Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anežka Votavová | OK Roztoky | 13:27 | |||
2. | Markéta Kubecová | OK Kamenice | 17:02 | + 3:35 | ||
3. | Gabriela Hrušková | SK Praga | 17:37 | + 4:10 | ||
4. | Marie Pavlů | Matfyz Praha | 20:16 | + 6:49 | ||
5. | Tereza Lenská | Oddíl OB Kotlářka | 24:40 | + 11:13 | ||
6. | Augustina Uhlíková | Oddíl OB Kotlářka | 36:25 | + 22:58 | ||
7. | Kateřina Šavelová | Oddíl OB Kotlářka | 37:20 | + 23:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benjamin Adam Vít | OK Kamenice | 9:22 | |||
2. | Štěpán Zavadil | 14:12 | + 4:50 | |||
3. | Josef Pinkr | TJ Hostivice | 15:30 | + 6:08 | ||
4. | Jan Řepka | Neregistrovaní | 15:35 | + 6:13 | ||
5. | Patrik Dvořák | Oddíl OB Kotlářka | 18:04 | + 8:42 | ||
6. | Michael Halaška | Oddíl OB Kotlářka | 20:28 | + 11:06 | ||
7. | Kryštof Sláma | OK Kamenice | 21:03 | + 11:41 | ||
8. | Patrik Benda | TJ Lokomotiva Beroun | 21:27 | + 12:05 | ||
9. | Vilém Stříbrný | TJ Lokomotiva Beroun | 22:28 | + 13:06 | ||
10. | Jan Prox | Neregistrovaní | 22:33 | + 13:11 | ||
11. | Filip Rybář | Oddíl OB Kotlářka | 24:33 | + 15:11 | ||
Adam Zavadil | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpán Krátký | 11:46 | ||||
2. | Anna Řepková | Neregistrovaní | 12:18 | + 0:32 | ||
3. | Veronika Proxová | Neregistrovaní | 14:44 | + 2:58 | ||
4. | Zuzana Rakovcová | Neregistrovaní | 14:47 | + 3:01 | ||
5. | Pavel Rakovec | Neregistrovaní | 14:56 | + 3:10 | ||
6. | Lubor Ondráček | VŠTJ Ekonom Praha | 15:19 | + 3:33 | ||
7. | Vít Lukavský | KOB Kladno | 15:43 | + 3:57 | ||
8. | Jaroslav Posch | KOB Tretra Praha | 15:49 | + 4:03 | ||
9. | Elen Křížová | 16:09 | + 4:23 | |||
10. | Tomáš Lumbach | 17:11 | + 5:25 | |||
11. | Matyáš Janda | DKL - KOB Kladno | 18:02 | + 6:16 | ||
12. | Vojta Bozděch | 19:35 | + 7:49 | |||
13. | Ondřej Vlasaný | 25:41 | + 13:55 | |||
14. | Jan Pinkr | TJ Hostivice | 26:12 | + 14:26 | ||
15. | Dora Bulirova | 32:01 | + 20:15 | |||
16. | Tomáš Nosek | Neregistrovaní | 35:42 | + 23:56 | ||
17. | Vojta Eliáš | Neregistrovaní | 45:15 | + 33:29 | ||
18. | Emma Collis | Oddíl OB Kotlářka | 54:19 | + 42:33 | ||
19. | Helena Collis | Oddíl OB Kotlářka | 54:20 | + 42:34 |