Výsledky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
03.03.2019
Místo konání:
Nová Ves areál SKP
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Klech Richard
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
D12
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 16:35
2. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 17:18 + 0:43
3. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 17:48 + 1:13
4. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 20:03 + 3:28
5. Gajdová Michaela SZP0750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 20:20 + 3:45
6. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 22:39 + 6:04
7. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:31 + 8:56
8. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 27:45 + 11:10
9. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 29:57 + 13:22
10. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 33:20 + 16:45
11. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 35:23 + 18:48
12. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:33 + 19:58
13. Lošťáková Ela LTP0866 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:16 + 20:41
14. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 70:46 + 54:11
D14A
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 C USK Praha 16:37
2. Srbová Michaela SJI0551 C OK Jihlava 17:04 + 0:27
3. Tomčíková Eliška VRB0555 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 17:44 + 1:07
4. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 18:48 + 2:11
5. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 18:50 + 2:13
6. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 19:06 + 2:29
7. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 21:02 + 4:25
8. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 23:30 + 6:53
9. Kosobudová Anna VTA0551 C SC vebr-sport 24:57 + 8:20
10. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 25:45 + 9:08
11. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:13 + 10:36
12. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:42 + 11:05
13. Kopecká Anna JIL0552 C OK Jilemnice 30:21 + 13:44
14. Polewka Julianna 14P0650 C UKS Kometa Gliwice 33:00 + 16:23
15. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 33:12 + 16:35
16. Dziuba Justyna 14P0655 C UKS Kometa Gliwice 36:47 + 20:10
17. Přílepková Radka VTA0651 C SC vebr-sport 65:53 + 49:16
D17A
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macholdová Tereza VPM0254 A KOS Slavia Plzeň 18:51
2. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 19:55 + 1:04
3. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 21:00 + 2:09
4. Čechmánková Anna PGP0452 A SK Praga 21:08 + 2:17
5. Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:33 + 2:42
6. Koberová Kateřina LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice 21:56 + 3:05
7. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:58 + 3:07
8. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:09 + 3:18
9. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 22:37 + 3:46
10. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 22:38 + 3:47
11. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 22:42 + 3:51
12. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 22:54 + 4:03
13. HNILICA Jana 0080003 C SKI - O Austria 23:03 + 4:12
14. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:29 + 5:38
15. Tamoseviciute Emilija 0050001 C Azuolas 25:21 + 6:30
16. Brožková Kateřina TJN0455 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:38 + 7:47
17. Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:06 + 8:15
18. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 27:13 + 8:22
19. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 27:42 + 8:51
20. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 28:18 + 9:27
21. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 28:48 + 9:57
22. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 29:10 + 10:19
23. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 29:32 + 10:41
24. Adámková Klára JIL0452 C OK Jilemnice 29:39 + 10:48
25. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 30:25 + 11:34
26. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 30:50 + 11:59
27. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 31:59 + 13:08
28. LeĹnicka Agnieszka 2SP0250 C UKS Azymut Dębów . 33:01 + 14:10
29. Żmij Karolina 14P0452 C UKS Kometa Gliwice 34:12 + 15:21
30. Murínová Markéta KSU0383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:22 + 16:31
31. Sobel Natalia 14P0200 C UKS Kometa Gliwice 36:01 + 17:10
32. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 36:51 + 18:00
33. Chabiera Lena 4HP0350 C UNTS Warszawa 37:31 + 18:40
34. Janovská Vendula JIL0453 C OK Jilemnice 38:05 + 19:14
35. Matušová Vendula VRB0353 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:10 + 24:19
D20A
3.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 22:00
2. Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 25:16 + 3:16
3. Lacigová Marie SZP0050 A TJ Slovan Zdravotník Praha 27:36 + 5:36
4. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 30:10 + 8:10
5. Stoklasová Daniela OSN0055 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:14 + 18:14
D21E
4.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 23:51
2. Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:38 + 0:47
3. Neumannová Kateřina PVP9250 E VSK Přírodní vědy Praha 24:45 + 0:54
4. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 28:09 + 4:18
D21A
3.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 25:32
2. Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 28:17 + 2:45
3. Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 28:19 + 2:47
4. Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 28:27 + 2:55
5. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 29:01 + 3:29
6. Lisewska Agnieszka 42P1750 C Team360 31:32 + 6:00
7. Horová Magda SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Praha 33:17 + 7:45
8. Nyga Julia 14P0252 C UKS Kometa Gliwice 35:40 + 10:08
9. Pacek Karolina 2TP8800 C Indywidualny Mazowsze 37:38 + 12:06
10. Pogoda Kinga 14P050 C UKS Kometa Gliwice 38:02 + 12:30
11. Nikitchenko Natasza 38P9750 C UKS Orientus Lodz 40:30 + 14:58
12. Polewka Aleksandra 14P0250 C UKS Kometa Gliwice 42:52 + 17:20
13. Skorupa Malgorzata 2WP9550 C MUKS GLIWICE 47:25 + 21:53
14. Mianowska Julia 4HP0150 C UNTS Warszawa 49:58 + 24:26
15. Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 C Team360 50:38 + 25:06
Argalášová Kateřina TRI9750 E TJ TŽ Třinec DISK
D35B
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 28:22
2. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 29:32 + 1:10
3. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:43 + 1:21
4. Gajdová Kristina SZP7750 C TJ Slovan Zdravotník Praha 30:40 + 2:18
5. Marszalek Maria 14P7450 C UKS Kometa Gliwice 32:59 + 4:37
6. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 33:25 + 5:03
7. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 34:56 + 6:34
8. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 35:20 + 6:58
9. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:22 + 7:00
10. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 37:21 + 8:59
11. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 40:13 + 11:51
12. Konc Katarzyna 66P7601 C UKS Azymut Pabianice 44:02 + 15:40
13. Ner Monika 1VP8350 C HKS Azymut Mochy 48:51 + 20:29
D45B
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 25:46
2. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 26:28 + 0:42
3. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 27:13 + 1:27
4. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:42 + 2:56
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 31:41 + 5:55
6. HNILICA Sonja 0080002 C SKI - O Austria 33:52 + 8:06
7. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 34:25 + 8:39
8. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 34:26 + 8:40
9. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 38:50 + 13:04
10. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:17 + 27:31
D55B
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:55
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 31:58 + 3:03
3. Hrabánková Ilona SSP6250 C SK Stopa Praha 39:32 + 10:37
D65B
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 37:53
H12
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 13:46
2. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 13:53 + 0:07
3. Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 14:01 + 0:15
4. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 15:11 + 1:25
5. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 15:28 + 1:42
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 15:57 + 2:11
7. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 16:19 + 2:33
8. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 16:59 + 3:13
9. Škorpil Marek SZP0901 C TJ Slovan Zdravotník Praha 20:49 + 7:03
10. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 20:57 + 7:11
11. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 21:28 + 7:42
12. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 25:20 + 11:34
13. Gajda Petr SZP0900 C TJ Slovan Zdravotník Praha 26:49 + 13:03
14. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 42:20 + 28:34
H14A
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 17:54
2. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 18:10 + 0:16
3. Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 18:40 + 0:46
4. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:54 + 3:00
5. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 21:22 + 3:28
6. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 21:41 + 3:47
7. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:11 + 4:17
8. Lisiak Adam 38P0500 C UKS Orientus Lodz 22:42 + 4:48
9. Stach Ondřej JIL0602 C OK Jilemnice 23:42 + 5:48
10. Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga 24:45 + 6:51
11. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:57 + 9:03
12. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 27:42 + 9:48
13. Krempiňski Franek 66P7603 C UKS Azymut Pabianice 35:28 + 17:34
14. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 37:38 + 19:44
CupryĹ Amadeusz 1VP0500 C HKS Azymut Mochy DISK
Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava DISK
H17A
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 20:15
2. Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia Plzeň 20:59 + 0:44
3. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 21:05 + 0:50
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 21:12 + 0:57
5. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 21:39 + 1:24
6. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 23:29 + 3:14
7. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 23:53 + 3:38
8. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:04 + 3:49
9. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 24:15 + 4:00
10. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 24:51 + 4:36
11. Bolehovský Michal VSP0202 C USK Praha 25:42 + 5:27
12. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 26:02 + 5:47
13. Malý Tomáš VRB0414 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 26:47 + 6:32
14. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 27:22 + 7:07
15. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 28:12 + 7:57
16. Kolodziejczyk Úukasz 14P0303 C UKS Kometa Gliwice 28:22 + 8:07
17. HNILICA Hannes 0080004 C SKI - O Austria 28:25 + 8:10
18. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 30:33 + 10:18
19. Kosík Dan VRB0403 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:50 + 12:35
20. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:17 + 13:02
21. Bulawa Filip 14P0202 C UKS Kometa Gliwice 34:44 + 14:29
22. Joňczy Jakub 88P0300 C MKS Paulinum Jelenia Góra 35:18 + 15:03
23. Dostál František UOL0201 C SOB Olomouc 35:37 + 15:22
24. Paterek Mikolaj 1VP0300 C HKS Azymut Mochy 36:15 + 16:00
25. Zaleski Jakub 88P0302 C MKS Paulinum Jelenia Góra 37:35 + 17:20
26. Sobiňski Adrian 88P0800 C MKS Paulinum Jelenia Góra 37:55 + 17:40
27. Jurczak Szymon 88P0301 C MKS Paulinum Jelenia Góra 38:53 + 18:38
28. Bartos Zbigniew 38P0300 C UKS Orientus Lodz 39:34 + 19:19
29. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 39:53 + 19:38
30. Olszewski Bartlomiej 4HP0200 C UNTS Warszawa 41:30 + 21:15
31. Grobelny Alex 1VP0200 C HKS Azymut Mochy 46:30 + 26:15
Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H20A
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nagy Josef TJN0006 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:01
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 23:16 + 0:15
3. Šrámek Ondřej KSU9909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:34 + 8:33
4. Tachezy Jan DOR0102 C OK Dobříš 32:32 + 9:31
5. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 34:28 + 11:27
6. Neumann Jindřich PVP9900 C VSK Přírodní vědy Praha 41:14 + 18:13
7. Reichl Tomáš SSP0100 C SK Stopa Praha 51:00 + 27:59
H21E
4.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 25:32
2. Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Praha 26:36 + 1:04
3. Argaláš Michal TRI9301 E TJ TŽ Třinec 27:53 + 2:21
4. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 28:08 + 2:36
5. Neumann Vojtěch PVP9400 E VSK Přírodní vědy Praha 28:31 + 2:59
6. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 28:32 + 3:00
7. Kettner Lukáš DCE9400 E KOB Dobřichovice 29:19 + 3:47
7. Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 29:19 + 3:47
9. Čermák Jan LPU9301 E OK Lokomotiva Pardubice 29:57 + 4:25
10. FESSELHOFER Roland 0080005 C SKI - O Austria 30:23 + 4:51
11. Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Praha 31:15 + 5:43
12. Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 31:40 + 6:08
13. Neumann Tomáš PVP8900 E VSK Přírodní vědy Praha 32:44 + 7:12
14. Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 33:00 + 7:28
15. Kopáček Miroslav CHT6049 E OOB SK Chrast 33:39 + 8:07
16. Kopáček Jan CHT8510 E OOB SK Chrast 38:30 + 12:58
H21A
4.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroszek Radoslaw 42P9400 C Team360 24:16
2. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:20 + 0:04
3. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 25:20 + 1:04
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 26:45 + 2:29
5. Navrátil Rostislav TRI6601 A TJ TŽ Třinec 27:47 + 3:31
6. Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 C UNTS Warszawa 28:28 + 4:12
7. Fiala Petr LPU8701 B OK Lokomotiva Pardubice 29:58 + 5:42
8. Skorupa Piotr 86P9300 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 30:10 + 5:54
9. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 30:46 + 6:30
10. Paszynski Piotr 38P8100 C UKS Orientus Lodz 31:11 + 6:55
11. Jaroszek Jakub 006 C 31:43 + 7:27
12. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 31:55 + 7:39
13. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 32:08 + 7:52
14. Lenczowski Jan 0060001 C 33:22 + 9:06
15. Kruk Michal 2SP9900 C UKS Azymut Dębów . 33:43 + 9:27
16. Huba Karol 2SP0000 C UKS Azymut Dębów . 36:45 + 12:29
17. CupryĹ Gracjan 1VP0101 C HKS Azymut Mochy 38:08 + 13:52
18. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 39:20 + 15:04
19. Michalak Kacper 4HP0100 C UNTS Warszawa 42:54 + 18:38
Seidel Nikodem 1VP0100 C HKS Azymut Mochy DISK
H35B
4.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 23:32
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 24:51 + 1:19
3. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 25:07 + 1:35
4. Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 26:43 + 3:11
5. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 29:18 + 5:46
6. Nowak Remigiusz 97P7200 C KS Hades Poznaň 30:33 + 7:01
7. Walicki Rafal 1VP7800 C HKS Azymut Mochy 31:06 + 7:34
8. Zaworonek Rafal 41P7400 C WKS Wawel Kraków 34:21 + 10:49
9. Gorczyca Jacek 97P7100 C KS Hades Poznaň 34:40 + 11:08
10. KoĹcielny Wojciech 0010001 C 36:22 + 12:50
11. Krempiňski Piotr 66P7600 C UKS Azymut Pabianice 36:50 + 13:18
12. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 37:43 + 14:11
13. Marszalek Waldemar 14P7301 C UKS Kometa Gliwice 38:23 + 14:51
14. Żmij Jacek 3LP7500 C The Vipers 41:44 + 18:12
15. Michalak Tomasz 4HP6900 C UNTS Warszawa 41:50 + 18:18
Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava DISK
H45B
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 23:25
2. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 25:26 + 2:01
3. Hnilica Thomas 0080001 C SKI - O Austria 25:45 + 2:20
4. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 26:34 + 3:09
5. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 27:11 + 3:46
6. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:52 + 4:27
7. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 28:24 + 4:59
8. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 28:44 + 5:19
9. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 30:08 + 6:43
10. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 31:13 + 7:48
11. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 31:37 + 8:12
12. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 32:02 + 8:37
13. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 39:03 + 15:38
H55B
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:09
2. Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Praha 24:12 + 1:03
3. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:59 + 6:50
3. Reichl Michal SSP6400 C SK Stopa Praha 29:59 + 6:50
5. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 30:45 + 7:36
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 31:24 + 8:15
7. Skorupa Stanislaw 2WP6400 C MUKS GLIWICE 32:24 + 9:15
8. Niessner Piotr 41P6300 C WKS Wawel Kraków 34:24 + 11:15
9. Wierciňski Piotr 2UP5600 C MKS Metalowiec úódÜ 44:17 + 21:08
H65B
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk SZP5200 C TJ Slovan Zdravotník Praha 23:45
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 28:45 + 5:00
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 32:01 + 8:16
4. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 32:23 + 8:38
5. Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 34:48 + 11:03
6. Hora Vladimír SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Praha 38:41 + 14:56
H75B
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha 60:01
P
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka UOL0654 C SOB Olomouc 36:04
2. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 41:27 + 5:23
3. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 43:09 + 7:05
4. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 43:32 + 7:28
5. Jílková Pavla UOL0753 C SOB Olomouc 47:53 + 11:49