Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolková Lucie | SOP9052 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:10 | |
2. | Podmolová Vendula | AOP8252 | C | Orientační Běh Opava | 29:31 | + 3:21 |
3. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 29:32 | + 3:22 |
4. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 30:21 | + 4:11 |
5. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:55 | + 4:45 |
6. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 31:22 | + 5:12 |
7. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 32:30 | + 6:20 |
8. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 34:51 | + 8:41 |
9. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Orientační Běh Opava | 38:37 | + 12:27 |
10. | Černohorská Alena | AOP7652 | C | Orientační Běh Opava | 41:34 | + 15:24 |
11. | Rožanská Markéta | AOP7450 | C | Orientační Běh Opava | 50:04 | + 23:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 13:03 | |
2. | Piskořová Alexandra | OOP | C | TJ Opava | 13:50 | + 0:47 |
2. | Hudečková Stella | OOP1150 | C | TJ Opava | 13:50 | + 0:47 |
4. | Rožanská Zuzana | AOP0653 | C | Orientační Běh Opava | 14:30 | + 1:27 |
5. | Holušovi Verunka a Vendulka | AOP | C | Orientační Běh Opava | 19:19 | + 6:16 |
6. | Kowalská Viktorie | C | 19:20 | + 6:17 | ||
7. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 36:10 | + 23:07 |
8. | Rožanská Eliška | AOP0953 | C | Orientační Běh Opava | 41:43 | + 28:40 |
9. | Churavá Emma | C | 43:01 | + 29:58 | ||
10. | Lestly Sára,Ploticová Bára | C | 46:20 | + 33:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 17:39 | |
2. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 20:12 | + 2:33 |
3. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 20:26 | + 2:47 |
4. | Pallová Barbora | C | 25:00 | + 7:21 | ||
5. | Pobořilová Natálie a spol. | OOP | C | TJ Opava | 41:50 | + 24:11 |
6. | Šínová Alexandra | C | 45:20 | + 27:41 | ||
7. | Chalupská Eliška | C | 74:40 | + 57:01 | ||
7. | Novosadová Natálie | C | 74:40 | + 57:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 18:36 | |
2. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 21:06 | + 2:30 |
3. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 22:01 | + 3:25 |
4. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 22:07 | + 3:31 |
5. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 26:32 | + 7:56 |
Koutná Michaela | C | VZDAL |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinkova Milada | C | 28:06 | |||
2. | Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | 29:15 | + 1:09 |
3. | Koutná Marie | C | 42:10 | + 14:04 | ||
4. | Moravcová Jana | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 69:00 | + 40:54 |
5. | Salichová Gabriela | AOP7651 | C | Orientační Běh Opava | 72:00 | + 43:54 |
6. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | 72:45 | + 44:39 |
Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 20:32 | |
2. | Fréhar Pavel | AOP6600 | C | Orientační Běh Opava | 24:26 | + 3:54 |
3. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 25:47 | + 5:15 |
4. | Černohorský Martin | AOP7500 | C | Orientační Běh Opava | 28:23 | + 7:51 |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 29:17 | + 8:45 |
6. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 31:56 | + 11:24 |
7. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 34:51 | + 14:19 |
8. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:23 | + 14:51 |
9. | Smolka Ondřej | SOP8612 | C | OOB TJ Slezan Opava | 38:02 | + 17:30 |
10. | Břečka Tomáš | AOP6800 | C | Orientační Běh Opava | 42:09 | + 21:37 |
11. | Šotola Jiří | C | 49:00 | + 28:28 | ||
12. | Čech Vít | AOP0302 | A | Orientační Běh Opava | 102:19 | + 81:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Viktor | AOP0801 | C | Orientační Běh Opava | 7:59 | |
2. | Kowalská Wiki | AOP | C | Orientační Běh Opava | 13:15 | + 5:16 |
3. | Halátek Barnabáš | C | 17:32 | + 9:33 | ||
4. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 19:19 | + 11:20 |
5. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 19:42 | + 11:43 |
6. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 19:47 | + 11:48 |
7. | Libo Šimon | C | 19:55 | + 11:56 | ||
8. | Gatnar Adam | C | 20:00 | + 12:01 | ||
9. | Gebaurová Viktorie | C | 20:30 | + 12:31 | ||
10. | Grešková Jana | C | 26:10 | + 18:11 | ||
11. | Gatnar Martin | C | 43:11 | + 35:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Orientační Běh Opava | 14:59 | |
2. | Hýbl Jeremy | C | 27:00 | + 12:01 | ||
3. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 29:21 | + 14:22 |
Štencel Matěj | C | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černohorský Jakub | AOP0502 | C | Orientační Běh Opava | 24:55 | |
2. | Fréhar Benjamin | AOP0400 | C | Orientační Běh Opava | 29:31 | + 4:36 |
3. | Krček Jan | AOP0500 | B | Orientační Běh Opava | 37:40 | + 12:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 17:39 | |
2. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 22:18 | + 4:39 |
3. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 23:16 | + 5:37 |
4. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 29:57 | + 12:18 |
5. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 44:51 | + 27:12 |