Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.05.2018
Místo konání:
Zašová
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Pohoř, 1:4000, e- 4m
Ředitel závodu:
Hrbas Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Žemlík Radim - R3
Stavitel tratí:
Sikora Miroslav, Maliňák Vladimír
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
0.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 7:59
2. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 9:20 + 1:21
3. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 10:00 + 2:01
4. Kubíčková Lucie VIC OB Vizovice 10:53 + 2:54
5. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:27 + 4:28
6. Růžičková Žofie 3RX0900 bez klubu 13:55 + 5:56
7. Kotůlková Dorota AOP1150 Orientační Běh Opava 15:55 + 7:56
8. Hamšíková Linda LCE0902 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:21 + 9:22
9. Byrtusová Klára TRI0852 TJ TŽ Třinec 19:23 + 11:24
10. Rožanská Eliška AOP0953 Orientační Běh Opava 20:00 + 12:01
11. Velichová Denisa LCE1053 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:13 + 12:14
12. Veselková Julie LCE1054 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:16 + 13:17
D10C
0.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 5:51
2. Švidrnochová Nela OOP0950 TJ Opava 6:49 + 0:58
3. Kaufmanová Šárka TRI0851 TJ TŽ Třinec 6:58 + 1:07
4. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 7:25 + 1:34
5. Valyavka Viktoriya 38S0850 VZA Žilina 7:31 + 1:40
6. Perničková Karolína TZL0850 SKOB Zlín 7:58 + 2:07
7. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 10:13 + 4:22
8. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 13:30 + 7:39
9. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 15:36 + 9:45
10. Vyoralová Talma LCE0955 OOB TJ Slovan Luhačovice 8:58 + 3:07
D12C
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 7:23
2. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 7:34 + 0:11
3. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 8:33 + 1:10
4. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 SKOB Zlín 9:13 + 1:50
5. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 9:17 + 1:54
6. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 9:32 + 2:09
7. Cetlová Karolína AOP0752 Orientační Běh Opava 9:42 + 2:19
8. Florešová Hana TZL0653 SKOB Zlín 10:17 + 2:54
9. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 10:32 + 3:09
10. Čudková Kristýna MOV0654 SKOB Ostrava 10:42 + 3:19
10. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 10:42 + 3:19
12. Rožanská Zuzana AOP0653 Orientační Běh Opava 10:52 + 3:29
13. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 10:58 + 3:35
14. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 12:16 + 4:53
15. Jakůbková Jana LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 12:29 + 5:06
16. Matulová Valérie BFM0652 SKOB Frýdek - Místek 13:19 + 5:56
17. Rychtářová Barbora MOV0653 SKOB Ostrava 13:27 + 6:04
18. Malá Karolína VRB0777 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:14 + 6:51
19. Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín 14:23 + 7:00
20. Kotůlková Martina AOP0650 Orientační Běh Opava 20:08 + 12:45
21. Gašparíková Janka 38S0650 VZA Žilina 39:28 + 32:05
D14C
1.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 7:55
2. Švidrnochová Eliška OOP0451 TJ Opava 8:01 + 0:06
3. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 9:02 + 1:07
4. Rybková Vendula TRI0453 TJ TŽ Třinec 9:04 + 1:09
5. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 9:13 + 1:18
6. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 9:25 + 1:30
7. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 9:34 + 1:39
8. Zahradníková Kateřina BFM0551 SKOB Frýdek - Místek 9:40 + 1:45
9. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 10:06 + 2:11
9. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 10:06 + 2:11
11. Procnerová Veronika BFM0453 SKOB Frýdek - Místek 10:08 + 2:13
12. Tomčíková Eliška VRB0555 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:33 + 3:38
13. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 11:42 + 3:47
14. Kolarczyková Eliška TRI0551 TJ TŽ Třinec 12:38 + 4:43
15. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 12:43 + 4:48
16. Cetlová Magdaléna AOP0552 Orientační Běh Opava 12:45 + 4:50
17. Kolaříkova Eliška TZL SKOB Zlín 14:49 + 6:54
18. Helštýnová Nikol LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 18:47 + 10:52
Kočarová Marie BFM0557 SKOB Frýdek - Místek DISK
D16C
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 13:40
2. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 14:43 + 1:03
D18C
1.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 19:49
2. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 20:31 + 0:42
3. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 SKOB Zlín 21:52 + 2:03
4. Štrosová Jana MOV0051 SKOB Ostrava 31:56 + 12:07
D21C
1.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4753
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolková Lucie SOP9052 OOB TJ Slezan Opava 19:36 5038
2. Létalová Soňa SFM8252 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 19:50 + 0:14 4985
3. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 23:07 + 3:31 4237
4. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 23:52 + 4:16 4066
5. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 24:53 + 5:17 3834
6. Kršáková Veronika VIC9090 OB Vizovice 25:21 + 5:45 3727
7. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 26:06 + 6:30 3557
8. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:55 + 9:19 2914
9. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 37:46 + 18:10 897
10. Štětínská Soňa MOV7650 SKOB Ostrava 44:58 + 25:22 0
D35C
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 15:03
2. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 15:56 + 0:53
3. Ďurčová Alena 38S7750 VZA Žilina 18:39 + 3:36
4. Brodová Gabriela SFM7152 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 19:34 + 4:31
5. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 19:36 + 4:33
6. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:22 + 5:19
7. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 22:41 + 7:38
8. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 22:48 + 7:45
9. Zajícová Taťána BFM7752 SKOB Frýdek - Místek 23:26 + 8:23
10. Popieluchová Ivona BFM7453 SKOB Frýdek - Místek 25:11 + 10:08
11. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 28:17 + 13:14
12. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 28:46 + 13:43
13. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 33:11 + 18:08
14. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 33:14 + 18:11
15. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:16 + 21:13
16. Grygarová Eva MOV7753 SKOB Ostrava 36:35 + 21:32
D45C
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 15:59
2. Slavíková Lenka VRB7373 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 19:24 + 3:25
3. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 19:37 + 3:38
4. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:45 + 5:46
5. Bernatíková Šárka SFM7151 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 22:51 + 6:52
6. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:58 + 6:59
7. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 23:41 + 7:42
8. Jastrzembská Jarmila TRI6450 TJ TŽ Třinec 25:52 + 9:53
9. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:54 + 9:55
10. Řehová Renata BFM7151 SKOB Frýdek - Místek 27:51 + 11:52
11. Glabazňová Jana AOP6151 Orientační Běh Opava 28:47 + 12:48
12. Dorčáková Pavlína MOV6951 SKOB Ostrava 30:10 + 14:11
13. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:42 + 14:43
14. Hendrychová Marcela HOB7051 SKOB Horní Benešov 31:35 + 15:36
15. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 33:28 + 17:29
16. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 40:53 + 24:54
Pišová Hana LCE7053 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D55C
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 19:12
2. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 24:49 + 5:37
3. Chodurová Milena SFM5750 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 33:16 + 14:04
4. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 39:13 + 20:01
D65C
1.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polónyiová Darina 38S4850 VZA Žilina 29:48
H10N
0.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mihalka Alexandr MOV0902 SKOB Ostrava 6:00
2. Létal Jonáš SFM0901 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 8:06 + 2:06
3. Mokrosz Mateusz TRI0902 TJ TŽ Třinec 8:15 + 2:15
4. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 9:07 + 3:07
5. Létal Hynek SFM1001 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 10:04 + 4:04
6. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 10:19 + 4:19
7. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 13:20 + 7:20
8. Bjolek Vojtěch BFM0901 SKOB Frýdek - Místek 23:23 + 17:23
9. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:33 + 19:33
H10C
0.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 5:15
2. Cetl Jan AOP0902 Orientační Běh Opava 5:36 + 0:21
3. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 5:40 + 0:25
4. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 6:17 + 1:02
5. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 6:35 + 1:20
6. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 6:36 + 1:21
7. Solař Jan TZL1003 SKOB Zlín 6:52 + 1:37
8. Popieluch Martin BFM0801 SKOB Frýdek - Místek 7:07 + 1:52
9. Němec Michal TZL0805 SKOB Zlín 7:38 + 2:23
10. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 7:47 + 2:32
11. Solař Adam TZL0801 SKOB Zlín 8:10 + 2:55
12. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 11:51 + 6:36
Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín DISK
Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín DISK
H12C
1.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 8:14
2. Krupa Jan TRI0706 TJ TŽ Třinec 8:59 + 0:45
3. Koňařík Vojtéch SVS0701 Orientklub Vsetín 9:03 + 0:49
4. Tuharský Tobiáš TRI0701 TJ TŽ Třinec 9:53 + 1:39
5. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 9:56 + 1:42
6. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 9:59 + 1:45
7. Ryška Matěj TRI0604 TJ TŽ Třinec 10:04 + 1:50
8. Kočara František BFM0701 SKOB Frýdek - Místek 10:26 + 2:12
9. Chudík Martin BFM0604 SKOB Frýdek - Místek 10:40 + 2:26
10. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 10:56 + 2:42
11. Menzel Antonín MOV0700 SKOB Ostrava 11:13 + 2:59
12. Sikora Jan TZL0707 SKOB Zlín 12:05 + 3:51
13. Mitrenga Jan TRI0702 TJ TŽ Třinec 12:10 + 3:56
14. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 12:55 + 4:41
15. Strakoš Ondřej TZL SKOB Zlín 12:59 + 4:45
16. Veselka Matěj LCE0603 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:34 + 5:20
17. Vlach Antonín AOV0700 OOB TJ Baník Ostrava 13:45 + 5:31
18. Truneček Jakub TZL0705 SKOB Zlín 14:17 + 6:03
19. Skýba Jakub Jan LCE0701 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:27 + 6:13
20. Káňa Jindřich LCE0602 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:06 + 6:52
21. Babík Martin 38S0702 VZA Žilina 16:01 + 7:47
22. Márton Lukáš TZL0605 SKOB Zlín 18:03 + 9:49
23. Kurečka Jonáš TRI0704 TJ TŽ Třinec 18:09 + 9:55
24. Křapa Štěpán LCE0604 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:35 + 49:21
Šárek Jakub BFM0607 SKOB Frýdek - Místek DISK
H14C
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 10:37
2. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 11:25 + 0:48
3. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 11:32 + 0:55
4. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 11:43 + 1:06
5. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:50 + 1:13
6. Kirschner Damian TRI0506 TJ TŽ Třinec 12:40 + 2:03
7. Damek Ondřej TRI0503 TJ TŽ Třinec 12:45 + 2:08
8. Graubner Tadeáš 13C0401 SKK Tatanka Zlín 12:58 + 2:21
9. Eichler Vít TZL0401 SKOB Zlín 13:02 + 2:25
10. Vodička Igor UOL0502 SOB Olomouc 13:05 + 2:28
11. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 13:13 + 2:36
12. Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:43 + 4:06
13. Byrtus Jakub TRI0508 TJ TŽ Třinec 15:36 + 4:59
14. Kovařík Tomáš TRI0400 TJ TŽ Třinec 15:42 + 5:05
15. Krupa Jakub TRI0404 TJ TŽ Třinec 17:10 + 6:33
16. Vaněk Ondřej TZL0402 SKOB Zlín 17:18 + 6:41
17. Smyček David BFM0504 SKOB Frýdek - Místek 17:42 + 7:05
18. Humeník David LCE0402 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:45 + 11:08
19. Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec 22:07 + 11:30
20. Slavík Ondřej VRB0505 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:48 + 12:11
21. Grygar Václav MOV0502 SKOB Ostrava 23:20 + 12:43
22. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:40 + 13:03
23. Kovařík Šimon LCE0503 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:54 + 15:17
24. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 26:36 + 15:59
25. Martinek Matyáš TZL0504 SKOB Zlín 26:52 + 16:15
26. Mikšík Michal TZL0508 SKOB Zlín 31:55 + 21:18
H16C
1.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:56
2. Bjolek Michal BFM0305 SKOB Frýdek - Místek 14:33 + 0:37
3. Jurčík Tomáš 38S0301 VZA Žilina 15:13 + 1:17
4. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 17:01 + 3:05
5. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 17:23 + 3:27
6. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:39 + 4:43
7. Blank Noah SKM0201 KOB Směr Kroměříž 21:09 + 7:13
8. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 21:20 + 7:24
9. Haltof Adam TRI0300 TJ TŽ Třinec 23:43 + 9:47
10. Koňařík Vít SVS0200 Orientklub Vsetín 25:28 + 11:32
11. Matoušek Ondřej MOV0300 SKOB Ostrava 37:03 + 23:07
Vakant DISK
H18C
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 16:25
2. Král Martin OTK0100 OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:11 + 34:46
Janda Přemek TZL0103 SKOB Zlín DISK
H21C
1.70 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6685
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:36 6740
2. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 15:40 + 0:04 6711
3. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 15:55 + 0:19 6605
4. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 16:12 + 0:36 6485
5. Bernatík Lukáš SFM9801 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 17:20 + 1:44 6003
6. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 17:40 + 2:04 5861
7. Montero Cárceles Elmar MOV9602 SKOB Ostrava 17:57 + 2:21 5741
8. Žaloudík Jiří KRN8600 KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:21 + 3:45 5146
9. Pavlas Radek TZL8503 SKOB Zlín 20:31 + 4:55 4650
10. Frainšic Michal BFM8303 SKOB Frýdek - Místek 20:54 + 5:18 4487
11. Lejsek Tadeáš PGP8903 SK Praga 20:58 + 5:22
12. Jurek Radim 4EC8500 Frenštát pod Radhoštěm 21:26 + 5:50
13. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 22:46 + 7:10 3693
14. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 23:58 + 8:22 3183
15. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 24:35 + 8:59 2921
16. Smolka Ondřej SOP8612 OOB TJ Slezan Opava 24:44 + 9:08 2857
17. Minarčík Tomáš KRN8102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:28 + 10:52 2121
18. Langer Martin LOV8400 lepus.cz 28:35 + 12:59 1221
19. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 30:41 + 15:05 328
20. Navrátil Adam TRI9900 TJ TŽ Třinec 49:29 + 33:53 0
H35C
1.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrys Petr LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 17:38
2. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 20:22 + 2:44
3. Tuharský Martin TRI7702 TJ TŽ Třinec 20:36 + 2:58
4. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 21:30 + 3:52
5. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 21:32 + 3:54
6. Byrtus Petr TRI7703 TJ TŽ Třinec 21:59 + 4:21
7. Cveček Martin PVP7400 VSS Přírodověda Praha 22:24 + 4:46
8. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:14 + 6:36
9. Berger TOmáš MOV6901 SKOB Ostrava 25:22 + 7:44
10. Kusák Ivan EZL6502 PEV Zlín 25:42 + 8:04
11. Kotůlek Jan AOP7801 Orientační Běh Opava 25:53 + 8:15
12. Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek 26:04 + 8:26
13. Ryška Kamil TRI7800 TJ TŽ Třinec 26:24 + 8:46
14. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 27:30 + 9:52
15. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 28:06 + 10:28
16. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 29:22 + 11:44
17. Stibor Zbyněk VRB7601 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:04 + 14:26
18. Matula Pavel BFM7602 SKOB Frýdek - Místek 32:09 + 14:31
Vlach Oldřich AOV7700 OOB TJ Baník Ostrava DISK
H45C
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 15:57
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 16:48 + 0:51
3. Slavík Tomáš VRB6808 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 16:56 + 0:59
4. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 17:44 + 1:47
5. Kunz Petr OTK6910 OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:30 + 3:33
6. Juračka Zdeněk HAV5702 OB Havířov 19:41 + 3:44
7. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:57 + 4:00
8. Bernatík Aleš SFM7201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 20:09 + 4:12
9. Strakoš Bohumil TZL SKOB Zlín 20:26 + 4:29
10. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 21:18 + 5:21
11. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 22:13 + 6:16
12. Bačo Lubomír SOP6201 OOB TJ Slezan Opava 22:30 + 6:33
13. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 24:08 + 8:11
14. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 24:13 + 8:16
15. Kočara Jiří BFM7001 SKOB Frýdek - Místek 27:05 + 11:08
16. Cetl Vladimír AOP6602 Orientační Běh Opava 31:50 + 15:53
17. Kantor Roman TRI6501 TJ TŽ Třinec 37:18 + 21:21
H55C
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 16:02
2. Maceček Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 17:38 + 1:36
3. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 18:03 + 2:01
4. Prokop Lubomír TRI6001 TJ TŽ Třinec 20:15 + 4:13
5. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 21:08 + 5:06
6. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 22:28 + 6:26
7. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 22:29 + 6:27
8. Wojarski Krzysztof 2KP6000 Bielsko-Biala O-Team 24:06 + 8:04
9. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 24:54 + 8:52
10. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 25:23 + 9:21
11. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 30:17 + 14:15
12. Haltof Jindřich TRI6201 TJ TŽ Třinec 38:00 + 21:58
13. Labudík Milan VRB6202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:04 + 23:02
H65C
1.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 22:45
2. Pospíšil Karel VRB5001 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:47 + 0:02
3. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 23:43 + 0:58
4. Vakant 52:32 + 29:47
Chylík Pavol MOV4901 SKOB Ostrava DISK
H70C
1.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 39:40
2. Opletal Jaroslav TRI3700 TJ TŽ Třinec 44:39 + 4:59
3. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 53:39 + 13:59
Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín DISK
HDR
0.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graubner Mikuláš 13C1000 SKK Tatanka Zlín 7:37
2. Patková Lucia 38S0701 VZA Žilina 8:08 + 0:31
3. Kosíková Julie VRB0750 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 9:01 + 1:24
4. Brandštetter Patrik MOV1000 SKOB Ostrava 9:07 + 1:30
5. Popluhárová Marianna 38S0752 VZA Žilina 9:36 + 1:59
6. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 10:02 + 2:25
7. Urbanczikova Nela TRI TJ TŽ Třinec 10:08 + 2:31
8. Babík Tomáš 38S0800 VZA Žilina 10:31 + 2:54
9. Lazárek Štěpán KVS1801 SKOB Kobra Vsetín 11:02 + 3:25
10. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 11:05 + 3:28
11. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:24 + 3:47
12. Gašparíková Beáta 38S0751 VZA Žilina 11:31 + 3:54
13. Čudek Vladimír MOV SKOB Ostrava 11:37 + 4:00
14. Dorčák Tomáš MOV0801 SKOB Ostrava 11:47 + 4:10
15. Peňáz Jan VRB1111 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:52 + 4:15
16. Chudíková Magdalena BFM1051 SKOB Frýdek - Místek 12:00 + 4:23
17. Janků Markéta KVS0951 SKOB Kobra Vsetín 12:07 + 4:30
18. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 12:23 + 4:46
19. Polónyi Samuel 38S0900 VZA Žilina 12:24 + 4:47
20. Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec 12:25 + 4:48
21. Walaski Vítek VRB1400 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:35 + 4:58
22. Kosík Dan 12:38 + 5:01
23. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 12:53 + 5:16
24. Popluhárová Daniela 38S0753 VZA Žilina 14:10 + 6:33
25. Lánová Sofie KVS1251 SKOB Kobra Vsetín 14:33 + 6:56
26. Stiborová Blanka VRB7651 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:40 + 7:03
27. Belová Klaudia 38S0853 VZA Žilina 15:05 + 7:28
28. Horáčková Karolína MOV1051 SKOB Ostrava 15:06 + 7:29
28. Vlachová Hana AOV1151 OOB TJ Baník Ostrava 15:06 + 7:29
30. Popluhárová Kristína 38S0852 VZA Žilina 15:15 + 7:38
31. Mokrosz Tomasz TRI1200 TJ TŽ Třinec 16:04 + 8:27
32. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:13 + 8:36
33. Panna Matyáš MOV1300 SKOB Ostrava 16:14 + 8:37
34. Sušila Filip TZL SKOB Zlín 16:35 + 8:58
35. Menzel František MOV SKOB Ostrava 17:02 + 9:25
36. Šafář Radim TZL SKOB Zlín 17:11 + 9:34
37. Galčánová Karolína VRB0958 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 17:57 + 10:20
38. Graclík Daniel KVS SKOB Kobra Vsetín 18:25 + 10:48
39. Létalová Eva SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 19:12 + 11:35
40. Kotůlek Vít AOP1301 Orientační Běh Opava 21:34 + 13:57
41. Kubíček Ota TZL SKOB Zlín 21:44 + 14:07
42. Žaloudíková Klára KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:12 + 15:35
43. Tesařová Lucie AOP1451 Orientační Běh Opava 32:08 + 24:31
Freith Kvido BFM1601 SKOB Frýdek - Místek DISK
P
1.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procner Zdeněk BFM7401 SKOB Frýdek - Místek 15:35
2. Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 16:47 + 1:12
3. Freith Martin BFM6801 SKOB Frýdek - Místek 17:28 + 1:53
4. Buráňová Hana 9MX7050 BzB 17:39 + 2:04
5. Janyšková Alžběta SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:37 + 3:02
6. Kočarová Klára BFM7251 SKOB Frýdek - Místek 19:32 + 3:57
7. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:04 + 4:29
8. Rožanská Alena AOP0450 Orientační Běh Opava 20:05 + 4:30
9. Tomčíková Hana VRB7879 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:40 + 5:05
10. Šauman Petr ODR6100 SKOB Odry 21:26 + 5:51
11. Válek Ivan MOV SKOB Ostrava 21:45 + 6:10
12. Zahradníková Kateřina BFM7751 SKOB Frýdek - Místek 22:39 + 7:04
13. Bruk Miroslav TRI6100 TJ TŽ Třinec 22:41 + 7:06
14. Tomeček Ladislav HLV7137 KČT - OB Holešov 23:29 + 7:54
15. Novotná Ludmila 23:38 + 8:03
16. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 24:01 + 8:26
17. Kratschmerová Jitka VRB6250 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:15 + 8:40
18. Pospíšilová Magdaléna KVS SKOB Kobra Vsetín 24:18 + 8:43
19. Válek Jakub MOV SKOB Ostrava 24:55 + 9:20
20. David Vladimír st SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 25:12 + 9:37
21. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 25:43 + 10:08
22. David Vladimír SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 25:52 + 10:17
23. Kotůlková Veronika AOP7851 Orientační Běh Opava 25:59 + 10:24
24. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 26:04 + 10:29
25. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:06 + 10:31
26. Haltofová Marie ZLH7050 OOB TJ Zlaté Hory 26:35 + 11:00
27. Davidová Tereza SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 26:53 + 11:18
28. David Petra SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 28:00 + 12:25
29. Ledabylová Alena HOB5551 SKOB Horní Benešov 30:18 + 14:43
30. Urbánková Šárka SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 31:33 + 15:58
31. Hendrych Jiří HOB6701 SKOB Horní Benešov 31:43 + 16:08
32. Dorčák Jan MOV0103 SKOB Ostrava 33:32 + 17:57
33. Rožanská Markéta AOP7450 Orientační Běh Opava 35:53 + 20:18
34. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 36:25 + 20:50
35. Králová Věra OTK7151 OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:30 + 21:55
36. Cetlová Helena AOP7550 Orientační Běh Opava 43:52 + 28:17
37. Popluhárová Martina 38S0450 VZA Žilina 47:01 + 31:26
T
1.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barton Jaroslav TZL SKOB Zlín 23:36
2. Haltof Petr TRI7400 TJ TŽ Třinec 23:55 + 0:19
3. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 24:59 + 1:23
4. Bjolek Lukáš BFM7601 SKOB Frýdek - Místek 31:21 + 7:45
5. Jurčák Tomáš VIC9101 OB Vizovice 33:22 + 9:46
6. Maliňáková Jitka KVS8701 SKOB Kobra Vsetín 41:06 + 17:30
7. Bajer Ondřej 34Z8800 SK Černé plíce 45:30 + 21:54
8. Kundrata Petr JZL7200 TJ Jižní svahy Zlín 46:48 + 23:12
9. Bajerová Barbora 34Z9050 SK Černé plíce 59:25 + 35:49
Střítezský Tomáš SVS Orientklub Vsetín DISK
Tuharská Aneta TRI7751 TJ TŽ Třinec DISK