Race results: OLM Opava, 11. závod

Date:
2018/06/13
Place:
Nové Sedlice, altánek pod lesem
Organiser:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
AOP - Orientační Běh Opava
Used map:
výřez z nové mapy AOP (dříve Úhorky 2002, 2004)
Director:
Referee:
Course setter:
Jurčák Karel - R3
Classes:
D     D10     D12     D14     DV     H     H12     H14     HV    
D
12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pachmannová Bára AOP0351 54:02
2. Pachmannová Hana AOP7252 55:47 + 1:45
3. Glabazňová Jana AOP6151 60:57 + 6:55
4. Hájková Jitka SOP7150 63:28 + 9:26
D10
7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pachmannová Iva AOP0852 30:19
2. Borunská Alžběta AOP0950 52:06 + 21:47
3. Švidrnochová Nela OOP0950 55:38 + 25:19
D12
7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovalčíková Alena AOP0751 25:32
2. Rožanská Zuzana AOP0653 39:43 + 14:11
3. Cetlová Helena AOP7550 74:08 + 48:36
D14
11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pachmannová Katka AOP0551 26:31
2. Švidrnochová Eliška OOP0451 28:49 + 2:18
3. Kovalčíková Anna AOP0453 31:06 + 4:35
4. Cetlová Magdaléna AOP0552 32:12 + 5:41
5. Wolfová Karolína AOP0454 78:38 + 52:07
6. Rožanská Alena AOP0450 78:43 + 52:12
DV
10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kašparová Šárka AOP7251 52:07
2. Švidrnochová Hana OOP7751 60:52 + 8:45
3. Rožanská Markéta AOP7450 71:55 + 19:48
H
14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Schuster Marek SSU9303 35:25
2. Valík Adam AOP0301 40:06 + 4:41
3. Kovalčík Tomáš AOP7301 42:54 + 7:29
4. Vít Čech AOP0302 43:35 + 8:10
5. Borunský Tomáš AOP7402 46:07 + 10:42
6. Schuster Martin AOP6502 54:22 + 18:57
7. Bencúr Juraj LCE7701 59:11 + 23:46
8. Sklenář Miroslav AOP6302 63:46 + 28:21
9. Černohorský Martin AOP7500 68:47 + 33:22
10. Žebrák Zbyněk LOV7101 80:08 + 44:43
H12
8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovalčík Petr AOP0901 25:28
2. Černohorský Jan AOP0704 46:27 + 20:59
H14
10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Černohorský Jakub AOP0502 68:38
2. Cetl Vladimír AOP6602 53:11 +
HV
10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ryšavý Jiří OOP5803 48:40
2. Jurčák Karel SOP5101 72:33 + 23:53
3. Volný Jiří SOP5601 73:26 + 24:46
4. Balcar Adam SOP 134:22 + 85:42