Event results: Mistrovství oblasti ve sprintu

Class: H35

Date:
2018/04/21
Place:
Slaný - letní kino
Organiser:
SLA - SKOB Slaný
Used map:
Slaný - Háje
Director:
Zemková Helena - R3
Referee:
Hrdličková Ludmila - R2
Course setter:
Hanák Jan - R2
Protocol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán. Byl ošetřen jeden drobný úraz.
H35
2.02 km, 66 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 17:08
2. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 17:15 + 0:07
3. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 17:29 + 0:21
3. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 17:29 + 0:21
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:43 + 0:35
6. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 18:04 + 0:56
7. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:07 + 0:59
8. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 18:10 + 1:02
9. Pucherna Eduard SMR7401 SNS Smržovka 18:40 + 1:32
10. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 18:41 + 1:33
11. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 18:44 + 1:36
12. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 19:07 + 1:59
13. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 19:26 + 2:18
14. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 19:32 + 2:24
15. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 19:35 + 2:27
16. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 20:20 + 3:12
17. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 20:21 + 3:13
18. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 20:34 + 3:26
19. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 20:35 + 3:27
20. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 20:36 + 3:28
21. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 20:49 + 3:41
21. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 20:49 + 3:41
23. Rod Jan VSP7423 USK Praha 21:13 + 4:05
24. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 21:29 + 4:21
25. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 21:41 + 4:33
26. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 22:08 + 5:00
27. Votruba Ondřej NNN8001 Neregistrovaní 23:50 + 6:42
28. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 24:07 + 6:59
29. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 25:44 + 8:36
30. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 25:53 + 8:45
31. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 26:34 + 9:26
32. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:22 + 10:14
33. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 27:32 + 10:24
34. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 27:38 + 10:30
35. Motejzík Petr DLP7600 OOB TJ Dukla Praha 42:59 + 25:51
36. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 43:33 + 26:25
Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice DISK