Event results: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

Class: M21E

Date:
2019/05/11
Place:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Organiser:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Used map:
Šumperk, 1:4000, E=2m, květen 2019, A4
Director:
Paloncý Pavel - R3
Referee:
Janů Zdeněk - R2
Course setter:
Turczer Petr - R1, Rajnošek Zdeněk
JURY:
Kozáková Zdenka, Fiala Jan, Panchártek Jan
Protocol:
Závodu se zúčastnilo celkem 1282 závodníků. Odvod půjčovného za SI činí 2000 Kč. Závod proběhl pod polojasnou oblohou bez deště. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění.
M21E
2.80 km, 52 m, 19 controls, Rank. coef.: 1.06, KS coef.: 0, PB: 9452
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Glonek Jakub KAM9602 R OK Kamenice 13:11 10053
2. Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 13:14 + 0:03 10015
3. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 13:16 + 0:05 9990
4. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 13:52 + 0:41 9536
5. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 13:55 + 0:44 9498
6. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 14:01 + 0:50 9422
7. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 14:08 + 0:57 9334
8. Glaner Franz 18A0001 C WAT 14:12 + 1:01
9. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 14:16 + 1:05 9233
9. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 14:16 + 1:05 9233
11. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 14:26 + 1:15 9106
12. Bukovac Pavol 27S8100 C Farmaceut Bratislava 14:32 + 1:21
12. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 14:32 + 1:21 9031
14. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 14:36 + 1:25 8980
15. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 14:45 + 1:34 8867
16. Mušinský Tomáš 50001 C 14:46 + 1:35
17. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 14:52 + 1:41 8778
17. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 14:52 + 1:41 8778
17. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 14:52 + 1:41 8778
20. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 14:53 + 1:42 8766
21. Kastner Nicolas 12A0000 C Naturfreunde Wien 15:00 + 1:49
22. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 15:03 + 1:52 8639
22. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 15:03 + 1:52 8639
24. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 15:04 + 1:53 8627
25. Valeš Jiří LPM9502 E OK Lokomotiva Plzeň 15:07 + 1:56 8589
26. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:08 + 1:57 8576
27. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 15:09 + 1:58 8564
28. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 15:15 + 2:04 8488
29. Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 15:18 + 2:07 8450
30. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 15:19 + 2:08 8437
31. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 15:21 + 2:10 8412
32. Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice 15:27 + 2:16 8336
33. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 15:29 + 2:18 8311
34. Davidik Marian 60001 C 15:33 + 2:22
35. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 15:42 + 2:31 8147
36. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 15:45 + 2:34 8109
37. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 15:49 + 2:38 8059
38. Kubina Filip 43S8900 C ŠK Sandberg Bratislava 15:53 + 2:42
39. Krajčík Michal 50003 C 16:03 + 2:52
40. Nakvosas Gytis 30001 C 16:08 + 2:57
40. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 16:08 + 2:57 7819
40. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 16:08 + 2:57 7819
43. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 16:16 + 3:05 7718
44. Tysz Adam 50006 C 16:20 + 3:09
45. Mižúr Peter 100002 C 17:07 + 3:56
46. Bichl Daniel 18A0000 C WAT 18:09 + 4:58
Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové DISK 0
Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno DISK 0