   16,0             16                         
33. Jašík Martin
 14   14,0             14                         
33. Kostka Artur MOV0901
 14   14,0                            14          
35. Šperlich Petr 1LX0700
 13   13,0                            13          
36. Koťátko Albert
 12   12,0             12                         
37. Vlach Antonín SJC0903
 11   11,0             11                         
38. Bohmer Matyas
 10   10,0             10                         
39. Pavelek Radim
  9    9,0              9                         
40. Panna Matyáš MOV1300
  8    8,0              8                         
41. Pavelek Vojtěch
  6    6,0              6