Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 21:55 | |
2. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 24:18 | + 2:23 |
3. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:06 | + 7:11 |
4. | Byrtusová Klára | TRI0852 | C | TJ TŽ Třinec | 49:55 | + 28:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | VSP0553 | C | USK Praha | 20:32 | |
2. | Pecková Tereza | VLI0551 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:01 | + 0:29 |
3. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 23:18 | + 2:46 |
4. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | A | SK Studenec | 23:35 | + 3:03 |
5. | Řeháková Mirka | SKV0652 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:45 | + 4:13 |
6. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | B | Slavia Liberec orienteering | 25:26 | + 4:54 |
7. | Skalová Jolana | TJN0653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:35 | + 9:03 |
8. | Aigmueller Camilla | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 30:34 | + 10:02 |
9. | Varga Maria | C | 30:52 | + 10:20 | ||
10. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 30:56 | + 10:24 |
11. | Florian Anika | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 34:12 | + 13:40 |
12. | Lueger Lena | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 34:39 | + 14:07 |
13. | Štemberová Bára | TJN0650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:18 | + 14:46 |
14. | Hofhanzlová Štěpánka | SJI0654 | C | OK Jihlava | 39:40 | + 19:08 |
15. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:00 | + 25:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macholdová Tereza | VPM0254 | A | KOS Slavia Plzeň | 25:25 | |
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 26:13 | + 0:48 |
3. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | 27:12 | + 1:47 |
4. | Suta Anna Emilija | 21L0250 | C | ZVOC | 27:21 | + 1:56 |
5. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | Sportcentrum Jičín | 28:44 | + 3:19 |
6. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:50 | + 3:25 |
7. | Burešová Eliška | VLI0456 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:05 | + 4:40 |
8. | Randáková Alžběta | VRL0252 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:41 | + 5:16 |
9. | Richtrová Kamila | VPM0451 | A | KOS Slavia Plzeň | 30:42 | + 5:17 |
10. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 30:50 | + 5:25 |
11. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:57 | + 5:32 |
12. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 31:15 | + 5:50 |
13. | Řeháková Gabriela | VPM0353 | B | KOS Slavia Plzeň | 32:03 | + 6:38 |
14. | Novotná Annie | VPM0253 | C | KOS Slavia Plzeň | 32:20 | + 6:55 |
15. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 33:15 | + 7:50 |
16. | Hnilica Jana | 58 | C | OLT Transdanubien | 33:39 | + 8:14 |
17. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:59 | + 8:34 |
18. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | C | USK Praha | 34:30 | + 9:05 |
19. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:41 | + 9:16 |
20. | Čechmánková Anna | PGP0452 | C | SK Praga | 34:44 | + 9:19 |
21. | Skácelová Adéla | VLI0454 | B | Slavia Liberec orienteering | 35:24 | + 9:59 |
22. | Šestáková Marie | VLI0452 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:57 | + 10:32 |
23. | Beranová Hana | VSP0455 | B | USK Praha | 35:59 | + 10:34 |
24. | Malniece Liene | 21L0350 | C | ZVOC | 36:05 | + 10:40 |
25. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 36:22 | + 10:57 |
26. | Klechová Karolína | VRB0499 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 38:05 | + 12:40 |
27. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:36 | + 15:11 |
28. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:03 | + 17:38 |
29. | Aigmueller Flora | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 43:32 | + 18:07 |
30. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 45:22 | + 19:57 |
31. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | C | Nejdek Orienteering | 45:34 | + 20:09 |
32. | Ziebová Veronika | NEK0450 | C | Nejdek Orienteering | 45:43 | + 20:18 |
33. | Walther Amelia | C | 125:38 | + 100:13 | ||
Trezina Aija Denija | 21L0251 | C | ZVOC | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rogl Franzis | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 34:25 | |
2. | Boros Kitti | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 40:43 | + 6:18 |
3. | Lueger Ingrid | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 41:30 | + 7:05 |
4. | Kennerknecht Stefanie | C | 44:57 | + 10:32 | ||
5. | Perktold Barbara | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 54:01 | + 19:36 |
6. | Loeschnig Sophia | C | 59:05 | + 24:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Giezendanner Delia | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 33:56 | |
2. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 34:56 | + 1:00 |
3. | Firešová Markéta | ZBM9951 | E | SK Žabovřesky Brno | 35:03 | + 1:07 |
4. | Bieri Flurina | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 39:03 | + 5:07 |
5. | Mueller Flurina | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 39:12 | + 5:16 |
6. | Rulle Arta Renate | 21L0050 | C | ZVOC | 40:01 | + 6:05 |
7. | Gaio Rachele | 92 | C | Italian Orienteering Federation | 43:14 | + 9:18 |
8. | Lueger Anna | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 45:32 | + 11:36 |
9. | Sartori Alice | 92 | C | Italian Orienteering Federation | 48:37 | + 14:41 |
10. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:45 | + 20:49 |
11. | Dalfolo Debora | 92 | C | Italian Orienteering Federation | 60:18 | + 26:22 |
12. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | C | Nejdek Orienteering | 63:20 | + 29:24 |
13. | Hofer Anna | C | 120:49 | + 86:53 | ||
Gallová Veronika | STH0053 | B | SK Studenec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Petra | LPU9659 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 30:57 | |
2. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 31:09 | + 0:12 |
3. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | E | VSK Přírodní vědy Praha | 32:37 | + 1:40 |
4. | Corradini Stefania | 92 | C | Italian Orienteering Federation | 32:57 | + 2:00 |
5. | Šimková Johanka | SHK9355 | E | OK Slavia Hradec Králové | 32:58 | + 2:01 |
6. | Randáková Helena | VRL7452 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:31 | + 3:34 |
7. | Dyaksova Andreya | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 34:58 | + 4:01 |
8. | Valdmane Liga | 21L9450 | C | ZVOC | 35:22 | + 4:25 |
9. | Kubínová Veronika | SKV9752 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:00 | + 6:03 |
10. | Erhart Antonia | 42 | C | OL Graz | 38:12 | + 7:15 |
11. | Dyaksova Antoane | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 38:25 | + 7:28 |
12. | Diener Laura | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 38:31 | + 7:34 |
13. | Ventura Alice | 92 | C | Italian Orienteering Federation | 38:42 | + 7:45 |
14. | Voborníková Alena | CTB9451 | C | SK OB Chotěboř | 40:17 | + 9:20 |
15. | Dyaksova Evangel | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 43:12 | + 12:15 |
16. | Tomešová Daniela | SJC8451 | E | Sportcentrum Jičín | 44:37 | + 13:40 |
17. | Nedyalkova Kalina | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 44:42 | + 13:45 |
18. | Kubínová Romana | SKV9452 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:47 | + 13:50 |
19. | Kopáčková Iva | CHT8851 | E | OOB SK Chrast | 46:49 | + 15:52 |
20. | Reiner Marina | 11 | C | Naturfreunde Villach - Orienteering | 47:50 | + 16:53 |
21. | Janovská Kateřina | PGP9850 | E | SK Praga | 48:59 | + 18:02 |
22. | Hechl Isabel | 49 | C | Naturfreunde Kitzbuehel | 50:45 | + 19:48 |
23. | Vlahova Aleksan | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 52:19 | + 21:22 |
24. | Janovská Petra | PGP7355 | A | SK Praga | 58:08 | + 27:11 |
25. | Hirschhofer Andrea | 46 | C | HSV Absam OL | 66:03 | + 35:06 |
26. | Lisewska Agnieszka | 42P1750 | C | Team360 | 92:39 | + 61:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walther Katja | 58 | C | OLT Transdanubien | 36:00 | |
2. | Burešová Kateřina | VLI7456 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:47 | + 0:47 |
3. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 38:58 | + 2:58 |
4. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:17 | + 3:17 |
5. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:00 | + 7:00 |
6. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:32 | + 7:32 |
7. | Allwinger Judit | 40 | C | 53:55 | + 17:55 | |
Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 32:08 | |
2. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 32:41 | + 0:33 |
3. | Zápotocká Anna | VLI7250 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:14 | + 1:06 |
4. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 33:36 | + 1:28 |
5. | Berger Hedi | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 35:41 | + 3:33 |
6. | Glatz Sylvia | 42 | C | OL Graz | 36:53 | + 4:45 |
7. | Hinterhofer Kathari | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 37:38 | + 5:30 |
8. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:40 | + 5:32 |
9. | Adenstedt Barbara | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 39:38 | + 7:30 |
9. | Kaminger Ingrid | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 39:38 | + 7:30 |
11. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 40:09 | + 8:01 |
12. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:07 | + 9:59 |
13. | Hnilica Sonja | 58 | C | OLT Transdanubien | 42:26 | + 10:18 |
14. | Walch Karin | 42 | C | OL Graz | 42:54 | + 10:46 |
15. | Berger Gislind | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 43:00 | + 10:52 |
16. | Finder Gaby | 56 | C | OLC Wienerwald | 43:23 | + 11:15 |
17. | Zeiner Elisabe | 42 | C | OL Graz | 44:43 | + 12:35 |
18. | Erhart Andrea | 42 | C | OL Graz | 45:48 | + 13:40 |
19. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 46:09 | + 14:01 |
20. | Aigmueller Martina | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 48:27 | + 16:19 |
21. | Palme Guni | 56 | C | OLC Wienerwald | 52:15 | + 20:07 |
22. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 56:16 | + 24:08 |
23. | Kolářová Michaela | PGP7351 | C | SK Praga | 59:30 | + 27:22 |
Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:20 | |
2. | Kogler Martina | 90 | C | OL Kufstein | 37:35 | + 2:15 |
3. | Smolková Alena | SSP6450 | C | SK Stopa Praha | 37:43 | + 2:23 |
4. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 41:53 | + 6:33 |
5. | Lugsteiner Karin | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 48:08 | + 12:48 |
6. | Hrabánková Ilona | SSP6250 | C | SK Stopa Praha | 49:32 | + 14:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | C | SK Stopa Praha | 46:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:59 | |
2. | Škorpil Marek | SZP0901 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 26:47 | + 1:48 |
3. | Červinka Adam | OSN0707 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 27:45 | + 2:46 |
4. | Bureš David | VLI0707 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:04 | + 4:05 |
5. | Hofhanzl Antonín | SJI0906 | C | OK Jihlava | 31:06 | + 6:07 |
6. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:43 | + 6:44 |
7. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:04 | + 7:05 |
8. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:32 | + 8:33 |
9. | Procházka Vít | DKP0711 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:25 | + 25:26 |
10. | Mudrák Matouš | LCE0901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:22 | + 27:23 |
11. | Walther Louis | 58 | C | OLT Transdanubien | 61:08 | + 36:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | B | USK Praha | 22:45 | |
2. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:08 | + 4:23 |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:58 | + 5:13 |
4. | Čech Adam | ROZ0601 | B | OK Roztoky | 29:15 | + 6:30 |
5. | Rass Maximil | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 33:18 | + 10:33 |
6. | Byrtus Jakub | TRI0508 | C | TJ TŽ Třinec | 33:23 | + 10:38 |
7. | Vítek Matěj | SJI0500 | C | OK Jihlava | 33:56 | + 11:11 |
8. | Čechmánek Václav | PGP0607 | C | SK Praga | 35:59 | + 13:14 |
9. | Mudrák Šimon | LCE0601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:59 | + 15:14 |
10. | Degen Kilian | 2 | C | HSV Pinkafeld | 42:54 | + 20:09 |
11. | Muehlbacher Lukas | C | 43:18 | + 20:33 | ||
12. | Perktold David | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 43:20 | + 20:35 |
13. | Zápotocký František | VLI0500 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:49 | + 44:04 |
14. | Santeler Christo | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 84:03 | + 61:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěrba Marek | SKV0401 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:32 | |
2. | Štefan Vít | STH0202 | A | SK Studenec | 30:37 | + 0:05 |
3. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia Plzeň | 31:04 | + 0:32 |
4. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:56 | + 1:24 |
5. | Peňáz Radek | VRB0313 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 32:10 | + 1:38 |
6. | Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | 33:05 | + 2:33 |
7. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 33:33 | + 3:01 |
8. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 33:43 | + 3:11 |
9. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 34:22 | + 3:50 |
10. | Mueller Corsin | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 36:51 | + 6:19 |
11. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | A | KOS Slavia Plzeň | 37:24 | + 6:52 |
12. | Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:55 | + 7:23 |
13. | Bolehovský Michal | VSP0202 | A | USK Praha | 38:47 | + 8:15 |
14. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:09 | + 8:37 |
15. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 39:21 | + 8:49 |
16. | Malý Tomáš | VRB0414 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:24 | + 8:52 |
17. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 40:04 | + 9:32 |
18. | Lesák Ondřej | TJN0306 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:35 | + 11:03 |
19. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 41:40 | + 11:08 |
20. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 42:18 | + 11:46 |
21. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 43:31 | + 12:59 |
22. | Kolář Matyáš | PGP0304 | C | SK Praga | 44:22 | + 13:50 |
23. | Hnilica Hannes | 58 | C | OLT Transdanubien | 44:25 | + 13:53 |
24. | Gaudernak Benjami | 58 | C | OLT Transdanubien | 46:33 | + 16:01 |
25. | Ehler Flavio | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 47:01 | + 16:29 |
26. | Venhoda Matěj | SJI0301 | C | OK Jihlava | 49:55 | + 19:23 |
27. | Teichmann Tobias | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 51:31 | + 20:59 |
28. | Miglavs Alvis | 21L0300 | C | ZVOC | 51:34 | + 21:02 |
29. | Velát Vojtěch | OPI0400 | B | Orientační sporty Písek | 59:20 | + 28:48 |
Hasman Marek | VPM0201 | A | KOS Slavia Plzeň | DISK | ||
Baldrian Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kogler Bernhard | C | 19:22 | |||
2. | Lieber Bernhard | C | 35:54 | + 16:32 | ||
3. | Perktold Benedik | C | 38:22 | + 19:00 | ||
4. | Melcher Michael | 99 | C | Wiener Schulcup | 40:22 | + 21:00 |
5. | Rass Gilbert | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 48:45 | + 29:23 |
6. | Immervoll Christop | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 50:30 | + 31:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nagy Josef | TJN0006 | E | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:59 | |
2. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | A | KOS TJ Tesla Brno | 37:10 | + 1:11 |
3. | Hašek Jan | VPM0001 | E | KOS Slavia Plzeň | 38:26 | + 2:27 |
4. | Mueller Gian Andri | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 39:22 | + 3:23 |
5. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia Plzeň | 39:25 | + 3:26 |
6. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 41:23 | + 5:24 |
7. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 43:37 | + 7:38 |
8. | Koffler Georg | 11 | C | Naturfreunde Villach - Orienteering | 45:38 | + 9:39 |
9. | Panovec Kryštof | SZP0011 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 47:11 | + 11:12 |
10. | Hoelzl AndrĂň | 49 | C | Naturfreunde Kitzbuehel | 49:58 | + 13:59 |
11. | Tachezy Jan | DOR0102 | C | OK Dobříš | 53:10 | + 17:11 |
12. | Růta Matyáš | TJN0102 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:25 | + 19:26 |
13. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:31 | + 29:32 |
14. | Hanser Lukas | 49 | C | Naturfreunde Kitzbuehel | 107:31 | + 71:32 |
Vimba Rudolfs Matiss | 21L0000 | C | ZVOC | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schnyder Gion | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 30:48 | |
2. | Belomazhev Stanimi | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 30:53 | + 0:05 |
3. | Horvát Petr | SSU9442 | E | SK Severka Šumperk | 31:05 | + 0:17 |
4. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | E | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 32:32 | + 1:44 |
5. | Comai Davide | 92 | C | Italian Orienteering Federation | 32:52 | + 2:04 |
6. | Škoda Jakub | VLI8800 | E | Slavia Liberec orienteering | 32:55 | + 2:07 |
7. | Boos Corsin | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 33:21 | + 2:33 |
8. | Laciga Radek | SZP8200 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 34:09 | + 3:21 |
9. | Corradini Francesko | 92 | C | Italian Orienteering Federation | 34:14 | + 3:26 |
10. | Drobník Michal | SJC8709 | E | Sportcentrum Jičín | 34:44 | + 3:56 |
11. | Jordi Andri | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 34:45 | + 3:57 |
12. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | E | Oddíl OS SK Prostějov | 34:54 | + 4:06 |
13. | Mueller Nicola | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 35:19 | + 4:31 |
14. | Berglinger Lars | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 35:45 | + 4:57 |
15. | Penchev Martin | 96 | C | Bulgarian Orienteering Federation | 35:46 | + 4:58 |
16. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | E | MLOK Mariánské Lázně | 36:00 | + 5:12 |
17. | Kantor Ondřej | TRI9103 | E | TJ TŽ Třinec | 36:05 | + 5:17 |
18. | Argaláš Michal | TRI9301 | E | TJ TŽ Třinec | 36:07 | + 5:19 |
19. | Horyna Roman | SZP7600 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 36:17 | + 5:29 |
20. | Venhoda Milan | SJI7104 | E | OK Jihlava | 36:57 | + 6:09 |
21. | Šňupárek Václav | VPM9548 | E | KOS Slavia Plzeň | 37:07 | + 6:19 |
22. | Mueller Severin | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 38:07 | + 7:19 |
23. | Fesselhofer Roland | 19 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 38:46 | + 7:58 |
24. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 39:07 | + 8:19 |
25. | Kratochvíl Martin | SJI8304 | A | OK Jihlava | 39:14 | + 8:26 |
26. | Suciu Simion | C | 39:15 | + 8:27 | ||
27. | Robalds Andris | 21L9400 | C | ZVOC | 39:32 | + 8:44 |
28. | Bieri Andrin | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 39:39 | + 8:51 |
29. | Mrázek Jan | SJC8102 | A | Sportcentrum Jičín | 39:48 | + 9:00 |
30. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:50 | + 9:02 |
31. | Szep Zoltan | C | 40:00 | + 9:12 | ||
32. | Domín Nikolas | EKP8806 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 40:01 | + 9:13 |
33. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | E | VSK Přírodní vědy Praha | 40:02 | + 9:14 |
34. | Jaroszek radoslaw | 42P9400 | C | Team360 | 40:45 | + 9:57 |
35. | Gond Balazs | 24H8700 | C | GOC | 41:00 | + 10:12 |
36. | Szazs Botono | C | 42:00 | + 11:12 | ||
37. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 42:13 | + 11:25 |
38. | Marych Konstantin | C | 42:27 | + 11:39 | ||
39. | Varga Stephan | 3 | C | LZ OMAHA | 43:16 | + 12:28 |
40. | Eriksson Simon | 91 | C | Umea OK | 43:25 | + 12:37 |
41. | Průša Michal | VSP7310 | E | USK Praha | 43:30 | + 12:42 |
42. | Šťastný Jiří | TBM7137 | E | KOS TJ Tesla Brno | 44:48 | + 14:00 |
43. | Neumann Tomáš | PVP8900 | E | VSK Přírodní vědy Praha | 45:47 | + 14:59 |
44. | Čech Jan | LIV7900 | E | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 47:30 | + 16:42 |
45. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | E | OOB SK Chrast | 47:56 | + 17:08 |
45. | Satrapa Vito | 56 | C | OLC Wienerwald | 47:56 | + 17:08 |
47. | Janovský Tomáš | PGP6401 | E | SK Praga | 47:57 | + 17:09 |
48. | Graubner Jan | TZL8236 | C | SKOB Zlín | 48:57 | + 18:09 |
49. | Kunc Radovan | TJN5549 | E | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:02 | + 18:14 |
50. | Bieri Markus | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 49:10 | + 18:22 |
51. | Boudný Jan | SZP7401 | B | TJ Slovan Zdravotník Praha | 49:32 | + 18:44 |
52. | Lapajne Jošt | SLO | C | 49:45 | + 18:57 | |
53. | Wickert Adrian | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 49:47 | + 18:59 |
54. | Petrovič Blaž | SLO | C | 50:56 | + 20:08 | |
55. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 51:49 | + 21:01 |
56. | Poell Matthia | 56 | C | OLC Wienerwald | 52:24 | + 21:36 |
57. | Martínek Robert | VPM7700 | A | KOS Slavia Plzeň | 64:52 | + 34:04 |
58. | Lerchegger Bernhar | 40 | C | 65:14 | + 34:26 | |
59. | Tojnar Jan | LIV6701 | A | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 72:35 | + 41:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaltenbacher Pierre | 19 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 31:14 | |
2. | Klech Richard | VRB7201 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 33:17 | + 2:03 |
3. | Rovenský Milan | 58 | C | OLT Transdanubien | 33:53 | + 2:39 |
4. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:36 | + 3:22 |
5. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 35:29 | + 4:15 |
6. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 35:59 | + 4:45 |
7. | Boehm Martin | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 36:23 | + 5:09 |
8. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:47 | + 5:33 |
9. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia Plzeň | 36:52 | + 5:38 |
10. | Koenig Markus | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 39:16 | + 8:02 |
11. | Geisler Michal | SPC7504 | C | SPORTICUS team | 39:29 | + 8:15 |
12. | Rojc Iztok | SLO | C | 39:41 | + 8:27 | |
13. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 39:44 | + 8:30 |
14. | Hartberger Thomas | 119 | C | 40:31 | + 9:17 | |
15. | Kolář Tomáš | PGP7104 | C | SK Praga | 41:41 | + 10:27 |
16. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 45:06 | + 13:52 |
17. | Sedlák Radek | LIV7503 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 49:08 | + 17:54 |
18. | Degen Klaus | 2 | C | HSV Pinkafeld | 53:14 | + 22:00 |
19. | Schiller Michael | C | 59:59 | + 28:45 | ||
Fink Bernhar | 32 | C | ASKOE-Henndorf | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stockmayer Michael | 19 | C | HSV OL Wiener Neustadt | 26:42 | |
2. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 29:55 | + 3:13 |
3. | Pacher Hannes | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 30:21 | + 3:39 |
4. | Hnilica Thomas | 58 | C | OLT Transdanubien | 31:19 | + 4:37 |
5. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 31:20 | + 4:38 |
6. | Petrovič Dušan | SLO | C | 31:27 | + 4:45 | |
7. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 32:31 | + 5:49 |
8. | Janíček Jan | OSN6811 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:33 | + 5:51 |
9. | Männel Harald | 48D5500 | C | OL-Team Wehrsdorf | 33:29 | + 6:47 |
10. | Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:10 | + 7:28 |
11. | Král Jan | TBM6901 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:23 | + 8:41 |
12. | Kramer Klaus | 103 | C | GOs Harzberg - Gruppe Rientierungssport Harzberg | 35:41 | + 8:59 |
13. | Kohlbacher Roland | 32 | C | ASKOE-Henndorf | 36:02 | + 9:20 |
14. | Aigmueller Thomas | 44 | C | SU Schaeckl Orienteering | 36:05 | + 9:23 |
15. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:36 | + 9:54 |
16. | Kiácz Bence | 22H7000 | C | Hegyisport Szentendre Egy. | 36:37 | + 9:55 |
17. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 37:54 | + 11:12 |
18. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:56 | + 11:14 |
19. | Hofhanzl Abrahám | SJI7300 | C | OK Jihlava | 38:41 | + 11:59 |
20. | Reisenberger Roland | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 41:27 | + 14:45 |
21. | Adenstedt Erik | 21 | C | Orienteering Klosterneuburg | 42:28 | + 15:46 |
22. | Lerchegger Helmut | 40 | C | 44:08 | + 17:26 | |
23. | Nádeníček Josef | NEK7000 | C | Nejdek Orienteering | 45:21 | + 18:39 |
24. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:48 | + 20:06 |
25. | Walch Christian | 42 | C | OL Graz | 47:09 | + 20:27 |
26. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 47:45 | + 21:03 |
Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Würz Martin | LTP6303 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:03 | |
2. | Scheikl Gottfri | 45 | C | OC Faelrtenfeld | 27:29 | + 1:26 |
3. | Zapletal Josef | 55 | C | Naturfreude Wien | 28:11 | + 2:08 |
4. | Škorpil Martin | SZP5700 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 31:14 | + 5:11 |
5. | Hansruedi Hans | 98 | C | Swiss - Ski O - Team | 32:09 | + 6:06 |
6. | Janko Tamas | 2 | C | HSV Pinkafeld | 32:17 | + 6:14 |
7. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 33:03 | + 7:00 |
8. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 33:14 | + 7:11 |
9. | Kradischnig GĂĽnter | 42 | C | OL Graz | 35:20 | + 9:17 |
10. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 35:31 | + 9:28 |
11. | Roubalík Radovan | UOL6400 | C | SOB Olomouc | 36:09 | + 10:06 |
12. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 37:21 | + 11:18 |
13. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 38:44 | + 12:41 |
14. | Gratzer Hans Ge | 48 | C | Orienteering Innsbruck Imst | 42:05 | + 16:02 |
15. | Drobník Ivan | VLI5601 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:08 | + 19:05 |
16. | Rogl Hartwig | 34 | C | Naturfreunde Seekirchen | 46:07 | + 20:04 |
17. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 46:37 | + 20:34 |
18. | Zeiner Harald | 42 | C | OL Graz | 59:13 | + 33:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Josef | 28 | C | HSV Ried | 26:27 | |
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:50 | + 0:23 |
3. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:55 | + 0:28 |
4. | Hechl Georg | 49 | C | Naturfreunde Kitzbuehel | 27:42 | + 1:15 |
5. | Koč Zdeněk | SSP4700 | C | SK Stopa Praha | 36:22 | + 9:55 |
6. | Burmann Werner | 56 | C | OLC Wienerwald | 44:47 | + 18:20 |
7. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 48:46 | + 22:19 |
Wald František | LIV5300 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | DISK | ||
Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 43:18 | |
2. | Němec Vladimír | SSP4201 | C | SK Stopa Praha | 59:56 | + 16:38 |
3. | Defloriano Remo | C | 68:02 | + 24:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mattias Johanson | 91 | C | Umea OK | 23:00 | |
2. | Byrtus Petr | TRI7703 | C | TJ TŽ Třinec | 34:16 | + 11:16 |
3. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:04 | + 15:04 |
4. | Čech Zdeněk | ROZ7300 | C | OK Roztoky | 40:53 | + 17:53 |
5. | Chmelíková Tereza | SZP8750 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 42:47 | + 19:47 |
6. | Hierzegger Herwig | 63 | C | WATV | 46:35 | + 23:35 |
7. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 50:23 | + 27:23 |
8. | Nagy Josef | TJN6701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:37 | + 28:37 |
Procházková Aneta | DKP1153 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |