Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E3

Datum:
22.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
1 : 10 000
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kovalčík Tomáš
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     TK     TL    
D10N
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 24:45
2. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 25:56 + 1:11
3. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 27:40 + 2:55
4. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 29:30 + 4:45
5. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 33:06 + 8:21
D10
2.60 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 29:13
2. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 30:09 + 0:56
3. Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:52 + 1:39
4. Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 33:39 + 4:26
D12
2.90 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 23:54
2. Nowak Anna 57P0650 C Azymut 45 Gdynia 26:13 + 2:19
3. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:42 + 3:48
4. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 32:07 + 8:13
5. Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 33:58 + 10:04
6. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 36:39 + 12:45
7. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 52:49 + 28:55
8. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 56:31 + 32:37
9. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 59:32 + 35:38
D14
3.20 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 33:56
2. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 34:48 + 0:52
3. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 36:08 + 2:12
4. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 36:53 + 2:57
5. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 37:18 + 3:22
6. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 37:42 + 3:46
7. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 37:52 + 3:56
8. Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 51:57 + 18:01
9. Doliňska Julia 27P0450 C BKS Wataha Warszawa 67:49 + 33:53
Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C lepus.cz DISK
Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga DISK
D16
4.40 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 56:55
2. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 62:42 + 5:47
3. Mašatová Eliška PHK0251 C OK 99 Hradec Králové 72:06 + 15:11
4. Doliňska Zuzanna 27P0300 C BKS Wataha Warszawa 83:09 + 26:14
D18
5.20 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 70:37
2. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 94:51 + 24:14
D21A
7.00 km, 180 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5594
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 57:57 6273
2. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 68:28 + 10:31 5319
3. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 71:26 + 13:29 5012
4. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 73:52 + 15:55 4754
5. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 74:06 + 16:09 4679
6. Novotná Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:11 + 17:14 4536
7. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 80:39 + 22:42 4049
8. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 96:19 + 38:22 2777
D21B
5.00 km, 140 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4842
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:12 4963
2. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 45:31 + 1:19 4767
3. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 46:16 + 2:04 4634
4. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:36 + 8:24 3926
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:54 + 11:42 3543
6. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 59:33 + 15:21 3133
7. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 72:56 + 28:44 1763
8. Křenková Geislerová Blank LLI8450 C TJ Loko Liberec 73:04 + 28:52 1729
9. Oliinyk Alona 14U8350 C Sirius 73:05 + 28:53
D35A
5.60 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 59:18
2. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 59:55 + 0:37
3. Sliwczynska Ilona 1DP7850 C Team 360 65:07 + 5:49
4. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 71:30 + 12:12
5. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 72:43 + 13:25
6. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 77:35 + 18:17
7. Golinowska Ela 74P8080 C Swietoszov 89:34 + 30:16
D35B
4.70 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 54:54
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:26 + 2:32
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 60:02 + 5:08
4. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 62:56 + 8:02
5. Vojvodíková Barbara 7SC7550 C Neregistrovaní - MOV 66:14 + 11:20
6. Marszalek Maria 14P7452 C UKS Kometa Gliwice 66:34 + 11:40
7. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 70:42 + 15:48
8. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 72:55 + 18:01
9. Baňska-Bodziona Aneta 3EP7950 C 10BKPanc 74:26 + 19:32
10. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 78:31 + 23:37
11. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 82:39 + 27:45
12. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 85:03 + 30:09
13. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 85:29 + 30:35
14. Rychtarová Barbora 3CC8080 C Rychtárovi 119:40 + 64:46
Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno DISK
Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín DISK
D45A
4.70 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Beata 57P7350 C Azymut 45 Gdynia 49:18
2. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 63:05 + 13:47
3. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 63:57 + 14:39
4. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 69:27 + 20:09
5. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 74:19 + 25:01
6. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 78:04 + 28:46
7. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360° 85:31 + 36:13
8. Kurzyp Anna 69P6850 C MKS MOS Wroclaw 96:45 + 47:27
Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava DISK
D45B
3.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 43:09
2. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:51 + 7:42
3. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 51:09 + 8:00
4. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 51:50 + 8:41
5. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 52:54 + 9:45
6. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 55:59 + 12:50
7. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 56:13 + 13:04
8. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 59:31 + 16:22
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 60:28 + 17:19
10. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 64:54 + 21:45
11. Dragowska Marzena 23P6250 C OK!Sport Warszawa 65:08 + 21:59
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 65:31 + 22:22
13. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 71:11 + 28:02
14. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 74:23 + 31:14
15. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 80:55 + 37:46
16. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 105:34 + 62:25
D55
3.30 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 36:09
2. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 36:39 + 0:30
3. Holinková Milada 44C5550 C Neregistrovaní 39:34 + 3:25
4. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 40:20 + 4:11
5. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 41:21 + 5:12
6. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:58 + 13:49
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 55:55 + 19:46
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:29 + 20:20
9. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 59:16 + 23:07
10. Wojarska Kamilla 2KP6050 C Bielsko-Biala O-Team 67:32 + 31:23
11. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 70:59 + 34:50
12. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 92:53 + 56:44
D65
2.40 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 50:30
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 67:35 + 17:05
H10
2.80 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 21:12
2. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 1:14
3. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 23:09 + 1:57
4. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 27:09 + 5:57
5. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 28:46 + 7:34
6. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 31:34 + 10:22
7. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 36:48 + 15:36
8. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 37:44 + 16:32
9. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 46:14 + 25:02
H10N
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Aleksander 4EP0900 C RKInO JANAS-Y 22:20
2. Marszalek Dawid 14P1002 C UKS Kometa Gliwice 22:43 + 0:23
3. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 24:52 + 2:32
4. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:54 + 2:34
5. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 31:08 + 8:48
H12
3.20 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 29:33
2. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 31:50 + 2:17
3. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 32:54 + 3:21
4. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 42:32 + 12:59
5. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 44:19 + 14:46
6. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:30 + 14:57
7. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 45:55 + 16:22
8. Kurzyp Michal 69P0600 C MKS MOS Wroclaw 58:54 + 29:21
H14
3.70 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 32:53
2. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 42:02 + 9:09
3. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 45:01 + 12:08
4. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 47:01 + 14:08
5. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 50:38 + 17:45
6. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 55:43 + 22:50
7. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 64:30 + 31:37
8. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 66:58 + 34:05
9. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 73:53 + 41:00
10. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 96:06 + 63:13
H16
5.20 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:43
2. Nowak Grzegorz 57P0300 C Azymut 45 Gdynia 45:06 + 0:23
3. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 45:52 + 1:09
4. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 56:29 + 11:46
5. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 75:11 + 30:28
H18
6.60 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 64:10
2. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 72:36 + 8:26
H21A
8.50 km, 230 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7910
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:45 8288
2. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 68:32 + 4:47 7671
3. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:34 + 4:49 7616
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:17 + 6:32 7366
5. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 71:14 + 7:29 7206
6. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:24 + 7:39 7138
7. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 72:02 + 8:17
8. Kalata Michal 88P8901 C MKS Paulinum Jelenia Góra 72:53 + 9:08
9. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 78:22 + 14:37 6299
10. Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 81:41 + 17:56 5881
11. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 82:28 + 18:43 5753
12. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 83:12 + 19:27 5631
13. Pilkowski Tadeusz 23P9001 C OK!Sport Warszawa 85:00 + 21:15
14. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 90:40 + 26:55 4767
15. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 92:19 + 28:34 4553
16. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 103:59 + 40:14 3252
17. Jaroszek Jakub AOP1dp C Orientační Běh Opava 106:14 + 42:29
Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21B
6.50 km, 180 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3720
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 60:33 3888
2. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:41 + 1:08 3761
3. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 68:02 + 7:29 3339
4. Oliinyk Illia 14U8400 C Sirius 71:21 + 10:48
5. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 78:33 + 18:00 2697
6. Stanovský Michal MOV9300 C SKOB Ostrava 87:57 + 27:24 2135
7. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 91:00 + 30:27 1934
H35A
7.20 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Jacek 57P7600 C Azymut 45 Gdynia 51:21
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 52:24 + 1:03
3. Golinowski Pawel 74P8040 C Swietoszov 58:50 + 7:29
4. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 64:24 + 13:03
5. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 67:51 + 16:30
6. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 69:56 + 18:35
7. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:20 + 25:59
8. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 79:12 + 27:51
9. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 82:07 + 30:46
H35B
5.80 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 55:16
2. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 56:33 + 1:17
3. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 60:21 + 5:05
4. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 60:32 + 5:16
5. Janas Sebastian 4EP7400 C RKInO JANAS-Y 63:52 + 8:36
6. Steżycki Grzegorz 3EP8200 C 10BKPanc 66:24 + 11:08
7. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 66:31 + 11:15
8. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:59 + 15:43
9. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 72:37 + 17:21
10. Zeman Radek NNN8049 C Neregistrovaní 73:38 + 18:22
11. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 78:47 + 23:31
12. Sitnicki Mariusz 3EP7700 C 10BKPanc 79:34 + 24:18
13. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 82:35 + 27:19
14. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 85:48 + 30:32
15. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 96:49 + 41:33
16. Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:43 + 69:27
Rychtar Jan 3CC8040 C Rychtárovi DISK
H45A
5.60 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 46:56
2. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 48:15 + 1:19
3. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:23 + 3:27
4. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 51:41 + 4:45
5. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 53:23 + 6:27
6. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 53:29 + 6:33
7. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 56:22 + 9:26
8. Poltoratskyi Denys 14U7200 C Sirius 57:08 + 10:12
8. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 57:08 + 10:12
10. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 60:06 + 13:10
11. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 64:07 + 17:11
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 72:27 + 25:31
13. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 88:14 + 41:18
MS Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 48:49 + 1:53
H45B
4.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 46:24
2. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 51:15 + 4:51
3. Urbaniak Krzysztof 58P6700 C Ks Spójnia Warszawa 52:07 + 5:43
4. Sadílek Ondřej 2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadílek 52:17 + 5:53
5. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 56:40 + 10:16
6. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 62:08 + 15:44
7. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 63:17 + 16:53
8. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 64:04 + 17:40
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 65:16 + 18:52
10. Doliňski Grzegorz 27P7200 C BKS Wataha Warszawa 68:09 + 21:45
11. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 72:11 + 25:47
12. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 75:59 + 29:35
13. Hájek Marek KYL6800 C SK SP Kylešovice 101:55 + 55:31
14. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 131:08 + 84:44
Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk DISK
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK
H55A
4.80 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 48:44
2. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:38 + 5:54
3. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 55:30 + 6:46
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 58:53 + 10:09
5. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 61:17 + 12:33
6. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 61:21 + 12:37
7. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 77:31 + 28:47
8. Sypula Slawomir 4HP5545 C UNTS Warszawa 80:49 + 32:05
H55B
3.60 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:56
2. Dragowski Robert 23P5900 C OK!Sport Warszawa 41:00 + 1:04
3. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 41:42 + 1:46
4. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 45:19 + 5:23
5. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 49:54 + 9:58
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 51:48 + 11:52
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 53:24 + 13:28
8. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 53:38 + 13:42
9. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 55:31 + 15:35
10. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 58:11 + 18:15
11. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 77:45 + 37:49
12. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 84:41 + 44:45
H65
3.30 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 34:01
2. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 37:00 + 2:59
3. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 37:36 + 3:35
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 37:48 + 3:47
5. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 41:51 + 7:50
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 47:40 + 13:39
7. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 49:07 + 15:06
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 49:14 + 15:13
8. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 49:14 + 15:13
10. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:05 + 16:04
11. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:13 + 16:12
12. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 51:29 + 17:28
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 55:06 + 21:05
14. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 85:07 + 51:06
15. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 94:55 + 60:54
H70
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 34:59
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 35:06 + 0:07
3. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 36:35 + 1:36
4. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 37:11 + 2:12
5. Kruczek Stanislaw 41P4800 C WKS Wawel Kraków 39:11 + 4:12
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 44:58 + 9:59
7. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 47:59 + 13:00
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 66:34 + 31:35
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 70:29 + 35:30
H75
2.40 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 27:44
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 29:55 + 2:11
3. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 31:31 + 3:47
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 36:16 + 8:32
5. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 60:20 + 32:36
6. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 79:10 + 51:26
MS Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:27 + 20:43
HDR
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:27
2. Zaoralova Barbora VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:02 + 4:35
3. Schwarzova Katarina LBE C TJ Lokomotiva Beroun 27:37 + 5:10
4. Sadilkova Gabriela 2YZ0850 C Neregistrovaní - Sadílek 28:24 + 5:57
5. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 30:20 + 7:53
6. Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 31:59 + 9:32
7. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 36:26 + 13:59
8. Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 37:07 + 14:40
9. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 39:07 + 16:40
10. Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 40:12 + 17:45
11. Broschova Zuzka VAK C 41:16 + 18:49
12. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 41:17 + 18:50
13. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 45:32 + 23:05
14. Rychly Jakub 44C1051 C Neregistrovaní 46:33 + 24:06
15. Janas Agnieszka 4EP1150 C RKInO JANAS-Y 47:18 + 24:51
16. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 48:33 + 26:06
17. Hejdukova Laura LBM1251 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:47 + 26:20
18. Podmol Ondřej AOP1300 C Orientační Běh Opava 50:33 + 28:06
19. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 51:26 + 28:59
20. Válka Jan SOP1701 C OOB TJ Slezan Opava 51:28 + 29:01
21. Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Orienteering 51:51 + 29:24
22. Janas Malgorzata 4EP1400 C RKInO JANAS-Y 57:05 + 34:38
23. Szabla Feliks 3JP1500 C Farmazony O-Team 58:58 + 36:31
24. Letalova Eva SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 68:35 + 46:08
25. Rajnosek Samuel ZBM C SK Žabovřesky Brno 68:51 + 46:24
26. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 74:46 + 52:19
Kotůlek Vít AOP1301 C Orientační Běh Opava DISK
TK
3.70 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 45:12
2. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:27 + 12:15
3. Janiskova Alzbeta NNN C Neregistrovaní 58:12 + 13:00
4. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 63:49 + 18:37
5. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 65:01 + 19:49
6. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 67:43 + 22:31
7. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 67:48 + 22:36
8. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 68:36 + 23:24
9. Chrástecká Eliška FSP5099 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:17 + 26:05
10. Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 71:49 + 26:37
11. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 71:50 + 26:38
12. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SKOB Horní Benešov 74:10 + 28:58
13. Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 79:50 + 34:38
14. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 82:11 + 36:59
15. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 86:50 + 41:38
16. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 95:32 + 50:20
17. Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 96:57 + 51:45
18. Baco Tomas SOP C OOB TJ Slezan Opava 109:09 + 63:57
19. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:54 + 64:42
20. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 115:15 + 70:03
21. Polach Robert NNN C Neregistrovaní 116:20 + 71:08
22. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 136:26 + 91:14
23. Nedvídková Jitka RUM5151 C ZOOB Rumburk 163:11 + 117:59
Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov DISK
Haider Anna 26A5650 C HSV Ried DISK
Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov DISK
Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering DISK
TL
5.70 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 62:42
2. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 62:43 + 0:01
3. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 67:50 + 5:08
4. Řehulka David NNN C Neregistrovaní 71:04 + 8:22
5. Břečka Tomáš AOP6800 C Orientační Běh Opava 85:37 + 22:55
6. Svoboda Zbynek NNN C Neregistrovaní 111:36 + 48:54
7. Plankova Jana VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 111:49 + 49:07
8. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 117:10 + 54:28
9. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 154:37 + 91:55