Event results: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Club results : TRI (20)

Date:
2019/06/02
Place:
Otaslavice
Organiser:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Used map:
Obrova noha, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Director:
Matyšek Radoslav - R3
Referee:
Grepl Ladislav - R2
Course setter:
Binar Robert - R2, Otruba Karel - R3
Classes:
D10C     D14B     D14C     D16B     D55B     H12C     H14B     H16B     H18B     H35B     H35C     P    
D10C
2.20 km, 35 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
13. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 24:26 + 6:26
D14B
3.00 km, 75 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
21. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 31:41 + 11:52
D14C
2.50 km, 60 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
6. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 31:18 + 6:53
D16B
3.30 km, 90 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 32:51 + 3:43
9. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 37:44 + 8:36
D55B
3.00 km, 80 m, 12 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
6. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 40:15 + 7:15
H12C
2.40 km, 50 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 15:12
27. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 41:10 + 25:58
H14B
3.10 km, 85 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
28. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 35:33 + 13:34
33. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 40:16 + 18:17
H16B
3.80 km, 95 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
4. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:42 + 2:48
12. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 35:42 + 6:48
14. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 36:31 + 7:37
22. Martynek Petr TRI0304 C TJ TŽ Třinec 72:19 + 43:25
H18B
4.60 km, 155 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
2. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 37:47 + 2:23
H35B
4.90 km, 165 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
14. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 71:17 + 29:33
H35C
4.20 km, 140 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
8. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 50:57 + 9:08
13. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 62:10 + 20:21
P
3.30 km, 85 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
31. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 65:45 + 36:30
35. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 71:22 + 42:07