Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Křemže
Pořadatel:
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Mapa:
Ředitel závodu:
Troupová Vladěna
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří
Stavitel tratí:
Rychtecký Josef
Protokol:
Křemže 28.4.18; 10:40 hod.; Vzhledem k nesouladu v nastavení času na cílových krabičkách a chybnému označení nepřekonatelné překážky v prostoru před sběrnou kontrolou rozhodla jury ukončit závod ve všech kategoriích na kontrole předcházející sběrné kontrole 100. Jury: Hejzlar Josef, Hudečková Helena, Šafařík Ivo
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     HDR     P    
D10
0.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Beáta VTA0853 SC vebr-sport 14:39
2. Jarošová Linda VCB OB České Budějovice 29:16 + 14:37
3. Fialová Markéta KRE1050 OOB TJ Sokol Křemže 44:16 + 29:37
Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D12
0.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 6:10
2. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 7:30 + 1:20
3. Vaněčková Anežka OPI0650 Orientační sporty Písek 8:27 + 2:17
4. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 10:28 + 4:18
5. Čerklová Eva KRE0751 OOB TJ Sokol Křemže 10:35 + 4:25
6. Zemanová Barbora KRE0750 OOB TJ Sokol Křemže 12:43 + 6:33
7. Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport 17:22 + 11:12
D14
1.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 6:07
2. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 6:35 + 0:28
3. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 7:29 + 1:22
4. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 7:37 + 1:30
5. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 7:40 + 1:33
6. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 7:42 + 1:35
7. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 8:23 + 2:16
8. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 8:46 + 2:39
9. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 9:48 + 3:41
D16
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 9:30
2. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 10:53 + 1:23
3. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 11:51 + 2:21
4. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 12:19 + 2:49
5. Přílepková Jana VTA0353 SC vebr-sport 14:49 + 5:19
D18
1.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 11:34
2. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 13:28 + 1:54
3. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 14:42 + 3:08
4. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 14:49 + 3:15
5. Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice 16:29 + 4:55
6. Kahudová Dominika OPI0158 Orientační sporty Písek 19:56 + 8:22
7. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 21:33 + 9:59
8. Winzigová Gabriela OPI0157 Orientační sporty Písek 23:03 + 11:29
D20
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 13:32
2. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 15:45 + 2:13
D21
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 12:20
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 13:02 + 0:42
3. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 14:06 + 1:46
4. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 30:38 + 18:18
D35
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 17:24
2. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 18:48 + 1:24
3. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 27:04 + 9:40
4. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 27:27 + 10:03
D45
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 11:53
2. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 13:35 + 1:42
3. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 14:29 + 2:36
4. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 17:04 + 5:11
5. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 20:03 + 8:10
D55
1.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 17:28
D75
1.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 22:36
H10
0.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 7:45
2. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 9:57 + 2:12
3. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 16:23 + 8:38
4. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 16:39 + 8:54
5. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 19:34 + 11:49
6. Pekarovič Jakub VTA1001 SC vebr-sport 20:33 + 12:48
7. Bischof Kryštof KRE OOB TJ Sokol Křemže 21:12 + 13:27
H12
1.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 8:57
2. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 10:09 + 1:12
3. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 11:28 + 2:31
4. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 12:08 + 3:11
5. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 13:01 + 4:04
6. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 13:15 + 4:18
7. Homolka Adam KRE0700 OOB TJ Sokol Křemže 14:24 + 5:27
8. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 14:53 + 5:56
9. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 15:15 + 6:18
10. Strnad Jakub OLP0700 PSK Olymp Praha 16:00 + 7:03
11. Jaroš Jáchym VCB OB České Budějovice 16:37 + 7:40
12. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 17:41 + 8:44
13. Longauer Tomáš KRE0702 OOB TJ Sokol Křemže 26:58 + 18:01
14. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 28:00 + 19:03
H14
1.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 8:57
2. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 9:55 + 0:58
3. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 10:06 + 1:09
4. Žalud Jan VTA0401 SC vebr-sport 10:30 + 1:33
5. Vozábal František OPI0401 Orientační sporty Písek 11:55 + 2:58
6. Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport 13:33 + 4:36
H16
1.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 10:57
2. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 11:53 + 0:56
3. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 12:56 + 1:59
4. Novotný Jan VTA0301 SC vebr-sport 19:57 + 9:00
H18
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 14:01
2. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 17:50 + 3:49
3. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 19:51 + 5:50
4. Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek 25:25 + 11:24
H20
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondruška Jan VTA0001 SC vebr-sport 21:06
2. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 22:03 + 0:57
H21
2.30 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4034
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 15:20 4345
2. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 16:31 + 1:11 4046
3. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 16:53 + 1:33 3953
4. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 19:42 + 4:22 3239
5. Prais Marcel KRE9302 OOB TJ Sokol Křemže 19:55 + 4:35 3184
6. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 20:02 + 4:42 3155
7. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 21:15 + 5:55 2847
8. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 22:23 + 7:03 2560
H35
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 13:24
2. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 13:52 + 0:28
3. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 14:17 + 0:53
4. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 14:59 + 1:35
5. Pšenička Vít TCB SK Technik České Budějovice 15:18 + 1:54
Pšenička Jiří TCB SK Technik České Budějovice DISK
H45
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 15:27
2. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 15:35 + 0:08
3. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 15:39 + 0:12
4. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 16:58 + 1:31
5. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 17:07 + 1:40
6. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 19:22 + 3:55
7. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 19:54 + 4:27
8. Váňa Richard OPI7200 Orientační sporty Písek 20:26 + 4:59
H55
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 14:19
2. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 15:41 + 1:22
3. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 17:44 + 3:25
4. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 17:47 + 3:28
5. Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek 18:02 + 3:43
6. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 18:41 + 4:22
Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor DISK
HDR
0.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 5:11
2. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 6:29 + 1:18
3. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 6:52 + 1:41
4. Hájek Přemysl KRE OOB TJ Sokol Křemže 7:11 + 2:00
5. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 7:18 + 2:07
6. Kudláčková Bela KRE OOB TJ Sokol Křemže 7:38 + 2:27
7. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 8:30 + 3:19
8. Padrtová Simona KRE OOB TJ Sokol Křemže 9:44 + 4:33
9. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 9:49 + 4:38
10. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 10:11 + 5:00
11. Hendrichová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 10:20 + 5:09
12. Fialová Simona KRE1150 OOB TJ Sokol Křemže 11:34 + 6:23
13. Pazderník Jan KRE OOB TJ Sokol Křemže 11:56 + 6:45
14. Návarová Nela KRE OOB TJ Sokol Křemže 12:16 + 7:05
15. Meloun Vladislav KRE OOB TJ Sokol Křemže 12:37 + 7:26
16. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 8:47 + 3:36
17. Harvalík Kamil KRE OOB TJ Sokol Křemže 13:52 + 8:41
18. Mudrová Amálie KRE OOB TJ Sokol Křemže 14:02 + 8:51
19. Jungwirtová Tereza KRE OOB TJ Sokol Křemže 14:57 + 9:46
20. Fleischmannová Anna KRE OOB TJ Sokol Křemže 14:59 + 9:48
21. Sovová Justina KRE OOB TJ Sokol Křemže 20:25 + 15:14
22. Sovová Barbora KRE OOB TJ Sokol Křemže 20:27 + 15:16
23. Novotný Mikuláš KRE OOB TJ Sokol Křemže 21:43 + 16:32
P
1.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmermann Martin KRE9301 OOB TJ Sokol Křemže 10:08
2. Jungbauer Jan KRE OOB TJ Sokol Křemže 12:05 + 1:57
3. Jaroš Jakub VCB OB České Budějovice 12:16 + 2:08
4. Pešková Jitka KRE OOB TJ Sokol Křemže 12:47 + 2:39
5. Homolka Zdeněk KRE OOB TJ Sokol Křemže 14:08 + 4:00
6. Hájková Anežka KRE OOB TJ Sokol Křemže 15:05 + 4:57
7. Maršík Miloš KRE OOB TJ Sokol Křemže 15:42 + 5:34
8. Jarošová Irena VCB OB České Budějovice 25:00 + 14:52
9. Dulovcová Michaela KRE8851 OOB TJ Sokol Křemže 25:17 + 15:09
Vačlena Petr VCB OB České Budějovice DISK
Zimmermann Tomáš KRE9100 OOB TJ Sokol Křemže DISK