Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | OB České Budějovice | 11:51 | |
2. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 13:21 | + 1:30 |
3. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 14:58 | + 3:07 |
4. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 15:24 | + 3:33 |
5. | Byrtusová Klára | TRI0852 | C | TJ TŽ Třinec | 24:31 | + 12:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | VSP0553 | C | USK Praha | 13:26 | |
2. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | A | SK Studenec | 13:54 | + 0:28 |
3. | Pecková Tereza | VLI0551 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:58 | + 0:32 |
4. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | B | Slavia Liberec orienteering | 14:59 | + 1:33 |
5. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 15:08 | + 1:42 |
6. | Skalová Jolana | TJN0653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:11 | + 3:45 |
7. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 17:15 | + 3:49 |
8. | Florian Anika | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 18:16 | + 4:50 |
9. | Aigmueller Camilla | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 18:18 | + 4:52 |
10. | Varga Marie | 3 | C | LZ OMAHA | 18:22 | + 4:56 |
11. | Štemberová Bára | TJN0650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:58 | + 5:32 |
12. | Hofhanzlová Štěpánka | SJI0654 | C | OK Jihlava | 19:15 | + 5:49 |
13. | Janošíková Eva | VCB0552 | C | OB České Budějovice | 19:18 | + 5:52 |
14. | Lueger Lena | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 20:23 | + 6:57 |
15. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:26 | + 9:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macholdová Tereza | VPM0254 | A | KOS Slavia Plzeň | 16:28 | |
2. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | Sportcentrum Jičín | 16:46 | + 0:18 |
3. | Suta Anna Emilija | 21L0250 | C | ZVOC | 17:04 | + 0:36 |
4. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | 17:10 | + 0:42 |
5. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 17:12 | + 0:44 |
6. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:19 | + 0:51 |
7. | Randáková Alžběta | VRL0252 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:21 | + 0:53 |
8. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 17:46 | + 1:18 |
9. | Trezina Aija Denija | 21L0251 | C | ZVOC | 18:53 | + 2:25 |
10. | Hnilica Jana | 58 | C | OLT Transdanubien | 19:08 | + 2:40 |
11. | Řeháková Gabriela | VPM0353 | B | KOS Slavia Plzeň | 19:16 | + 2:48 |
12. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 19:25 | + 2:57 |
13. | Čechmánková Anna | PGP0452 | C | SK Praga | 19:26 | + 2:58 |
14. | Skácelová Adéla | VLI0454 | B | Slavia Liberec orienteering | 19:29 | + 3:01 |
15. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | C | USK Praha | 19:32 | + 3:04 |
16. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 19:46 | + 3:18 |
17. | Burešová Eliška | VLI0456 | B | Slavia Liberec orienteering | 20:10 | + 3:42 |
18. | Novotná Annie | VPM0253 | C | KOS Slavia Plzeň | 20:13 | + 3:45 |
19. | Šestáková Marie | VLI0452 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:18 | + 3:50 |
20. | Richtrová Kamila | VPM0451 | A | KOS Slavia Plzeň | 21:33 | + 5:05 |
21. | Malniece Liene | 21L0350 | C | ZVOC | 23:18 | + 6:50 |
22. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 23:20 | + 6:52 |
23. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:22 | + 6:54 |
24. | Beranová Hana | VSP0455 | B | USK Praha | 23:29 | + 7:01 |
25. | Klechová Karolína | VRB0499 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 23:37 | + 7:09 |
26. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:56 | + 7:28 |
27. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 24:43 | + 8:15 |
28. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 24:46 | + 8:18 |
29. | Aigmueller Flora | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 27:47 | + 11:19 |
30. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | C | Nejdek Orienteering | 28:43 | + 12:15 |
Pesničáková Soňa | TJN0451 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Nagyová Kateřina | TJN0452 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Ziebová Veronika | NEK0450 | C | Nejdek Orienteering | DISK | ||
Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rogl Franziska | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 25:51 | |
2. | Boros Kitti | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 26:51 | + 1:00 |
3. | Loeschnig Sophia | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 31:25 | + 5:34 |
4. | Lueger Ingrid | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 34:44 | + 8:53 |
5. | Perktold Barbara | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 43:28 | + 17:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dyaksova Andreya | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 18:21 | |
2. | Gieyendanner Delia | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 18:38 | + 0:17 |
3. | Niggli Alina | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 18:44 | + 0:23 |
4. | Firešová Markéta | ZBM9951 | E | SK Žabovřesky Brno | 18:49 | + 0:28 |
5. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 19:26 | + 1:05 |
6. | Niggli Natalja | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 19:53 | + 1:32 |
7. | Rulle Arta Renate | 21L0050 | C | ZVOC | 20:05 | + 1:44 |
8. | Mueller Flurina | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 20:33 | + 2:12 |
9. | Bieri Flurina | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 21:22 | + 3:01 |
10. | Gallová Veronika | STH0053 | B | SK Studenec | 21:48 | + 3:27 |
11. | Gaio Rachele | C | 24:28 | + 6:07 | ||
12. | Lueger Anna | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 25:41 | + 7:20 |
13. | Sartori Alice | C | 26:31 | + 8:10 | ||
14. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:00 | + 11:39 |
15. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | C | Nejdek Orienteering | 32:26 | + 14:05 |
16. | Dalfolo Debora | C | 35:03 | + 16:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Corradini Stephania | C | 16:53 | |||
2. | Randáková Helena | VRL7452 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:55 | + 0:02 |
3. | Hančová Petra | LPU9659 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 16:58 | + 0:05 |
4. | Šimková Johanka | SHK9355 | E | OK Slavia Hradec Králové | 17:22 | + 0:29 |
5. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | E | VSK Přírodní vědy Praha | 17:24 | + 0:31 |
6. | Diener Laura | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 18:18 | + 1:25 |
7. | Kubínová Veronika | SKV9752 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 18:27 | + 1:34 |
8. | Valdmane Liga | 21L9450 | C | ZVOC | 18:41 | + 1:48 |
9. | Ventrura Alice | C | 18:47 | + 1:54 | ||
10. | Erhart Antonia | 42 | C | OL Graz | 18:55 | + 2:02 |
11. | Voborníková Alena | CTB9451 | C | SK OB Chotěboř | 19:00 | + 2:07 |
12. | Dyaksova Antoane | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 20:13 | + 3:20 |
13. | Janovská Kateřina | PGP9850 | E | SK Praga | 27:46 | + 10:53 |
14. | Hechl Isabel | 49 | C | Naturfreunde Kitzbuehel | 27:51 | + 10:58 |
15. | Hirschhofer Andrea | 46 | C | HSV Absam OL | 35:19 | + 18:26 |
Vlahova Aleksan | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | DISK | ||
Nedyalkova Kalina | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | DISK | ||
Dyaksova Evangel | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | DISK | ||
Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Romana | SKV9452 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:06 | |
2. | Kopáčková Iva | CHT8851 | E | OOB SK Chrast | 19:14 | + 0:08 |
3. | Tomešová Daniela | SJC8451 | E | Sportcentrum Jičín | 21:47 | + 2:41 |
4. | Janovská Petra | PGP7355 | A | SK Praga | 24:44 | + 5:38 |
Chmelíková Tereza | SZP8750 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walther Katja | 58 | C | OLT Transdanubien | 19:43 | |
2. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:13 | + 0:30 |
3. | Burešová Kateřina | VLI7456 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:19 | + 0:36 |
4. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 20:37 | + 0:54 |
5. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:23 | + 1:40 |
6. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:21 | + 4:38 |
7. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:34 | + 8:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 18:31 | |
2. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 18:37 | + 0:06 |
3. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 18:39 | + 0:08 |
4. | Zápotocká Anna | VLI7250 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:06 | + 0:35 |
5. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:39 | + 2:08 |
6. | Finder Gabriele | C | 21:52 | + 3:21 | ||
7. | Hinterhofer Katharina | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 21:57 | + 3:26 |
8. | Hnilica Sonja | 58 | C | OLT Transdanubien | 22:01 | + 3:30 |
9. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 22:16 | + 3:45 |
10. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 22:20 | + 3:49 |
11. | Kastner Barbara | C | 22:24 | + 3:53 | ||
12. | Glatz Sylvia | 42 | C | OL Graz | 22:33 | + 4:02 |
13. | Walch Karin | 42 | C | OL Graz | 23:12 | + 4:41 |
14. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:14 | + 4:43 |
15. | Adenstedt Barbara | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 23:58 | + 5:27 |
16. | Berger Gislind | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 24:02 | + 5:31 |
17. | Aigmueller Martina | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 24:03 | + 5:32 |
18. | Berger Hedi | C | 24:20 | + 5:49 | ||
19. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:28 | + 5:57 |
20. | Kolářová Michaela | PGP7351 | C | SK Praga | 25:32 | + 7:01 |
21. | Zeiner Elisabeth | 42 | C | OL Graz | 26:09 | + 7:38 |
22. | Erhart Andrea | 42 | C | OL Graz | 26:10 | + 7:39 |
23. | Palme Guni | 56 | C | OLC Wienerwald | 30:04 | + 11:33 |
24. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 41:30 | + 22:59 |
Kaminger Ingrid | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:35 | |
2. | Kogler Martina | 90 | C | OL Kufstein | 21:02 | + 1:27 |
3. | Smolková Alena | SSP6450 | C | SK Stopa Praha | 21:38 | + 2:03 |
4. | Lugsteiner Karin | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 22:22 | + 2:47 |
5. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 22:41 | + 3:06 |
6. | Hrabánková Ilona | SSP6250 | C | SK Stopa Praha | 25:25 | + 5:50 |
7. | Hofstaetter Sabine | C | 37:32 | + 17:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | C | SK Stopa Praha | 20:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:14 | |
2. | Škorpil Marek | SZP0901 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 15:17 | + 0:03 |
3. | Červinka Adam | OSN0707 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:19 | + 0:05 |
4. | Bureš David | VLI0707 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:40 | + 4:26 |
5. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:47 | + 4:33 |
6. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:27 | + 5:13 |
7. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 26:18 | + 11:04 |
8. | Procházka Vít | DKP0711 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:50 | + 20:36 |
Podrábský Ctibor | VLI0700 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Hofhanzl Antonín | SJI0906 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | B | USK Praha | 17:30 | |
2. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:15 | + 0:45 |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | B | KOS TJ Tesla Brno | 18:19 | + 0:49 |
4. | Vítek Matěj | SJI0500 | C | OK Jihlava | 21:43 | + 4:13 |
5. | Čechmánek Václav | PGP0607 | C | SK Praga | 21:46 | + 4:16 |
6. | Muehlbacher Lukas | 42 | C | OL Graz | 23:10 | + 5:40 |
7. | Rass Maximilian | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 23:32 | + 6:02 |
8. | Byrtus Jakub | TRI0508 | C | TJ TŽ Třinec | 24:01 | + 6:31 |
9. | Santeler Christoph | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 32:45 | + 15:15 |
10. | Perktold David | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 34:36 | + 17:06 |
Mudrák Šimon | LCE0601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Čech Adam | ROZ0601 | B | OK Roztoky | DISK | ||
Zápotocký František | VLI0500 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia Plzeň | 15:09 | |
2. | Štefan Vít | STH0202 | A | SK Studenec | 15:11 | + 0:02 |
3. | Hasman Marek | VPM0201 | A | KOS Slavia Plzeň | 15:12 | + 0:03 |
4. | Štěrba Marek | SKV0401 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 15:13 | + 0:04 |
5. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 16:51 | + 1:42 |
6. | Peňáz Radek | VRB0313 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 17:01 | + 1:52 |
7. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 17:06 | + 1:57 |
8. | Mueller Corsin | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 17:20 | + 2:11 |
9. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 17:22 | + 2:13 |
10. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:45 | + 2:36 |
11. | Malý Tomáš | VRB0414 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:02 | + 2:53 |
12. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:13 | + 3:04 |
13. | Lesák Ondřej | TJN0306 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:14 | + 3:05 |
14. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 18:16 | + 3:07 |
15. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 18:19 | + 3:10 |
16. | Kolář Matyáš | PGP0304 | C | SK Praga | 18:21 | + 3:12 |
17. | Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:50 | + 3:41 |
18. | Bolehovský Michal | VSP0202 | A | USK Praha | 18:58 | + 3:49 |
19. | Gaudernak Benjamin | 58 | C | OLT Transdanubien | 19:41 | + 4:32 |
20. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 19:43 | + 4:34 |
21. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:50 | + 4:41 |
22. | Ehler Flavio | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 19:53 | + 4:44 |
23. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 19:58 | + 4:49 |
24. | Hnilica Hannes | 58 | C | OLT Transdanubien | 22:39 | + 7:30 |
25. | Miglavs Alvis | 21L0300 | C | ZVOC | 26:23 | + 11:14 |
26. | Teichmann Tobias | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 26:56 | + 11:47 |
27. | Velát Vojtěch | OPI0400 | B | Orientační sporty Písek | 36:38 | + 21:29 |
28. | Perktold Benedikt | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 40:15 | + 25:06 |
Spěváček Vojtěch | VPM0205 | A | KOS Slavia Plzeň | DISK | ||
Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | DISK | ||
Venhoda Matěj | SJI0301 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kogler Bernhard | 56 | C | OLC Wienerwald | 15:50 | |
2. | Burmann Rainer | 56 | C | OLC Wienerwald | 29:13 | + 13:23 |
3. | Kratky Paul | 58 | C | OLT Transdanubien | 31:48 | + 15:58 |
4. | Melcher Michael | 99 | C | Wiener Schulcup | 32:22 | + 16:32 |
5. | Rass Gilbert | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 33:55 | + 18:05 |
6. | Immervoll Christopher | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 33:57 | + 18:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | A | KOS TJ Tesla Brno | 17:43 | |
2. | Hašek Jan | VPM0001 | E | KOS Slavia Plzeň | 18:25 | + 0:42 |
3. | Nagy Josef | TJN0006 | E | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:37 | + 0:54 |
4. | Mueller Gian Andri | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 18:42 | + 0:59 |
5. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia Plzeň | 18:51 | + 1:08 |
6. | Vimba Rudolfs Matiss | 21L0000 | C | ZVOC | 21:31 | + 3:48 |
7. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 22:22 | + 4:39 |
8. | Hoelzl Andreas | 49 | C | Naturfreunde Kitzbuehel | 22:25 | + 4:42 |
9. | Koffler Georg | C | 22:27 | + 4:44 | ||
10. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 22:29 | + 4:46 |
11. | Růta Matyáš | TJN0102 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:05 | + 9:22 |
12. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:58 | + 12:15 |
13. | Hanser Lukas | 49 | C | Naturfreunde Kitzbuehel | 59:47 | + 42:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schnyder Gion | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 17:08 | |
2. | Horvát Petr | SSU9442 | E | SK Severka Šumperk | 17:19 | + 0:11 |
3. | Mueller Nicola | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 17:23 | + 0:15 |
4. | Corradini Francesco | C | 17:26 | + 0:18 | ||
5. | Penchev Martin | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 17:36 | + 0:28 |
6. | Comai Davide | C | 17:38 | + 0:30 | ||
7. | Boos Corsin | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 17:40 | + 0:32 |
8. | Laciga Radek | SZP8200 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 18:08 | + 1:00 |
9. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering | 18:14 | + 1:06 |
10. | Mueller Severin | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 18:24 | + 1:16 |
11. | Berliglinder Lars | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 18:30 | + 1:22 |
12. | Drobník Michal | SJC8709 | E | Sportcentrum Jičín | 18:32 | + 1:24 |
13. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 18:35 | + 1:27 |
14. | Jordi Andri | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 18:45 | + 1:37 |
15. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:46 | + 1:38 |
16. | Kantor Ondřej | TRI9103 | E | TJ TŽ Třinec | 18:47 | + 1:39 |
17. | Horyna Roman | SZP7600 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 18:49 | + 1:41 |
18. | Venhoda Milan | SJI7104 | E | OK Jihlava | 18:50 | + 1:42 |
19. | Argaláš Michal | TRI9301 | E | TJ TŽ Třinec | 18:58 | + 1:50 |
20. | Marych Konstantin | C | 19:48 | + 2:40 | ||
21. | Fesselhofer Roland | 19 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 19:58 | + 2:50 |
22. | Erikson Simon | 91 | C | Umea OK | 20:02 | + 2:54 |
23. | Šňupárek Václav | VPM9548 | E | KOS Slavia Plzeň | 20:11 | + 3:03 |
24. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | E | MLOK Mariánské Lázně | 20:14 | + 3:06 |
25. | Bieri Andrin | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 20:16 | + 3:08 |
26. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 20:18 | + 3:10 |
27. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 20:23 | + 3:15 |
28. | Gond Balazs | 24H8700 | C | GOC | 20:25 | + 3:17 |
29. | Domín Nikolas | EKP8806 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 20:29 | + 3:21 |
30. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | E | VSK Přírodní vědy Praha | 20:36 | + 3:28 |
31. | Jaroszek radoslaw | 42P9400 | C | Team360 | 20:38 | + 3:30 |
32. | Lapajne Jošt | 97 | C | Slovenian team | 20:44 | + 3:36 |
33. | Niggli Jurg | C | 22:07 | + 4:59 | ||
34. | Průša Michal | VSP7310 | E | USK Praha | 22:11 | + 5:03 |
35. | Varga Stephan | 3 | C | LZ OMAHA | 22:34 | + 5:26 |
36. | Petrovič Blaž | 97 | C | Slovenian team | 22:38 | + 5:30 |
37. | Neumann Tomáš | PVP8900 | E | VSK Přírodní vědy Praha | 22:53 | + 5:45 |
38. | Šťastný Jiří | TBM7137 | E | KOS TJ Tesla Brno | 22:57 | + 5:49 |
39. | Kunc Radovan | TJN5549 | E | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:00 | + 5:52 |
40. | Poell Matthias | 56 | C | OLC Wienerwald | 24:06 | + 6:58 |
41. | Satrapa Vito | 56 | C | OLC Wienerwald | 24:09 | + 7:01 |
42. | Čech Jan | LIV7900 | E | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 24:11 | + 7:03 |
43. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | E | OOB SK Chrast | 24:13 | + 7:05 |
44. | Janovský Tomáš | PGP6401 | E | SK Praga | 24:22 | + 7:14 |
45. | Bieri Markus | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 24:29 | + 7:21 |
46. | Mattias Johansson | 91 | C | Umea OK | 24:37 | + 7:29 |
47. | Wickert Adrian | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 27:00 | + 9:52 |
Kratochvíl Martin | SJI8304 | A | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázek Jan | SJC8102 | A | Sportcentrum Jičín | 16:42 | |
2. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 18:20 | + 1:38 |
3. | Boudný Jan | SZP7401 | B | TJ Slovan Zdravotník Praha | 20:08 | + 3:26 |
4. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 20:10 | + 3:28 |
5. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 21:18 | + 4:36 |
6. | Tojnar Jan | LIV6701 | A | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 30:22 | + 13:40 |
7. | Martínek Robert | VPM7700 | A | KOS Slavia Plzeň | 54:49 | + 38:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaltenbacher Pierre | 19 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 15:05 | |
2. | Rovenský Milan | 58 | C | OLT Transdanubien | 15:08 | + 0:03 |
3. | Boehm Martin | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 16:28 | + 1:23 |
4. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 16:33 | + 1:28 |
5. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia Plzeň | 16:41 | + 1:36 |
6. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:44 | + 1:39 |
7. | Kolář Tomáš | PGP7104 | C | SK Praga | 18:26 | + 3:21 |
8. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 18:29 | + 3:24 |
9. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:35 | + 3:30 |
10. | Rojc Iztok | 97 | C | Slovenian team | 18:54 | + 3:49 |
11. | Sedlák Radek | LIV7503 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 22:51 | + 7:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stockmayer Michael | 19 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 15:12 | |
2. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:16 | + 0:04 |
3. | Hnilica Thomas | 58 | C | OLT Transdanubien | 15:55 | + 0:43 |
4. | Kastner Boris | C | 15:57 | + 0:45 | ||
5. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 16:07 | + 0:55 |
6. | Aigmueller Thomas | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 16:13 | + 1:01 |
7. | Pacher Hannes | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 16:15 | + 1:03 |
8. | Janíček Jan | OSN6811 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:25 | + 1:13 |
9. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 16:32 | + 1:20 |
10. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:38 | + 1:26 |
11. | Král Jan | TBM6901 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:48 | + 2:36 |
12. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 17:55 | + 2:43 |
13. | Petrovič Dušan | 97 | C | Slovenian team | 18:02 | + 2:50 |
14. | Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:08 | + 2:56 |
15. | Kohlbacher Roland | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 18:17 | + 3:05 |
16. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 18:23 | + 3:11 |
17. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:37 | + 3:25 |
18. | Kiácz Bence | 22H7000 | C | Hegyisport Szentendre Egy. | 18:51 | + 3:39 |
19. | Hofhanzl Abrahám | SJI7300 | C | OK Jihlava | 19:03 | + 3:51 |
20. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:15 | + 4:03 |
21. | Walch Christian | 42 | C | OL Graz | 19:22 | + 4:10 |
22. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 19:26 | + 4:14 |
23. | Reisenberger Roland | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 20:52 | + 5:40 |
24. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 20:55 | + 5:43 |
25. | Hofstaetter Felix | C | 20:56 | + 5:44 | ||
26. | Nádeníček Josef | NEK7000 | C | Nejdek Orienteering | 22:28 | + 7:16 |
27. | Adenstedt Erik | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 24:02 | + 8:50 |
Männel Harald | 48D5500 | C | OL-Team Wehrsdorf | DISK | ||
Kramer Klaus | 103 | C | GOs Harzberg - Gruppe Rientierungssport Harzberg | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Scheikl Gottfried | 45 | C | OC Faelrtenfeld | 16:04 | |
2. | Würz Martin | LTP6303 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:34 | + 0:30 |
3. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 16:35 | + 0:31 |
4. | Janko Tamas | 2 | C | HSV Pinkafeld | 18:17 | + 2:13 |
5. | Škorpil Martin | SZP5700 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 18:25 | + 2:21 |
6. | Hansruedi Hans | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 19:24 | + 3:20 |
7. | Roubalík Radovan | UOL6400 | C | SOB Olomouc | 19:25 | + 3:21 |
8. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 19:33 | + 3:29 |
9. | Kradischnig GĂĽnter | 42 | C | OL Graz | 20:59 | + 4:55 |
10. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 22:23 | + 6:19 |
11. | Drobník Ivan | VLI5601 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:57 | + 7:53 |
12. | Zeiner Harald | 42 | C | OL Graz | 24:51 | + 8:47 |
13. | Rogl Hartwig | 34 | C | Naturfreunde Seekirchen | 27:48 | + 11:44 |
14. | Gratzer Hans Georg | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 30:48 | + 14:44 |
Zapletal Josef | 55 | C | Naturfreude Wien | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 14:32 | |
2. | Hechl Georg | 49 | C | Naturfreunde Kitzbuehel | 14:39 | + 0:07 |
3. | Hones Josef | 28 | C | HSV Ried | 14:42 | + 0:10 |
4. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 14:52 | + 0:20 |
5. | Defloriani Remo | C | 22:34 | + 8:02 | ||
6. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:38 | + 8:06 |
7. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 23:26 | + 8:54 |
8. | Koč Zdeněk | SSP4700 | C | SK Stopa Praha | 23:54 | + 9:22 |
9. | Burmann Werner | 56 | C | OLC Wienerwald | 24:13 | + 9:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 21:36 | |
Němec Vladimír | SSP4201 | C | SK Stopa Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byrtus Petr | TRI7703 | C | TJ TŽ Třinec | 25:53 | |
2. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:21 | + 0:28 |
3. | Nagy Josef | TJN6701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:00 | + 3:07 |
4. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 32:59 | + 7:06 |
5. | Hieryegegen Herwig | C | 37:50 | + 11:57 | ||
Čech Zdeněk | ROZ7300 | C | OK Roztoky | DISK |