Class: D35C
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:23 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 34:04 | + 0:41 |
3. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 34:27 | + 1:04 |
4. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 34:36 | + 1:13 |
5. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 38:23 | + 5:00 |
6. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 39:03 | + 5:40 |
7. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 39:07 | + 5:44 |
8. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:29 | + 6:06 |
9. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 39:37 | + 6:14 |
10. | Lorencová Linda | PLU7676 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:45 | + 6:22 |
10. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 39:45 | + 6:22 |
12. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:13 | + 6:50 |
13. | Kuncová Jana | UOL7854 | C | SOB Olomouc | 40:29 | + 7:06 |
14. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 42:33 | + 9:10 |
15. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 43:41 | + 10:18 |
16. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:55 | + 11:32 |
17. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:32 | + 12:09 |
18. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:13 | + 12:50 |
19. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:34 | + 13:11 |
20. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 49:32 | + 16:09 |
21. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 51:05 | + 17:42 |
22. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 51:41 | + 18:18 |
23. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 52:12 | + 18:49 |
24. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 54:05 | + 20:42 |
25. | Salichová Gabriela | AOP7651 | C | Orientační Běh Opava | 55:02 | + 21:39 |
26. | Ondráčková Adéla | KSU7676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:33 | + 24:10 |
27. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:25 | + 27:02 |
28. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 62:44 | + 29:21 |
29. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:18 | + 32:55 |
30. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 72:06 | + 38:43 |
31. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 72:40 | + 39:17 |
32. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 78:54 | + 45:31 |
33. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 87:56 | + 54:33 |
Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | DISK | ||
Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | DISK |